Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρία μου δεν νομίζω πως υπάρχει λόγος να ανησυχείς!!Αν κ δεν το χω δοκιμάσει οι πιο πολλές κοπέλες λένε ότι νιώθεις κάπως αλλά δεν πονάς τρελά!!Δυστυχώς μόνο το δαχτυλάκι δεν φτάνει μέχρι τον τράχηλο!!Καο ολταν γεννάμε τη διαστολή έτσι την εξετάζουν,αλλά τότε πια θα χουμε άλλα να σκεφτούμε!!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχχχχχ...... Αννουλα μου φοβαμαι πολυ..... Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 534787 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 534787 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 534787 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 534787 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 534787

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όχι μωρέ....μη φοβάσαι!!!Κι εγώ το σκέφτομαι λιγάκι η αλήθεια,αλλά αν ήταν κάτι τόσο επώδηνο δεν θα το έκαναν όλοι οι γιατροί!!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα προσπαθήσω να ειμαι Cool !!! αλλα φοβαμαι.....

Α!Ξεχασα να σας πω οτι σημερα το πρωι ειδα πως εκανα 2 ραγαδες στην κοιλιτσα χαμηλα ...
εσεις εχετε??

εχω παρει μεχρι τωρα 12 κιλα( στις 32 εβδομαδες ειμαι).. εσεισ απο κιλα πως πατε?

Η κοιλιτσα μ , βεβαια , μεγαλωσε πολυ ξαφνικα ,μετα την 28 εβομαδα..!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Riaki μου κι εγώ δεν πίνω την σόδα αλλά προκειμένου να ανακουφιστώ από τις καούρες ....Για αυτό επιλέγω κ την σπραιτ. Η coca cola μου είχε πει η γιατρός δεν κάνει τίποτα στις καούρες κ δεν έχω δοκιμάσει για να έχω άποψη.
Μια φίλη μου όμως με τα ξυνόμηλα, το perrie με λεμόνι και τη σόδα ένιωθε καλύτερα.
Όσο για το χέρι δεν είναι τίποτα η εξέταση. Δεν βάζει όλο το χέρι ο γιατρός αρχικά. Μόνο 2 δάκτυλα για να δει αν έχει μαλακώσει ο τράχηλος. Αν ο τράχηλος είναι μαλακός τότε προχωράει πιο βαθιά. Δεν νιώθεις πόνο.

Τόνια μου περαστικά σου! Αυτός ο βήχας είναι πολύ ύπουλος ο άτιμος...κ εγώ παρόμοια θέματα ακράτειας είχα...όπως όλες μας! Χαράς το κουράγιο σου που θα συνεχίσεις στο φροντιστήριο! Καλή δύναμη εύχομαι!

Αννούλα μου χίλια μπράβο που επιλέγεις να γεννήσεις χωρίς επισκληρίδιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]! Σίγουρα θα τα καταφέρεις! Πως γεννούσαν δηλαδή οι μητέρες μας; Πολλές γυναίκες σήμερα επιλέγουν να γεννήσουν χωρίς αναισθησία. Μια χαρά θα τα πας. Είσαι κ τυχερή που έχεις κ την ξαδέλφη σου για να σε προετοιμάσει!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια!

Ήρθαμε από το γιατρο. Ο πλακουντας ανεβηκε και ειναι πλεον 4 εκατοστα από τον τράχηλο οποτε ηρεμουμε και επισης γινεται και φυσιολογικος τοκετος. Ο μπεμπης δεν εχει παρει θέση ακομα αλλά αυτό το ηξερα και από μόνη μου, όλο τουμπες κάνει. Και τις τελευταιες μέρες μπορει να πάρει θέση μου είπε. Πάντως ηρεμησα, αφου πλεον δεν υπαρχει κινδυνος αιμορραγιας!!! Το βαρος ειναι 1863, μια χαρα μου είπε! Ξανα ραντεβου σε 2 εβδομαδες για ντοπλερ.

Ριάκι οταν λεμε όλο το χερι δεν εννοουμε και μεχρι τον αγκώνα, δεν κραταει πολύ και δεν ποναει, απο καθολου έως λίγο. Μη φοβασαι!!

Αννα δεν πειραζει που δε θα κανεις επισκληριδειο, συμφωνω με τη Χριστινα πολλές κοπέλες έτσι γεννουν και από επιλογη! Ο οργανισμος μας ειναι φτιαγμενος να αντεχει!

Χριστινα εσυ μου τα λεγες αλλά εγώ αγχωνομουν!!!
Εμενα στη μια καουρα που ειχα, η κοκα κολα με ανακουφισε.

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Riaki μου ευτυχώς εγώ έχω πάρει μόνο 4 κιλά σε σχέση με τα κιλά που είχα πριν μείνω έγκυος- βέβαια το καλοκαίρι αρχές εγκυμοσύνης λόγω πνευμονίας έχασα 4 κιλά.Με 2 παιδιά στο σπίτι είναι δύσκολο να φας όποτε θες.

Για τις ραγάδες βάζεις κάποια κρέμα;

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρινούλα μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]! Πολύ χάρηκα κοπέλα μου! Είδες που ο πλακούντας σηκώθηκε; Όσο για τον μπεμπάκο έχει ακόμα εβδομάδες περιθώριο για να πάρει θέση! Ο ζουζούνος σου προτιμάει τις τούμπες! Κ το βάρος του πολύ καλό! Μπράβο σας, μεγαλώσατε ! Με το καλό [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ'ευχαριστώ πολύ Χριστινα μου!!

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρηνούλα πολύ ευχάριστα τα νέα σου! Όλα καλά! Μεγάλωσε πολύ το μπεμπάκι!

Γύρισα από το μάθημα, έφαγα ζεστό τραχανά σουπίτσα, μια χόλς και είμαι κάπως καλύτερα. Ελπίζω να μην αρρωστήσω τώρα...

Στο Σταρ έχει ωραία κωμωδία για χαλάρωση ,στις 10!

Καλό βράδυ σε όοοοοοολες τις κοπέλες!!! Very Happy

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γυρίσαμε κι εμείς!

Ρινούλα πολύ καλά τα νέα σου!!!! Ανέβηκε ο πλακούντας, είδες που ανησυχούσες;;; Και από βάρος έχετε αρκετά καλό - τρώει ο μικρός σου!!!!

Κι εμάς πήρε αρκετό βάρος ο μικρός - φτάσαμε τα 2120! Πήρε 1100 γρ. σε ένα μήνα. Βέβαια, επειδή έχουμε ακόμα 2 μήνες, μάλλον πρέπει να κάνουμε λίγο κράτει στο φαί, για να χωράει να βγεί pale Είμαι και λίγο στενή στη λεκάνη, να μην υποφέρω η καημενούλα!
Φυσικά και σήμερα μας έκρυβε τη μούρη του και με τα 2 του χεράκια, οπότε το μόνο που είδαμε είναι η μύτη, ένα μάτι και λίγο αυτί Wink χιχιχιχιχι
Ραντεβού ξανά σε 2 εβδομάδες.

Εγώ ραγάδες δεν έχω κάνει ακόμα (ευτυχώς!), αλλά δε θα με πειράξει και να κάνω καμία - θα είναι το τατουάζ της εγκυμοσύνης! Το δέρμα βέβαια τώρα πια τεντώνει όλο και περισσότερο, οπότε ποτέ δεν ξέρεις.

Τόνια, κι εμένα μου έχουν φύγει τσισάκια με τον βήχα - όσο και να συγκρατείσαι κάποια στιγμή απλά φεύγουν.....Υπομονή και εύχομαι να σου φύγει ο βήχας γρήγορα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρια μη φοβασαι!Δεν το κανουν ολοι οι Προς το παρον δεν εχω ραγαδες η ετσι νομιζω μεχρι εκει που μπορω να δω... Rolling Eyes Βαζω κρεμα καθημερινα!Μεχρι τωρα 9 με 10 περιπου!

Αννουλα ναι πρεπει να συμπληρωσεις ολα τα χαρτια αν θες και δωρεα και φυλαξη ενω αν θες μονο δωρεα μερικα απο αυτα!Εγω θα εχω μαζι μου το βαλιτσακι στην κλινικη!Θα εχω παγοκυστες και κουτακι απο φελιζον σπιτι κι οταν γεννησω θα τα φερει ο αντρας μου για να τα στειλουμε!

Χριστινα με σοδα ή με χαπια αναβραζοντα κανω εμετο (συγνωμη Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 667478 )!

Ρινουλα ανεβηκε ο πλακουντας; Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 536304 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 536304 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 536304 Τελεια νεα!Πολυ καλο και το βαρος!Με το καλο τωρα!

Μαρινα μακαρι να μη σε παρει απο κατω!Πολεμησε το με ζεστα και γαργαρες!Καλη ξεκουραση!

Ελευθερια μια χαρα τα νεα σου!Πωπω πως μεγαλωσε!Μονο η δικια μου ειναι μινιον;;;;Μη φοβασαι για τη γεννα η φυση προνοει να ξερεις!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chrisg έγραψε:Riaki μου ευτυχώς εγώ έχω πάρει μόνο 4 κιλά σε σχέση με τα κιλά που είχα πριν μείνω έγκυος- βέβαια το καλοκαίρι αρχές εγκυμοσύνης λόγω πνευμονίας έχασα 4 κιλά.Με 2 παιδιά στο σπίτι είναι δύσκολο να φας όποτε θες.

Για τις ραγάδες βάζεις κάποια κρέμα;
Xριστινα μου , μονο 4 κιλα??? σουπερ μπραβο σου!! βαζω βαζελινη για τισ ραγαδεσ απο τον 4 μηνα , αλλα αποτι φανεται δεν κανει τιποτα!

Ρινουλα μου τι ευχαριστα νεα!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 215994 Very Happy Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο7 !!!!!!! - Σελίδα 4 215994 τελεια!!! χαρηκα πολυ πολυ!! πω πω ποσο μεγαλωσε το μωρακι σου!! Very Happy

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιοαννα μου πια κρεμουλα βαζεισ?? εγω βαζελινη αλλα δεν εκανε κατι η κακουργα....χιχι...!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λενε πως δεν κανει η βαζελινη γιατι ειναι παραγωγο του πετρελαιου!

Βαζω την prevenstria της frezyderm!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρία μου το δέρμα αν είναι να κάνει ραγάδες, θα κάνει. Είναι θέμα ελαστικότητας.Στην εγκυμοσύνη που ξαφνικά μεγαλώνει τόσο πολύ η κοιλιά συνήθως δεν τις γλυτώνεις - κάπου θα ανοίξει το δέρμα Smile
Εμείς που γενικά έχουμε τα παχάκια μας, και όλο αδυνατίζουμε - παχαίνουμε και τούμπαλιν, το έχουμε προπονήσει το δέρμα και αντέχει περισσότερο!χαχαχα

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια μπραβο και για τα δικα σας νεα! Για τη λεκανη σου μην ανησυχις, σιγουρα χωραει το μωρο, άλλωστε αμα βγει το κεφαλι περναει και το σωμα και αυτο δεν επηρεάζεται απο το φαγητο!

Μαρινα περαστικά! Καλή ξεκουραση!

Στα 11 κιλά είμαι εγω. Ραγαδες δεν έχω κανει, ακομα τουλαχιστον, αλλά ουτε και την πρωτη φορά έκανα. Κρέμα δε βαζω, πού και πού κεραλοιφη.

Ιωάννα τη σοδα την ανεχομαι γνικα αλλά τώρα στην εγκυμοσυνη δε θελω ούτε να τη δω. Όσο για τα αναβράζοντα... δεν τα αντέχω ούτε κι εγω, τα σιχαινομαι.

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τοχω ακουσει Ιωαννα μου , τοπα στο γιατρο αλλα μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα ..αν ειναι να βαλω κατι , μονο αυτο αλλιως τιποτα..αλλεσ κρεμεσ λεει δεν εμπιστευεται... τωρα τι να πω δεν ξερω.....

bluerose xaxaxaxxa!!! ισχυει οτι αν ειναι να κανεισ ραγαδεσ , κανεισ..! εμενα ηταν τελικα...! χιχι..!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ριάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρια δε χρησιμοποιεις στο υπολοιπο σωμα ή στο πρόσωπο κάποια κρέμα; Δε σε αφηνει;

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τοχω ακουσει Ιωαννα μου , τοπα στο γιατρο αλλα μου ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα ..αν ειναι να βαλω κατι , μονο αυτο αλλιως τιποτα..αλλεσ κρεμεσ λεει δεν εμπιστευεται... τωρα τι να πω δεν ξερω.....

bluerose xaxaxaxxa!!! ισχυει οτι αν ειναι να κανεισ ραγαδεσ , κανεισ..! εμενα ηταν τελικα...! χιχι..!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια με το σωστο προϊον ενισχυεις την ελαστικοτητα του δερματος σου και μειωνεις τις πιθανοτητες για ραγαδες!

Ρινουλα εμενα η απεχθεια μου στο αναβραζων,στη σοδα και στα ανθρακουχα δε μου βγηκε τωρα στην εγκυμοσυνη, το ειχα παντα!

Ρια εγω θα προτιμουσα πχ αμυγδαλελαιο που το ακουω συχνα παρα βαζελινη!Αποψη μου βεβαια!

riakibeboulis

riakibeboulis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι Ρινουλα μου , δεν με αφηνει καθολου κρεμες ! αλλα βαζω λιγο ενυδατικη στο προσωπο που και που γιατι δεν αντεχω να με τραβαει το δερμα μου που εχει γινει ξηρο.... εσενα??

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
riakibeboulis έγραψε:Οχι Ρινουλα μου , δεν με αφηνει καθολου κρεμες ! αλλα βαζω λιγο ενυδατικη στο προσωπο που και που γιατι δεν αντεχω να με τραβαει το δερμα μου που εχει γινει ξηρο.... εσενα??

Αντε! affraid

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε μου εχει βαλει καποιον περιορισμο. Απο μονη μου βεβαια προτιμω καλλυντικα χωρις πολλά χημικά. Αλλά δε μου εχει πει κάτι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις