Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 34]

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!
ματινάκι μου την φοράω την ζωνίτσα και παρακαλάω κάθε μέρα να γίνει το θαύμα!...καλά αποτελέσματα αύριο!με το καλό να το δείτε!
τζενάκι μην απογοητεύεσαι!κάντε ότι εξετάσεις σας πουν και μετά ηρεμία...μακάρι να σας προλάβουν τα ευχάριστα!
στελλούλα μου μην στεναχωριέσαι!έχεις δίκιο αν είναι οι καλές μέρες αλλά μόνο με διάλογο θα βγάλεις άκρη.οι άντρες σκέφτονται διαφορετικά...κι εγώ του λέω σιωπηρός κανόνας εκείνες τις μέρες δεν μαλώνουμε και το έχουμε στο πρόγραμμα!!!!
μακάρι τα πράγματα στη δουλειά να έρθουν όπως τα θέλεις...άντε κοίτα να ξεκουραστείς στην άδεια σου!
εμείς ...17 και σήμερα!να κάνουμε κανένα μπανάκι. πριν φύγουμε.
23 μέρα περιόδου σήμερα και πολύ συχνοουρία....μακάρι να μου έρθει στις 28 μέρες...γιατί την προηγούμενη φορά στις 24 και αγχώθηκα!Shocked Shocked Shocked 
που φτάσαμε!
άντε κορίτσια μου όλα να μας πάνε καλά!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:καλημέρα κορίτσια!
ματινάκι μου την φοράω την ζωνίτσα και παρακαλάω κάθε μέρα να γίνει το θαύμα!...καλά αποτελέσματα αύριο!με το καλό να το δείτε!
τζενάκι μην απογοητεύεσαι!κάντε ότι εξετάσεις σας πουν και μετά ηρεμία...μακάρι να σας προλάβουν τα ευχάριστα!
στελλούλα μου μην στεναχωριέσαι!έχεις δίκιο αν είναι οι καλές μέρες αλλά μόνο με διάλογο θα βγάλεις άκρη.οι άντρες σκέφτονται διαφορετικά...κι εγώ του λέω σιωπηρός κανόνας εκείνες τις μέρες δεν μαλώνουμε και το έχουμε στο πρόγραμμα!!!!
μακάρι τα πράγματα στη δουλειά να έρθουν όπως τα θέλεις...άντε κοίτα να ξεκουραστείς στην άδεια σου!
εμείς ...17 και σήμερα!να κάνουμε κανένα μπανάκι. πριν φύγουμε.
23 μέρα περιόδου σήμερα και πολύ συχνοουρία....μακάρι να μου έρθει στις 28 μέρες...γιατί την προηγούμενη φορά στις 24 και αγχώθηκα!Shocked Shocked Shocked 
που φτάσαμε!
άντε κορίτσια μου όλα να μας πάνε καλά!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 



αμαζονα μου μακαρι να μην ερθει για τους επομενους 8 μηνες!!!!!!! αντε μηπως ειστε τυχεροι!!!!!!!!!!!!!!!! να εχεις πιστη κ ολα θα γινουν!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 215994 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα ψαχτουμε ματινακι μου, δεν γινεται να το αποφευγω. Κατα τα αλλα ολα καλα. Πηγα θαλασσα χθες και ολη την ωρα παω στην τουαλετα γιατι δεν ξερω αν το νερο της θαλασσας επηρεασει τον κυκλο μου και ερθει νωριτερα η αργοτερα. Στελλουλα μου πόοοοσο σε καταλαβαινω!!! Αναπληρωτρια εκπ/κος ειμαι... οποτε καταλαβαινεις!!! Καθε χρονο κι αλλου!! Φετος ημουν τυχερη και ημουν σπιτι μου αλλα καθε Σεπτεμβρη δεν ξερω αν θα φτιαξω βαλιτσες η οχι!!! Εχω δουλεψει εκτος απο πελλα που ειναι η εδρα μου, Καβαλα και Κεφαλονια!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:θα ψαχτουμε ματινακι μου, δεν γινεται να το αποφευγω. Κατα τα αλλα ολα καλα. Πηγα θαλασσα χθες και ολη την ωρα παω στην τουαλετα γιατι δεν ξερω αν το νερο της θαλασσας επηρεασει τον κυκλο μου και ερθει νωριτερα η αργοτερα. Στελλουλα μου πόοοοσο σε καταλαβαινω!!! Αναπληρωτρια εκπ/κος ειμαι... οποτε καταλαβαινεις!!! Καθε χρονο κι αλλου!! Φετος ημουν τυχερη και ημουν σπιτι μου αλλα καθε Σεπτεμβρη δεν ξερω αν θα φτιαξω βαλιτσες η οχι!!! Εχω δουλεψει εκτος απο πελλα που ειναι η εδρα μου, Καβαλα και Κεφαλονια!




ολα καλα να πανε τζενακι!! κοριτσια να ευχαριστατε που εχετε δουλεια..γτ σημερααα πολυς κοσμος πειναει!! οποτε δε πειραζει..τζενακι.... αν σε παρουν μακρυα σε ακολουθει κ οαντρουλης σου;;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια πειτε τους γιατρους σας για τα χαπια clomiphene καπψς ετσι λεγονται...εχουν επιτυχια....θα τα καταφεετε..δεν ειναι τπτ..για 5 μερες ειναι 2 χαπια την μερα...

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ματινακι... που να με ακολουθησει;;; Που να αφησει τη δουλεια του;;; Περυσι ας πουμε που ημουν στην Καβαλα ερχοταν ενα Σαββατοκυριακο αυτος στην Καβαλα κι ενα ερχομουν εγω. Αν με πανε μακρια, βλεπω να γινεται το ιδιο και φετοςMad Mad Mad Mad 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια...Πώς είστε σήμερα? Εγώ καλά..στο γραφείο και μετράω τις μέρες αντίστροφα για την άδεια (καταρχήν) και να δω τι στο καλό θα γίνει (κατά δέυτερον)...

Τζενάκι, η κατάσταση από το επόμενο σχολ. έτος θα γίνει ακόμα πιο δύσκολη...δεν θέλω να σε απογοητεύω, αλλά να είσαι και προετοιμασμένη για την πιθανότητα να μην σε καλέσουν ή να σε καλέσουν αργά....ελπίζω να κάνω λάθος...

Amazona...τι νέα? δεν πιστέυω να αδιαθέτησες? Πήγατε για κανένα μπάνιο?

Ματινάκι, περιμένουμε με αγωνία τα αποτελέσματα της αυχενικής...Όλα καλά θα είναι...

Εγώ κορίτσια καλά...χθες που γύρισα από τη δουλειά, ο καλός μου είχε γυρίσει πριν από εμένα, και δεν χρειάστηκε να κάνω καμία συζήτηση για το θέμα μας (το "καληνύχτα" και ντουπ Mad Mad Mad ) γιατί το είχε καταλάβει από μόνος του ότι έκανε λαλακία και άρχισε τις γαλιφιές και τα συγνώμη και τέτοια και φυσικά το βράδυ επανόρθωσε και με το παραπάνω...Wink Wink Wink Wink 

Δεν ξέρω μωρέ ....είμαι στην τσίτα γενικά και γκρινιάζω για τα πάντα όλα...στο τέλος θα με βαρεθεί και αυτός και εσείς Very Happy Very Happy Very Happy 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Στελλουλα μου!! Χαιρομαι για το ομορφο βραδυ σου. Ελπιζω να ακολουθησουν κι αλλα, εξισου ομορφα με ακομη πιο ομορφα αποτελεσματα...Wink Wink  Ολα τα εχω σκεφτει, ακομη και το ενδεχομενο να μην δουλεψω!!! Αλλα τι να κανω;;; οτι ειναι να γινει θα γινει... Εν τω μεταξυ απο χθες ειμαι κομματια!!! Πονανε τα παντα!!! Η πλατη, η μεση, η κοιλια!!! Ολη την ωρα παω στο μπανιο γιατι νομιζω οτι ηρθε αν και περιμενω αυριο! Το περιμενα οτι απο τη θαλασσα θα κρυωσω αλλα οχι κι ετσι!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!στελλούλα μου δεν θα σε βαρεθούμε!Smile εδώ είμαστε για να τα λέμε!άντε να ήταν το τυχερό χθές!Wink 
εγώ τρεμω μην μου έρθει πιο νωρίς.... pale pale pale pale το ότι θα μου έρθει είναι το σίγουρο....Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 679259 
τι μπάνιο ο καιρός χάλια!ελπίζω σήμερα καλύτερα!
τζενάκι ξάπλωσε και ξεκουράσου...μακάρι να μην...κορίτσια πάνω από όλα να είμαστε καλά!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα φιλεναδιτσες μου..πως ειστε;;; επιτελους περασαν οι ατελειωτες 20 μερες και θα δω το μωρακι μου!!! περιμενω πως και πως κοριτσια να μου πει οτι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!! θα σκασω.....εχω τρομερο αγχος..παρακαλαω την παναγια καθε μερα να ειναι υγιες το μωρακι μου..αφου αργησε να μου το στειλει καποιος λογος θα υπηρχε..τωρα θελω να ειναι ολα καλααα και να περασουν οι μηνες με χαμογελα και χαρα!!! στις 4 εχω ραντεβου...το απογευματακι που θα γυρισω θα σας γραψω τα νεα μου!!

stelloula το καψαμε χθες ε;;; μπραβο ρε κοριτσαρα!!!!
amazona ελα μηπως εγινε το θαυματακι!!!!
tzenaki μου οι πονοι που γραφεις μπορει να μην ειναι περιοδου
σκεφτειτε εμενα κοριτσια που ειχα βγαλει κ σπυρακι οπως εβγαζα καθε μηνα..αλλα τελικα δεν ηρθεεεεεεεεεεε

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:καλημερα φιλεναδιτσες μου..πως ειστε;;; επιτελους περασαν οι ατελειωτες 20 μερες και θα δω το μωρακι μου!!! περιμενω πως και πως κοριτσια να μου πει οτι ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!! θα σκασω.....εχω τρομερο αγχος..παρακαλαω την παναγια καθε μερα να ειναι υγιες το μωρακι μου..αφου αργησε να μου το στειλει καποιος λογος θα υπηρχε..τωρα θελω να ειναι ολα καλααα και να περασουν οι μηνες με χαμογελα και χαρα!!! στις 4 εχω ραντεβου...το απογευματακι που θα γυρισω θα σας γραψω τα νεα μου!!

stelloula το καψαμε χθες ε;;; μπραβο ρε κοριτσαρα!!!!
amazona ελα μηπως εγινε το θαυματακι!!!!
tzenaki μου οι πονοι που γραφεις μπορει να μην ειναι περιοδου
σκεφτειτε εμενα κοριτσια που ειχα βγαλει κ σπυρακι οπως εβγαζα καθε μηνα..αλλα τελικα δεν ηρθεεεεεεεεεεε

Άντε ρε κοριτσάκι με το καλό....ανυπομονούμε να μας πεις...
Τζενάκι θα συμφωνήσω με την εγκυμονούσα....αυτά που περιγράφεις δεν είναι απαραίτητα συμπτώματα περιόδου...Άντε μακάρι....να παίρνουμε και εμείς σειρά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινακι περιμένουμε νέα!αν είναι αγοράκι μπορεί να φανεί και το πουλάκι!Laughing Laughing 
και το δικό μου 2ο θαυματάκι μάλλον θα αργήσει αλλά δεν το βάζω κάτω...περιμένω το απόγευμα να δω αν έχω ουρολοίμωξη,τρελή συχνοουρία και τσούξιμο..αλλά άρχισε να πονάει και η κοιλιά μου οπότε...Sad
τα μικρόβια μας έλειπαν!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:ματινακι περιμένουμε νέα!αν είναι αγοράκι μπορεί να φανεί και το πουλάκι!Laughing Laughing 
και το δικό μου 2ο θαυματάκι μάλλον θα αργήσει αλλά δεν το βάζω κάτω...περιμένω το απόγευμα να δω αν έχω ουρολοίμωξη,τρελή συχνοουρία και τσούξιμο..αλλά άρχισε να πονάει και η κοιλιά μου οπότε...Sad
τα μικρόβια μας έλειπαν!

Έλα βρε κορίτσι....έκανες εξέταση για ουρολοίμωξη?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι στελλούλα μου,περιμένω να δω τι γίνεται..όλα τα είχε η μαριορή...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:ναι στελλούλα μου,περιμένω να δω τι γίνεται..όλα τα είχε η μαριορή...

Πωω ρε γμτ...έχεις ανεβάσει πυρετό?
εντάξει μην στενοχωριέσαι θα πάρεις αντιβίωση και όλα good...
απλά θα ταλαιπωρηθείς αν είναι αυτό....
Πες μας όταν μάθεις...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τίποτα δεν έχω,μόνο συχνοουρία και λίγο τσούξιμο...ευχαριστώ στελλούλα μου!θα περάσει κι αυτό!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:τίποτα δεν έχω,μόνο συχνοουρία και λίγο τσούξιμο...ευχαριστώ στελλούλα μου!θα περάσει κι αυτό!

Καλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα περάσει... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε κοριτσια περαστικα... Ευτυχως δεν ειχα ποτε ουρολοιμωξη αλλα εχω ακουσει οτι ειναι χαλια, τσουζει και ποναει. Βρε κοριτσακια μου, αντε εγω δεν εχω συλλαβει ποτε και για αυτο αγχωνομαι για το αν υπαρχει καποιο θεμα γονιμοτητας. εσυ ομως που εχετε συλλαβει και ξερετε οτι ειστε γονιμες γιατι αγχωνεστε και κανετε κακο και στον εαυτο σας και στον αντρουλη σας;; Μη με παρεξηγησετε, σας το λεω εντελως καλοπροαιρετα. Ιδιως εσυ βρε αμαζονα μου φαινεσαι πιο αγχωμενη. Γιατι βρε κουκλιτσα μου;;; Και γιατι σου μπαινουν ιδεες μετα την αποξεση;; ουτε η πρωτη εισαι ουτε η τελευταια!!! Αν υπηρχε προβλημα δεν θα στο ειχε πει ο γιατρος;;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενακι μου αγχώνομαι με την ηλικία και την ενδομητρίωση,δεν είναι ακόμη για αφαίρεσαη αλλά φοβάμαι μήπως μεγαλώσει απότομα,είναι και παράγοντας υπογονιμότητας...άσχετο πονάει η ουρολοίμωξη;δεν έχω πάθει ποτέ...μόνο συχνουρία έχω,τσούξιμο ελάχιστα.μάλλον από την περίοδο που έρχεται είναι...θα φανεί!
δεν θυμάμαι εσείς το έχετε ψάξει;μια που πέρασε χρόνος...μη σου μπαινουν ιδέες ότι δεν μπορείς να συλλάβεις,νέα κοπέλα!κάνε ότι σου πεί ο γιατρός και μόλις το ξεχάσεις για λίγο θα ...σε θυμηθεί αυτό!και στη ματίνα τα ίδια έλεγα....μέχρι τότε ταξιδάκια και βολτίτσεςΠεριμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 
άντε να ανεβούμε λίγο!να μας πεί το ματινάκι για το νινι!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 215994 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσια μου εχω σκασει στο κλαμα!! Ο αντρουλης μου με ρωτησε πως νιωθω για την περιοδο και του ειπα να μην ελπιζει γιατι θα ερθει σιγουρα (αληθεια ειναι). Στενοχωρεθηκε, ειπε οτι θα παει για εξετασεις κι αν εχει καποιο προβλημα αυτος θα με αφησει λεει για να μπορεσω να βρω καποιον αλλο που θα μπορεσει να μου χαρισει παιδια!!! Αχ δεν ξερω τι να κανω!!! Ειμαι σιγουρη πως υπαρχει οργανικο προβλημα!! Αν το εχω εγω θα νιωθω τυψεις για τον αντρα μου κι αν το εχει αυτος λεει θα με αφησει!!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Αχ κοριτσια μου εχω σκασει στο κλαμα!! Ο αντρουλης μου με ρωτησε πως νιωθω για την περιοδο και του ειπα να μην ελπιζει γιατι θα ερθει σιγουρα (αληθεια ειναι). Στενοχωρεθηκε, ειπε οτι θα παει για εξετασεις κι αν εχει καποιο προβλημα αυτος θα με αφησει λεει για να μπορεσω να βρω καποιον αλλο που θα μπορεσει να μου χαρισει παιδια!!! Αχ δεν ξερω τι να κανω!!! Ειμαι σιγουρη πως υπαρχει οργανικο προβλημα!! Αν το εχω εγω θα νιωθω τυψεις για τον αντρα μου κι αν το εχει αυτος λεει θα με αφησει!!!



τι λες βρε κοριτσι μου;;; ο καημενουλης...δειξτου αγαπη και στοργη και πες του πως τα παντα λυνονται..εχει ο ΘΕΟΣ για ολους και για ολα...μολις εκανε το σπερμοδιαγραμμα κ ηταν οκ πηρε μια χαραααα..και μετα αφου περνουσαν οι μηνες ημουν σιγουρη οτι ειχα προβλημα εγω...κ εγω το ιδιο ειχα πει..με τον αντρουλη σου....οτι θα τον αφησω να βρει αλλη...Κ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ;;; δε με νοιαζει για το μωρο...ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..αν θελει ο Θεος θα μας χαρισει κ εμας........ΕΧΕ πιστη τζενακι..ολα θα φτιαξουν

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου εμενα τα νεα μου ειναι σουπερ!!!! ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ολα φυσιολογικααα... και μαλλον εχουμε μπουμπου...αν και μας ταλαιπωρησε πολυ για να τα δει ολα ο γιατρος...3 ωρεςκαναμε να ολοκληρωσουμε...αλλα αξιζε τον κοπο...χορτασαμε να το βλεπουμε το μικρο μας θαυματακι.επιασε ενα αμοκ τον αντρουλη μου γτ ηθελε αγορι αλλα οκ! το ξεπερασε.κ το συνηθισε..χεχε.Very Happy ....

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:κοριτσια μου εμενα τα νεα μου ειναι σουπερ!!!! ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ολα φυσιολογικααα... και μαλλον εχουμε μπουμπου...αν και μας ταλαιπωρησε πολυ για να τα δει ολα ο γιατρος...3 ωρεςκαναμε να ολοκληρωσουμε...αλλα αξιζε τον κοπο...χορτασαμε να το βλεπουμε το μικρο μας θαυματακι.επιασε ενα αμοκ τον αντρουλη μου γτ ηθελε αγορι αλλα οκ! το ξεπερασε.κ το συνηθισε..χεχε.Very Happy ....

mprabo matinaki m!yperoxa nea!!!!!!!!!!!!!!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 

http://nopixristos@hotmail.com

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Αχ κοριτσια μου εχω σκασει στο κλαμα!! Ο αντρουλης μου με ρωτησε πως νιωθω για την περιοδο και του ειπα να μην ελπιζει γιατι θα ερθει σιγουρα (αληθεια ειναι). Στενοχωρεθηκε, ειπε οτι θα παει για εξετασεις κι αν εχει καποιο προβλημα αυτος θα με αφησει λεει για να μπορεσω να βρω καποιον αλλο που θα μπορεσει να μου χαρισει παιδια!!! Αχ δεν ξερω τι να κανω!!! Ειμαι σιγουρη πως υπαρχει οργανικο προβλημα!! Αν το εχω εγω θα νιωθω τυψεις για τον αντρα μου κι αν το εχει αυτος λεει θα με αφησει!!!

Καλέ τι χαζά είανι αυτά?? μη χειρότερα...Καταρχήν δεν πιστεύω ότι έχετε κάτι...κατά δέυτερον, ακόμα και να υποθέσουμε ότι συμβαίνει κάτι, γιατί παίρνετε τις ακραίες περιπτώσεις? Σήμερα υπάρχουν 18.000.000 τρόποι για να τεκνοποιήσει ένα ζευγάρι...Κάτι τέτοια έλεγε και ο δικός μου πριν ακόμα παντρευτούμε...και τον προσγείωσα....δεν επιλέγεις να είσαι με τον άνθρωπό σου για να γίνεις γονιός..το παιδί δεν πρέπει να είναι αυτοσκοπός...η τεκνοποίηση θα πρεπει να είναι το φυσικό επακόλουθο μιας υγειούς σχέσης που έρχεται να συμπληξρώσει την αγάπη που υπάρχει μεταξύ δύο ανθρώπων...επιλέγοουμε τους συντρόφους μας, πρώτα απ'όλα για αυτό...για να είναι οι σύντροφοί μας, οι φίλοι μας, οι εραστές μας, η καψουρα μας κτλ...αλλιώς θα πηγαίναμε όλοι σε τράπεζες σπέρματος ή σε παρένθετες μητέρες για να γίνουμε γονείς...
όταν έχασα το μωρό μου πέρυσι...και έπεσα να πεθάνω..ο άντρας μου μου είπε "τι να τα κάνω τα παιδιά εγώ, αν εσύ μου πάθεις κάτι...δεν θέλω παιδιά χωρίς εσένα.." ...
Αν αγαπιέστε...τίποτα δεν πρόκειται να σας ρίξει...δείξτου το...πες του το...
Κοριτσάκι, συγνωμη για το θάρρος, αυτή είναι η προσώπική ταπεινή μου άποψη...μην στεναχωριέστε..πίστη, ελπίδα και αισιοδοξία και όλα θα πάνε ρολόι Very Happy Very Happy Very Happy 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:κοριτσια μου εμενα τα νεα μου ειναι σουπερ!!!! ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ολα φυσιολογικααα... και μαλλον εχουμε μπουμπου...αν και μας ταλαιπωρησε πολυ για να τα δει ολα ο γιατρος...3 ωρεςκαναμε να ολοκληρωσουμε...αλλα αξιζε τον κοπο...χορτασαμε να το βλεπουμε το μικρο μας θαυματακι.επιασε ενα αμοκ τον αντρουλη μου γτ ηθελε αγορι αλλα οκ! το ξεπερασε.κ το συνηθισε..χεχε.Very Happy ....

Κοριτσάκι τι τέλεια νέα Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 20 654316 
Έχεις ΜΠΟΥΜΠΟΥ???? Ακόμα πιο τέλεια...
Πλάκα κάνω...Γερό να είναι το κουτσουνάκι και με ένα πόνο, κοριτσάκι μου....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις