Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
240 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 240 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 19]

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κι απο εμενα.Κοριτσια θελω να σας ευχηθω απο τωρα καλες γιορτες και ευτυχησμενο το νεο ετος γιατι μας ειδοποιησαν πως για λιγο καιρο πρεπει σταματησουν το ιντερνετ για να κανουν κατι εργασιες.Να ειστε ευτυχησμενες με τις οικογενειες σας και να περασετε οπως καμια αλλη φορα.Σιγουρα για της πρωτομανουλες(οπως κι εγω)θα ειναι μαγικες ολες αυτες οι μερες εχοντας πλεον τα μπεμπεκια μας!

Ο μικρος μου και εχθες το βραδυ κοιμηθηκε 5ωρο.Σαν ονειρο μου φαινεται!Ξεκουραστηκα κι εγω κι αυτος και τωρα θα αλωνισουμε το χωριο!
Εχουμε ετοιμαστει για βολτα!Τετοιο καιρο εχω να δω απ'τον οκτωβριο.Θα το εκμεταλευτουμε βεβαια.

Κοριτσια μου σας φιλω Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 417472 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 417472 Δεν ξερω ποτε θα τα πουμε απο εδω και περα.Ευχομαι να περασετε τελεια και να μην υπαρξει κανενα προβλημα με τα λουκουμακια σας Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 417472

ΥΓ Μην νομιζεται πως ξεμπερδεψατε τοσο ευκολα απο εμενα...Οταν με το καλο ξαναμπει το ιντερνετ δεν ξερετε τι εχετε να τραβιξεται!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι κάνετε μανούλες? Σήμερα πήγαμε στον παιδίατρο. Μέσα σε 25 μέρες πήραμε ενα κιλό κ 3 εκατοστά. Είμαστε 4,700 κ 57εκ. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αθανασία σε είδα στον ύπνο μου. Είχα πάει λέει σε μια υπηρεσία για δουλειά (κάτι σαν ΚΕΠ έμοιαζε), κ ήρθες αλλά δεν σου μίλησα γιατί δεν ήμουν σίγουρη οτι ήσουν εσύ. Smile ε, κ μετά έφυγες. Φοβερ'ο 'ονειρο, ε?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες κ μωράκια κ χρόνια πολλα... Σας είπαν τα κάλαντα σήμερα ;;; Εμάς ακόμα ... Τώρα ήρθε η μαμα μου σπιτι να προσέχει λίγο την μπεμπα να πάω να πάρω κάτι τελευταία δωράκια ... Ανυπομονω να έρθει η αυριανή μέρα να την ντύσω αγιοβασιλιτσα κ να την πάω στης γιαγιάς μου που θα φάμε εκεί οικογενειακός... Θα πάμε βέβαια κ στης πεθερας μου αλλα εκει δεν θα την πάρω μαζι μου γιατι θα εχει πολλή κόσμο κ άλλο 1 παιδάκι κ δεν θέλω, πιστεύω μονο να μην στραβωσουν που δεν θα την πάω ... Κορίτσια εμένα δεν εχει βγάλει ακόμα νινιδα αλλα κάπου διάβασα ότι βγαίνει μέχρι κ τον τέταρτο μήνα αλλα δεν κατάλαβα τι κάνουμε κ φεύγει , baby oil βάζουμε η κάποιο άλλο λάδι κ μετα τι το χτενιζουμαι η το αφήνουμε απλα πάνω στο κεφαλακι του ;;;

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγκαλίτσα σας γράφουμε με την Τοσοδούλα που μεγάλωσε! Περίεργη είμαι να δω πόσο πήρε! Εμένα μου φαίνεται τούμπανη!!! Καλές γιορτές να 'χουμε κορίτσια!Αναστασία κι εγώ σε έχω συνέχεια στο νου μου! Εύχομαι ολόψυχα να έρθει ένα παιδάκι στην αγκαλίτσα σας! Να είμαστε καλά κορίτσια μου, ευτυχισμένες με τις οικογένειές μας! Υγεία πάνω απ' όλα! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 648530

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρες και χρόνια πολλά μανούλες!Υγεία και χαμόγελο,πανευτυχή Χριστούγεννα με τις ψυχούλες μας!Αναστασία,τέτοιο καιρό του χρόνου με κοιλίτσα τούμπανο!Δεν πρόλαβα τα κάλαντα σήμερα,όταν χτύπησε το κουδούνι κοιμόμασταν με την μικρή μου,μια και είχα σηκωθεί από τις 5 το πρωί..πάντως η ίδια μου είπε τα κάλαντα και έβαλα χρήματα στον κουμπαρά της,Wink Wink χεχεε Very Happy Ήλιος με δόντια η Θεσσ,αλλά και πάλι το χαίρομαι από την μουντάδα των προηγούμενων ημερών,είναι και η μικρούλα μου ήσυχη σήμερα,ώς τώρα Smile Smile Αύριο και εμείς αγιοβασιλίτσα θα ντυθούμε,μέχρι και παπουτσάκια με αη βασίλη θα της βάλω Very Happy Αλλά δεν θα πάμε σε πεθερικά,αν και μας κάλεσαν,θα έχει πολύ κόσμο,όλο το σοί,μαζί και παιδιά και δεν ρισκάρω την υγεία της,οπότε έιπα πως δεν μας αφήνει η γιατρός να πάμε σε συναθροίσεις Wink Οι γονείς φύγανε εκτός πόλης,οπότε θα αράξουμε στην ησυχία μας εδω,άντε και καμια βολτούλα οικογενειακή να κάνουμε,η να έρθουν φίλες εδώ Smile Δήμητρα,να μας πείς πόσο μεγάλωσε η τοςσοδούλα,να γίνει γιγαντούλα! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 328109 Μακια

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Είχα κάποιες μέρες να μπω και τα διάβασα μαζεμένα.

Όλες μανούλες πλέον! Ειρήνη και Μαριαρο να σας ζήσουν τα μπεμπάκια!!
Αναστασία να γίνεις μια σούπερ εγκυούλα ή και μανούλα του 2013!! Θα σας περνάμε μια-δυο τάξεις στο σχολείο, αλλά θα σας προσέχουμε περισσότερο!! Laughing

Εμείς είμαστε καλά, σήμερα γίναμε 20 ολόκληρων ημερών, πρωινά και μεσημέρια είμαστε κύριοι, ρίχνουμε κάτι τρίωρους ύπνους, ε, από απόγευμα και μετά έχουμε μια ανησυχία, αλλά εντάξει όλα καλά.
Μελινομαρία μου, κι εγώ ποντικάκι τον φωνάζω τον δικό μου!!
Με το βάρος του κι εγώ είχα κάτι άγχη, γιατί σε ένα τετραήμερο είχε πάρει μόνο 40 γρμ, αλλά το αμέσως επόμενο τριήμερο πήρε 100 κι έτσι ηρέμησα.

Για κρεμούλα για ποπό, εγώ έχω αυτή της Frezyderm σε κίτρινο σωληνάριο, καλή φαίνεται. Γενικά τα πήραμε όλα Frezyderm, αφρόλουτρο, σαμπουάν, αυτή την κρέμα και λαδάκι. Α, και αν ενδιαφέρεστε τα ψώνισα απο το ίντερνετ κάπου 30% φθηνότερα και παράδοση αυθημερόν παρακαλώ!!!

Εγώ πήρα τη μισή ευχή που λένε την περασμένη εβδομάδα και βγήκα μια σύντομη βόλτα της μιας ώρας μόνη μου (σουπερμάρκετ και παιχνιδάδικο) να ξελαμπικάρω. Και χθες κάναμε την πρώτη επίσημη έξοδο οικογενειακώς και πήγαμε στους γονείς μου, όπου είναι κι ο αδερφός μου (έχει έρθει για τις γιορτές) με τον μπέμπη τους που είναι 10 μηνών.
Σήμερα θα μείνουμε εντός και επι τα αυτά και αύριο - μεθαύριο πάλι γονείς κατα πάσα πιθανότητα.

Αυτά κοριτσάκια μου προς το παρόν. Εύχομαι σε όλες υπέροχα Χριστούγεννα (τα πρώτα με τα μπεμπάκια μας, τι όμορφο συναίσθημα!!), και όσο για τις ευχές για το 2013 για εμάς και για τα μωρά μας, ε, εδώ είμαστε θα τις πούμε ξεχωριστά!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μαμάδες

πως είμαστε?


εμένα μόλις κοιμήθηκε και ετοιμάζομαι να πέσω και εγω!! κάθε 3 ώρες περίπου ξυπνάμε αλλά θηλάζουμε ουουουουο όση ώρα θέλουμε

Αθανασία δεν κατάλαβα τι μεροκάματο θα κάνεις σήμερα?

Η μαρκέλλα που είναι? χαθηκε!!!

κι εμείς αύριο σπίτι θα μείνουμε στους δικούς μου θα έιναι 15 άτομα και παιδιά. Ο ψηλός δουλέυει θα γυρίσει κατά τις 8 να φάμε. Μου φωνάζει κιόλας λέει να πάω στους δικούς μου αλλά εγώ φοβάμαι. Στο Ιρλάντα δεν τα έχουν αυτά και δεν με καταλαβαίνει.

Εγώ για ευχή δεν πάω δεν τα έχω καλά με την εκκλησία αν έβρισκα έναν καλό και τίμιο παπούλη ευχαρίστως!!!

Μυρίζω σαν την δελτα δεν ξέρω για εσάς. Μια σεξοβόμβα είμαι. Σας φιλώ!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ ρε Μαιρούλα σαν βούτυρο γάλακτος από αυτό που βάζουν στους κουραμπιέδες μυρίζω...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα να πάνε!!!! χι χι χι !!!
πότε θα πας στην δουλειά??
εγώ το σκέφτομαι από τώρα παναγιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Κορίτσια μου ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ να χαίρεστε τα παιδάκια σας. Να ειμαστε ΟΛΕΣ καλά!!

Αναστασία μου σε φιλώ γλυκά και έυχομαι με΄σα από την καρδιά μου να γλυκάνει η ψυχήσου κορίτσι μου και του χρόνου διπλή.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα φιλενάδες-μανούλες!!!
Χρόνια πολλά να έχουμε και καλά Χριστούγεννα (τα οποία θα είναι και τα ομορφότερα της ζωής μας). Θέλω να στείλω τις καλύτερες ευχές μου σε όλες σας για τις φετινές γιορτές και για όσες ακολουθήσουν.

Μαρία και Ειρήνη Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 50580 Να μας ζήσουν και τα τελευταία αγοράκια της ομαδας μας!! Καλή λοχεία να έχετε και να χαιρεστε τα παιδάκια σας και εσείς.

Αντιλαμβάνομαι πως ήρθε και το τελευταίο μωράκι μας και συγκινούμαι! Πως πέρασαν έτσι τόσοι μήνες? Με τα όμορφα μας, με τα δύσκολά μας, με τα όλα μας.... Πάντα όμως με αγάπη και με καλοσύνη.... με συμπαράσταση και αλληλεγγύη που θα ζήλευαν πολλοί!!
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλες σας, μία προς μία, για όλους αυτούς τους μήνες που συν-ταξιδέψαμε στο πιο μαγικό και όμορφο "ταξίδι" της ζωής μας!! Από εδώ και μπρος ξεκινάει επίσημα το νέο μας "ταξίδι", στο οποίο εύχομαι και πάλι να σας έχω παρέα μου...

Κατα τα άλλα...
Αλίκη μου, εύχομαι καταρχήν να είναι λάθος η μέτρηση, αλλά αν δεν είναι εύχομαι να είναι πολύ πολύ γρήγορα περαστικό!!

Μαίρη μου, εξακολουθείς να με ψάχνεις κοριτσάκι μου? Είναι ένα από αυτά που θα θυμάμαι... εσένα να ρωτάς "που είναι η Μαρκέλλα?" χαχαχα (πάντα ήσουν η πρώτη που αντιλαμβανόσουν την απουσία μου)

Δήμητρούλα, η τοσοδούλα μεγαλώνει με γοργούς ρυθμούς ε?

Αθανασία, δεν σε ξέχασα... Περιμένω τον κουμπάρο μου να μου πει. Θα τον πάρω αύριο να δω μήπως με ξέχασε. Η Ιωάννα με τον μπέμπη όλα τα λεφτά.

Εύη, ελπίζω να μην αργήσουν με το ιντερνετ. Καλές γιορτές να έχεις κορίτσι μου.

Μαρία, και με σπυράκια και με φαλάκρα, πάλι κούκλος είναι ο γιος σου, είμαι σίγουρη!!

Κλεοπάτρα, Φωτεινή φιλάκια πολλά!!!

Αναστασία μου, αν διαβάζεις, σου εύχομαι πολύ σύντομα να μας έχεις όμορφα νέα και του χρόνου τέτοιο καιρό να τρως μελομακάρονα για ΔΥΟ!!!!

Εμείς αύριο θα φάμε στον αδερφό μου όλοι μαζί το μεσημέρι. Γιορτάζουν και ο μπαμπάς μου και ο ανηψιός μου ο μεγάλος.

Φιλιά πολλά σε όλες
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
Να χαίρεστε τα παιδιά, τις οικογένειες σας και τους εοράζοντες όσες έχετε!!!
Χρονια πολλά ιδιαιτέρως στις δυο Χριστίνες μας!!!!!
Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 648530 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 648530 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 648530 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 648530

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ναι τα καλυτερα χριστουγεννα της ζωης μου ειναι πραγματικοτητα. οι συο μου θυσαυροι κοιμουνται -επιτελους-. ναι η αγαπη πολλαπλασιαζεται, δδεν μοιραζεται. τα ματια μου γεμιζουν δακρυα βλεποντας τα να ειναι τοσο αθωα, γαληνια και να γεμιζουν ετσι την ζωη μου. τετοια ευτυχια δεν πιστευα οτι θα ημουν ευλογημενη να την νιωσω.
σας ευχαριστω ολες.γινατε φιλες μου και ας μην σας ξερω.
να ειμαστε ολες ευτυχισμενες με τα παιδιακια μας.
αναστασια μου του χρονου τετοιο καιρο θα εισαι φουσκιτσα αγαπη μου. το αξιζεις αλλωστε.

δεν μου κολλαει υπνος, παω και κοιταω την πρωτη μου αγαπη την ιωαννα μου και μετα το αντρακι μου. επιτελους νιωθω ολοκληρη.ελειπε ο μπεμπης μας απο την οικογενεια μας.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:και ναι τα καλυτερα χριστουγεννα της ζωης μου ειναι πραγματικοτητα. οι συο μου θυσαυροι κοιμουνται -επιτελους-. ναι η αγαπη πολλαπλασιαζεται, δδεν μοιραζεται. τα ματια μου γεμιζουν δακρυα βλεποντας τα να ειναι τοσο αθωα, γαληνια και να γεμιζουν ετσι την ζωη μου. τετοια ευτυχια δεν πιστευα οτι θα ημουν ευλογημενη να την νιωσω.
σας ευχαριστω ολες.γινατε φιλες μου και ας μην σας ξερω.
να ειμαστε ολες ευτυχισμενες με τα παιδιακια μας.
αναστασια μου του χρονου τετοιο καιρο θα εισαι φουσκιτσα αγαπη μου. το αξιζεις αλλωστε.

δεν μου κολλαει υπνος, παω και κοιταω την πρωτη μου αγαπη την ιωαννα μου και μετα το αντρακι μου. επιτελους νιωθω ολοκληρη.ελειπε ο μπεμπης μας απο την οικογενεια μας.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

......η αγάπη πολλαπλασιάζεται, δεν μοιράζεται!!!!

μεγάλη αλήθεια φιλενάδα, αφού το λέω και εγώ φαντάσου....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θυμασαι μαρκελα που λεγαμε η μια στην αλλη πριν ερθουν τα αντρακια μας, οτι δεν νιωθουμε το ιδιο οπως στις κορες μας? εγω προσωπικα ηθελα τον καιρο μου. τον λατρευω οσο και την ιωαννα μου. τι μακακιες ελεγα....για ακομα μια φορα..... χαχαχαχα

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Χρόνια πολλα!
Καλα χριστούγεννα!
Πιο μαγική και γεμάτη αγάπη αυτη η νύχτα!
τα αγγελουδακια κοιμούνται και παρα την κούραση. Νιώθω πιο οικογένεια απο ποτε!
Κι εγω βρήκα μια νέα παρέα όλους αυτούς τους μήνες!
Έτρεχα να ανοίξω το φόρουμ να δω τα νέα σας!
Τώρα θα ανοίξουμε νέο στις μανούλες!
Σας Ευχαριστ´ω κι εγω όλες!
Φιλακια ...χριστουγεννιάτικα μέσα αποντην καρδιά μου!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θυμάμαι Αθανασία μου, γι' αυτο και το τόνισα έτσι!!! Πόσο βλάκες ήμασταν ε?

Μαρία μου, πραγματικά ποτέ πριν δεν νιώθαμε τόσο "οικογένεια".
Ο μπέμπης με τον ερχομό του μας "έδεσε". Είμαστε πιο πολλοί, είμαστε πιο δυνατοί!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

Καλά Χριστούγεννα και σε σένα γλυκιά μου!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Το θυμάμαι Αθανασία μου, γι' αυτο και το τόνισα έτσι!!! Πόσο βλάκες ήμασταν ε?

Μαρία μου, πραγματικά ποτέ πριν δεν νιώθαμε τόσο "οικογένεια".
Ο μπέμπης με τον ερχομό του μας "έδεσε". Είμαστε πιο πολλοί, είμαστε πιο δυνατοί!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!!

Καλά Χριστούγεννα και σε σένα γλυκιά μου!!!
Smile Smile Smile
Ευχαριστώ Μαρκελλα ...πασπαλισμενα με αχνη σαν κουραμπιεδες και μέλι σαν μελομακαρονα να είναι !υγεία σε όλο τον κόσμο!
Καληνύχτα!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κ Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι κάνετε μανούλες? Σήμερα πήγαμε στον παιδίατρο. Μέσα σε 25 μέρες πήραμε ενα κιλό κ 3 εκατοστά. Είμαστε 4,700 κ 57εκ. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αθανασία σε είδα στον ύπνο μου. Είχα πάει λέει σε μια υπηρεσία για δουλειά (κάτι σαν ΚΕΠ έμοιαζε), κ ήρθες αλλά δεν σου μίλησα γιατί δεν ήμουν σίγουρη οτι ήσουν εσύ. Smile ε, κ μετά έφυγες. Φοβερ'ο 'ονειρο, ε?

ελενη εφιαλτη ειχες καλη μου?χαχαχαχα ακου με ειδες και δεν μου μιλησες?! θα σε μαλωσω....

μια χαρα τα κιλακια σας φτου φτου

μαιρη δεν σε εχω πει καλε? κλοουν τα τελευταια 7 ετη. ανιματερ.... τρομαρα μου.

μαρκελα και εγω ετσι νιωθω.οτι δεθηκαμε ως οικογενεια.

μαρια να χαιρεσαι την οικογενεια σου

κοριτσαρες παω να ξαπλαρω. το πρωιεχω πρωινο ξυπνημα. θα φτιαξω ενα ραβανι και 2 σαλατες να παμε στης πεθερας να φαμε. ειχε ερθει η αδελφη μου και παισαμε τις κατινιες και τις φιλοσοφιες και με πηρε η ωρα.

σας φιλω γλυκα ολες.φιλες ευχαριστω για ολα. ματσ μουτσ

α μην ξεχασετε να ειστε ευγνωμονες για οτι εχετε σημερα και αυριο....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο βράδυ και σε σας.
Και γω αφου φάω 2 φρατζόλες ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδα, θα πάω για Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 9 850933
Λέμε τωρα, αφού μέχρι να το αποφασίσω θα ξυπνήσει ο άντρας!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά Χριστούγεννα με υγεία και αγάπη!!!!! Κοριτσούδια μου γράψατε πολλά αλλά εγώ είχα ισ,τορίες με το γατί μου και βγήκαμε εκτός προγράμματος.. Πήγαμε να κάνουμε ρεβεγιόν στην κουνιάδα μου. Δε θα καθόμασταν πολύ, κάνα 2ωρακι. Ποια η πιθανότητα να πάει κάτι στραβά; Ε λοιπόν το γατί μας αποφάσισε μέσα σε αυτό το 2ωράκι να κάνει τον 4ο βαρβάτο της εμετό, ποσότητα, όχι αστεία! Πώς είναι στις ταινίες που τους πετάνε γιαούρτια; Ε, κάπως έτσι φανταστείτε πως ήμασταν και οι 2 μας, μάνα και κόρη! Ευτυχώς είχα να αλλάξω το μωρό και η κουνιάδα μου έδωσε μια μπλούζα γιατί όλα τα ρούχα μου μέχρι και το σουτιέν πνίγηκαν στον εμετό.. Ε, μ' αυτά και μ' αυτά αποσυντονιστήκαμε και μας πήγε αργά!

Κατά τ' αλλά συνεχίζω να έχω δέκατα, ελεινό βήχα και συνάχι! Δεν αντέχω άλλο!

Μωρουλίνια που μεγαλώνουν διαβάζω! Ειδικά εσύ Δημητρούλα θα θυμάσαι αυτό το κομμάτι της εγκυμοσύνης σου σαν ένα κακό όνειρο! Πάει, πέρασε και η τοσοδούλα σου μεγαλώνει και αφρατευει! Εμείς θα πάμε παιδίατρο στις 15 Γενάρη και θα σας πούμε πώς πάμε!

Αθανασία μου τι επαγγέλεσαι; Κάτι σχετικό με παιδικά πάρτυ; Μπερδεύτηκα!

Μαρκέλλα μου, Αθανασία μου και όλες οι υπόλοιπες μανούλες βασικά, είναι τόσο συγκινητικό το να μοιράζεσαι όλα αυτά που έχεις μέσα σου αυτούς τους ιδιαίτερους μήνες της εγκυμοσύνης, ώστε ναι, δένεσαι τελικά με αυτούς τους ανθρώπους! Σας νιώθω δικούς μου ανθρώπους και σας ευχαριστώ για όλα, που άντεξατε να με διαβάζετε, αυτά τα τεράστια ποστς και μου συμπαραστάθηκατε. Και για όσα μοιραστήκατε μαζί μου! Και ελπίζω πως θα σας έχω συνοδοιπόρους σε αυτό το νέο ταξίδι της μητρότητας!

Κάτι ακόμα ήθελα να γράψω αλλά νυστάζω τρελά και το ξέχασα τώρα! Χρόνια πολλά!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑΝ!!!!!!

21/10/2012 Φωτεινή
01/11/2012 Βαρβάρα

03/11/2012 Τζένη
09/11/2012 Μαρία(1984)
12/11/2012 Στέλλα

12/11/2012 Εύη
14/11/2012 Μαρία(mamameli)
14/11/2012 Ειρήνη(reine)

15/11/2012 Ζωή(zoekopa)
15/11/2012 Αλίκη
15/11/2012 Χριστίνα(kandi)
15/11/2012 Ελένη

19/11/2012 Ρούλα
23/11/2012 Δήμητρα
24/11/2012 Μαρκέλλα
29/11/2012 Χριστίνα(hen hen)
01/12/2012 Ζωή
04/12/2012 Κλεοπάτρα
11/12/2012 Αθανασία

11/12/2012 Μαίρη
20/12/2012 Μαρία(mariaro)
22/12/2012 Ειρήνη



ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
11-11
ΙΣΟΠΑΛΙΑ!!!!
Διαλεξτε ζευγαράκια!!!

Η Μαριλού μας τελικα? Δεν έμαθε καμμιά τίποτα?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μου κολαει υπνος γμτ και θα κουτουλαω αυριο ολη μερα!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεεεεεεεεεεερα!
να τα πουμε?!

αλικη περαστικα σας κοριτσι. μηπως να πας σε ενα γιατρο να παρεις κατι να σε βοηθησει.σε διαβαζω ποσο ταλαιπωρεισαι καισε λυπαμαι μωρε....κριμα και το μικρουλακι σου....
μαρκελα ειμαι σιγουρη οτι κοιμααααασαι τωρα. ονειρα γλυκα φιλεναδα....

σε κανα 15 θα εχω βαλει το ραβανι για ψησιμο.ελεγα να κανω και ενα μπανακι, αλλα προχθες επαθα ψυξη και λεω να μην κανω μιας και θα βγουμε εξω. χθες που ηρθε το αιμα μου με ετριψε και ειμαι καλυτερα.ασε καλυτερα να μην ξαναπιαστω.
μπαλκονακι-δεν εχει πολυ κρυο- καφεδακι -ελληνικος σκετος παρακαλω- και τσιγαρακι Embarassed . αυτα ειναι...
ενα καλο της διαιτας: συνηθισα τον ελληνικο σκετο.ας γλυτωσω και καμια θερμιδα χαχαχα. διαιτα απο γεναρη...
παω και επανερχομαι να σας κερασω ραβανι.....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε δεν με..............που ειμαι με το τζιτζι οξω κ μπαινω να πω μια καλημερα κ με αυτα που γραφετε με πιανουν τα ζομια


καλα χριστουγεννα. με ολη μα ολη μου την αγαπη. σας ευχαριστω. για ολα!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσιγαρακι διαβασα κ μου τρεχουν τα σαλια Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις