Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 34]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!! Περασα ενα καταπληκτικο τριημερο σε χωριο των ιωαννινων με καταπληκτικη παρεα!! Γεμισα μπαταριες!!! Πως ειστε;;; Matinaki εκανα αποδοχη! Χρονια σου πολλα για εχθες, να τα εκατοστησεις! stelloula. amazona, πως ειστε σημερα;;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια και από εμένα...
ελπίζω να είστε όλες καλά...τουλάχιστον καλύτερα από εμένα...εγώ δεν λεώ να συνέλθω...να δω πόσο θα ταλαιπωρηθώ ακόμα....
Ματινάκι δεν προσπαθούμε πολύ καιρό..ουσιαστικά από τον Απρίλιο αλλά δεν μπορώ να τις χαρακτηρίσω και super ενατικές τις προσπάθειες...έχουμε και σκαμπανεβάσματα, γιατί όλο και κάτι τυχαίνει...τέλος πάντων.. δεν αγχώνομαι όπως έρθουν τα πράγματα...
Εσείς τι άλλα νέα??
Τζενάκι χαίρομαι που περασες τέλεια...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:Γεια σας κορίτσια και από εμένα...
ελπίζω να είστε όλες καλά...τουλάχιστον καλύτερα από εμένα...εγώ δεν λεώ να συνέλθω...να δω πόσο θα ταλαιπωρηθώ ακόμα....
Ματινάκι δεν προσπαθούμε πολύ καιρό..ουσιαστικά από τον Απρίλιο αλλά δεν μπορώ να τις χαρακτηρίσω και super ενατικές τις προσπάθειες...έχουμε και σκαμπανεβάσματα, γιατί όλο και κάτι τυχαίνει...τέλος πάντων.. δεν αγχώνομαι όπως έρθουν τα πράγματα...
Εσείς τι άλλα νέα??
Τζενάκι χαίρομαι που περασες τέλεια...


αντε μωρε στελλουλα τπτ δεν ειναι!!!!! ολα θα γινουν!!! φανταζεσε να μεινετε ολες τον ιδιο μηνα με τζενη και αμαζονα;;; τελεια θα ναι!!!!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
matinaki1990 έγραψε:
stelloula έγραψε:Γεια σας κορίτσια και από εμένα...
ελπίζω να είστε όλες καλά...τουλάχιστον καλύτερα από εμένα...εγώ δεν λεώ να συνέλθω...να δω πόσο θα ταλαιπωρηθώ ακόμα....
Ματινάκι δεν προσπαθούμε πολύ καιρό..ουσιαστικά από τον Απρίλιο αλλά δεν μπορώ να τις χαρακτηρίσω και super ενατικές τις προσπάθειες...έχουμε και σκαμπανεβάσματα, γιατί όλο και κάτι τυχαίνει...τέλος πάντων.. δεν αγχώνομαι όπως έρθουν τα πράγματα...
Εσείς τι άλλα νέα??
Τζενάκι χαίρομαι που περασες τέλεια...


αντε μωρε στελλουλα τπτ δεν ειναι!!!!! ολα θα γινουν!!! φανταζεσε να μεινετε ολες τον ιδιο μηνα με τζενη και αμαζονα;;; τελεια θα ναι!!!!

xronia soy polla matinaki m!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 

http://nopixristos@hotmail.com

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κι από μένα!ματινακι μου χρόνια πολλά!καθυστερημένα...να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή και με το καλό το μωράκι σου!το γράμμα το πήρα !σου έστειλα π.μ!
βοβο περαστικά στον μπαμπά σου!τζενάκι...μακάρι να έρθει...γιαννιώτικο!
εγώ μάλλον κόλλησα κάποια ίωση και έχω απίστευτη ναυτία εδώ και 4 μέρες...στελλούλα μου περαστικά!άντε να μας στρώσουν τα πράγματα!θέλω να πιάσω λιμάνι.....pale pale pale pale 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:γεια σας κι από μένα!ματινακι μου χρόνια πολλά!καθυστερημένα...να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή και με το καλό το μωράκι σου!το γράμμα το πήρα !σου έστειλα π.μ!
βοβο περαστικά στον μπαμπά σου!τζενάκι...μακάρι να έρθει...γιαννιώτικο!
εγώ μάλλον κόλλησα κάποια ίωση και έχω απίστευτη ναυτία εδώ και 4 μέρες...στελλούλα μου περαστικά!άντε να μας στρώσουν τα πράγματα!θέλω να πιάσω λιμάνι.....pale pale pale pale 

Καλημέρα κορίτσια...τι κάνετε?
Amazona τι έπαθες ρε κορίτσι? την πάτησες και εσύ όπως και εγώ? πήγες σε κανένα γιατρό? έχεις και και άλλα εκτός από ναυτία? η μικρή τι λέει?
Ματινάκι όλα καλά? Πάντως αυτό που είπες - να μείνουμε με Amazona και Τζένη τον ίδιο μήνα - πραγματικά θα ήταν super...Πάντως εγώ θεωρώ ότι τπτ δεν είναι απίθανο...Το είπε και η Άση Μπήλιου προχθές..ότι το καλοκαίρι θα είναι πολύ καλό για σχεδόν όλα τα "ζούδια" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:γεια σας κι από μένα!ματινακι μου χρόνια πολλά!καθυστερημένα...να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή και με το καλό το μωράκι σου!το γράμμα το πήρα !σου έστειλα π.μ!
βοβο περαστικά στον μπαμπά σου!τζενάκι...μακάρι να έρθει...γιαννιώτικο!
εγώ μάλλον κόλλησα κάποια ίωση και έχω απίστευτη ναυτία εδώ και 4 μέρες...στελλούλα μου περαστικά!άντε να μας στρώσουν τα πράγματα!θέλω να πιάσω λιμάνι.....pale pale pale pale 
\



αληθεια αμαζονα μου;;; τελειααααα πολυ χαρηκα..μνμ σου δε πηρα αλλα δε πειραζει!!!! αναγουλες ε;; λες να μην ειναι ιωση;;;;;;;;;;;;;Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stelloula έγραψε:
amazona έγραψε:γεια σας κι από μένα!ματινακι μου χρόνια πολλά!καθυστερημένα...να είσαι πάντα γερή και χαμογελαστή και με το καλό το μωράκι σου!το γράμμα το πήρα !σου έστειλα π.μ!
βοβο περαστικά στον μπαμπά σου!τζενάκι...μακάρι να έρθει...γιαννιώτικο!
εγώ μάλλον κόλλησα κάποια ίωση και έχω απίστευτη ναυτία εδώ και 4 μέρες...στελλούλα μου περαστικά!άντε να μας στρώσουν τα πράγματα!θέλω να πιάσω λιμάνι.....pale pale pale pale 

Καλημέρα κορίτσια...τι κάνετε?
Amazona τι έπαθες ρε κορίτσι? την πάτησες και εσύ όπως και εγώ? πήγες σε κανένα γιατρό? έχεις και και άλλα εκτός από ναυτία? η μικρή τι λέει?
Ματινάκι όλα καλά? Πάντως αυτό που είπες  - να μείνουμε με Amazona και Τζένη τον ίδιο μήνα - πραγματικά θα ήταν super...Πάντως εγώ θεωρώ ότι τπτ δεν είναι απίθανο...Το είπε και η Άση Μπήλιου προχθές..ότι το καλοκαίρι θα είναι πολύ καλό για σχεδόν όλα τα "ζούδια"
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



καλημερα στελλουλα μου!!!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994  πως εισαι;;; στη δουλιτσα ε;;; τελεια θα ναι..αντε να δουμε.μακαρι!!!!!!!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γραφείο είμαι και μου χαλάει τη διάθεση η διευθυντρια και τα μούτρα που έχει όλη την ώρα...μιλάμε για πολλά κιλά κακίας...τέλος πάντων...εσύ πως είσαι?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!σήμερα είμαι καλύτερα,να μην το ματιάσω και με πιάσει πάλι....!στελλούλα μου πως είσαι;γράψ'την την διευθύντρια,αφού έμπλεξες με κακιασμένη...τρύπιο αυτί! το κορίτσι καλά,ζητάει κάθε μέρα να γυρίσουμε σπίτι μας...έχουμε κουραστεί όλοι...σαν το σπίτι δεν έχει πουθενά...
ματινακι μακάρι να μην ήταν ίωση..αλλά...δεν!πω τα πας;πότε πάτε για αυχενική;περνάει ο καιρός....23 ε;εγώ στα 23 το μόνο που με ένοιαζε ήταν το μπετόν 3(το πιο δύσκολο μάθημα της σχολής)!τρομάρα μου....

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα...αν και έχω συνέχεια δέκατα και ελαφρύ πονοκέφαλο...κατά τ'αλλα καλά...σήμερα τελειώνει και η περίοδος οπότε μια χαρα...
λες βρε η ναυτία να μην είναι ίωση? είσαι στο τέλος του κύκλου? Μακάρι μωρέ να μας εκπλήξεις ευχάριστα...Σπίτι πότε γυρνατε? Θα γυρίσει και ο καλός σου μαζί?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περαστικά!άντε να τελειώνεις!μου πέρασε από το μυαλό αλλά μου ήρθε 30 ιουνίου περίοδος στις 24 μέρες και ήταν λίγο περίεργη αλλά δεν νομίζω...ήταν αρκετό αίμα.
ευτυχώς θα φύγουμε μαζί τελειώνει το σχολείο...23 και σήμερα!σαν τους φαντάρους τις μετράω!μόνοι μας τελείως...έχουμε κουραστεί!τελικά δεν ήταν τυχερή η χαλκίδα....συνεχίζουμε!Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!! Πλησιαζουν οι μερες που πρεπει να κανω το καθιερωμενο παπ και αγχωνομαι λιγακι γιατι οταν παω στο γιατρο θα αναφερω και το οτι προσπαθουμε και δεν μπορουμε. Χθες μιλουσα με μια κοπελα 36 χρονων η οποια εχει τρεξει τα τελευταια 11 χρονια σε ολους τους γιατρους και η διαγνωση ηταν παντα η ιδια: "Αδικαιολογητη υπογονιμοτητα". Οι γιατροι λενε οτι φταει το μυαλο της!! Αχ ελπιζω να μην φτασω κι εγω τα 11 χρονια!!!Wink Wink 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tzeni84 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου!!!! Πλησιαζουν οι μερες που πρεπει να κανω το καθιερωμενο παπ και αγχωνομαι λιγακι γιατι οταν παω στο γιατρο θα αναφερω και το οτι προσπαθουμε και δεν μπορουμε. Χθες μιλουσα με μια κοπελα 36 χρονων η οποια εχει τρεξει τα τελευταια 11 χρονια σε ολους τους γιατρους και η διαγνωση ηταν παντα η ιδια: "Αδικαιολογητη υπογονιμοτητα". Οι γιατροι λενε οτι φταει το μυαλο της!! Αχ ελπιζω να μην φτασω κι εγω τα 11 χρονια!!!Wink Wink 


Σιγά μη φτάσεις και τα 42 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Τι λες καλέ?? Πες του γιατρού για τις προσπάθειες μήπως σου δώσει καμιά πιο πρακτική συμβουλή (να μας τη πεις και εμάς μετά Very Happy Very Happy Very Happy )...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!άντε καλέ 11 χρόνια!μόλις χαλαρώσετε λίγο θα σας έρθει εφόσον δεν υπάρχει άλλο θέμα.Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 
για το παπ γιατί αγχώνεσαι;

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:καλημέρα!άντε καλέ 11 χρόνια!μόλις χαλαρώσετε λίγο θα σας έρθει εφόσον δεν υπάρχει άλλο θέμα.Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 215994 
για το παπ γιατί αγχώνεσαι;

Αγχώνεται που θα πει του γιατρού για το ότι προσπαθούν και (λέει) δεν μπορούν...
Βρε δες το λίγο πιο θετικά...δεν είναι και τραγικό το διάστημα...
Άντε εμεις οι τρεις θα τα καταφέρουμε μαζί που λέει και Ματινάκι...Wink Wink Wink Wink 

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακάρι....εγώ ήδη έχω απογοητευτεί...μήπως έγινε καμιά χαζομάρα στην απόξεση πέρσι τον αύγουστο...τι σου είναι η ψυχολογία...η ναυτία επανήλθε!δεν πάω καλά...με βλέπω στον τρελογιατρό!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν αγχωνομαι για το παπ οπως ειπε και η Στελλουλα αλλα για το οτι θα αναφερω στο γιατρο το... "προβληματακι μας"... Πάντως κοριτσια, οτι συμβουλη μας δωσει, θα σας την πω!!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:καλημέρα!σήμερα είμαι καλύτερα,να μην το ματιάσω και με πιάσει πάλι....!στελλούλα μου πως είσαι;γράψ'την την διευθύντρια,αφού έμπλεξες με κακιασμένη...τρύπιο αυτί! το κορίτσι καλά,ζητάει κάθε μέρα να γυρίσουμε σπίτι μας...έχουμε κουραστεί όλοι...σαν το σπίτι δεν έχει πουθενά...
ματινακι μακάρι να μην ήταν ίωση..αλλά...δεν!πω τα πας;πότε πάτε για αυχενική;περνάει ο καιρός....23 ε;εγώ στα 23 το μόνο που με ένοιαζε ήταν το μπετόν 3(το πιο δύσκολο μάθημα της σχολής)!τρομάρα μου....


χεχε...ναι αμαζονα μου στις 23...ολα καλα να ειναι μακαρι!!! εγω και παντρεμενη και καταφερα να παρω κ το πτυχιο μου..τει πληροφορικης τελειωσα..

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Δεν αγχωνομαι για το παπ οπως ειπε και η Στελλουλα αλλα για το οτι θα αναφερω στο γιατρο το... "προβληματακι μας"... Πάντως κοριτσια, οτι συμβουλη μας δωσει, θα σας την πω!!


ελα βρε τζενακι ολα καλα θα πανε...μη σε παιρνει απο κατω....
βρε κοριτσια να σας πω...για χαπια σας εκανε λογο ο γιατρος;; που δημιουργουν 2-3 ωοθυλακια κ εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να πετυχεις;;; μην κοιτατε εμενα..τα εχουν καταφερει πολλες κοπελες με αυτη την μεθοδο..δε ειναι τπτ..για 5μερες 2χαπια την μερα...και μια ενεση μετα..κ επειτα απο 36 με 40 ωρες μετα ενεσης ερχεστε σε επαφη..για συζητηστε λιγο με γιατρους

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρααααα κορίτσιαααα Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 
τι κάνετε?
Εγώ βαριέμαι αφόρητα...στο γραφείο είμαι και λείπει η Διευθύντρια. οπότε δεν θα φύγω με πρησμένο συκώτι Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 18 654316 

Εσείς τι κάνετε?
Amazona, πως είσαι συνεχίζουν οι ναυτίες?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα!καλύτερα είμαι στελλούλα μου,μάλλον το στομάχι μου ήταν...εσύ πως τα πας;άντε να ηρεμήσεις σήμερα!
και ....καλό χειμώνα!τι κρύο είναι αυτό;
κι εγώ βαριέμαιSleep Sleep Sleep ....22 και σήμερα!πως να ανέβουμε με τέτοιον καιρό;;;πείτε κανένα νέο!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
matinaki1990 έγραψε:
amazona έγραψε:καλημέρα!σήμερα είμαι καλύτερα,να μην το ματιάσω και με πιάσει πάλι....!στελλούλα μου πως είσαι;γράψ'την την διευθύντρια,αφού έμπλεξες με κακιασμένη...τρύπιο αυτί! το κορίτσι καλά,ζητάει κάθε μέρα να γυρίσουμε σπίτι μας...έχουμε κουραστεί όλοι...σαν το σπίτι δεν έχει πουθενά...
ματινακι μακάρι να μην ήταν ίωση..αλλά...δεν!πω τα πας;πότε πάτε για αυχενική;περνάει ο καιρός....23 ε;εγώ στα 23 το μόνο που με ένοιαζε ήταν το μπετόν 3(το πιο δύσκολο μάθημα της σχολής)!τρομάρα μου....


χεχε...ναι αμαζονα μου στις 23...ολα καλα να ειναι μακαρι!!! εγω και παντρεμενη και καταφερα να παρω κ το πτυχιο μου..τει πληροφορικης τελειωσα..
μπραβο ματινάκι!αν ξαναγύριζα πίσω θα ήθελα να γίνω μικρή μανούλα!όλα τα άλλα έρχονται μετά!φαντάσου θα πηγαίνετε με το παιδί σου για καφέ μετά από 16 χρόνια και θα φαίνεσαι φίλη!Smile 

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια....τι κάνετε?
Σήμερα έχει μια πάρα πολύ ωραία δροσούλα..βέβαια είναι και πολύ νωρίς το πρωί οπότε είναι λογικό...
Τι νέα? Εγώ καλά...βαριέμαι...και δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες...
Σε μια εβδομάδα παίρνω άδεια και την περιμένω πως και πως....αλλά δεν θα πάμε πουθενά...στο χωριό του άντρα μου...τέλος πάντων, καλά είναι και εκεί..άλλος κόσμος δεν πάει ούτε μέχρι το περίπτερο...απλά μωρέ κάθε φορά που πάμε εκεί μου βγαίνει το λάδι...πιο πολύ κουράζομαι στο χωριο παρά στο σπίτι μου..
Εσείς πώς είστε?
Amazona, πες κανένα νέο από τας εξοχάς? Γιατί τόση βαρεμάρα?
Ματινάκι, Τζενάκι που είστε???Φύγατε για διακοπές και μας ξεχάσατε?
Τζενάκι πήγες στο γιατρό?

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Στελλουλα μου. Οχι δεν πηγα. Περιμενω να αδιαθετησω σε 6 μερες. μετα την περιοδο θα παω γιατι μου εχει πει οτι στα μισα του κυκλου ειναι καλυτερα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις