Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
501 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 501 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 35]

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Καλώς σας βρήκα κακαο Smile ευχαριστώ πολύ κ εσυ με το καλό η μπουμπούκα σου!!!! <3
Ρώτησε τον γιατρό σου να σου πει για την πητ σου.. Εμάς πριν 2 μήνες μας ειχε πει οτι ειναι 1βδομαδα μικροτερη κ μετα δεν ανεφερε κατι αλλο απλα οτι δεν θα ειναι κ πολυ μεγαλο μωρο..

ποσο ηταν το βαρος της τελευταια φορα που πηγες στο γιατρο;


1700γρ στην 32 εβδομάδα

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mom boys έγραψε:Καλησπέρα σας!
Βρήκα χρόνο και είπα να μπω να δω τα νέα σας, βρε κορίτσια πραγματικά δεν σας προλαβαίνω με τίποτα, έχουν έρθει και καινούργιες κοπέλες με το καλό τα μωράκια σας.
Εγώ ανοίγω τον p/c αλλά δεν καταφέρνω να κάτσω λίγο ήσυχα, γενικά γίνετε ο τρελός χαμός η εγκυμοσύνη ευτυχώς προχωράει μια χαρά, ελπίζω κάποια στιγμή να συντονιστώ μαζί σας και να τα λέμε πιο συχνά.

καλησπερα θυμησε μου ποσο εβδομαδων εισαι

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ όλες για το καλωσόρισμα! Εύχομαι σε όλες μια εύκολη γέννα !

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γιάννα είμαι 28+4 έχω μέλλον ακόμα.
happy mama τρομακτικό μου ακούγετε, να ναι καλά το παιδάκι σου και αυτή την φορά να μην έχεις δυσάρεστες εκπλήξεις.

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
yianna76 έγραψε:
τιεννοεις οτι την βρησκει μεγαλυτερη;δεν πιστευω να παιζει ρολο γιατι δεν ρωτας τον γιατρο;

Με βάση τη Β΄επιπέδου τη Δευτέρα ήμουν 32+4 ενώ στον υπέρηχο ήμουν 33+0. Βασικά είχα κύκλο γύρω στις 33 ημερες για αυτό και έπαιζε η ΠΗΤ μου.

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόνο 4% απο τα μωράκια έρχονται στην πητ τους..ας ευχόμαστε να πάνε όλα καλά πάνω απ όλα με τα μωράκια μας κ ας έρθουν λίγο νωρίτερα ή λίγο αργότερα Smile

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα σας!!!
Lemonaki και elenamagio καλως ηρθατε,με το καλο και με γερα μωρακια...
Εγω εχω αγχωθει λιγακι με τη περιτυλιξη,αν κ ξερω οτι σχεδον ολα τα μωρα το κανουν και η μικρη μου ειναι πιο ησυχη απο εκεινη τη μερα και ολη την ωρα αυτο σκεφτομαι...Δεν ειμαι καθολου αγχωδης χαχαχα...Ευα δεν κανουν τελικα δουλεια οι φραουλες ε? Δοκιμασε και τις χαλασμενες και αν δεν κανουν δουλεια αλλαξε φρουτο χαχαχα....

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια.
Τι μου κάνετε; Πως κοιμηθήκατε;
Εγω το πρωί που ξύπνησα η μέση μου πονούσε τόσο πολύ… που να πάρω κ άλλα κιλά.
Πήγα στο ΙΚΑ να κάνω τα χαρτιά μου για την άδεια κ επίδομα… μετά στη γυναικολόγο του ΙΚΑ για να επιβεβαιώσει την ΠΗΤ μου (03/07/13) αλλά μου είπε ότι είναι 30/06/13 αυτό που μου είχε πει αρχικά κ ο γυναικολόγος μου κ μου το άλλαξε μετά…
Αυτά τα νέα μου για σήμερα… περιμένω κ τα δικά σας…

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!
Λεμονάκι, αυτά τα χαζά και τις δεισιδαιμονίες, τα άκουγα κι εγώ ως τον 7ο αλλά πήγα μόνη μου και ψώνισα ότι ήθελα, έβγαλα κι ότι μου είχαν δώσει και τα ετοίμασα. Και καλά έκανα, αν τους άκουγα δεν θα είχα ούτε φανελάκι να πάρω το μωρό μου απ’ το μαιευτήριο!!!!

Κορίτσια αντιμετωπίστε άμεσα την δυσκοιλιότητα, δεν κάνει να σφίγγεστε γιατί μπορεί να επιφέρετε συσπάσεις! Το ακτινίδιο και τα ολικής άλεσης βοηθάνε πάρα πολύ. Εναλλακτικά σιροπάκι ντουφαλάκ – άσε που έτσι δεν θα έχετε φουσκώματα και φορτωμένο έντερο, πράγμα που παίζει μεγάλο ρόλο τώρα πια με το στριμωξίδι που υπάρχει στην κοιλιά μας!

Lamara γιατί σου άλλαξαν την ΠΗΤ? βάσει της αυχενικής; αν ειναι έτσι θα μου το αλλάξουν 1 ολόκληρη εβδομάδα! ουαου! θα φύγω νωρίτερα!!!! Για πες..

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κ απο μένα κορίτσια..
Εγώ ξύπνησα απ τις 6μιση για τουαλέτα κλασσικά λές κ όλη νύχτα έπινα ετσι αισθάνομαι κ μετά δε με πιάνει ύπνος.. Τώρα θα φάω δημητριακά Smile
Happymama έτσι έκανα κι εγώ..γιατί τώρα αν πήγαινα δεν θα άντεχα..μετά απο 10 λεπτά πονάνε τα πόδια μου κ η μέση μου..και άσε τους άλλους να λένε!
Αύριο έχουμε καρδιοτοκογράφημμα πάλι Smile

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
HappyMama έγραψε:Καλημέρα!
Λεμονάκι, αυτά τα χαζά και τις δεισιδαιμονίες, τα άκουγα κι εγώ ως τον 7ο αλλά πήγα μόνη μου και ψώνισα ότι ήθελα, έβγαλα κι ότι μου είχαν δώσει και τα ετοίμασα. Και καλά έκανα, αν τους άκουγα δεν θα είχα ούτε φανελάκι να πάρω το μωρό μου απ’ το μαιευτήριο!!!!

Κορίτσια αντιμετωπίστε άμεσα την δυσκοιλιότητα, δεν κάνει να σφίγγεστε γιατί μπορεί να επιφέρετε συσπάσεις! Το ακτινίδιο και τα ολικής άλεσης βοηθάνε πάρα πολύ. Εναλλακτικά σιροπάκι ντουφαλάκ – άσε που έτσι δεν θα έχετε φουσκώματα και φορτωμένο έντερο, πράγμα που παίζει μεγάλο ρόλο τώρα πια με το στριμωξίδι που υπάρχει στην κοιλιά μας!

Lamara γιατί σου άλλαξαν την ΠΗΤ? βάσει της αυχενικής; αν ειναι έτσι θα μου το αλλάξουν 1 ολόκληρη εβδομάδα! ουαου! θα φύγω νωρίτερα!!!! Για πες..

Όταν πήγα στο γυναικολόγο μου στο πρώτο κ δεύτερο ραντεβού μου ειπε ΠΗΤ 30/06
Μετα μ την άλλαξε 03/07. Να φανταστείς κ σε διάφορα σαΐτ π βάζω την 1η μέρα της αδιαθεσίας μου.. βγάζει την ΠΗΤ μου 30/06 αυτό π μου έγραψε στα χαρτιά κ η γυναικολόγος του ΙΚΑ κ είπε ότι πρέπει να σταματήσω την δουλειά 04/05…

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά θα κάνω να πάω σύντομα κι εγώ στο ΙΚΑ για να ξέρω κι όλας να ενημερώσω εδώ στο γραφείο και να τελειώνω μ'αυτό το θέμα. Το δύσκολο είναι να βρω ημέρα ρεπό ελεύθερη... No

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
HappyMama έγραψε:Καλά θα κάνω να πάω σύντομα κι εγώ στο ΙΚΑ για να ξέρω κι όλας να ενημερώσω εδώ στο γραφείο και να τελειώνω μ'αυτό το θέμα. Το δύσκολο είναι να βρω ημέρα ρεπό ελεύθερη... No

πρέπει να πας πριν τη μέρα π ειναι να σταματήσεις την δουλειά.. αλλιώς θα έχεις πρόβλημα...
ενημέρωσε τους κ πάνε.. θα βρουν το μπελά τους κ τα αφεντικά (αν έχεις)

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μου έδωσαν μια βεβαίωση π πρέπει να την συμπληρώσει ο γυναικολόγος του ΙΚΑ,ο εργοδότης κ εγώ.
Εκτός από αυτό το χαρτί θέλουν:
Φωτοτυπία της ταυτότητας
Φωτοτυπία τραπεζικού λογαριασμού με το όνομα μου
Φωτοτυπία έναν λογαριασμό οπου φαίνεται η διεύθυνση μου.
Κ να πάω με όλα αυτά τα χαρτιά πάλι στις Ασφάλειες του ΙΚΑ.

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι το ξέρω, άλλωστε μου το έχουν πει και 2-3 φορές ήδη, το ξέρω κι απ΄την παλιά μου εγκυμοσύνη. Σε μεγάλη εταιρία είμαι και υπάρχει εξειδίκευση σε αυτά τα θέματα και με κατευθύνουν πολύ καλά.
Τη βεβαίωση αυτή που λες θα την πάρω απ' το ΙΚΑ που θα πάω με το χαρτί με την πητ απ' τον γιατρό μου. Τα υπόλοιπα τα έχω κάνει απ' την προηγούμενη φορά και δεν ξαναχρειάζεται Wink

Κορίτσια σήμερα στο γραφείο πήρα 1 τοστ με μαύρο ψωμί, 1 αγγούρι, 2 καρότα και 1 μήλο. Συνήθως παίρνω τοστ, φρούτο και σαλάτα με ντάκο γιατί είμαι γραφείο 8-9 ώρες και πρέπει να κάνω 3 γεύματα.
Αλλά με τα αγγούρια δεν έχω χορτάσει.... νιώθω σαν ξελιγωμένη.. σκέφτομαι μακαρονάδες και πάστες και καταϊφια και μιλφέιγ. Με έχει πιάσει παράκρουση. Laughing Laughing

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
HappyMama έγραψε:Ναι το ξέρω, άλλωστε μου το έχουν πει και 2-3 φορές ήδη, το ξέρω κι απ΄την παλιά μου εγκυμοσύνη. Σε μεγάλη εταιρία είμαι και υπάρχει εξειδίκευση σε αυτά τα θέματα και με κατευθύνουν πολύ καλά.
Τη βεβαίωση αυτή που λες θα την πάρω απ' το ΙΚΑ που θα πάω με το χαρτί με την πητ απ' τον γιατρό μου. Τα υπόλοιπα τα έχω κάνει απ' την προηγούμενη φορά και δεν ξαναχρειάζεται Wink

Κορίτσια σήμερα στο γραφείο πήρα 1 τοστ με μαύρο ψωμί, 1 αγγούρι, 2 καρότα και 1 μήλο. Συνήθως παίρνω τοστ, φρούτο και σαλάτα με ντάκο γιατί είμαι γραφείο 8-9 ώρες και πρέπει να κάνω 3 γεύματα.
Αλλά με τα αγγούρια δεν έχω χορτάσει.... νιώθω σαν ξελιγωμένη.. σκέφτομαι μακαρονάδες και πάστες και καταϊφια και μιλφέιγ. Με έχει πιάσει παράκρουση. Laughing Laughing

χαχα μπορει να ειναι κ το αντιδραστικο στοιχειο που εχουμε μεσα μας.Εγω ενω πριν δε πεινουσα,ετρωγα οπως πριν κ σπανια με επιαναν λιγουρες κ ηθελα να φαω τα παντα,αυτο το μηνα που πρεπει να κανω διαιτα και εκοψα κ το αλατι σκεφτομαι συνεχεια φαγητα κ γλυκα,κλεινω τα ματια κ τα βλεπω ολοζωντανα μπροστα μου.Ακομα κ το παγωτο που δεν ημουν φαν καθε μερα σκεφτομαι παγωτα χαχαχα....
Να σας ρωτησω,εσεις εχετε ακουσει οτι τωρα δεν αφηνουν τα παιδια να παρουν πολυ βαρος για να γεννηθουν για να μη καταστρεφονται τα κοκκαλα κ η λεκανη της γυναικας? Το ακουω συχνα τελευταια απο κοπελες που εχουν γεννησει κ μου το ειπε κ ο γιατρος μου,πανω απο 3.300 δεν αντεχει η λεκανη μου...Κ μη παει ο νους σας στους καισαρικακηδες γιατι κ οι κοπελες γεννησαν φυσιολογικα κ για το γιατρο μου εχω πληροφοριες που καθεται κ περιμενει 12ωρα να γεννησουν..

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τιιι είναι αυτά που λές για μιλφειγ μμμμμμμμμ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 15 606100 λατρεύωωωω!!!!
Εγώ λιγουρεύομαι να τρώω σαλάτες πιο πολύ..αλλιώς δεν θα έλεγα ότι θέλω συνέχεια κάτι συγκεκριμμένο..
πόσσα κιλά έχετε βάλει μέχρι τώρα κορίτσια;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ 8 αλλά το πρωί είδα ότι έχασα 1. Αρα 7. ΠΕΙΝΑΩ.

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια. Τωρα καταφερα να καθησω λιγο στον υπολογιστη, ολο και κατι εχω να κανω.
Διαιτα πρεπει να κανουμε ε? κι εγω μαζι σας αλλα δεν μπορω!!! Τρωω ολη την ωρα και κυριως γλυκα, που πριν μεινω εγκυος δεν με ενδιαφεραν και πολυ. Δεν αναγνωριζω τον εαυτο μου. Μεχρι τωρα πηρα 6 κιλα, αλλα αν δε σταματησω θα βαλω αλλα τοσα σιγουρα.

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ που έβαλα 12 δηλαδή είμαι καλά :Ρ
Γιατί δίαιτα κορίτσια;;

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lemonaki1 έγραψε:Εγώ που έβαλα 12 δηλαδή είμαι καλά :Ρ
Γιατί δίαιτα κορίτσια;;

Καθε μια με το σωματοτυπο της... τα νουμερα δεν ειναι απολυτα. Εγω απο 48 εφτασα 54 αλλα ειμαι 150cm, οποτε εχω γινει λιγο δυσκηνιτη. Ενταξυ τους τελευταιους μηνες αν οχι διαιτα, χρειαζεται προσοχη γιατι παιρνουμε κιλα χωρις να το καταλαβουμε (τα λεω να τα ακουω και εγω). Και πως φευγουν μετα? Και για τον τοκετο φανταζομαι θα ειναι πιο ευκολα τα πραγματα με λιγοτερα κιλα, οσο γινεται.

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δίαιτα λόγω του ζαχάρου. Ανυπομονώ να πάω ενδοκρινολόγο αύριο να δω αν θα μου πει τα ίδια με την συγγενή μου. Πολύ αυστηρή ήταν (γιαυτό είναι 42 κιλά) - έτσι έκανα ότι μου έλεγε και την άλλη φορά που ήμουν έγκυος κι είχα προδιάθεση κι άρχισα να χάνω κιλά στον 7ο. Αλλά στερήθηκα...

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια Καλησπέρα !

Βλέπω σήμερα θίξατε το ευαίσθητο θέμα .... "ΚΙΛΑ!!!"

Εγώ καλύτερα να μην μιλήσω....
Έχω πάρει ήδη 9 !!! Και έχω καιρό μπροστά μου ακόμα! Βέβαια η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολυ΄αδύνατη πριν (57) και αρκετά ψηλή (173cm) αλλά και πάλι μου φαίνονται αρκετά! (στο προηγούμενο είχα πάρει 10!) Δεν ξέρω αν έχετε άλλο παιδι αλλά για τα πρώτα 10 κιλά σας διαβεβαιώ ότι τα χάνετε ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ! Ούτε θα καταλάβετε πως! Καταρχήν 6-8 φεύγουν στο μαιευτήριο. Τώρα για τα πάνω από 10 ...δεν ξέρω να σας απαντήσω !

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ την άλλη φορά πήρα 11 & γύρισα σπίτι έχοντας χάσει 7,5. Μου έμειναν 3,5.. και η χαρά. Σε έναν μήνα έγιναν 6!! Μέχρι να σαραντίσω πήρα δλδ αντί να χάσω. pig pig pig

Βλέπω τα ρούχα μου που είναι και αξίας και μου'ρχεται να βάλω τα κλάμματα, θέλω να ξαναμπω! Τώρα βολεύομαι με παντελόνια απ' το H&M Mama και θα τα φοράω όπως και την άλλη φορά ώσπου να ξαναγίνω άνθρωπος!
Κυκλοφορούσα αν καταλάβατε με παντελόνια εγκυμοσύνης τους πρώτους 7 μήνες! pig pig pig

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kakao_28 έγραψε:
yianna76 έγραψε:
τιεννοεις οτι την βρησκει μεγαλυτερη;δεν πιστευω να παιζει ρολο γιατι δεν ρωτας τον γιατρο;

Με βάση τη Β΄επιπέδου τη Δευτέρα ήμουν 32+4 ενώ στον υπέρηχο ήμουν 33+0. Βασικά είχα κύκλο γύρω στις 33 ημερες για αυτό και έπαιζε η ΠΗΤ μου.

στην β'επιπεδου δεν εβαλες την ιδια ημερομηνια που βαζεις παντα στο υπερυχο οταν πας στο γιατρο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις