Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μα απο που κ ως που απαραδεκτη η αννα μαρια;ακουστε μια φωνη λογικης.συμφωνω οτι καλος ο θεος κ η πιστη αλλα κ το πολυ το κυριε ελεησον το βαριεται κ ο παπας.αν δν δουλεψεις πως θα ζησεις τν εαυτο σου κ επειτα κ το παιδι;τι πηγε στραβα σε ανθρωπους που ζητιανευουν κρατωντας στην αγκαλια τους τα μωρα τους;δν εκαναν αρκετες προσευχες η ηταν κακοι χριστιανοι;προς θεου δν τους κοροιδευω γτ κ εγω μπορει αυριο μεθαυριο να βρεθω στη θεση τους κ ουτε ειμαι ασεβης προς τα θεια,απλα δν πεταω στα συννεφα περιμενοντας να με φροντισει ο θεος.ο θεος μας εδωσε το μυαλο κ 2 χερια γ να δουλευουμε κ αυτα πρεπει να εκμεταλλευτουμε

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανναμαρια αυτη που αδυνατει να κανει πολιτισμενο διαλογο εισαι εσυ ! Μολις δεις καποια να αναφερει την πιστη της στο Θεο νιωθεις αμεσως την αναγκη να μας κανεις κηρυγμα αθεϊας! Κοκκινο πανι για σενα η πιστη μας ετσι;;;

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evianna80 έγραψε:ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ Τ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΘΕΟ..ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΥΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΑ ΚΙΝΕΙ!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΨΩΝΙΖΟΥΝ,ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑΞΙΔΙΑ,ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ,ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΑ,ΙΝΤΕΡΝΕΤ...ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΚΕΙ ΠΩΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ????ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΖΕΙΣ Σ ΕΝΑ ΠΑΓΚΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ,ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΧΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ....ΑΛΛΑ Θ ΑΦΗΣΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ.Κ ΡΟΥΧΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ?ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΘΕΟΣ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ Μ'ΑΦΗΣΕ ΠΟΤΕ.Κ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΕΙΜΑΙ ΡΕΑΛΙΣΤΡΙΑ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ.

Δεν διαφωνω σε αυτο που λες. Αναφερομουν σε μια αλλη κατσταση ομως, οχι στην κατασταση που δινω λεφτα για ψωνια, ταξιδι, ιντερνετ, αλλα δεν εχω για παιδι. Αναφερομουν στην κατασταση που παρουσιασε η κοπελα, δηλαδη μενω με τα πεθερικα, στο παιδικο δωματιο του αντρα μου, ειμαι ανεργη, και εκεινος δουλευει 4ωρο. Σε αυτην την περιπτωση αναφερομουν, και στο οτι φυσικα ειναι πολυ νεοι ωστε να φροντισουν καποια αλλα πραγματα πρωτα και μετα να κανουν μωρο. Αμα η ηλικια της κοπελας ηταν πολυ μεγαλυτερη θα ειχα πιθανον διαφορετικη αποψη.

Οσο αφορα στο τελευταιο, απολυτος ρεαλισμος και θρησκεια δεν πανε μαζι. Χωρις φυσικα να κρινω ουτε στο ελαχιστο την πιστη καποιου, εκθετω την δικη μου αποψη.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy
ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ...ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΑΛΛΗΛΕΓΥΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Ανναμαρια αυτη που αδυνατει να κανει πολιτισμενο διαλογο εισαι εσυ ! Μολις δεις καποια να αναφερει την πιστη της στο Θεο νιωθεις αμεσως την αναγκη να μας κανεις κηρυγμα αθεϊας! Κοκκινο πανι για σενα η πιστη μας ετσι;;;

Αυτο εχεις καταλαβει εσυ; Πρωτα απο ολα δεν θα σου δωσω λογαριασμο στο αν πιστευω και σε τι πιστευω. Οπως επησεις δεν θα σου δωσω λογαριασμο στο σε ποια σχολια θα απανταω και σε ποια οχι. Θα κανω οτι νομιζω, οπως φυσικα κανεις και εσυ και ολοι εδω μεσα. Το οτι εσυ την διαφορετικη αποψη απο εσενα την θεωρεις προκλητικη ειναι δικο σου προβλημα και οχι δικο μου. Για το κοκκινο πανι ας μην μιλησουμε καλυτερα, που μολις αμφησβιτιθει κατι απο αυτα που πιστευετε παθαινετε αμοκ λες και θα σας επιβαλει καποιος την αποψη του.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:Lillybell ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy
ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ...ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Very Happy Very Happy Very Happy
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΔΑΝΕΙΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΑΛΛΗΛΕΓΥΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!

evianna διαβασα την συγκινητικη σου ιστορια σε αλλο θεματακι... Να εισαι καλα κοπελα μου και με το καλο να φερεις στον κοσμο τα διδυμα αγορακια σου...Δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.....

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΨΗ...ΔΛΔ ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ? Laughing Laughing
Η΄ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑΣ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ? ΦΥΣΙΚΑ Κ ΟΧΙ!!!!!
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Σ΄ΑΥΤΟ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ Σ΄ΑΦΗΣΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΦΕΡΕ Η ΖΩΗ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΦΥΣΙΚΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΧΕΡΙΑ,ΠΟΔΙΑ ,ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΑΞΙΟΠΟΙΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ?ANYWAY...ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ 20 ΕΙΤΕ 25 ΕΙΤΕ 30 ΤΟ ΠΟΣΟ ΩΡΙΜΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evianna80 έγραψε:ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΨΗ...ΔΛΔ ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ? Laughing Laughing
Η΄ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑΣ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ? ΦΥΣΙΚΑ Κ ΟΧΙ!!!!!
ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Σ΄ΑΥΤΟ ΜΕ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ Σ΄ΑΦΗΣΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΦΕΡΕ Η ΖΩΗ ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΥΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΦΥΣΙΚΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΧΕΡΙΑ,ΠΟΔΙΑ ,ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΑΞΙΟΠΟΙΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ?ANYWAY...ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ 20 ΕΙΤΕ 25 ΕΙΤΕ 30 ΤΟ ΠΟΣΟ ΩΡΙΜΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ

Δεν ειπα οτι οποιος πιστευει στο Θεο πεταει στα συννεφα. Οπως επησεις δεν ειπα πουθενα αν πιστευω η οχι. Το μονο που ειπα οτι ο απολυτος ρεαλισμος δεν συνδεεται με την πιστη σε οποιαδιποτε θρησκεια. Δεν ειναι δικη μου αποψη αυτη, ειναι η εννοια του ρεαλισμου.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Very Happy Very Happy Very Happy ,ΣΕ 19 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥΣ Laughing Laughing ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΞΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!!ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΑΣ!!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ..
ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:Lillybell Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Very Happy Very Happy Very Happy ,ΣΕ 19 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥΣ Laughing Laughing ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ!!!!!
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΗΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΦΟΒΑΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΞΙΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!!!!ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΜΑΣ!!!! ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ..
ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?

χαχαχα! Τυχαια ειπα για τα..αγορακια;; Ισως επειδη επηρεαστικα τοτε με την ιστορια σου και μου δημιουργηθηκε η ελπιδα να ειναι αγορακια για να τους δωσεις τα ονοματα των Αγιων...

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAMARIA MOU,
ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!
ΔΛΔ ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΟ?????? Laughing Laughing Laughing Laughing
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΑΙΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ Η ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ Σ ΆΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ??????  - Σελίδα 3 215994 ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ??????  - Σελίδα 3 215994 ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ??????  - Σελίδα 3 215994

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell Very Happy Very Happy Very Happy
ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ... Very Happy Very Happy Very Happy ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evianna80 έγραψε:ANNAMARIA MOU,
ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!
ΔΛΔ ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΟ?????? Laughing Laughing Laughing Laughing
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΑΙΡΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ Η ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ Σ ΆΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΔΗΘΕΝ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΡΕΑΛΙΣΜΟΣ ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ??????  - Σελίδα 3 215994 ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ??????  - Σελίδα 3 215994 ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΑΚΙ..ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ??????  - Σελίδα 3 215994

Ναι βασει αυτων που λες αποκλειεται να μπορεσουμε να συνενοηθουμε γιατι αλλα λες εσυ αλλα λεω εγω. Απολυτως σεβαστη η πιστη σου και τα πστευω σου γενικοτερα. Προσεξε ομως, γιατι εγω δεν ειπα ποτε οτι κανεις λαθος σε αυτα που λες.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ!
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΠΑΝΩ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ Very Happy

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evianna80 έγραψε:ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ
ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ,ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ!
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ.ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΣΥ!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΠΑΝΩ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!
ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ Very Happy

Ειπες οτι κανω λαθος. Αλλα τελοσπαντων δεν θα σταθουμε σε αυτο! Εχεις απολυτο δικιο δεν εχουμε κανενα κοινο σημειο. Οσο συνεχιζεις και γραφεις δε το επιβεβαιωνω ολο και περισσοτερο.

sp1978


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το θεωρω τραγικο να μενει κανεις με τα πεθερικα του οσο καλοι και να ειναι και δεν αμφισβητο οτι καποιοι πεθεροι και πεθερες ειναι πολυ πολυ καλοι.ειναι ομως αφυσικο και προσωπικα για μενα δεν μπορω να φανταστω πιο δυστυχισμενο γαμο.στην τελικη και οι γονεις μου στα ωπα ωπα με ειχαν και με εχουν αλλα δεν θα μπορουσα να διανοηθω να συζουμε για μια ζωη εγω ο αντρας μου και το παιδι!!ποσο μαλλον τα πεθερικα που ειναι και ξενοι ανθρωποι.δεν μπορω να μπω στη λογικη αυτης της συγκατοικησης αρα ποσο μαλλον και στη λογικη του οτι δυο ανθρωποι που δεν πατανε στοιχειωδωσ στα ποδια τους αποφασιζουν να κανουν παιδι.μελαγχολω και που το σκεφτομαι.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ Η΄ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ!
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΠΗΡΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΩΡΙΜΗ ΑΠΟΦΑΣΗ Κ ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΓΙΑΤΙ Σ΄ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΔΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ Ο Θ Ε Ο Σ ΜΑΣ!!!!Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ,ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ...ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΥ...ΛΙΓΟ Ο ΕΝΑΣ ΛΙΓΟ Ο ΑΛΛΟΣ...Κ ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΕΤΣΙ..ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΜΕΡΑ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΘΙΑ ΠΙΣΤΗ ΜΕΣΑ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙ. ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΔΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ Α Ν Θ Ρ Ω Π Ο Σ!!!!!Κ ΟΧΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΑ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ...ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ(ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ 10 ΧΡΟΝΙΑ),ΘΕΑΤΡΑ,ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΤΛ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ,ΤΙ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ,ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ Κ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ??..ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΠΛΟΙ ΑΝΟΗΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ.ΑΡΚΕΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΙΜΗ ΣΚΕΨΗ ,ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΤΟΤΕ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ....Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!

ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΙΩΣΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ <---- απιστευτος εγωισμος. ναι αν δεν εχεις να το ζησεις προφανως και δεν σου επιτρεπεται να κανεις παιδι. Αντε κανουμε παιδι ισα να ικανοποιηθει το εγω μας? Το ρωτησες αυτο το αμοιρο αν θελει να μεγαλωσει μεσα στην μιζερια?
την διαβασες καλα την ιστορια??? ο συζυγος 4ωρος, η κοπελα ανεργη, στο σπιτι με τα πεθερικα, ζει το ζευγαρι στο παιδικο δωματιο του συζυγου! ελατε ρε παιδια τωρα σοβαρευτειτε.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DARSEL
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΙΖΕΡΙΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΜΙΖΕΡΙΑ ΜΙΛΑΜΕ?ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ Η΄ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ...ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΖΟΥΝ ΣΤΗ ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΜΑΣΑΙ Very Happy Very Happy ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΤΙΣΕΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ!!!!!
ΑΚΟΥ...ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ ..ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΦΤΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΛΕΩ Α! ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ...Ε ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!!!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evianna80 έγραψε:DARSEL
ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΙΖΕΡΙΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΜΙΖΕΡΙΑ ΜΙΛΑΜΕ?ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ Η΄ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ...ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΖΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΥΤΕ ΖΟΥΝ ΣΤΗ ΦΥΛΗ ΤΩΝ ΜΑΣΑΙ Very Happy Very Happy ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΤΙΣΕΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ!!!!!
ΑΚΟΥ...ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ ..ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΦΤΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΛΕΩ Α! ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ...Ε ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!!!!

το ειπα και στην αρχη, προτιμω να μην κανω ποτε παιδι αν δεν εχω να του προσφερω αυτα που ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
Και με 4ωρη εργασια και με το να κρεμομαι απο τις ορεξεις των πεθερικων μου (γιατι οταν σε ζουνε προφανως και θα πρεπει να ανεχτεις τις παραξενιες τους και θα το βουλωνεις κιολας γιατι εχεις μπαστακωθει σπιτι ΤΟΥΣ) εννοειται οτι ουτε να το σκεφτω για παιδι δεν θα ειχα διανοηθει οχι να το πω κιολας!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου και εγω πιστεύω πως καλή η πίση αλλά τα παιδάκια δεν μεγαλώνουν με κεράκι στον Αγιο. Καλό έιναι να απλώνουμε τα πόδια μας μέχρι έκει που φτάνει το πάπλωμα μας την δεδομένη χρονική στιγμη. Δεν θά κάνω παιδί με την σκέψη οτι ο Θεός είναι μεγάλος και θα με βοηθήσει όταν δεν έχω τα βασικά για έμενα. Πόσο μάλλον για το παιδί μου.

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ,ΑΠΛΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑΣ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΦΑΙ ΚΤΛ...ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΠΙΣΤΗ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΑΣ!!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ Κ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!!ΑΛΛΟ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ!!!Κ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ,ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΥΛΩΣΕΙ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟΙ ,ΑΥΡΙΟ ΕΜΕΙΣ

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΟΧΙ ΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΗΣ,ΑΠΛΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΘΑΣ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΦΑΙ ΚΤΛ...ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΠΙΣΤΗ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΜΑΣ!!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ Κ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ,ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!!ΑΛΛΟ ΝΑ ΖΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ!!!Κ ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ,ΟΠΩΣ Κ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΥΛΩΣΕΙ...ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟΙ ,ΑΥΡΙΟ ΕΜΕΙΣ
Εβιάννα δεν ανέφερα καμία μας να γίνει κάποιος πρώτα πλούσιος και μετά να κάνει παιδί. Για εμένα αν δεν μπορείς να συντηρήσεις μόνος σου τον εαυτό σου και κρέμεσαι απο την πεθερά -μάνα σου είναι σαν να είσαι στο δρόμο. Λύνεις πρώτα αυτό και μετά κανεις ένα παιδάκι.

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω παντως πιστεύω οτι ειναι διαφορετικό να σου "τύχει" μια εγκυμοσύνη και να πεις θα το κράτησω και εχει ο θεός και αλλιώς ειναι να προγραμματισεις μια εγκυμοσύνη με στήριγμα μονο τη βοήθεια του θεού και των γονιών σου.δεν μιλάμε να έχεις παλάτια αλλα τουλάχιστον να έχεις ένα σταθερό εισόδημα και απο κει και πέρα οποία βοήθεια δεκτή!αλλωστε μια εγκυμοσύνη ειναι τοσο απρόβλεπτη που μπορει να χρειαστεί να χαλασεις του κόσμου τα λεφτα πριν καν γεννηθεί το παιδι.αυτα τα πράγματα θέλουν ώριμη σκέψη για να τα αποφασίσεις.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:Lillybell Very Happy Very Happy Very Happy
ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΟΤΑΝ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ... Very Happy Very Happy Very Happy ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ?

Very Happy Very Happy Very Happy θα χαρω πολυ ο,τι φυλο και να ειναι τα μωρακια σου!! Μα ειναι γερα και φωτισμενα στη ζωη τους!
εγω εχω ενα κοριτσακι 4 ετων που, ολως τυχαιως,το λενε Αννα Μαρια.

χαραμου


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια εγω ειμαι 33 2,5 χρονια παντρεμενη και προσπαθω και εγω για ενα παιδακι ο συζηγος μου ειναι εργαζομενος αλλα απληρωτος 14 μηνες και εχω και δανειο για το σπιτι...ομως το παιδι αν θελει και ο θεος φυσικα,θα το κανω και θα με βοηθησουν οι γονεις...φυσικα δεν ειναι υποχρεωμενοι αλλα πρεπει και θελουν οταν υπαρξει αναγκη δεν εχω σκοπο να το αφησω γιατι τα χρονια περνανε...ολοι δυσκολα ειμαστε τωρα αν δεν κανουμε και παιδια και περιμενουμε αστα βραστα...και φυσικα δεν θα φαω εγω για να ζησει το παιδι μου..ολα γινονται μην πνιγομαστε σε μια κουταλια νερο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις