Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 34]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλεος δηλαδη! Εννοειται οτι ηρθε η ακατανομαστη κανονικα και με το νομοMad Mad Mad Mad Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Πηγα να κλεισω ραντεβου στη μικροβιολογο και ειναι διακοπες! Πηγα σε αλλο μικροβιολογικο και δεν δεχεται ΙΚΑ! Ελεος δηλαδη!

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Σοφακι μου μην ανησυχεις! Υποθετω οτι αν ηταν κατι, ο γιατρος θα σου ελεγε να του κανεις αμεσως μια επισκεψη! οποτε ολα καλα! Κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου στο επακρο! Οταν λες καθυστερημενη συλληψη τι ακριβως εννοεις...;
ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΩΟΟΡΗΞΙΑΣ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΑΛΛΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ....!!!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια βοηθεια!! Οπως σας ειπα προκειται να κανω εξετασεις, ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα. Ο γιατρος μου ειπε να κανω τις ορμονικες απο την 2 ως την 6 μερα του κυκλου και για το σπερμα, να τις παω το υλικο με συνεννοηση, 20 λεπτα το αργοτερο μεχρι τη ληψη του γιατι μετα "νεκρωνει". Πηγα λοιπον σημερα κατα τις εντεκα να κανω τις ορμονικες μου και να κλεισω ραντεβου για σπερμοδιαγραμμα και μου ειπε να παω αυριο γιατι οι ορμονικες γινονται πρωι. Ε ποσο πρωι ρε κοριτσια; ουτε να εχω φαει; και για το σπερμοδιαγραμμα ειπε να παω μαζι με τον αντρα μου και να συνεννοηθουμε. Οσες εχετε κανει παρομοιες εξετασεις, πειτε μου!!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια βοηθεια!! Οπως σας ειπα προκειται να κανω εξετασεις, ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα. Ο γιατρος μου ειπε να κανω τις ορμονικες απο την 2 ως την 6 μερα του κυκλου και για το σπερμα, να τις παω το υλικο με συνεννοηση, 20 λεπτα το αργοτερο μεχρι τη ληψη του γιατι μετα "νεκρωνει". Πηγα λοιπον σημερα κατα τις εντεκα να κανω τις ορμονικες μου και να κλεισω ραντεβου για σπερμοδιαγραμμα και μου ειπε να παω αυριο γιατι οι ορμονικες γινονται πρωι. Ε ποσο πρωι ρε κοριτσια; ουτε να εχω φαει; και για το σπερμοδιαγραμμα ειπε να παω μαζι με τον αντρα μου και να συνεννοηθουμε. Οσες εχετε κανει παρομοιες εξετασεις, πειτε μου!!
Δεν γνωρίζω να σου απαντήσω εγώ απλά θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά κοπέλα μου!!!!flower 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki123 έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια βοηθεια!! Οπως σας ειπα προκειται να κανω εξετασεις, ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα. Ο γιατρος μου ειπε να κανω τις ορμονικες απο την 2 ως την 6 μερα του κυκλου και για το σπερμα, να τις παω το υλικο με συνεννοηση, 20 λεπτα το αργοτερο μεχρι τη ληψη του γιατι μετα "νεκρωνει". Πηγα λοιπον σημερα κατα τις εντεκα να κανω τις ορμονικες μου και να κλεισω ραντεβου για σπερμοδιαγραμμα και μου ειπε να παω αυριο γιατι οι ορμονικες γινονται πρωι. Ε ποσο πρωι ρε κοριτσια; ουτε να εχω φαει; και για το σπερμοδιαγραμμα ειπε να παω μαζι με τον αντρα μου και να συνεννοηθουμε. Οσες εχετε κανει παρομοιες εξετασεις, πειτε μου!!
Δεν γνωρίζω να σου απαντήσω εγώ απλά θέλω να σου ευχηθώ καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά κοπέλα μου!!!!flower 
Σε ευχαριστω πολυυ!!!Very Happy 

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?

επεστρεψα κι εγω
χαλαρωσα στο χωριο αφησα τις σκεψεις για μωρο στην ακρη και χαρηκα τον γιοκα μου

σε 3 μερες ειναι να κανω χοριακη αν δεν ερθει η ακατανομαστη που μακαααααααααααααααριιιιιιιιιιιι να μην ερθει

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια βοηθεια!! Οπως σας ειπα προκειται να κανω εξετασεις, ορμονικες και σπερμοδιαγραμμα. Ο γιατρος μου ειπε να κανω τις ορμονικες απο την 2 ως την 6 μερα του κυκλου και για το σπερμα, να τις παω το υλικο με συνεννοηση, 20 λεπτα το αργοτερο μεχρι τη ληψη του γιατι μετα "νεκρωνει". Πηγα λοιπον σημερα κατα τις εντεκα να κανω τις ορμονικες μου και να κλεισω ραντεβου για σπερμοδιαγραμμα και μου ειπε να παω αυριο γιατι οι ορμονικες γινονται πρωι. Ε ποσο πρωι ρε κοριτσια; ουτε να εχω φαει; και για το σπερμοδιαγραμμα ειπε να παω μαζι με τον αντρα μου και να συνεννοηθουμε. Οσες εχετε κανει παρομοιες εξετασεις, πειτε μου!!

ΤΖΕΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ 3Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΠΡΩΙ. ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ, ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ.
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3ΜΕΡΗ ΑΠΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 15, ΤΟ ΠΟΛΥ 20 ΛΕΠΤΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΛΛΕΞΕΙ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΟΥ.ΑΥΤΑ!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!Smile Smile 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηγα στις 9 σημερα, ειχε 120 ατομα, πηγε 11 η ωρα και εφυγα γιατι και χθες τετοια ωρα με εδιωξε και μου ειπε οτι ειναι αργα. Απελπισια... Ο αντρας μου δεν με ακολουθησε φυσικα... Δεν αντεχω πλεον, εχω απελπιστει. ουτε εξετασεις δεν μπορω να κανω... Δεν προκειται να κανω παιδι ποτε στη ζωη μου, το πηρα αποφαση... Τοσο καιρο ειναι φως φαναρι οτι ειναι κατι οργανικο και οχι αγχος... Ας ειναι οτι θελει, δεν αντεχω πλεον... Δεν θα κανω ποτε παιδι στη ζωη μου...

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tzeni84 έγραψε:Πηγα στις 9 σημερα, ειχε 120 ατομα, πηγε 11 η ωρα και εφυγα γιατι και χθες τετοια ωρα με εδιωξε και μου ειπε οτι ειναι αργα. Απελπισια... Ο αντρας μου δεν με ακολουθησε φυσικα... Δεν αντεχω πλεον, εχω απελπιστει. ουτε εξετασεις δεν μπορω να κανω... Δεν προκειται να κανω παιδι ποτε στη ζωη μου, το πηρα αποφαση... Τοσο καιρο ειναι φως φαναρι οτι ειναι κατι οργανικο και οχι αγχος... Ας ειναι οτι θελει, δεν αντεχω πλεον... Δεν θα κανω ποτε παιδι στη ζωη μου...
κοριτσακι μου συγγνωμη που πεταγομαι ετσι αλλα μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου.....σκεψου το ματινακι που επιασε μετα απο 2 1/2 χρονια φυσιολογικοτατα...ολα θα πανε μια χαρα...μην απογοητευεσαι.......υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ειναι το αγχος...κανε πρωτα τις εξετασεις σου και μετα βλεπεις...ειμαστε σε μια εποχη που ολα αντιμετωπιζονται και πλεον ολοι μπορουν να κανουν παιδια.....

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απελπιστηκα βρε βικυ μου, ουτε εξετασεις δεν μπορω να κανω... Τη μια ειναι κλειστο το εργαστηριο λογω διακοπων, την μια με διωχνει γιατι πηγα αργα, την αλλη παω νωρις αλλα περασε η ωρα και δεν προλαβε... Ε τωρα περασαν παλι οι μερες και πρεπει να περιμενω την επομενη περιοδο!!!!

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Πηγα στις 9 σημερα, ειχε 120 ατομα, πηγε 11 η ωρα και εφυγα γιατι και χθες τετοια ωρα με εδιωξε και μου ειπε οτι ειναι αργα. Απελπισια... Ο αντρας μου δεν με ακολουθησε φυσικα... Δεν αντεχω πλεον, εχω απελπιστει. ουτε εξετασεις δεν μπορω να κανω... Δεν προκειται να κανω παιδι ποτε στη ζωη μου, το πηρα αποφαση... Τοσο καιρο ειναι φως φαναρι οτι ειναι κατι οργανικο και οχι αγχος... Ας ειναι οτι θελει, δεν αντεχω πλεον... Δεν θα κανω ποτε παιδι στη ζωη μου...
Έχω και εγώ παράδειγμα μιας γνωστής μου η οποία προσπαθούσε χρόνια, μπήκε στην διαδικασία της εξωσωματικής κανα δυό φορές και τίποτα....μέχρι που είπε στον εαυτό της πως αν είναι να έρθει θα έρθει και δεν έκανε τίποτα άλλο....και ήρθε φυσιολογικά από εκείνη τη στιγμή σε δυό μήνες..μην απελπίζεσαι...είναι λάθος.

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστω κοριτσια... Σας ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαρασταση...Wink Very Happy 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Tzeni84"]Πηγα στις 9 σημερα, ειχε 120 ατομα, πηγε 11 η ωρα και εφυγα γιατι και χθες τετοια ωρα με εδιωξε και μου ειπε οτι ειναι αργα. Απελπισια... Ο αντρας μου δεν με ακολουθησε φυσικα... Δεν αντεχω πλεον, εχω απελπιστει. ουτε εξετασεις δεν μπορω να κανω... Δεν προκειται να κανω παιδι ποτε στη ζωη μου, το πηρα αποφαση... Τοσο καιρο ειναι φως φαναρι οτι ειναι κατι οργανικο και οχι αγχος... Ας ειναι οτι θελει, δεν αντεχω πλεον... Δεν θα κανω ποτε παιδι στη ζωη μου...[/

τζενάκι μην σε παίρνει από κάτω κορίτσι μου!δεν απελπιζόμαστε!ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά!Smileμακάρι να μην προλάβεις να κάνεις τις εξετάσεις...Wink είσαι μικρή και μια χαρά!μόλις χαλαρώσεις θα έρθει!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 
εγώ δεν μπάινω πολύ να μην σας ψυχοπλακώσω....
 είμαι πολύ χάλια αλλά λέω δεν θα το βάλω κάτω...αύριο κλείνει ένας χρόνος από την απόξεση....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad θα μου πείς έχω την κόρη μου...ναι αλλά η λαχτάρα είναι η ίδια...

στελλουλαααααα;;;;;ματινάκι που χαθήκατε;;;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου....
Βρε λίγες μέρες έκανα να μπω και τι είναι αυτά που διαβάζω?? Γιατί τόση κατήφεια...

Τζενάκι, καταλαβαίνω την αγωνία και την απελπισία σου, αλλά νομίζω ότι πραγματικά υπερβάλλεις...τι είναι αυτά "δεν θα κάνω ποτέ παιδί"...βρε καλό μου κορίτσι, ακόμα και να υποθέσουμε ότι κάποιο οργανικό πρόβλημα υπάρχει (που πραγματικά πιστεύω ότι δεν υπάρχει) δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι αντιμετωπίσιμο...Αν δεν ανέβεις λίγο ψυχολογικά δεν θα μπορέσεις να βοηθήσεις τον εαυτό σου...Πραγματικά πιστέυω ότι οι αρνητικές σκέψεις μας απομακρύνουν από την πραγματοποίηση των επιθυμιών μας....

Amazona μου... Ax Amazona μου...να ήξερες πόσο σε καταλαβαίνω...και εγω όταν έκλεισα 1 χρόνο από την απόξεση ήμουνα στα μαύρα μου τα χάλια...Ισχύουν όσα είπα στο Τζενάκι...Ότι είναι να γίνει θα γίνει...

Εγώ κορίτσια καλά..Σήμερα είναι σημαντική μέρα, γιατι θα παώ να κάνω τον πρώτο υπέρηχο και γιατί θα καθοριστεί αν θα μείνω Αθήνα ή θα με ξαποστείλουν στο όρη, στα άγρια βουνά...
Με έχει φάει η αγωνία, μην πάω στον υπέρηχο και μου πουν ότι δεν βλέπουν τπτ ή ότι κάτι δεν πάει καλά...αλλά προσπάθω να μην το σκέφτομαι...

Τέλος πάντων, αρκετά σας ζάλισα...σας φιλώ όλες γλυκά και να μην μου στενοχωριέστε...

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια τι μου κανετε?

εχω μεγαλη αγωνια την δευτερα θα παω να κανω χοριακη αν ολα πανε καλα και δεν ερθει(που να μην ερθει η σιχαμενη) αυριο

να ρωτησω κατι?
σε νοσοκομειο μπορω να κανω την χοριακη? και αν ναι ποσο κοστιζει?

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ιδιωτικό που έκανα εγώ πριν 5 μήνες στοίχισε 14 ευρώ και τα αποτελέσματα τα είχα την ίδια μέρα. Σε νοσοκομείο θα φάς ταλαιπωρία και δεν ξέρω και πότε θα τα έχουν έτοιμα.

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tzeni84 έγραψε:Σας ευχαριστω κοριτσια... Σας ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαρασταση...Wink Very Happy 

καλησπέρα κοπέλα μου,μην σκέφτεσαι έτσι αρνητικά.....είσαι νέα κοπέλα αν ειναι δυνατον....όλα γίνονται και όλα θα γίνουν....μην απελπίζεσαι!!!!!!!!!εμένα η ξαδέλφη μου προσπαθούσε 2 χρόνια και ε απελπίστηκε και όταν σταμάτησε να μετράει μέρες ώρες, θερμοκαρασίες και ερχόταν σε επαφή μέρα παρά μέρα από το τέλος της περιόδου ήρθε αμέσως η μπεμπούλα της!!!!!!!!!!!!σου εύχομαι ολοψυχα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 

stefoiko


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Tzeni84 έγραψε:Σας ευχαριστω κοριτσια... Σας ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαρασταση...Wink Very Happy 
καλησπέρα κοπέλα μου,μην σκέφτεσαι έτσι αρνητικά.....είσαι νέα κοπέλα αν ειναι δυνατον....όλα γίνονται και όλα θα γίνουν....μην απελπίζεσαι!!!!!!!!!εμένα η ξαδέλφη μου προσπαθούσε 2 χρόνια και ε απελπίστηκε και όταν σταμάτησε να μετράει μέρες ώρες, θερμοκαρασίες και ερχόταν σε επαφή μέρα παρά μέρα από το τέλος της περιόδου ήρθε αμέσως η μπεμπούλα της!!!!!!!!!!!!σου εύχομαι ολοψυχα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefoiko έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:Σας ευχαριστω κοριτσια... Σας ευχαριστω παρα πολυ για την συμπαρασταση...Wink Very Happy 
καλησπέρα κοπέλα μου,μην σκέφτεσαι έτσι αρνητικά.....είσαι νέα κοπέλα αν ειναι δυνατον....όλα γίνονται και όλα θα γίνουν....μην απελπίζεσαι!!!!!!!!!εμένα η ξαδέλφη μου προσπαθούσε 2 χρόνια και ε απελπίστηκε και όταν σταμάτησε να μετράει μέρες ώρες, θερμοκαρασίες και ερχόταν σε επαφή μέρα παρά μέρα από το τέλος της περιόδου ήρθε αμέσως η μπεμπούλα της!!!!!!!!!!!!σου εύχομαι ολοψυχα τα ΚΑΛΥΤΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 654316 
Έχετε δικαιο κοριτσια, απολυτο δικαιο. Αλλα προχθες με επιασε το παραπονο που επι 2 μερες προσπαθουσα να κανω εξετασεις και ουτε αυτο δεν μπορεσα!!! Ενταξει, τωρα ειμαι καλυτερα και με αλλη διαθεση. Θα προσπαθησω να το σκεφτομαι οσο το δυνατον λιγοτερο γιατι πλεον, μετα απο 1 χρονο προσπαθειων, το να το σκεφτομαι εχει γινει, αθελα μου, τροπος ζωης!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι εγινε βρε κοριτσια;;; Που ειναι η μπομπο και η Ματινα;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια....
Πώς είστε?
Εγώ μια χαρά...δεν σας πολυγράφω γιατί τρέχω με τα επαγγελματικά (Ακόμα δεν ξέρω που θα έιμαι τη Δευτέρα Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 679259 )...
Κατά τ'αλλα όλα καλά...έκανα υπέρηχο προχθές και είδαμε το μωράκι και την καρδούλα και το πόσο ανακουφίστικα δεν περιγράφεται...
Τζενάκι είσαι λίγο καλύτερα ή μου φαίνεται...έτσι μην σε παίρνει από κάτω...

Η Amazona που είναι???

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!
στελλούλα μου ακούσατε καρδούλα!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 27 215994 όλα θα πάνε τέλεια!για τη δουλειά να μην στεναχωριέσαι!κάτι θα γίνει!Smile 
εγώ ...τα ίδια...
το ματινάκι που είναι ανησυχώ...

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε Στελλουλα μου, αντι να χαιρεσαι που καταφερες μετα απο κοπο και χρονο αυτο που ηθελες, αγχωνεσαι για τα επαγγελματικα;;; Κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου!! κι εγω ειμαι αναπληρωτρια και πλησιαζουν οι μερες που θα μας καλεσουν αλλα τι να κανω;; Οτι ειναι να γινει, θα γινει. Με το Ματινακι δεν ξερω τι εγινε αλλα απο οτι βλεπω στις δημοσιευσεις της στο facebook, μαλλον ειναι διακοπούλες!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA SAS...DEN ANHKW SE AYTA TA THEMATAKIA ALLA SAS DIAVAZW SYXNA GT HMOUN KAI EGW PAAAAARA POLY KAIRO SE AYTA TA THEMATAKIA...ME LIGA LOGIA TA EXW XTYSEI..Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz APLA NA PW STIS FRESKOEGKUOULES ME TO KALO NA KRATATE TA MWRAKIA SAS AGKALITSA...NA PROSEXETE POLY TO PRWTO 3 MHNO....EINAI POLU DYSKOLO! ALLA ME YPOMONH KAI AISIODOXIA OLA THA PANE KALA KAI OXI ANXOS ! KAI NA PW KAI SE KAPOIES KYRIES POU EXOUN APELPISTEI..OTI "OTI TO KYNIGAS TELIKA AYTO TREXEI POIO GRHGORA APO THN ANTITHETH KATEUTHINSH" EGW KAI AN TO KUNIGOYSA...EIXA TRELATHEI ALLA HRTHE MIA MERA POU PRAGMATIKA TSANTISTIKA GT EIXA ARXISEI NA VLEPW KAI TON ANTRA MOU NA KOURAZETAI KAI AYTO EINAI TO XEIROTERO NA VLEPEIS TON ANTRA SOU NA VARIGKOMAEI GIA NA KANEI..."S@X" GT TON EIXA ANXOSEI TON ANTHRWPO KAI MOU LEGE SYNNEXEIA " VRE GT KANEIS ETSI SE PHRAN TA XRONIA 22 EISAI MONO..ELEOS..."KAI ETSI TA PARATHSA...DYSKOLA ALLA TO KATAFERA OUTE THERMOKRASIES OUTE WORIXIES OYTE MERA PARA MERA OUTE ANSKELA NAPODA KATAKORIFA TIPOTA...KAI SE LIGOTERO APO MHNA EMEINA KAI PERIMENW TO FRAOULAKI MOU SE ENA MHNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Razz Razz Razz Razz DEN XERW AN VOHTHAW H SAS STENAXORW ALLA AYTH EINAI H ALHTHEIA! VALTE TH KALA STO MUALOUDAKI SAS KAI XEHASTE THN EGKUMOSUNH!!!!!!DEN LEITOURGEI ETSI! OLOI OI GIATROI YPARXEI LOGOS POU FWNAZOUN KAI LENE OOOOOXI ANXOS!!!!!!!! TO ANXOS TA SKOTWNEI OLA!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
3 μερες καθυστεριση
1 αρνητικο τεστ
υπνηλια και πολυυυ εντονα πονακια χαμηλα

ουφφφφφφφφφφφφ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις