Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
που θα παει θα στρωσουν ...εγω την δικια μου δεν ξερω πως θα ακουστει αλλα την βαζω τιμωρια και την καταλαβαινει δε ξερω αν κανω καλα αλλα μια φορα της ειχα δωσει μια στο ποπο οχι δυνατη βεβαια και το σκυλομετονιωσα στην στιγμη Embarassed Embarassed Embarassed Sad Sad Sad Sad !!!δεν μπορω να βρω αλλη αντιμετωπιση!!!!!περιμενω συμβουλες! καλημερα ειπα???δεν ειπα ..καλημερα λοιπον τι εχει το προγραμμα σας σημερα???εμεις πηγαμε το πρωι εκκλησια ...και μετα εδωσα την μικρη στην πεθερα μου για να κανω δουλειες στο σπιτι και να μαγειρεψω .αυριο γιορταζουμε και περιμενω κοσμο.....το απογευμα λεω να την παω και στις κουνιες για να παιξουμε!!!!!!καλα να περασετε οτι και να κανετε!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μολις εκατσα περαστικα στα μωρακια σας,απο τις 6μιση ηταν ξυπνια η μικρη μ τρελλαθηκα.Λετε να φταιει το 11?χαχαχ πωπω πολυ υπερκινιτικη η δικια μ ολη μερα τρεχω Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 911307 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 911307 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 911307

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ;;;!!!!!ΧΑΧΑΧΑ...ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΝΑ ΕΦΑΓΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΤΡΑΧΑΝΑ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΕΕΕ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΧΑΧΑ

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλήσπερα και απο μενα κοριτσια..
ναι τελικα μαλλον το 11 φταιει ειδικα με το θεμα των ουρλιαχτων τι να πω ο δικος μου τις τελευταιες 10 μερες το κανει συνεχει δεν σταματαει με τιποτα αρκει να του περασει το δικο του μου ξυπναει και το μωρο καθε λιγο..ειτε του φωναζω ειτε του ριχνω και καμια τιποτα..δεν καταλαβαινουν ομως μωρε μικρα ειναι και αυτα και εγω σκαω οταν του ριχνω καμια ψιλη αλλα τι να κανω ρε κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω πολλα νευρα υπομονη καθολου ωρες ωρες τι να κανω δεν ξερω...περαστικα στα μικρουλια σας και καλο κουραγιο σε ολες μας!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria δεν εισαι η μονη που εχεις νευρα και εγω μια απο τα ιδια ...φαντασου τωρα κλεισμενη μεσα στο σπιτι ολη μερα ο αντρας μου να φευγει απο το πρωι και να γυριζει βραδυ ....και εγω με ενα μωρο συνεχεια που να γκρινιαζει να τσιριζει να χτυπαει το κεφαλι της κλπ κλπ πεισμα πεισμα πεισμα....... Mad Mad Mad ε ποσα να αντεξω η γυναικα?????ωρες ωρες ου περνει το κεφαλι ..αλλα την να την κανω ???εγω την βαζω τιμωρια σε μια συγκεκριμενη θεση για κανα λεπτο φαντασου αλλα μεσα σε αυττο το λεπτο εχει κατεβει ποσες φορες.................................................και παλι απο την αρχη μεχρι να το καταλαβει.στο τελος καθεται γιατι δεν μπορει να κανει και αλλιως και μετα ερχεται απο μονη της και μου λεει γκαλια(αγκαλια)και με φιλαει το καλο μου .. Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 35468 .μαρια εσυ εργαζεσαι?????

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ναι αλλα τωρα εχω το 6 μηνο μητροτητας το καλοκαιρι θα παω παλι.
αστα να πανε που να τον βαλω εγω να καθησει ουτε ενα δευτερολεπτο οχι ενα λεπτο να κατσει κατω.....

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα καθεται αφου εχει σηκωθει 40 φορες αλλα εγω εκει .δεν θα σου περασει της λεω το δικο σου!!!!!καντο και εσυ απλα θελει υπομονη!!!!τυχερη που δουλευεις να ξερες πωσ σε ζηλευω!εγω κανω μακιγιαζ αλλα η δουλεια εχει πεσει παρα πολυ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλα τα λες αλλα οταν εχεις και ενα μωρο που πρεπει να το θηλαζεις και να το ξεσκατιζεις συνεχεια και ενα αλλο να κανει τα δικα του ειναι πολυυυυυυυυυυυ δυσκολο!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βοηθεια καθολου να φανταστω?????

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elsa mou sorry αλλα χτες εκλεισα αποτομα!βοηθεια εχω δοξα το θεο ειναι η μαμα μου πολυ κοντα και οποτε χρειαστω 5 βηματα ειναι το σπιτι της.αλλα και παλι δεν μπορεις να εχεις τον αλλο 24 ωρες το 24ωρο πρεπει να μαθω να τα βγαζω περα μονη μου και επισης τον αντρα μου που οταν ειναι σπιτι αναλαμβανει εξολοκληρου το αγριμακι μας...
εσυ εχεις βοηθεια καθολου?

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν πειραζει μαρια μ και εμενα κοντευε να με παρει ο υπνος στον υπολογιστη! Very Happy Very Happy Very Happy μεχρι στιγμης εχω βοηθεια απο τον αλλον μηνα δεν ξερω τι θα κανω ...φευγουν και οι γονεις μου και τα πεθερικα μου απο χαλκιδα και δεν ξερω πως θα αντεξω.ειχα συνηθηση να τους εχω ολους κοντα την μανα μου 10 βηματα πιο κατω απο το σπιτι μου και τα πεθερικα στην ιδια πολυκατοικια ακριβως απεναντι μου!!!!(και οχι μονο λογο παιδιου αλλα και για παρεουλα!!!!)θα σου πω τον αλλον μηνα πως θα ειναι χωρις βοηθεια και θα ξαναστειλω για ν αγελασουμε παρεα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 783141 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 783141 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 783141 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 783141 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 783141 γλυκακι κανεις??????χρονια πολλα σε οσουσ γιορταζουν χρονια πολλα και στην κορουλα μου που φετος γιορταζουμε για πρωτη φορα!!!!χρονια σου πολλα ευακι μου!!!!!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 379767

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα σε οσα μωρακια γιορταζουν αλλα κ γονεις.Κοριτσια τ να πω εγω εχω τρελλαθει δν μακουει καθολου τν μαθαινουνε βλακειες κ τ χω παιξει κ εγω μονη βοηθεια δν εχω οι γονεις μ δουέυουν η πεθερα μ οχι αλλα δεν ερχετε ποτε μονο εμεις παμε κ εχω κ τν αντρα μ π τν εχει μαθδει καθε μεσημερι αγκαλι κ τωρα δν κοιμαται κ τα χω παιξει>!! απο τις 4μιση ειμαι ορθια π σηκωθηκε ο αντρας μ λογω συνηθειας για τ δουλεια ξυπνησε κ αυτη Twisted Evil Twisted Evil

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να την χαιρεσαι ελσα την κορουλα σου οτι επιθυμεις και με ενα αδερφακι του χρονου!γιατι φευγουν ολοι απο χαλκιδα δεν μενουν εκει μονιμα η θα φυγουν για διακοπες?αλλα και ολοι μαζι δεν εφευγαν τουλαχιστον δυο δυο αμεσως στα βαθια?

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νατασσα έγραψε:Χρονια πολλα σε οσα μωρακια γιορταζουν αλλα κ γονεις.Κοριτσια τ να πω εγω εχω τρελλαθει δν μακουει καθολου τν μαθαινουνε βλακειες κ τ χω παιξει κ εγω μονη βοηθεια δν εχω οι γονεις μ δουέυουν η πεθερα μ οχι αλλα δεν ερχετε ποτε μονο εμεις παμε κ εχω κ τν αντρα μ π τν εχει μαθδει καθε μεσημερι αγκαλι κ τωρα δν κοιμαται κ τα χω παιξει>!! απο τις 4μιση ειμαι ορθια π σηκωθηκε ο αντρας μ λογω συνηθειας για τ δουλεια ξυπνησε κ αυτη Twisted Evil Twisted Evil
νατασα πολυ δυσκολο οταν μαθαινουν οι αλλοι το παιδι διαφορες βλακειες και εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλα μετα δυστυχως παλι εσυ τα λουζεσαι γιατι οι αλλοι μπορει να γελανε με ενα παιδι που το μαθαινουν διαφορα αλλα δεν ειναι ολη την ωρα μαζι του για να δουνε και τη γλυκα...αστα να πανε κοφτο τους οσο ειναι νωρις!καλο κουραγιο!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα να πανε την βλεπουν για 2 ωρες τα πεθερικα μ βασικα και της μαθαινουν ενα σωρο αηδιες τι φωναζει ο αντρας μ τι εγω τπτ και το κακο της μαθανε να λεει μια κακια λεξη ας πουμε κ προσπαθω ν της το κοψω
maria_naf79 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Χρονια πολλα σε οσα μωρακια γιορταζουν αλλα κ γονεις.Κοριτσια τ να πω εγω εχω τρελλαθει δν μακουει καθολου τν μαθαινουνε βλακειες κ τ χω παιξει κ εγω μονη βοηθεια δν εχω οι γονεις μ δουέυουν η πεθερα μ οχι αλλα δεν ερχετε ποτε μονο εμεις παμε κ εχω κ τν αντρα μ π τν εχει μαθδει καθε μεσημερι αγκαλι κ τωρα δν κοιμαται κ τα χω παιξει>!! απο τις 4μιση ειμαι ορθια π σηκωθηκε ο αντρας μ λογω συνηθειας για τ δουλεια ξυπνησε κ αυτη Twisted Evil Twisted Evil
νατασα πολυ δυσκολο οταν μαθαινουν οι αλλοι το παιδι διαφορες βλακειες και εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα αλλα μετα δυστυχως παλι εσυ τα λουζεσαι γιατι οι αλλοι μπορει να γελανε με ενα παιδι που το μαθαινουν διαφορα αλλα δεν ειναι ολη την ωρα μαζι του για να δουνε και τη γλυκα...αστα να πανε κοφτο τους οσο ειναι νωρις!καλο κουραγιο!

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια μου σας αφηνω εγω για λιγο παω τα μικρα μου εξω μια βολτα εδω στο ναυπλιο εχουμε και γιορτη λογο ευαγγελισμου και εχει εμποροπανήγυρη παμε για χαζεμα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
A εμεις πηγαμε κ γυρισαμε καλασ ν περασετε
maria_naf79 έγραψε:κοριτσια μου σας αφηνω εγω για λιγο παω τα μικρα μου εξω μια βολτα εδω στο ναυπλιο εχουμε και γιορτη λογο ευαγγελισμου και εχει εμποροπανήγυρη παμε για χαζεμα!

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μολις καλθησα να σας διαβασω .ευχαριστω πολυ για τις ευχες και ανταποδιδω Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 417472 ειχαμε κοσμο σπιτι αρκετο μπορω να πω και μολις τωρα ελειωσα το μαζεμα και η μικρη επεσε τεζα Sleep Sleep Sleep !!μαρια μου φευγουν ολοι τους κυριως για λογουσ οικονομικους ολοι πειστρεφουν στα χωρια τουσ στον τοπο που μεγαλωσαν..εκει μαλλον που θα παμε και εμεις ετσι που μας καταντησαν! Mad Mad Mad Mad Mad μαρια μου αν μαθαινουν κακες λεξουλες στο παιδι κοψτω τωρα (με ωραιο τροπο)τα παιδια σε αυτες τισ ηλικιες ειναι παπαγαλακια και ρουφανε τα παντα σαν σφουγγαρι το παρατηρησα και εγω με την μικρη μου ..μια μερα μιλουσα στο τηλ και λεω σε καποια φαση την πουτ@@@@να...απο την επομενη μερα η ευα ελεγε συνεχεια πουτατα πουτατα.στην αρχη δεν το καταλαβα αλλα μετα οταν το ειπε πεντακαθαρα τρελαθηκα....το σταματησε με αδιαφορια το ελεγε και δεν την κοιταζα καν.ετσι σιγα σιγα το εκοψε .απο την αλλη η πεθερα μου οταν τισ ειπα οτι λεει αυτη την λεξη και αμα την ακουσει να την λεει να μην τησ δωσει σημασια τισ φαινοταν τοσο περιεργο που οταν την ελεγε γελαγε και ατσι ξαναπηρε θαρρος η ευα!οταν μια μερα ομως ειπε την πεθερα μου που.......να δεν της ερεσε τησ μανταμ και τισ φωναξε Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked με πιο δικαιωμα μανταμ φωναζεις στο παιδι οταν σου λεω να μην δινεις σημασια??καλα να παθεις ...θα μου πεις απο εσενα την ακουσε την λεξη ναι σωστα αλλα και εγω πρωταρα δεν ηξερα οτι κατευθειαν θα την επερνε......αυτα τα ολιγα ......ασχετως απο αυτο παντως τα πεθερικα μου ειναι εξαιρετικη ανθρωποι και θα στεναχωρηθω πολυ που θα φυγουν απο διπλα μου το ιδιο ισχυει και για τους γονεισ μου.σασ κουρασα ε??????αντε καληνυχτα θα τα ξαναπουμε αυριο!!!!τα φιλια μου!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 215994

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε ελσα μ αρεσει οπως τ γραφεις.Οχι κ εγω δεν εχω παραπονο απ τα πεθερικα η πεθερα μ ειναι λιγο ξεροκεφαλη της αρεσει ν μαθαινει βλακειες στη μικρη αλλα θ της τ κοψω π θα παει .Εμενα κοριτσια ο αδερφος μ ο μικρος ειναι 14 και τη μαλωνε κ της ελεγε τη σ ειπα κακο εκει και αυτη δεν μπορει ν τ πει καθαρα κ λεει τ σ πιπα ε κ το βρηκαν κ τς λενε τη κανει η μαμα σ κ η χριστιανα ειναι η αρραβωνιαστηκια τ μεγαλου μ αδερφου και λεει η μικρη ε πιπα.οτι μας ειπε κ τι κοροιδευουν διαφοροι κ αστα να πανε Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 654655

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατασα και εγω οταν την ακουσα να το λεει κοντευα να παιθανω στα γελια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz φαντασου τωρα ενα σκατο να λεει αυτην τη λεξη!!!!........θα σου πω και το αλλο ομωσ ο ανηψιος μου οταν ηταν 2η3 χρονων δεν θυμαμαι καλα ...ειχε παει στο γηπεδο μαζι με τον πατερα του να δει τον ολυμπιακο!!!!!ηταν μεγαλο σχολειο για το παναγιωτη.εμαθε ολες τι 'καλες' λεξεις μεσα σε 3 ωρες εκει να δεις βρισιδι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz εγω να πεφτω να ξερενομαι απο τα γελια και η αδελφη μου να ειναι ετσι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!τρελαααααααα..με αδιαφορια ξεπεραστηκε και αυτο!!ρε κοριτσια θελω την γνωμη σας για κατ騴εχω μια φιλη πολλα χρονια αλλα απο τοτε που εκανε παιδια αλλαξε τελειως εχει γινει απολυτη σε ολα οχι μονο σε οτι αφορα το παιδι αλλα σε ΟΛΑ.ειναι εδω και αρκετο καιρο που οταν μιλαμε για τα παιδια μας με μειωνει συνεχεια για το τροπο που μεγαλωνω το παιδι μου....μονο αυτη ειναι η τελεια μανα μονο αυτη τα κανει ολα σωστα και μονο αυτη εχει δικιο!!!και φυσικα τα παιδια της ειναι τα πιο καλα υπακουα και τελεια στον κοσμο.ενταξει και εγω ειμαι κουκουβαγια μανα αλλα οχι και ετσι!!!εχω φτασει σε σημειο που να μην θελω να βρεθουμε να πιουμε εναν καφε γιατι δεν μπορω αλλο με αυτη την τελεια μανα !!!με αποτελεσμα να την αποφευγω χωρισ ομως να νιωθω τυψεις που ειμαστε τοσα χρονια φιλες ...με εχει ενοχλησει πολυ η συμπεριφορα της Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...ενταξει καλε κιουρια και αλλοι κανανε παιδια οχι μονο η μαριω τον γιαννη!!!!ακουω γνωμες!εσεισ εχετε αντιμετωπιση τετοια συμπεριφορα απο φιλες????

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elsa1 έγραψε:νατασα και εγω οταν την ακουσα να το λεει κοντευα να παιθανω στα γελια Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz φαντασου τωρα ενα σκατο να λεει αυτην τη λεξη!!!!........θα σου πω και το αλλο ομωσ ο ανηψιος μου οταν ηταν 2η3 χρονων δεν θυμαμαι καλα ...ειχε παει στο γηπεδο μαζι με τον πατερα του να δει τον ολυμπιακο!!!!!ηταν μεγαλο σχολειο για το παναγιωτη.εμαθε ολες τι 'καλες' λεξεις μεσα σε 3 ωρες εκει να δεις βρισιδι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz εγω να πεφτω να ξερενομαι απο τα γελια και η αδελφη μου να ειναι ετσι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!!τρελαααααααα..με αδιαφορια ξεπεραστηκε και αυτο!!ρε κοριτσια θελω την γνωμη σας για κατ騴εχω μια φιλη πολλα χρονια αλλα απο τοτε που εκανε παιδια αλλαξε τελειως εχει γινει απολυτη σε ολα οχι μονο σε οτι αφορα το παιδι αλλα σε ΟΛΑ.ειναι εδω και αρκετο καιρο που οταν μιλαμε για τα παιδια μας με μειωνει συνεχεια για το τροπο που μεγαλωνω το παιδι μου....μονο αυτη ειναι η τελεια μανα μονο αυτη τα κανει ολα σωστα και μονο αυτη εχει δικιο!!!και φυσικα τα παιδια της ειναι τα πιο καλα υπακουα και τελεια στον κοσμο.ενταξει και εγω ειμαι κουκουβαγια μανα αλλα οχι και ετσι!!!εχω φτασει σε σημειο που να μην θελω να βρεθουμε να πιουμε εναν καφε γιατι δεν μπορω αλλο με αυτη την τελεια μανα !!!με αποτελεσμα να την αποφευγω χωρισ ομως να νιωθω τυψεις που ειμαστε τοσα χρονια φιλες ...με εχει ενοχλησει πολυ η συμπεριφορα της Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ...ενταξει καλε κιουρια και αλλοι κανανε παιδια οχι μονο η μαριω τον γιαννη!!!!ακουω γνωμες!εσεισ εχετε αντιμετωπιση τετοια συμπεριφορα απο φιλες????

Καλημερα ελσα μ μ δινεις σημασια εμενα η κουμπαρα μ ειναι ετσι π αναγκαστηκα τν ανεχομαι λογω τ κουμπαρου π ειναι κολλητος τ ανρα μ πολυ ψωνιο κ αν δεις πως μεγαλωνει τ παιδι της μονο με γλυκα κ συνεχεια υπερανω τ παιζει αποφασισα ν μν της δινω σημασια γιατι εχω παει πολες φορες να αρπαχτω κ προσφατα χθες βραδυ π θελει να κανει τη ιδια τουρτα μ τν δικια μας εχουν κατι μερες διαφοραα μονο κ αναγκασυηκα μ τν αντρα μ ν τν αλλαξουμε.Εσενα ειναι κολλητη σ αλλα να σκεφτεσε ν απαντας με επιχειρηματα παντα κ μ ηρεμια μ δινεις σημασια.ανα ακουσεις σκηνικα με μεας θα μεινεις αφωνη Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 606100 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 606100 Υπομονη λοιπον ελσακι Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 5 262737

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Χθές είχαμε μία πολύ άσχημη ημέρα με το Μιχάλη μου!

Απο την προηγούμενη το απόγευμα άρχισε να είναι ανήσυχος και να κλαίει με λυγμούς!
Δεν έβρισκε πουθενά ησυχία και με τίποτα!
Κατάλαβα οτι κάπου πονούσε πολύ αλλα δεν μπορούσα να εντοπίσω που ακριβώς!
Υπέθεσα οτι ήταν ο τραπεζίτης του ο κάτω καθώς έβαζε το χέρι του πολύ βαθιά στο στόμα και το πίεζε!
Δεν ηρεμούσε με τίποτα παρα μόνο με ντεπόν!
Περάσαμε ένα βράδυ οπου ξυπνούσε απο τον ανήσυχο ύπνο του σχεδόν κάθε ένα τέταρτο με μισή ώρα κλέγοντας γοερά!

Το πρωί είδα οτι είχε τρέξει υγρό απο το δεξί του αυτάκι κι εκεί κατάλαβα! Crying or Very sad

Είμαι απαράδεκτη κι έχω τύψεις που δεν μπορούσα να καταλάβω που πονούσε το παιδί μου!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έφυγε ο άντρας μου απο τη δουλειά και τον πήγαμε κατευθείαν στο ΩΡΛ ο οποίος του καθάρισε το αυτάκι του και μας είπε οτι έπαθε οξεία ωτίτιδα με ρίξη τυμπάνου!

Πέρνουμε ισχυρή αντιβίωση και θα πάμε σε 12 μέρες να τον ξαναδεί!

Βάζουμε κι ένα φαρμακευτικό διάλυμμα στη μυτούλα!

Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ πολύ καλά!
Σας φιλώ όλες και περαστικά στα μικρουλάκια που είναι αρρωστούλικα! I love you I love you

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!

Χθές είχαμε μία πολύ άσχημη ημέρα με το Μιχάλη μου!

Απο την προηγούμενη το απόγευμα άρχισε να είναι ανήσυχος και να κλαίει με λυγμούς!
Δεν έβρισκε πουθενά ησυχία και με τίποτα!
Κατάλαβα οτι κάπου πονούσε πολύ αλλα δεν μπορούσα να εντοπίσω που ακριβώς!
Υπέθεσα οτι ήταν ο τραπεζίτης του ο κάτω καθώς έβαζε το χέρι του πολύ βαθιά στο στόμα και το πίεζε!
Δεν ηρεμούσε με τίποτα παρα μόνο με ντεπόν!
Περάσαμε ένα βράδυ οπου ξυπνούσε απο τον ανήσυχο ύπνο του σχεδόν κάθε ένα τέταρτο με μισή ώρα κλέγοντας γοερά!

Το πρωί είδα οτι είχε τρέξει υγρό απο το δεξί του αυτάκι κι εκεί κατάλαβα! Crying or Very sad

Είμαι απαράδεκτη κι έχω τύψεις που δεν μπορούσα να καταλάβω που πονούσε το παιδί μου!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Έφυγε ο άντρας μου απο τη δουλειά και τον πήγαμε κατευθείαν στο ΩΡΛ ο οποίος του καθάρισε το αυτάκι του και μας είπε οτι έπαθε οξεία ωτίτιδα με ρίξη τυμπάνου!

Πέρνουμε ισχυρή αντιβίωση και θα πάμε σε 12 μέρες να τον ξαναδεί!

Βάζουμε κι ένα φαρμακευτικό διάλυμμα στη μυτούλα!

Ευτυχώς σήμερα είναι πολύ πολύ καλά!
Σας φιλώ όλες και περαστικά στα μικρουλάκια που είναι αρρωστούλικα! I love you I love you
Πω πω αναστασια μ περαστικα σας και μν εχεις τυψεις αν κ ολες εχουμε πιστευω να ναι καλα ο μιχαλακης σ κ μν στεναχωριεσε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νατασούλα μου σ΄ευχαριστώ πολύ!!!!

Άσε τα είδα όλα!!!!! Shocked Shocked

Πιστεύω αυτή τη φορά να φύγει τελείως το υγρό απο τ΄αυτάκια του γιατί μου είπε ο γιατρός οτι είναι μεν φυσιολογικό μετά την ωτίτιδα να υπάρχει υγρό μέχρι κ ένα μήνα μετά αλλα και αυτό το μήνα είναι πολύ επίφοβο να υποτροπιάσει!
Αυτό πάθαμε κι εμείς!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Α! επίσης μου είπε οταν τον κάνω μπάνιο (ιδιαίτερα για τις ημέρες που κάνουμε την αγωγή) να μην μπεί καθόλου νερό στο αυτάκι και να του βάζω για το λόγο αυτό βαμβάκι οπου θα είναι εμποτισμένο με λάδι για να κρατάει μακριά το νερό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις