Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
616 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 616 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 35]

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dmarina έγραψε:
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:τι κανετε μανουλες.μαρινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου.

ευχαριστώ ευάκι!Με το καλό και το δικό σου μπεμπάκι!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ???ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΚΑΟΥΡΕΣ,ΠΟΝΟΥΣ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ........ Wink Wink Wink

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!!! τι κάνετε?? Μαρίνα καλώς ήρθες και με το καλό το μωράκι σου.
εγώ αυτές τις μέρες είμαι σαν το ζόμπι, δεν κοιμάμαι καθόλου καλά, δεν βολεύομαι πουθενά, ροχαλίζει και ο άντρας μου γιατί είναι μπουκωμένος, όλα μαζί...
Χθες πήγαμε στον Αγγειολόγο και ευτυχώς δεν χρειάζεται να κάνω ενέσεις αντιπηκτικές, μου είπε βέβαια να πάρω καλσόν ειδικό και να κάνω και ένα triplex.

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ......ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ..........ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΛΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ........ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΙΟΛΟΓΟ ΛΟΙΠΟΝ....ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ........ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 654316 ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλά είναι, παίζουνε ταμπούρλο με τη μαμά τους Very Happy , το δικό σου το μικράκι?? ΤΗν Τετάρτη θα πάμε στον γιατρό να τα δούμε πάλι.
Δυστυχώς μάλλον με κόλλησε , εδώ και 3 μέρες με γαργαλάει ο λαιμός μου, μακάρι να μην με ρίξει.

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
myAngels έγραψε:καλά είναι, παίζουνε ταμπούρλο με τη μαμά τους Very Happy , το δικό σου το μικράκι?? ΤΗν Τετάρτη θα πάμε στον γιατρό να τα δούμε πάλι.
Δυστυχώς μάλλον με κόλλησε , εδώ και 3 μέρες με γαργαλάει ο λαιμός μου, μακάρι να μην με ρίξει.
γεια σου κοριτσακι μπραβο τα νινακια σου.περαστικα αν κολλησες. Crying or Very sad προσεχε παντως οσο μπορεις.ποτε θα το κανεις το τριπλεξ

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:
myAngels έγραψε:καλά είναι, παίζουνε ταμπούρλο με τη μαμά τους Very Happy , το δικό σου το μικράκι?? ΤΗν Τετάρτη θα πάμε στον γιατρό να τα δούμε πάλι.
Δυστυχώς μάλλον με κόλλησε , εδώ και 3 μέρες με γαργαλάει ο λαιμός μου, μακάρι να μην με ρίξει.
γεια σου κοριτσακι μπραβο τα νινακια σου.περαστικα αν κολλησες. Crying or Very sad προσεχε παντως οσο μπορεις.ποτε θα το κανεις το τριπλεξ

Θα πάω το Σάββατο να κάνω το triplex μαζί με τα υπόλοιπα (καμπύλη ζάχαρου, γενικές αίματος ούρων και λοιπά)

dmarina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MARAKI1984 KRITI έγραψε:
dmarina έγραψε:
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:τι κανετε μανουλες.μαρινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου.

ευχαριστώ ευάκι!Με το καλό και το δικό σου μπεμπάκι!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ???ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΚΑΟΥΡΕΣ,ΠΟΝΟΥΣ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ........ Wink Wink Wink


Λοιπόν...το πρώτο τρίμηνο μόνο λίγες ανακατοσούρες είχα και υπνηλία.Όμως δυστυχώς απο τον 4 μήνα όλα άλλαξαν..Άρχισα να έχω έντονες συσπάσεις με πόνο,αποκολληση πλακούντα με ενδοαμνιακή αιμοραγία και αναγκαστικά επρεπε να μείνω στο κρεβατι και να παίρνω ενα σωρό χαπάκια..Στον υπέρηχο β'επιπέδου βρήκε ο γιατρός υπερηχογενές έντερο και επρεπε να αποφασίσουμε αν θα κανουμε αμνιο ή όχι.Τελικα έκανα αμνιο με εντονες συσπασεις,με βήχα και πυρετό.ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τώρα παρόλο που εχω ακομα πολλές συσπάσεις και πρεπει να ειμαι στο κρεβάτι με yutopar, utrogestan και μαγνήσια είμαι καλύτερα...

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ....ΠΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ,ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.......ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.......ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 2.........ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ Wink .....ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΡΑΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΡΚΕΤΑ......ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ???ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ......ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΟΥ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ......

myAngels

myAngels
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dmarina έγραψε:
MARAKI1984 KRITI έγραψε:
dmarina έγραψε:
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:τι κανετε μανουλες.μαρινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου.

ευχαριστώ ευάκι!Με το καλό και το δικό σου μπεμπάκι!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ???ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΚΑΟΥΡΕΣ,ΠΟΝΟΥΣ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ........ Wink Wink Wink


Λοιπόν...το πρώτο τρίμηνο μόνο λίγες ανακατοσούρες είχα και υπνηλία.Όμως δυστυχώς απο τον 4 μήνα όλα άλλαξαν..Άρχισα να έχω έντονες συσπάσεις με πόνο,αποκολληση πλακούντα με ενδοαμνιακή αιμοραγία και αναγκαστικά επρεπε να μείνω στο κρεβατι και να παίρνω ενα σωρό χαπάκια..Στον υπέρηχο β'επιπέδου βρήκε ο γιατρός υπερηχογενές έντερο και επρεπε να αποφασίσουμε αν θα κανουμε αμνιο ή όχι.Τελικα έκανα αμνιο με εντονες συσπασεις,με βήχα και πυρετό.ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τώρα παρόλο που εχω ακομα πολλές συσπάσεις και πρεπει να ειμαι στο κρεβάτι με yutopar, utrogestan και μαγνήσια είμαι καλύτερα...

υπομονή... άντε απο εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά Wink

dmarina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MARAKI1984 KRITI έγραψε:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ....ΠΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ,ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.......ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.......ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 2.........ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ Wink .....ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΡΑΝΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΡΚΕΤΑ......ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙΣ???ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ......ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΟΥ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ......


Στη Μπαντουβά πάω.Και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένη!

dmarina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
myAngels έγραψε:
dmarina έγραψε:
MARAKI1984 KRITI έγραψε:
dmarina έγραψε:
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:τι κανετε μανουλες.μαρινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου.

ευχαριστώ ευάκι!Με το καλό και το δικό σου μπεμπάκι!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ???ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΚΑΟΥΡΕΣ,ΠΟΝΟΥΣ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ........ Wink Wink Wink


Λοιπόν...το πρώτο τρίμηνο μόνο λίγες ανακατοσούρες είχα και υπνηλία.Όμως δυστυχώς απο τον 4 μήνα όλα άλλαξαν..Άρχισα να έχω έντονες συσπάσεις με πόνο,αποκολληση πλακούντα με ενδοαμνιακή αιμοραγία και αναγκαστικά επρεπε να μείνω στο κρεβατι και να παίρνω ενα σωρό χαπάκια..Στον υπέρηχο β'επιπέδου βρήκε ο γιατρός υπερηχογενές έντερο και επρεπε να αποφασίσουμε αν θα κανουμε αμνιο ή όχι.Τελικα έκανα αμνιο με εντονες συσπασεις,με βήχα και πυρετό.ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τώρα παρόλο που εχω ακομα πολλές συσπάσεις και πρεπει να ειμαι στο κρεβάτι με yutopar, utrogestan και μαγνήσια είμαι καλύτερα...

υπομονή... άντε απο εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά Wink


ευχαριστω!Ελπίζω όλα τα μωράκια μας να βγουν στην ώρα τους και υγιέστατα!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dmarina έγραψε:
myAngels έγραψε:
dmarina έγραψε:
MARAKI1984 KRITI έγραψε:
dmarina έγραψε:
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:τι κανετε μανουλες.μαρινα καλως ηρθες στην παρεα μας με το καλο το μωρακι σου.

ευχαριστώ ευάκι!Με το καλό και το δικό σου μπεμπάκι!

ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΣΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ???ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΚΑΟΥΡΕΣ,ΠΟΝΟΥΣ?ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ........ Wink Wink Wink


Λοιπόν...το πρώτο τρίμηνο μόνο λίγες ανακατοσούρες είχα και υπνηλία.Όμως δυστυχώς απο τον 4 μήνα όλα άλλαξαν..Άρχισα να έχω έντονες συσπάσεις με πόνο,αποκολληση πλακούντα με ενδοαμνιακή αιμοραγία και αναγκαστικά επρεπε να μείνω στο κρεβατι και να παίρνω ενα σωρό χαπάκια..Στον υπέρηχο β'επιπέδου βρήκε ο γιατρός υπερηχογενές έντερο και επρεπε να αποφασίσουμε αν θα κανουμε αμνιο ή όχι.Τελικα έκανα αμνιο με εντονες συσπασεις,με βήχα και πυρετό.ευτυχώς όλα πήγαν καλά και τώρα παρόλο που εχω ακομα πολλές συσπάσεις και πρεπει να ειμαι στο κρεβάτι με yutopar, utrogestan και μαγνήσια είμαι καλύτερα...

υπομονή... άντε απο εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά Wink


ευχαριστω!Ελπίζω όλα τα μωράκια μας να βγουν στην ώρα τους και υγιέστατα!
αντε βρε περασες δυσκολα πολυ.εγω εμετους ειχα αλλα τωρα ολα καλα.αντε με το καλο και ολα καλα απο δω και περα

dmarina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Με Θετική σκέψη και προσοχή όλες θα κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας σε λίγο καιρό!
Α!το όνομά μου είναι Δέσποινα.Το Μαρίνα είναι το όνομα που θα δωσουμε στη μπεμπούλα μας όταν με το καλό γεννηθεί!Αλλά όπως και να με λέτε ακούω!

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dmarina έγραψε:Με Θετική σκέψη και προσοχή όλες θα κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας σε λίγο καιρό!
Α!το όνομά μου είναι Δέσποινα.Το Μαρίνα είναι το όνομα που θα δωσουμε στη μπεμπούλα μας όταν με το καλό γεννηθεί!Αλλά όπως και να με λέτε ακούω!
δεσποινα ε?και γω νομιζα μαρινα .αντε ωραια η μικρουλα βρηκατε και το ονμα.πεθερα η μαμα?η ασχετο?

dmarina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ"]
dmarina έγραψε:Με Θετική σκέψη και προσοχή όλες θα κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας σε λίγο καιρό!
Α!το όνομά μου είναι Δέσποινα.Το Μαρίνα είναι το όνομα που θα δωσουμε στη μπεμπούλα μας όταν με το καλό γεννηθεί!Αλλά όπως και να με λέτε ακούω!
δεσποινα ε?και γω νομιζα μαρινα .αντε ωραια η μικρουλα βρηκατε και το ονμα.πεθερα η μαμα?η ασχετο?[/quote

Ναι Δέσποινα,αλλά το χρησιμοποιούσε μια άλλη κοπέλα και ετσι εβαλα το Μαρίνα.Είναι το όνομα της πεθεράς μου.

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="dmarina"]
ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ έγραψε:
dmarina έγραψε:Με Θετική σκέψη και προσοχή όλες θα κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας σε λίγο καιρό!
Α!το όνομά μου είναι Δέσποινα.Το Μαρίνα είναι το όνομα που θα δωσουμε στη μπεμπούλα μας όταν με το καλό γεννηθεί!Αλλά όπως και να με λέτε ακούω!
δεσποινα ε?και γω νομιζα μαρινα .αντε ωραια η μικρουλα βρηκατε και το ονμα.πεθερα η μαμα?η ασχετο?[/quote

Ναι Δέσποινα,αλλά το χρησιμοποιούσε μια άλλη κοπέλα και ετσι εβαλα το Μαρίνα.Είναι το όνομα της πεθεράς μου.
μια χαρα ωραια.εγω θα δωσω τηςμαμας μου.ιωαννα

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε;

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σας!!! Πηγαμε στο γιατρο.ολα καλα,ειμαστε λεει λιγο χοντρουλες(η μπεμπα εννοει) (εγω της κανω συμπαρασταση χιχιχι Laughing Laughing Laughing ),ειναι με το κεφαλι κατω,ειχε το ποδι μπροστα στο κεφαλι,ειχε πολυ γελιο.Δευτερα-Τριτη θα κανουμε doppler και θα ξαναπαμε να μας δει μετα.
My angels μια χαρα με τον αγγειολογο ευτυχως.

art25kar

art25kar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα σε όλες,,,
έτρεχα και δεν πρόλαβα καθόλου να μπω τόοοσες μέρες..

Evelin μια χαρά ο μπέμπης σου μπράβο .

Δώρα μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε. τι σου είπε ο γιατρός για το νεφράκι δεν έχει και άλλο περιθώριο να επανέλθει??
Και έτσι να είναι αντιμετωπίζεται οπότε κουράγιο και όλα καλά Very Happy

my angels όλα καλά κρυωμένη και εσυ?

Χτες το πρωί πήγα στον γιατρό και δεν είχα καλά νέα,,,
Ο μπέμπης είναι πολύ χαμηλά και αν δεν κάτσω στο κρεβατι μπορεί να γεννήσω απο αυριο?????
Και μου έδωσε να κάνω και καμπύλη 100 γρ.... Crying or Very sad Crying or Very sad

Ο άντρας μου ανέβασε πυρετό το βράδυ και η μαμά μου θα λείπει... έχω μια γεμάτη βδομάδα που πρέπει όπως και δήποτε να δουλέψω ( δεν θα έχω λεφτά για την γέννα)
αχ τι θα κάνωωωω
ένα τρισάγιο βρε κορίτσια όλα μαζεμένα ήρθαν Crying or Very sad Crying or Very sad

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
art25kar έγραψε:Καλημέρα σε όλες,,,
έτρεχα και δεν πρόλαβα καθόλου να μπω τόοοσες μέρες..

Evelin μια χαρά ο μπέμπης σου μπράβο .

Δώρα μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε. τι σου είπε ο γιατρός για το νεφράκι δεν έχει και άλλο περιθώριο να επανέλθει??
Και έτσι να είναι αντιμετωπίζεται οπότε κουράγιο και όλα καλά Very Happy

my angels όλα καλά κρυωμένη και εσυ?

Χτες το πρωί πήγα στον γιατρό και δεν είχα καλά νέα,,,
Ο μπέμπης είναι πολύ χαμηλά και αν δεν κάτσω στο κρεβατι μπορεί να γεννήσω απο αυριο?????
Και μου έδωσε να κάνω και καμπύλη 100 γρ.... Crying or Very sad Crying or Very sad

Ο άντρας μου ανέβασε πυρετό το βράδυ και η μαμά μου θα λείπει... έχω μια γεμάτη βδομάδα που πρέπει όπως και δήποτε να δουλέψω ( δεν θα έχω λεφτά για την γέννα)
αχ τι θα κάνωωωω
ένα τρισάγιο βρε κορίτσια όλα μαζεμένα ήρθαν Crying or Very sad Crying or Very sad

Ωχ βρε Αρτεμις ολα μαζι,περαστικα στον αντρα σου.Τουλαχιστον αν μπορουσες να κατσεις να κρατηθει λιγο το μωρο ακομα να παρει βαρος και μετα να δουλεψεις?

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια. Δεν μπηκα καθολου χτες,πηρα επιτελους αρκετα πραγματακια για το μωρο που ζητουσαν απο το νοσοκομειο. Για μενα δε βρηκα κατι. Γυρισα στο σπιτι απογευμα και αρρωστησα, κουραστηκα και παρα πολυ. Ο λαιμος μου ειναι χαλια δε μπορω να μιλησω και δακριζω απο τον πονο.

Ευα τη θεραπεια για τους μηκυτες τωρα την κανω. Φανταζομαι θα ξανακανω καλλιεργεια προς το τελος να δουμε αν φυγαν.

Αχ Αρτεμις πως σου ηρθαν ετσι, οντως ολα μαζι. Οτι καλυτερο ευχομαι. Τουλαχιστον μην κουραζεσαι, οσο ειναι εφικτο, στη δουλεια.

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια μου αρτεμη κοπελα μου στεναχωρεθηκα τι να πω δυσκολα τα πραγματα 2 μηνες υπομονη ζητα βοηθεια μαμαδες πεθερες δεν γινεται διαφορετικα...με προσοχη ακου τον γιατρο σου...

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΙ ΠΑΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ???ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΛΕΓΕΣ.........ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ......EVELIN ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ....ΠΙΝΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ.....ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΡΕΒΑΤΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ.....ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΚΑΟΥΡΕΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ...ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΤΑΙ ΠΙΑ........ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 679259

Lamara

Lamara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια… είχα καιρό να μπω. Λίγο πολύ όμως διάβασα τα νέα σας.
Άρτεμις περαστικά σας.. πρόσεχε τον εαυτό σου κ το μπεμπάκι σου.
Evelin χαμομήλι κ μέλι κάνουν θαύματα.. περαστικά.
Dmarina καλώς ήρθες στην παρεούλα μας. Με το καλό το παιδάκι σου.
Happy mama ευχαριστώ κ εγώ για την ενημέρωση.

Κορίτσια σήμερα όλη μέρα τρέχω, καθαρίζω, ετοιμάζω διάφορα γιατί το amore mio μου έχει τα γενέθλια του. Very Happy
Χθες μου έφτιαξαν την ντουλάπα –αλλαξιέρα της μικρής μου.. είναι σχεδόν έτοιμο το δωματιάκι της. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 654316 Αυτά τα νέα μου. Σας αφήνω προς το παρόν… παω να συνεχίσω.
Φιλιά σε όλες… ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472

MARAKI1984 KRITI

MARAKI1984 KRITI
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
LAMARA ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 12978 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ,ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΕΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ..... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 10 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις