Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

mairoulita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
emeis genithikame 19 martiou tou 11.perpatise stous 11 mines leei arketes lekseis kai ton teleutaio mena leei kai diples triples troei monos tou ektos apo soupe s gia eunoeitous logous.exo arxisei to giogio mpas kai to kopsei to kalokairi tin pana gia na paei paidiko ton septembri .exo mpei stin diadikasia gia to deutero edo kai 5 mines alla tzifos eseis???

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως ηρθατε κοριτσια!!!Με το θεμα τ υπνου κ εμας εκλεγε ασταματητα μεχρι τν 1 χρονο περιπου μεχρι π κατεληξα στ νοσοσκομειο,απο αυπνια φυσικα επαθα υπερκοποση 1 μηνα ημουν τεζα και την μαθαμε μ τν αντρα μ στην κουνια οι πρωτες 2 μερες ηταν δυσκολες εκλεγε 4 ωρες περιπου ασταματητα τ νυχτα νεχρι π εμαθε δν σηκωθηκαμε καθολου.αφου τωρα περνει τ κουκλακια της π της τα εχουμε απο μωρο κ παει κ ξαπλωνει.απο θεμα φαγητου τρωει τα παντα εκτος απο αυγο αλλα της το βαζω σε αλλα φαγητα,Να σας ζησουν κοριτσια Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 325318

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Melechha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
νατασσα έγραψε:Καλως ηρθατε κοριτσια!!!Με το θεμα τ υπνου κ εμας εκλεγε ασταματητα μεχρι τν 1 χρονο περιπου μεχρι π κατεληξα στ νοσοσκομειο,απο αυπνια φυσικα επαθα υπερκοποση 1 μηνα ημουν τεζα και την μαθαμε μ τν αντρα μ στην κουνια οι πρωτες 2 μερες ηταν δυσκολες εκλεγε 4 ωρες περιπου ασταματητα τ νυχτα νεχρι π εμαθε δν σηκωθηκαμε καθολου.αφου τωρα περνει τ κουκλακια της π της τα εχουμε απο μωρο κ παει κ ξαπλωνει.απο θεμα φαγητου τρωει τα παντα εκτος απο αυγο αλλα της το βαζω σε αλλα φαγητα,Να σας ζησουν κοριτσια Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 325318
να σου ζήσει κ σένα κοπέλα μου! Το πρόβλημα μου ειναι οχι αν θα κλαίει σε αυτο έχω ανεκτικότητα αλλα έτσι κ δεν τον πάρω σκαρφαλώνει στην κούνια. Μια φορά πήδηξε κιόλας κ χτύπησε το κεφάλι του. Δοκίμασα κ με κατεβασμένο κάγκελο αλλα πάλι κατεβαίνει κ ανεβαίνει στο δικό μας κρεβάτι. Κ επίσης δεν ειναι οτι θα έρθει στο κρεβάτι μας κ θα κοιμηθεί. Γυρνάει απο δώ απο κεί τρως κλοτσια κτλ. Πολυ κακός ύπνος κ αυτός κ εμείς!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Η ΟΠΟΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ,Η ΚΟΥΝΙΑ ΕΝΝΟΩ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΜΠΕΠΕ.ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΣΜΕΝΟ ΚΑΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΩΓΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΤΩΡΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΑΝΤΑ ΔΙΣΥΛΛΑΒΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ....ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!Ειμαστε και εμεις απο τους τυχερους..στον υπνο τα παμε τελεια.Μεχρι τον 6ο θηλαζε και ειχαμε ξενυχτια αλλα απο εκει και μετα μπηκε στο δωματιο του και σταδιακα αρχισε να κοιμαται απο τις 10 πανω κατω.ξυπναει μια και καλη περιπου στις 9.Με το φαγητο εχουμε ομως το θεμα μας!Ετρωγε πολυ και τα παντα απο την αρχη των στερεων αλλα απο 13-14 μηνων που μασαει κανονικα,δεν τρωει καλα.Δηλ τρωει καποιες μερες παααρα πολυ και καποιες αλλες δε δοκιμαζει καν.Μονο το μεσημεριανο βεβαια.Ολα τα υπολοιπα τα τσακιζει ολες τις ωρες της μερας!Προσπαθω να καταλαβω τι ειναι αυτο που θα του αρεσε να φαει τις κακες μερες αλλα τπτ.Τωρα ειχε να φαει 4 μερες και εφαγε χθες 2 πιατα.Η αληθεια ειναι οτι εχει βγαλει 8-9 δοντια μαζεμενα αυτους τους 2 μηνες αλλα αν ηταν αυτο το προβλημα θα ετρωγε τα υπολοιπα κανονικα?
Οσο για 2ο μωρακι πολυ θα ηθελα!Αρχισα να τα ζηλευω οταν τυχει να δω νεογεννητα αλλα και μονο στην ιδεα οτι θα εχουμε το τρεξιμο αυτο διπλα,αγχωνομαι!Θα το καθυστερησω 1-2 χρονακια μαλλον! Smile Εχετε καμια εμπειρια απο βρεφικους?Σκεφτομαστε να αρχισουμε.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Melechha έγραψε:
νατασσα έγραψε:Καλως ηρθατε κοριτσια!!!Με το θεμα τ υπνου κ εμας εκλεγε ασταματητα μεχρι τν 1 χρονο περιπου μεχρι π κατεληξα στ νοσοσκομειο,απο αυπνια φυσικα επαθα υπερκοποση 1 μηνα ημουν τεζα και την μαθαμε μ τν αντρα μ στην κουνια οι πρωτες 2 μερες ηταν δυσκολες εκλεγε 4 ωρες περιπου ασταματητα τ νυχτα νεχρι π εμαθε δν σηκωθηκαμε καθολου.αφου τωρα περνει τ κουκλακια της π της τα εχουμε απο μωρο κ παει κ ξαπλωνει.απο θεμα φαγητου τρωει τα παντα εκτος απο αυγο αλλα της το βαζω σε αλλα φαγητα,Να σας ζησουν κοριτσια Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 325318
να σου ζήσει κ σένα κοπέλα μου! Το πρόβλημα μου ειναι οχι αν θα κλαίει σε αυτο έχω ανεκτικότητα αλλα έτσι κ δεν τον πάρω σκαρφαλώνει στην κούνια. Μια φορά πήδηξε κιόλας κ χτύπησε το κεφάλι του. Δοκίμασα κ με κατεβασμένο κάγκελο αλλα πάλι κατεβαίνει κ ανεβαίνει στο δικό μας κρεβάτι. Κ επίσης δεν ειναι οτι θα έρθει στο κρεβάτι μας κ θα κοιμηθεί. Γυρνάει απο δώ απο κεί τρως κλοτσια κτλ. Πολυ κακός ύπνος κ αυτός κ εμείς!
Πωωω υπομονη πεισματαρικο ειναι ε?χαχαχαχ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια! Αν και είμαι παλιό μέλος δεν έχω γράψει ποτέ. Είπα τώρα να ξεκινήσω.παρακολουθω καθημερινά σχεδόν το φόρουμ. Έχω ενα αγοράκι που ειναι γεννημένο 1-4-2011. Ο ψεύτης της πρωταπριλιας. Θα σας πω κ κάποια στιγμή την ιστορία τοκετού μου! Εκεί να δείτε ψέματα,!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 417472 σε όλες!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!Δ
ΕΝ ΓΡΑΦΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ Κ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ..ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩΩΩΩ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ;ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ;;

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΩ ΑΠ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΤΙ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙ ΒΡΕΙ, ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΨΩ.....ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΠΙΠΕΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΨΕΙ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΒΡΩΜΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΝΙΓΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΚΤΛ...ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟΝ "ΜΕΓΑΛΟ" ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΙΚΡΗ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΑΧΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το δικό μου ζουζουνι ειναι πολύ καθαρό. Οτι σκουπίδια κι βρίσκει κατευθείαν στα σκουπίδια το πάει μόνος του! Ευτυχώς δεν βάζει τίποτα στο στόμα του.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΜΟΝΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ..ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΤΟ ΑΦΗΣΕ.

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΜΑΣ ΤΥΧΩΝ ΨΙΧΟΥΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΚΟΝΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΙΛΑ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙΑ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙΟ ΤΡΕΧΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΘΗΣΑΥΡΟ!!!!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ ο δικός μου κατι τέτοιο κάνει.κατι μικρουτσικα σκουπίδια και που δεν τα πιάνει ούτε η σκούπα, τα βλέπει κ τρελαινεται!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια αυτες τιςμμερες σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω....πως ειστε???η μικρη μου εδω και καμποσες μερες δεν θελει να δει φαγητο ουτε ζωγραφιστω....τραγικη η κατασταση Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes μονο γαλα πινει αλλα σε αφθονη ποσοτητα!απο τι ειδα εσκασαν αλλα δυο δοντακια και μαλλον γιαυτο δεν θα εχει ορεξη....μονο το βραδυ τρωει λιγο μαζι μασ λιγο ψωμακι με τυρακι και γινονται ολα,........αστα να πανε καθαριζω κανα 2ωρο μετα Razz Razz Razz στο θεμα υπνος τωρα εμενα κοιμηθηκε 11 μηνων.μεχρι τοτε ξενυχτια και το πρωι εγω ημουν Sleep Sleep Sleep αλλα ευτυχως τωρα κοιμαται 10 ξυπναει στισ 6 για γαλα και μετα στισ 9....ξεκουραζεται λιγο και το κορμακι μου που ολη μερα ειμαι στο τρεξιμο...

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamagoriou29 έγραψε:Το δικό μου ζουζουνι ειναι πολύ καθαρό. Οτι σκουπίδια κι βρίσκει κατευθείαν στα σκουπίδια το πάει μόνος του! Ευτυχώς δεν βάζει τίποτα στο στόμα του.
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect τα συνχαρητηρια μου στο ζουζουνι σου!!!!1 εμεις οτι και να βρουμε κατευθειαν στο στομα!!!!επισης κρυβει και κουλουρια και τα εμφανιζει μετα απο μερες Razz Razz Razz

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:Κ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΜΟΝΟ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ..ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΤΟ ΑΦΗΣΕ.
χρυσακι καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!και εγω εχω παρει ασφαλειες απο τα τζαμπο και τις εχει διαλυσει..εμενα προσωπικα δεν με βολεψαν και ειμαι συνεχεια απο πισω της μην παει και ανοιξει το ντουλαπι με τα σκουπιδια!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elsa1 έγραψε:
mamagoriou29 έγραψε:Το δικό μου ζουζουνι ειναι πολύ καθαρό. Οτι σκουπίδια κι βρίσκει κατευθείαν στα σκουπίδια το πάει μόνος του! Ευτυχώς δεν βάζει τίποτα στο στόμα του.
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect τα συνχαρητηρια μου στο ζουζουνι σου!!!!1 εμεις οτι και να βρουμε κατευθειαν στο στομα!!!!επισης κρυβει και κουλουρια και τα εμφανιζει μετα απο μερες Razz Razz Razz
Ααα! Σας ευχαριστούμε πολύ. Γελασα πολύ με τα κουλουρια σας!
Επιτέλους ξεκούραση.καλη νύχτα σε όλους. Sleep Sleep

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να απαντησω καμια φορα.Σημερα το κοριτσι μ εχει γενεθλια κλεινουμε τα 2 αν τα καταφερω αυριο θα βαλω κ φωτο ν δειτε την τουρτα μας φιλια πολλα στα μικρα σας κ σε ολες Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χρονια σας πολλα και καλα!!!!να τα εκατοστησει το κοριτσι σου!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 130627

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νατασσα έγραψε:Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να απαντησω καμια φορα.Σημερα το κοριτσι μ εχει γενεθλια κλεινουμε τα 2 αν τα καταφερω αυριο θα βαλω κ φωτο ν δειτε την τουρτα μας φιλια πολλα στα μικρα σας κ σε ολες Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530

ολες μας λιγο πολυ το παθαινουμε που να προλαβεις οταν τρεχεις πισω απ τα μικρα θηριακια?
\χρονια πολλα να τα εκατοστησει το κοριτσακι σου να το χαιρεσαι γερη και δυνατη παντα!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατασσα έγραψε:Καλημερα κοριτσια μ τι κανετε σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να απαντησω καμια φορα.Σημερα το κοριτσι μ εχει γενεθλια κλεινουμε τα 2 αν τα καταφερω αυριο θα βαλω κ φωτο ν δειτε την τουρτα μας φιλια πολλα στα μικρα σας κ σε ολες Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530
Καλησπέρα και χρόνια σας πολλά. Εμείς είχαμε γενέθλια την προηγούμενη βδομάδα (1-4) να τα χαιρόμαστε τα ζουζουνια μας ! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 783141

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασούλα μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!!!!!!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 130627 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 130627 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 130627 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 130627 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 130627 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 12978 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 12978 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 12978 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 12978 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 12978 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 12978

Πολύχρονο και υγιείς να είναι η ζουζούνα σου!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 8 860530

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μήπως κάποια εχει δοκιμάσει να κόψει την πανα;

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="mamagoriou29"]Μήπως κάποια εχει δοκιμάσει να κόψει την πανα?

ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΟΥΤΕ 1 1/2 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 2 1/2 ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο δικός μου ειναι δυο. Αρα επιβάλλεται να κάνω μια προσπάθεια αλλά μόλις σήκωσω τα χαλιά γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο για επιπλέον καθάρισμα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις