Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
601 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 601 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 35]

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εύα ευάκι καλώς σας βρήκα! Σε βλέπω πολύ οργανωμένη! Εγώ δεν έχω προετοιμάσει απολύτως τίποτα! Είναι το πρώτο σου; Πότε έχεις ΠΗΤ;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenamagio έγραψε:Το μωρό είναι αγόρι!!!! Και από ότι βλέπω έχετε οοοοολες κορίτσι! Θα γεννήσω στο ιασώ και δεν έχω ακούσει τα καλύτερα για να είμαι ειλικρινής.... Λένε ότι την καισαρική δεν την γλυτώνεις με τίποτα! Για το σακχάρο έχεις καμία ένδειξη πριν την καμπύλη; Στις γενικές αίματος εννοώ; Εγω θα κάνω καμπύλη την άλλη εβδομάδα και έχω αγχωθεί ΚΑΙ με αυτό!

μην ανχωνεσαι οταν κανεις γενικη ποσο σου ειναι το ζαχαρο;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπράβο βρε Ευα!! Εγώ έχω φάει τον άντρα μου να πάμε για κρεβατάκι της μικρής το Σάββατο ώστε να κρύψουμε την κούνια προσωρινά και το Πάσχα στην άδεια θα αρχίσω το πλύσιμο και την βαλίτσα.
Δεν μπορώ να μπω στην αποθήκη όπως είμαι, αλλιώς θα τα είχα κατεβάσει όλα μόνη μου και θα είχα αρχίσει!!

Elenamagio μην αγχώνεσαι, εγώ που την έχω πατήσει απ' το ιδιωτικό έχω να σου πω για άλλες 100 κοπέλες που πέρασαν καλά κι όλα έγιναν σωστά. Προσπάθησε να είσαι αισιόδοξη!
Εμένα δεν μου έδειχνε τίποτα ασυνήθιστο η γενική κι όλες οι άλλες εξετάσεις. Μάλιστα είχα κάνει μία καμπύλη με 50ml στις 24 εβδ. και ήταν άριστη.

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenamagio έγραψε:Εύα ευάκι καλώς σας βρήκα! Σε βλέπω πολύ οργανωμένη! Εγώ δεν έχω προετοιμάσει απολύτως τίποτα! Είναι το πρώτο σου; Πότε έχεις ΠΗΤ;
nai το πρωτο ειναι 20/6 εχω πητ.ιασω εσυ ε εγω μητερα

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια
έχω καιρό να μπω γιατί τρέχουμε

Βγήκε η καμπύλη μου έχω προδιάθεση γι α διαβήτη ( δεν έμαθα ακόμα τιμές) και θα κάνω διατροφή Crying or Very sad
Αλλά τελικά σε καλό μου βγήκε έχασα 1 κιλό Very Happy

Ξεκινάμε και βάψιμο το σπίτι και έχω μια χαρά που τα ξεχνάω όλα!!!!

happy mama τι έγινε? μην αγχώνεσαι αν κάνεις διατροφή θα είσαι οκ και εγώ μια από τα ίδια σου κάνω συμπαράσταση ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 215994

λεμονάκι και έλενα καλώς ήρθατε με το καλό τα μωράκια σας

έλενα εγώ και η chrisbi έχουμε αγόρι!!!

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lemonaki1 και elenamagio καλωσήρθατε στην παρεα μας!!!
Πληροφοριακα για να βοηθησω εχουμε πει και εχουμε βαλει απο κατω στην υπογραφη μας τις ΠΗΤ μας και το φυλο των παιδιων..για να μη ρωταμε κ μεις μεταξυ μα συνεχεια..Μπορειτε αν θελετε να κανετε το ιδιο..

Λοιπον θελουμε ομαδικο ξεματιασμα..!!τι ειναι αυτο το πραγμα τελευταια???
Αισιοδοξια κοριτσια κ ολα θα πανε καλα!

Εγω δεν εχω κανα τρελο νεο..ειμαι στο ψαξιμο για τα πραγματακια που χρειαζομαι να αρχισω κ γω να φτιαχνω βαλιτσα..
Την αλλη τριτη θα παω για ντοπλερ κ βιοφυσικο προφιλ..!
Αντε να δω κ ποσο εχει γινει..!

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αρτεμη κι εσύ;;;; Shocked Shocked
Τι να πω; ας το δούμε θετικά...

Η αλήθεια είναι πως δεν θα με χαλάσει να χάσω και κανένα κιλάκι... Αλλά δεν θέλω να πεινάω.

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κ από μένα…
Καλώς ήρθατε κορίτσια κ εσείς, με το καλό τα μωράκια σας.
Happy mama ακόμα στο γραφείο είσαι; Υπομονή κ εγώ πιστεύω πως με την διατροφή θα είσαι μια χαρά.
Εύα αρκετά ακτινίδια για την δυσκοιλιότητα.. πίστεψε με βοηθάνε παααρα πολύ.

Κορίτσια κ εγώ είμαι στο ψάξιμο… δεν βρίσκω αυτά που θέλω για το καρπουζάκι μ κ εκνευρίζομαι… είναι που έχουμε κ 2-3 μαγαζιά με παιδικά……
Κατά τ’ αλλα έχω πρόβλημα με την αναπνοή μου… δεν μπορώ να πάρω ανάσα ώρες ώρες… μάλλον η μικρή πιέζει τα πνευμόνια;
Πάνω κάτω αυτά…

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια. Ευχομαι απο δω και περα να ειμαστε ολες καλα, και τα μωρακια μας, γιατι πολυ γκαντεμια επεσε στο φορουμ.
Γιαννα ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα.
Αννα τελεια η μπεμπα!!!μοντελο ε! θα συμφωνησω με τα κοριτσια.
Lemonaki1 καλως ηρθες, με το καλο η μπεμπα.
Κακαο αισιοδοξια πανω απο ολα,αφου τιποτα δεν ειναι σιγουρο, κι αν ειναι να γινει καισαρικη για καλο δικο σου ή της μπεμπας ας ειναι.
Ελενα καλως ηρθες στην παρεα, με το καλο.

Χτες αρχισα τα μαθηματα ψυχοπροφυλακτικης,και για πρωτο μαθημα καναμε ανατομια...που βρισκεται η μητρα, ο τραχηλος, που γινονται τα ραματα, διαφορα τετεια. Καναμε και ασκησεις για τη μεση. Στα επομενα θα μαθουμε ανωδυνο τοκετο, για το θυλασμο και περιποιηση βρεφους. Πολυ μου αρεσε, και στον αντρα μου (δεν το περιμενα), ο οποιος πρεπει να ερχεται γιατι θελει να ειναι στην αιθουσα τοκετου.

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evelin κ εγώ θα πάω σε μια μαία που κάνει μαθήματα ψυχοπροφυλακτικης..
μου είπε ο γιατρός μου οτι σου μαθαίνουν τα πάντα..

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οι γενικές αίματος μου δείχνουν όλες 70 σάκχαρο εκτός από την πρώτη που έδειξε 75 και την τελευταία που έδειξε 69!!! Μια μονάδα δηλαδή κάτω από το φυσιολογικό. Βέβαια ήμουν νηστική πολλές ώρες... Δυστυχώς δεν ξέρω πως να βάλω στην υπογραφή μου ΠΗΤ και φύλο...αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει...

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς σας βρήκα όλες κορίτσια Very Happy με το καλό να κρατήσουμε όλες τα παιδάκια μας..
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ τελείωσες κιόλας την βαλίτσα;;
Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα σχεδόν..εκτός τα ψώνια για το νοσοκομείο κ για την μικρή..μας λείπουν ακόμα 2-3 πραγματάκια και το δωμάτιο της δεν έχουμε πάρει ακόμα..σκεφτόμουν να μην παραγγείλω να πάμε να το πάρουμε απ το ικέα το κρεβατάκι κ την ντουλάπα της.
Lamara κι εγώ το παθαίνω αυτό καμιά φορά να μην μπορώ να πάρω ανάσα..αφου νόμιζα θα λυποθυμήσω.
Κορίτσια να φοράτε ματάκι και δε σας πιάνει τίποτα!!!

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lemonaki1 έγραψε:Καλώς σας βρήκα όλες κορίτσια Very Happy με το καλό να κρατήσουμε όλες τα παιδάκια μας..
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ τελείωσες κιόλας την βαλίτσα;;
Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα σχεδόν..εκτός τα ψώνια για το νοσοκομείο κ για την μικρή..μας λείπουν ακόμα 2-3 πραγματάκια και το δωμάτιο της δεν έχουμε πάρει ακόμα..σκεφτόμουν να μην παραγγείλω να πάμε να το πάρουμε απ το ικέα το κρεβατάκι κ την ντουλάπα της.
Lamara κι εγώ το παθαίνω αυτό καμιά φορά να μην μπορώ να πάρω ανάσα..αφου νόμιζα θα λυποθυμήσω.
Κορίτσια να φοράτε ματάκι και δε σας πιάνει τίποτα!!!

ναι ας τα να πάνε...
εγώ λεω να κάνουμε το σταυρό μας κ θα είμαστε οκ Smile

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenamagio έγραψε:Οι γενικές αίματος μου δείχνουν όλες 70 σάκχαρο εκτός από την πρώτη που έδειξε 75 και την τελευταία που έδειξε 69!!! Μια μονάδα δηλαδή κάτω από το φυσιολογικό. Βέβαια ήμουν νηστική πολλές ώρες... Δυστυχώς δεν ξέρω πως να βάλω στην υπογραφή μου ΠΗΤ και φύλο...αν μπορεί κάποια να με βοηθήσει...

πάνε εκει που λεει προφιλ πάνω δεξιά .. μπες μέσα κ πάτα στην υπογραφή
βάλε την ΠΗΤ σ κ πάτα αποθήκευση.

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πρέπει να δίνουμε και πολύ σημασία γιατί μετά τρελένεσαι..κι εγώ στην αρχή κοιτούσα να μη το πώ σε κανέναν κ μου έλεγαν να μη πάω να κάνω ψώνια πριν μπώ στον 8ο και χαζά..

E+G=N

E+G=N
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γενικα λενε,ακουμε κ θ ακουσουμε πααρρααα πολλα χαζα...
Εμεις θα ακουμε μονο το γιατρο και το ενστικτο μας και θα πανε ολα οπως η φυση τα χει σχεδιασει..!!
Οσο για την ανασα,συμβαινει επειδη εχει ανεβει πολυ ψηλα τωρα πια η μητρα και πιεζει το διαφραγμα..!
υπομνονη..!και μη κανετε πραγματα που απαιτουν μεγαλυτερες ανασες..!
Ελενα πας εκει που λεει προφιλ,μετα πας εκει που λεει υπογραφη,γραφεις την ΠΗΤ κ το φυλο στο ασπρο κουτακι και πατας αποθηκευση!

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια μου καλως ηρθατε...πολλα τα νεα μας βλεπω...εγω παλι δεν εχω κανενα τα ιδια κ τα ιδια...υπομονη με την διατροφη αρτεμη κ χαπι μαμα..ευχομαι ολο ευχαριστα απο εδω κ περα

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο καλά..εμείς μενουμε στον 4ο κ επειδή φοβάμαι τα ανσανσερ κ πάω με τα πόδια κ μετά θέλω 5 λεπτά για να συνέλθω

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια νομίζω τα κατάφερα με την υπογραφή! Σας ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία !

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenamagio έγραψε:Κορίτσια νομίζω τα κατάφερα με την υπογραφή! Σας ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία !

μπραβο δεν ειναι δυσκολο θα μαθεις

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρααααα....
Πω πω διαβάζω τις προηγούμενες μέρες, όπως λέτε κ εσείς όλες έχουμε μικροπροβληματάκια τελικά.

Άννα σχεδόν τα ίδια οι μπεμπούλες μας. Κ εμένα ήταν λίγο πάνω από 2kg και εχει πολύ ψηλά πόδια.

Καλώς ήρθατε Λεμονάκι & elenamagio!!!
Λεμονάκι με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Είσαι η 1η στην ομάδα μας...
Elenamagio κι εσένα με το κάλο το αγοράκι σου!!!

HappyMama τι ήταν αυτό που είπες για την πρώτη σου γέννα, έπαθα ΣΟΚ...
Πρέπει να δεις και τη θετική πλευρά με το ζάχαρο, με τη διατροφή δε θα πάρεις κιλα χιχιχι (παρηγορία στον άρρωστο... ελπίζω να μην σε πειράξει το χιουμορ μου)

Ευά το έχω σκεφτεί κι εγώ πως μπορεί να γεννήσω στην τουαλέτα χαχαχα... Και πραγματικά, το ανάφερε και μια άλλη κοπέλα, τα ακτινίδια βοηθάνε πολύ.

Κι εγώ ζορίζομα λίγο στην αναπνοή αλλά μονο μόλις ξαπλώσω ανάσκελα.

Μαρία-Ευα να μας πεις τα νέα σου αν πας εδώ στο γιατρό.

Να σας ρωτήσω η γιατρός τις τελευταίες επισκέψεις βρίσκει τη μπεμπα 2 μέρες μεγαλύτερη. Λέτε να αλλάξω την ΠΗΤ μου?

Καληνύχτα σας!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 417472

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς σας βρήκα κακαο Smile ευχαριστώ πολύ κ εσυ με το καλό η μπουμπούκα σου!!!! <3
Ρώτησε τον γιατρό σου να σου πει για την πητ σου.. Εμάς πριν 2 μήνες μας ειχε πει οτι ειναι 1βδομαδα μικροτερη κ μετα δεν ανεφερε κατι αλλο απλα οτι δεν θα ειναι κ πολυ μεγαλο μωρο..

mom boys

mom boys
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σας!
Βρήκα χρόνο και είπα να μπω να δω τα νέα σας, βρε κορίτσια πραγματικά δεν σας προλαβαίνω με τίποτα, έχουν έρθει και καινούργιες κοπέλες με το καλό τα μωράκια σας.
Εγώ ανοίγω τον p/c αλλά δεν καταφέρνω να κάτσω λίγο ήσυχα, γενικά γίνετε ο τρελός χαμός η εγκυμοσύνη ευτυχώς προχωράει μια χαρά, ελπίζω κάποια στιγμή να συντονιστώ μαζί σας και να τα λέμε πιο συχνά.

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kakao_28 έγραψε:Καλησπέρααααα....
Πω πω διαβάζω τις προηγούμενες μέρες, όπως λέτε κ εσείς όλες έχουμε μικροπροβληματάκια τελικά.

Άννα σχεδόν τα ίδια οι μπεμπούλες μας. Κ εμένα ήταν λίγο πάνω από 2kg και εχει πολύ ψηλά πόδια.

Καλώς ήρθατε Λεμονάκι & elenamagio!!!
Λεμονάκι με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Είσαι η 1η στην ομάδα μας...
Elenamagio κι εσένα με το κάλο το αγοράκι σου!!!

HappyMama τι ήταν αυτό που είπες για την πρώτη σου γέννα, έπαθα ΣΟΚ...
Πρέπει να δεις και τη θετική πλευρά με το ζάχαρο, με τη διατροφή δε θα πάρεις κιλα χιχιχι (παρηγορία στον άρρωστο... ελπίζω να μην σε πειράξει το χιουμορ μου)

Ευά το έχω σκεφτεί κι εγώ πως μπορεί να γεννήσω στην τουαλέτα χαχαχα... Και πραγματικά, το ανάφερε και μια άλλη κοπέλα, τα ακτινίδια βοηθάνε πολύ.

Κι εγώ ζορίζομα λίγο στην αναπνοή αλλά μονο μόλις ξαπλώσω ανάσκελα.

Μαρία-Ευα να μας πεις τα νέα σου αν πας εδώ στο γιατρό.

Να σας ρωτήσω η γιατρός τις τελευταίες επισκέψεις βρίσκει τη μπεμπα 2 μέρες μεγαλύτερη. Λέτε να αλλάξω την ΠΗΤ μου?

Καληνύχτα σας!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 14 417472

τιεννοεις οτι την βρησκει μεγαλυτερη;δεν πιστευω να παιζει ρολο γιατι δεν ρωτας τον γιατρο;

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lemonaki1 έγραψε:Καλώς σας βρήκα κακαο Smile ευχαριστώ πολύ κ εσυ με το καλό η μπουμπούκα σου!!!! <3
Ρώτησε τον γιατρό σου να σου πει για την πητ σου.. Εμάς πριν 2 μήνες μας ειχε πει οτι ειναι 1βδομαδα μικροτερη κ μετα δεν ανεφερε κατι αλλο απλα οτι δεν θα ειναι κ πολυ μεγαλο μωρο..

ποσο ηταν το βαρος της τελευταια φορα που πηγες στο γιατρο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις