Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια!και εγω μανουλα σεπτεμβριου του '11.
τωρα ειμαστε 18 μηνων!περπατησε 1-2 μερες μετα τα γεννεθλια.τρεχει σαν τρελλος ολη μερα!αλλα δε μιλαμε ακομα..κατι λεξουλες μονο.λεει καλα καλα,πολλα κακα,γεια,μαμα μπαμπα παππου γιαγια,τατα=βολτα,μπελε=μηλο και κατι αλλα ακαταλαβιστικα!τις τελευταιες μερες ολο μας χτυπαει στο προσωπο και επισης τρεχει με το χερι ορθιο,χτυπαει οπου βρει και λεει ντα.φυσικα απο καπου το κολλησε και το κακο ειναι οτι του φαινεται πολυ αστειο.εσας το κανουν αυτο?πως θα το κοψει?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ Κ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ;ΔΥΣΤΥΧΩΣ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΡΝΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..ΤΡΩΜΕ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ..ΧΑΧΑ..ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΝ..ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΛΩΣΑ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ..ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙΡΕΙ Κ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ..

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoylita έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Χθές είχαμε μία πολύ άσχημη ημέρα με το Μιχάλη μου!

Απο την προηγούμενη το απόγευμα άρχισε να είναι ανήσυχος και να κλαίει με λυγμούς!
Δεν έβρισκε πουθενά ησυχία και με τίποτα!
Κατάλαβα οτι κάπου πονούσε πολύ αλλα δεν μπορούσα να εντοπίσω που ακριβώς!
Υπέθεσα οτι ήταν ο τραπεζίτης του ο κάτω καθώς έβαζε το χέρι του πολύ βαθιά στο στόμα και το πίεζε!
Δεν ηρεμούσε με τίποτα παρα μόνο με ντεπόν!
Περάσαμε ένα βράδυ οπου ξυπνούσε απο τον ανήσυχο ύπνο του σχεδόν κάθε ένα τέταρτο με μισή ώρα κλέγοντας γοερά!

Το πρωί είδα οτι είχε τρέξει υγρό απο το δεξί του αυτάκι κι εκεί κατάλαβα! Crying or Very sad

Είμαι απαράδεκτη κι έχω τύψεις που δεν μπορούσα να καταλάβω που πονούσε το παιδί μου!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έφυγε ο άντρας μου απο τη δουλειά και τον πήγαμε κατευθείαν στο ΩΡΛ ο οποίος του καθάρισε το αυτάκι του και μας είπε οτι έπαθε οξεία ωτίτιδα με ρίξη τυμπάνου!

Πέρνουμε ισχυρή αντιβίωση και θα πάμε σε 12 μέρες να τον ξαναδεί!

Βάζουμε κι ένα φαρμακευτικό διάλυμμα στη μυτούλα!

Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ πολύ καλά!
Σας φιλώ όλες και περαστικά στα μικρουλάκια που είναι αρρωστούλικα! I love you I love you
αχ κοπελα μου περαστικα σας!μην εχεις τυψεις που μπορουσες να φανταστεις τι θα συνεβαινε!ευχομαι να περασει πολυ πολυ γρηγορα...
εμενα η μικρη μου σημερα γεμισε το προσωπο της σπυρια!!!!αλλεργια ηπιε motion και την πειραξε θα πιει ενα αντιαλλεργικο σιροπι για μια βδομαδα!πηρα μια τρομερα ...
Kalispera mamoylita k ego to xw pathei me motion otan eimoyn egios sthn mikrh m apo tote dn xanapia

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμας δερνει κ της το μαθε η πεθερα μ δυστηχως αλλα μια μερα τη μαλωσε ο αντρας μ κ απο τοτε δν το ξανακανε,μ χε χωσει μπουνια στ ματι 2 μερες εκανα ν τ ανοιξω απο τοτε σουζα θελει λιγο τροπο κ τακτικη μ σκατε Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 612298 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 612298 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 612298

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας μανούλες μου!

Εμένα ο μικρός μου χτυπάει το πάτωμα και τα έπιπλα άμα χτυπήσει πάνω τους και του το έχουμε δείξει εμείς δηλαδή αν πέσει στο πάτωμα και χτυπήσει κάνουμε ντά το πάτωμα κι έτσι ξεχνάμε τον πόνο μας!
Πρίν μερικές μέρες καταλάθος χτυπήσαμε τα κεφάλια μας και επειδή πόνεσε μου έκανε ντά το κούτελο Smile Smile

Τού είπα στα σοβαρά και χωρίς να γελάω με σταθερή φωνή οτι ποτέ δεν χτυπάμε κάποιον άλλον μόνο το πάτωμα και τα έπιπλα !!!
Και του το έδειξα! Wink
Έκτοτε δεν το ξαναέκανε! Very Happy

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕΕΕΕΕΕΕ..ΑΝ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΡΓΗΣΑΜΕ..18 ΜΗΝΩΝ ΓΙΝΑΜΕ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ;;;
xrysaki σε σκεφτομουν ....μπραβο που περπατατε!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 δεν ειναι τελεια?????εμενα η δικια μου παει σαν χεσμενη!!!!!αχαχαχαχα

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια και εμενα η δικια μου ολα τα κανει.κουτουλιες τσιμπιες,δαγκωνιες ολα!!!!εγω με αδιαφορια το αντιμετωπιζω κα μου λεει η παιδιατρος οτι ειναι η πιο σωστη μεθοδος σε αυτην την ηλικια απλα αν δω οτι το τραβαει εκει πεφτει τιμωρια!!!! Sad Sad Sad Sad Sad

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφήστε δύσκολη ηλικία.δε μπορείς να συνεννοηθεις να εξήγησεις κ να καταλάβει.θέλει τρελή υπομονή...κ εμένα αντιδρά πολύ στο όχι κ όταν του αρνιομαστε κάτι .τον πατέρα του τον ρίχνει εγώ είμαι πιο αυστηρή.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια τ κανετε?εμεις εδω αθηνα εχουμε πολυ ωραιο καιρο πηγαμε κ στις κουνιες παρολιγο ν με κλεψουνε.ευτυχως ουτε κιν ειχα παρει.Ηταν ενα παιδακι 3 ετων τ πολυ και ειχα αφησει το ζακετακι της μικρης στο παγκακι κ το ψωμι απ το φουρνο ευτηχως ηταν κ η μαμα μ κ φωναζαν κατι γυναικες οτι τς πηραν πορτοφολια γυρναω κ το βλεπω ν τρεχει μ τ ζακετακι μας κ τα λεφτα των γυναικων.Το αρπαξα δν το μαλωσα ηρθε ενας αστυνονμικος γιατι απεναντι εχει αστυνομικο τμημα κ γιαυτο καθομαστε υσηχες του δωσαμε φαγητο κ ειπε πως τ βαζουν να κλεβει.Αυτη ηταν η μερα μας ως τωρα.Περιμενω τ μαμα μ κτ συνηφαδα μ να πιουμε καφεδακι Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 438696 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 9664 Εσεις τι κανετε τ παιδακια σας συνηλθαν?

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

sportbilly

sportbilly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σασ κοριτσια...εμεις ειμαστε τον φλεβαρη 25..να μας ζησουν τα κουκλακια μας..κ εγω αυτο πιστευω το καθε παιδι ειναι διαφορετικο..εμενα μιλαει πολυ κ γενικα τα εκανε ολα πολυ γρηγορα αλλα υπαρχουν παιδακι που απο πιο νωρις λεγανε τα παντα...

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια μου!!!!εμεις χαλκιδα σημερα ειχαμε υπεροχο καιρο ηλιολουστο!!! sunny sunny sunny sunny sunny εγω ειχα ενα σωρο δουλιες να κανω αλλα ευτυχως πηγε η ευα βολτα με τον παππου στην κουνιες...νατασα τραγικο να βαζουν τα παιδακια να κλεβουν ..ασχολιαστο!!!απο οτι ειδα μπηκαν και αλλα κοριτσια στη παρεα μας !καλωσ ηλθατε κοριτσια!!! cheers cheers cheers

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elsa1 έγραψε:καλησπερα κοριτσια μου!!!!εμεις χαλκιδα σημερα ειχαμε υπεροχο καιρο ηλιολουστο!!! sunny sunny sunny sunny sunny εγω ειχα ενα σωρο δουλιες να κανω αλλα ευτυχως πηγε η ευα βολτα με τον παππου στην κουνιες...νατασα τραγικο να βαζουν τα παιδακια να κλεβουν ..ασχολιαστο!!!απο οτι ειδα μπηκαν και αλλα κοριτσια στη παρεα μας !καλωσ ηλθατε κοριτσια!!! cheers cheers cheers
δουλειες!!!!χιχιχι

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα σε ολες τις μαμαδες μολις εκατσα κ η μικρη κοιμηθηκε Respect Respect Πως ειστε τ κανετε τ μωρα σας!!!Καλως ηρθατε κοριτσια οι νεες τωρα σας ειδα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να καλωσορίσω κι εγώ τις καινούργια κορίτσια - μανούλες που ήρθαν στο θεματάκι μας και να ευχηθώ να τους ζήσουν τα ζουζούνια του!!!!!!!

Εμείς κορίτσια είμαστε περδίκι πιά κοιμόμαστε πάρα πολύ καλά και παίζουμε επίσης πολύ καλά χωρίς να έχουμε καθόλου γκρίνια στη διάρκεια της ημέρας!!!

Τελικά πιστεύω οτι και η γκρίνια και ο ανήσυχος ύπνος ήταν απο το αυτάκι του που δούλευε τοσο καιρό αυτή η καταραμένη ωτίτιδα!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Νατάσσα μου καλε γίνονται αυτά τα πράγματα!!!!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 606100

Πω πω!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 606100

Ευτυχώς εδώ δεν φοβόμαστε ακόμα τόσο πολύ !!
Αλλα φαντάζομαι δεν θα αργήσουν κι εδώ να αρπάζουν πράγματα απο τις παιδικές χαρές!!!!! Crying or Very sad

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;ΕΜΕΝΑ ΝΑΤΑΣΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12-1 Κ ΤΩΡΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ..ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΠΤ ΟΡΘΙΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσάκι μου τί κάνεις ? Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 328109

Ζωηρούλης ο μικρός Ηλίας σου βγήκε ? Laughing

Ευτυχώς εμένα δεν είναι τόσο ζωηρός!
Δηλαδή θα παίξει με τα παιχνίδια του θα ανεβοκατεβαίνει στον καναπέ, θα ζωγραφίσει, θα με τραβάει να παίξουμε αλλα όλα τα πράγματα του σπιτιού τα έχω στην θέση τους δεν τα πειράζει !
Κάνω τις δουλειές μου με την ησυχία μου !

Μόνο τώρα τελευταία βγάζει τα ταπερ απο το ντουλάπι αυτό κάνει όλο κ όλο! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 654316 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 654316 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 654316

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ..ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΖΩΓΡΑΦΙΖΟΥΝ;ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ Ε;

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια,αναστασια κ εμενα τ πραγματα τ χει τακτοποιημενα αλλα ειναι διαολακι.χρυσακι,χθες πηγα κ εγω ν δω να παρω τπτ για να ζωγραφιζει κ ειναι ολα για πανω απο 3 ετων δν βρηκα τπτ κ πηγα στα τζαμπο π τ χει ολα τωρα αν μας πει η αναστασια κανα κολπακι απο π βρηκε μια χαρα θ μαστε.Τελικα της πηρα ενα μαγνητικο πινακα να ζωγραφιζει αλλα τ ψιλοβαριετε απο οτι εβλεπα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκές μου μανούλες καλημέρα!!!!

Χρυσάκι μου ευτυχώς τώρα ο μικρός είναι πολύ πολύ καλά!
Κοιμάτε πολύ καλύτερα και δεν έχουμε γκρίνια μέσα στη μέρα!!
Παίζει πολύ όμορφα ή μόνος του ή μαζί μας! Wink
Καμιά φορά του βάζω και μουσική και χορεύει έχει πολύ πλάκα!!!!! Laughing Laughing

Νατασούλα μου διαολάκι έ ? Laughing Laughing

Μπά εμένα δεν είναι πολύ μερικές στιγμές τον πιάνει !

Κορίτσια του πήρα απο τα Χριστούγεννα ξυλομπογιές και μπλόκ και απο τότε κάνει μουτζούρες και γραμμές μην φανταστείτε οτι ζωγραφίζει ακριβώς όμως απασχολείτε αρκετά και δεν λερώνει καθώς οι ξυλομπογιές δεν γράφουν πάνω στα έπιπλα!

Του έχω πάρει απο το τζάμπο ξυλομπογιές χοντρούς.

Μία καλή λύση είναι και ο ασπροπίνακας που είπε η Νατάσσα αλλα με το μαρκαδόρο μου έχει ζωγραφίσει και όλα τα ρούχα του!!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 534787

Σας φιλώ κορίτσια!!!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα εγω γέννησα την πρωτη μου κόρη τον Μάιο 2011 και περιμένω πρώτα ο θεός τη δευτερη τον Μάιο του 2013. Σε ότι αφορά τη ζωγραφική επειδη δεν περιορίζεται πια στο μπλοκ αλλα τα δαχτυλακια πηγαίνουν και σε τοίχους και καναπέδες, βρήκα στο βιβλιοπωλείο μαρκαδορους crayola για 18+ μηνών που βγαίνουν με νερο! Αν λερωθει το παιδι με λίγο νερο και σαπουνακι φεύγει το ίδιο και τα ρούχα. Όσο για τους τοίχους ένα βετεξακι με νερο και δεν μένει τίποτα...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατυ μ το καλο ν ερθει τ 2 μωρακι σ κ νασ ζησει κ το πρωτο,εγω πηρα σημερα κοριτσια απτ μουστακα κυρομπογιες π φευγουν με νερο ειναι για ολοες τις ηλικιες της πελικαν η της σταμπθιλο δν θυμαμαι 24 3 ευρω περιπου.ειδα τις ξυλομπογιες αλλα εχω κ δν τις αρεσουν μ τις κηρομπογιες την ψιλοβρηκαμε.φιλακιααα Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 417472

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεια σας τι κανετε?????εμεις ειμαστε μια χαρουλα!!!ειχαμε βεβαια μια κουραστικη μερα σημερα αλλα ηταν ομορφη!!νατασα και εγω σκεφτομαι να της παρω κατι για να ζωγραφιζει γιατι μου ζηταει στυλο και μου τα κανει ολα χαλεια....και μετα αντε καθεριζε.δεν βγαινει κιολας.....οποτε ειναι μια καλη λυση!μου ειπε επισης η αδελφη μου ειναι λεει ενα ειδικο σαν σεντονακι που το στρωνεις κατω και εχει 2 μαρκαδορους που βαζεις μεσα νερο και γραφει μονο πανω στο σεντονι θα το δοκιμασω και θα σας πω!!!!!τα φιλια μου καλο και ομορφο σκ να εχουμε ολες!!!!!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 7 215994

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σε ολες καλημερα ελσα μ αυτο π πηρα την καταβρηκε δολιμασε τ αν θες κοριτσια εχω ενα πονικεφαλο σημερα εχω πεθανει,τρυπησε τ καζανι πετρελαιου της γιαγιασ απο κατω κ καταλαβατε τ μυρωδια εχουμε κ εστειλα τν μικρη στν μαμα μ Twisted Evil Crying or Very sad

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανούλες μου!!!!!!!!

Εμείς είμαστε πολύ καλά τώρα !!!

Πήγαμε και για επανεξέταση και όλα καλά
είναι με τα αυτάκια μας για την ώρα μετά τη ρήξη τυμπάνου! Very Happy

Μόνο που απο την αντιβίωση βγάλαμε μύκητες Crying or Very sad και τώρα βάζουμε κρεμούλες αλλα ευτυχώς υποχώρησαν αρκετά Very Happy !

Caty να σου ζήσει η μικρή σου και με το καλό να έρθει και η άλλη σου ζουζουνίτσα! Πήραμε κι εμείς τους μαρκαδόρους που βγαίνουν με το νερό και όντως είναι τέλειοι!!!

Εσείς κορίτσια μου τί κάνετε ?

Melechha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα μανουλες! Είμαι καινούργια στην παρέα! Εγω γέννησα τον μικρό μου 30 Ιουνίου του 2011. Απο ομιλία λέει αρκετές λέξεις αλλα ακομη οχι προτάσεις! Με το φαγητό ειναι σούπερ δεν με δυσκολεύει καθόλου. Το μονο θέμα μας ειναι οτι ειναι πολυ ανήσυχος! Κ δεν εννοώ τη μέρα αυτο ειναι οκ απλα ειναι αρκετά ζωηρουλης ως μωρο αλλα η νύχτα. Ακομη δεν κοιμάται μόνος του. Θα κοιμηθεί στην αγκαλιά μου με πιπιλα . Μετα τον τοποθετώ στην κούνια του - κοιμάται μαζί μας - κ απο κεί κ πέρα κοιμάται κάνα 2ωρο συνεχόμενα και μετα στρυφογυρίζει συνέχεια σαν να τρέχει κ στον ύπνο του Smile! Στο τέλος πάντα καταλήγει στο κρεβάτι μας γιατι σηκώνεται άνα 10 λεπτά κ κλαίει να έρθει . Ε κ στο τέλος υποχωρώ- λόγω νύστας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις