Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε κορίτσια ακόμα ψηνεται ο ντινουλης μου.τώρα κοιμάται δίπλα μου κ ανά διαστήματα παραμιλαει. Εχω κ τον τζούνιορ κρεμασμένο στοβυζί κ δεν ξέρω ποιον να πρωτοπαρω αγκαλιά. Ούτε τετάρτη μας βλέπω να κάνουμε πάρτι. Έβγαλα κ φωτό την τούρτα πυροσβεστικό όχημα αλλά από κινητό δεν κατάφερα να την ανεβάσω.
Παω για νάνι είμαι πτώμα
Καλό βράδυ

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες τι κάνετε ;;; Εμείς ειμαστε σε καραντίνα στο σπιτι, κόλλησε ο άντρας μου γαστρεντεριτιδα κ τον έχω αφήσει κ κοιμάται μονο του στον πάνω όροφο κ εγω με την μπεμπα κάτω στο σαλόνι , τρεμω μην κολλήσει κ αυτη κ έχουμε τρεξιματα , μιας συμμαθητριας μου το μωρο κόλλησε κ ειναι 50 ημερών κ το έχουν στο νοσοκομείο ... Ολη μέρα την είχα πάρει κ λείπαμε απο το ΣΠΙΤΙ αλλα το βράδυ γυρίσαμε αναγκαστικά γιατι δεν είχαμε που να κοιμηθούμε ... Πήρα κ τον παιδιατρο τηλ κ μου είπε να αεριζω όλη μέρα το σπιτι, να καθαρίζω παντου με χλωρινη κ να ψεκαζω τον χώρο με ντετολ τουλάχιστον μακάρι να κάνει καλο καιρο αύριο να βγάλω στο μπαλκόνι κουβέρτες κ παπλωματα .... Σήμερα πήγα για ψώνια κ τρελαθηκα πάλι με τα ρουχαλακια του ζαρα , τα ήθελα όλα της πήρα 2 τζιν παντελόνια κ εχει πολυ πλάκα αλλα ειναι τόσο αδύνατη που χρειαζόμαστε κ ζώνη τώρα για να τα φορεσουμε... Απο βδομάδα λέω να ξαναπαω να της πάρω κ μερικα ρούχα για του χρόνου τώρα που εχει καλές εκπτώσεις ...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μελινομαρία μπράβο που είστε καλύτερα! Ναι, η Δανάη μας διατάζει και μας μαλώνει, πολύ νεύρα αυτό το παιδί. Μας δείχνει και το δάχτυλο όταν μας μαλώνει, παραστατικότατη! Το γατί νομίζω ότι προσπαθεί να ενεργηθεί, δεν μπορεί να πεινάει κάθε μια ώρα ξαφνικά! Αμάν να στρώσει λίγο το εντερακι τους!
Στα τζάμπο πήγαμε κι εμείς, δεν έχουν φέρει πολλά αποκριάτικα, θέλω να πιστεύω επειδή είναι ακόμα νωρίς( ; ) Καμία σχέση με πέρισυ στην ποικιλία. Να δούμε κι εμείς τι θα ντύσουμε τη Δανάη.. (η οποία παρεμπιπτόντως είναι ακόμα ξύπνια και βολτάρει, έλεος!!!)
Τζενάκι μάλλον κι εγώ βλέπω να ακυρώνετε το πάρτυ της Τετάρτης! Περαστικά.. Να σου πω πάντως, θυμάμαι και από τη μάνα μου όλο να λέει ότι κάθε χρόνο στα γενέθλιά μου αρρωσταίνα και έχει ακυρώσει πάμπολλες φορές πάρτυ.. Εγώ έχω γενέθλιά μέσα Μαρτίου, επίσης εποχή τίγκα στις ιώσεις (και τώρα που το σκέφτομαι πλησιάζουν μαμώτο). Καλή ξεκούραση!

Μαρία μου να προσέχετε! Δεν ξέρω αν θα σου κάνουν τίποτα οι ψεκασμοί με dettol στον αέρα, και την πολλή χλωρίνη καλύτερα να την αποφύγεις για το μωρό. Αλλά σίγουρα πολύ καλό αερισμό και να μην τον πλησιάσετε καθόλου. Αν είστε έξω όλη μέρα και είστε σπίτι μόνο το βράδυ πιστεύω δε θα κολλήσετε, εφόσον τηρείτε τους κανόνες υγιεινής! Εύχομαι να τη γλιτώσετε όπως και να 'χει!
Α, κι εγώ αγαπάω πολύ τα ζάρα! Έχω πάρει πανέμορφα πραγματάκια στη Δανάη από εκεί. Και θα τα φορέσει και το γατί φυσικά! Μεγειές σας!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα φιλεναδες!τι κανετε!εμεις καλα ειμαστε.η τοσοδουλα εξασκει τον αυχενα της κ την πλατουλα.αρχιζει κ γινεται επικινδυνη!εχω τα γενεθλια μου κοριτσια!μακαρι να ημασταν κοντα να σας κερνουσα τουρτιτσα!φιλακια στα ομορφα παιδακια κ τις μανουλες τους!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dhmhtroulaaaa happy happy bday na se xairomaste emeis kai h oikogeneia sou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ygeia kai polles xares evxomai!!!!!Sorry gia ta greeklish eimai apo kinhto!!Koritsia kalhmera na pw viastika kai na kanw erwthsh: edw kai 4-5 meres h mikrh exei ena 8ema me ton upno-ekei poou koimatai kanonika,3afnika arxizei kai klaiei ston upno ths kai mono ama thn parw agkalia kai thn 3upnhsw anoigei ta matakia ths kai stamataei to klama kai koitaei san xamenh me gourlwmena matia.Exw mia upopsia oti boukwnei h muth ths kai den pairnei kala anasa kai enoxleitai,opote ths evala orro alla de vlepw prokoph shmera pali to 3anakane stis 5 to prwi kai meta koimh8hke pali kanonika.Kai genika ligo prin ton upno exei apistefth nevrikothta (den klaiei apla kounietai kai tinazetai polu).8a thn dw kai shmera kai 8a parw ton giatro.Alla oses exete mwraki me boukwmenh muth,sas to kanei afto????Rwtaw giati otan 3ypnaei kai stamataei to klama vlepw oti anasanei kanonika.Alla vevaia exei mu3oules. Sad((( sugnwmh kai pali gia ta greeklish kai gia to sentoni alla agxw8hka!

mama konstantinoy!!


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demmy29 έγραψε:Καλημερα φιλεναδες!τι κανετε!εμεις καλα ειμαστε.η τοσοδουλα εξασκει τον αυχενα της κ την πλατουλα.αρχιζει κ γινεται επικινδυνη!εχω τα γενεθλια μου κοριτσια!μακαρι να ημασταν κοντα να σας κερνουσα τουρτιτσα!φιλακια στα ομορφα παιδακια κ τις μανουλες τους!


χρονια πολλα και καλα δημητρα!!!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!
καλημερα σε ολες!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama konstantinoy!! στις Τετ Φεβ 20, 2013 4:43 am, 1 φορά

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.
δημητρα χρονια πολλα.να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι τη οικογενεια σου.
τζενη κριμα που δεν καταφερατε να κανετε το παρτυ.ας ειναι καλα το παιδι και θα το κανεις αλλη φορα.
μαμαμελι τι εχει ντυθει στηνη φωτο η μελινα?ειναι πολυ τσαχπινα.
αλικη υπομονη θα αρχισει σιγα σιγα να μπαινει σε ρυθμο το γατι.οσο για την δαναη αντιδραει οπως ολα τα παιδια που εχουν μικροτερα αδερφακια στο σπιτι.
αθανασια να στειλω κανα ρουχο απο κει να στεγνωσει?

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δήμητρα χρόνια πολλά κ καλά με υγεία.

Χριστίνα δεν εχω κάτι να προτείνω για τη μπεμπα. Περαστικά σας.

Ο δικός μου σήμερα συνήλθε κάπως με λίγα δέκατα αλλά επιφυλασσομαι. Ακυρωσα κ το αυριανό πάλι κ βλέπουμε. Δε θα τα έκανα καθόλου αλλά όλοι που θα ερχόντουσαν έχουν πάρει δώρο. Εξάλλου μεταξύ μας σβήσε κεράκι κ θα στείλω τούρτα κ στο σχολείο οοοοοταν πάει. Απλά δε θα ετοιμάσω τπτ . Μόνο τούρτα την προηγούμενη κ την ίδια μέρα θα ψησω τυροπιτακια τοστ κουλούρια τσιπς κλπ που ετοιμάζονται εκείνη την ώρα.

Εχω κ απρόσμενες επισκέψεις στο σαλόνι. Είμαι κρεβατοκάμαρα κ θηλαζω . Είναι η μάνα μου κ ο άντρας μου εδώ ευτυχώς.

Φιλάκια

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα..
Μπαίνω βιαστικά!
Τελικά εγω κρυωμενη σήμερα!

Η Μελίνα καλα την κρστησα και σήμερα σπίτι..
Ειρήνη είναι ντυμένη φραουλιτσα όπως το κινούμενο σχέδιο πάλι η μαμα μου την έφτιαξε τη στολή!
Αλίκη κανε παιδι να δεις καλο...χιχι
Χριστίνα μου υποψιαζομαι πως έχει λίγο παλινδρομηση η μπεμπουλα σου!
Μήπως δεν ρεύεται καλα;
Δεν ξέρω τι άλλο ρώτησε και το γιατρο!
Τζένη να τον χαίρεσαι για αύριο και ανθρώπινα είναι αυτα συμβαίνουν..να είναι καλα το παιδι..
Δημητρουλα μου χρόνια πολλαααααααα!

Φιλακια!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamameli έγραψε:Καλημέρα..
Μπαίνω βιαστικά!
Τελικά εγω κρυωμενη σήμερα!

Η Μελίνα καλα την κρστησα και σήμερα σπίτι..
Ειρήνη είναι ντυμένη φραουλιτσα όπως το κινούμενο σχέδιο πάλι η μαμα μου την έφτιαξε τη στολή!
Αλίκη κανε παιδι να δεις καλο...χιχι
Χριστίνα μου υποψιαζομαι πως έχει λίγο παλινδρομηση η μπεμπουλα σου!
Μήπως δεν ρεύεται καλα;
Δεν ξέρω τι άλλο ρώτησε και το γιατρο!
Τζένη να τον χαίρεσαι για αύριο και ανθρώπινα είναι αυτα συμβαίνουν..να είναι καλα το παιδι..
Δημητρουλα μου χρόνια πολλαααααααα!

Φιλακια!
μαμαμελι περαστικα σου.τελεια η φραουλιτσα.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι ωραία φραουλίτσα!!!
Ευχαριστώ πολύ!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δήμητρα χρόνια πολλά καλό μου


κι εμας ο μπαμπας μας πριν μερες ειχε 24ωρη ιωση με εμετους κ πυρετο κτλ κ τον ειχαμε στο αλλο δωματιο!!

καλε φραουλιτσα ειναι το παιζί φτου σου ψυχη μου!

ολο παχαινει το παιδι μου σαν φουσκα ειναι χιχιχι

παω να ετοιμαστω για δουλεια

το σκ θα παμε να δουμε τον μπεμπη κ μου λεει ο αδελφος μου μην τον πλακωσει η δικια σου χαχαχαχαχα φουσκιτσα μου!!!!!!!1 αντε φιλια

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας μανουλες...Δημητρουλα μου να τα εκατοστησεις,σου ευχομαι καθε ευτυχια στην ζωη σου κ να χαιρεσαι το μωρακι σου....Ευτυχως σημερα συνηλθε ο αντρας μου κ παει κ στις ελιες,βεβαια δεν θα τον πλησιασουμε για καμμια βδομαδα γιατι τρεμω μην κολλησει η μπεμπα,χλωρινη εβαλα στον πανω οροφο που κοιμοταν κ αερισα καλα καλα το σπιτι κ τα σκεπασματα,κατω που ειμαστε εμεις καθαρισα αλλα χωρις χλωρινη γιατι δεν θελω να την αναπνεει το μωρο,αντε να δουμε αν την γλιτωσουμε...Μαρια τελεια η φραουλιτσα σου!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δημητρουλααααααααααααααααααααααα χρονια πολλα να τα εκατοστησεις να εισαι παντα γερη να καμαρωσεις την τοσοδουλα σου οπως επιθυμεις αγαπη μου!!!
Κατα τα αλλα εμει κοριτσια ηρεμα η μπεμπα μας μεγαλωνει και μιλαμε χαχαχαχαχα κανει αγκου κ εμεις τρελενομαστε καλε...οσο για το θεμα με το εξωκλησι ειναι τρελος εδω ο μητροπολιτης καλε ...εαν λαδωσεις θα στο δωσει εγω δεν το κανω να παει να....εεεεεεε για καθε μυστηριο πρεπει να περνουν συνεχεια λεφτα ελεος ο θεος δεν ειπε παρτε οτι εχουν για τα μυστηρια!!!αντε μην το ανοιξω τωρα και δεν θα τελειωσω ποτε ..συγχηστηκα τωρα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικη να βαλουμε την δαναη να κανει παρεα με την ιωαννα και την παρασκευουλα...χοντροκονομησαμε βρε.
μια αντιδραση σε οοοοοοοοοοοοοολα ομως. και βολτες την παω μονες μας, και ηρεμα το πηγα, και την φωνη υψωσα, και απειλησα να μην κανω παρτυ....εκει τα δικα της αυτη.ε σημερα δεν δινω σημασια οοοοτι και να κανει και μαζευτηκε λιγο απο μονη της....παιδεμα

δημητρουλα πολυχρονη μαναρι μου.να σε χαιρονται αυτοι που σε αγαπανε.
τζενη περαστικα σας.
μαρια προσοχη
καλα η μελινα ειναι κουκλα με ολη την σημασια της λεξης.μαρια σε βλεπω με σκουποξυλα να κυνηγας τους γαμπρους χαχαχαχα.περαστικουλια και σε εσενα
ειρηνη ελα βαζω και καφεδακι Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια μου Ευχαριστ´ω για τα περαστικά...Προς το παρόν έχω μπουκωμα λίγο πονοκέφαλο και λίγη καταρροη!Μασκοφορος κυκλοφορω κλασικά...
Ααα μεγάλη ιστορία η περσινή στολή ..ήθελε ακριβώς ίδια με την καρτουν φραουλιτσα κι έτσι της φτιάξαμε εμείς...εγω αγοράζω υλικά και η μαμα μου φτιάχνει..και περουκα Παρακαλώ!
Ευχαριστουμε...
Τι φετινό αν πετύχει θα είναι υπερπαραγωγή..μια που έχουμε το κόκκινο μαλλι θα γίνει Αριελ..την τρελανε τη μάνα μου ..η ουρα να είναι απο μπροστά κτλ.Και μωβ σουτιέν κοχύλια!
Ασε την κατσαμε ...ο μπαμπάς και ο νονός σχεδιάζουν να την παρακολουθούν!
Έτσι όπως τα λέτε...δεν υπάρχει πράγμα χωρίς αντίδραση..δωσε θάρρος στο χωριατη..Και όταν πάμε
βόλτα οι δυο μας χάλια τα νεύρα μας!
Μαιη φιλια στην φουσκιτσα..
Μαρία δεν νομίζω να κολλήσει αν δεν την πλησιάζει δεν χρειάζεται νομίζω τόση απολύμανση..μεγεια τα ρουχακια!
Ζώουλα μη το πιάσεις το θέμα τι είπε ο Θεός και τι ο άνθρωπος...καμία σχέση χάθηκαν στην μετάφραση!
Φιλακια πολλα!


Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικά Μαρακι. Θεα η Μελινα με τη στολή.

Αλίκη είναι της ηλικίας η άρνηση συν η ζήλεια που χειροτερεύει τα πράγματα. Γύρω στα 3 περνούν πρώιμη εφηβεία με ανεξέλεγκτες ορμες κ ενώ ξέρουν το καλό τους κ το συμφέρον τους λειτουργούν αντίθετα. Κάπως έτσι μας τα είπε στη σχολή γονέων κ να το έχουμε αυτό υπ οψην μας πριν αντιδράσουμε. Πριν λίγες μέρες πήρα βιβλίο ' η συναισθηματική νοημοσύνη των παιδιών ' μπας κ ξεστραβωθω κ καλυτερεψει λίγο η κατάσταση. Βέβαια από θεωρίες εχω διαβάσει άπειρες. Η πράξη όμως ...

Αθανασία σώθηκες με το στεγνωτηριο εεε; φαντάσου τι νιλα έπαθα όταν μετά από 2-2,5 χρόνια μου χάλασε κ για δύο σχεδόν μήνες ήμουν χωρίς ...

Ο μεγάλος καλύτερα είτε απύρετος είτε λίγα δέκατα. Ο τζούνιορ πάλι εβηχε πολύ το απόγευμα τόσο που δακρυζε. Αύριο θα έρθει ο παιδίατρος για εμβόλιο κ θα τους δει κ τους δύο.

Μαρία περαστικά στον άντρα σου.

Μαίρη να σας ζήσει το ανηψι. Μια χαρά που είναι στρουμπουλη  η μπεμπα . Θα το ρίξει σε μπόϊ...

Μόλις τσακισα ζελεδακια κ σκέφτομαι κ κανα πατατακι...

Καλό βράδυ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τσακωσα 2 κιλακια απο το πουθενα....ε δηλαδη απο το φαγητο ηταν ας ειμαι ειλικρινης.....διαιτα.τελος το βραδυνο φαγητο.γιαουρτακια, δημητριακα και τελος
σχεδον ολη μερα κοιμαται ο ερωτας ολακα θα εχει να ζωηρεψει βραδυατικο.
παω να την κανω κοριτσακια.φιλακια σεολες

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με το αριστερο θηλαστρο κ βυζί με το δεξί λαπτοπ διπλα μου μωρο μα καλά ποια ειμαι ..

μπηκα να σας καληνυχτισω μου λείπετε όλες φιλια!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε μπήκα όλη μέρα, είπα ας μπω τώρα με την ευκαιρία που ξενυχτάω! Τα νυχτερινά ξυπνηματα του γατιού ως φαίνεται καλά κρατούν!

Καταρχήν Δημητρούλα μου χρόνια πολλά να τα 1000άσεις! Εύχομαι κάθε ευτυχία για σένα και την οικογένειά σου!!!

Τζενάκι να χαίρεσαι κι εσύ το αγοράκι σου!!! Και περαστικά του (περαστικά και στο μικρό!), ας το κανείς το πάρτυ μόλις συνέλθει, δεν πειράζει μωρέ! Αυτό για την πρώιμη εφηβεία εννοείται το ξέρω (terrible 2, horrible 3, επομένως εμείς έχουμε μέλλον!), αλλά το κακό έχει παραγίνει τελευταία! Και σήμερα πάλι τα ίδια! Αθανασία μου την πατήσαμε ομαδικώς!!!

Όσο για τη διατροφή, εμένα με σώζει ο θηλασμός μάλλον γιατί έχω απίστευτες ορέξεις (να ξέρεις ότι το ξενύχτι αποσυντονίζει το μεταβολισμό σου, γι' αυτό συνηθίζεται να πείνας πολύ, όπως κι εγώ!) και κυρίως για γλυκά!

Μελινομαρία τέλεια η φραουλίτσα σου (η Δανάη έχει αρκετά πραγματάκια με τη φραουλίτσα στο δωμάτιό της) και γεια στα χέρια της μαμάς σου! Περιμένουμε να δούμε και τη φετινή στολή σας! Περαστικά και σε σένα φυσικά!

Μαίρη μου μπράβο που τα καταφέρνεις όλα. είδες για πότε προσαρμόστηκες στις νέες συνθήκες; Είσαι έτοιμη για το 2ο, χαχαχα αστειεύομαι καλέ!

Μαρία μου πιστεύω ότι τη γλιτωσατε! Φυσικά θα συνεχίσετε να προσέχετε..!

Ειρήνη μου, ναι, είναι θέμα ζήλιας και φταίει που είναι συνεχώς σπίτι και με βλέπει με το μωρό. Αλλά σίγουρα φταίει και που δεν την αφήνω να εκτονωθεί, όπως στον παιδικό που κάνει όλο τούμπες κλπ. Έπαιξε ρόλο και ο καιρός που κλειστηκαμε κάπως.. Έχει αρχίσει και πάλι να μου είναι δύσκολη στο φαγητό, θυμήθηκε τις παλιές (κακές) συνήθειες προ του παιδικού. Άντε να ανοίξει ο καιρός να τη στείλω πάλι. Ατιμες ιώσεις!!!

Ζωούλα με κάλυψε η Μελινομαρία στο θέμα! Δεν πειράζει, αυτοί θα χάσουν!

Σήμερα (χτες μάλλον) πήγαμε παιδίατρο. Το γατάκι μας ήταν 6 κιλά και 60 πόντους. Μεγαλώνουμε σιγά-σιγά. Κάναμε και τα εμβολιακια μας, 2 τσιμπήματα και ένα πόσιμο, η καημένη έκλαιγε από το πόσιμο κιόλας. Καλά, να μην πω τι έγινε όταν τσιμπήθηκε! Τεσπα, ας είναι καλά το ζυζί της παρηγοριάς και το ξεπεράσαμε γρήγορα!

Σας φιλώ!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα εχω παιξει λεμεεεεε.μαιρη θελω μνμ συμπαραστασης!δημητρα νουνου,μεγαλωνει γερα παιδια....θηλασμος,θηλαστρο και τουμπαλιν...φιλακια σε ολες τις μανουλες!περαστικα μαμαμελι,ευχαριστω ολες για τις ευχες!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι πάλι. Όχι επειδή ξύπνησα αλλά επειδή ΔΕΝ κοιμηθηκα. Πολλή ανησυχία ο μικρός, δεν κοιμόταν με τπτ. Γύρω στη μια ξύπνησε κ ο μεγάλος από το βήχα κ έκανε κ έναν ωραίο πυρετό. Κατά τις τρεις του δώσαμε κ σιρόπι βήχα γιατί δεν ησυχαζε με τπτ κ λίγο ντεπόν στομικρό. Πριν καμία ωρίτσα αποκοιμήθηκε ο μεγάλος κ λίγο μετά ξύπνησε ο μικρός. Χάρμα βράδυ... Ευτυχώς έχει ακόμα κ αύριο άδεια ο άντρας μου γιατί δεν ξέρω πως θα την παλευα με δύο άρρωστα παιδιά που κρέμονται από πάνω μου.

Για να δω θα κοιμηθώ λίγο;

Φιλακια

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααααα κ χρόνια πολλά στον Κωνσταντίνο μου. Του λέει εκεί γύρω στις 3-4 ο άντρας μου χρόνια πολλά έχεις γενέθλια κ μέσα στο παραλήρημα του του απαντάει "πάλι;"

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεεεεεεεερα Very Happy Very Happy Very Happy

τζενακι ελπιζω να κοιμηθηκες εστω και ενα 2ωρο.περαστικα σας ειναι σιγουρα,συντομα να ειναι.

παναγιωταρεα μας λειπεις.κουραγιο και υπομονη.ολα θα στρωσουν μαναρι

δημητρουλα μου χθες ολο ελεγα να σε παρω τηλ αλλα ολο και κατι γινοταν και δεν τα καταφερα. πολλα πολλα φιλια στην τοσοδουλα μας. βαστα μανα

ξυπνησε ο ερωτας στις 3 να φαει ο πειναλας μου. μετα δενκοιμοταν με τιποτα.οταν ομως τον εβαλα αναμεσα μας τσουπ με την μια κοιμηθηκε. ηθελε μυρωδια το λεχουδι μου. ελα που μετα απο λιγο εσκασε μυτη και η ιωαννα. σαρδελα εγινα αλλα ωραια ηταν....μας βλεπω να ψαχνουμε για 4πλο κρεβατι σε λιγο καιρο χαχαχαχα

αλικη οντως ταξενυχτια ευθυνονται.καθε φορα που σηκωνομαι να ταισω τον μπεμπη πεθαινω για γλυκο. ολο και κατι τσιμπαω μεχρι να βρασει το νερο Embarassed .
οταν μπει σε προγραμμα ο μικρος θα ισιωσω και εγω με τα βραδυνα γαφοποτια μου φαινεται.
πηρα μια χαζομαρα για κοιλιακους, σαν μιση ροδα που ειναι να στηριζεται ο αυζχενας μου γιατι δεν μπορω αλλιως.περιμενω και ενα προγραμμα απο τον ξαδελφο-γυμναστη μπας και μαζευτω λιγο. παντως ειμαι πιο αδυνατη απο περσυ τετοιο καιρο αλλα και παλι θελω να ξεφορτωθω 7 κιλακια.μηπως τα θελει καμια παρακαλω? τα δινω σε καταπληκτικη τιμη χαχαχαχα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες...Εμεις εχθες κοιμηθηκαμε απο τις 10 κ στην 6 το πρωι ηταν στο ποδι η σκατουλιτσα μου...Μεχρι τις 9 εμεινε ξυπνια κ τωρα κοιμαται παλι,ευτυχως που κοιμηθηκα κ εγω καλα κ δεν νυσταζω...Σημερα εχει ηλιο κ θελω να την βγαλω βολτα αλλα σηκωνει που κ που αερα κ δεν ξερω τι να κανω,λεω ασε να παει μεσημερι κ μετα βλεπω...Αθανασια κ τσαμπα να μου τα δινανε τα κιλα δεν τα ηθελα με τιποτα,εδω εγω εχω 2 ακομα κ δεν φευγουν με τιποτα κ να ετρωγα να πω οτι ειναι απο το φαγητο αλλα κι αυτο το εχω ξεχασει με τις δουλειες ολη μερα,λεω τωρα οτι αμα μου ερθει περιοδος μπορει να τα χασω αλλα κ αυτη δεν ερχεται με τιποτα...Αλικη το γατι σου ειναι κουκλακι,τελεια η φωτο που εβαλες στο face ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις