Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
129 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 129 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 34]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ματινακι και bobo πολλα πολλα Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 50580 κοριτσακια μου.....να εχετε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατησετε τα μωρακια σας σε λιγους μηνες στην αγκαλιτσα σας!!!!!!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω ΠΟΛΥ κορίτσια για τα καλα σας λόγια και εύχομαι σύντομα όλες με ενα σπιρακι στην κοιλιά!!
Να ανοίξουμε και θέμα μαμάδες Φεβρουαρίου!!!!
Matinaki εγω βασικα αισθάνομαι έντονη νυστα και λίγο πονοκέφαλο!!!μαλλον απο τις όρμονες που ανεβαίνουν!!!
Εσυ ολα καλα;;;
ΙΩΑΝΝΑ πεειμενουμε να το κανείς!!!!αντε να μαζεύουμε και αλλα κορίτσια ειναι γουρικο το θέμα!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matinaki1990 έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα και απο μενα..πως ειστε;;; εχει δικαιο η amazona...2.5 χρονια προσπαθουσαμε κοριτσια..με αποτυχημενη σπερματεγχυση και αποτυχημενους κυκλους με χαπια..κ να που ερχεται η καθυστερηση με το τεστ θετικο..τι να σας πω...δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ενοιωσα... ηταν ο πρωτος μηνας που μου λεει ο αντρουλης..ελα να κανουμε στις γονιμες...και καναμε καθε μερα κοριτσια για 5 μερες....ουτε καν μερα παρα μερα που λενε...αν ειναι να σου ερθει ερχεται..ΤΕΛΟΣ.
bobo μου πως εισαι;; νιωθεις τπτ;; εγω οχι παντως


σου το έλεγα εγώ ότι είσαι μια χαρά μικρό κορίτσι!ήμουν σίγουρη ότι ήταν θέμα άγχους!φρεσκοεγυούλες με το καλό και μακάρι να σας ακολουθήσουμε! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα και απο μενα..πως ειστε;;; εχει δικαιο η amazona...2.5 χρονια προσπαθουσαμε κοριτσια..με αποτυχημενη σπερματεγχυση και αποτυχημενους κυκλους με χαπια..κ να που ερχεται η καθυστερηση με το τεστ θετικο..τι να σας πω...δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ενοιωσα... ηταν ο πρωτος μηνας που μου λεει ο αντρουλης..ελα να κανουμε στις γονιμες...και καναμε καθε μερα κοριτσια για 5 μερες....ουτε καν μερα παρα μερα που λενε...αν ειναι να σου ερθει ερχεται..ΤΕΛΟΣ.
bobo μου πως εισαι;; νιωθεις τπτ;; εγω οχι παντως


σου το έλεγα εγώ ότι είσαι μια χαρά μικρό κορίτσι!ήμουν σίγουρη ότι ήταν θέμα άγχους!φρεσκοεγυούλες με το καλό και μακάρι να σας ακολουθήσουμε! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994
εχεις δικαιο αμαζονα μου!!! καλη επιτυχια κ σε σενα...συντομα ολες εγγουλες κοριτσια..το 2014 να χαρισει σε ολες μας υγιη μωρα

ioanna_io


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια.
Τελικά δεν πρόλαβα να το κάνω το τεστάκι... Ήρθε πρωί πρωί σήμερα!!!! Shocked

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!τον επόμενο μήνα μαζί! Smile Smile Smile ....εμένα θα μου έρθει μεθάυριο το πολύ!τι κάνετε κορίτσια;εγκυούλες μην μας ξεχάσετε!στελλούλα που είσαι;...
βαριέμαι τρελά και έχω να κάνω του κόσμου τις δουλειές! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσαρες με φουσκωμενες κοιλιτσες και μη!!!!

εγω παρολο που το τικερακι λεει οτι ειμαι αδιαθετη τιποτα!!!!
τελευταια περιοδος 22/4,ωορηξια στις 25/5 (υπερηχος)και ακομα περιμενω!!!! πφφφφφφ τις πολυκυστικες μου μεσα!!! κ εχω φαει κ τον αμπακο 2 μερες τωρα!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την καλημερα μου κοριτσια!!!! τι κανετε;;

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:την καλημερα μου κοριτσια!!!! τι κανετε;;
perimenoume na doume an eimaste egkioules 5 meres mou minane mexri na erthi h akatanomasti esi fantazome to exeis riksi sto fai kai stin ksapla eeee Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anampel έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:την καλημερα μου κοριτσια!!!! τι κανετε;;
perimenoume na doume an eimaste egkioules 5 meres mou minane mexri na erthi h akatanomasti esi fantazome to exeis riksi sto fai kai stin ksapla eeee Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994

αναμπελ μακρια απο σενα η ακατανομαστη!! μακαρι!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
anampel έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:την καλημερα μου κοριτσια!!!! τι κανετε;;
perimenoume na doume an eimaste egkioules 5 meres mou minane mexri na erthi h akatanomasti esi fantazome to exeis riksi sto fai kai stin ksapla eeee Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994

αναμπελ μακρια απο σενα η ακατανομαστη!! μακαρι!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109
makari vre koritsia sas exo zalisi kai esas...........

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!
Τι κάνετε!
Εγω έκανα σημερα επαναληπτική χοριακη και ευτυχώς διπλασιάστηκε οπότε πάμε καλα !!!θα κάνω πάλι εξετάσεις την Παρασκευή γενικές και ραντεβού για πρώτο υπερηχο θα έχω μάλλον σε μια εβδομάδα πρώτα ο θεός!!!!
Ioanna δεν πειράζει κοριτσάκι μου κανε ετοιμασίες ια τον επόμενο μήνα!!!!!και ολα θα πανε καλα!!!
Το καλοκαίρι πάντα χαλαρώσουμε και ολα έρχονται !!!
Anampel άντε σε λίγες μερες θα ξέρεις!!!!!!σε 2 μέρουλες μπορείς να κανείς μια χοριακη νομίζω!!!!!!
Φιλία σε όλες!!!!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:καλημέρα!τον επόμενο μήνα μαζί! Smile Smile Smile ....εμένα θα μου έρθει μεθάυριο το πολύ!τι κάνετε κορίτσια;εγκυούλες μην μας ξεχάσετε!στελλούλα που είσαι;...
βαριέμαι τρελά και έχω να κάνω του κόσμου τις δουλειές! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep


Καλημέρα και από εμένα ..έστω και καθυστερημένα...πήζω τρελά λέμε....τώρα λίγο αποφορτίστηκα από το πρωί...

έχω τέτοια κούραση και έχω και καλεσμένους μετά στο σπίτι για το βράδυ. και πρέπει να μαγειρέψω...και βαριέμαι....

Γενικώς τα ίδια..έχω την εντύπωση ότι οι μέρες περνάνε εξαιρετικά αργά και ολίγον βασανιστικά... Shocked Shocked

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
BOBO έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!
Τι κάνετε!
Εγω έκανα σημερα επαναληπτική χοριακη και ευτυχώς διπλασιάστηκε οπότε πάμε καλα !!!θα κάνω πάλι εξετάσεις την Παρασκευή γενικές και ραντεβού για πρώτο υπερηχο θα έχω μάλλον σε μια εβδομάδα πρώτα ο θεός!!!!
Ioanna δεν πειράζει κοριτσάκι μου κανε ετοιμασίες ια τον επόμενο μήνα!!!!!και ολα θα πανε καλα!!!
Το καλοκαίρι πάντα χαλαρώσουμε και ολα έρχονται !!!
Anampel άντε σε λίγες μερες θα ξέρεις!!!!!!σε 2 μέρουλες μπορείς να κανείς μια χοριακη νομίζω!!!!!!
Φιλία σε όλες!!!!
ego me tetia alokoti periodo pou exo ama den perasoun 20 meres kathisterisis den kano tipota exo kanei tou kozmou ta test ta xrisoplirona evgene arnitiko kai tin epomeni mera periodos. opote to mono pou kano tora einai na diagrafo tis meres mian pros mian...exo gemisi ta hmerologia me diagrafes kai hmerominies asta na pane bobo...........

ioanna_io


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ε μην είμαστε και πλεονέκτες... από τον πρώτο μήνα προσπάθειας να περιμένω να είμαι και έγκυος! Laughing
Όλα καλά λοιπόν και πάμε βουρ για τον επόμενο!
Είπαμε θετική σκέψη,χωρίς άγχος και σιγά σιγά θα έρθει και το μπεμπάκι!

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna_io έγραψε:Ε μην είμαστε και πλεονέκτες... από τον πρώτο μήνα προσπάθειας να περιμένω να είμαι και έγκυος! Laughing
Όλα καλά λοιπόν και πάμε βουρ για τον επόμενο!
Είπαμε θετική σκέψη,χωρίς άγχος και σιγά σιγά θα έρθει και το μπεμπάκι!
kai ston enamisi xrono kai apotelezmata den exis tote ti kaneis...........

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anampel έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
anampel έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:την καλημερα μου κοριτσια!!!! τι κανετε;;
perimenoume na doume an eimaste egkioules 5 meres mou minane mexri na erthi h akatanomasti esi fantazome to exeis riksi sto fai kai stin ksapla eeee Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994

αναμπελ μακρια απο σενα η ακατανομαστη!! μακαρι!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 328109
makari vre koritsia sas exo zalisi kai esas...........
καλη τυχη κοριτσαρες μου σε ολες σας.θετικα τεστακια στα χερακια σας!!!!!!!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 7 215994 εγω φαι οχι αλλα ξαπλα ναι....οσο περισσοτερο μπορω..οταν μουδιαζω σηκωνομαι..εχω και το pc στο κρεβατι...θελω να πανε ολα καλα και να περνανε γρηγορα οι μερες!!!

ioanna_io


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
anampel έγραψε:
kai ston enamisi xrono kai apotelezmata den exis tote ti kaneis...........

Εγώ προσωπικά στους 6 μήνες προσπαθειών θα πήγαινα σε γιατρό για επιπλέον εξετάσεις.
Αρκεί βέβαια να είχα αποβάλει το άγχος και να μην μου είχε γίνει έμμονη ιδέα.
Προσπαθώ λοιπόν να μην το σκέφτομαι κάνοντας διάφορα και κυρίως πηγαίνω γυμναστήριο. Αν και γενικά είμαι θετικός άνθρωπος και δεν τα βλέπω μαύρα.

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Anampel μην απελπιζεσαι εγω στην πρωτη μου εγκυμοσύνη έκανα 20 μήνες να μείνω έγκυος...
Νομίζω την πρωτη φορα παντα αργεί λίγο αλλα δεν έχω καταλάβει το γιατι...

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Matinaki για πες πως είσαι;;
Αισθάνεσαι τίποτα....
Εγω νυστα .....

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε 6 μήνες στον γιατρό?? Μα είναι πολύ λίγο 6 μήνες! Στατιστικά μόνο τα μισά ζευγάρια περίπου έχουν εγκυμοσύνη στους 6 μήνες...

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλήθεια ποια ειναι η πιθανή ημερομηνία τοκετού σου;;
Εμένα βγαίνει 12 Φεβρουαρίου αλλα αφου θα ειναι καισαρική το κόβω σίγουρα 10 μέρες νωρίτερα...

ioanna_io


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mama_sto_synnefaki έγραψε:Σε 6 μήνες στον γιατρό?? Μα είναι πολύ λίγο 6 μήνες! Στατιστικά μόνο τα μισά ζευγάρια περίπου έχουν εγκυμοσύνη στους 6 μήνες...

Ίσως να είναι νωρίς. Γι αυτό μίλησα προσωπικά και είπα εγώ τι θα έκανα χωρίς να συμβουλεύω κάποιον να κάνει το ίδιο. Θα προτιμούσα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να το ξέρουμε και να το αντιμετωπίσουμε τώρα ακόμα που είμαστε σε μια καλή ηλικία.

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama_sto_synnefaki έγραψε:Σε 6 μήνες στον γιατρό?? Μα είναι πολύ λίγο 6 μήνες! Στατιστικά μόνο τα μισά ζευγάρια περίπου έχουν εγκυμοσύνη στους 6 μήνες...
sayta ta misa zeygaria einai kai mesa oi aderfes mou tsoup kai tis dio fores pou kanane ta morakia tous se tris mines to poli eixane mini egkies ego giati pedevome?

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
BOBO έγραψε:Anampel μην απελπιζεσαι εγω στην πρωτη μου εγκυμοσύνη έκανα 20 μήνες να μείνω έγκυος...
Νομίζω την πρωτη φορα παντα αργεί λίγο αλλα δεν έχω καταλάβει το γιατι...
sinithos lene oti ama thelis kati poli to simpan sinomoti kai sou kanei tin xari emas omos giati mas taleporei se ayto to thema .................to anxos to anxos paizi poli megalo rolo as grafo ego vlakies periodos tha mou erthi sigoura giayto pao na tin peso tora gia ypno kai ta leme otan mou erthi........os tote den ksanaasxoloume kai den ksanagrafo varethika koritsia mou to idio kai to idio kathe mina kai sto telos na mou erxete kai h pelargi exoun erthi alla den tous vlepo kefatous kai autous..........tous exoume priksi tous erimous xaxax (plakitsa edo........)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις