Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 34]

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα πρεπει ο αντρας σου να καταλαβει οτι με αυτην την σταση δεν σε βοηθάει ΚΑΘΟΛΟΥ...

και πρεπει να στηριζετε ο ενας τον αλλον.. Στην δικη μου περιπτωση ημουν εγω η απαισιοδοξη  και ευτυχως ο αντρας μου ηταν αισιοδοξος(πολυ) με στηριζε κ μου δινε δυναμη.Οταν ομως ειδα οτι κ αυτος οτι  σε καποια φαση ειχε κουραστει ηταν σειρα μου να επιμείνω και να του δωσω δυναμη (για μενα ηταν πιο δυσκολο βεβαια)

Μην τα παρατατε

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμφωνώ!μίλησε του και μην το βάζετε κάτω!κάνε σαλπιγγογραφία!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΕΝΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!
ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ......ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΝ ΦΛΕΒΑΡΗ ΤΟΥ 12. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΑΡΠΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΛΗΡΗ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΖΗΤΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ, ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΩΝ ΥΓΡΩΝ. ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΥΚΗΤΕΣ. ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ, ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ. ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΠΩΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ. ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΚΑΙ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΚΑΠΑΚΙ. ΠΑΛΙ ΜΩΡΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ. ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ, ΠΑΡ' ΟΤΙ ΑΨΟΓΟ, ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .
ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΛΥΑΡΙΑ;;;;;(ΔΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ!)ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΟ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΠΟΥ. ΕΓΩ 18 ΜΗΝΕΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΟΥΜΟΥΝ, ΕΝΩ ΥΠΗΡΧΑΝ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ ΕΠΙΛΥΣΗ.
ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ!(ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 0 ΕΥΡΩ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ ΠΠΛΗΡΩΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ 25 ΕΥΡΩ. ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΗΤΑΝ ΑΨΟΓΟΙ).
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ Η ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ, ΕΙΔΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΗΛΙΚΙΑ......
ΑΥΤΑ!! ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ, ΑΛΛΑ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ!!!Wink Wink Wink Wink Wink

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ ρε κοριτσια πολυ απελπιστηκα γιατί πλέον είμαι σιγουρη οτι υπάρχει οργανικο θέμα. Ποπακι μου σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου. Γιατί δεν πληρωσες σαλπιγγογραφια; μπορω να την κανω οποιαδήποτε μέρα του κυκλου;

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα συμφωνήσω απολυτα με την poppaki
 
Ποσο μαλλον για το αγχος !! Δεν φταει για ολα το αγχος και ειναι ευκολη κουβεντα!

Εγω αγχωνόμουν στο τελος περισοοτερο γιατι αγχωνόμουν να μεινω εγκυος.. ειναι τραγικο..Shocked

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tzeni84 έγραψε:Αχ ρε κοριτσια πολυ απελπιστηκα γιατί πλέον είμαι σιγουρη οτι υπάρχει οργανικο θέμα. Ποπακι μου σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου. Γιατί δεν πληρωσες σαλπιγγογραφια; μπορω να την κανω οποιαδήποτε μέρα του κυκλου;


ΑΝ ΣΤΗΝ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΟΠΥΥ, ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 25 ΕΥΡΩ.
ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ 7-11 ΜΕΡΑ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ.ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ!

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σαλπιγγογραφια κανεις την 9η-10η μερα του κυκλου σου

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θα παω να την κανω κ ας μη με στηριξει ο άντρας μου αλλα τώρα περιμένω την περίοδο μου. Πρεπει να περιμένω να φτάσω στη δέκατη μέρα. Κ είμαι σιγουρη οτι τα αποτελέσματα δεν θα είναι καλα. Κ νομίζω οτι αυτό αυτομάτως σημαίνει εξωσωματική. ..

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Εγω θα παω να την κανω κ ας μη με στηριξει ο άντρας μου αλλα τώρα περιμένω την περίοδο μου. Πρεπει να περιμένω να φτάσω στη δέκατη μέρα.  Κ είμαι σιγουρη οτι τα αποτελέσματα δεν θα είναι καλα. Κ νομίζω οτι αυτό αυτομάτως σημαίνει εξωσωματική. ..


ΤΖΕΝΑΚΙ θα σε μαλωσω!!!! σταματα να εισαι απαισιοδοξη...ΣΤΑΜΑΤΑ!!! τι θα πει εξωσωματικη αμεσως πουλακι μου ντε κ καλα;;;;; ααααααααααααα..... λοιπον ακου..αφου σου ερθει περιοδος κ αποφασισεις να κανεις την σαλπιγγογραφια παρε τηλ εκει που θα την κανεις για να σου πουν ποτε ακριβως να πας να την κανεις...δεν ποναει...ενα τσιμπιματακι οταν περναει το υγρο νιωθεις... ΠΡΙΝ φτασεις να σκεφτεσαι την εξωσωματικη υπαρχουν αλλοι 2 τροποι νωριτερα/.πρωτον προκληση με χαπια και δευτερον σπερματεγχυση....μπορει απλα να μην ηρθε η ωρα σου να γινεις μανουλα.... και ξερεις τι σου λεω γτ ξερεις τι εζησα εγω...κ τελικα εμεινα μονη μου εγγυος....
ΠΟΠΑΚΙ μετα απο 25 μηνες εγω φυσιολογικα μονη μου εμεινα..οποτε τι λεω;;; οτι ηταν το αγχος μου...και απλα οτι ο ΘΕΟΣ θελησε να μεινω εγγυος μετα απο αυτο το μεγαλο χρονικο διαστημα

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οπα Τζενη νομιζω οτι βρηκα καποιον να με ξεπερναει στην απαισιοδοξια...

Καταρχας περιμενε να δεις πρωτα τα αποτελεσματα... θα πρεπει να εχεις και τις 2 σαλπιγγες σου κλειστες για να πας κατευθειαν για εξωσωματική!! Η εαν υπαρχει υποψια μετα απο αυτην εξεταση οτι καποια δεν λειτουργεί πρεπει να το εξετασετε πρωτα 


Επισης η σαλπιγγογραφια ειναι και ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ πολλες "ανοιγει" καποιες σαλπιγγες που ηταν κλειστες και μπορουν να ανοιξουν με αυτον τροπο


και μην προτρεχεις με την σειρα , ενα ενα, πρωτα ερχονται οι σπερματεγχυσεις που ειναι ευκολες και ανωδυνες εαν εχουμε σαλπιγγες εστω και μια ανοιχτη, και μετα ερχεται η εξωσωματική!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο άντρας μου είπε:οτι κ να κανουν οι γιατροί, αν θελει ο Θεός θα δωσει. Απο τη μια συμφωνω αλλα απο την αλλη...

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Απλά εχω ακουσει οτι αν εχεις κλειστη σαλπιγγα ειναι δύσκολο να συλλαβεις εως αδύνατο χωρίς εξωσωματική. Αχ μιλάμε λες κ σίγουρα εχω θέμα με τις σάλπιγγες! !!

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις τα καταφεραμε μετα απο 1,5 χρονο με μια σαλπιγγα κλειστη και  3  προσπάθειες σπερματεγχυσεων και ημουν φουλ αγχωμένη μετα απο καθε προσπάθεια..
και ημουν διατεθειμένη για αλλες τοσες δεν θα το εβαζα κατω 

Επισης πολυ καλη φιλη εμεινε μετα απο 5 σπερματεγχυσεις χωρις να εχει θεμα με τις σαλπιγγες αλλα με την ωορηξια και αυτη να δειτε αγχος που ειχε

Δεν πιστευω οτι το αγχος οτι αποτελει σημαντικο ανασταλτικό παραγοντα υπογονιμοτητας

Θελει και λιγο τυχη οπως λεει κ η γιατρος μου

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tzeni84 έγραψε:Ο άντρας μου είπε:οτι κ να κανουν οι γιατροί, αν θελει ο Θεός θα δωσει. Απο τη μια συμφωνω αλλα απο την αλλη...
σιγουρα ετσι ειναι βρε τζενακι αλλα αν υπαρχει καποιο προβλημα που μπορει να το λυσει ο γιατρος;; γτ να μην ξερετε;;;; εγω σου βαζω στοιχημα οτι εισαι σαν εμενα.... ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΠΤ.......κ πολυ απλα δεν ερχεται!! θα ερθει ομωςςςςςς

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζενη με μια σαλπιγγα ξερεις ποσες εχουν μεινει φυσιολογικα εγγυες???
 
ουυυυυυυυυυκαι ποσες αλλες με σπερματεγχυση( εγωRazz ) και αλλες μονο με λιγα φαρμακα για βοηθεια ?


Πρεπει να μην ειναι καμμια απο τις 2 διαβατες για να πας σε εξωσωματικη κατευθειαν!

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eαν περιμεναμε τα παντα απτο ΘΕΟ τοτε η επιστημη δεν θα επρεπε να προχωραει και να ανακαλυπτει λυσεις και θεραπειες.. και να εχει κανει τοσους και τοσους γονεις με την εξελιξη της

Εσεις ακομα δεν εχετε κανει καμια προσπαθεια με την βοηθεια γιατρων και πολυ πιθανο να μην χρειαστειτε κιολας και ο αντρας τα εχει βαψει ηδη μαυρα?? 

Με τετοια ψυχολογια δεν βοηθάτε του εαυτους σας

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι δεν Κάναμε καμία προσπάθεια με γιατρό. Αφου δεν εξετασα ακομη τις σαλπιγγες. Πιστεύω βέβαια οτι θα πεισω τον αντρούλη μου να ψαχτουμε περαιτέρω. Απογοητεύεται εύκολα γιατί εχει περασει πολλά αλλα στο τέλος μου κανει το χατίρι :-)

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhmera sas...! ena exw na sas pw..OLA MA OLA..EINAI THEMA ANXOYS KAI MONO AFOU O GIATROS SOU SE EIXE VREI MIA XARA MHN SKORPATE TA XRHMATA SAS GT KANENAS GIATROS DEN THA SOY PEI OXI NA TA PAREI THELEI...!!!!!!!!
DEN EINAI TYXAIO POU TOSES EGKUES TO VRONTOFWNAZOYN +1 EGW OTI OLA EINAI THEMA ANXOYS...TA PERASAME KAI SAS TA LEME..DEN MPPOROYSA NA KANW ME TIPOTA PAIDI KAI EIXA TRELATHEI...PALEYAME ENA MISH ME DYO XRONIA ALLA HMOYN TRELAMENH ETSI MEXRI KAI KATAKORUFA EKANA KAI TZIFOS OTI MPOREITE N AFANTASTHTE TO EKANA..KAI DEN EPIANA PAIDI KAI EIMAI KAI MIKRH..EE..MA THN PANAGITSA OTAN NEYRIASA KAI MAS ETYXE KAI KATI POU ANAGKASTIKA ASXOLITHIKAME ME AYTO KAI TO VGALAME TO PAIDI SXEDON GIA ENA MHNA MONO APO TO MUALO XWRIS KAMIA PROSPATHEIA XWRIS TSAGIA XWRIS KATAKORIFA XWRIS "TIPOTA" ENA APLO SEX..EMEINA EGKUOS! DEN EINAI TYXAIO... MH TRELENESTE ME SALPIGKES KAI VLAKEIES! TZENAKI AN EBLEPE KATI O GIATROS SOU THA STO ELEGE PRWTOS!

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω συμφωνω με την eva evaki, και να πω και κατι αλλο βρε κοριτσια με καλη διαθεση. σας βοηθαει που συζητατε σε ενα φορουμ για μαμαδες πριν μεινετε εγκυες? εχει τοσες ιστοριες εδω μεσα που οσο και να μην θες επηρεαζεσαι, ομως η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. εγω ειχα δυο γνωστες που μου ελεγαν για εξωσωματικες, ιστοριες δυσκολες, χωρις κακη προθεση απο τη μερια τους, αλλα εγω που τα ακουγα, πριν μεινω εγκυος ειχα φρικαρει οσο και αν με τη λογικη ελεγα στον εαυτο μου οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη. και μονο η γνωση αυτων των ιστοριων μου δημιουργουσε εναν εκνευρισμο...θελω να πω οταν εισαι σε ενα χωρο που συζητας με αλλες κοπελες αν ηρθε η περιοδος, δεν ηρθε κλπ, και τον αλλο μηνα παλι τα ιδια, δεν νομιζω οτι βοηθαει αυτο...και μενα ηρθε οταν ξεχαστηκα και με μια-δυο φορες επαφη εκεινο το μηνα, λογω πολλης δουλειας, και δεν το πιστευα!!! ελεγα αποκλειεται να ειμαι εγκυος. κοριτσια εγω θα κοιτουσα να ασχοληθω με αλλα πραγματα, δεν θα εμπαινα σε φορουμ για μαμαδες, θα εκανα πραγματα που μετα οταν θα μεινετε εγκυες δεν θα μπορειτε να κανετε, οπως να απολαυσετε τη συντροφικοτητα με τον αντρα σας μονοι σας, να πατε ταξιδια, να δειτε πιο πολυ τις φιλες σας, ή οτι αλλο σας ευχαριστει οχι να μετρατε συνεχεια τις μερες. καλοπροαιρετα παντα, ελπιζω να μην παρεξηγηθω...

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:kalhmera sas...! ena exw na sas pw..OLA MA OLA..EINAI THEMA ANXOYS KAI MONO AFOU O GIATROS SOU SE EIXE VREI MIA XARA MHN SKORPATE TA XRHMATA SAS GT KANENAS GIATROS DEN THA SOY PEI OXI NA TA PAREI THELEI...!!!!!!!!
DEN EINAI TYXAIO POU TOSES EGKUES TO VRONTOFWNAZOYN +1 EGW OTI OLA EINAI THEMA ANXOYS...TA PERASAME KAI SAS TA LEME..DEN MPPOROYSA NA KANW ME TIPOTA PAIDI KAI EIXA TRELATHEI...PALEYAME ENA MISH ME DYO XRONIA ALLA HMOYN TRELAMENH ETSI MEXRI KAI KATAKORUFA EKANA KAI TZIFOS OTI MPOREITE N AFANTASTHTE TO EKANA..KAI DEN EPIANA PAIDI KAI EIMAI KAI MIKRH..EE..MA THN PANAGITSA OTAN NEYRIASA KAI MAS ETYXE KAI KATI POU ANAGKASTIKA ASXOLITHIKAME ME AYTO KAI TO VGALAME TO PAIDI SXEDON GIA ENA MHNA MONO APO TO MUALO XWRIS KAMIA PROSPATHEIA XWRIS TSAGIA XWRIS KATAKORIFA XWRIS "TIPOTA" ENA APLO SEX..EMEINA EGKUOS! DEN EINAI TYXAIO... MH TRELENESTE ME SALPIGKES KAI VLAKEIES! TZENAKI AN EBLEPE KATI O GIATROS SOU THA STO ELEGE PRWTOS!
Δεν θα διαφγωνησω με ολα τα παραπανω αλλα μονο σε ενα..οι σάλπιγγες με συγχωρεις παρα πολυ αλλα ειναι ενα πολυ βασικο μερος ρου αναπαρωγικου συστήματος για να μεινεις εγκυος...

Εαν δεν δουλεουν, εαν εχουν μολυνθει, εαν ειναι κλειστες τοτε υπαρχει μεγαλο προβλημα γι αυτο λεμε οτι σαλπιγγογραφια ειναι μια ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ..τωρα εαν ειναι ολα καλα και εκει και ολα καλα και με το σπερμα μετα θελει η υπομονη και θα ερθει και το νινι με την σειρα του

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολες εχετε δικαιο. Κ σίγουρα θέλει ηρεμία. Αλλα ρε κοριτσια δεν εχω άγχος, λαχτάρα για νινι έχω! !!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kate_85 έγραψε:
eva evaki έγραψε:kalhmera sas...! ena exw na sas pw..OLA MA OLA..EINAI THEMA ANXOYS KAI MONO AFOU O GIATROS SOU SE EIXE VREI MIA XARA MHN SKORPATE TA XRHMATA SAS GT KANENAS GIATROS DEN THA SOY PEI OXI NA TA PAREI THELEI...!!!!!!!!
DEN EINAI TYXAIO POU TOSES EGKUES TO VRONTOFWNAZOYN +1 EGW OTI OLA EINAI THEMA ANXOYS...TA PERASAME KAI SAS TA LEME..DEN MPPOROYSA NA KANW ME TIPOTA PAIDI KAI EIXA TRELATHEI...PALEYAME ENA MISH ME DYO XRONIA ALLA HMOYN TRELAMENH ETSI MEXRI KAI KATAKORUFA EKANA KAI TZIFOS OTI MPOREITE N AFANTASTHTE TO EKANA..KAI DEN EPIANA PAIDI KAI EIMAI KAI MIKRH..EE..MA THN PANAGITSA OTAN NEYRIASA KAI MAS ETYXE KAI KATI POU ANAGKASTIKA ASXOLITHIKAME ME AYTO KAI TO VGALAME TO PAIDI SXEDON GIA ENA MHNA MONO APO TO MUALO XWRIS KAMIA PROSPATHEIA XWRIS TSAGIA XWRIS KATAKORIFA XWRIS "TIPOTA" ENA APLO SEX..EMEINA EGKUOS! DEN EINAI TYXAIO... MH TRELENESTE ME SALPIGKES KAI VLAKEIES! TZENAKI AN EBLEPE KATI O GIATROS SOU THA STO ELEGE PRWTOS!
Δεν θα διαφγωνησω με ολα τα παραπανω αλλα μονο σε ενα..οι σάλπιγγες με συγχωρεις παρα πολυ αλλα ειναι ενα πολυ βασικο μερος ρου αναπαρωγικου συστήματος για να μεινεις εγκυος...

Εαν δεν δουλεουν, εαν εχουν μολυνθει, εαν ειναι κλειστες  τοτε υπαρχει μεγαλο προβλημα γι αυτο λεμε οτι σαλπιγγογραφια ειναι μια ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ..τωρα εαν ειναι ολα καλα και εκει  και ολα καλα και με το σπερμα μετα  θελει η υπομονη και θα ερθει και το νινι με την σειρα του


kate θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!
δεν μπορει να λες "σαλπιγγες και βλακειες" ετσι ελαφρα τη καρδία!!!
εγω πχ τοσους μηνες ειχα βουλωμενη σαλπιγγα και δεν το ηξερα. μοιραια, ειχα αξιοποιησιμες τις μισες ωορρηξιες!!!
σιγουρα αν εχουν εξεταστει ολοι οι παραμετροι και δεν υπαρχει τπτ παθολογικο, τοτε ειναι θεμα αγχους. και πραγματι συμβαινει σε αρκετες γυναικες να λειτουργει τοσο ανασταλτικα το αγχος!
παρ' ολα αυτα επιμενω πως στην πληθωρα των περιπτωσεων που δεν ερχεται συλληψη μετα απο 1-1.5 χρονο, υπαρχουν παθολογικοι παραγοντες που την εμποδιζουν!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ αυτή η περιοδος εχει κανει ήδη αισθητη την παρουσία της. Πονάει τοσο πολυ η μεση μου εδω κ τόσες μέρες σαν να μου ξεκαθαρίζει απο νωρίς οτι ούτε αυτό το μήνα εχω καμία πιθανότητα

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έτσι....κι εμένα....να μην με αφήσει ούτε καν να ελπίζω....εκτός από πέρσι που πονούσα αλλά δεν μου ήρθε!τώρα όμως ξέρω ότι μάλλον δε κάνω ωορρηξία....εσύ ποτέ δεν ξέρεις!Wink ξέχνα το λοιπόν γιατί αυτές οι σκέψεις θα μας τρελάνουν....Smile 

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί βρε αμαζονα μου εσυ δεν κανεις ωορρηξία; μηπως το προκαλείς στον εαυτό σου απο το αγχος; η αποξεση δεν άφησε πρόβλημα συμφωνα με το γιατρό. Παιδί εχεις αρα εισαι γονιμη κ η ηλικία σου είναι μια χαρα! 35 είσαι, νεοτατη!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις