Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 34]

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
BOBO έγραψε:Αλήθεια ποια ειναι η πιθανή ημερομηνία τοκετού σου;;
Εμένα βγαίνει 12 Φεβρουαρίου αλλα αφου θα ειναι καισαρική το κόβω σίγουρα 10 μέρες νωρίτερα...
bobo μου ειλικρινα δεν νιωθω τπτ..κ αυτο ειναι που με προβληματιζει....απλα στηθος πρισμενο εχω και λιγο την κοιλια..αραγε να πηγαινουν ολα καλα;;; δεν μου ειπε ο γιατρος ακομα...ειπε θα τα πουμε ολα στο επομενο ραντεβου στις 14..με βαση μια εφαρμογη που βρηκα μου βγαζει οτι ειμαι 5 εβδ +5 ημερες..με πητ 31 γεναρη..για να δουμε..ο Θεος μαζι μας!!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολα καλα πανε μην ανησυχείς!!!δεν ειναι απαραίτητο να αισθάνεσαι κάτι!!!!ολα καλα!!!!
Ξεκουρασου και ήρεμα....μην αγχωνεσαι για τίποτα!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια επεστρεψα!! Ολα καλα;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια επεστρεψα!! Ολα καλα;;

Καλημέρα κορίτσια...όλα καλά?
Οι εγκυούλες μας νιώθουν καλά?
τα υπολοιπα κορίτσια ελπίζω να μην έχασαν το κέφι και την αισιοδοξία τους.

Εγώ αν εξαιρέσετε το γεγονό ότι νυστάζω γιατί κοιμηθήκα στη 1 και ξύπνησα στις 6, κατά τ'άλλα έχω πάρα πολύ καλή διάθεση...

Amazona ήρθε ο καλός σου ή κοντέυει?...άντε να χαρεί λίγο και το μικρούλι Very Happy Very Happy Very Happy ...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!τι κάνετε κορίτσια;ματινάκι κι εγώ στην κόρη μου δεν ένιωθα τίποτα,εγκυούλες μην αγχώνεστε!
στελλούλα μου αύριο έρχεται ο μπαμπάς μας και από τώρα λέει πόσες αγκαλίτσες και ποσα φιλάκια θα του δώσει!!κι εμένα;;;;λέω εγώ."εσύ όχι γιατί με μαλώνεις!...."
έχω να μαζέψω πολύ πράμα για το σάββατο και βαριέμαι.... Sleep Sleep Sleep Sleep άντε κορίτσια να ανέβουμε όσο μπορούμε!!σήμερα το πολύ αυριο έρχεται και η λατρεμένη περίοδος! Mad Mad Mad
βολτίτσα βγήκατε χθες;άντε να πας σπίτι να κοιμηθείς!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;
Καλα και εγω πήγα την μικρη στον παιδικο και τωρα μαζεύω λίγο το σπίτι......
Κατα τα αλλά καλα αύριο θα πάω για εξετάσεις αίματος...
Την Τρίτη κορίτσια ξεκιναω και δουλειά ύστερα απο πολυ καιρό και δεν θέλω καθόλου.....
Amazona ποτε δεν ξέρεις μπορεί εσυ να την περιμένεις αλλά αυτή μπορεί και να μην έρθει ποτε δεν ξέρεις....
Stelloula έτσι σε θέλω με πολυ καλή διάθεση!!!!!!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με το καλό να έρθει Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 ...Θα σου δώσει και σένα φιλάκια και αγκαλίτσες το μικρό και ας λέει ότι τη μαλώνεις...Άντε μια χαρά θα περάσετε...ελπίζω να έχεις internet εκει που θα είσαι, για να τα λέμε... Very Happy Very Happy Very Happy

Δεν βγήκαμε, κόσμο είχαμε...και δεν έλεγαν να ξεκολήσουν...Μάλλον για ύπνο βαθύ θα πάω αν και δεν θέλω γιατί σήμερα έχει ρεπό ο καλός μου και θέλω να περάσουμε μαζί το απόγευμα.. Very Happy Very Happy Very Happy

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stelloula έγραψε:Με το καλό να έρθει Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 ...Θα σου δώσει και σένα φιλάκια και αγκαλίτσες το μικρό και ας λέει ότι τη μαλώνεις...Άντε μια χαρά θα περάσετε...ελπίζω να έχεις internet εκει που θα είσαι, για να τα λέμε... Very Happy Very Happy Very Happy

Δεν βγήκαμε, κόσμο είχαμε...και δεν έλεγαν να ξεκολήσουν...Μάλλον για ύπνο βαθύ θα πάω αν και δεν θέλω γιατί σήμερα έχει ρεπό ο καλός μου και θέλω να περάσουμε μαζί το απόγευμα.. Very Happy Very Happy Very Happy
εννοείται θα τα λέμε!καλή ξεκούραση και να περάσετε όμορφα! Smile

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOBO έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;;;
Καλα και εγω πήγα την μικρη στον παιδικο και τωρα μαζεύω λίγο το σπίτι......
Κατα τα αλλά καλα αύριο θα πάω για εξετάσεις αίματος...
Την Τρίτη κορίτσια ξεκιναω και δουλειά ύστερα απο πολυ καιρό και δεν θέλω καθόλου.....
Amazona ποτε δεν ξέρεις μπορεί εσυ να την περιμένεις αλλά αυτή μπορεί και να μην έρθει ποτε δεν ξέρεις....
Stelloula έτσι σε θέλω με πολυ καλή διάθεση!!!!!!
καλή επιστροφή και να προσέχεις στη δουλειά!πρόσεχε να μην κολλήσεις τίποτα από τον παιδικό.μπα..θα έρθει σίγουρα από ώρα σε ώρα...πιστή στο ραντεβού της η άτιμη! Smile

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια μου πως ειστε;; εγω καλα//...απλα φοβαμαι πολυ και καθομαι ξαπλωμενη..δεν θελω να μου συμβει τπτ..μεχρι 19 ιουλιου που τελειωνει 12η εβδομαδα ετσο θα ειμαι..αραχτη στο κρεβατι..ευτυχως ερχεται η μανουλα κ οι αδερφουλες μου γι ΒΟηθεια.. οι καημενουλες μετα τις εξετασεις ερχονταιεδω αΜΕΣΩς..που μυαλο για διαβασμα

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όλα θα πάνε καλά!να μην φοβάσαι και να μην σκέφτεσαι αρνητικά πράγματα! χαλλλλαρά που λέμε και στη μακεδονία να το απολαύσεις...για πότε θα περάσουν οι μέρες ούτε θα το καταλάβεις!η σειρά σου να σε νταντέψουν και να σε κακομάθουν! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εγω σκεφτομαι οτι την Αλλη Παρασκευη κλεινουν τα σχολεια και θα ηρεμησω. ζοριστηκα πολυ φετος με τους μαθητες μου. Να μη μιλησω γοα γονιμες η καθυστερηση γιατι ειμαι ακομη στην 11η μερα του κυκλου

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα τζενη κοντεύουν οι γόνιμες!!!!ετοιμασου!!!!
Ολα καλα θα πανε!!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πονάω θέλω να μου έρθει σήμερα 27η μέρα γιατί σάββατο έχω ταξίδι και δεν έρχεται..... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 τι σου είναι η ψυχολογία!...τζενάκι βοοουυυρ! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 άντε να ξεκουραστείς να χαλαρώσεις!bobbo πως τα πας;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλα κορίτσια ευτυχώς μια χαρα προς ο παρόν
Αύριο θα κάνω επαναληπτική χοριακη ελπίζω να πανε ολα καλα!!!amazona λες να έρθει τίποτα απο εκεί που δεν το περιμένεις;;;;
Κορίτσια οι υπόλοιπες πως πάτε;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια...
Είστε όλες καλά?
Εγώ καλά...είμαι πάρα πολυ κουρασμένη...δουλεια φουλ...άδεια δεν βλεπώ...παιδί δεν βλεπώ...μια χαρά...
Τέλος πάντων...
BOBO καλά αποτελέσματα με την χοριακή...
Ματινάκι πω είσαι?
Τζενάκι, ξεκίνα από τώρα...μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί...εγώ αυτό θα κάνω μολίς τελείωσω με την περίοδο...βέβαια μέχρι τις 12-13 που περιμένω έχω μέρες ακόμα (και δεν περνάει ο καιρός με τπτ)...
Amazona, έφτασε η μεγάλη μέρα?? Άντε αύριο ποιος σε πιάνει.....και μην σκέφτεσαι ότι θα αδιαθετήσεις, να σκέφτεσαι ότι θα είστε όλοι μαζί σε ένα όμορφο μέρος... Very Happy Very Happy Very Happy

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;bobo καλά αποτελέσματα!στελλούλα μου υπομονή με τη δουλειά!μην το βάζεις κάτω με τα υπόλοιπα!ποιά μιλάει τώρα.....με περίοδο, απίστευτα νεύρα Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 311356 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 311356 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 311356 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 679259 ,ψυχολογία χάλια,αν και με το καλό έρχεται ο αντρούλης μου σήμερα...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!Θέλω να κλείσω τα μάτια μου και να βρεθώ με ένα ακόμη γερό μωράκι στην αγκαλιά!....,να πάψω να αγχώνομαι για το παραμικρό με την μικρή,γενικώς να αλλάξω μυαλό!....σας ψυχοπλάκωσα πρωί,πρωί!... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 667478
ας μην είμαστε αχάριστοι...να λέμε ευχαριστώ για αυτά που έχουμε!...
που θα πάει θα ...ανέβω!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσια που να χαλαρωσω;;; Εχω κατι "τερατακια" φετος μαθητες, με τρελαναν!! με βριζουν, με απειλουν. Οταν δεν τους κανω τα κεφια (δεν τα βγαζω ας πουμε διαλειμμα με βροχη ας πουμε) Με απειλουν και βριζουν οτι θα με καψουν, σκοτωσουν, καψουν την οικογενεια μου, κομματιασουν τον αντρα μου... Χωρια που με αποκαλουν Π....α!!!! Mad Mad Mad Mad Με αρρωστησαν φετος!!! Ευτυχως οι γονιμες πεφτουν τωρα το Σ/Κ και εχω μια ελπιδα να ηρεμησω!!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα νήπια;;;;;η δικιά μου φέτος θα πάει προνηπιο. τι θα μάθει από τα άλλα;;;; Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 534787 υπομονή!....να του δώσεις να κατάλάβει το σ.κ! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για σας κορίτσια τι κάνετε;;;
Εγω είχα παει για πολλές αίματολογικες εξετάσεις!!!
Ευτυχώς η χοριακη τριπλασιαστηκε οπότε λογικα πάμε καλα!!!!!
Matinaki εσυ τι κανείς;;;τελικά εγω πρώτο υπερηχο θα κάνω στις 12 Ιουνίου...

Tzenaki αυτό το σκ να του δώσεις να καταλάβει έτσι!;;;;;;;;;;;
Amazona έλα τελειώνει και θα αρχίσεις να μπαίνεις στο ωραίο κομμάτι του κύκλου!!!!!!

Περνάει ο καιρός σφαίρα κορίτσια!!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
BOBO έγραψε:Για σας κορίτσια τι κάνετε;;;
Εγω είχα παει για πολλές αίματολογικες εξετάσεις!!!
Ευτυχώς η χοριακη τριπλασιαστηκε οπότε λογικα πάμε καλα!!!!!
Matinaki εσυ τι κανείς;;;τελικά εγω πρώτο υπερηχο θα κάνω στις 12 Ιουνίου...

Tzenaki αυτό το σκ να του δώσεις να καταλάβει έτσι!;;;;;;;;;;;
Amazona έλα τελειώνει και θα αρχίσεις να μπαίνεις στο ωραίο κομμάτι του κύκλου!!!!!!

Περνάει ο καιρός σφαίρα κορίτσια!!!!
καλα bobo μου...δεν νιωθω τπτ απολτως βρε κοριτσια...ειναι κακο λετε;;; εμενα ο γιατρος δεν μου ειπε καθολου να κανω χοριακη...14 ιουνη για την καρδουλα εχω.. εχω μια απορια βρε κοριτσια...οπως ειδα στον υπερηχο μαλλον ο σακος μου ειναι απο τα δεξια..πειραζει αν ξαπλωνω στο πλαι και παταω την δεξια μερια;; ειναι κακο; να το σταματησω;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bobo μπράβο!όλα καλά! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 ματινάκι μην αγχώνεσαι ξάπλωσε όπως θέλεις!μόνο να μην τεντώνεσαι σαν να πας να πιάσεις κάτι από ψηλα!και ηρεμία!... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 εφόσον δεν σου είπε και είδατε και σάκο,μάλλον δεν χρειάζεται να κάνεις χοριακή!
κουράστηκα πολύ...δεν σκέφτομαι ούτε γόνιμες ούτε τίποτα...ψυχολογία στα τάρταρα..να είμαστε μόνο καλά.... Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
σορρυ...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:bobo μπράβο!όλα καλά! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 215994 ματινάκι μην αγχώνεσαι ξάπλωσε όπως θέλεις!μόνο να μην τεντώνεσαι σαν να πας να πιάσεις κάτι από ψηλα!και ηρεμία!... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 8 417472 εφόσον δεν σου είπε και είδατε και σάκο,μάλλον δεν χρειάζεται να κάνεις χοριακή!
κουράστηκα πολύ...δεν σκέφτομαι ούτε γόνιμες ούτε τίποτα...ψυχολογία στα τάρταρα..να είμαστε μόνο καλά.... Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
σορρυ...
να πω την αληθεια τεντωθηκα κανα 2 φορες..δεν κανει ε;;; εσυ ξερεις αμαζονα μου...παρτο χαλαρααααααα..ειδα κ το μνμ σου στο αλλο θεμα..με πολυ χαρα θα σου στειλω ενα κομματακι!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε ευχαριστώ πολύ,άυριο πάω χαλκίδα θα σου στείλω διέυθυνση...να προσέχεις αλλά μην είσαι συνεχώς σφιγμένη,ρώτα και τον γιατρό,όχι βάρη και τεντώματα αλλά γενικά χαλαρά! Smile

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια η ορεξη για φαγητο μπορει να ειναι σημαδι ωορηξιας;; Γενικως δεν ειμαι λιγουρα και ειμαι αδυνατη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις