Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
610 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 610 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 35]

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχεις έρθει Γερμανία;

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lemonaki1 έγραψε:Myangels ευχαριστώ πολύ Smile εσυ δυδιμα ;;;;; Very Happy τι ωραίααααααα!!!με το καλό κορίτσι μου!!!! Τα πρώτα σου παιδάκια είναι;;


ευχαριστώ πολύ, ναι τα πρώτα μου είναι εσένα??

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lemonaki1 έγραψε:Έχεις έρθει Γερμανία;

στην φρανφρουτη ειχα ερθει 5 μερες

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
myAngels έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Myangels ευχαριστώ πολύ Smile εσυ δυδιμα ;;;;; Very Happy τι ωραίααααααα!!!με το καλό κορίτσι μου!!!! Τα πρώτα σου παιδάκια είναι;;


ευχαριστώ πολύ, ναι τα πρώτα μου είναι εσένα??

Τέλειαααα Smile έχετε κ στην οικογένεια ή έτυχε;
Κι μένα το πρώτο μου παιδάκι είναι Smile

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Έχεις έρθει Γερμανία;

στην φρανφρουτη ειχα ερθει 5 μερες

Ωραία πόλη μ αρέσει Smile

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
myAngels έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Myangels ευχαριστώ πολύ Smile εσυ δυδιμα ;;;;; Very Happy τι ωραίααααααα!!!με το καλό κορίτσι μου!!!! Τα πρώτα σου παιδάκια είναι;;


ευχαριστώ πολύ, ναι τα πρώτα μου είναι εσένα??

Μια χαρα τα μωρακια,μπραβο!!!! Η κορη κραταει σιλουετα ε?Δεν εχουν μεγαλη διαφορα παντως μια χαρα ειναι..

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια
τι κάνετε?

Λεμονάκι μην ανεβαινεις καλέ τόσους ορόφους με τα πόδια δεν κάνει!!!!!

H,mama πως πάει με την διατροφή? αν θέλεις βοήθεια πες μου Very Happy
δεν είναι ανάγκη αν λιμοκτονείς ε???
άλλαξε το απλό ψωμί με ολικής και πάρε μαζί σου κανονικό φαγητό λίγο κοτοπουλάκι , μπιφτεκάκι κλπ με σαλατούλα. το πρωί μπορείς τοστ με δημητριακά ολικής και πάρε και ριζογκοφρέτες να έχεις μαζί για τις λιγούρες
δεν κάνει να μείνεις νηστική πάνω από 2-3 ώρες θα έχεις υπογλυκαιμίες....

Αννα αυτό με τα κιλά του μωρου δεν ισχύει ξέρει το μωράκι πότε θα βγει
Καισαρική η όχι μπορεί να το κάνουν για να φτιάξουν το πρόγραμμα΄τους...

Έλενα πρέπει να μην τρώμε γλυκά με το ζάχαρο για τα μπεμπάκια μας

my angelς τέλεια τα μωράκια σου μια χαρά Very Happy

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα δικά μας νέα...

Από χτες το βράδυ έχω πονάκια και ο γιατρός με ξανακρεβάτωσε......και μου έδωσε και yutopar... είναι για τις συσπάσεις....

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καθόλου είχα διάρροια ,,,, και πόνους τρελλούς πριν....

Περιμένω να ακούσω τον μπέμπη γιατί έχει από τις 5 να τον ακούσω,,, μάλλον φοβήθηκε αλλα΄ανυσηχώ
Ο γιατρός λεει όλα οκ και να μην παω να κάτσω στα αυγά μου αλλά πολύ θα ήθελα να τον δω λίγο μια στιγμούλα

Από κιλά έχω πάρει 15 αλλά τώρα χάνω με την διατροφή ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 215994

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 215994
Εγώ σήμερα ξύπνησα με λίγο πονοκέφαλο..όταν έχω γιατρό πάντα αγχώνομαι νομίζω ότι δε θα προλάβω :S
Έχω κλειστοφοβία γι αυτό πάω με τα πόδια,γιατί αν γίνει καμιά αναποδιά θα με πιάσει φόβος κ ύστερα θα 'ναι χυρότερα..στο επόμενο σπίτι θα κοιτάξω σίγουρα να είμαστε στον πρώτο.
Art25kar περαστικούλια σου..ο μπέμπης θα κατάλαβε οτι η μαμα ανυσηχεισε..σε λίγο θα τον ακούσεις don't worry

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Art25kar το ξέρω ότι δεν πρέπει να τρώω γλυκά αλλά δυστυχώς τις πιο πολλές μέρες δεν μπορώ να κρατηθώ ...
Πάντως στο προηγούμενο μωρό έτρωγα περισσότερα και δόξα σοι ο θεός όλα πήγαν καλά ...Τώρα θα μου πεις αυτό δεν λέει τίποτα! Η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική!

Σου εύχομαι γρήγορα περαστικά και κυρίως μην ανησυχείς! Το άγχος δεν βοηθάει! Μπορεί ο μικρός να μην έχει αρκετό χώρο πλέον γι αυτο να μην τον ακούς συχνά. Ο γιατρός σου πάντα ξέρει καλύτερα!

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστώ πολύ κορίτσια ....
τον άκουσα τον μπέμπη ευτυχώς..

αλλά ταλαιπωρία όλο αυτό στα πίσω πίσω...

έλενα αν δεν έχεις διαβήτη δεν χρειάζεται να αποφύγεις τα γλυκά για μένα το λέω και την Η μαμα που έχουμε θέμα και η δώρα νομίζω

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όχι η αληθεια είναι δεν εχω διαβητη προς το παρον τουλαχιστον !
Την καμπύλη θα την κάνω την άλλη βδομάδα. Αλλα η γενική αίματος που κάνω καθε μηνα μου δειχνει 70-75 σακχαρο και ποτε παραπανω.

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια.
My angels τις εκανα κι εγω τις ενεσεις αυτες.Μαλιστα σημερα εκανα τις δυο τελευταιες.Στην αρχη ειχα τσινισει γιατι δεν ηξερα τι ειναι κ φοβηθηκα πως κατι ειδε ο γιατρος κ μου τις εγραψε αλλα τελικα μιλωντας κ με αλλες κοπελες που τις εκαναν καταλαβα πως μονο καλο κανουν στο μωρο κ παρολο που ειναι κορτιζονη δεν εχεις κανενα θεμα

Σημερα μπαινουμε στην 33 εβδομαδα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 654316
Πλησιαζει ο καιρος που θα αγκαλιασω το αγορακι μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 669659

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dorto99 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια.
My angels τις εκανα κι εγω τις ενεσεις αυτες.Μαλιστα σημερα εκανα τις δυο τελευταιες.Στην αρχη ειχα τσινισει γιατι δεν ηξερα τι ειναι κ φοβηθηκα πως κατι ειδε ο γιατρος κ μου τις εγραψε αλλα τελικα μιλωντας κ με αλλες κοπελες που τις εκαναν καταλαβα πως μονο καλο κανουν στο μωρο κ παρολο που ειναι κορτιζονη δεν εχεις κανενα θεμα

Σημερα μπαινουμε στην 33 εβδομαδα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 654316
Πλησιαζει ο καιρος που θα αγκαλιασω το αγορακι μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 669659


Καλησπέρα κορίτσια!!! κι εγώ μόλις άκουσα κορτιζόνη μου ήρθε κάπως, το ίδιο και ο άντρας μου αλλά μου εξήγησε η γιατρός και με καθησύχασε και μου είπε ότι δεν έχει παρενέργειες... Rolling Eyes
π'ερασε ο καιρός ε?? με το καλό, να πάνε όλα καλά σε όλες μας...
Άρτεμις περαστικά σου, μην αγχώνεσαι και αγχώνεται και ο μπεμπούλης σου, όλα θα πάνε καλά..

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Lemonaki1 έγραψε:
myAngels έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Myangels ευχαριστώ πολύ Smile εσυ δυδιμα ;;;;; Very Happy τι ωραίααααααα!!!με το καλό κορίτσι μου!!!! Τα πρώτα σου παιδάκια είναι;;


ευχαριστώ πολύ, ναι τα πρώτα μου είναι εσένα??

Τέλειαααα Smile έχετε κ στην οικογένεια ή έτυχε;
Κι μένα το πρώτο μου παιδάκι είναι Smile

έχω κληρονομικότητα απο γιαγιά και απο θεία αλλά είχα πάρει και χάπια για να βγαίνουν πιο πολλα ωάρια...

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια. Να σας ρωτησω, οσες γνωριζετε, πως ακριβως ειναι οι συσπασεις? Τι αισθανεστε δηλαδη? Εχω μερες τωρα που οταν κανω καποια δουλεια, κατι απλο, οπως να παρω κατι απο ντουλαπι , τα πιατα, να βαλω ηλεκτρικη...καθημερινα πργματα δηλαδη , η κοιλια μου πετρωνει. Αισθανομαι την περιοχη πανω απο τον αφαλο , σαν ενα τοξο να σκληραινει πολυ για λιγα δευτερολεπτα. Το αισθανομαι και χωρις να κανω τιποτα. Ρωτησα το γιατρο και μου ειπε οτι ο μπεμπης εχει μεγαλωσει και καθως ακουμπαει τη μητρα αυτη αντιδρα.Εγω ομως ανησυχω!!! Νιωθω και ενα πονο κοντα στο ηβικο οστο εσωτερικα κοντα στο αιδιο μερικες φορες. Εχει νιωσει καμια κατι παρομοιο?

elenamagio

elenamagio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εβελιν οι συσπάσεις είναι αυτό ακριβώς που περιγράφεις! Μην ανησυχείς είναι φυσιολογικό στον μήνα που είσαι. Αν όμως είναι πολύ συχνές ίσως πρέπει να πάρεις μαγνήσιο. Ουσιαστικά βιταμίνη είναι και μόνο καλό κάνει! Εμένα ο γιατρός μου μου το έχει δώσει από τον πέμπτο μήνα και οι συσπασεις μου είναι σπάνιες. Λέγεται trofocard. Ρωτά το γιατρό σου δεν χάνεις τίποτα! Τα μικρά πονάκια είναι φυσιολογικά όπως και να έχει όμως ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ!

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έβελιν μην αγχώνεσαι. Και συσπάσεις να είναι το θεωρώ λογικό στην εβδομάδα που είσαι. Προετοιμάζεται η μήτρα σου. Κι εγώ μόλις κουραστώ λίγο πλέον νίώθω να πετρώνει η κοιλιά μόυ σε κάποια σημεία και ένα σαν πονακι να το πω, όχι έντονο όμως. Μου είπε η γιατρός πως αν μόλις ξαπλώσω περάσει δεν ειναι τίποτα.

Μy angels πόσο βαριά μπορεί να νιώθεις εσύ με το 2 μωρά? Εγώ νιώθω ασήκωτη με ένα και φαντάζομαι εσένα....

Αμάν βρε Αρτεμη τι ήταν αυτό πάλι? Κουράστηκες? Τι κάνεις τώρα πως είσαι?

Πω πω δεν μπορώ να ακούω άλλο δυσαρεστα ρε κορίτσια.....

Μαρία Εύα πήγες στο γιατρό σήμερα? Τι σου είπε?


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 417472

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kakao_28 έγραψε:Έβελιν μην αγχώνεσαι. Και συσπάσεις να είναι το θεωρώ λογικό στην εβδομάδα που είσαι. Προετοιμάζεται η μήτρα σου. Κι εγώ μόλις κουραστώ λίγο πλέον νίώθω να πετρώνει η κοιλιά μόυ σε κάποια σημεία και ένα σαν πονακι να το πω, όχι έντονο όμως. Μου είπε η γιατρός πως αν μόλις ξαπλώσω περάσει δεν ειναι τίποτα.

Μy angels πόσο βαριά μπορεί να νιώθεις εσύ με το 2 μωρά? Εγώ νιώθω ασήκωτη με ένα και φαντάζομαι εσένα....

Αμάν βρε Αρτεμη τι ήταν αυτό πάλι? Κουράστηκες? Τι κάνεις τώρα πως είσαι?

Πω πω δεν μπορώ να ακούω άλλο δυσαρεστα ρε κορίτσια.....

Μαρία Εύα πήγες στο γιατρό σήμερα? Τι σου είπε?


ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 17 417472


άσ'τα, ώρες ώρες δεν μπορώ να κουνήσω... ειδικά το βράδι νιώθω την κοιλιά μου τεράστια cyclops Very Happy

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ελενα, κακο, ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Με ξεαγχωσατε λιγο. Θα ξεκουραζομαι πιο πολυ, γιατι μετα απο κουραση ειναι πιο συχνο το περωμα. Και ο γιτρος μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο αλλα δεν καταλαβαινω γιατι δεν μου ειπε οτι ειναι συσπασεις...

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε; Smile
Εμείς δόξα το θεό όλα καλά η μπεμπούλα είναι 2κιλά,εγώ έχασα 400γρ. κατα τα άλλα μια χαρά Smile
Δεν έμεινε πολύ ακόμα Very Happy μου φαίνεται απίστευτο!!
Myangels πώς είναι όταν κλωτσάνε κ τα δύο μαζί; Το φαντάζομαι αστείο Smile))

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονακι πολυ καλη ειναι η μπεμπουλα Very Happy Very Happy Very Happy
Εσυ γιατι εχασες βαρος,δεν τρως?

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τρώω αλλά αυτές τις 2βδομάδες έτρωγα ελαφριά..ίσως γι αυτό..μόλις τ ακουσα έμεινα αλλα όταν μου είπε για την μπέμπα υσήχασα..

dorto99

dorto99
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακαρι να εχει παρει κι ο δικος μου κ να εχει φτασει τα 2 κιλα τη Δευτερα που θα παμε(και παραπανω να ειναι δεν με νοιαζει καθολου!)Τωρα ποτε θα σας ξαναδει ο γιατρος?Εσυ σε δυο βδομαδες μπαινεις στο μηνα σου,ε?

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lemonaki1 έγραψε:Τρώω αλλά αυτές τις 2βδομάδες έτρωγα ελαφριά..ίσως γι αυτό..μόλις τ ακουσα έμεινα αλλα όταν μου είπε για την μπέμπα υσήχασα..

καλησπερα μια χαρα η μπεμπα μπραβο χαιρομαι
εγω εχω την Δευτερα ραντεβου και εχω ανχος γιατι εχασα 2 κιλα Crying or Very sad και θα πηρε η μπεμπα;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 26 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις