Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
126 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 126 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 34]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ματινακι μου τελεια!!!!!!!!!! Αντε κοριτσι μου τετοια ευχαριστα να ακουμε!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κοριτσια, η Bobo που ειναι;;;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια γεια σας!!
Τζενακι εδώ ειμαι διαβάζω τα νέα σας
Ματινακι μπραβο για τα ωραία νέα
Εγω έχω αυχενικη 5 Αυγούστου!!!
Κορίτσια δεν γράφω γιατι ειμαι χάλια ψυχολογικά εινσι ο πατέρας μου στο νοσοκομείο ΠΟΛΥ σοβαρά κ δεν έχω κουράγιο για τίποτα........ελπίζω να με καταλαβαίνετε...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια...Ελπίζω σήμερα να είστε όλες καλύτερα απ'ότι εχθές?
Bobo, εύχομαι τα καλύτερα και γρήγορη αναρρωση στον μπαμπά σου...προσπάθησε να παραμένεις ήρεμη - όσο αυτό είναι δυνατόν - για το μωράκι σου...Όλα θα πάνε καλά και με τον μπαμπά και με την αυχενική..

Ματινάκι, όλα καλά φαντάζομαι, ε? Very Happy Very Happy 

Τζενάκι μου είσαι λίγο καλύτερα από χθες?

Amazona τι έγινε με την εξέταση για την ουρολοίμωξη?

Εγώ καλά...νυστάζω γιατί την έβγαλα στον καναπέ στο σαλόνι όλη τη νύχτα...γιατί είχε νυχτερινη βάρδια ο άντρας μου και όταν λείπει δεν κοιμάμαι στο κρεβάτι μας, αλλά ξαπλώνω στον καναπε με την τηλεοραση ανοικτή...δεν μπορώ να κοιμηθώ με απόλυτη ησυχία ή απόλυτο σκοτάδι αν είμαι μόνη μου Shocked Shocked Shocked ..εχω θέματα, ε? Laughing Laughing Laughing Laughing 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;
τζενάκι θα σε μαλώσω!χωρίς να ξέρετε αν υπάρχει θέμα στεναχωριέστε και το προδικάζετε!ακόμη και κάτι να υπάρχει όλα λύνονται!μίλησε με τον άντρα σου και στηρίξτε ο ένας τον άλλον.έχει δίκιο η στελλούλα,πρώτα από όλα είναι το ζευγάρι!σήμερα ελπίζω να είσαι καλύτερα...Smile 
ματινακι τέλεια τα νέα σου!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 
βοβο περαστικά στον μπαμπά σου καλά αποτελέσματα στην αυχενική!
στελλούλα μου κι εγώ όταν έχει υπηρεσία δεν είμαι ήσυχη......Smile 
η γενική ούρων δεν έδειξε τίποταShocked Shocked Shocked περιμένω και την καλλιέργεια για 100%...τι να πώ.μάλλον από την περιοδο που έρχεται και το άγχος μου είναι...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesδε πάω καλά!με βλέπω με ζουρλομανδύα!Laughing Laughing Laughing  

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;
τζενάκι θα σε μαλώσω!χωρίς να ξέρετε αν υπάρχει θέμα στεναχωριέστε και το προδικάζετε!ακόμη και κάτι να υπάρχει όλα λύνονται!μίλησε με τον άντρα σου και στηρίξτε ο ένας τον άλλον.έχει δίκιο η στελλούλα,πρώτα από όλα είναι το ζευγάρι!σήμερα ελπίζω να είσαι καλύτερα...Smile 
ματινακι τέλεια τα νέα σου!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 
βοβο περαστικά στον μπαμπά σου καλά αποτελέσματα στην αυχενική!
στελλούλα μου κι εγώ όταν έχει υπηρεσία δεν είμαι ήσυχη......Smile 
η γενική ούρων δεν έδειξε τίποταShocked Shocked Shocked περιμένω και την καλλιέργεια για 100%...τι να πώ.μάλλον από την περιοδο που έρχεται και το άγχος μου είναι...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesδε πάω καλά!με βλέπω με ζουρλομανδύα!Laughing Laughing Laughing  

Καλημέρα κοριτσάκι...
Αφού δεν έδειξε τπτ η εξέταση ούρων τότε δεν είναι αυτό...βρε μπας και ???
Άμα είναι να βάλεις ζουρλομανδύα, πες το να έχουμε διπλανά κρεβάτια στο τρελάδικο να κάνουμε και παρέα Laughing Laughing 
Το μικρό τι κάνει?

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια!!! Ειμαι καπως καλυτερα και σωματικα και ψυχολογικα και βλεπω οτι και ο αντρουλης μου ειναι καλυτερα!!! Μεχρι χθες πέθαινα από τον πόνο και ημουν ολη μερα στο μπανιο γιατι νομιζα οτι ηρθε και σημερα τιποτα!!! Οπότε ειμαι καλά!!! Μονο που στενοχωριεμαι γιατι οταν καθυστερει εστω και λιγο ο αντρουλης μου αποκτα ελπίδες ο καημενος ενω δεν υπάρχει καμια... Bobo μου περαστικα σας, τι να πω... Μακαρι να πανε ολα καλα!!!! Κοριτσακια μου πολλά φιλάκια σε όλες!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα!όλα θα γίνουν ...στην ώρα τους!Smile 
στελλούλα μου δεν νομίζω,έχω πονάκια κι ενοχλήσεις και περιμένω το σάββατο αλλά σίγουρα θα έρθει νωρίτερα...λοιπόν θα κλεισουμε δίκλινο να κάνουμε παρέα!Laughing Laughing Laughing Laughing 
η μικρή ρωτάει κάθε μέρα "πότε θα πάμε σπίτι μας;"....16 και σήμερα!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν έρθει δεν πειράζει...next month...

Άντε να γυρίσετε σπίτι σας να βρείτε τους ρυθμούς σας...

Πάντως εγώ λέω να κλείσουμε σουίτα...να είμαστε και άνετα βρε αδερφέ...Laughing Laughing Laughing 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλήμέρα κορίτσια...τι κάνετε?

Εγώ καλά..στο γραφείο...έρχομαι και αύριο Mad  και μετά άδεια για 10 μέρες Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 .

Κατα τ'αλλά όλα μια χαρά...ο καλός μου συνετίστηκε Laughing Laughing Laughing  και οι προσπάθειες καλά κρατούν (κάτσε μην ματιαστώ κιόλας) Laughing Laughing Laughing .

Εσείς τι νέα?

Κάνει πολύ βαρεμάρα σήμερα, ή μου φαίνεται?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!άντε στελλούλα μου να πάρεις αδειούλα να ξεκουραστείς!να είναι και τυχερός ο μήναςWink Wink Wink 
εγώ καλά....λέω...σήμερα 26η μέρα...ε απο αύριο ας μου έρθει!η καλλιέργεια αρνητική άρα...συχνοουρία λόγω τρέλας!Laughing Laughing Laughing Laughing 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!! Τι κανετε;;; Εγω καλα. Καφεδακι με την πεθερουλα μου, ειναι πολυ καλη η καημενουλα... Η ακατανομαστη δεν εχει ερθει και ο αντρουλης μου πεταει απο την χαρα του και στενοχωριεμαι γιατι θα πεσει απο τα συννεφα παλι, ολες ξερουμε το σωμα μας και ξερω οτι θα ερθει κανονικοτατα!!!!! Στελλουλα μου φτου μη σας ματιασω!!! Ετσι, να ανεβαινει η ψυχολογια. Αμαζονα μου ειδες τελικα τι σου κανει το αγχος;;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα τζενάκι!τυχερή που έχεις καλές σχέσεις με την πεθερά!εγώ πολύ τυπικές...
το άγχος κάνει πολλά!πάντως αφου δεν σου ήρθε ακόμη ποτέ δεν ξέρεις!Wink 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ αμαζονα μου ειναι πολυ καλη γυναικα. Σκοτωνεται για μενα!!! Οσο δουλευα οταν ερχομουν τα εβρισκα ολα ετοιμα, μεχρι και το τραπεζι στρωμενο!!! Επειδη περασε λεει πολυ δυσκολα με την πεθερα της, δεν θελει να κανει τα ιδια και σε εμενα!! Εχει χασει και το παιδακι της... Δεν πειραζει αν ειναι τυπικες οι σχεσεις σας, το θεμα ειναι να μην ειναι κακες και δημιουργουνται προβληματα!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια, τι κανετε;;; Τριτη μερα καθυστερησης σημερα... Πως ειστε;;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!τζενάκι 3η;;;;;;;Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 21 215994 
εγώ στη θέση σου δεν θα περίμενα!άντε καλέ να ακούσουμε τα ευχάριστα!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Tzeni84"]Καλημερα κοριτσια, τι κανετε;;; Τριτη μερα καθυστερησης σημερα... Πως ειστε;;;[/

kalhmera...mipws prepei koritsaki moy na kaneis ksnena testaki...???gia na sigoyreyteis........

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την εχω πατησει βρε κοριτσια και στο παρελθον. με πολυ σταθερο κυκλο και κανενα συμπτωμα περιοδου, πηρα τεστ την τεταρτη μερα καθυστερησης και μολις πηγα στο μπανιο να το κανω... με ειχε προλαβει η ακατανομαστη!!! λεω να περιμενω μεχρι αυριο μηπως η καθυστερηση οφειλεται στη θαλασσα. (Περιμενα τριτη και εκανα μπανιο την Κυριακη) γιατι με εχουν τρελανει οι πονοι περιοδου!!! Κατα τα αλλα;;; Αμαζονα μου πως εισαι;;;; Η μικρη σου;; Ματινακι; Σοφακι; Στελλουλα; Όλα καλα;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Την εχω πατησει βρε κοριτσια και στο παρελθον. με πολυ σταθερο κυκλο και κανενα συμπτωμα περιοδου, πηρα τεστ την τεταρτη μερα καθυστερησης και μολις πηγα στο μπανιο να το κανω... με ειχε προλαβει η ακατανομαστη!!! λεω να περιμενω μεχρι αυριο μηπως η καθυστερηση οφειλεται στη θαλασσα. (Περιμενα τριτη και εκανα μπανιο την Κυριακη) γιατι με εχουν τρελανει οι πονοι περιοδου!!! Κατα τα αλλα;;; Αμαζονα μου πως εισαι;;;; Η μικρη σου;; Ματινακι; Σοφακι; Στελλουλα; Όλα καλα;;


Καλημέρα κορίτσια...
Καλέ Τζενάκι...τι κάθεσαι?? άντε βρε κάνε ένα τεστακι να μάθουμε κανένα καλό νέο...
Τα άλλα κορίτσια καλά?
Amazona είχες κάμια ένδειξη οτι θα σου έρθουν?
Εγώ δεν είμαι και πολύ καλά....αλλά θα περάσει....

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατι βρε στελλουλα μου, γιατι βρε κοριτσια μου τοσο αγχος και στενοχωρια;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Γιατι βρε στελλουλα μου, γιατι βρε κοριτσια μου τοσο αγχος και στενοχωρια;;;

Εγώ βλακείες με τον άντρα μου...απλά δεν μου μιλάει από χθες στα καλά καθούμενα...τπτ το σπουδαίο απλά τα νεύρα μου σπανε...

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια το πρωι μιλησα με το ματινακι. Ειναι μια χαρα κι αυτη και το μωρακι απλα χαλασε το laptop και δεν θυμαται τον κωδικο για να μπει απο αλλου. Διαβασει ομως τα νεα μας ανελλιπως!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ! Το μεσημερι ηρθε ο αντρουλης μου απο τη δουλεια, με ρωτησε αν μου ηρθε και οταν του ειπα οχι με αγκαλιασε και ειπε: "Δεν ξερεις ποσο ευτυχισμενος νιωθω..." Αχ ρε κοριτσια νιωθω χαλια. Του λεω οτι θα ερθει και αυτος δεν σταματα να ελπιζει... Εκεινη την ωρα προσευχηθηκα απο μεσα μου τοσο εντονα... Και λεω: "Παναγιτσα μου, εστω και τωρα κανε το θαυμα σου και βαλε ενα σπορακι στην κοιλιτσα μου οχι για εμενα αλλα για αυτον..." Αχ πως θα στενοχωρηθει παλι... Κι ας μην το δειχνει ποτε...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια...τι κανετε;
εγω λεω καλα...ειμαι σε αδεια και μου φαινεται καπως.
Τζενακι, τι εγινε εκανες τεστακι;
Amazonaaaa... Που εισαι;ελπζω να πλατσουριζεις στις θαλασσες...σου ηρθε περιοδος;

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Στελλουλα μου. Ααααχχχχ!!!! Ποιο τεστακι;;; με προλαβε η ατιμη...Mad Mad Mad Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις