Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Νατασούλα μου σ΄ευχαριστώ πολύ!!!!

Άσε τα είδα όλα!!!!! Shocked Shocked

Πιστεύω αυτή τη φορά να φύγει τελείως το υγρό απο τ΄αυτάκια του γιατί μου είπε ο γιατρός οτι είναι μεν φυσιολογικό μετά την ωτίτιδα να υπάρχει υγρό μέχρι κ ένα μήνα μετά αλλα και αυτό το μήνα είναι πολύ επίφοβο να υποτροπιάσει!
Αυτό πάθαμε κι εμείς!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Α! επίσης μου είπε οταν τον κάνω μπάνιο (ιδιαίτερα για τις ημέρες που κάνουμε την αγωγή) να μην μπεί καθόλου νερό στο αυτάκι και να του βάζω για το λόγο αυτό βαμβάκι οπου θα είναι εμποτισμένο με λάδι για να κρατάει μακριά το νερό!
Το χω ακουσει κ εγω για τ λαδι κ το κανω κ εγω στην δικιαμ αντε περαστικα θα ναι γιαυτο ειχα γραψει αν θυμασαι αμαν αυτες οι ωττιτιδες

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναί Νατασούλα μου το θυμάμαι!!!!!
Όντως αμάν πια αυτές οι ωτίτιδες!

Απλώς σκέφτομαι το καλοκαίρι με τη θάλασσα τί θα κάνω ?

Δεν θα μπαίνει νερό στο αυτάκι του ? scratch scratch

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ναί Νατασούλα μου το θυμάμαι!!!!!
Όντως αμάν πια αυτές οι ωτίτιδες!

Απλώς σκέφτομαι το καλοκαίρι με τη θάλασσα τί θα κάνω ?

Δεν θα μπαίνει νερό στο αυτάκι του ? scratch scratch
K to kalokairi eixame kollhsei alla t na kaneis re anastasia dn yparxei lysh mexri na pane sxoleio k n pathoyn anosia

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωστά έχεις δίκιο!!

Απλώς έχει φοβηθεί το μάτι μου δεν θέλω να το ξαναπεράσουμε με τίποτα όλο αυτό!!
Υπέφερε το αντράκι μου και μαζί με αυτό κι εγώ!!

Αστο καλό να φύγει πια αυτό το βρωμουγρό και να μην ξαναπάει σε κανενός παιδιού το αυτί! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Σωστά έχεις δίκιο!!

Απλώς έχει φοβηθεί το μάτι μου δεν θέλω να το ξαναπεράσουμε με τίποτα όλο αυτό!!
Υπέφερε το αντράκι μου και μαζί με αυτό κι εγώ!!

Αστο καλό να φύγει πια αυτό το βρωμουγρό και να μην ξαναπάει σε κανενός παιδιού το αυτί! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 377361

Ayto xanapes to k emeis ywra hremhsame ftoy ftoy oxi pali makrya Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 727892 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 727892

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναί βρε Νατασσούλα μου να μην το ξαναπάθει κανένα παιδί!!!!!!!


Φιλάκια πολλά σε σένα και στη ζουζούνα σου ! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ναί βρε Νατασσούλα μου να μην το ξαναπάθει κανένα παιδί!!!!!!!


Φιλάκια πολλά σε σένα και στη ζουζούνα σου ! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468
efxaristoyme poly anastasia m epishs Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 40746 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 40746 anastasia an exeis fb steile pm na se vrw n t leme k apo kei

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασούλα μου δεν έχω fb !
Δεν μου πολυαρέσει το fb και δεν έφτιαξα ποτέ!

Κι ευτυχώς δηλαδή γιατί και να είχα δεν νομίζω οτι θα προλάβαινα να μπώ! Laughing Laughing Laughing


Ο μικρός είναι μάλλον στην φάση "άγχος του αποχωρισμού και κρέμεται συνεχώς απο πάνω μου!

Αλήθεια η μικρή σου το έχει περάσει αυτό το στάδιο ?

Ποσο ακριβώς είναι ?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Νατασούλα μου δεν έχω fb !
Δεν μου πολυαρέσει το fb και δεν έφτιαξα ποτέ!

Κι ευτυχώς δηλαδή γιατί και να είχα δεν νομίζω οτι θα προλάβαινα να μπώ! Laughing Laughing Laughing


Ο μικρός είναι μάλλον στην φάση "άγχος του αποχωρισμού και κρέμεται συνεχώς απο πάνω μου!

Αλήθεια η μικρή σου το έχει περάσει αυτό το στάδιο ?

Ποσο ακριβώς είναι ?
Nai t perasame prin kana 2 mhnes peripoy alla ths elega oti exw na paw se doyleies k tha erho m tn mpampa k griniaze ligo alla ths pernoyse stis 9 t mhna kleinoyme ta 2

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άχου αλήθεια !!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994

Έχετε γεννεθλιάκια!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654316 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654316 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654316

Τέλεια !

Της ετοιμάζεις τίποτα ή χαλάρα !!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Άχου αλήθεια !!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994

Έχετε γεννεθλιάκια!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654316 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654316 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654316

Τέλεια !

Της ετοιμάζεις τίποτα ή χαλάρα !!!!
Tha erthoyn oi nonoi ta aderfia maw k oi goneis kai tha tis ftiaxoyme toyrta m to dasos ths tinkerbel phrame emeis to paixnidi k tha mas zografisei to zaxaroplasteio limnoyles k petaloyditses k t ypoloipa tha ta valei epanw kapws etsi otan ginoyn tha valo photo n tn deite

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι να βάλεις φωτο!

Νατασούλα μου σε αφήνω γιατί ήρθε ο άντρας μου και θα φάμε!

Φιλιά!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Ναι να βάλεις φωτο!

Νατασούλα μου σε αφήνω γιατί ήρθε ο άντρας μου και θα φάμε!

Φιλιά!
Kali oreksi filia

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Χθές είχαμε μία πολύ άσχημη ημέρα με το Μιχάλη μου!

Απο την προηγούμενη το απόγευμα άρχισε να είναι ανήσυχος και να κλαίει με λυγμούς!
Δεν έβρισκε πουθενά ησυχία και με τίποτα!
Κατάλαβα οτι κάπου πονούσε πολύ αλλα δεν μπορούσα να εντοπίσω που ακριβώς!
Υπέθεσα οτι ήταν ο τραπεζίτης του ο κάτω καθώς έβαζε το χέρι του πολύ βαθιά στο στόμα και το πίεζε!
Δεν ηρεμούσε με τίποτα παρα μόνο με ντεπόν!
Περάσαμε ένα βράδυ οπου ξυπνούσε απο τον ανήσυχο ύπνο του σχεδόν κάθε ένα τέταρτο με μισή ώρα κλέγοντας γοερά!

Το πρωί είδα οτι είχε τρέξει υγρό απο το δεξί του αυτάκι κι εκεί κατάλαβα! Crying or Very sad

Είμαι απαράδεκτη κι έχω τύψεις που δεν μπορούσα να καταλάβω που πονούσε το παιδί μου!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έφυγε ο άντρας μου απο τη δουλειά και τον πήγαμε κατευθείαν στο ΩΡΛ ο οποίος του καθάρισε το αυτάκι του και μας είπε οτι έπαθε οξεία ωτίτιδα με ρίξη τυμπάνου!

Πέρνουμε ισχυρή αντιβίωση και θα πάμε σε 12 μέρες να τον ξαναδεί!

Βάζουμε κι ένα φαρμακευτικό διάλυμμα στη μυτούλα!

Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ πολύ καλά!
Σας φιλώ όλες και περαστικά στα μικρουλάκια που είναι αρρωστούλικα! I love you I love you
αχ κοπελα μου περαστικα σας!μην εχεις τυψεις που μπορουσες να φανταστεις τι θα συνεβαινε!ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα...
εμενα η μικρη μου σημερα γεμισε το προσωπο της σπυρια!!!!αλλεργια ηπιε motion και την πειραξε θα πιει ενα αντιαλλεργικο σιροπι για μια βδομαδα!πηρα μια τρομερα ...

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANASTASIA μ πολλα περαστικα κοριτσι μου στον μιχαλακη σου!και να μην στεναχωριεσαι που δεν καταλαβες που ποναει και εγω το εχω παθει αυτο και καταλαβαινω πως νιωθεις!!!!εγω οταν εχει γκρινια την παταω στο αυτακι της απο εξω και αμα τιναζεται καταλαβαινω οτι την ενοχλει..τηνν τελευταια φορα που πηγαμε παιδων μας κανανε καθαρισμο!!!!!περαστικα περαστικα περαστικα!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy νατασουλα η ζουζουνα σου ειναι καλα???εμεις κοριτσια περπαταμεεεεεεεεεεεεεε κανονικοτατα εχθες ξαφνικα την ειδα να τρεχει.....δεν πιστευα στα ματια μου γιατι με την ιωση που περασαμε σταματησαμε να περπαταμε κιολασ!αλλα τωρα ολα καλα ....στην αρχη πηγαινε με ανοιχτα ποδια περα δωθε Razz Razz Razz λες και χορευε συρτακι!!!! Razz Razz δεν χορταινω να την βλεπω!!!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
manoylita έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Χθές είχαμε μία πολύ άσχημη ημέρα με το Μιχάλη μου!

Απο την προηγούμενη το απόγευμα άρχισε να είναι ανήσυχος και να κλαίει με λυγμούς!
Δεν έβρισκε πουθενά ησυχία και με τίποτα!
Κατάλαβα οτι κάπου πονούσε πολύ αλλα δεν μπορούσα να εντοπίσω που ακριβώς!
Υπέθεσα οτι ήταν ο τραπεζίτης του ο κάτω καθώς έβαζε το χέρι του πολύ βαθιά στο στόμα και το πίεζε!
Δεν ηρεμούσε με τίποτα παρα μόνο με ντεπόν!
Περάσαμε ένα βράδυ οπου ξυπνούσε απο τον ανήσυχο ύπνο του σχεδόν κάθε ένα τέταρτο με μισή ώρα κλέγοντας γοερά!

Το πρωί είδα οτι είχε τρέξει υγρό απο το δεξί του αυτάκι κι εκεί κατάλαβα! Crying or Very sad

Είμαι απαράδεκτη κι έχω τύψεις που δεν μπορούσα να καταλάβω που πονούσε το παιδί μου!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έφυγε ο άντρας μου απο τη δουλειά και τον πήγαμε κατευθείαν στο ΩΡΛ ο οποίος του καθάρισε το αυτάκι του και μας είπε οτι έπαθε οξεία ωτίτιδα με ρίξη τυμπάνου!

Πέρνουμε ισχυρή αντιβίωση και θα πάμε σε 12 μέρες να τον ξαναδεί!

Βάζουμε κι ένα φαρμακευτικό διάλυμμα στη μυτούλα!

Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ πολύ καλά!
Σας φιλώ όλες και περαστικά στα μικρουλάκια που είναι αρρωστούλικα! I love you I love you
αχ κοπελα μου περαστικα σας!μην εχεις τυψεις που μπορουσες να φανταστεις τι θα συνεβαινε!ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα...
εμενα η μικρη μου σημερα γεμισε το προσωπο της σπυρια!!!!αλλεργια ηπιε motion και την πειραξε θα πιει ενα αντιαλλεργικο σιροπι για μια βδομαδα!πηρα μια τρομερα ...
περαστικα και στην δικη σου την ζουζουνα! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 215994

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατασσα έγραψε:
elsa1 έγραψε:νατασα και εγω οταν την ακουσα να το λεει κοντευα να παιθανω στα γελια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz φαντασου τωρα ενα σκατο να λεει αυτην τη λεξη!!!!........θα σου πω και το αλλο ομωσ ο ανηψιος μου οταν ηταν 2η3 χρονων δεν θυμαμαι καλα ...ειχε παει στο γηπεδο μαζι με τον πατερα του να δει τον ολυμπιακο!!!!!ηταν μεγαλο σχολειο για το παναγιωτη.εμαθε ολες τι 'καλες' λεξεις μεσα σε 3 ωρες εκει να δεις βρισιδι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz εγω να πεφτω να ξερενομαι απο τα γελια και η αδελφη μου να ειναι ετσι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!τρελαααααααα..με αδιαφορια ξεπεραστηκε και αυτο!!ρε κοριτσια θελω την γνωμη σας για κατ騴εχω μια φιλη πολλα χρονια αλλα απο τοτε που εκανε παιδια αλλαξε τελειως εχει γινει απολυτη σε ολα οχι μονο σε οτι αφορα το παιδι αλλα σε ΟΛΑ.ειναι εδω και αρκετο καιρο που οταν μιλαμε για τα παιδια μας με μειωνει συνεχεια για το τροπο που μεγαλωνω το παιδι μου....μονο αυτη ειναι η τελεια μανα μονο αυτη τα κανει ολα σωστα και μονο αυτη εχει δικιο!!!και φυσικα τα παιδια της ειναι τα πιο καλα υπακουα και τελεια στον κοσμο.ενταξει και εγω ειμαι κουκουβαγια μανα αλλα οχι και ετσι!!!εχω φτασει σε σημειο που να μην θελω να βρεθουμε να πιουμε εναν καφε γιατι δεν μπορω αλλο με αυτη την τελεια μανα !!!με αποτελεσμα να την αποφευγω χωρισ ομως να νιωθω τυψεις που ειμαστε τοσα χρονια φιλες ...με εχει ενοχλησει πολυ η συμπεριφορα της Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...ενταξει καλε κιουρια και αλλοι κανανε παιδια οχι μονο η μαριω τον γιαννη!!!!ακουω γνωμες!εσεισ εχετε αντιμετωπιση τετοια συμπεριφορα απο φιλες????

Καλημερα ελσα μ μ δινεις σημασια εμενα η κουμπαρα μ ειναι ετσι π αναγκαστηκα τν ανεχομαι λογω τ κουμπαρου π ειναι κολλητος τ ανρα μ πολυ ψωνιο κ αν δεις πως μεγαλωνει τ παιδι της μονο με γλυκα κ συνεχεια υπερανω τ παιζει αποφασισα ν μν της δινω σημασια γιατι εχω παει πολες φορες να αρπαχτω κ προσφατα χθες βραδυ π θελει να κανει τη ιδια τουρτα μ τν δικια μας εχουν κατι μερες διαφοραα μονο κ αναγκασυηκα μ τν αντρα μ ν τν αλλαξουμε.Εσενα ειναι κολλητη σ αλλα να σκεφτεσε ν απαντας με επιχειρηματα παντα κ μ ηρεμια μ δινεις σημασια.ανα ακουσεις σκηνικα με μεας θα μεινεις αφωνη Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 Υπομονη λοιπον ελσακι Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 262737
κανω υπομονη εδω και πολυ καιρο νατασα μ.ο καθενας μεγαλωνει το παιδι του οπως θελει ....δεν μπορω οι αλλοι να με μειωνουν για το τροπο που μεγαλωνω το δικο μ παιδι αυτο ειναι που με ενοχλει απιστευτα.εγω δεν θελω το παιδι μ να ειναι στρατιωτακι και οτι του λεω να το κανει και να κατουριεται απο το φοβο του Shocked Shocked Shocked ω ναι καλα διαβασες τα μαλωνει τοσο πολυ που απο το φοβο τους κατουριουντε Mad Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 606100 ευτυχως που δεν τα χτυπαει κιολας αλλα δεν ξερω τι απο τα 2 ειναι χειροτερο!εγω τα λυπαμαι τα καημενα τα παιδια(οχι μα κακη εννοια).παιδια ειναι ρε γαμωτο .....αλλα αυτο που με εφερε εκτος οριων ειναι οτι προσπαθησε να κανει και το ιδιο στην μικρη μου προσπαθησε να τη θυμωσει πολυσε σημειο που βουρκωσε το παιδι εκει τα πηρα ασχημα και της ειπα αυτα να τα κανεις στα δικα σ παιδια και διαφορα αλλα που δεν θελω να αναφερθω.. Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 654655 τεσπα...το παιδι ειναι παιδι θα κανει την ζημια τ και θα φωναξει και θα νευριασει θα γκρινιαξει και ολα αυτα π κανουν ολα τα παιδια...τα δικα της δεν επιτρεπεται να τα κανουν αυτα.. Shocked Shocked Shocked Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 667478 κοπελια εγω δεν θελω ενα παιδι που να φοβαται την μανα του!!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoylita έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Χθές είχαμε μία πολύ άσχημη ημέρα με το Μιχάλη μου!

Απο την προηγούμενη το απόγευμα άρχισε να είναι ανήσυχος και να κλαίει με λυγμούς!
Δεν έβρισκε πουθενά ησυχία και με τίποτα!
Κατάλαβα οτι κάπου πονούσε πολύ αλλα δεν μπορούσα να εντοπίσω που ακριβώς!
Υπέθεσα οτι ήταν ο τραπεζίτης του ο κάτω καθώς έβαζε το χέρι του πολύ βαθιά στο στόμα και το πίεζε!
Δεν ηρεμούσε με τίποτα παρα μόνο με ντεπόν!
Περάσαμε ένα βράδυ οπου ξυπνούσε απο τον ανήσυχο ύπνο του σχεδόν κάθε ένα τέταρτο με μισή ώρα κλέγοντας γοερά!

Το πρωί είδα οτι είχε τρέξει υγρό απο το δεξί του αυτάκι κι εκεί κατάλαβα! Crying or Very sad

Είμαι απαράδεκτη κι έχω τύψεις που δεν μπορούσα να καταλάβω που πονούσε το παιδί μου!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έφυγε ο άντρας μου απο τη δουλειά και τον πήγαμε κατευθείαν στο ΩΡΛ ο οποίος του καθάρισε το αυτάκι του και μας είπε οτι έπαθε οξεία ωτίτιδα με ρίξη τυμπάνου!

Πέρνουμε ισχυρή αντιβίωση και θα πάμε σε 12 μέρες να τον ξαναδεί!

Βάζουμε κι ένα φαρμακευτικό διάλυμμα στη μυτούλα!

Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ πολύ καλά!
Σας φιλώ όλες και περαστικά στα μικρουλάκια που είναι αρρωστούλικα! I love you I love you
αχ κοπελα μου περαστικα σας!μην εχεις τυψεις που μπορουσες να φανταστεις τι θα συνεβαινε!ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα...
εμενα η μικρη μου σημερα γεμισε το προσωπο της σπυρια!!!!αλλεργια ηπιε motion και την πειραξε θα πιει ενα αντιαλλεργικο σιροπι για μια βδομαδα!πηρα μια τρομερα ...

Manoylita μου σ΄ευχαριστώ πολύ!!!! Smile Smile Smile Smile

Περαστικά και στη μικρούλα σου γλυκιά μου!!!!!!

Αλεργία στη Μotion ε?
Άκου να δείς !! Rolling Eyes
Περαστικά σας και πάλι!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 417472


AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elsa1 έγραψε:ANASTASIA μ πολλα περαστικα κοριτσι μου στον μιχαλακη σου!και να μην στεναχωριεσαι που δεν καταλαβες που ποναει και εγω το εχω παθει αυτο και καταλαβαινω πως νιωθεις!!!!εγω οταν εχει γκρινια την παταω στο αυτακι της απο εξω και αμα τιναζεται καταλαβαινω οτι την ενοχλει..τηνν τελευταια φορα που πηγαμε παιδων μας κανανε καθαρισμο!!!!!περαστικα περαστικα περαστικα!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy νατασουλα η ζουζουνα σου ειναι καλα???εμεις κοριτσια περπαταμεεεεεεεεεεεεεε κανονικοτατα εχθες ξαφνικα την ειδα να τρεχει.....δεν πιστευα στα ματια μου γιατι με την ιωση που περασαμε σταματησαμε να περπαταμε κιολασ!αλλα τωρα ολα καλα ....στην αρχη πηγαινε με ανοιχτα ποδια περα δωθε Razz Razz Razz λες και χορευε συρτακι!!!! Razz Razz δεν χορταινω να την βλεπω!!!

Ελσάκι μου σ΄ευχαριστώ πολύ!!!!!
Ήταν τρομακτικό όλο αυτό !!!!!!
Του άγγιζα το αυτάκι του αλλα έκλαιγε έτσι κι αλλιώς τόσο πολύ απο τον πόνο που δεν άλλαζε τίποτα όταν του το πατούσα κι έτσι δεν μπορούσα να καταλάβω!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Μόνο το πρωί που ειδα το υγρό που είχε τρέξει το κατάλαβα! Crying or Very sad
Ευτυχώς του το καθάρισε καλά και πιστεύω θα περάσει αυτή τη φορά!

Αλήθεια περπατάτε και τρέχετε!!!!!!!
Μπράβο!!!!!!!!!!
Θα είναι θαυμάσια η ζουζούνα λογικό να μην την χορταίνεις!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα γλυκές μου μανούλες!!!!!!

Να δώσετε πολλά φιλιά στα ζουζουνάκια σας!!!!!
Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 6 35468

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!ΠΟΠΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΜΕΙς ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΡΟΓΧΊΤΙΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...
ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΤΕ ΕΛΣΑ?ΜΠΡΑΒΟ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΑ ΠΕΣΙΜΑΤΑ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΤΩΡΑ?

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρια εμεις αργησαμε να περπατησουμε!10 απριλιου κλεινουμε τον 18 μηνα μασ!!!!ημασταν τεμπελες......εσενα ποσο ειναι το ζουζουνι???

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΛΙΓΟ 5-6 ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΠΟΙΟς ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΞΙΜΟΟΟΟ.ΣΤΙΣ 7 ΑΠΡΙΛΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ 16ο ΜΗΝΑ!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕΕΕΕΕΕΕ..ΑΝ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΡΓΗΣΑΜΕ..18 ΜΗΝΩΝ ΓΙΝΑΜΕ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ;;;

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμένα 15μισο περπάτησε ο τεμπέλης.τώρα ποιος τον πιάνει 18 μηνών έγινε το αγοράκι μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις