Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 34]

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!τι κάνετε κορίτσια;εγώ καλά λέω να κλείσω το μυαλό μέχρι τον σεπτ. παραδούλεψε!!!Smileκατα τα άλλα η ανακωχή έγινε!να γινόταν και το θαυματάκι...
που είναι οι εγκυούλες μας;στελλούλα μου τι νέα από το μέτωπο;
σήμερα ελπίζω να βρούμε μια καλή παραλία εδώ κοντά για μπάνιο γιατί έχουμε λιώσει!η προηγούμενη ήταν χάλια και ούτε καν μπήκα!καλά να περάσετε όλες το τριημεράκιΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:καλημέρα κι από μένα!τι κάνετε κορίτσια;εγώ καλά λέω να κλείσω το μυαλό μέχρι τον σεπτ. παραδούλεψε!!!Smileκατα τα άλλα η ανακωχή έγινε!να γινόταν και το θαυματάκι...
που είναι οι εγκυούλες μας;στελλούλα μου τι νέα από το μέτωπο;
σήμερα ελπίζω να βρούμε μια καλή παραλία εδώ κοντά για μπάνιο γιατί έχουμε λιώσει!η προηγούμενη ήταν χάλια και ούτε καν μπήκα!καλά να περάσετε όλες το τριημεράκιΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472



Καλημερά Amazona....εγώ μέχρις στιγμής όλα καλά (τουλάχιστον σε ότι αφορά το θέμα της προσπαθειας)...ακολουθουμε το μοτιβο μέρα παρα μέρα και μια χαρά...
Για μπάνιο η αδελφή μου πάει πολύ συχνέ στη Δροσιά και μου έχει πει ότι είναι πολύ ώραια...επίσης μου έχουν πει για τη Δάφνη, αλλά νομίζω ότι είναι λίγο μακρύτερα (προς Αρτάκη)..

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια και απο εμένα!!!!χαθηκα όντως ...απλά με ταλαιπώρησε μια εβδομάδα ένα κρυολόγημα και εμένα και την μικρη μου και ταλαιπωρήθηκα παρά πολυ δεδομένου οτι δεν επιτρέπεται να πάρω φάρμακα!!!!
Κατα τα αλλα καλα....πολυ υπνηλια...κούραση τωρα που ξεκίνησα δουλεια.....
Την Τετάρτη θα πάμε πάλι στο γιατρό να δούμε το σπορακι!!!!
Κορίτσια μαθαίνω για τις προσπάθειες και αναμένω να ακούσω θετικά αποτελέσματα αυτό τον μήνα!!!!εχω feeling!!!!!
Φιλία πολλα σε όλες!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bobo μου μας ανησυχησες!!! Κοριτσια εγω (δεν) περιμενω την Δευτερα. Τα πονακια περιοδου βεβαια τα εχω... Το στηθος... τιποτα!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Bobo μου μας ανησυχησες!!! Κοριτσια εγω (δεν) περιμενω την Δευτερα. Τα πονακια περιοδου βεβαια τα εχω... Το στηθος... τιποτα!!!


τζενακι με ολο το θαρρος..διαβασα οτι θα παντρευτεις του χρονου τον σεπτεμβρη;;; η  αυτον; γτ αν παντρευτεις τον αλλον δλδ το 2014 θα κανεις γαμοβαφτιση η θα παντρευτεις με πολιτικο;;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελα τζενακι εύχομαι την Δευτέρα να μάθουμε τα καλύτερα!!!!!πονακια περιόδου έχεις και οταν είσαι έγκυος και εγω είχα οπότε μην αποθαρρυνεσαι!!!!!!εισαι σε καλο δρόμο!!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:
Tzeni84 έγραψε:Bobo μου μας ανησυχησες!!! Κοριτσια εγω (δεν) περιμενω την Δευτερα. Τα πονακια περιοδου βεβαια τα εχω... Το στηθος... τιποτα!!!


τζενακι με ολο το θαρρος..διαβασα οτι θα παντρευτεις του χρονου τον σεπτεμβρη;;; η  αυτον; γτ αν παντρευτεις τον αλλον δλδ το 2014 θα κανεις γαμοβαφτιση η θα παντρευτεις με πολιτικο;; Το Σεπτεμβρη του 2014 ο γαμος. Αλλα θελουμε τοσο ενα παιδακι που δεν υπολογιζουμε τιποτα. Αν (πρωτα ο θεος) μεινω εγκυος, δεν ξερω... το πιο πιθανο να κανουμε πολιτικο και μετα θρησκευτικο

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!bobo περαστικά!ανησυχήσαμε!τζενάκι είναι η σειρά σου!μακάρι να μην σου έρθει!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994να σου κάνει την έκπληξη σαν το ματινάκι!
στελλούλα μου σε ευχαριστώ!στη δροσια ήταν καλύτερα!
καλά να περνάτεΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 893968Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Που ειστε βρε κοριτσια;;; Πω πω, τι τριημερο ηταν αυτο!! Δεν βαλαμε κωλο κατω, ολο βολτες ημασταν. Η ακατανομαστη δεν μου ηρθε ενω την περιμενα χθες. Αλλα θα ερθει, ολα τα συμπτωματα ειναι εδω. Ιδιως απο εχθες η μεση μου ποναει ασταματητα οπως καθε φορα. Αντε να ερθει για να τελειωνει για να ξκινησουμε τις προσπαθειες Ιουλιου!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειά κι από μένα!τζένη έχεις σταθερό κύκλο;άσε τα συμπτώματα!κάνε ένα τεστ αύριο!Wink
τι ζέστη είναι αυτή;;;;....μου λένε ότι βόρεια έβρεξε και ζηλευω...
κατα τα άλλα....πολύ ήσυχα....παιδική χαρά και ξερό ψωμί!....Smile

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:γειά κι από μένα!τζένη έχεις σταθερό κύκλο;άσε τα συμπτώματα!κάνε ένα τεστ αύριο!Wink
τι ζέστη είναι αυτή;;;;....μου λένε ότι βόρεια έβρεξε και ζηλευω...
κατα τα άλλα....πολύ ήσυχα....παιδική χαρά και ξερό ψωμί!....Smile Έχω κυκλο ρολόι αλλά αυτο με μπερδεψε και στο παρελθον οπου κι εκανα τεστ με 4 μερες καθυστερηση. Έχει τραγικη ζεστη!!!!! Και με αυτη τη ζεστη πηγαμε χθες σε ιαματικα! Στο Πόζαρ Αριδαίας. Και ο καλος μου θελει θάλασσα το σαββατο αλλα πολυ φοβαμαι οτι θα ειμαι αδαθετη και απλα θα κοιταωCrying or Very sadCrying or Very sad

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπορεί και να μην σου έρθει!εγώ στη θέση σου θα έκανα ένα τεστ.ξέρω φοβάσαι την απογοήτευση αλλά ποτέ δεν ξέρεις!
εμείς είχαμε πάει στο άγκιστρο στις σέρρες αλλά χειμώνα!πές μου ότι κάνατε χαμάμ! άντε τώρα μπανάκια εύχομαι χωρίς περιοδο!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:μπορεί και να μην σου έρθει!εγώ στη θέση σου θα έκανα ένα τεστ.ξέρω φοβάσαι την απογοήτευση αλλά ποτέ δεν ξέρεις!
εμείς είχαμε πάει στο άγκιστρο στις σέρρες αλλά χειμώνα!πές μου ότι κάνατε χαμάμ! άντε τώρα μπανάκια εύχομαι χωρίς περιοδο!
Αν δεν ερθει μεχρι αυριο θα κανω!!! Αχ ηταν παρα πολυ ωραια!! Απλα επειδη το νερο ειναι καυτο, οταν βγαιναμε υπηρχε διαφορα θερμοκρασιας και κρυωναμε. Εμεις ειμαστε ουτως η αλλως απο την περιοχη της Πελλας και παμε συχνα. Η μικρη πως  τα  παει με το μπανιο;;Wink

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά κάνατε!οι βολτίτσες είναι ότι πρέπει!
η μικρή δεν θέλει να βγεί από τη θάλασσα αλλά δεν θέλει να πατήσει στην άμμο!αριστοκράτισσα!....Laughing
άντε περιμένουμε νέα....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κλασσικα, ήρθε...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν θα σου πω μην στεναχωριέσαι....θα σου πω αυτό που λέω και στον εαυτό μου"δεν ήρθε η ώρα του!".....πιστέυω όμως και στην ψυχολογία πολύ....γιαυτό δεν "πέφτουμε" και κοιτάμε μπροστά!Smile

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια και από έμενα...
Σήμερα επέστρεψα και στη δουλειά (χθες είχα άδεια) μετά από ένα πολύ ξεκούραστο 4ημερο...
τι νέα έχετε? Εγώ όλα καλά...συνεχίζουμε ακαθεκτοι...LaughingLaughingLaughing
Τζενάκι, μην το βάζεις κάτω...πάμε χαλαρά για Ιούλιο Very Happy:D:D
Amazona, χαίρομαι που σου άρεσε καλύτερα η παραλία της Δροσιάς....μου είπαν επίσης οτι είναι πολύ ωραία στο Πευκί (δεν έχω πάει) αλλά και στην παραλία της Χιλιαδούς (έχω πάει και είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ) ... και τα δύο όμως είναι αρκετά μακρυά από την Χαλκίδα...να πάτε καμιά ημερήσια...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειά σου στελλούλα μου!χαίρομαι που ξεκουράστηκες!εμείς εδώ....θα πάμε και στο λευκαντί που άκουσα ότι είναι καλά...ζέστηηηηηηηη!δεν αντέχω!
που είναι τα υπόλοιπα κοριτσια;;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέραααααα κορίτσια...
τι νέα? πολύ ήσυχία έχει πέσει...
εγώ καλα με το δικό μας θέμα...αλλά με το θέμα της δουλειας...να μην πω καλύτερα...είμαι υποψήφια για αποχώρηση και έχω αγχωθεί αρκετά...
τελος πάντων...
Από την άλλη νιώθω σωματικά πολύ καλά...έχω περισσότερη ενέργεια και μεγαλύτερη συγκέντρωση - πιστεύω ότι με βοηθάει πολύ το filicine -
Για πείτε και τα δικά σας τα νέα....
Άντε βρε μην χάνεται η παρεά...Very Happy:D:D:D

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!
στελλούλα μου μην στεναχωριέσαι για τη δουλειά!βγήκαν οι αποσπάσεις;μακάρι να μείνεις με τον αντρούλη σου!σημασία έχει που το άλλο θέμα πάει καλά!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 215994
εγώ έβγαλα το σπυράκι μου και περιμένω....SadSadSadμαλλον δεν είναι τυχερή και η χαλκίδα.βουρρρρ ξανα για λευκωσία που έπιασα την μικρή με την μιαLaughingLaughingLaughing
που είναι τα υπόλοιπα κορίτσια;;;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποιες αποσπάσεις?.. εδώ λέμε ότι είναι πιθανό να μας αποσπάσουν μια και καλή στο σπίτι μας...
Αφού βρε ξέρεις ποιο είναι το τυχερό μέρος, τι κάθεσαι και το παιδεύεις το πράγμα? τι έιναι η Λευκωσία? 1 ώριτσα με το αεροπλάνο....πας και έρχεσαι...LaughingLaughingLaughing
το σπυράκι είναι στάνταρ δείγμα περιόδου?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααχχχχ αν ήταν εύκολο θα πήγαινα με τη μια!περάσαμε και πολύ ωραία...άκουσα ότι θα απολυθεί κόσμος αλλά αρκετοι θα πάνε σε άλλες θέσεις μετακινούμενοι...μακάρι να μείνεις εκεί!
το σπυράκι εκεί,προπομπός!κλέινουμε 8 μήνες...κουράστηκα....απογοητεύτηκα...Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια να μαι κ εγω...χθες δεν πολυ μπηκα γτ ημουν λιγο χαλια λογω του οτι μου βρηκε ο γιατρος κολοβακτηριδιο... τεσπα...σημερα το ξεπερασα...ξεκινησα μια αντιβιωση για 10 μερες πρωι βραδυ απο ενα χαπι και ευελπιστω να με περασει....μου ειπε οτι θα με περασει..ρωτησα κ την φαρμακοποιο κ μου ειπε ενταξει ειναι ηπια αντιβιωση....
amazona μου ασε το σπυρακι..ετσι ειχα βγαλει κ εγω..αλλα τελικα δεν ηρθεεεεεεεεεε...αυριο μπαινω στην 9η εβδομαδα...!!!!
stelloula σκεψου θετικα για την δουλιτσα......μη σε παιρνει απο κατω..
amazona εχεις πμ

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαλάρωσε ματινάκι και όλα θα πάνε καλά!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 13 417472

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ματινάκι μου, περαστικά σου....και μην φοβάσαι τπτ....η κολλητή μου στην εγκυμοσύνη μέχρι πνευμονία έπαθε και έβγαλε ένα κούκλο άλλο πράγμα...
το μόνο που πρέπει να προσέχεις είναι να τρως καλά και θρεπτικά και να μην αγχώνεσαι για τίποτα...όλα τα άλλα γίνονται...
Amazona, καλά λέει το κορίτσι...τι το θεωρείς δεδομένο το σπυράκι???...κάτσε να δεις ντε...Very Happy:D:D

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις