Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 34]

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααχχχχ 500 χρόνια έχω περίοδο(23!....)...κάτι έμαθα...με έριξε πάλι!ορμινικαι διατραχαί...αποσύρομαι ως ακατάλληλα παρεα!...

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:ααααχχχχ αν ήταν εύκολο θα πήγαινα με τη μια!περάσαμε και πολύ ωραία...άκουσα ότι θα απολυθεί κόσμος αλλά αρκετοι θα πάνε σε άλλες θέσεις μετακινούμενοι...μακάρι να μείνεις εκεί!
το σπυράκι εκεί,προπομπός!κλέινουμε 8 μήνες...κουράστηκα....απογοητεύτηκα...Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

και εγω κοριτσι ειχα βγαλει ενα αντιπαθητικό σπυρακι στο πηγουνι 4 μερες πριν μ ερθει.. παντα εβγαζα ενα σπυρακι καπου στο προσωπο 3 εως 5 μερες πριν την περιοδο και τα ειχα βαψει μαυρα.. αλλα τελικα εμεινα με το σπυρακι Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 328109και σε λιγο κλεινω την 8 εβδομαδα και εγω..

γι αυτο μην απογοητευεσαι!!! και επισης 8 μηνες δεν ειναι πολυ εμεις μετα απο 1.5 χρονο τα καταφεραμε!

Θετικη σκεψη amazona!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε ευχαριστώ πολύ kate!με το καλό το μωράκι σου!
σε αυτόν τον 1,5 χρόνο που προσπαθούμε είχα 2 αποβολές,γιατροί εξετάσεις,αγωνία κτλ και εδώ και 7.5 μήνες ΤΙΠΟΤΑ...είμαι 35 και έχω ενδομητρίωση...καταλαβαίνεις είναι δύσκολα.σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα αλλά συνυπάρχουν και άλλα πολλά προβλήματα και γιαυτό με έχει "ρίξει"...
σόρρυ σε ψυχοπλάκωσα...
σίγουρα δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω!Smile

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:σε ευχαριστώ πολύ kate!με το καλό το μωράκι σου!
σε αυτόν τον 1,5 χρόνο που προσπαθούμε είχα 2 αποβολές,γιατροί εξετάσεις,αγωνία κτλ και εδώ και 7.5 μήνες ΤΙΠΟΤΑ...είμαι 35 και έχω ενδομητρίωση...καταλαβαίνεις είναι δύσκολα.σίγουρα υπάρχουν και χειρότερα αλλά συνυπάρχουν και άλλα πολλά προβλήματα και γιαυτό με έχει "ρίξει"...
σόρρυ σε ψυχοπλάκωσα...
σίγουρα δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω!Smile
κοριτσαρα μου Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 667478εγω συγνωνη γιατι μαλλον δεν ειχα διαβασει παλαιοτερα ποστ σου και δεν τα ηξερα ολα αυτα γι αυτο και 8 μηνες μου φάνηκαν λιγοι..

σιγουρα με ολα αυτα που εχεις περασει ειναι δυσκολα και το αγχος και η στεναχωρια μεγαλυτερη αλλα ειναι αυτο που ειπες να μην το βαζουμε κατω!!

σου ευχομαι απο δω κ περα μονο χαρες και γρηγορα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρααααα κορίτσιαααααα.....τι κάνετε?
εγώ καλά...νυστάζω πάαααααραααα πολύ αλλά γενικά καλά....για υποψήφια άνεργη μια χαρά διάθεση έχω...Very Happy:D:D:D
Τζενάκι που είσαι? Γιατι δεν μας μιλάς?Very Happy:D
Kate καλωσόρισες στην παρέα και με το καλό το μωράκι σου....
Ματινάκι, είσαι καλύτερα?
Λοιπόν, φίλη Amazona, δεν θέλω να σε διαβάζω down .... cheer up darling...η ζωή είναι μικρή, αλλά τόσο γλυκιά, και αν αργούν να έρθουν πράγματα που θέλουμε πολύ, υπάρχουν ήδη άλλα στη ζωή μας που μας περιμένουν να τα απολάυσουμε...
Τα λέω για να τα ακούσουμε όλες....και πρώτη εγώ...
Να έχετε όλες μια τέλεια ημέρα.....
(Τι καλά που είναι Παρασκευή Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994)

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:
(Τι καλά που είναι Παρασκευή Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994)
Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 328109Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 328109Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 328109

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:Καλημέρααααα κορίτσιαααααα.....τι κάνετε?
εγώ καλά...νυστάζω πάαααααραααα πολύ αλλά γενικά καλά....για υποψήφια άνεργη μια χαρά διάθεση έχω...Very Happy:D:D:D
Τζενάκι που είσαι? Γιατι δεν μας μιλάς?Very Happy:D
Kate καλωσόρισες στην παρέα και με το καλό το μωράκι σου....
Ματινάκι, είσαι καλύτερα?
Λοιπόν, φίλη Amazona, δεν θέλω να σε διαβάζω down .... cheer up darling...η ζωή είναι μικρή, αλλά τόσο γλυκιά, και αν αργούν να έρθουν πράγματα που θέλουμε πολύ, υπάρχουν ήδη άλλα στη ζωή μας που μας περιμένουν να τα απολάυσουμε...
Τα λέω για να τα ακούσουμε όλες....και πρώτη εγώ...
Να έχετε όλες μια τέλεια ημέρα.....
(Τι καλά που είναι Παρασκευή Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994)



καλημερα στελλουλα μου..ναι πολυ καλα ειμαι..πηρα γνωμη κ απο αλλον γιατρο..κοριτσιΑ ΔΕν ξερω αν εχετε facebook παντως αν εχετε αξιζει να πατησετε like στο γιατρο τσιγγρη..ειναι κορυφη με πολυ ενδιαφεροντα θεματα..ακριβως η σελ του ειναι..Dr Αρης Τσιγκρης....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!
kate μου δεν πειράζει,που να ξέρεις την ιστορία του καθενός,σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
ματινάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα!το έχω ξανακούσει τον γιατρό.λάρισα είναι;
τζενη;;;;;που είσαι;;
στελλούλα μου είπες μεγάλη κουβέντα RespectRespectRespectRespect
και έχεις απόλυτο δίκιο...
έτσι σε θέλω ανεβασμένη!με καλή διάθεση όλα θα πάνε καλά!WinkWinkWink
λοιπόν σ.κ με βόλτες, αγκαλίτσεςΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 35468 και ξεκούραση!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια! Επισκευασα το λαπτοπ και επανηλθα. Τριτη μερα περιοδου σημερα. Και κραταει και πολλες! Έξι!!! Κατα τα αλλα ολα μια χαρα

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:καλημέρα κι από μένα!
kate μου δεν πειράζει,που να ξέρεις την ιστορία του καθενός,σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
ματινάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα!το έχω ξανακούσει τον γιατρό.λάρισα είναι;
τζενη;;;;;που είσαι;;
στελλούλα μου είπες μεγάλη κουβέντα RespectRespectRespectRespect
και έχεις απόλυτο δίκιο...
έτσι σε θέλω ανεβασμένη!με καλή διάθεση όλα θα πάνε καλά!WinkWinkWink
λοιπόν σ.κ με βόλτες, αγκαλίτσεςΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 35468 και ξεκούραση!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994


στην αθηνα αμαζονα μου ειναι..στο μαρουσι εχει το ιατρειο

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια, καλημέρα και καλή εβδομάδα και καλό μήνα...ελπίζω να είστε όλες καλά και να περάσατε ένα τέλειο ΣΚ.
Εγώ να περνούσα χειρότερα δεν νομίζω ότι γινότανε...Έπαθε ο άντρας μου μια ζημιά στο δόντι και είχαμε από την Πέμπτη και πηγαίναμε από οδοντίατρο σε οδοντίατρο και από νοσοκομείο σε νοσοκομείο...Υπέφερε πάααααααραααα πολύ, (που αυτός τον αντέχει τον πόνο μέχρι αηδίας), αφού μου ζήτησε να τον πάω στο νοσοκομείο το Σάββατο το απόγευμα...και είχε και νύχτα βάρδια και Παρασκευή και Σάββατο...και τελικά δεν καταφέραμε να το φτιάξουμε, απλά τώρα πονάει λιγότερο...θα πάει τώρα το πρωί στην οδοντίατρο...περιττό να σας πω, τα νεύρα που είχε και τα ξεσπάσματα, ειδικά τις ώρες που πονούσε πολύ....αλλά μετά μου ζήταγε συγνώμη (το αγοράκι μου Very Happy )..
Το καλύτερο δεν σας το είπα....λόγω της κατάστασης του φυσικά δεν κάναμε και τίποτα με το δικό μας θέμα....και έχει κι'άλλο, από την Παρασκευή μέχρι και χθες ήταν το τριήμερο της πιθανή ωορρηξίας... και νομίζω ότι ήταν χθες....όποτε πάει και ο Ιούνιοοοοςςςς....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 679259 
Άμα πιάσω αυτόν που μας γλωσσοτρώει θα του ξεριζώσω τη γλώσσα και θα του τη δώσω να τη φάει.....
Συγνώμη για το μεγάλο post....αλλά ήθελα να τα πώ και εγω...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!καλό μήνα...
στελλούλα μου περαστικά σας!άτιμος ο πόνος στο δόντι!!
κι εμείς δεν περάσαμε καλά...χθες το απόγευμα μου ήρθε η περίοδος στις 24 μέρες...πάω να σκάσω!φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά...μόλις επιστρέψουμε θα πάω πάλι να το ψάξω.μου ξανασυνέβη τον φλεβάρη,να φταίει πάλι το κ...άγχος;;;;.....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 534787 τους βαρέθηκα τους γιατρούς!....
άντε σας ψυχοπλάκωσα πάλι...Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 667478 
που είναι τα υπόλοιπα κορίτσια να μας πούνε κανένα καλό νέο;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλως το κορίτσι...
μήν αγχώνεσαι άδικα, περίμενε να δεις και τον επόμενο μήνα...μπορεί να φταίνε τα θαλασσινά μπάνια....(εμένα μου συμβαίνει όταν κάνω μπάνια στη θάλασσα να αλλάζει ο κύκλος...)..μην πέφτεις κοριτσάκι...όλα καλά θα πάνε...Smile Smile 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακάρι στελλούλα μου!σε ευχαριστώ πολύ!με "ρίχνει" πολύ αυτή η ιστορία.περνάει κι ο καιρός....άστα...
πως είναι σήμερα ο αντρούλης σου;φλεγμονή έπαθε;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα στα κοριτσακια μου..τι κανετε κοριτσια μου;;;
stelloula μου περαστικουλια στον αντρουλη σου...ειναι καλυτερα σημερα;;;
amazona μου 24 μερες δεν πειραζει βρε..συμβαινει καπου καπου κ αυτο... τι κανει η μικρη σου;; εφτασε μηπως η αγια ζωνη;; αν κ πιστευω σημερα η αυριο θα φτασει

εγω καλα ειμαι..περασα ενα ωραιο σκ με τον αντρουλη μου..ηρθε κ η αδερφη μου με τον αρραβωνιαρη απο βολο κ περασαμε πολυ ωραια...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα ματινάκι!όχι ακόμη,θα σου στείλω μηνυμα!η μικρή καλά μη με δει στεναχωρημένη...με περνάει κανονική ανάκριση!
να περνάς καλά και να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 417472 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:καλημερα στα κοριτσακια μου..τι κανετε κοριτσια μου;;;
stelloula   μου περαστικουλια στον αντρουλη σου...ειναι καλυτερα σημερα;;;
amazona  μου 24 μερες δεν πειραζει βρε..συμβαινει καπου καπου κ αυτο... τι κανει η μικρη σου;; εφτασε μηπως η αγια ζωνη;; αν κ πιστευω σημερα η αυριο θα φτασει

εγω καλα ειμαι..περασα ενα ωραιο σκ με τον αντρουλη μου..ηρθε κ η αδερφη μου με τον αρραβωνιαρη απο βολο κ περασαμε πολυ ωραια...

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τα περαστικά...Σήμερα είναι λίγο καλύτερα από τον πόνο (αφού έχει πάρει 13.000 χάπια..)μάλλον φλεγμονή είναι σε παλιό σφράγισμα...μιλάμε τον λυπηθηκε η ψυχή μου έτσι που τον έβλεπα...από τη στενοχώρια με έπιασε το στομάχι μου....
Ματινάκι, χαίρομαι που είσαι καλά... από συμπτώματα πώς πας?

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια! Αχ Στελλουλα, οι αντρες ειναι οι μεγαλυτεροι μπεμπηδες...!!! Περαστικα στον αντρουλη σου!!! Καλο μηνα να εχουμε κοριτσια και καλη εβδομαδα! Αλλα τι χαζος καιρος για Ιουλη;;;; Κρυο και αερας!!!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια....τι κάνετε?
Εγώ πίνω καφεδάκι στο γραφείο και ετοιμάζομαι για τη μάχη που θα ακολουθήσει με τη Διευθύντρια για τις άδειες (τι πράγμα και αυτό μόλις ακούει για άδεια βγάζει φλυκταινες)...
Κατα τ'αλλα, σήμερα λίγο καλύτερα, αφού χθες έπαθα ένα ξέσπασμα άλλο πράγμα....τι είπα του άντρα μου να φέρω παπά να μας κάνει ευχέλαιο, τι του είπα να σηκωθούμε να φύγουμε από το σπίτι και να πάμε να ζήσουμε αλλού...ο καημένος με κοίταγε και μάλλον σκεφτότανε "Θέε μου, τι πήγα και παντρέυτηκα..." Laughing Laughing Laughing Laughing και όλα αυτά με λυγμούς....Χθες ήταν πολύ δύσκολη μέρα, ένιωθα σαν να είχε πέσει ο ουρανός και με πλάκωνε...Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα...
Ωραία σας ψυχοπλάκωσα και εσάς πρωί πρωί....αύριο θα είμαι πλήρως εντάξει...I promise....
Πειτε εσείς τα νέα σας....
Θα παίξουν καθόλου διακοπές φέτος?
Ματινάκι, πώς είσαι?
Amazona, βαριέσαι ακόμα στη Χαλκίδα?

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:Καλημέρα κορίτσια....τι κάνετε?
Εγώ πίνω καφεδάκι στο γραφείο και ετοιμάζομαι για τη μάχη που θα ακολουθήσει με τη Διευθύντρια για τις άδειες (τι πράγμα και αυτό μόλις ακούει για άδεια βγάζει φλυκταινες)...
Κατα τ'αλλα, σήμερα λίγο καλύτερα, αφού χθες έπαθα ένα ξέσπασμα άλλο πράγμα....τι είπα του άντρα μου να φέρω παπά να μας κάνει ευχέλαιο, τι του είπα να σηκωθούμε να φύγουμε από το σπίτι και να πάμε να ζήσουμε αλλού...ο καημένος με κοίταγε και μάλλον σκεφτότανε "Θέε μου, τι πήγα και παντρέυτηκα..." Laughing Laughing Laughing Laughing και όλα αυτά με λυγμούς....Χθες ήταν πολύ δύσκολη μέρα, ένιωθα σαν να είχε πέσει ο ουρανός και με πλάκωνε...Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα...
Ωραία σας ψυχοπλάκωσα και εσάς πρωί πρωί....αύριο θα είμαι πλήρως εντάξει...I promise....
Πειτε εσείς τα νέα σας....
Θα παίξουν καθόλου διακοπές φέτος?
Ματινάκι, πώς είσαι?
Amazona, βαριέσαι ακόμα στη Χαλκίδα?


καλημερα κοριτσι μου..καλα ειμαι εγω..οπως ημουν δλδ...περιμενω την αυριανη μερα να παμε στον γιατρο... εμεις διακοπουλες καπου κοντα θα παμε γυρω στον 15ααυγουστο που σταματαει ο αντρουλης...κλεβουμε και τα σκ κ πεταγομαστε πλαταμωνα-λεπτοκαρυα που ειμαστε κοντα...εσυ ποτε θα παρεις αδειουλα;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!ματινάκι μου να περνάτε καλά και να είσαι χαλαρή.με το καλό να δείτε αύριο το νινάκι!
στελλούλα μου μάλλον χρειάζονται και τα ξεπάσματα αλλιώς θα ¨εκραγούμε¨"!μακάρι να πάρεις όποτε σας βολέυει την άδειά σου και να πάτε να γεμίσετε τις μπαταρίες!
κι εγώ ξέσπασα (και πάλι!) χθές κι άρχισα να φωνάζω στον άντρα μου πόσο φταίμε που είμαστε 10 χρόνια μαζί και κοιτούσαμε πτυχία και μεταπτυχιακά,δουλειές και όχι πιο νωρίς το θέμα παιδιά!χώθηκε και η μικρή στην μέσηΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 311356 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 311356 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 311356 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 311356 
πανικός!τον έχω τρελάνει τον καημένο!βλακεία μου...σήμερα νιώθω πιο ήρεμη και λέω υγεία και ότι είναι να έρθει θα έρθει!
βαριέμαι τρελά στη χαλκίδα!θέλω παρέααααα!ελάτε για καφέ!Smile 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πω πω ρε κορίτσια...μόλις διάβασα το post της Μαρίζας και το τι της συνέβη και έχω μείνει...
με πιάσανε κλάματα...
ήθελα να τη γράψω κάτι...αλλά τι...τι μπορείς να πεις ρε γμτ....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ σφίχτηκε η ψυχή μου...είναι πολύ δύσκολο...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα στα κορίτσια....ελπίζω σήμερα να είναι μια ωραία μέρα για όλους μας...
Τι νέα έχετε? Εγώ καλά..Χθες με τον καλό μου περάσαμε πολύ ωραία...εκείνος δούλευε απόγευμα και όταν γύρισε έιχα ετοιμάσει ενα ωραίο δείπνο στη βεράντα με κεράκια κλπ και χαλαρώσαμε κουβεντιάζοντας για διάφορα και ήταν πολύ ωραία (φυσικά είχε και παρελκόμενα η κατάσταση Wink Wink Wink )...
Στο γραφείο χθες έγινε Βιετναμ με τις άδειες...τελικά μας ενέκρινε μόνο 10 μέρες συνεχόμενες και ότι αν θέλουμε και άλλες θα τις πάρουμε τμηματικά...Αποτέλεσμα όλες βάλανε 5 εβδομάδες σπαστές και επιδή δεν εβγαινε το πρόγραμμα εγώ θα πάρω 10 μέρες...Στο γραφείο είμαι λίγο δια πάσα νόσο και πάσα λαλακία...Τέλος πάντων...
Εσείς τι άλλα νέα?

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:Καλημέρα στα κορίτσια....ελπίζω σήμερα να είναι μια ωραία μέρα για όλους μας...
Τι νέα έχετε? Εγώ καλά..Χθες με τον καλό μου περάσαμε πολύ ωραία...εκείνος δούλευε απόγευμα και όταν γύρισε έιχα ετοιμάσει ενα ωραίο δείπνο στη βεράντα με κεράκια κλπ και χαλαρώσαμε κουβεντιάζοντας για διάφορα και ήταν πολύ ωραία (φυσικά είχε και παρελκόμενα η κατάσταση Wink Wink Wink )...
Στο γραφείο χθες έγινε Βιετναμ με τις άδειες...τελικά μας ενέκρινε μόνο 10 μέρες συνεχόμενες και ότι αν θέλουμε και άλλες θα τις πάρουμε τμηματικά...Αποτέλεσμα όλες βάλανε 5 εβδομάδες σπαστές και επιδή δεν εβγαινε το πρόγραμμα εγώ θα πάρω 10 μέρες...Στο γραφείο είμαι λίγο δια πάσα νόσο και πάσα λαλακία...Τέλος πάντων...
Εσείς τι άλλα νέα?


καλημερα στελλουλα μου..χαιρομαι που περασες ωραια με τον αντρουλη σου!!!!! ομορφη μερα σημερα..ανυπομονω για τον γιατρο τ απογευμα...!!! 10 μερουλες μια χαραα ειναι..να πατε να ηρεμισετε λιγουλακι και να γινει κ το θαυματακι σας!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 14 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις