Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
434 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 434 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

101Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τετ Μαρ 27, 2013 11:15 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrusaki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
Κανελα έγραψε:ΤΡΙΩΝ (3) ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ;;;;;;;; ΑΑΑΑΑΑ ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΛΕ!!! ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!! ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!

ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πρωτον ειπα οτι σε λιγο θα ειναι φουσκωτη κοιλιτσα που θα εχω.ρε κοπελιες ημαρτων δλδ αντε παρατηστε με με αυτην την δημηητρα επιτελους αν δεν θελετε και δεν γουσταρετε μην σχολιαζετε καν.ειστε με τα καλα σας και οι δυο σας??? Shocked ημαρτον σταματηστε ποια τα ιδια και τα ιδια λετε.μα καλα σκεφτητε λιγο ειναι λογικο να μπαινει ενας ανθρωπος στα καλα καθουμενα και να γραφει μπουρδες?υποτιθεται αυτο το φορουμ ειναι ενας τροπος να μιλησεις να πεις καποια πραγματα χωρις να σε κρινουν.διαβαστε λιγο καλυτερα .και σταματηστε ολοι την ωρα με αυτην την δημητρα.

Όποιος ανακατεύεται με τα ..... τον φτύνουν οι μύγες.
Μην ασχολείσαι . Κανένας δεν τους δίνει σημασία.
Μην διαβάζεις καν τα σχόλια τους.
Έχουν πρόβλημα λέμε...
Το θυμάσαι το έργο με το Γκιωνάκη; "Μη με χτυπάτε είμαι χαζό"... Ε κάτι ανάλογο συμβαίνει

102Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τετ Μαρ 27, 2013 11:27 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
Κανελα έγραψε:ΤΡΙΩΝ (3) ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ;;;;;;;; ΑΑΑΑΑΑ ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΛΕ!!! ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!! ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!

ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πρωτον ειπα οτι σε λιγο θα ειναι φουσκωτη κοιλιτσα που θα εχω.ρε κοπελιες ημαρτων δλδ αντε παρατηστε με με αυτην την δημηητρα επιτελους αν δεν θελετε και δεν γουσταρετε μην σχολιαζετε καν.ειστε με τα καλα σας και οι δυο σας??? Shocked ημαρτον σταματηστε ποια τα ιδια και τα ιδια λετε.μα καλα σκεφτητε λιγο ειναι λογικο να μπαινει ενας ανθρωπος στα καλα καθουμενα και να γραφει μπουρδες?υποτιθεται αυτο το φορουμ ειναι ενας τροπος να μιλησεις να πεις καποια πραγματα χωρις να σε κρινουν.διαβαστε λιγο καλυτερα .και σταματηστε ολοι την ωρα με αυτην την δημητρα.

Όποιος ανακατεύεται με τα ..... τον φτύνουν οι μύγες.
Μην ασχολείσαι . Κανένας δεν τους δίνει σημασία.
Μην διαβάζεις καν τα σχόλια τους.
Έχουν πρόβλημα λέμε...
Το θυμάσαι το έργο με το Γκιωνάκη; "Μη με χτυπάτε είμαι χαζό"... Ε κάτι ανάλογο συμβαίνει
επειδη εχουν διαβασει μια ιστορια.καποιας.νομιζουν οιτ μπορει να ζαλιζουν τν καθενα.ετσιιι Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 966307 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 966307 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 966307 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 966307

103Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Πεμ Μαρ 28, 2013 10:29 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianta και οι λοιπες: ΠΡΟΣΟΧΗ!! Θα κλαιτε στο τελος...Κατι ξερουμε...

104Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Πεμ Μαρ 28, 2013 10:38 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανελα έγραψε:marianta και οι λοιπες: ΠΡΟΣΟΧΗ!! Θα κλαιτε στο τελος...Κατι ξερουμε...
Ειλικρινα μπορεις να μου πεις γτ το κανεις αυτο.??για πες μου

105Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Πεμ Μαρ 28, 2013 10:40 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λοιπον μημ ξανασχολιασεις .επειδη εισαι εσυ psycon δεν. Θα σπασεις τα νευρα τα δικα μας.

106Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Πεμ Μαρ 28, 2013 11:22 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κανελα έγραψε:marianta και οι λοιπες: ΠΡΟΣΟΧΗ!! Θα κλαιτε στο τελος...Κατι ξερουμε...


ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

107Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Πεμ Μαρ 28, 2013 11:34 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianta έγραψε:
Κανελα έγραψε:marianta και οι λοιπες: ΠΡΟΣΟΧΗ!! Θα κλαιτε στο τελος...Κατι ξερουμε...


ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τοσο σας κοφτει! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 911307

108Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Πεμ Μαρ 28, 2013 12:27 pm

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrusaki έγραψε:Λοιπον μημ ξανασχολιασεις .επειδη εισαι εσυ psycon δεν. Θα σπασεις τα νευρα τα δικα μας.

και εσυ σπας τα δικα μας,γιατι συνεχιζεις λοιπον να γραφεις?

109Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 12:24 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειναι δικο μου θεμα και εγω εχω κανει αναρτηση οποτε το ποντικακι σου και σε αλλο θεμα.και ναι τελικα εχεις δικιο τι συνεχιζω και ασχολουμε με δυο αχρηστα και αβουλα πλασματα σαν εσας της δυο.και που ξερουμε εμεις οτι μια απο σας της δυο δεν ειναι η δημητρα???εε τοσο psycon που ειστε δεν θα μου εκανε εντυπωση. Twisted Evil

110Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 1:14 am

georgia 30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλημερα.ηρεμηστε τι παθατε ολοι.εδω ειμαστε για να βοηθαμε κ να στηριζουμε.καντε ανακωχη.
αν δεν μας αρεσει το θεμα δεν συμμετεχουμε.παλι αν καποιος λεει ψεματα κακο δικο του.αν ομως δεν λεει;

111Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 2:19 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrusaki έγραψε:Ειναι δικο μου θεμα και εγω εχω κανει αναρτηση οποτε το ποντικακι σου και σε αλλο θεμα.και ναι τελικα εχεις δικιο τι συνεχιζω και ασχολουμε με δυο αχρηστα και αβουλα πλασματα σαν εσας της δυο.και που ξερουμε εμεις οτι μια απο σας της δυο δεν ειναι η δημητρα???εε τοσο psycon που ειστε δεν θα μου εκανε εντυπωση. Twisted Evil

Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 585182
ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα

112Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 4:46 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσακι μην αρπαζεσαι εχουν γινει πολλα εδω μεσα. εγω εχω ολη την καλη διαθεση να σε πιστεψω αλλα μηπως καπου εχεις μπερδεψει κατι? ποτε προλαβες και καταλαβες οτι εισαι εγκυος? στην δευτερη βδομαδα? δλδ δεν ειχες καν καθυστερηση? και τωρα εισαι στην τριτη και πηγες ηδη στον γυναικολογο? σορρυ, απλα δεν καταλαβα scratch , χωρις παρεξηγηση παντα. ή μηπως ταχεις μπερδεψει λιγο?

113Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 6:26 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κανελα έγραψε:
marianta έγραψε:
Κανελα έγραψε:marianta και οι λοιπες: ΠΡΟΣΟΧΗ!! Θα κλαιτε στο τελος...Κατι ξερουμε...


ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τοσο σας κοφτει! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 911307

Ναι όλες είμαστε ηλίθιες εκτός από σένα που είσαι τόσο, μα τόσο έξυπνη & ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΥΡΙΩΣ!!
Κοπέλα μου χρειάζεσαι Ψυχολόγο άμεσα. Έχεις πρόβλημα συμπεριφοράς!
Το αν η ιστορία είναι αληθινή ή όχι είναι το τελευταίο που πρέπει να σε απασχολεί. Κάτσε και κοίτα όλα τα θέματα που έχεις σχολιάσει, αληθινά ή όχι, δες καλά τις απαντήσεις σου, και όλων των άλλων και προσπάθησε να καταλάβεις... Μάλλον μετά εσύ θα πρέπει να κλαις με τον εαυτό σου και όχι εμείς με μια ιστορία που διαβάσαμε και που δεν μας αφορά! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259

114Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 6:46 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianta εσυ θα μιλησεις με επιχειρηματα επιτελους ή απλα θα αναμασας ο,τι σου γραφω εγω μοσχαρακι μου;

115Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 6:50 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλα κοριτσια εχει να πεσει πολυ γελιο....Σε λιγο...

116Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 7:04 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marianta έγραψε:
Κανελα έγραψε:
marianta έγραψε:
Κανελα έγραψε:marianta και οι λοιπες: ΠΡΟΣΟΧΗ!! Θα κλαιτε στο τελος...Κατι ξερουμε...


ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΕΛΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Τοσο σας κοφτει! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 911307

Ναι όλες είμαστε ηλίθιες εκτός από σένα που είσαι τόσο, μα τόσο έξυπνη & ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΥΡΙΩΣ!!
Κοπέλα μου χρειάζεσαι Ψυχολόγο άμεσα. Έχεις πρόβλημα συμπεριφοράς!
Το αν η ιστορία είναι αληθινή ή όχι είναι το τελευταίο που πρέπει να σε απασχολεί. Κάτσε και κοίτα όλα τα θέματα που έχεις σχολιάσει, αληθινά ή όχι, δες καλά τις απαντήσεις σου, και όλων των άλλων και προσπάθησε να καταλάβεις... Μάλλον μετά εσύ θα πρέπει να κλαις με τον εαυτό σου και όχι εμείς με μια ιστορία που διαβάσαμε και που δεν μας αφορά!

Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 679259
μαριαντα. Φτανει ασε τα psycon να λενε οτι θελουν.πειτε πειτε κοριτσιααα..... ελα τουρτα. Ριξε και λιγο κανελα....

117Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 7:18 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ σημασια μας δινεις ομως κοπελια.γιατι δεν συνεχιζεςι την ιστορια σου για τα κοριτσια που ενδιαφερονται.θα μας πεις τι εγινε τελικα με τον φιλο σου?

118Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 7:28 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπαα δεν θα σου Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 875502 No κανω την χαρη συνεχιζω σε αλλο θεμα. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 587529 goodbyeee

119Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 7:36 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrusaki έγραψε: μπαα δεν θα σου Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 875502 No κανω την χαρη συνεχιζω σε αλλο θεμα. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 587529 goodbyeee
στεναχωρεθηκα τωρα.μη μου το κανεις αυτο. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

120Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 9:26 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ετσι ακριβως εκανε και η Δημητρα αμεσως μολις εγινε αντιληπτο οτι οοοολα ηταν απλως ενα...παιχνιδακι!!!... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

121Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 10:52 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κανελα έγραψε:ετσι ακριβως εκανε και η Δημητρα αμεσως μολις εγινε αντιληπτο οτι οοοολα ηταν απλως ενα...παιχνιδακι!!!... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Σου έχει κοστίσει πολύ η ιστορία της Δήμητρας τελικά... Shocked Shocked

122Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 10:58 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οχι οσο θα σου στοιχισει εσενα μοσχαρουλι

123Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 11:01 am

Loukia M.

Loukia M.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κοριτσια γιατι ; Γιατι καθεστε και τσακωνεστε ;; Η κοπελα μπορει να λεει ψεματα μπορει να μην ειναι καν κοπελα μπορει μπορει μπορει ! Γιατι καθεστε και πιανεστε για κατι που δεν θα μαθετε εαν ισχυει η οχι ;

124Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 11:03 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κανελα έγραψε:οχι οσο θα σου στοιχισει εσενα μοσχαρουλι

Δεν την ξέρω καν...
μασχαράκι μου ; μοσχαρούλι; Παίρνεις τίποτα ρε;; affraid

125Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 11:05 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Loukia M. έγραψε:Βρε κοριτσια γιατι ; Γιατι καθεστε και τσακωνεστε ;; Η κοπελα μπορει να λεει ψεματα μπορει να μην ειναι καν κοπελα μπορει μπορει μπορει ! Γιατι καθεστε και πιανεστε για κατι που δεν θα μαθετε εαν ισχυει η οχι ;


Στην αρχή την έβρισκα εκνευριστική, αλλά τώρα τη βλέπω απλώς γελοία!!
Αντί να πληρώνω είσοδο σε τσίρκο, απλά της απαντάω γιατί τσιμπάει και λέει βλακείες!!! χιχιχιχιχιχι Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 5 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις