Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σα να αγρίεψε ο καιρός

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Ναι βρέχει τώρα...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι θα κανουμε; το αφηνουμε για απο βδομαδα; κ δω αρχισε να βρεχει

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ερχεστε σπιτι μου σημερα μιας κ ο καιρος μας τα χαλασε κ βγαινουμε αλλη φορα; μη μεινουμε κ με το γμτ.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen75 έγραψε:δεν ερχεστε σπιτι μου σημερα μιας κ ο καιρος μας τα χαλασε κ βγαινουμε αλλη φορα; μη μεινουμε κ με το γμτ.

Nα έρθουμε Τζένη,κ εδώ βλέπω το μάμησε το θέμα ο καιρός,είπε ο Εβραίος να πάει παζάρι κ ήταν μέρα Σάββατο.Αν θες στείλε μου πμ που μένεις να το βρώ στο google maps.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας το αφήσουμε τότε !θα έρθουν άλλες ευκαιρίες!
Μάλλον ανοίγει βέβαια γιατί ήδη αραιωσανν τα συννεφακια αλλα ας μη το ρισκάρουμε..εγω σήμερα δεν μπορω να έρθω σπίτι σου...γιατί θα πάρω τη μικρη απο τον παιδικο και δεν ξέρω αν θα προλάβω!
Να περάσετε όμορφα ..

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως τώρα φάνηκε και ουρανός εβγαλε και λιγο αντηλια αν αλλάξετε γνώμη πείτε εγω είμαι έτοιμη...στο γυρισμο με το καρότσι θα πάρω και τη μικρη γιατί ο άντρας μου δεν μπορει σήμερα!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ, εγω ψιλομαζεψα το σπιτι, θηλασα κλπ κλπ κ περιμενω τελικα την Φωτεινη απο λεπτο σε λεπτο. ουτε η χριστινα μπορεσε τελικα. την επομενη φορα περισσοτερες

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρίμα έβγαλε καιηλιο ...βιαστηκαμε!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες!

Τζένη πως είναι το στήθος σου?Καλύτερα?
Δήμητρα χαιρετισμούς στη Μαρκέλλα!

Κορίτσια, σας τα χάλασε ο καιρός?
Τα πήρα με τον security. Ακούς εκεί να της κάνει παρατήρηση! Αυτόν μάνα δεν τον τάισε?!

Η μπουμπού μου έχει λυσάξει να βάζει τα πάντα στο στόμα! Κ πολύ γκρίνια ρε κορίτσια. Αλλά δεν μου φαίνονται πρησμένα τα ούλα της. Αν αρχίσει από τώρα τη γκρίνια, πάνω που μας περάσανε τα πονάκια...αχ αχ αχ1!!!

Σας αφήνω γιατί έχω δουλίτσες!
Τα λέμε σε λιγάκι!!!
Μανουλες Νοεμβριου - Δεκεμβριου 2012(Νο2) - Σελίδα 39 417472

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Κρίμα έβγαλε καιηλιο ...βιαστηκαμε!

ναι ρε συ. μας επιασε το φυλαγε τα ρουχα σου...
καλα, μπεμπαρος η μπεμπα της φωτεινης. κατι ματαρες, μαγουλα, μπουταρες αλλο πραμα. λιγουλακι μας γκρινιαξαν αλλα τι να κανουμε; του πιασε κ το χερι του δικου μου η ζωουλα, πολυ γλυκια εικονα
αντε να το ξανακανουμε συντομα
παλι γκρινια. σας αφηνω
οκ με στηθος ελενη, ευτυχως επανηλθε γρηγορα

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?εμεις τα ιδια μυξες και βηχας για τον μεγαλο μυξες για τον μικρο.βγηκαμε ομως και πηγαμε στις κουνιες.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen75 έγραψε:
mamameli έγραψε:Κρίμα έβγαλε καιηλιο ...βιαστηκαμε!

ναι ρε συ. μας επιασε το φυλαγε τα ρουχα σου...
καλα, μπεμπαρος η μπεμπα της φωτεινης. κατι ματαρες, μαγουλα, μπουταρες αλλο πραμα. λιγουλακι μας γκρινιαξαν αλλα τι να κανουμε; του πιασε κ το χερι του δικου μου η ζωουλα, πολυ γλυκια εικονα
αντε να το ξανακανουμε συντομα
παλι γκρινια. σας αφηνω
οκ με στηθος ελενη, ευτυχως επανηλθε γρηγορα

Αχου τα μωρέ τα ζουζούνια μου!!!
Γεια σου Ειρήνη!

Εμείς εδώ πολύ γκρίνια ρε γμτ...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:
Jen75 έγραψε:
mamameli έγραψε:Κρίμα έβγαλε καιηλιο ...βιαστηκαμε!

ναι ρε συ. μας επιασε το φυλαγε τα ρουχα σου...
καλα, μπεμπαρος η μπεμπα της φωτεινης. κατι ματαρες, μαγουλα, μπουταρες αλλο πραμα. λιγουλακι μας γκρινιαξαν αλλα τι να κανουμε; του πιασε κ το χερι του δικου μου η ζωουλα, πολυ γλυκια εικονα
αντε να το ξανακανουμε συντομα
παλι γκρινια. σας αφηνω
οκ με στηθος ελενη, ευτυχως επανηλθε γρηγορα

Αχου τα μωρέ τα ζουζούνια μου!!!
Γεια σου Ειρήνη!

Εμείς εδώ πολύ γκρίνια ρε γμτ...
γεια σου ελενη.υπομονη.κι εμενα ειναι γκρινιαρης.και φαντασου τα πρωινα που ειμαστε μονοι μας στο σπιτι.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χελοου γκερλς εντ μπουζ κ από εμάς κ πάλι.Περάσαμε πολυ καλά,παρότι τσιρίζαμε κ λίγο να δηλώσουμε την παρουσία μας έντονα Very Happy Συγκινιτική εικόνα της τσαούσας μου που έπιασε το χέρι του μπεμπάκου-ο οποίος είναι για πολύυυ ζούληγμα-κ το αποθανατίσαμε ! Smile Γυρίσαμε,φάγαμε κ την πέσαμε πρίν λίγο.Ματσ μουτς

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Κρίμα συντοπιτισσες που δεν μπόρεσα και είχα ετοιμαστεί και έμεινα μπουκαλα!
Χαίρομαι που περάσατε καλα...
Γενικά δεν ήταν η τυχερή μου μέρα...
Η φίλη μου αρνήθηκε να μου βαφτίσει το μωρο λόγω οικονομικών δυσχερειων..
Η Μελίνα έχει πάλι δέκατα..
Ο μικρουλης πολλή γκρίνια...

Ειρήνη περάστικα σας!

Αλίκη τι κάνουν οι μικρές; Τα κακα που είναι πιο νερουλα τι είπε ο γιατρός;εμένα μου είπε να ανησυχώ μον όταν κάνει πάνω απο 20 φορές τη μέρα!

Αύριο έχουμε εμβόλια και στα δυο παιδια μας!
Να δει κι έναν ερεθισμο που έχει ο μπεμπουλης στη μασχαλη!δεν λέει να φύγει..ευαισθητουλης μας βγήκε!
Να δει και τη μικρη πάλι..
Βαρέθηκα φέτος αρρωστειες!

Που θα βρω νονο τώρα...εννοώ που να τον θέλω κι εγω!

Τα λέμε αργότερα!φιλια!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μας μπέρδεψε ο καιρός βρε Μαράκι,χάλασε όταν τον θέλαμε κ έφτιαξε αργα Shocked Περαστικά στην Μελ,ευαισθητούλα είναι και η δικιά μου κ κοκκινίζει πανεύκολα,έχουμε κ εμείς εμβόλιο μεθαύριο.κ επίσης δεν έχουμε σταντάρει νονο-α ακόμη,ούε ημερομηνία,κοινώς στον αέρα είμαστε σε αυτό το θέμα Very Happy Άντε να μπεί για τα καλα η άνοιξη να πηγαίνουμε βολτούλες.

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas manoules.ti kala pou pernate oi manoules...boltes me ta mpempakia sas!!!emeis mallon arrwsthsame.apo ex8ess h mpempa exei mykses kai shmera kai bhxa...ti kanoun se aytes tis periptwseis?parskeyh exoume rantebou gia embolio mhpws na thn paw ayrio na thn eksetasei kiolas h na perimenw?ti lete?

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dimitra al έγραψε:geia sas manoules.ti kala pou pernate oi manoules...boltes me ta mpempakia sas!!!emeis mallon arrwsthsame.apo ex8ess h mpempa exei mykses kai shmera kai bhxa...ti kanoun se aytes tis periptwseis?parskeyh exoume rantebou gia embolio mhpws na thn paw ayrio na thn eksetasei kiolas h na perimenw?ti lete?
Kαλύτερα να πάς Δήμητρα,σε περίπτωση που το μωράκι είναι άρρωστο,πιθανόν να σου καθυστερήσει λίγες μέρες το εμβόλιο,ώσπου να κάνει τον κύκλο της η ασθένεια (αν ειναι ιώση).

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι και μεις είμαστε έναν μήνα πίσω στα εμβόλια αφού τα πρώτα τα χάσαμε λόγω της ωτίτιδας και της ταλαιπωρίας όλης!!! Στις 19 θα κάνουμε του τρίτου μήνα και θα είμαστε 4ρων. Δεν πειράζει όμως! Λίγη υπομονή κορίτσια ... Όπου να ναι φεύγει η δύσκολη περίοδος και δε θα έχουμε τόσες ιώσεις...Περαστικά στα αρρωστούλια! Χαίρομαι που περάσατε όμορφα οι κοπέλες με τον αντράκο τον οποίο καπάρωσε η Ζωή...Χα χα χα! Μαμαμέλι εγώ σου το βάφτιζα αν ήμασταν πιο κοντά, αλλά ρε μαμώτο είναι πολύ μακρυά και πότε θα το βλέπω το χαϊβανάκι;Έχω άλλο ένα αλλά παραμεγάλωσε και ούτε λαμπάδα δε θέλει. Είναι άντρας πια...Χαχα χα!Τι άλλο ξεχνάω; Θα θυμηθώ... Φιλάκια πολλά!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστ´ω Δημητρουλα μου να είσαι καλα..θα είχατε και ίδιο όνομα χιχι!
Ο λόγος σου με χορτασε...
Θα βρω μωρε στην ανάγκη πληρώνω εγω και βάζω την αδερφη μου που λέει ο λόγος δεν το αφήνω αβαπτιστο.. αλλαθα ήθελα κάποιο κοντινο άτομο ή που να σκεφτόμαστε με τον ίδιο τροπο!
Όλες μου οι φίλες δεν μπορούν..δύσκολες εποχές..και μου το πρότειναν άτομα που δεν θέλω και πολλα πάρε δωσε...
Κι εμάς δεύτερο εμβολιο είναι αύριο..δεν αργησατε ..άλλοι γιατροί τα κάνουν αργότερα..

Δήμητρα αλ. Κι εμάς σαν να ξεκίνησε βηχάλακι τώρα στον ύπνο του..δεν ξέρω αν εινΑι κι απο τα σαλια..εγω θα πάω αύριο στον γιατρο με το εμβολιο..και η Μελίνα αντιτετανικο θα κάνει τετραβακ.
Δεν ενοχλούν όλα τα εμβόλια στα συναχακια..
Ρωτα τηλεφωνικά το γιατρο σου..

Φωτεινή δεν πειράζει..άλλη φορα!

Άντε καλη μας νύχτα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!!! Ελπίζω μανούλες και μπεμπάκια να μου είστε καλά και κατά προτίμηση να κοιμάστε κιόλας!!! Εγώ παλεύω να κοιμήσω το γατί (θηλάζει, καλά το πάμε ευτυχώς) και έχω και την άλλη την τσαούσα που σήμερα με είπε και "σκατουλιάρα", χαχαχα! Κατά τ' άλλα, στο θέμα της διάρροιας έχω μπερδευτεί λιγάκι. Μάλλον δεν είναι κάτι σοβαρό γιατί δεν κάνει συχνά, αντιθέτως κρατάει πολλές ώρες πλέον χωρίς να κάνει. Επίσης, το πρωί ήταν πάλι κανονικά και χάρηκα. Αλλά πριν λίγο ήταν πάλι νερουλά. Δεν ξέρω τι είναι αλλά αφού δε φαίνεται να δημιουργεί πρόβλημα στο γατί περιμένω. Με γιατρό δε μίλησα να πω την αλήθεια. Θα μιλήσω σύντομα έτσι κι αλλιώς, αφού έχουμε πάλι εμβόλιο.

Μελινομαρία μου καταρχήν σήμερα κλείνετε 4 μήνες, να σου ζήσει το πονικάκι σου!!! Στενοχωρήθηκα που δεν μπορεί η φίλη σου, αλλά τελικά ίσως να είναι για καλό όλο αυτό. Κι εγώ πολύ θα το θελα να σου τον βαφτιζα, είναι αυτή η άτιμη η απόσταση που μας τα χαλάει! Βασικά μακάρι να μέναμε κι εμείς Θεσσαλονίκη και όχι στη βρωμοαθήνα.. Πάντως και η αδερφή σου δεν είναι κακή λύση να ξέρεις. Εκτός και αν είστε πολύ διαφορετικοί άνθρωποι. Ναι, καλύτερα να περιμένεις παρά να σου το βαφτίσει ο οποιοσδήποτε.
Πώς είναι το κοριτσάκι σου; Ξέχασα να σχολιάσω, είναι κάτω από 13 κιλά; Πολύ αδυνατούλα!!! Και η Δανάη είναι κάτω από 12, αλλά πολύ πιο μικρή. Πάντως μην ανησυχείς, κι εγώ με τα αδέρφια μου ήμασταν αδύνατα παιδιά και δύσκολα στο φαγητό αλλά μια χαρά μεγαλώσαμε.
Ευαισθητουλης ο μικρός στο δερματάκι του, έτσι είναι και το γατί! Η Δανάη δεν είχε τέτοια θέματα. Ελπίζω να μην τον ενοχλεί!

Κορίτσια κρίμα που ακυρωσατε τη συνάντηση, ελπίζω να τα καταφέρετε σύντομα! Ούτε κι εμείς οι Αθηναίες έχουμε καταφέρει, αλλά ελπίζω τώρα που θα ανοίξει ο καιρός.. Αν και η Αθανασία και η Μαρκέλλα μάλλον έχουν φάει πήξιμο (αν μπορεί καμία ας επικοινωνήσει και με την Αθανασία), δεν παύω να ελπίζω!

Ελένη, εκτός από τη μικρή σου που είναι κούκλα, είσαι κι εσύ! Και έχεις φοβερό μάτι, μιας και πιάσαμε την κουβέντα!
Μαρία μου ελπίζω να της μείνει το χρώμα, αν και η υγεία προέχει!
Μαριλού μου πού χάθηκες; Κούκλα η μικρή!!
Δήμητρα ο βήχας και το συνάχι δεν αποτελούν πρόβλημα για το εμβόλιο, αυτό μας το είχε πει η παιδίατρος. Ο πυρετός είναι το θέμα. Αλλά κι εμείς όταν κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο την άλλη μέρα αρρωστησαμε με πυρετό (η βρογχιολίτιδα) μα η παιδίατρος είπε δεν πειράζει. Απλώς να παρακολουθείς μη σου χειροτερέψει.

Μαίη μου απορώ πώς την παλεύεις!
Δημητρούλα να μου φιλήσεις τη μικρή!
Τζενάκι στο τσακ τη γλίτωσες πάλι τη μαστίτιδα!
Φωτεινή μου έκανε αισθητή την παρουσία της η μικρή, ε; Έτσι πρέπει, χιχιχι!
Ειρήνη μου πώς είναι ο μικρός; Κούκλος πάντως και ο μεγάλος σου, το δεινοσαυράκι!
Ελένη μου το φεης είναι ο,τι να 'ναι!

Αυτά, σας φιλώ! Η Δανάη ακόμα ξύπνια και πρέπει να πάρω δραστικά μέτρα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ναι ξαναγινε...εννια με πεντε!κοιμηθηκα κι εγω...η αποσταση ειναι μεγαλο θεμα στους νονους..εγω εχω μικρη με το βαφτιστηρι κ παλι δεν το βλεπω οσο θα ηθελα...αλικη φιλησε μου το γατι...θα την παρω την αθανασια.ολο θελω να πω πραγματα κ τα ξεχναω...φιλακια σ ολες...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα κόσμε Smile Μουνταμάρα η Θεσσ,προβλέπεται μαύριλα κ βροχή μπόλικη Shocked Ναι Άλικη μου,όχι απλά αισθητή την παρουσία μας στο σπίτι της Τζένης,ίσως και σε όλο το τετράγωνο Very Happy Μαρία μου της Μελίνας,ευχαρίστως και εγώ να βαφτίσω το αντράκι σου,το είχα σκεφτεί να στο πω,αλλά κάτι έχω ακούσει πως δεν πρέπει να έχεις βαφτίσει αντίθετου φύλου παιδί,κ έχω μια βαφτισιμιά..Anyway,παρότι δεν περισσεύουν,ειναι μεγάλη χαρά Smile Εμβόλιο κ εμείς αύριο,ένα από αυτά του 3ου μήνα επαναληπτικό,να δούμε κ πως τα πάμε.Σήμερα για μέσα μας βλέπω χαλαρά

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κ απο μας
μα τι παλιοκαιρος... εννοειται μεσα, αν κ πολυ θα ηθελα να παω κοσμος να θηλασω. για την ωρα ζεστο ντεκαφεινε κ τσακιζω τα μπισκοτα που εφερε η φωτεινη Μανουλες Νοεμβριου - Δεκεμβριου 2012(Νο2) - Σελίδα 39 438696
κ μεις με 2 παιδια, 5 ανηψια κ 3 βαφτιστηρια δεν ειμαστε για παραπανω
πω πω, εχει βγαλει τουλαχιστον λιτρο σε μιση ωρα, παλι για αλλαγη ρουχων κλπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις