Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
348 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 348 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

76Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:13 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrusaki έγραψε:
Κανελα έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
Κανελα έγραψε:ΚΑΛΑ! Η ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ "ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ"... ΜΑ ΜΙΑ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΟΜΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil affraid affraid affraid

θα συμφωνησω.και να σου πω και το φιναλε της ιστοριας?θα την πιεσουν τελικα και θα το ριξει.γνωστη ιστορια. τι προσπαθειται αν πειτε???κοριτσια μου??


ΧΑΧΑΧΑΑ!!! ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ..4 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΕΜΙΣΕ ΗΔΗ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

77Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:18 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994

78Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:21 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994

79Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:22 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrusaki έγραψε: Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 875502
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994
μαριαντα μου πως μπορω να σου στιλω προσωπικο μνμ?

80Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:34 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994


Be my guest Marianta και ευχομαι στο τελος να μην .......ξερασεις τον μπακαλιαρο...http://forum.eimaimama.gr/t6336-topic?highlight=%CE%B4%CE%B5%CE%BD+%CE%B8%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BD+%CF%84%CE%BF+%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%BF+%CE%BC%CE%BF%CF%85

81Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:40 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανελα έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994


Be my guest Marianta και ευχομαι στο τελος να μην .......ξερασεις τον μπακαλιαρο...http://forum.eimaimama.gr/t6336-topic?highlight=%CE%B4%CE%B5%CE%BD+%CE%B8%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%BD+%CF%84%CE%BF+%CE%BC%CF%89%CF%81%CE%BF+%CE%BC%CE%BF%CF%85
Συγγνωμη κοπελα μου αυτα συμβαινουν.ειτε σου αρεσει ειτε οχι..πολλες κοπελες εχουν το ιδιο προβλημα καταλαβες??ολες οι οικονεγειες εχουν προβληματα ...και επειδη εισαι γυναικα πρεπει να καταλαβαινεις και οχι να ειρωνευεσε.. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356

82Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:42 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994
εισαι πολυ νεα στο φορουμ και δεν ξερεις.ευχομαι να κανω εγω λαθος.αν δεν κανω ομως ......

83Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:44 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τουρτιτσα έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:
xrusaki έγραψε:κοριτσιααα του το ειπα του ειπα πως ειμαι εγκυος.φρικαρεεεε....τρελαηκε φωναζεεε.....και εφυγε.
Sad μου ειπε οτι αυριο που θα ηρεμιση θα μιλησουμε.

Μη Συγχύζεσαι και περίμενε μέχρι αύριο... Για την ώρα δε μπορείς να κάνεις και τίποτα άλλο.
Όταν λες φώναζε, τι έλεγε δηλαδη;
(αυτο μας ελειπε τωρα..τι μωρα και βλακειες αποκλιεται ..για κανενα λογο....)αλλαξε δεκα χρωματα δεν περιμενα τρτοια αντιδρασει.του ηρθε πολυ αποτομα.αλλα οκ ειμαι ηρεμη δεν μπορω να κανω κατι οπως λες γτ αν αρχισω και γω της φωνες και τους καυγαδες το εχασα το παιχνιδη Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 311356 ξερεις εσυ ποια ειναι η γνωστη ιστορια της δημητρας??που λεει η κοπελα πανω :/ ? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 966307

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!
ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ FORUM ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.
ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΥΣ Ο ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΣ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994
εισαι πολυ νεα στο φορουμ και δεν ξερεις.ευχομαι να κανω εγω λαθος.αν δεν κανω ομως ......
τι θα επρεπε να ξερω τουρτιτσα???

84Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 7:54 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λοιπον πολυ το κουρασαμε το θεμα οποια θελει να με συμβουλεψει καλος οποια δεν θελει ας μην τον κανει.συγγνωμη τουρτιτσα δεν ξερω τι ειναι ολα αυτα τα περιεργα που μου λες.εχω ενα προβλημα και δεν εχω να το μοιραστω με κανεναν.βρηκα αυτο το φορουμ και επιτελους αποφασισα να μιλησω ειληκρινα αν θελεις να ειρωνευεσαι καποιον καντο σε αυτην την δημητρα που μου αναφερεις συνεχεια οχι σε εμενα . .Μαριαντα μου σε ευχαριστω πολυ αν και την τελικη μου αποφαση την εχω παρει.το θελω το μωρο.ενα παιδι ειναι ευλογια..και ας μεινουν λιγο πισω οι σπουδες..τελικα καταλαβα οτι το μωρο αυτο ειναι ποιο α το μοναδικο πραγμα που ειναι εντελως δικο μου και κανενας δεν θα μου το παρει εγω ειμαι υπευθυνη γιαυτο και εγω πρεπει αν το προστατεψω.οσο για τον συντροφο μου ξερω οτι αυτα τα λεει πανω στην ταραχη του αλλα σιγα σιγα θα του αρεσει η ιδεα.

85Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 8:07 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πιστευω την ιστορια σου αρκει τελικα να κρατησεισ το μωρο μονο αυτο εχει σημασια να σωθει η αθωα ψυχη...κ σιγουρα οποιοσ ειναι ανθρωποσ κ σεβεται το θεο θα συμφωνησει

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

86Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 9:01 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maro28 έγραψε:εγω πιστευω την ιστορια σου αρκει τελικα να κρατησεισ το μωρο μονο αυτο εχει σημασια να σωθει η αθωα ψυχη...κ σιγουρα οποιοσ ειναι ανθρωποσ κ σεβεται το θεο θα συμφωνησει
μαρω μου <3 (δεν ειναι λογικο ενας ανθρωπος να μπαινει σε ενα φορουμε και να λεει ασυναρτησιες.οποτε μου ειναι αδιαφορο τι λενε μερικες.ναι την πηρα την αποφαση μου .ειναι δωρο θεου οσο δυσκολο και να ναι ... ειναι το μωρο μου .....

87Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 9:20 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λΟιπον κοριτσια μου αυριο θα παω στον γιατρο. αλλα εκτος απο τον γιατρο τι πρεπει να προσεχω επισης???τι λενε οι παλιες μανουλες στην καινουργια?? Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 (και παρεπιπτωντος σας ευχαριστω ολες κοριτσια με βοηθησατε πολυ .και κυριος μαριαντα και μαρω28 .Smile Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 654316 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 654316 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 654316

88Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 9:28 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με την μανα σου που ναι περιεργη τι λεσ να κανεισ?πωσ θα τησ το φερεισ?εγω θα λεγα απο αυτην να προστατεψεισ το μωρο...αν σου πει ο γιατροσ ολα καλα θα σου πει για φαρμακα εξετασεισ κ βιταμινεσ.οταν κανεισ τισ εξετασεισ θα δεισ αν εισαι υγιειησ..απο κει κ επειτα μην κουραζεσαι μην σκυβεισ αποτομα αλλα πιο πολυ μην στενοχωριεσαι..κ μην σε χτυπησει κανεισ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

89Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 9:52 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maro28 έγραψε:με την μανα σου που ναι περιεργη τι λεσ να κανεισ?πωσ θα τησ το φερεισ?εγω θα λεγα απο αυτην να προστατεψεισ το μωρο...αν σου πει ο γιατροσ ολα καλα θα σου πει για φαρμακα εξετασεισ κ βιταμινεσ.οταν κανεισ τισ εξετασεισ θα δεισ αν εισαι υγιειησ..απο κει κ επειτα μην κουραζεσαι μην σκυβεισ αποτομα αλλα πιο πολυ μην στενοχωριεσαι..κ μην σε χτυπησει κανεισ
με την μανα μου δεν θα της πω τπτ.μεχρ να προχωρησει η εγκυμοσυνη .δεν θα μπορει να κανει τπτ.ξερω οτι δεν ειναι σωστο αλλα δεν μπορω να κανω κατι αλλο.απλα δεν θα της το πω μεχρι να ερθει ενα σημειο που μετα δεν θα μπορει να μου κανει τπτ. Very Happy Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 αν και θα ρωτησω τον γιατρο αλλα γενικοτερα μπορω να τρωω οτι θελω ετσι?δεν υπαρχει προβλημα (δεν καπνιζω δεν πινω)αλλα γενικοτερα μπορω να τρωω οτι θελω ετσι?με τα αρωματα και τλπ πρεπει να τα ελατωσω λιγο εε?

90Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 9:58 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο πο ακολουθεισ τη συμβουλη μου κ δεν τησ το λεσ προσεξε ομωσ μην σε καρφωσει κανενασ αλλοσ γι αυτο μην εξαπλωνεισ το νεο ακομα μετα την 12η βδομαδα δεν επιτρεπεται κ απο το νομο να σου κανει κατι...να αποφευγεισ τα απλυτα λαχανικα κ το κρεασ πρεπει να ναι καλοψημενο.μην βαφεισ το μαλι κ γενικα μακρυα απο χημικα πραγματα..ολα τ αλλα οκ.α κ μακρυα απο γατεσ του δρομου κ το ροκφορ με μετρο κ ταλλαντικα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

91Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 10:13 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
οχι οχι δεν το λεω σε κανεναν το ειπα μονο στης κολητες μου σημερα ειναι αδερφηκες μου φιλες .και το πρωτο πραγμα που μου ειπαν ειναι πω αν το πω στην μανα μου θα ερθουν και αυτες.και ας τολμησει να σηκωσει χερι.μμμ αχ..τα αλαντικα με μετρο?? Sad εε..αμα ειναι για το καλο μου τι θα κανουμε θα το ελατωσω Very Happy αχαχαχ.... Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994

92Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 10:24 am

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρα εχεισ κ αδελφικεσ φιλεσ...μμμ...στα δυσκολα φαινονται οι φιλοι οποτε τι φοβοσουν?θα ναι κοντα σου σ ολη την πορεια...κ αν ειναι πλεον σιγουρο κ η εγκυμοσυνη δεν θεωρειται ανεπιθυμητη μπεσ σε αλλο θεμα απο αυριο που ο γιατροσ θα σου πει ποτε γεννασ...μπεσ στο θεμα με τον αναλογο μηνα κ αν δεν υπαρχει φιαξε εσυ ενα.τελοα αυτοσ ο ασχημοσ τιτλοσ

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

93Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 10:32 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maro28 έγραψε:αρα εχεισ κ αδελφικεσ φιλεσ...μμμ...στα δυσκολα φαινονται οι φιλοι οποτε τι φοβοσουν?θα ναι κοντα σου σ ολη την πορεια...κ αν ειναι πλεον σιγουρο κ η εγκυμοσυνη δεν θεωρειται ανεπιθυμητη μπεσ σε αλλο θεμα απο αυριο που ο γιατροσ θα σου πει ποτε γεννασ...μπεσ στο θεμα με τον αναλογο μηνα κ αν δεν υπαρχει φιαξε εσυ ενα.τελοα αυτοσ ο ασχημοσ τιτλοσ
χαχαχ εφτιαξα εφτιαξαα....ναι εχω απλα αποφασησα να τους το πω στην αρχη εμεινα αλλαξαν χρωμα και για αρκετη ωρα με κοιτουσαν και οι δυο Very Happy αλλα μετα χαρηκαν . η εγκυμοσυνη ειναι σιγουρι γτ δεν μου περασε καν αν κανω τεστ ..πηγα απλα και εκανα εξετασεις αιματος..και η γιατρος μου το ειπε..και εμεινα κοκκαλο.τωρα θα παω να δω αν ειναι ολα καλα και ποσο ειμαι.. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 215994

94Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Μαρ 25, 2013 2:26 pm

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπραβο χρυσακι συγχαρητηριαα!!!με το καλο να δεισ την κοιλιτσα σου να φουσκωωνει!!!!διαβαζω το θεμα σου και χαιρομαι πολυ με την εξελιξη του Very Happy !!
πες μασ και με το φιλο σου τελικα αν θα σε στηριξει.Ελπιζω να σκεφτει λογικα και να εισαστε μαζι σε αυτο!!!
Και αν δυσκολευεσαι οικονομικα να αγορασεις πραγματακια εχει πολυ καλες ευκαιριες εδω μεσα!!!φιλια!! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 417472

95Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τρι Μαρ 26, 2013 7:07 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
dimitra al έγραψε:μπραβο χρυσακι συγχαρητηριαα!!!με το καλο να δεισ την κοιλιτσα σου να φουσκωωνει!!!!διαβαζω το θεμα σου και χαιρομαι πολυ με την εξελιξη του Very Happy !!
πες μασ και με το φιλο σου τελικα αν θα σε στηριξει.Ελπιζω να σκεφτει λογικα και να εισαστε μαζι σε αυτο!!!
Και αν δυσκολευεσαι οικονομικα να αγορασεις πραγματακια εχει πολυ καλες ευκαιριες εδω μεσα!!!φιλια!! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 417472
<3 σε ευχαριστω πολυ πολυυυ ειμαι 3 εβδομαδων Very Happy ολα καλα ...εε τελικα παλι απο την συζητηση που ειχα με τν φιλο μου σιγα σιγα εχει αρχισει να μαλαωνει και να το δεχεται. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 654316

96Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τρι Μαρ 26, 2013 7:07 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrusaki έγραψε:
dimitra al έγραψε:μπραβο χρυσακι συγχαρητηριαα!!!με το καλο να δεισ την κοιλιτσα σου να φουσκωωνει!!!!διαβαζω το θεμα σου και χαιρομαι πολυ με την εξελιξη του Very Happy !!
πες μασ και με το φιλο σου τελικα αν θα σε στηριξει.Ελπιζω να σκεφτει λογικα και να εισαστε μαζι σε αυτο!!!
Και αν δυσκολευεσαι οικονομικα να αγορασεις πραγματακια εχει πολυ καλες ευκαιριες εδω μεσα!!!φιλια!! Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 417472
<3 σε ευχαριστω πολυ πολυυυ ειμαι 3 εβδομαδων Very Happy ολα καλα ...εε τελικα παλι απο την συζητηση που ειχα με τν φιλο μου σιγα σιγα εχει αρχισει να μαλαωνει και να το δεχεται. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 654316
μαλακωνει*

97Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τρι Μαρ 26, 2013 7:25 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΡΙΩΝ (3) ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ;;;;;;;; ΑΑΑΑΑΑ ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΛΕ!!! ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!! ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!

ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

98Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τρι Μαρ 26, 2013 8:00 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κανελα έγραψε:ΤΡΙΩΝ (3) ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ;;;;;;;; ΑΑΑΑΑΑ ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΛΕ!!! ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!! ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!

ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

99Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τρι Μαρ 26, 2013 8:14 am

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maro28 έγραψε:παντωσ αν σ αγαπαει πραγματικα οχι μονο θα σε αποκαταστησει αλλα θα χαρει κιολασ κ μετα ολα θα παρουν το δρομο τουσ.παντωσ αν ολοι ειναι εναντιον σου κ συ το θελεισ το μωρο σου μπορω αν το θεσ κ συ να βοηθησω ουσιαστικα

ΠΟΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΛΑΨΑΝΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΤΕ ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ;;;;;;

100Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 4 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Τετ Μαρ 27, 2013 11:03 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τουρτιτσα έγραψε:
Κανελα έγραψε:ΤΡΙΩΝ (3) ΟΛΟΚΛΗΡΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ;;;;;;;; ΑΑΑΑΑΑ ΕΣΥ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΛΕ!!! ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙΣ ΤΗΝ ΦΟΥΣΚΩΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!! ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ!!!!!!

ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πρωτον ειπα οτι σε λιγο θα ειναι φουσκωτη κοιλιτσα που θα εχω.ρε κοπελιες ημαρτων δλδ αντε παρατηστε με με αυτην την δημηητρα επιτελους αν δεν θελετε και δεν γουσταρετε μην σχολιαζετε καν.ειστε με τα καλα σας και οι δυο σας??? Shocked ημαρτον σταματηστε ποια τα ιδια και τα ιδια λετε.μα καλα σκεφτητε λιγο ειναι λογικο να μπαινει ενας ανθρωπος στα καλα καθουμενα και να γραφει μπουρδες?υποτιθεται αυτο το φορουμ ειναι ενας τροπος να μιλησεις να πεις καποια πραγματα χωρις να σε κρινουν.διαβαστε λιγο καλυτερα .και σταματηστε ολοι την ωρα με αυτην την δημητρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις