Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
347 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 347 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ αυτα τα μελομακαρονα......μιαμ μιαμ μιαμ...
αν και οχι τωρα τωρα γιατι θα σκασω...
μετα τον γιατρο ηθελα γκουντυς η γουρουνα, εφαγα ενα τσηζ, μια μεριδα πατατες, και μετα επειδη πεινουσα κι αλλο εφαγα κι ενα πιατο πατατες γιαχνι με τυρι, εφαγα και λιγα καπρις και τωρα βογγαω....
μου εφυγε το αγχος απο τον γιατρο και ανοιξε η ορεξη... το στομαχακι ομως που ειναι στριμωγμενο δε το ρωτησα πριν αρχισω να το γεμιζω...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωη, περα πο τα τετραγωνικα και τους οροφους και τα επιπεδα.... ΞΥΛΙΝΟ ΣΠΙΤΙ??? ηταν το ονειρο μας με τον καλο μου. Δε θελαμε να ζουμε μεσα στο τσιμεντο. Αλλα δε μας επαιρνε οικονομικα δυστυχως. επρεπε να αγορασουμε πρωτα το οικοπεδο και μετα το σπιτι και δε θα μπορουσαμε να το πληρωσουμε ουτε σε 2 ζωες. Ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι με αυτο που τελικα πηραμε αλλα το ξυλινο σπιτι δε το ξεχναμε...
κατα τα αλλα ευχομαι γρηγορα να το γεμισετε με παιδακια και να μην υπαρχει ουτε γωνιτσα που να μην ξεχειλιζει απο ευτυχια....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι αφου να κοιμηθω δε μπορω, και ολες πηγατε για υπνο, καιπιαστηκα στον καναπε...παω να παριστανω πως κοιμαμαι μεχρι τις 5 που θα με παρει παλι ο υπνος....
μεχρι τοτε σας προσεχω...κοιμηθειτε αφοβα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα ...

Σήμερα έχει χάλια καιρό από το πρωί, βρέχει , ψιχαλίζει θα έλεγα καλύτερα, και έχει συννεφιά και ομίχλη .....πολύ χάλιααααααα...!!!!!!!!!!!!!

Ζωίτσα μου όπως κατάλαβες έχεις κάνει το όνειρο των περισσότερων εδώ μέσα, πραγματικότητα !!!!!!!!!!!!!!! όλες ΤΕΤΟΙΟ σπίτι θέλουμε .. SmileSmileSmileSmile να ζήσετε να το χαρείτε και να το γεμίσετε ζουζούνια που θα τρέχουν πάνω κάτω συνεχεια , ειναι και τεράστιο...SmileSmileSmile

Και εγώ σε ενα δωμάτιο μεγάλωσα με τις αδερφές μου, 3 κορίτσια , αν και το σπίτι στο χωιό δεν ήταν ιδιαίτερα μικρό , αλλά τότε κάνανε χαζές διαρρυθμίσεις .... όλη μέρα ήμασταν σε ένα δωμάτιο που ήταν καθιστική κουζίνα και είχαμε και ένα δωμάτιο για την τραπεζαρία, που δεν την χρησιμοποιούσαμε καθημερινά , όπως επίσης και το σαλόνι, το οποίο ήταν κυριολεκτικά γήπεδο αλλά μόνο σε γιορτές άνοιγε ....!!!!!!!!!!! χααχαχαχαχ... καλύτερα είναι τώρα που το κάθε δωμάτιο το χρησιμοποιείς, δεν το έχεις σα μουσειακό χώρο ...

κοριτσάκια μου χθες φάγαμε φασολάδα και με πέθανε στις καούρες ... εκανα σπιτική σόδα , βγήκα και για πςερπάτημα και ξαλάφρωσα λιγάκι ...ουφφφφφφ τι ηταν και αυτο ....

πάω να ανοίξω και fb, να διαβάσω και εκεί τα νέα σας ...

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!Ζωή με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας και γεροί να είστε να το χαρείτε!
Κι εγώ σπίτι με 3 υπνοδωμάτια θέλω αν καταφέρουμε ποτέ να αποκτήσουμε δικό μας.Προς το παρόν θα βολευτούμε στο 1!
Ο καιρός εδώ έστρωσε κάπως.Επιτέλους ήλιος μετά από τόσες μέρες μουντίλα.Άντε μπας και στεγνώσει κάνα ρούχο...
Ελένη κι εμένα μερικά βράδυα με πιάνουν απίστευτες καούρες, όπως και χθες!Δεν ξέρω τι φταίει ακριβώς.Έφαγα το βράδυ το μισό τσιζκεικ που έφτιαξα και μετά από καμιά ώρα 1 μήλο.Πρέπει να με πείραξε το μήλο! Laughing

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nancy T. έγραψε:Καλημέρα!Ζωή με το καλό να μπείτε στο σπιτάκι σας και γεροί να είστε να το χαρείτε!
Κι εγώ σπίτι με 3 υπνοδωμάτια θέλω αν καταφέρουμε ποτέ να αποκτήσουμε δικό μας.Προς το παρόν θα βολευτούμε στο 1!
Ο καιρός εδώ έστρωσε κάπως.Επιτέλους ήλιος μετά από τόσες μέρες μουντίλα.Άντε μπας και στεγνώσει κάνα ρούχο...
Ελένη κι εμένα μερικά βράδυα με πιάνουν απίστευτες καούρες, όπως και χθες!Δεν ξέρω τι φταίει ακριβώς.Έφαγα το βράδυ το μισό τσιζκεικ που έφτιαξα και μετά από καμιά ώρα 1 μήλο.Πρέπει να με πείραξε το μήλο! Laughing



ναι ναι !!!!!!!!! το μήλο !!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και εδω!τι κανουμε?ολα καλα?εγω σημερα τελικα εχω θεσπεσιο φαγητο!χορτα,και μπιφτεκακια στο φουρνο με κολοκυθια και πατατες!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επεσε η ασφαλεια και παρα πολυ εκνευριστηκα μπορω να πω!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ μαγειρεύω τη χορτοσουπίτσα μου και πολύ χαίρομαι ... SmileSmileSmile

Σοφάκι και σε μας το Σάββατο, την ώρα που έκανα μπάνιο , είχε διακοπή η ΔΕΗ ...αστα να πανε , ειχα ενα αγχος .. δεν είναι ότι δεν έβλεπα, αλλά εδώ όταν δεν έχει ρεύμα δεν έχει και νερό για το νερό ανεβαίνει από τις δεξαμεν΄ςε των πολυκατοικιών με πιεστικό μηχάνημα στα διαμερίσματα, οπότε δε θα είχα νεράκι να τελειώσω το μπανάκι μου και να κάνω και την αποτρίχωσή μου ...αλλά ευτυχώς μετά από λίγα λεπτάκια ήρθε και συνέχισα κανονικά .

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι έχουμε πέσει με τα μούτρα στο fb και το φόρουμ το έχουμε παραγκωνίσει λιγάκι .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


κανονικά θα έπρεπε να αλλάζουμε παλι θεματάκι ....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:Νομίζω ότι έχουμε πέσει με τα μούτρα στο fb και το φόρουμ το έχουμε παραγκωνίσει λιγάκι .... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


κανονικά θα έπρεπε να αλλάζουμε παλι θεματάκι ....
μωρε εκεινο ειναι πιο γρηγορο.εδω πρεπει να το ξαχνεις αν απαντησε καμια εκει βγενει αυτοματα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου καλησπερα σας!
Το ματακι μου πολυ καλυτερα!πρεπει να ναι μολυνση γιατι εχει φαγουριτσα απο πανω...
να σας ρωτησω το πορτ μπεμπε μας να το πλυνουμε;το υφασμα παντα!
εχω ξεκινηαει τα πλυντηρια του μωρου...αργησα;
κοριτσακια μου η μαρια που πηγε;
α κ εχω κ εγω καπου ενα φβ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα το πλυνω το υφασμα και τα πλαστικα/μεταλικα μαλλον με ντετολ...την αλλη βδομαδα θα παμε να το παρουμε κιολας.
Εχω απιστευτη υπνηλια αυτες τις μερες

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ εγω το χρησιμοποιω το ντετολ...
υπνηλια με πιανει κ μενα που κ που αλλα κυριως τις πρωινες ωρες...
σημερα περιμενω να ερθει κ ενας απο το ιντερνετ...αντε να δουμε...αυτο που μου την δινει ειναι ο πρωτος λογ γιατι μπορει να χρεωνουν οτσν δεν εχεις ακομα καν υπηρεσιες

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπεεεεερα!κι εδω χαλια ο καιρος, κρυο και μουνταδα..θα βρεξει οπου να ναι, το κοβω..

Ελενη κι εμεις 3 αδερφες ειμαστε!κ σε ενα δωματιο μεγαλωσαμε κι εμεις..και οντως παλια τα σπιτια δεν τα ελεγες μικρα απλα απο διαρρυθμιση.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 11 679259 εμας το χωλ στο χωριο ειναι 20τετραγωνικα!!

οσον αφορα το fb εγω που δεν εχω, δεν εχω και το διλλημα!!ειπα να φτιαξω καθαρα για εσας αλλα τοσα χρονια αρνουμαι πεισματικα να δω την οψη του αρα..κι εδω καλα ειμαι!ειμαι και λιγο σταθερος χαρακτηρας και οσο να πεις..πιστή εδω που ξεκινησα!μην χαλασω και το γουρι!παντως αφου ειναι πιο γρηγορο, ειναι λογικο να το προτιματε Wink

γεια σου Ελενιτσα, γεια σου Σοφακι..εγω παντως ρηλαξ και καλαθουνα που εχω τα εχω ξεγυμνωσει τελειως και τα εχω πλυνει!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η αληθεια ειναι οτι λιγο το παραγκωνισαμε αλλα δε το ξεχναμε. αλλωστε δεν εχουν ολα τα κοριτσακια φμπ, και δε θελουμε να χασουμε και επαφη....

πιαστηκα στα τηλεφωνα και τωρα εβαλα το λαχανο να βραζει, να δω θα προλαβει να γινει....

Ελενιτσα για τα υφασματα του καροτσιου, πορτ μπεμπε και καλαθουνας μου ειπαν να μη τα βαλω πλυντηριο αλλα να τα κανω με ενα πανι βρεγμενο. εγω δε το εμπιστευομαι αυτο για το νεογεννητο και τα εκανα χτες με τον ατμοκαθαριστη. κι αυτα και το στρωματου κρεβατιου και το στρωμα για την καλαθουνα που πηρα. μετα πηρα φορα και περασα εναχερι και το κρεβατακι, αν και το ειχα κανει, και την ντουλαπα και την συρταριερα και γενικα το εκανα steam room το παιδικο...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου Λουκια!!!!
εδω βγηκε και ομιχλη τωρα...
απο την αλλη ομως χριστουγεννα ερχονται, με τον ηλιο να ειμασταν ακομη... αν και ποναω που το λεω λογω θερμανσης αλλα χριστουγεννα με ηλιο???

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:καλησπεεεεερα!κι εδω χαλια ο καιρος, κρυο και μουνταδα..θα βρεξει οπου να ναι, το κοβω..

Ελενη κι εμεις 3 αδερφες ειμαστε!κ σε ενα δωματιο μεγαλωσαμε κι εμεις..και οντως παλια τα σπιτια δεν τα ελεγες μικρα απλα απο διαρρυθμιση.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 11 679259 εμας το χωλ στο χωριο ειναι 20τετραγωνικα!!

οσον αφορα το fb εγω που δεν εχω, δεν εχω και το διλλημα!!ειπα να φτιαξω καθαρα για εσας αλλα τοσα χρονια αρνουμαι πεισματικα να δω την οψη του αρα..κι εδω καλα ειμαι!ειμαι και λιγο σταθερος χαρακτηρας και οσο να ππεις..πιστή εδω που ξεκινησα!μην χαλασω και το γουρι!παντως αφου ειναι πιο γρηγορο, ειναι λογικο να το προτιματε Wink

γεια σου Ελενιτσα, γεια σου Σοφακι..εγω παντως ρηλαξ και καλαθουνα που εχω τα εχω ξεγυμνωσει τελειως και τα εχω πλυνει!


δηλ εχω καθυστερησει πολυ ε;...παω για Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 11 93981 λπιπον...θα σας βλεπω ομως ... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 11 417472

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Σμαρω!εμενα παλι δε θα με χαλουσε και ο ηλιος.. Embarassed θα προτιμουσα Χριστουγεννα με χιονι αλλα δεν παιζει..στα ονειρα μου ισως!κρυο να μην ειχε κι ας εκανε ο,τι ηθελε.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #10!!!!!!!! - Σελίδα 11 534787

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εχεις αργησει Ελενιτσα, εχεις χρονο..απλα εγω με το που ειδα ηλιο την προηγουμενη εβδομαδα ξεσηκωθηκα!βεβαια καλλιο γαιδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε, γιατι να τα αφησεις και τελευταια στιγμη?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:η αληθεια ειναι οτι λιγο το παραγκωνισαμε αλλα δε το ξεχναμε. αλλωστε δεν εχουν ολα τα κοριτσακια φμπ, και δε θελουμε να χασουμε και επαφη....

πιαστηκα στα τηλεφωνα και τωρα εβαλα το λαχανο να βραζει, να δω θα προλαβει να γινει....

Ελενιτσα για τα υφασματα του καροτσιου, πορτ μπεμπε και καλαθουνας μου ειπαν να μη τα βαλω πλυντηριο αλλα να τα κανω με ενα πανι βρεγμενο. εγω δε το εμπιστευομαι αυτο για το νεογεννητο και τα εκανα χτες με τον ατμοκαθαριστη. κι αυτα και το στρωματου κρεβατιου και το στρωμα για την καλαθουνα που πηρα. μετα πηρα φορα και περασα εναχερι και το κρεβατακι, αν και το ειχα κανει, και την ντουλαπα και την συρταριερα και γενικα το εκανα steam room το παιδικο...

εγω δεν εχω ατμοκαθαριστη...πειραζει να τα ωαλω πλυντηριο;αχ Σμαρω μου εισαι θεα... Respect

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενιτσα, εγω τα εβαλα..μια χαρα, τιποτα δεν παθανε!αλλα και ατμοκαθαριστη να ειχα, παλι θα τα επλενα.. Rolling Eyes

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κουκλιτσες μου! Εδω εχουμε ηλιο...με δοντια!! Μπαινω και γω στο κλαμπ της διατροφης...βγηκαν σημερα οι εξετασεις ΑΝΤΙ ΧΑ και πρεπει να χασω 2-3 κιλα pale pale pale

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Γεια σας κουκλιτσες μου! Εδω εχουμε ηλιο...με δοντια!! Μπαινω και γω στο κλαμπ της διατροφης...βγηκαν σημερα οι εξετασεις ΑΝΤΙ ΧΑ και πρεπει να χασω 2-3 κιλα pale pale pale

για την θρομβοφιλια ειναι αυτη Νατασα????εγω προσπαθω να μην παιρνω και δεν τα καταφερνω, εσυ να χασεις..?δυσκολο.. Rolling Eyes θα πας σε διατροφολογο?

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για τις ενεσεις ηπαρινης που κανω ειναι αυτη η εξεταση, καθοριζουν την δοση η οποια ειναι αναλογα με τα κιλα Crying or Very sad και για να μην μου την ανεβασει μου ειπε να κανω διατροφη ωστε να μην βαλω αλλα κιλα και αν ειναι δυνατον να χασω 2-3... Εχω διατροφη απο διατροφολογο που ειχα παει στην αρχη της εγκυμοσυνης οταν ειχα ξεκινησει την κορτιζονη αλλα δεν την εκανα ποτε..... οποτε μαλλον τωρα θα ακολουθησω αυτη... δεν με χαλαει τοσο η διατροφη οσο το οτι πρεπει να κοψω τελειως το αλατι....
Εσυ ΛΟυκια μου εισαι μια χαρουλα και περιθωριο να βαλεις κιλα εχεις οποτε μην αγχωνεσαι, κοιτα να το ευχαριστηθεις!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις