Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μολις πηρα κιτσεν. σιγουρα θα βρουμε να παρκαρουμε μου ειπε ειδικα πρωινες ωρες, να μην ανησυχω. του ανεφερα οτι εχουμε μωρακια. οποτε κλεινουμε για αυριο κατα τις 10-11;

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Ευχαριστ´ω κοριτσάκια μου που με σκέφτεστε!
Όλα γίνονται για το καρεκλακι τώρα γιατί εγω παίρνω κι ένα ταξακι..ή μπορει να πω τον άντρα μου να με φέρει και στο γυρισμο το ρισκαρω και το παίρνω αγκαλια!
Εγω city gate έρχομαι επίσης πιο γρήγορα ...κανονιστε και θα βρω τροπο..απλά ανατολικά θα είναι πολυ δύσκολο και ακριβο για ταξι και ίσως δεν ακολουθήσω τελικά..

Ελένη κι εγω παιδευομουν μ´ενα βίντεο...

Αλικακι στην Μελίνα ήταν ακόμα καλύτερα!

Γκρινιαζει πάω...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Jen75 έγραψε:μολις πηρα κιτσεν. σιγουρα θα βρουμε να παρκαρουμε μου ειπε ειδικα πρωινες ωρες, να μην ανησυχω. του ανεφερα οτι εχουμε μωρακια. οποτε κλεινουμε για αυριο κατα τις 10-11;

Αχ τι καλα!11 θα έλεγα είμαι μέσα!
Ευχαριστ´ω Τζενακι!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλημέρα!
Ευχαριστ´ω κοριτσάκια μου που με σκέφτεστε!
Όλα γίνονται για το καρεκλακι τώρα γιατί εγω παίρνω κι ένα ταξακι..ή μπορει να πω τον άντρα μου να με φέρει και στο γυρισμο το ρισκαρω και το παίρνω αγκαλια!
Εγω city gate έρχομαι επίσης πιο γρήγορα ...κανονιστε και θα βρω τροπο..απλά ανατολικά θα είναι πολυ δύσκολο και ακριβο για ταξι και ίσως δεν ακολουθήσω τελικά..

Ελένη κι εγω παιδευομουν μ´ενα βίντεο...

Αλικακι στην Μελίνα ήταν ακόμα καλύτερα!

Γκρινιαζει πάω...

εγω θα ελεγα να μην το ρισκαρεις χωρις καρεκλακι για κανενα λογο. δεν εχεις καθολου;

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω στο δικο μας αυτοκίνητο..εννοώ αν έρθω με ταξι!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?εμεις καλα.ο στρατος εχει λιγο βηχα και ο μικρος λιγες μυξες.απο χτες το βραδυ ξεκινησαμε και το ινφακολικ γιατι οι κολικοι του εχουν επιδεινωθει παρα πολυ και δεν του κανουν τιποτα ολα αυτα που του καναμε τοσο καιρο.κλαιει παρα πολυ χωρις να σταματαει για καμια ωρα και η παιδιατρος μου ειπε να του το δωσω μεχρι να κλεισει τους 3 μηνες.χτες τους εβγαλα και βολτα.πηγαμε στις κουνιες να ξεδωσει λιγο ο στρατος.πηραμε μπολικο ηλιο.
αλικη ισως ειναι απο κατι που εφαγες η διαρροια της μικρης?
καλα να περασετε οι θεσσαλονικιες στον καφε σας.
αθανασια,μαρκελλα και δεν ξερω ποια αλλη δεν εχει μπει τοσο καιρο.ειναι καλα?εχει καμια σας νεα τους?

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Έχω στο δικο μας αυτοκίνητο..εννοώ αν έρθω με ταξι!

καλα, ας πιουμε μια φορα εναν καφε στο κεντρο κ αλλη φορα βλεπουμε πως θα γινει

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οκ λοιπόν,μέσα για κέντρο στις 11,καλά να είμαστε!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα μανουλες και μωρακια.σας διαβαζω συχνα απλα δεν εχω χρονο να γραφω.μεγαλωνουμε εχουμε παχυνει και ημαστε μια χαρα τρωμε καθε 2 ωρες ακομα και θελουμε συνεχεια αγκαλιτσες.πολλα φιλια και απο την μπεμπα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Μαριλου μου .... Κουκλιτσα η μπεμπουλα σου , δώσε της πολλα πολλα φιλακια!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι μου σε ευχαριστω παρα πολυ και συ να δωσεις πολλα γλυκα φιλια και στην δικια σου μπεμπουλα.ειμαι μονη μου και τρεχω ολη μερα ο αντρας μου ταξιδευει και ερχεται καθε 2 μερες και μας βλεπει.οποτε μπορω θα γραφω νεα μας. Μανουλες Νοεμβριου - Δεκεμβριου 2012(Νο2) - Σελίδα 38 417472

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλησπέρα έχει καμιά σας νέα της Αθανασίας ή της Μαρκέλλας?? φιλια!!
Δήμητρα εμείς έχουμε άυριο παιδίατρο ένα θα σου πω. Θα πάω γραφείο, σπίτι, σπίτι γραφείο, γραφείο γιατρό, γιατρό σπιτι, σπίτι γραφείο, γραφείο σπίτι. Πως με βρίσκεις??

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιρη μου σε θαυμαζω που καταφερνεις να τα συνδιαζεις ολα μαζι... Εγω δεν δολευω κ παλι δεν εχω χρονο να προλαβω ολες μου τις δουλειες,ειναι να το εχει ο ανθρωπος τελικα....

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συναντηση διαβαζω οι σαλονικιές. μια χαρα.
εμείς όλα καλά μργαλώνει ο μπουμπούκος..απλά μια μέρα είναι μες στη γκρίνια, μια μέρα είναι ήρεμος..δε μπορώ να καταλαβω τι παιδι εχω τελικα...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα μανούλες!!!!!

Μελινομαρία, αυτό κάνω, αλλά πεινάει στο 2ωρο. Τη ρουτίνα μας την έχουμε το βράδυ με το μπανάκι κ το χαμηλό φωτισμό, αλλά κοιμάται στο ριλάξ με κούνημα. Το πρόβλημα μου δεν είναι να την πάρει ο ύπνος. αλλά να μην ξυπνάει κάθε 2 ώρες.

Αλίκη περαστικά σας! Κ εμείς πήγαμε βόλτα σήμερα με το μπαμπά! Εκανα κάτι δουλειές στην τράπεζα , πήρα ένα Λεύκωμα για τη μπέμπα, θηλάσαμε σε ενα παρκάκι, κ πήγαμε κ για φαγητό! Αμέ!!!! Μασητικό της έχω δώσει ένα που μας κάνανε δώρο, αλλά είναι πολύ βαρύ για τη μπέμπα κ της πέφτει. Μάλλον πρέπει να αγοράσω ένα πιο μικρούλι! Τα κακά τα δικά μας λίγες φορές έχουν κομματάκι (σαν σποράκια). Τις πιο πολλές φορές είναι σαν αραιή αλοιφή, η οποία έχει απορροφηθεί από την πάνα κ φαίνεται το χρώμα. (περιγραφή, ε?)

Τζένη, έκανες καμιά κομπρέσα?

Ειρήνη, ακόμα έχετε κολικούς? Κουράγιο!!!

Μαριλού, που είσαι βρε κοπέλα μου! Κούκλα είναι η μπουμπούκα σου! Εχει τα ίγια μαλλιά με τη δικιά μου. Φτου φτου!!!

Δήμητρα κ Μαίρη, καλή δύναμη κορίτσια!!!!

Ειρήνη (reine) , κ η δικιά μου με τις μέρες της είναι. Χθες δεν κοιμήθηκε καθόλου όλη μέρα κ ήθελε συνέχεια να με βλέπει, κ σύμερα όλη μέρα κοιμάται.

Κορίτσια καλό καφέ αύριο.

Κάτι άλλο ήθελα να γράψω κ το ξέχασα.
Φιλιά κ σε όποια ξέχασα. Μαρκέλλα, Αθανασία που είστε?????

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλημέρα!

Ελένη κι εγω παιδευομουν μ´ενα βίντεο...

Εκανα μια ώρα να το ανεβάσω, κ το FB μου το διέγραψε γιατί λέει καταπάτησα δικαιώματα ήχου κ αν το ξανακάνω θα με διαγράψει Shocked Shocked Shocked
Ελεος!!!!!!!!
Φωτογραφίες της μπέμπας με ενα ξένο τραγούδι να ακούγεται...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά ότι να ναι αυτο το facebook, καλά κάνω και δεν έχω εγώ τελικά!!
εμένα ούτε πιπίλα δεν κρατάει που είναι ελαφρια, που να κρατήσει το μασητικό!!
κάθε παιδακι είναι διαφορετικό, καλά να είναι όλ ακαι αργά ή γρήγορα θα τα κρατάνε όλα στα χέρια τους!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε ξανα μανα τα ιδια με το στηθος. σκληρο κ ποναει. εβαλα θερμοφορα με ζεστο νερο, θηλασα. εκανα μασαζ, θηλασα. εκανα πολυ ζεστο ντουζ, θηλασα. κ ολα αυτα με ακροβατικες στασεις για να ειναι το σαγονι του μωρου οσο πιο κοντα γινεται στο σκληρο σημειο. πηρα κ παυσιπονο. πιστευω αν συνεχισω ετσι σε μερικες μερες θα φυγει κ αυτο.
σηδερωσα κ την μπλουζα θηλασμου για αυριο. πουκαμισο βεβαια θα φορεσω αλλα για ωρα αναγκης σε περιπτωση που με λουσει με γαλα το μωρο να χω ν αλλαξω. ελπιζω να μη μας τα χαλασει ο καιρος.
βγαινω, οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Πάλι τρέχω και δεν φτάνω σήμερα!Ναι Αλικακι μου αν ήταν πρώτο παιδι..θα κοιμομουν πολυ...η Μελίνα μεχρι 5,5 μηνών που γύρισα στη δουλεια κι έβγαλε δοντι κοιμόταν πενταωρα και ιστό καπάκι δίωρο και ήμουν άρχοντας..μετα κλαφτα..μεχρι και σήμερα ξυπνάει..
Και ο μικρός μπήκε σε ρουτίνα αλλα κοιμάται νωρίς και όταν πάω εγω για ύπνο πλησιάζει η ώρα που θα ξυπνήσει..βλακεία μου βέβαια που δεν κοιμάμαι νωρίτερα..
Έχει τρελαθεί αυτός..θέλει να είναι όρθιος συνέχεια!σε όλη τη βόλτα στο καρότσι παλεύει να σηκωθεί...στο ρηλαξ
κραταει κόντρα να σηκωθεί..τραβαειβτην μπλουζα του να σηκώσει τάχα τον εαυτο του..άμα του πιάσεις τα χεράκια σηκώνεται στα πόδια του και γελάει καμαρώνει τρέχουν κσι τα σαλια του καιπροσπαθει να φάει το χέρι μου..γουρλωνει και τα ματια όλο περιέργεια...
Κι έλεγα να βγάλω ένα παιδι με πισινο δεν..τα μωρα μου δεν είναι του ύπνου ούτε του φαγητού!

Έχει μέρες να φανεί η μαμα μου και το σίδερο καλα κρατεί..εγω δεν προλαβαίνω..έχω και το θέμα με τη διατροφή και μου τρώει χρόνο..,

Ελένη εννοούσα αν μπει σε προγραμμα ο θηλασμος ίσως μπει και ο ύπνος αλλα μάλλον η καλύτερη συμβουλή είναι
να περιμένεις να στρώσει μόνη της!
Μπορείς βέβαια να της δώσεις και ένα ποτηράκι κρασί να χαλρωσει και θα κοιμηθεί σαν πουλάκι.. Laughing Πλάκα κάνω ...μπιμπερο εννοούσα..χιχιχι
Είμαι καμμενη απο τον ύπνο της δικής μου και σας καταλαβαίνω..γίαυτομκατεφυγα σε ξαπλωτικες μεθόδους..δεν αντεχα κάθε μέρα να τα κάνω όλα ...και δουλεια ,σπίτι και να μη κοιμάμαι καθόλου!

Σε όλες ευχομαι καληνύχτα!
Τζένη και Φωτεινή τα λέμε αύριο..οποία είναι απο Θεσσαλονικη ευπρόσδεκτη!αν έχετε τα τηλέφωνα της Χριστίνας ,της Ζωής κτλ..ενημερ´ωστε με SMS.

Φιλακια!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamameli στις Τρι Μαρ 12, 2013 1:02 pm, 1 φορά

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υγ Μαριλου κουκλακι το μωρακι σου!

Όσες έχετε αρρωστουλια περαστικά!

Ρεν μου ευχαριστουμε!Όντως κάθε παιδάκι με τους ρυθμούς και τα ταλέντα του!Απλά καμαρώνουμε οι κουκουβαγιες τα κατορθώματα!

Περιμένουμε και νέα απο το γιατρο Δήμητρα!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το είδε καμία στο φεις; θηλαζε μια μαμα τη μπεμπα της στο κόσμος πανω στα φαγαδικα με ριγμενο κασκόλ κ ο σεκιουριτας της έκανε παρατήρηση. Οργανώθηκε λοιπόν την πέμπτη στις 2μμ θηλασμός στο κόσμος. Αν δε βρέχει θα παω. Ε όχι κ να σοκάρει το πιο φυσιολογικό πράγμα

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Της Χριστίνας το εχω. Θα στείλω μνμ τώρα

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα σοβαρα μιλαμε τωρα;της εκαναν παρατηρηση;αν ειναι ποτε δυνατον.εγω θα εκραζα ασχημα...μαιρουλα μου ποσο σε καταλαβαινω...κοριτσια το πλασματακι μου χθες βραδυ εκανε το μπανακι της,εφαγε στις εννιαμιση κοιμηθηκε και την σηκωσα εγω στις πεντε.μαλλον αρχισε να κοιμαται τα βραδυα...επισης καθιερωσα καθε μερα το πρωι βολτα με το καροτσι.μιλησα με τη μαρκελλα.τρεχει το πουλακι μου.ειναι πολυ κουρασμενη.καλα ειναι ομως.αυριο εχουν σειρα η αθανασια κ η ζωουλα.σας φιλω ολες.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να τις δώσεις χαιρετίσματα κ την αγάπη μας Smile

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕKαλημέρα,μια κ η μικρη μου από χτες άλλαξε ωράριο κ ξυπνά μια ώρα νωρίτερα,ενώ κοιμάται περισσότερο μέσα στην ημέρα Smile Τζένη,αν προλάβω θα έρθω κ εγώ κόσμος για τον θηλασμό..πάντως μου κάνει εντύπωση το γεγονός μια και εχώ δει αρκετές φορές μητέρες να θηλάζουν..η κομπλεξική Ελλάδα του 2013,σοκάρει το πιο φυσιολογικό πράγμα στον κόσμο..βέβαια εγώ δεν ξέρω αν θα θηλάσω έξω,μια και η μικ΄ρη μου είναι βολεψάκιας,έχει μάθει με το μαξιλάρι θηλασμού και γκρινιάζει otherwise Very Happy όπως και να την βάλω Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις