Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
28 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 28 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΟΔΟ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ..ΚΑΝΕΙ 10 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΜΩΡΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ..ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
elsa μου δεν ξερω αν παιζουν ρολο τοσο τα δοντια αφου εχω δει μωρακια να τρωνε κανονικα χωρις καθολου δοντια εμενα εχει 8 συνολο 4 πανω και 4 κατω αρκετο καιρο και τωρα πανε να σκασουν μυτη και κατι τραπεζιτες...αλλα ισα που φαινονται.το θεμα μου εμενα ειναι οι εμμετοι παντως δεν αντεχω αλλο και στην τελικη βασανιζεται και αυτο και εγω φοβαμαι να δικιμαζω να του δινω μπουκιτσες στο τελος Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΟ ΠΡΟΟΔΟ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ..ΚΑΝΕΙ 10 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΜΩΡΕ ΤΑ!!ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ..ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ!!
η αληθεια ειναι οτι ταλαιπωρηθηκαμε αρκετα αλλα ειμαστε σε καλο δρομο...χρυσακι μου φαινεται οτι οταν περπατησουν κανονικα θα κανουμε ενα μεγααααααλλλοοοοοοοοο παρτυ!!!! Razz Razz Razz Razz

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maria_naf79 έγραψε:elsa μου δεν ξερω αν παιζουν ρολο τοσο τα δοντια αφου εχω δει μωρακια να τρωνε κανονικα χωρις καθολου δοντια εμενα εχει 8 συνολο 4 πανω και 4 κατω αρκετο καιρο και τωρα πανε να σκασουν μυτη και κατι τραπεζιτες...αλλα ισα που φαινονται.το θεμα μου εμενα ειναι οι εμμετοι παντως δεν αντεχω αλλο και στην τελικη βασανιζεται και αυτο και εγω φοβαμαι να δικιμαζω να του δινω μπουκιτσες στο τελος Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259
μαρια και εγω φοβομουν στην αρχη και μετα απο καθε μπουκια τη εδινα νερο...κανε την αρχη με ενα μπισκοτακι σιγα σιγα θα μαθει και μετα θα θελει να τρωει μονο του!!!!! : Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy εμεισ παλι εχουμε αρκετα δοντακια 17 και εχουν σκασει και αλλα 2 εδω και κατι μερες αλλα δεν λενε να ανεβουν......

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια θα φανε τα μωρακια σας μν αγχονεστε θελουν το χρονο τσ εγω για να μαθει να σας πω την αληθεια την αφησα νυστικη κανα 2 φορες και της ειπα αυτο εχουμε αυτο θα φας και ετσι μ τ τρωει ολα εκτις αυγο.ειμαι λιγο αυστηρη αλλα δεν γινοταν θ μ τα εκοβε ολα γλυκα κ γαριδακια της δινω καθε κυριακη η σε καμια επισκεψη αν παμε.Ξεκινησα την εκπαιδευση στο γιογιο καλα τα [παμε αλλα μ κατουραει ολα τα βρακακαι κ τα ρουχα κ για ν μν την αφησω χωρις πανα της εβαλα μεχρι να στεγνωσουν κ ν τα σιδερωσω μ εκανε κ στο γιογιο αλλα πρεπει ν την βαζω εγω αλλιως αυτη περα βρεχει τι να κανω?

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamamin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια μου τα παιδάκια σιγά σιγά θα φάνε από μόνα τους. Υπομονή χρειάζετια και επιμονή. Όλα θέλουν το χρόνο τους!
Νατάσα μου μπράβο που την ξεκίνησες το κόψιμο της πάνας!
Εμείς λέμε να ξεκινούσουμε το δικό μας από το Μαη που θα έχουμε μαζέψει τα χαλιά! Ευτυχώς, λεει πότε θέλει κακά του (έχει και μεγάλο πρόβλημα δυσκοιλιότητας) και έχω επιμείνει λίγο στο να του μάθω να μου λεει πότε θέλει. Αλλά του έχω την πάνα ακόμα. Το γιο γιο που του έχουμε παρει το έχει για κάθισμα και για να βάζει τα αυτοκινητάκια του μεσα Laughing
Ελπίζω ότι να τα καταφέρουμε γρήγορα!

mamamin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria_naf79 έγραψε:elsa μου δεν ξερω αν παιζουν ρολο τοσο τα δοντια αφου εχω δει μωρακια να τρωνε κανονικα χωρις καθολου δοντια εμενα εχει 8 συνολο 4 πανω και 4 κατω αρκετο καιρο και τωρα πανε να σκασουν μυτη και κατι τραπεζιτες...αλλα ισα που φαινονται.το θεμα μου εμενα ειναι οι εμμετοι παντως δεν αντεχω αλλο και στην τελικη βασανιζεται και αυτο και εγω φοβαμαι να δικιμαζω να του δινω μπουκιτσες στο τελος Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259

Ο παιδίατρος τι σου έχει πει γι ατους εμετούς. Μήπως ύπάρχει κάποιο κολπάκι;
Ο δικός μου πάντως, ξεκίνησε να τρώει στερεες τροφές, όταν ο πεθερός μου του έδινε την κόρα από το ψωμί για να ξύνει τα ούλα του και να ανακουφιστεί από τον πόνο. Έτσι ξεκινησε με λίγο ψωμάκι, (δεν πόναγε κιόλας), και μετά πατάτες ψητές μαζί με αρνί.....!!!!!!!! Αυτά έφαγε για πρώτη φορά χωρίς να είναι αλεσμένα... Και ο παιδίατρος "έφριξε" όταν του είπα για τις πατάτες με το αρνί.... και με το δίκιο του ο άνθρωπος .... αλλά άντε να το καταλάβουν οι παππούδες με τις γιαγιάδες ... και αναφέρομαι και στους 4!!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ?ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΚΑΝΕΝΑ Κ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΛΙΓΟ..

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω εκ των πραγματων εχω πολλα παιχνιδια και ασχολειται με παρα πολλα!κατ'αρχας εχω ενα τραπεζακι δραστηριοτητων και ενα σπιτακι της fisher!ακομη παιζει και με παιχνιδια της μεγαλης καθως την αντιγραφει!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελσα μ πραγματι για τους εμμετους τ σ ειπε ο παιδιατρος γιατι το κανε η ανηψια μ και τς ειπε οτι τς τ κανει επιττηδες και ο ξαδερφος μ σταματησε ν τν πολυ χαιδευει την ψιλοαφηνε κ νυστικη μεχρι να ζητησει φαι οχι γλυκα κ τετοια κ ετσι αρχισε να τρωει.Και απο κει το ειδα κ τ κανα κ εγω στν δικη μ οταν μ εκανε τα δικα τς δεν σ λεω ν τ κανεις αλλα για ρωτα τ γιατρο δεν θα ξερει?Κια εμενα απο παιχνιδια η δικια μ αλλο τπτ εκπαιδευτικα μ χρωματα οτι μπορειτε ν φανταστειτε δεν παιζει μ τπτ πηγαινοφερνει μονο κατι κουζινικα αφηστε τα ζορικη μ βγηκε Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 654655

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="νατασσα"]Ελσα μ πραγματι για τους εμμετους τ σ ειπε ο παιδιατρος γιατι το κανε η ανηψια μ και τς ειπε οτι τς τ κανει επιττηδες και ο ξαδερφος μ σταματησε ν τν πολυ χαιδευει την ψιλοαφηνε κ νυστικη μεχρι να ζητησει φαι οχι γλυκα κ τετοια κ ετσι αρχισε να τρωει.Και απο κει το ειδα κ τ κανα κ εγω στν δικη μ οταν μ εκανε τα δικα τς δεν σ λεω ν τ κανεις αλλα για ρωτα τ γιατρο δεν θα ξερει?Κια εμενα απο παιχνιδια η δικια μ αλλο τπτ εκπαιδευτικα μ χρωματα οτι μπορειτε ν φανταστειτε δεν παιζει μ τπτ πηγαινοφερνει μονο κατι κουζινικα αφηστε τα ζορικη μ βγηκε Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 654655 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 654655

νατασα ο δικος μου κανει εμμετους και να σου πω την αληθεια ολο λεω να ρωτησω τον παιδιατρο τι θα κανω και ολο το ξεχναω..δεν ειναι απο χαιδεμα η κατι τετοιο παντως γιατι πνιγεται μολις του παει κατι στο λαιμο το θεμα ειναι οτι δεν μασουλαει και προσπαθει να το παει κατω ετσι τις περισσοτερες φορες γι αυτο και πνιγεται και τα βγαζει.
μπορει να ειναι οντως θεμα δοντιων εχουμε 8 και τωρα πανε να σκασουν οι τραπεζιτες πανω και κατω 2 και 2 και μαζι και οι δυο κυνόδοντες ολα μαζι και αυτα υποφερουν και με αυτα τα δοντια αντε να βγουνε μπας και φαει..
οσο για μπισκοντακια μιραντα του δινω τα τρωει καλα μεχρι να του παει κανα κομματακι και να τα βγαλει αλλα οχι ολες τις φορες
ελπιζω να τελειωσει αυτο το βασανο γιατι και εγω δεν αντεχω αλλο αλλα και το μικρακι μου βασανιζεται.. Crying or Very sad Crying or Very sad

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τι κανετε???εμεις μια χαρα αχ παρασκευη σημερα τι ωραια...... Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .και εμεις εχουμε αρκετα παιχνιδια που μας εχουν φερει δωρα. απο την ανηψια μου που μας τα χαρισε και οτι της εχουμε παρει εμεις προσπαθω να τις τα βγαζω λιγα λιγα για να μην τα βαριεται.αλλα και παλι κορτσια παιζει κανα μισαωρο το πολυ και μετα ξεκιναει η γκρινια!!!φυσικα και βγαζει κουταλεσ πλαστηκα ταπερ κατσαρολες κλπ κλπ.....ε τι βαζω και εγω μακαρονια μεσα και τις λεω μαγειρεψε Razz Razz Razz Razz Razz Razz

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elsa1 έγραψε:κοριτσια τι κανετε???εμεις μια χαρα αχ παρασκευη σημερα τι ωραια...... Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .και εμεις εχουμε αρκετα παιχνιδια που μας εχουν φερει δωρα. απο την ανηψια μου που μας τα χαρισε και οτι της εχουμε παρει εμεις προσπαθω να τις τα βγαζω λιγα λιγα για να μην τα βαριεται.αλλα και παλι κορτσια παιζει κανα μισαωρο το πολυ και μετα ξεκιναει η γκρινια!!!φυσικα και βγαζει κουταλεσ πλαστηκα ταπερ κατσαρολες κλπ κλπ.....ε τι βαζω και εγω μακαρονια μεσα και τις λεω μαγειρεψε Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ΕΜενα δεν παιζει καθολου θελει να ναι μονιμως πανω μας και να κανει οτι κανουμε εμεις παρολο π παιζουμε μαζι της καποια φαση κουραζομαστε τωρα εχω κατι τουβλακια λεω να τα ανοιξω μπας και χαζεψει αλλα π δεν νομιζω Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="maria_naf79"]
νατασσα έγραψε:Ελσα μ πραγματι για τους εμμετους τ σ ειπε ο παιδιατρος γιατι το κανε η ανηψια μ και τς ειπε οτι τς τ κανει επιττηδες και ο ξαδερφος μ σταματησε ν τν πολυ χαιδευει την ψιλοαφηνε κ νυστικη μεχρι να ζητησει φαι οχι γλυκα κ τετοια κ ετσι αρχισε να τρωει.Και απο κει το ειδα κ τ κανα κ εγω στν δικη μ οταν μ εκανε τα δικα τς δεν σ λεω ν τ κανεις αλλα για ρωτα τ γιατρο δεν θα ξερει?Κια εμενα απο παιχνιδια η δικια μ αλλο τπτ εκπαιδευτικα μ χρωματα οτι μπορειτε ν φανταστειτε δεν παιζει μ τπτ πηγαινοφερνει μονο κατι κουζινικα αφηστε τα ζορικη μ βγηκε :grrrrrrrι αυτο και πνιγεται και τα βγαζει.: Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 654655

νατασα ο δικος μου κανει εμμετους και να σου πω την αληθεια ολο λεω να ρωτησω τον παιδιατρο τι θα κανω και ολο το ξεχναω..δεν ειναι απο χαιδεμα η κατι τετοιο παντως γιατι πνιγεται μολις του παει κατι στο λαιμο το θεμα ειναι οτι δεν μασουλαει και προσπαθει να το παει κατω ετσι τις περισσοτερες φορες γ
μπορει να ειναι οντως θεμα δοντιων εχουμε 8 και τωρα πανε να σκασουν οι τραπεζιτες πανω και κατω 2 και 2 και μαζι και οι δυο κυνόδοντες ολα μαζι και αυτα υποφερουν και με αυτα τα δοντια αντε να βγουνε μπας και φαει..
οσο για μπισκοντακια μιραντα του δινω τα τρωει καλα μεχρι να του παει κανα κομματακι και να τα βγαλει αλλα οχι ολες τις φορες
ελπιζω να τελειωσει αυτο το βασανο γιατι και εγω δεν αντεχω αλλο αλλα και το μικρακι μου βασανιζεται.. Crying or Very sad Crying or Very sad
να ρωτησεισ την παιδιατρο σου να δεισ τι θα σου πει μην το ξεχασεις ειναι κριμα να παιδευεστε και οι δυο σας ...μηπως εχειπαρει φοβο απο κατι?????

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατασσα έγραψε:
elsa1 έγραψε:κοριτσια τι κανετε???εμεις μια χαρα αχ παρασκευη σημερα τι ωραια...... Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .και εμεις εχουμε αρκετα παιχνιδια που μας εχουν φερει δωρα. απο την ανηψια μου που μας τα χαρισε και οτι της εχουμε παρει εμεις προσπαθω να τις τα βγαζω λιγα λιγα για να μην τα βαριεται.αλλα και παλι κορτσια παιζει κανα μισαωρο το πολυ και μετα ξεκιναει η γκρινια!!!φυσικα και βγαζει κουταλεσ πλαστηκα ταπερ κατσαρολες κλπ κλπ.....ε τι βαζω και εγω μακαρονια μεσα και τις λεω μαγειρεψε Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ΕΜενα δεν παιζει καθολου θελει να ναι μονιμως πανω μας και να κανει οτι κανουμε εμεις παρολο π παιζουμε μαζι της καποια φαση κουραζομαστε τωρα εχω κατι τουβλακια λεω να τα ανοιξω μπας και χαζεψει αλλα π δεν νομιζω Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 875502
μακαρι νατασα να παιξει για να μην τα παιξεις εσυ... Razz Razz εμενα δεν παιζει για πολυ οποτε εχω παραδωσει......

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="elsa1"]
maria_naf79 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Ελσα μ πραγματι για τους εμμετους τ σ ειπε ο παιδιατρος γιατι το κανε η ανηψια μ και τς ειπε οτι τς τ κανει επιττηδες και ο ξαδερφος μ σταματησε ν τν πολυ χαιδευει την ψιλοαφηνε κ νυστικη μεχρι να ζητησει φαι οχι γλυκα κ τετοια κ ετσι αρχισε να τρωει.Και απο κει το ειδα κ τ κανα κ εγω στν δικη μ οταν μ εκανε τα δικα τς δεν σ λεω ν τ κανεις αλλα για ρωτα τ γιατρο δεν θα ξερει?Κια εμενα απο παιχνιδια η δικια μ αλλο τπτ εκπαιδευτικα μ χρωματα οτι μπορειτε ν φανταστειτε δεν παιζει μ τπτ πηγαινοφερνει μονο κατι κουζινικα αφηστε τα ζορικη μ βγηκε :grrrrrrrι αυτο και πνιγεται και τα βγαζει.: Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 654655

νατασα ο δικος μου κανει εμμετους και να σου πω την αληθεια ολο λεω να ρωτησω τον παιδιατρο τι θα κανω και ολο το ξεχναω..δεν ειναι απο χαιδεμα η κατι τετοιο παντως γιατι πνιγεται μολις του παει κατι στο λαιμο το θεμα ειναι οτι δεν μασουλαει και προσπαθει να το παει κατω ετσι τις περισσοτερες φορες γ
μπορει να ειναι οντως θεμα δοντιων εχουμε 8 και τωρα πανε να σκασουν οι τραπεζιτες πανω και κατω 2 και 2 και μαζι και οι δυο κυνόδοντες ολα μαζι και αυτα υποφερουν και με αυτα τα δοντια αντε να βγουνε μπας και φαει..
οσο για μπισκοντακια μιραντα του δινω τα τρωει καλα μεχρι να του παει κανα κομματακι και να τα βγαλει αλλα οχι ολες τις φορες
ελπιζω να τελειωσει αυτο το βασανο γιατι και εγω δεν αντεχω αλλο αλλα και το μικρακι μου βασανιζεται.. Crying or Very sad Crying or Very sad
να ρωτησεισ την παιδιατρο σου να δεισ τι θα σου πει μην το ξεχασεις ειναι κριμα να παιδευεστε και οι δυο σας ...μηπως εχειπαρει φοβο απο κατι?????

Ναι μπορει ν φοβηθηκε μωρε το μωρο σιγα σιγα που θ παει κ αυτα τα δοντια πολυ ζορι εμας ευτηχως 2 της εμεινα κ την βλεπω κ ζοριζετε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

[/quote]να ρωτησεισ την παιδιατρο σου να δεισ τι θα σου πει μην το ξεχασεις ειναι κριμα να παιδευεστε και οι δυο σας ...μηπως εχειπαρει φοβο απο κατι?????[/quote]

οχι δεν νομιζω να εχει παρει φοβο απο κατι συγκεκριμενο ανοιγει το στομα του αμεσως οτι και να του δωσεις δεν εχουμε θεμα εκει απλα αν το παει ολοκληρο γιατι εκ των πραγματων δεν μπορει να μασησει του καθεται στραβα τι να πω και εγω και βγαζει οτι ειχε και δεν ειχε αφου τωρα προσπαθω τον τελευταιο καιρο να του δινω απο μπισκοτο ψωμακι τοστ ακομα απ το δικο μας να δαγκωνει γιατι ζηλευει κιολας μη μας δει να τρωμε κατι εμεις...οταν ειναι τελειως νηστικος.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια μπορει καπως να το σκεφτετε τ μικρακι μπορει ακομα να θελει τ χρονο τ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ετσι και αλλιως δεν μπορω να κανω τιποτα με το ζορι τα παιδια καλως η κακως τελικα επιβαλουν αυτο που θελουν με τον τροπο τους!
απλα μολις ξεστρωσουμε τοτε θα κανω πιο εντατικα προσπαθειες γιατι και με τα χαλια δεν γινεται δουλεια να τρεχω σαν την τρελη για λεκανες η να τον βουταω τρεχοντας εκει που δεν ειναι στρωμενα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamin έγραψε:Κορίτσια μου τα παιδάκια σιγά σιγά θα φάνε από μόνα τους. Υπομονή χρειάζετια και επιμονή. Όλα θέλουν το χρόνο τους!
Νατάσα μου μπράβο που την ξεκίνησες το κόψιμο της πάνας!
Εμείς λέμε να ξεκινούσουμε το δικό μας από το Μαη που θα έχουμε μαζέψει τα χαλιά! Ευτυχώς, λεει πότε θέλει κακά του (έχει και μεγάλο πρόβλημα δυσκοιλιότητας) και έχω επιμείνει λίγο στο να του μάθω να μου λεει πότε θέλει. Αλλά του έχω την πάνα ακόμα. Το γιο γιο που του έχουμε παρει το έχει για κάθισμα και για να βάζει τα αυτοκινητάκια του μεσα Laughing
Ελπίζω ότι να τα καταφέρουμε γρήγορα!

Της την ξαναεβαλα δεν γινοταν μεσα σε 4 ωρες της ειχα αλλαξει 10 βρακακι κ ρουχαλακια ευτυχως δεν στοχευε στ χαλι κ τωρα παει μ τν πανα κ λεει τσισα αλλα τρομαζει λιγο κ εγω ειπα ν τα αφησω λιγο γιατι τα παιξα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νατασα ποσο ειναι η μικρη σου δεν ειναι νωρις για να μαθει στο γιογιο?


αααα παει για τα 2!τωρα το ειδα!

mamamin


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και εκεί που είχε περάσει ο πυρετος, στον μικρουλη μας, άρχισε ο βήχας.....δυνατός και παραγωγικός. Το αντιμετωπίζουμε με σιροπι... αλλά κολλησα και εγώ και, δυστυχως, δεν μπορω να παρω τιποτα..
Εμας παντως παιζει με ολα του τα παιχνίδια για 1 τεταρτο, μετα βαριεται. Το μονο που τον απασχολει λιγο παραπανω ειναι τα τουβλακια.... κατα τα αλλα περνει τον μαρκαδορο και βαφει ολους τους τοιχους!!!! Ευτυχως που υπαρχει και το μαγικο σφουγγαρακι και η ζημια ειναι μικρη!!!!
Αχ νατασα μου πρεπει να θελει πολυ "τρεξιμο" για να κοψεις την πανα! Σε καταλαβαινω....!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ......ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ...ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Mad Mad Mad Mad ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ .ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΧΑΤΗΡΙΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ Twisted Evil Twisted Evil ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ!!!!!ΑΧ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕς ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΑ!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!Κ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΠΟΛΥ ΠΕΙΣΜΑΑΑΑ!!!ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ..ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΠΑΡΑ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ..

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχω παρατηρησει οτι πολλα απο τα παιδακια μας που γεννηθηκαν το 11 βγηκαν πεισματαρικα...λετε να φταιει η χρονια της γεννησης τους;;;; Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 215994
και η δικια μου μας εχει τρελανει απιστευτο πεισμα! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 4 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις