Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:και ξυλινο αν θες παιρνεις καλε...
της ιωαννας ο σταυρος ειναι λευκοχρυσος.ξεχωριζει κανεις αν ειναι ασημενιος η χρυσος? και εγω που φοραω χρυσο σταυρο. δεν φοραω τον βαφτιστικο μου. α ειναι γκουμουτσα και β δεν θελω να τον χασω.τον εχει φαει το συρταρι...

ρισκο ε?????? ας ειχα λεφτα εχω μαρη μαρκελα και θα σου ελεγα εγω αν με αφηνες. κομμα θα εκανα και θα στον φερναμε ετοιμο βαφτισμενο χιχιχι

μωρε ας μην ειχες ηδη τεσσερα βαφτιστηρια και θα σου 'λεγα εγω ατιμη ξανθιωτισσα!!


ξανθιωτισα? μι? νο μαι ντιαρ. θρακιωτισα και συγκεκριμενα διδυμοτειχο-και λιγο πιο πανω- χαχαχα
απο ξανθη παιρνω μπαχαρια φιλεναδα παει το χασες καλε....ερωτας ειναι η αιτια....

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να παω βολτουλα με το καροτσι τον μπεμπη και την ιωαννιτσα μου....
ο ταριφας φωναζει που ειναι ακομα αρρωστος ο μικρουλης. ελα μωρε λιγο οξυγονο καλο θα του κανει ε???? ενα γυρω στο τετραγωνο λεω η γυναικα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω να παω βολτουλα με το καροτσι τον μπεμπη και την ιωαννιτσα μου....
ο ταριφας φωναζει που ειναι ακομα αρρωστος ο μικρουλης. ελα μωρε λιγο οξυγονο καλο θα του κανει ε???? ενα γυρω στο τετραγωνο λεω η γυναικα

τα χερακια σας πως ειναι? εμενα εχουν ξεραθει, σαν χαρτια εχουν γινει. απο τα νερα, τα απορυπαντικα, τον ορο τι να πω......

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και η Ξανθη ανηκει στη Θρακη ομως. Μπερδευτηκα ρε φιλεναδα, τι να κανω? Τα χερια μου και ειδικα τα ακροδαχτυλα ειναι για να φορεσω καλο καλσον τωρα. χαλια. ουτε να χαιδεψω τον μικρο δεν μπορω.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!
Εγω είμαι μιση Ξανθιωτισσα απο τη μαμα μου!

Αλίκη ναι το λέει κανονικά ...βέβαια το άκουσαν κι άλλοι γιατί εγω μπορει να άκουγα ότι ήθελα σαν γνήσια κουκουβαγια! Very Happy

Ευχαριστώ τώρα λέω να αγοράσω αρτοπαρασκευαστή να ξέρω τι περιέχει το ψωμί μας! Και δεν θέλω καθόλου να γεμιζω την κουζιν συσκευές αλλα ούτε να γίνω και φουρναρης και να αρχίσω να ζυμωνω θέλω στα καλα καθουμενα!

Ψηφίζω δαγκωτο λευκοχρυσο σταυρό όπως κι έχω πάρει στις μικρουλες που έχω βαφτίσει...
Ο νονός της Μελίνας όμως δεν με άκουσε και πήγε μόνος του και πήρε χρυσό Mad

Μεγεια το κουρεμα στην κουρευτρια Μαρκελλα!
Η δικιά μου άνοιξε ένα κουτι σπο τα άπειρα με παιχνίδια χθες κσι βρήκε μια τένα !

Τένα=ρακέτα!αφου παίζουμε λέει τένις!

Εμείς γίναμε κρεβάτι για τεσσερεις!

Φιλια!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς τα τρελοκομεία!!!

Να σας πω να γελάσετε.
Βγήκα το πρωί από το ντούζ, κ ενώ ξεκίνησα να ντύνομαι αφού είχα κάνει ενα καυτό μπάνιο, βλέπω κάτι σταγόνες να τρέχουν στα πόδια μου. Λέω, τα μαλλιά μου στάζουν μωρε.
Πάω να βάλω το σουτιέν κ βλέπω κ τις 2 θηλές να έχουν μετατραπεί σε συντριβάνι!!!! Κ να τρέχω να βουτήξω τα επιθέματα πριν γίνω χάλια κ ξαναμπώ στο μπάνιο!!!!!!Πολύ γέλιο!

(Τα χέρια μου είναι κ εμένα χάλια, αφού νομίζω γρατζουνάω τη μπέμπα αντί να τη χαιδεύω... Crying or Very sad )

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη συνέχεια μου συμβαίνει!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!
Και μέσα στο ντους πιτσιλαω με γαλα τα πλακάκια κσι τα τζάμια της ντουζιερας!
Απο το ζεστο νερό είναι!

markonst

markonst
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σας.Μαρια με λενε και ειμαι απο Αθηνα- Καματερο Κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις. Δεν θελω να παιρνω συνεχεια την παιδιατρο και να ρωταω. Ειναι πολλες φορες σωτηριο το forum , ειναι σαν να ηταν το δευτερο παιδακι μου και να ηξερα καποια πραγματα. Ευχαριστω και παλι. Ειναι πολυ γλυκο να ξερεις οτι υπαρχουν κι αλλοι ανθρωποι που παιρνανε τα ιδια και μπορουν να τα μοιραζονται. Πολλα φιλια σε ολες! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενα κολπο υπαρχει για τα χερακια, αλλα με τι λεφτα ρε μαμωτο?????
παραφινη....εχετε κανει ποτε μανικιουρ με παραφινελαιο? λεμε δεν υπαρχει.
μια φορα και ενα καιρο που ειχα λεφτα και χρονο εκανα συχνα πυκνα.....και ζησαν αυτοι καλα και εμεις χειροτερα-απο οικονομικης αποψης λεμε παντα-.
εβαλα 2 3 φορες κεραλοιφη αλλα....που ποτε. σε δεκα λεπτα επερεπε να πλυνω χερια παλι....

ελενη πρεπει να ειχες πολυ πλακα. εγω δεν οταν ειχα γαλα, ημουν μονιμως λερωμενη...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα μανούλες.
μαρία να χαίρεσαι κ συ το μωράκι σου.
καλώς τα δέχτηκα κ γω. από χθες βράδυ με ενοχλεί ο λαιμός. πλακώθηκα κ γω σε γαργάρες, καραμέλες, χυμό πορτοκάλι, χαμομήλι με μέλι κ βλέπουμε. ούτε βεράντα δε βγήκα να μαζέψω ρούχα, μόνο αέρισα το σπίτι καλά. ήρθε όμως η πεθερά, τα μάζεψε κ τα πήρε για σίδερο. ξέχασα να της πω ότι έχω άλλα τόσα Laughing Laughing Laughing
σήμερα το μενού έχει γαρίδες. λέτε να πειράξουν το μωρό; μήπως να φάω κάνα κοτοσουβλάκι που θα κάνουν για τον Κων/νο; δε λέω, μας προσέχουν πάντα κ ειδικά τώρα. ο άντρας μου πάλι δουλεύει κ μου'φερε η κουνιάδα μπανάνες κ αχλάδια από λαϊκή κ ο μπατζανάκης ψωμί.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markonst έγραψε:Καλημέρα σας.Μαρια με λενε και ειμαι απο Αθηνα- Καματερο Κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις. Δεν θελω να παιρνω συνεχεια την παιδιατρο και να ρωταω. Ειναι πολλες φορες σωτηριο το forum , ειναι σαν να ηταν το δευτερο παιδακι μου και να ηξερα καποια πραγματα. Ευχαριστω και παλι. Ειναι πολυ γλυκο να ξερεις οτι υπαρχουν κι αλλοι ανθρωποι που παιρνανε τα ιδια και μπορουν να τα μοιραζονται. Πολλα φιλια σε ολες! Very Happy

καλως την. να χαιρεσαι το μωρακι σου. δεν θυμαμαι, κοριτσι ειπαμε?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:ενα κολπο υπαρχει για τα χερακια, αλλα με τι λεφτα ρε μαμωτο?????
παραφινη....εχετε κανει ποτε μανικιουρ με παραφινελαιο? λεμε δεν υπαρχει.
μια φορα και ενα καιρο που ειχα λεφτα και χρονο εκανα συχνα πυκνα.....και ζησαν αυτοι καλα και εμεις χειροτερα-απο οικονομικης αποψης λεμε παντα-.
εβαλα 2 3 φορες κεραλοιφη αλλα....που ποτε. σε δεκα λεπτα επερεπε να πλυνω χερια παλι....

ελενη πρεπει να ειχες πολυ πλακα. εγω δεν οταν ειχα γαλα, ημουν μονιμως λερωμενη...

το καλυτερο μανικιουρ εβερ. που το θυμηθηκες? εκανα παλια σε κομμωτηριο στο Περιστερι, στη γειτονια σου. εφευγα σκαστη απο τη δουλεια και γυριζα με χερακια μπεμπε. αχ παλιες καλες εποχες...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη να στειλω και τα δικα μου για σιδερο?
Εγω κρυωνω πολυ σημερα. ουτε μπανιο δεν τολμαω να κανω. τρεμω λεμε.

Μαρια ειδες ποσο πολυ απλοποιουν τα παιδια μας τα πραγματα? τενις-τενα. λογικο. το ρακετα που κολαει?

Αλικη, ωρα ειναι να μας πεις οτι εισαι κουρασμενη κιολας!!! χοχοχοχοχο

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και γω ψηφιζω λευκοχρυσο. Η νονα της Ευης μου της πηρε εναν απιθανο σταυρο (πολυ μοντερνο και μας) που αν δεν ενιωθα τυψεις θα τον φορουσα ανετα εγω.

Με τα αγορια δεν ξερω ομως.... θα ειναι το ιδιο ευκολη η επιλογη? Θυμαμαι με τον βαφτιστηρα μου ταλαιπωρηθηκα πολυ να βρω σταυρο που να μου αρεσει για αγορι.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια αρρωστουλες διαβάζω, περαστικά!!! Τζενάκι έχω κι εγώ σίδερο, χοχοχο! Μαρκέλλα κούραση τι είναι αυτό; Αθανασία μου παλιές καλές εποχές! Εγώ πάντως επειδή είχα παιδί το ίδιο πράγμα στη Δανάη τώρα πρόσεχα από την αρχή και έβαζα προληπτικά κρέμα πολλές φορές τη μέρα. Μέχρι στιγμής είναι καλά ευτυχώς! Ελένη χαχαχα! Εμένα το γατί με ξεζουμίζει και δεν τρέχει.. Ναι, στον κόσμο των παιδιών όλα είναι πιο απλά, εμείς οι μεγάλοι τα μπλέκουμε! Πάμε μια βολτίτσα στα μαγαζιά, σας φιλώ!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεεεεεεεεεεεεεεε Αλικη, παρε μου και μενα κατι. οτι θες. εκπληξη!!! Laughing

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρκελα αν δεν ειχαμε την ιωση θα σου ελεγα παρε την οικογενεια και ελα προς περιστερι μερια. το σπιτακι μας μπορει να ειναι μικρουλακι αλλα δοξα τον θεο ζεστο. και με ενα κλιματιστικο παρακαλω.....

μπανιο και εγω θελω να κανω αλλα βαριεμαι Embarassed . θα ερθει ο ταριφακος, θα εχω βαλει την ιωαννα για υπνο-αργησα να μαγειρεψω γαμωτοσημερα- και θα κανω ενα μπαααααανιο μια ωρα θελω να ειμαι μεσα.
και να φανταστεις μαρκελα οτι οταν δουλευαμε-παλιες καλες εποχες-στην μοτορ οιλ ειχαμε αναλαβει την συσκευασια παραφινης.που με εχανες που με εβρισκες εμενα στην παραγωγη με τα χερια μεσα στο παραφινελαιο.αστερια χερια....ειπαμε παλιες καλες εποχες και χερια και γεματη τσεπη χαχαχα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααααα ηρθε ο παπας και μας αγιασε. του ειπα να μου δωσει την μιση ευχη και μου ειπε ' οοοοοοχι να κλεισεις ραντεβου να ερθω' τραγοπαπαδες.για αυτο και εγω ειπα ψεμματα στην μαμα-πεθερο να μην με πρηζουν.....εμ εγω φταιω,αφου ρε παπαρα εισαι εδω....αλλα πως θα παρει μεροκαματακι

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε μια χαρα το ζεστανα το σπιτι και γω. ας ειναι καλα τα ηλεκτρικα σωματα και τα κλιματιστικα. η δεη? νεοι ειμαστε, θα δουλεψουμε (????) και θα την πληρωσουμε.

παλι καλα που λειπει η Ευη και καιω ενα κλιματιστικο λιγοτερο σημερα.

δεν θελω να κανω μπανιο με αυτο το κρυο και με περιοδο. Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 4 679259 Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 4 679259 Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 4 679259 Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 4 679259 αλλα πρεπει. θα μυριζω χειροτερα και απο πτωμα σε λιγο.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια μου καλοριζικο το θεματακι!Μανουλες πλεον και οι ευθυνες μεγαλωνουν.Τι κανετε;Ολα καλα;Δεν διαβασα ολες τις σελιδες αλλα καπου επεσε το ματι μου για ονοματα και νονους-νονες.Εδω αρχιζει το πανηγυρι για εμας.Βασικα πολεμος γιατι ο καθενας θελει το μακρυ και το κοντο του.Δεν τολμαμε να συζητησουμε μαζι τους.Ειπαμε να βγει Παναγιωτης.Δεν ειναι το ονομα κανενος και επιδη το ειχαμε ταξει στην παναγια λεμε αυτο και τελος.

Ο μικρος με κουραζει πολυ τελευταια.Θελει συνεχεια αγκαλια,οχι οτι με πειραζει αλλα βαρυνε αρκετα.Τουλαχιστον στον υπνο και το φαι τα παμε πολυ καλα.5ωρο υπνο και η μανουλα του εχει ακομα πολυ πραμα να δωσει.Μας κοιταει με αυτα τα ματακια του και λιωνουμε.Γελαει,μας λεει μπου μπου και μολις ακουει τραγουδακια κουναει χερια ποδια λες και θελει να σηκωθει.Χορευταρας σαν την μαμα του βγηκε.Σημερα ειπαμε με τον αντρα μου να βγουμε.Εφοσον εγινε η αρχη δεν μας κραταει κανενας.Τον μικρο θα ερθει να τον κρατησει η κουμπαρα μου και εγω ετοιμαζομαι απ'το πρωι να κατακτησω τα πληθη Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 4 893968 Μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 (Νο1) - Σελίδα 4 893968

Ενα αλλο θεμα σοβαρο που δεν σας ειπα εδω και πολυ καιρο ειναι οτι ο αντρας μου δεχτηκε την δουλεια στην γερμανια και σε 22 μερες την κανουμε απ'την ελλαδα.Δεν γινοταν κατι εδω οποτε τα μεζευουμε και παμε αλλου.Τωρα αυτο δεν ξερω σε τι θα βγει,καλο η κακο.Παντως ολοι μας στηριζουν σε αυτη την αποφαση.Δυσκολα αποχωριζεσαι συγγενεις ομως.Για το καλο του μικρου ομως θα κανουμε οτι περναει απ'το χερι μας για να ζησει μια ζωη οπως πρεπει.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλήθεια Ευουλα την κοπανατε;
Καλα κάνετε κορίτσι μου!
Σε καλο να σας βγει ,όλοι αξιζουμε μια καλύτερη ζωη!
Πόσο μάλλον αυτα τα αθώα αγγελουδακια που δεν φταίνε σε τίποτα!
Καλές ετοιμασίες σήμερα!
Να δώσεις φιλακια στον χορευταρα σου!

Εμείς εδω έχουμε αέριο και αναμένουμε μεγάλο λογαριασμό όλη μέρα στο σπίτι!

Περαστικά στις αρρωστουλες μας!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:ααααα ηρθε ο παπας και μας αγιασε. του ειπα να μου δωσει την μιση ευχη και μου ειπε ' οοοοοοχι να κλεισεις ραντεβου να ερθω' τραγοπαπαδες.για αυτο και εγω ειπα ψεμματα στην μαμα-πεθερο να μην με πρηζουν.....εμ εγω φταιω,αφου ρε παπαρα εισαι εδω....αλλα πως θα παρει μεροκαματακι

Εγω στον σαραντισμο είπα ότι δεν είχα πάρει άλλες ευχές και μου τις διάβαζε όλες!
Είπα δεν το έχω πολυ με την εκκλησία η αμαρτωλή μουβηρθε κουτι κόντεψε να μου πέσει το μωρο απο τα χέρια μιση ώρα με διάβαζε!
Και το τελείως κουλο ...διάλεξε όνομα μόνος για το παιδι μου!με ρώτησε πως λένε γονείς και πεθερικά του αρεσε το Δημήτριος και το ονομαζε έτσι σε όλη την διάρκεια!εγω λέει θα τον λέω Δημήτριο κι εσείς κάντε όπως θέλετε! Shocked Shocked Shocked

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη, το αποφασισατε τελικα ε? Οπως ειπε και η Μαρια, να σας βγει σε καλο κοριτσι μου! Πωπω εγω ειμαι πολυ κοτα σε αυτα. Δυσκολα θα το τολμουσα. Ισως γι' αυτο τραβαω αυτα που τραβαω μια ζωη. Η τυχη ειναι με τους τολμηρους λενε. Μακαρι να ειναι μαζι σας.

Μαρια, πολυ γελασα με τον παπα. Ακου διαλεξε και ονομα. χαχαχα. Εμεις που πηγαμε προχθες με ρωτησε το ονομα μου μονο. Για το παιδι διαβαζε ευχες ανευ ονοματος που ειναι και το πιο φυσιολογικο πιστευω.

Η κορη μου μας κανει γυμνασια. Πηρε τηλεφωνο η φιλη μου που την εχει σπιτι της να παμε να την παρουμε γιατι θελει λεει να ερθει σπιτι στη μαμα της. Τελευταια το κανει αυτο. Ενω προ μπεμπη ουτε να με χεσει που λεει ο λογος. Ετσι εκοψε και το μπαλετο, δεν ξερω αν σας το ειπα. Της λειπω λεει οταν ειναι στο μπαλετο. Τελος παντων, πηγε ο Μιχαλης να την παρει και γυρισε πισω μονος του. Η κυρια ειχε αλλαξει γνωμη. Αυτα ειναι!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου μπαίνω βιαστικά!Σας διάβασα όλες,καλορίζικο το θεματάκι μας και να χαιρετήσω και την καινούρια μανούλα-Μαρία!Εύη καλά κάνετε και εμείς το σκεφτόμαστε για έξω,οπότε καλή σας τύχη!Ο δικός μας νονός επιστρέφει αύριο Ολλανδία και θα τον ξαναδούμε καλό Πάσχα. Sad Περαστικά στις αρρωστούλες και στα αρρωστούλικα μωράκια!Εμάς η πριγκίπισσα άρχισε να γκρινιάζει πριν τον ύπνο και να πιπιλάει χέρια (χωρίς να θέλει στήθος ή πιπίλα). Shocked Θα τρελαθώ!Δουλειά ξαναξεκινάω 15 του μηνός,πρώτα ο θεός.Πάω να λουστώ,γιατί θα φύγει η μαμά μου σε λίγο και θα έχω εγώ την μπέμπα.Από αγκαλιά σε αγκαλιά πάει! Very Happy Φιλάκια σε όλες!Σας αγαπώ πολύ!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.βλεπω ολες κουρασμενες ειστε και δεν μπορω να καταλαβω απο τι.εμενα εφυγε σημερα η μαμα μου κσι σπο δευτερα θα ειμαι μονη με τα 2.αντε να δουμε πως θα τα παμε μονοι μας.να μπαινουμε σιγα σιγα σε ενα προγραμμα.εμεις ονομα δεν εχουμε αποφασισει.λεμε ή χρηστο οπως λεγανε τον μπαμπα μου ή αντωνη απο της μαμας μου.ουτε νονο εχουμε βρει.ομπεμπυλης φτου να μην τον ματιαξω αλλα ειναι ησυχος.μονο οταν ειναι να φαει σηκωνει τον κοσμο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις