Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
28 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 28 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 34]

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια
σημερα φευγουμε για διακοπες
ελπιζω οταν επιστρεψω να εχω κι εγω καλα νεα να σας πω και να γινεται ολο και πιο γουρλιδικο το θεματακι μας

φιλακιαααααααααα

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:καλημερα κοριτσια
σημερα φευγουμε για διακοπες
ελπιζω οταν επιστρεψω να εχω κι εγω καλα νεα να σας πω και να γινεται ολο και πιο γουρλιδικο το θεματακι μας

φιλακιαααααααααα
sto kalo na pate..kai na perasete teleia...!!!!perimenoyme nea sou.,...filia

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να εισαι καλα Σοφακι μου... Θα αργησει το θετικο τεστακι... περιμενω να αδιαθετησω σε μια εβδομαδα και ηδη τα συμπτωματα της ακατανομαστης εκαναν την εμφανιση τους δυναμικα... ειχα μια ελπιδα μηπως γλιτωσω τις εξετασεις που μου εδωσε ο γιατρος...

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Να εισαι καλα Σοφακι μου... Θα αργησει το θετικο τεστακι... περιμενω να αδιαθετησω σε μια εβδομαδα και ηδη τα συμπτωματα της ακατανομαστης εκαναν την εμφανιση τους δυναμικα... ειχα μια ελπιδα μηπως γλιτωσω τις εξετασεις που μου εδωσε ο γιατρος...
Εεε τι να κανουμε κοριτσακι μου...δεν πειραζει..αν σου ερθει που ευχομαι να μην πατησει το ποδι της να πας να κανεις τισ εξετασουλες που σου εδωσε ο γιατρος...

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα ειχα ηδη παει αλλα πρεπει να περιμενω την 3 μερα του κυκλου μου...Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καμία;;;;φρεσκοεγκυούλα στελλούλα που είσαι;Smile τζενάκι;ματινάκι χάθηκες....
εγώ σπίτι...βαριέμαι και έχω να κάνω άπειρες δουλειές...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα...
Πώς είναι τα κορίτσια σήμερα??
Εγώ καλά...Στο γραφείο και κόβω τας φλέβας μου...Laughing Laughing Laughing Laughing 

Μίλησα με το γιατρό την Παρασκευή και μου είπε να κάνω υπέρηχο στις 26 με 28 Αυγούστου (έκλεισα ραντεβού για τις 28) και ότι θα με δει 02-09...Λείπει με άδεια τώρα... Είπε επίσης να παίρνω ένα filicine την ημέρα και 1 παιδική ασπιρίνη και ότι δεν χρειάζεται να κάνω επαναλήπτική χοριακή...

Εσείς τι κάνετε??
Το Ματινάκι που είναι?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπράβο κορΙτσάκι!με το καλό να δείτε το σποράκι και να ακούσετε καρδούλα!Smile για πότε θα περάσει ο καιρός!...
ασπιρίνη προληπτικά ή έχεις θρομβοφιλία;
εγώ πάλι περιμένω σάββατο και πονάω από χθές...ούτε να ελπίζω δεν με αφήνει...Sad 
έκλεισα ραντεβου σε καινούργιο γιατρό...άντε πάλι να λέω την "ιστορία" μου....
λοιπόν θετικές σκέψεις!θυμάσαι τον ιούλιο που σου είπα ότι έχω προαίσθημα;;;;Wink όλα θα πάνε τέλεια!αλήθεια το ματινάκι τι έγινε;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Την ασπιρίνη προληπτικα μου την έδωσε...αφού ακόμα δεν έχω κάνει καμία εξέταση...

Να σε ρωτήσε βρε Amazona μου, τα τραβήγματα που έχω χαμηλά και η αίσθηση βάρους είναι φυσιολογικά έτσι δεν είναι?

Πάντως μην στενοχωριεσαι...Να πας στο γιατρό να το συζητήσεις και να δεις τι θα σου προτείνει...και τα έχουμε πει αφού έκανες ήδη ένα παιδάκι σίγουρα θα κάνεις και δεύτερο...Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 215994 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην αγχώνεσαι,φυσιολογικό είναι.αν συνεχίσουν πονάκια μπορεί να σου δώσει μαγνήσιο σε χάπι.στις εξετάσεις του προγεννητικού πες του να κάνεις και για θρομβοφιλία ...προληπτικά.αλλά εφόσον παίρνεις ασπιρίνη μάλλον σε καλύπτει. μεχρι τότε χαλλλλλαρά που λέμε και στην Μακεδονία!Smile μην κουράζεσαι,καλό φαί και αγκαλίτσες!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 215994 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εδω ειμαι κι εγω κοριτσια με τους πονους περιοδου που δεν με αφηνουν ουτε να ελπιζω... εκανα κρεπουλες στον αδερφουλη μου... (μια αδυναμια την εχω...). Εσεις πως ειστε;; Στελλουλα μου μην ανησυχεις, το θεματακι μου ειναι γουρλιδικο οποτε και η εγκυμοσυνη σου θα ειναι υπεροχη!! Ο αντρουλης σου τι λεει; Αμαζονα εγω κι εσυ παραμενουμε στην ιδια μοιρα...

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Εδω ειμαι κι εγω κοριτσια με τους πονους περιοδου που δεν με αφηνουν ουτε να ελπιζω... εκανα κρεπουλες στον αδερφουλη μου... (μια αδυναμια την εχω...). Εσεις πως ειστε;; Στελλουλα μου μην ανησυχεις, το θεματακι μου ειναι γουρλιδικο οποτε και η εγκυμοσυνη σου θα ειναι υπεροχη!! Ο αντρουλης σου τι λεει; Αμαζονα εγω κι εσυ παραμενουμε στην ιδια μοιρα...

Eλα τωρα...μην εισαι απαισιοδαξη(θα μου πεισ τωρα τα ιδια δεν ελεγες και εσυ..???να τα ιδια ελεγα..)...και εγω οταν ακουσα τα αποτελεσματα τησ χωριακης στο τηλεφωνο αν και μου φανηκαν χαμηλα αρχισαν να τρεμουν τα χερια μου και να μην μπορω να βρω απο τισ επαφεσ το τηλεφωνο του αντρα μου για να τον παρω.παρολο που ηταν η πρωτη απο τισ τελευταιες κλησεις..?!!?!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου...
Ελπίζω να είστε όλες καλά...
Εγώ τα ίδια...στο γραφείο....και νυστάζω...(μα καθόλου πρωτοτυπιά πια Laughing Laughing )
Τζενάκι να μην σε παίρνει από κάτω... Είδες όλους τους προηγούμενους μήνες που τα λέγαμε, κάθε μήνα αγχωνόμουνα, μέτραγα τις μέρες και τπτ...αυτή τη φορά ήταν η μοναδική που με απασχολούσαν άλλα πράγματα και δεν έδωσα απολύτως καμία βάση και να τα αποτελέσματα...τελικά πιστεύω ότι η πολλή σκέψη βλάπτει....
Amazona, που είσαι καλέ???? σε ρούφηξε η καθημερινότηταLaughing Laughing Laughing ???
Σοφάκι, εσύ πως είσαι?
Ρε κορίτσια, το Ματινάκι είναι καλα; έχει εξαφανιστεί....
Άντε πείτε κανένα νέο...

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stelloula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου...
Ελπίζω να είστε όλες καλά...
Εγώ τα ίδια...στο γραφείο....και νυστάζω...(μα καθόλου πρωτοτυπιά πια Laughing Laughing )
Τζενάκι να μην σε παίρνει από κάτω... Είδες όλους τους προηγούμενους μήνες που τα λέγαμε, κάθε μήνα αγχωνόμουνα, μέτραγα τις μέρες και τπτ...αυτή τη φορά ήταν η μοναδική που με απασχολούσαν άλλα πράγματα και δεν έδωσα απολύτως καμία βάση και να τα αποτελέσματα...τελικά πιστεύω ότι η πολλή σκέψη βλάπτει....
Amazona, που είσαι καλέ???? σε ρούφηξε η καθημερινότηταLaughing Laughing Laughing ???
Σοφάκι, εσύ πως είσαι?
Ρε κορίτσια, το Ματινάκι είναι καλα; έχει εξαφανιστεί....
Άντε πείτε κανένα νέο...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΛΛΟΥΛΑ ΜΟΥ......!!ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..!!!ΕΓΩ ΣΤΕΛΛΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΞΕΤΑΣΗ..!!!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ....ΑΠΟ ΤΙΣ 7 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ..!!!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην το σκέφτεσαι γιατί θα τρελαθείς...Όλα θα είναι τέλεια...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Εγώ τι να πω που θα περιμένω μέχρι τις 28 για τον υπέρηχο (και έχω και ιστορικό παλίνδρομης)...πάει τον λυπάμαι τον άντρα μου...θα τον πρήξω μέχρι τότε...Laughing Laughing Laughing 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!στελλούλα μου όλα θα πάνε καλά!Smile έχεις δίκιο για τις σκέψεις...αλλά μόνο με λοβοτομή το βλέπω...Laughing Laughing Laughing 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια....Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Πώς είστε σήμερα? Εγώ καλά..τα κλασικά....
Έβλεπα κάτι όνειρα απόψε...ότι ήμουνα λέει σε διαδηλώσεις και ήταν μαζεμένοι αναρχικοί, αστυνομικοί και χρυσαυγίτες και ενώ ήταν έτοιμοι να γίνει η σύρραξη affraid affraid affraid  έρχεται ένας πυροσβέστης και λέει να μείνετε όλοι στα σπίτια σας γιατί περιμένουμε να γίνει σεισμός 11.8 Ριχτερ Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 534787 ....(Ότι να ναι λέμε) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Μάλλον θέλω ψυχίατρο....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 875502 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 875502 

Εσείς τι νέα?

Amazona, θέλω να σε βλέπω (διαβάζω) ανεβασμένη...το ξέρω ότι οι σκέψεις έχουν κολλήσει στο μυαλό με ηλεκτροσυγκολητή αλλά...και μην ξεχνάς, όπως είπα καιι στο Τζενάκι, αυτή η φορά ήταν η μόνη που δεν είχα το θέμα παιδί στο μυαλό γιατί με απασχολούσαν τα επαγγελματικά και έκλαιγα τη μοίραμου που θα πήγαινα στο χωριό Laughing Laughing Laughing και τσουπ να το....
Βρες ένα project και αφοσιώσου εκεί και να δεις που το baby θα έρθει σε χρόνο dt...
Τζενάκι, τα παραπάνω ισχύουν και για σένα...(Άσχετο, ξέρεις το Ματινάκι αν είναι καλά?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!
στελλούλα μου μάλλον όνειρα από υποσυνείδητο άγχος....μόλις δείτε το σποράκι θα ηρεμήσεις!
εμενα πάλι μου έχει 'κολλήσει"ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή φταίει η ενδομητρίωση...τελεοσπάντων θα δείξει...ευτυχώς και πάλι πονάω 1 εβδομάδα πριν οπότε το πολύ μεθαύριο περιμένω να αδιαθετήσω χωρίς αγωνίες...
η μικρή μου το ξαναθυμήθηκε πάλι το θέμα και δεν θέλει να δώσουμε τα παλιά της και ρούχα και παιχνίδια γιατί θα τα πάρει το μωράκι μας όπως λέειSad Sad Sad Sad Sad και λέει και προς τα έξω "εγώ παρακαλάω την Παναγίτσα να μας φέρει ένα μωράκι"Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 585182 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 585182 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 26 585182 
πως να της το κόψω;;;;;
τζένη μίλησες με το ματινάκι στο facebook;χάθηκε τελείως...

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου το εχω χασει το Ματινακι. Μηπως πηγε Διακοπες;

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ...?????ΟΛΑ ΚΑΛΑ..??.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ..!!!!!ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.....ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΓΙΑΥΤΟ..!!!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΣΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΜΒΡΥΟ....ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ..!!ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΗΤΑΝΕ..!!!!ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ...Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2000 ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ 1370....ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΗ Η ΤΙΜΗ..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ...ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..?????????

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην αγχώνεσαι! όλα θα πανε καλά!Smile 

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:μην αγχώνεσαι! όλα θα πανε καλά!Smile 
ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ...!!!!ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΒΗΘΗΣΕ ΜΑΣ ΟΛΕΣ

Despoinaki123

Despoinaki123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofakiz έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ...?????ΟΛΑ ΚΑΛΑ..??.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ..!!!!!ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.....ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΓΙΑΥΤΟ..!!!ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΣΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΕΜΒΡΥΟ....ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ..!!ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΗΤΑΝΕ..!!!!ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ...Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2000 ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ 1370....ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΛΙΓΟ ΑΥΤΗ Η ΤΙΜΗ..ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΙΝΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ...ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ..?????????
Έτσι όπως στα λέει ο γιατρός θα είναι...ξέρει εκείνος,δεν θα στα λέει έτσι...! Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου....

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφακι μου μην ανησυχεις! Υποθετω οτι αν ηταν κατι, ο γιατρος θα σου ελεγε να του κανεις αμεσως μια επισκεψη! οποτε ολα καλα! Κοιτα να χαρεις την εγκυμοσυνη σου στο επακρο! Οταν λες καθυστερημενη συλληψη τι ακριβως εννοεις...;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις