Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
428 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 428 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

126Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 11:09 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ε Κανέλα που είσαι; Δεν έχεις να πεις τίποτα; Sad

127Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 11:53 am

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την xrusaki στις Παρ Μαρ 29, 2013 12:03 pm, 1 φορά

128Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 12:00 pm

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrusaki έγραψε:
marianta έγραψε:Ε Κανέλα που είσαι; Δεν έχεις να πεις τίποτα; Sad
βρε κοριτσια.ειληκρινα γιατι να μπαινει μια κοπελα σε ενα φορουμ και να γραφει ασυναρτησιες.λες και δεν εχει καλυτερα πραγματα να κανει.οσο για σας τουρτιτσα κ κανελα ειλικρι να δεν μπορω να καταλαβω γτ το κανετε αυτο. Ειλικρινα με παρομοιαζεται με μια δημητρα που ουτε καν την ξερω.γτ επειδη μπορει να τεριαζει η ιστορια μας?? Δεν ειμαι η μονη 19 χρονη που μενειι εγκυος.και εχει προβλημα
.ξεκολα επιτελους κανελα ...και εσυ και η τουρτιτσα αν δεν θελετε μην σχολιαζεται.και επισης που ξερεται εσεις σε αυτο το φορουμ ποιος λεει αληθια και ποιος οχι?μεχρι τωρα το μονο που κανεις ειναι να σχολιαζεις την μαριαντα και οποια κοπελα λεει την γνωμη της.κοιτα και αλλα θεματα στο φορουμ ειναι κ αλλες κοπελες που εχουν παρομοια ιστορια.ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΠΤ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ .λοιπον σταματα να σχολιαζεις. Να ειρωνευεσαι.κτλ που κανεις.το φορουμ αυτο ειναι για να λεμε διαφορα πραγματα αποριες και πολλα αλλα.λοιπον σταματα αυτο που κανεις..εσυ δεν ξερεις καν ποιες ειμαστε οπως και εμεις.ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΗΜΗΤΡΑ? ΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΧ??λοιπον οπως εμεις δεν ξερουμε τπτ για σενα ετσι και εσυ δεν ξερεις για μας.αν θελεις πιστευε την ιστορια μου αν δεν θελεις τουρτιτσα η κανελα..η οποιαδηποτε αλλη απλα μην σχολιαζετε.απλο ει αι ευχαριστως να πεις την γνωμη σου αλλα εσυ δεν την λες απλα κανεις ασχημα σχολια και ειρωνικα.λοιπον αυτα ειχα να πω κανε οτι πιστευεις .ειτε οτι με λενε δημητρα ειτε οι ειμαι αντρας ειτε οτι ειμαι κουνελι.κανε οτι θες ειλικρινα κουραστηκα.ναα ειρωνευομαι λαι στο. Κατω κατω να σου πω και κατι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Κ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

Κοριτσια μου εφαγα πολλα γραμματακια συγγνωμη αλλα μπαινω απο κιν.

129Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 12:09 pm

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χρυσακι κοψε τα παιχνιδακια και μην κοροιδευεις αλλο τον κοσμο! Εδω προσφερθηκαν μανες να σε βοηθησουν κι εσυ τις δουλευεις ψιλο γαζι!

Μαριαντα μοσχαροκεφαλη μου τι να σχολιασω αλλο για σενα;; μυαλα μοσχαριου εχεις στο μοσχαροκεφαλακι σου και καθεσαι και πιστευεις μια ιστορια οπως της χρυσακι που μπαζει απο παντου! απορω αν εισαι κι εσυ τελικα μανα, μιας που δεν σου εκανε κατευθειαν εντυπωση οτι η χρυσακι λεει οτι ειναι 3 εβδομαδων εγκυος, οτι εκανε ηδη χοριακη, οτι πηγε στο γιατρο και ειδε το μωρο και οτι χαιδευει τη φουσκωτη κοιλιτσα της!!! Ε μα ποσο μοσχος εισαι τελος παντων ρε φιλε;;;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cyclops cyclops cyclops cyclops

130Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 12:10 pm

Κανελα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Η ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

131Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 12:31 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Της π@$^%#$#@@ας το κάγκελο γίνετε,ετσι? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

132Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 2:29 pm

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κανελα έγραψε:Χρυσακι κοψε τα παιχνιδακια και μην κοροιδευεις αλλο τον κοσμο! Εδω προσφερθηκαν μανες να σε βοηθησουν κι εσυ τις δουλευεις ψιλο γαζι!

Μαριαντα μοσχαροκεφαλη μου τι να σχολιασω αλλο για σενα;; μυαλα μοσχαριου εχεις στο μοσχαροκεφαλακι σου και καθεσαι και πιστευεις μια ιστορια οπως της χρυσακι που μπαζει απο παντου! απορω αν εισαι κι εσυ τελικα μανα, μιας που δεν σου εκανε κατευθειαν εντυπωση οτι η χρυσακι λεει οτι ειναι 3 εβδομαδων εγκυος, οτι εκανε ηδη χοριακη, οτι πηγε στο γιατρο και ειδε το μωρο και οτι χαιδευει τη φουσκωτη κοιλιτσα της!!! Ε μα ποσο μοσχος εισαι τελος παντων ρε φιλε;;;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cyclops cyclops cyclops λ cyclops
λοιπον μας ζαλισες ετσι πρωτον κατσε κ διαβασε καλα αυτα που εχουμε γραψει κ μην μας ζαλισεις μην λες οτι θελεις..και δευτερον αι στα κοματια καθυστερημενη ασχολουμαστε. Καιρο μαζι. Σου .μοσχαρι εσαι και φενεσαι .το τι ειναι η μαριαντα τι ειμαι κ ο καθενας εδω μεσα δεν σε αφορα.λοιπον μονο ενας ψυχικα αρωστος τα κανει αυτα που κανεις εσυ.

133Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Παρ Μαρ 29, 2013 2:39 pm

xrusaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
natali-maria έγραψε:Της π@$^%#$#@@ας το κάγκελο γίνετε,ετσι? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ενα δικιο το εχεις κοπελα μπυ αλλα εχουμε και αυτην την καιυστερο να σχολιαζει μας εχει σπασει τα νευρα καθεται κ σχολιαζει την ιστορια μου λες και με ξερει
Επειδη δεν της αρεσει πρεπει. Να λεμε ολοι ψεματα κατα τα λεγομενα της.ημαρτον αυτο δεν ειναι φορουμ για μαμαδες. ..

134Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Σαβ Μαρ 30, 2013 1:52 am

marianta


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κανελα έγραψε:Η ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!
ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ!!!!!! ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΖΩΑ!!

135Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Σαβ Μαρ 30, 2013 2:45 am

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρυσακι τελικά μίλησες στη μαμά σου? δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα ποστς και κάπου χαθηκα σε αυτη τη σελίδα

136Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Σαβ Μαρ 30, 2013 7:39 am

φπμ3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrusaki έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου (εγραψα ενα θεμα αλλα δεν βλεω να δημοσιευτικε μαλον κατι εκανα λαθος) τεσπα.Το προβλημα μου εχει ως εξης ειμαι εγκυος,ειμαι 19 χρονων και ακομα σπουδαζω.η εγκυμοσυνη ειναι ανεπιθυμητη φυσικα και δεν επιδιωξαμε κατι τετοιο.δεν ξερω τι να κανω ειμαι σε απογνωση .πως θα το πω στον φιλο μου?ειναι κατα 7 χρανια μεγαλυτερος μου.τι θα κανω? δεν ξερω αν μπορω να ανταπεξελθω σε αυτην την δεσμευση.παντα ειμουν ελευθερη εκανα της δραστηριοτητες μου της ξενες γλωσσες ειμαι πολυ ασχολη εκανα τα πραγματα που αγαπαω και κυριως σπουδαζω αυτο που αγαπαω τι θα κανω τωρα?θα παρατησω τα ονειρα μου?και πως θα το πω στους δικους μου με την μανα μου δεν ειχαμε ποτε καλες σχεσει.δεν συμπεριφερομαστε σαν μανα και κορη ολα ειναι τυπικα.τι θα κανω με φοβιζει η μητροτητα ειναι τεραστια δεσμευση για μενα.αλλα απο την αλλη δεν ξερω αν υπαρχει λυση.βασικα λυση υπαρχει η το κραταω η οχι .δεν μπορω να κανω τετοιο κακο στο σωμα μου και κυριος σε μια ψυχη που δεν φταιει σε τπτ. Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 679259 Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 966307 τι κανω τωρα??
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΩΣ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΤΟ ΡΙΞΕΙΣ ΘΑ ΖΟΡΙΖΕΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑ!!!
ΕΧΩ 3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΦΟΥΛ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΓΑΝΑΚΤΩ ΚΑΙ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΖΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ Η ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.
ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!!!

137Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Anepithimiti egkymosyni Κυρ Μαρ 31, 2013 10:50 pm

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xrysaki χαίρομαι όμως που παρ'ολα αυτά πήρες τη σωστή απόφαση. Όταν θα αρχίσεις να νοιώθεις αυτό το πλασματάκι μέσα σου και θα το βλέπεις να μεγαλώνει απο εσένα θα ευχαριστείς το Θεό που σου έδωσε δύναμη και σωστή απόφαση. Θα παίρνεις δύναμη απο αυτή τη ζωούλα. Αν θές τη συμβουλή μου πρόσεχε πάρα πολύ τώρα και ειδικά τη μητέρα σου. Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλα αν σε χτυπήσει ξανά μπορεί να προβεί και μοιραίο. Αυτή τη στιγμή πρέπει να σκέφτεσαι πρώτα το μωράκι σου. Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να έχεις μια ήρεμη και υγιέστατη εγκυμοσύνη.

138Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:22 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοπελα μου εγω ειμαι 28 ετων εχω ηδη 3 μικρα αγορακια κ περιμενω το 4ο...θεωρω οτι μια εκτροση ειναι ασχημο συναισθημα.ειχα κανει μια οταν ημοθν 19 κ χω πονεσει πολυ μεσα μοθ γι αυτην μοθ την πραξη κ απο τοτε ορκιστηκα οτι δεν το ξανακανω για κανενα λογο..

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

139Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:34 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μην τσακονεστε ειμαι μελουσα μητερα ειμαι στον εκτο μηνα τις εγκυμοσηνης..λοιπον στην 3 εβδομαδα οχι μωρο δεν υπαρχει αλλα ουτε που το ξερεις καν ακομα στιν 6 εβδομαδα το μονο που μπορεις να δεις ειναι μια σακουλα στην 7 εβδομαδα μπορει αν δεις την καρδια του στην 12 εβδομαδα θα δεις το σωματακι του ....μετα η κιλια αρχιζει ακι φουσκονει απο τον 4 μηνα και μετα μπορεις να πεις οτι κατι βλεπεις ....οσο για εκτρωσεις ειμαι καθετη σε αυτο το να κουβαλας μια ψυχη μεσα σου ειναι θαυμα το να το σκωτωσεις ειναι αμαρτια μεγαλη και η μανες που το λενε ειναι που βλεπουν το μωρακι τους να μεγαλονη στην κιλιτσα τους...αυτα ειχα να πω

140Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:37 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειναι η πρωτη φορα που γινεσαι μανουλα?

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

141Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:40 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lhda έγραψε:ειναι η πρωτη φορα που γινεσαι μανουλα?
ναι ειναι πρωτη φορα και δοξα το θεο μου τα εχει φερει ολα καλα

142Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:44 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαιρομαι κοπελα μου κ σου ευχομαι τα καλυτερα...θα δεισ λοιπον οτι οτν παρεισ το αγγελουδι σου αγκαλιτσα θα νιωσεισ πληρησ...οταν λοιπον σου ερθει ενα 2ο παιδακι θα ναι πολυ δυσκολο να το ριξεισ οποιεσ κ να ναι οι συνθηκεσ.αυτο εννοουσα εγω πριν...

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

143Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:47 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τα πρωτα μου ειναι διδυμα κ μολισ εγιναν εξι μηνων ξαναεμεινα εγκυοσ κ σιγουρα δεν ηταν μια ευκολη αποφαση αν θα το κρατησω η οχι γιατι κ λεφτα φυσικα δεν υπαρχουν οπωσ κ τωρα...ομως δεν μπορουσα να το ριξω με τιποτα.κ τωρα τον βλεπω κ λεω θεε μου τι θα εχανα αν ειχα παρει την αλλη αποφαση?

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

144Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:49 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lhda έγραψε:χαιρομαι κοπελα μου κ σου ευχομαι τα καλυτερα...θα δεισ λοιπον οτι οτν παρεισ το αγγελουδι σου αγκαλιτσα θα νιωσεισ πληρησ...οταν λοιπον σου ερθει ενα 2ο παιδακι θα ναι πολυ δυσκολο να το ριξεισ οποιεσ κ να ναι οι συνθηκεσ.αυτο εννοουσα εγω πριν...
γενικοτερα η διακοπη κυησεις αν δεν υπαρχει προβλημα σοβαρο ειναι λαθος ητε ειναι πρωτο δευτερο καποτε οι γυναικες κανανε πολλα παιδια και τα μεγαλωνανε ο θεος δεν αφηνη κανεναν

145Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:52 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ακριβως αυτο λεω κ γω...ειναι ευτυχια τα παιδια οσο κ δυσκολα να ναι...χαιρομαι παντως που εισαι μικρουλα κ θα χεισ μωρακι...αγορακι η κοριτσακι?

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

146Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:53 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lhda έγραψε:ακριβως αυτο λεω κ γω...ειναι ευτυχια τα παιδια οσο κ δυσκολα να ναι...χαιρομαι παντως που εισαι μικρουλα κ θα χεισ μωρακι...αγορακι η κοριτσακι?
αγορακι ειναι

147Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 4:55 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
teloia pragmatika...me to kalo mesa ap thn psyxh mou

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

148Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 5:04 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lhda έγραψε:teloia pragmatika...me to kalo mesa ap thn psyxh mou
σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα και ευχομαι να μην χανονται ψυχουλες

149Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 5:07 am

lhda


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ap to stoma soy k stoy ueoy to ayti.... Smile

http://www.apartmentsparos.gr/apartments-haroula-paros-times.htm

150Anepithimiti egkymosyni - Σελίδα 6 Empty Απ: Anepithimiti egkymosyni Δευ Απρ 15, 2013 5:17 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lhda έγραψε:ap to stoma soy k stoy ueoy to ayti.... Smile
ο θεος ακουει μια χαρα ατες που θελουν να το ακνουν να ακουσουν....κοιταξε να δεις εγω το 2011 εχασα τον μπαμπα μου σε ηλικια 42 χρονον απο καρκινο η μαμα μου εξαφανισμενη δεν ειχα κανεναν δουλευα 2 δουλειες νοικιασα ενα σπιτι να μπορω να μηνω καπου ακριβος διπλα εμενε καπιος εγω ειμουνα πολυ κατατεβλημενη απο τον χαμο του πατερα μου αλλα επρεπε να σταθω στα ποδια μου....γνωριζω αυτο το παιδι τυχαια και ερωτευτικαμε αμεσος η οικογενεια τις μανας μου ουτε να ακουσει για εκεινον γιατι δεν ηταν ελληνας αλλα εγω δεν εφευγα απο εκινον με τιποτα κατι ου ελεγε μεσα μου μην φυγεις απο εκινον....τελικα ολα αλαξαν με την βοηθεια του θεου η οικογενεια τις μητερας μου τον δεχτικε..κανονισαμενα παντρεφτουμε...με πολιτικο γαμο....ολα τα καναμε μονη μας χωρις βοηθεια απο κανεναν....ακομα και τον γαμο μας και μετα πο λιγο καιρο φυγαμε για την γερμανια και παλι μονη μας χωρεις την βοηθεια απο κανεναν και ομως σταθηκαμε στα ποδια μας....και περιμενουμε και το αγορακι μας ετσι ο χαμος του πατερα μου αναπληρωθηκε απο αυτο το παιδακι νοιωθω οτι απλα θα ειναι και παλι κοντα μου και αυτη την φορα πιο κοντα σε μενα....και ας μην ειναι ο ιδιος μου ο πατερας.....αρα θεωρο οταν θελεις κατι μπορεις δεν ειναι αναγκηνα το πετας ακομα και αν ηρθε καταλαθος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις