Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ που με στηριζετε σολο αυτο..και θα σας ακουσω..γιΑ ΤΟκοπελακι μου...
κ εγω αννα παντα χαμηλο ειχα κ ακομα χαμηλο αιματοκριτη...

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια μου!

Πως μπορείτε κ ξυπνάτε τόσο νωρίς το πρωί;
Εγώ αν δεν πάει 10 δεν ανοίγει το μάτι μου με τίποτα!

Αννούλα μου πολύ ευχάριστα τα νέα της πίεσης σου! Μπράβο σου που έκοψες μαχαίρι το αλάτι! Εγώ δεν μπορώ να φάω τίποτα ανάλατο.Όσο για τα γλυκά, δεν κινδυνεύεις να κάνεις ζάχαρο στις εβδομαδες που είσαι Very Happy, κ εγώ τις τελευταίες μέρες τρώω συνέχεια μερέντα, σοκοφρέτες, μπισκότα- κοινώς δεν σταματάω πουθενά!

Ζέννια μου πως είσαι σήμερα;Ηρέμησε το στομάχι σου;

Ρινούλα μου περιμένουμε να μας πεις καλά νέα σήμερα- κ για την θέση του μπέμπη κ για την θέση του πλακούντα! Περαστικά για τα ματάκια σου. Εύχομαι να αναρρώσεις πλήρως κ να μην αφήσει καμία θολούρα.

Αννούλα καλή αρχή στα μαθήματα με την μαία! Είσαι τυχερή που είναι ξαδέλφη σου. Πιστεύω ότι θα ενημερωθείς καλύτερα από όλες. Σκέφτεσαι να γεννήσεις χωρίς επισκληρίδιο;
Μπαίνεις κ εσύ στο μήνα σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]! Με το καλό να αποκτήσεις το μωράκι σου!
Οι συσπασούλες που νιώθεις είναι φυσιολογικές, θεωρούνται προετοιμασία του τοκετού. Είναι οι ψευδοσυσπάσεις. Αν αρχίσεις να νιώθεις κ πόνο σημαίνει ότι πλησιάζει η ώρα!

Κλεοπάτρα μου μην στεναχωριέσαι για το ζάχαρο. Ο γιατρός θα σου δώσει συγκεκριμένη διατροφή κ όλα θα πάνε καλά. Απλώς θα στερηθείς ορισμένες τροφές. Υπομονή !

Χρύσα μου περαστικά για τα μάτια σου! Να πας όμως σε γιατρό, να σε εξετάσει. Μην το παραμελήσεις κ χειροτερέψεις.

Μαρίνα μου σιγά σιγά θα ανεβαίνει ο αιματοκρίτης σου. Με γεια οι νυχτικιές! Καλή συνέχεια στις αγορές σου!

Βάνα μου καλές αγορές για το απόγευμα! Μαλλον μόνο εγώ κ εσύ θα γεννήσουμε στο Μητέρα. Έμαθα από την γιατρό μου ότι πλέον στηρίζουν τον αποκλειστικό θηλασμό κ ότι σου δίνουν να θηλάσεις το μωρό μόλις γεννήσεις Shocked...Δεν δινουν σε κανένα μωράκι ξένο γάλα,εκτός αν το ζητήσει η μανούλα και φέρνουν τα μωράκια ότι ώρα ξυπνήσουν..

Ιωάννα μου έχεις πολύ καλό αιματοκρίτη. Έτσι να συνεχίσεις! Αύριο έχεις γιατρό;

Αντωνία μου πολύ ωραία τα νέα σας! Με το καλό να αποκτήσεις το μωράκι σου! Όσο για τα ένσημα πρέπει να το κυνηγήσεις. Σε καταλαβαίνω, είναι κουραστικό και σκέτη ταλαιπωρία αλλά δεν αξίζει να τους τα χαρίσεις. Τώρα που είδες ότι το μωράκι σου είναι μια χαρά, πρέπει να ηρεμήσεις, να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τις υπόλοιπες εβδομάδες της κύησης γιατί μετά την γέννα....΄όλες θα τρέχουμε!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε όλες!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα και στη λοχεια παιρνεις σιδηρο!

Αντωνια ανεβα λιγο!!!!!!

Χριστινα οχι δε θα παω αυριο αλλα Δευτερα τωρα!εσυ τι κανεις; ο μικρος καλυτερα;

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννα μου ευτυχώς ο μικρός είναι καλά! Του πέρασε ο πυρετός κ δεν εκδήλωσε άλλα συμπτώματα. Μέχρι στιγμής ούτε το κοριτσάκι μου έχει εκδηλώσει κάτι ανησυχητικό.
Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι...

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εσύ Ιωάννα μου πως νιώθεις;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα κοριτσακι μου!Ετσι να συνεχισετε!!Εγω εχω πολλες καουρες σημερα, νοιωθω χαλια!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι έφαγες για μεσημέρι; Μήπως σου έπεσε βαρύ στο στομάχι.
Σε αυτή την εγκυμοσύνη όσες φορές ένιωσα καούρες ηπια είτε σόδα είτε sprite και ανακουφίστηκα.
Στην 1η εγκυμοσύνη όμως η γιατρός μου είχε δώσει χάπια.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την chrisg στις Πεμ Φεβ 07, 2013 7:55 am, 1 φορά

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!!!!!!!!!

Ξεκινάω και εγώ για τη γιατρό Smile Πέρασε ένας ολόκληρος μήνας που έχω να δω τον μικρό και ανυπομωνώ!

Φιλάκια σε όλες και θα επιστρέψω με νέα Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 3 417472

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελευθερία μου με το καλό να μας πεις ευχάριστα νέα! Καλή εξέταση!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα εφαγα ψωμι με βιταμ με μελι οπως συνηθως!Για μεσημερι δεν εφαγα ακομα, περιμενω τον αντρα μου! Rolling Eyes Πηρα χαπι μαλοξ αλλα τιποτα!

Ελευθερια με το καλο!Θα περιμενουμε νεα σου!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπερα κοριτσια!!! τι κανετε?? αιματοκριτη 34 ... μου επεσε πολυ,παντα ειχα υψηλο... σε μια βδομαδα 8α παω στο γιατρο να δει τισ εξετασεισ.. με τι ανεβαινει???

για το στομαχακι ο γιατροσ μου εδωσε benzol γιατι κ εγω εχω απιστευτεσ καουρεσ και λιγο πονο μαζι απο τον 6 μηνα και μετα.....

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το ψωμί κ γενικά όλα τα προϊόντα από άσπρο αλεύρι προκαλούν καούρες στο στομάχι.

Μια λύση είναι να φας ξυνόμηλο.
Επίσης πολύ καλή δουλειά κάνει η σόδα- μια λύση που προτείνουν οι μαμάδες μας. Δοκίμασε να πιεις. Θα με θυμηθείς...

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σοβαρα chris?? το ψωμι?? ολο ψωμι τρωω....!!!! Shocked Rolling Eyes μαλλον θα πρεπει να το ελαττωσω......

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Riaki κ όμως το ψωμί, οι πίτες κ ότι προέρχεται από άσπρο αλεύρι προκαλεί καούρες γιατί δεν χωνεύονται εύκολα στο στομάχι μιας εγκυμονούσας. Το θυμάμαι από την 1η εγκυμοσύνη.
Βέβαια το τι προκαλεί καούρες σε κάθε μια είναι σχετικό. Κόβεις κάθε φορά κάτι από την διατροφή σου κ βλέπεις αποτελέσματα.
Εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη ένιωσα ελάχιστες καούρες κ με σοδα ή sprite μου πέρασαν..

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΘΗΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ..ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΝΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΗΤ ΤΟΤΕ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΑΔΕΙΑΣ!!!ΤΟ ΦΡΟΝΤΗΣΤΗΡΙΟ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!

ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑΧΑΡΑ!!ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΤΡΕΕΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ..ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΑΡΑΞΕΙ...ΕΧΩ Κ ΤΟΝ ΒΗΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ..ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ!!!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τονια μου περαστικουλια σου!!! ποσεσ μερεσ εισαι ετσι??

Χριστινα μου coco-cola λεσ να κανει δουλεια?? επειδη εχει το ανθρακικο..αλλα πολυ ζαχαρη ρε γαμωτο και φοβαμαι να πιω , κα8ωσ και η σπραιτ..τη σοδα δεν τη πινω...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρια με σκευασματα σιδηρου ανεβαινει!

Χριστινα εμεις τρωμε μονο ολικής ή πολύσπορο λογω του αντρα μου!Εχω ακουσει κι εγω για τα ξινομηλα αλλα δεν ειδα προκοπη!Οσο για σοδα δεν την πεινω! tongue

Τονια βρε κοριτσι μου εσυ απο το ενα στο αλλο πας!Περαστικα!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ...ΠΟΛΥ ΒΗΧΑΣ...ΑΦΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΚΑΤΟΥΡΙΕΜΑΙ Κ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ..ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ντροπη;!Λες να μην καταλαβαινουμε εμεις;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Τι ντροπη;!Λες να μην καταλαβαινουμε εμεις;


ΑΧ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΩ Κ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΤΣΙΣΑ....ΠΩΠΩ....

ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΜΑΡΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 36ΒΔΟΜΑΕΣ...ΑΧ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΟΧΙ!!!
ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑΚΙ?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολες πιστευω ειχαμε ή θα εχουμε παρομοια εμπειρια! Rolling Eyes
Ραντεβου εγω εχω στις 15/2, θα μπαινω 34εβδ.αλλα θα παω και Δευτερα για συσπασεις και περιτυλιξη!Λες να το ζησεις κι αυτο με το χερι; Rolling Eyes
Ναι ολα ετοιμα!Μονο το μωρο λειπει,εσυ;

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιοαννα μου πιο χερι??? βαζει ο γιατροσ το χερι απο κατω εννοεισ????? ολοι οι γιατροι???? γιατι???? ειναι αναγκαιο??? Shocked Shocked Shocked φοβαμαιιιιιιιιιιι.......!!!!!!!!!!!!!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ ευχαριστώ πολύ Χριστίνα μου!!Επιτέλους πλησιάζουμε!!Δεν θα γεννήσω με επισκληρίδιο...δεν κάνουν στο νοσοκομείο που θα γεννήσω!!Να σου πω την αλήθεια και να έκαναν δεν τους πολυεμπιστεύομαι!!Ελπίζω να τα καταφέρω!!
Ρία μου ο αιμοτοκρίτης συνήθως ανεβαίνει με κόκκινο κρέας,σπανάκι,φακές,πορτοκάλια....μόνο όμως αν ωφείλεται σε έλειψη σιδήρου!!Εχώ σίδηρο έχω κανονικό,οπότε η δατροφή δεν μου κάνει τίποτα!Όσο για τις καουρες έχω παρατηρήσει ότι το ψωμί και οι πίτες μου φέρνουν καούρα αν και γενικά δεν έχω πρόβλημα!
Τόνια περαστικά!!!Εσένα σου φεύγουν τα τσίσα από το βήχα!Τι να πω κι εγώ που πολλές φορές περπατάω και νιώθω πως θα μου φύγουν χωρίς λόγο?Άστα!!!
Ιωάννα μου σήμερα μου ήρθε το κουτάκι για τη δωρεά βλαστοκυτάρων!Πρέπει να συμπληρώσω όλα τα έντυπα ε??Φοβάμαι μην κάνω κανένα λάθος!και στο νοσοκομείο θα τα φτιάξουν εκεί ή πρέπει να έχω μαζί μου και συσκευασία για τη μεταφορά??

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχα αυτο το χέρι εφιάλτης μας έχει γίνει!!Ρία μου οι περισσότεροθ γιατροί κατά υον ένατο μήνα εξετάζουν με το χέρι....βάζουν όλο το χεράκι μέσα κ εξετάζουν τον τράχηλο και αν υπάρχει διαστολή!!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολο το χερι μεσαααα????? οχι μονο τα δαχτυλα??? τι λεσ αννουλα μου??? 8α ποναει ε????? αλλος τροπος δεν υπαρχει??? καλα,φοβαμαι παρα παρα πολυ......... και στο νοσοκομειο πριν γεννησουμε παλι 8α το κανει για να δει τη διαστολη??? Crying or Very sad Crying or Very sad

κοριτσια μου , οσεσ ξερετε κατι σχετικα με αυτο πειτε μου γιατι φοβαμαιιιι και 8ελω να μαθω..... Crying or Very sad Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις