Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωωω και εμενα ειναι δυναμικη κ ζωηρουλα λιγο οχι απλα την βαψαμε αστα να πανε.Τωρα επεσε για υπνο γιατι σηκωθηκε μ τις κοτες.Εγω τα φρουτα της τα δινω αλεσμενα γιατι δεν τα τρωει αλλιως βαριετε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Very Happy
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2011..ΠΑΜΕ ΓΙΑ 18 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΑΚΟΜΑ!ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ..ΚΑΝΕΙ 1-2 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ.
ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΠΤ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΜΑ ΜΑΜ ΜΑΜΑ..

lilou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια κ από μένα, εμένα ο γιος μου ειναι τον Φεβρουάριο του2011 περπάτησε 11 μηνών 23 μηνών έβγαλε την πάνα κ δεν φοράει τωρα πια ούτε κ έξω που βγαίνουμε , απλά αυτό που με στεναχωρεί ειναι οτι δεν μιλάει πολυ λέει οτι λέξεις κ να του πω αλλα δεν κάνει προτασουλες κ οταν θέλει κατι δεν το λέει με το όνομα του μόνο λέει άτο κ οταν του πω εγω τοτε το λέει με τα χίλια ζόρια ,πιστεύω το κάνει από αντίδραση !!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ Very Happy
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 2011..ΠΑΜΕ ΓΙΑ 18 ΜΗΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΑΚΟΜΑ!ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ..ΚΑΝΕΙ 1-2 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ.
ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΠΤ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΜΑ ΜΑΜ ΜΑΜΑ..
xrysaki νομιζω τα εχουμε πει και σε αλλο θεμα για το ποτε θα περπατησουν τα μικρα μας!!μην ανχωνεσαι!προχθες ημουν ετοιμη να αγορασω επιγονατιδες και την επομενη μερα την ειδα ξαφνικα να φευγει μονη τησ..καλα μην φανταστεισ μπουσουλαει ακομα αλλα μονο και μονο που σηκωνεται μονη τησ χωρισ να πιανετε και να κανει πανω απο 10 βηματα τη φορα ειναι καλη αρχη!!! Very Happy θα το δεις ξαφνικα και δεν θα το πιστευεις!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα!ειστε καλα?τα ζουζουνια σασ???εγω κοριτσια μολισ καθησα και μπηκα λιγο να σασ διαβασω.....απο εχθες το βραδυ η μικρη ειναι με πυρετο εφτασε 39.9 Shocked και μεχρι σημερα που χρειαστηκε να την παμε νοσοκομειο το απογευμα δεν επεσε κατω απο 38.6 ολη μερα κολλημενη πανω μου και η καημενη μου εκανε ολο παραπονα συν το γεγο νοσ οτι το μεσημερι που κοιμοτανε ξαφνικα σηκωνεται στα γονατα και ξεκινησε να μιλαει με κλειστα ματια .κοριτσια τα χειαστηκα!!!!!!την εκανα ντουζακια για να πεσει ο πυρετος αλλα τιποτα!κομπρεσες τιποτα!απελπιστηκα....στο νοσοκομειο μου ειπαν οτι μαλλον ειναι η αρχη μιας ιωσης γιατι μονο λιγο ο λαιμοσ της ηταν κοκκινος καναμε και εξετασεις αιματος και ηταν αρκετα χαμηλες μου ειαν να τρωει φρουτα!!!!κοριτσια δεν εχει φαει ποτε φρουτοκρεμα ..δεν της αρεσει καθολου ακομα και του εμποριου πηρα και τιποτα!!!εδω μια μπανανα της δινω να φαει και ερχεται και ταιζει εμενα ! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz αντιθετωσ τρωει παρα πολλα λαχανικα και γενικοτερα ολα τα φαγητα αλλα τα φρουτα ουτε να τα δει περιμενω να ερθει το καλοκαιρι για να δουμε αν θα φαει φρουτα που εχει και περισσοτερες επιλογες!!!!!!

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δυστυχως η παιδιατρος μασ δεν ειναι χαλκιδα αλλα μιλησα μαζι της και μου ειπε να μην ανησυχω .κοριτσια ολο τον προηγουμενο μηνα ημασταν αρρωστες ...να φυγει ο χειμωνασ δεν το θελω αλλο!!!! Sad Sad Sad Sad

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="νατασσα"]Π]ωωω και εμενα ειναι δυναμικη κ ζωηρουλα λιγο οχι απλα την βαψαμε αστα να πανε.Τωρα επεσε για υπνο γιατι σηκωθηκε μ τις κοτες.Εγω τα φρουτα της τα δινω αλεσμενα γιατι δεν τα τρωει αλλιως βαριετε[/quote νατασα και εμενα ειναι αρκετα δυναμικη αλλα και πεισματαρα!αν δεν τις κανω το χατηρι πεφτει κατω στο πατωμα και κοπαναει το κεφαλι της!!!!καμια λυση εκτοσ απο την αδιαφορια γιατι και αυτο δεν πιανει παντα! Rolling Eyes

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ..ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ 2-3 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..ΧΑΧΑΧΑ..ΛΕΕΙ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ;;

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια τωρα καταφερα να κατσο κ εγω.ελσα μ περαστικα σας κ εμεις παλι ωττιτιδα περυσι δεν αρρωστησαμε καθολου και φετος ειναι η 2η φορα.για τα φρουτα δοκιμασε να φτιαχνεις κομποστα το μηλο κ το αχλαδι εμενα ετσι τα τρωει.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="elsa1"]
νατασσα έγραψε:Π]ωωω και εμενα ειναι δυναμικη κ ζωηρουλα λιγο οχι απλα την βαψαμε αστα να πανε.Τωρα επεσε για υπνο γιατι σηκωθηκε μ τις κοτες.Εγω τα φρουτα της τα δινω αλεσμενα γιατι δεν τα τρωει αλλιως βαριετε[/quote νατασα και εμενα ειναι αρκετα δυναμικη αλλα και πεισματαρα!αν δεν τις κανω το χατηρι πεφτει κατω στο πατωμα και κοπαναει το κεφαλι της!!!!καμια λυση εκτοσ απο την αδιαφορια γιατι και αυτο δεν πιανει παντα! Rolling Eyes

Μη της κανεις τα χατηρια εγω ειμαι πολυ ευαισθητη γενικα αλλα μ το εμαθε η μαμα μ π το εκανε σε εμενα κ στον αδεφο μ τν μεγαλο γιατι λεει μετα την καβαλουσαμε υπομονη κ προσπαθησε το κουξλα μ Wink

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lilou έγραψε:Γεια σας κορίτσια κ από μένα, εμένα ο γιος μου ειναι τον Φεβρουάριο του2011 περπάτησε 11 μηνών 23 μηνών έβγαλε την πάνα κ δεν φοράει τωρα πια ούτε κ έξω που βγαίνουμε , απλά αυτό που με στεναχωρεί ειναι οτι δεν μιλάει πολυ λέει οτι λέξεις κ να του πω αλλα δεν κάνει προτασουλες κ οταν θέλει κατι δεν το λέει με το όνομα του μόνο λέει άτο κ οταν του πω εγω τοτε το λέει με τα χίλια ζόρια ,πιστεύω το κάνει από αντίδραση !!

Πως τα καταφερες με την πανα δεν μας λες κανα κολπακι εμας λεει τσισα κακα αλλα στο γιογιο μια φορα τα εκανε τωρα π θα ανοιξει ο καιρος λεω ν της βαλω βρακακι μπας και μαθει σιγα σιγα θα βραχει λιγο αλλα π θ παει.Θ αμιλησει σιγα σιγα το βλεπω κ απο την δικη μ τα πεταει οταν δεν της μιλαμε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrysaki! έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΛΣΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ..ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ..ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ 2-3 ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..ΧΑΧΑΧΑ..ΛΕΕΙ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ;;
θα παρει φορα και δεν τηα το πιστευεις.απο λεξουλεσ αλλο τιποτα συνεχεια οτι ακουει το λεει το παπαγαλακι μου.......μπορω να πω οτι κανει και μικρες προτασουλες.μεγαλωνουν χωρις να το καταλαβουμε... Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατασσα έγραψε:Καλησπερα κοριτσια τωρα καταφερα να κατσο κ εγω.ελσα μ περαστικα σας κ εμεις παλι ωττιτιδα περυσι δεν αρρωστησαμε καθολου και φετος ειναι η 2η φορα.για τα φρουτα δοκιμασε να φτιαχνεις κομποστα το μηλο κ το αχλαδι εμενα ετσι τα τρωει.
νατασα μ περαστικα και σε εσασ..το θεμα με τα φρουτα το εχω εξαντλησει.δεν τρωει με τιποτα!!!!!οτι εχει σχεση με φρουτο δεν το ακουμπαει!!οπως επισης και το γιαουρτι μια φορα εχει δοκιμασει και μετα τιποτα!αλλα τρωει ολα τα οσπρια ζυμαρικα και πολλα λαχανικα .περιμενω το καλοκαιρι για να ξαναδοκιμασω....

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γεια σε ολες .ευχομαι να ειχατε ενα ομορφο σκ και ξεκουραστο!εμεις κοριτσια παλι πυρετο πολυ συνεχεια πανω απο 39.5 πηρα την παιδιατρο το πρωι και μου ειπε να φυγουμε για παιδων..πηγαμε καναμε τισ απαραιτητες εξετασεις και μας ειπαν οτι εχει ιωση φτου και παλι απο την αρχη αντιβιωση μασκες .κλπ κλπ!!!!το μικρακι μου να ναι καλα τιποτα αλλο δεν θελω!!!!!ειμαι για να σκασω σημερα πολυ στεναχωρια ταλαιπωρια κουραση το ιδιο και το κοριτσακι μου..... Sad

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια.ανήκω κ εγώ στην ομάδα σας μιας κ έκανα τον Γιώργο μου τον Σεπτέμβριο του11.ποτέ έγινε ενάμιση έτους δε το κατάλαβα.τώρα είμαι στον έβδομο μήνα κ περιμένω πάλι αγοράκι

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elsa1 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Καλησπερα κοριτσια τωρα καταφερα να κατσο κ εγω.ελσα μ περαστικα σας κ εμεις παλι ωττιτιδα περυσι δεν αρρωστησαμε καθολου και φετος ειναι η 2η φορα.για τα φρουτα δοκιμασε να φτιαχνεις κομποστα το μηλο κ το αχλαδι εμενα ετσι τα τρωει.
νατασα μ περαστικα και σε εσασ..το θεμα με τα φρουτα το εχω εξαντλησει.δεν τρωει με τιποτα!!!!!οτι εχει σχεση με φρουτο δεν το ακουμπαει!!οπως επισης και το γιαουρτι μια φορα εχει δοκιμασει και μετα τιποτα!αλλα τρωει ολα τα οσπρια ζυμαρικα και πολλα λαχανικα .περιμενω το καλοκαιρι για να ξαναδοκιμασω....
αχ αυτά τα χειμωνιάτικα φρούτα τελικά πολλά παιδάκια δε τα θέλουν.οδικός μου μόνο Μπανάνα κ πορτοκάλι.

kostantinostol


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KAI EGO GENISA 25 11 ENA AGORAKI ALLA AKOMA DEN EXEI XEKINISEI NA PERPATAEI MONOS TOY OYTE MILAEI MONO MAMA MPAMPA NTENTE

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια και καλή σαρακοστή!!!!!!!!!

Είμαι η Αναστασία κι έχω ένα μικρούλη που γεννήθηκε τον Ιούνιο του 2011. Smile

Ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας για να μοιραζόμαστε διάφορα για τα παιδάκια μας! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια και καλή σαρακοστή!!!!!!!!!

Είμαι η Αναστασία κι έχω ένα μικρούλη που γεννήθηκε τον Ιούνιο του 2011. Smile

Ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας για να μοιραζόμαστε διάφορα για τα παιδάκια μας! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472
anastasia και βεβαια σε θελουμε στην παρεα καλως ηλθες!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elsa1 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια και καλή σαρακοστή!!!!!!!!!

Είμαι η Αναστασία κι έχω ένα μικρούλη που γεννήθηκε τον Ιούνιο του 2011. Smile

Ελπίζω να με θέλετε στην παρέα σας για να μοιραζόμαστε διάφορα για τα παιδάκια μας! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472
anastasia και βεβαια σε θελουμε στην παρεα καλως ηλθες!! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472

Ελσα μου καλώς σας βρήκα!!!!!!!! :
Σ΄ευχαριστώ πολυ για την υποδοχή! Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα και καλη σαρακοστη!!να ειμαστε ολες καλα!!!ελενη να τα εκατοστησει το κοριτσακι σου γερο και δυνατο.....βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι η μικρη μου εχει εδω και 3 μερες πολυ πυρετο .οπως ειχα γραψει πηγαμε μεχρι και παιδων....το θεμα ειναι οτι ο πυρετος δεν υποχωρει ..εχουμε συνεχεια 39.5...και ουτε με αντιπυρετικα πεφτει σασ εχει τυχει εσας να εχουν τα παιδια σας πυρετο παραπανω απο 3 μερες ???στο παιδων μου ειπαν να περιμενω 5 24ωρα για τον πυρετο και αν συνεχισει να παμε παλι για εξετασεις...

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλσα μου καλησπέρα και πάλι !

Θεωρώ οτι 5 24ωρα με τόσο πυρετό που να μην πέφτει είναι πολύ διάστημα μήπως να συμβουλευτείς κάποιον ιδιώτη ?

Η δική μου παιδίατρος μου έχει πεί οτι περιμένουμε 3 24ωρα και κανονικά ο πυρετός πρέπει να πέφτει με αντιπυρετικό διαφορετικά θα πρέπει να επικοινωνώ μαζί της αμέσως!

Δεν θέλω να σε αγχώσω και συγνώμη αν το κάνω αλλα θα έλεγα να πάρεις και κάποιον άλλο παιδίατρο.

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξερεις εχω δικια μου παιδιατρο αλλα ελειπε το 3ημερο(αλλα ειχαμε καλη επικοινωνια) και θα παω αυριο πρωι να δει την μικρη αυτη μου προτεινε να παω στο παιδωνγια να της κανουν εξετασεις...και εγω ξερω οτι πανω απο 3 24ωρα δεν κανει αλλα δεν ξερω τον λογο... Embarassed Embarassed μηπως ξερεις εσυ?

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελσα μου συγνώμη που άργησα να σου απαντήσα αλλα κοίμιζα τον μικρό και μου έβγαλε το λάδι μέχρι να κοιμηθεί! pale

Νομίζω οτι απλώς τα 3 24ωρα υποδυλώνουν ίωση και αν μετά το περας αυτής της περιόδου δεν πέσει ο πυρετός θα πρέπει να αντιμετωπιστεί διαφορετικά γιατί συμαίνει οτι προέρχεται απο κάποια λοιμωξη και μάλλον θα χρειαστεί αντιβίωση.

Καλά θα κάνεις να την πάς αύριο που να ησυχάσεις κι εσύ να μην έχεις άγχος!

Κοριτσάκι έχεις έ?

Να μπείς να μου πείς νέα!

Κι εμένα είχε ωτίτιδα ήπιαμε αντιβίωση 10 μέρες και αύριο θα τον πάω να δεί μήπως έχει μείνει υγρό στα αυτιά οπότε θα τα πούμε. Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472 Μαμαδες που γεννησαν το 2011? - Σελίδα 2 417472

lilou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νατασα μου δεν με κούρασε κ πολυ , στην αρχή μου το έλεγε κ δεν προλαβαινε τα εκανε πάνω του κ μετα σιγα σιγά το συνειδητοποιούσε κ ετσι τα καταφέραμε αααα δεν έκατσε καθόλου στο γιο γιο ούτε μια φορα απευθείας στην λεκάνη δεν ήθελε κ τωρα ούτε κ το μεσημέρι οταν κοιματε φοράει πάνα μόνο το βράδυ, κορίτσια σωθηκα εύχομαι σε όλες να έχετε τέτοια αποτελέσματα !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις