Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
647 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 647 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

101ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Πεμ Ιουν 13, 2013 11:39 pm

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ντεμακι μακαρι να γινει κατι ετσι ωστε να εξυπηρετειτε και οκοσμος  γιατι εγω να πληρωνω τα γ..... στο ικα και να μην εχω περιθαλψει ας γινουν ιδιωτικα και να πληρωνω ασφαλεια ιδιωτικη που με τα λεφτα που πληρωνω στο γαμωικα τα τρωνε αλλοι και εγω δεν εχω υγεια σε ενα χειρουργειο στο γονατο στο μεγαλο δημοσιο νοσοκομειο της αθηνας αν δεν πληρωνα φακελακι στην γιατρο δεν θα εκανε την επεμβαση για αυτα γιατι δεν κανουν κατι και μονο αλλα κλεινουν και μενουν χωρις δουλεια

102ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Πεμ Ιουν 13, 2013 11:45 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
souzan έγραψε:ντεμακι μακαρι να γινει κατι ετσι ωστε να εξυπηρετειτε και οκοσμος  γιατι εγω να πληρωνω τα γ..... στο ικα και να μην εχω περιθαλψει ας γινουν ιδιωτικα και να πληρωνω ασφαλεια ιδιωτικη που με τα λεφτα που πληρωνω στο γαμωικα τα τρωνε αλλοι και εγω δεν εχω υγεια σε ενα χειρουργειο στο γονατο στο μεγαλο δημοσιο νοσοκομειο της αθηνας αν δεν πληρωνα φακελακι στην γιατρο δεν θα εκανε την επεμβαση για αυτα γιατι δεν κανουν κατι και μονο αλλα κλεινουν και μενουν χωρις δουλεια
αν ειναι να γινουν για να βοηθισουν κοσμο καλως να γινουν..γιατι ομως εγω φοβαμαι πως βοηθια δεν θα υπαρχει και παλι????μακαρι να ειναι ετσι οπως το λες!!γιατι και εμεις δεν αντεχουμε να πληρωνουμε καθε δυμηνο ενα 500 στο τεβε και αν και υπαρχουν γιατροι συμβεβλημενοι να μην μπορουμε να βρουμε ραντεβου!!!που θα παει πια αυτο??σε λιγο μεμει να μας παρουν και τα σπιτια που ερχετε και αυτο σε λιγο..κατσε απο σεπτεμβρι να δεις που ολα τα στεγαστικα για πρωτη κατοικια θα γινουν κοκκινα ακομη και σε αυτους που πληρωνουν κανονικα!!

103ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 8:31 am

stalicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MAMA LOCA έγραψε:αυτο το "οταν θα ερθετε σε παρομοια θεση" που το διατυμπανιζετε συνεχεια ενω δεν ξερετε ο αλλος σε τι κατασταση ειναι πολυ με εκνευριζει..
οταν δεν εχει ο αλλος να φαει ε ναι δεν θα γουσταρει να δινει 4 ευρω τον μηνα σε χαραμοφαιδες....μαλλον εσεις προφανως δεν εχετε ερθει σε παρομοια φαση και δεν το εχετε ζησει ακομα στο πετσι σας....
Οι του ιδιωτικου (και προσοχη οχι οι καλοπληρωμενοι του ιδιωτικου) το νοιωθουν στο πετσι τους εδω και τουλαχιστον 4 χρονια)...κανεις δεν ασχοληθηκε ουσιαστικα μαζι τους....
δεν βλεπω να γινεται θεμα για τα 161 ατομα του τροχαιου υλικου στα ναυπηγεια σκαραμαγκα που ειναι απληρωτα απο 5 Μαιου του 2009 ουτε για τα υπολοιπα 1500ατομα παλι των ναυπηγειων σκαραμαγκα που ειναι 1 χρονο απληρωτα...και για ποσους αλλους του ιδιωτικου τομεα...αυτοι οικογενεια δεν εχουν???


Αν διαβαζες λιγο καλυτερα αυτο που ειπα θα εβλεπες οτι μιλησα για τους ναυτεργατες...απο κει και περα δν μπορω προφανως να ξερω καθε στιγμη ποσα παιρνει ο καθε τομεας και ποσοι απολυονται ανα πασα στιγμη αλλα εγω τουλαχιστον (και προφανως δεν ειμαι η μονη)ειμαι οσο μπορω κοντα σε αυτους και σε οσους απολυονται καθε φορα κατεβαινοντας σχεδον σε καθε πορεια συμπαρστασης.Δεν περιμενω να απολυσουν εμενα για να το κανω γτ ξερω πολυ απλα οτι και αυτο καποια στιγμη θα γινει....Αν δεν θες να μην πληρωνεις την ερτ.Να πας να το κοψεις και εσυ και ο οποιοσδηποτε.Να μην πληρωνετε τπτ δημοσιο...αλλα να μην εχετε και παροχες δημοσιες...Να στελνετε τα παιδια σας σε ιδιωτικο σχολειο και οταν χρειαζεστε νοσοκομειακη περιθαλψη να πηγαινετε στα ιδιωτικα νοσοκομεια.Αλλα δεν μπορειτε να αφαιρειτε και απο τους υπολοιπους το δικαιωμα αυτο λεγοντας να κλεισει οτιδηποτε δημοσιο.Γτ σημερα μπορει να ειναι η ερτ, αυριο θα ειναι η παιδεια( τα σχολεια-τα πανεπιστημια), μεθαυριο τα νοσοκομεια.Επειδη ενας τομεας χρειαζεται εξυγειανση γιατι ναι..δε λειτουργει σωστα...δε σημαινει πως πρεπει να τον αυτοκτονησουμε...Κοιταμε να λυσουμε το προβλημα και οχι να παιρνουμε ημιμετρα...
Κατι τελευταιο...Και οποιος θελει απανταει...Ολος αυτος ο κοσμος και δη, αυτοι οι καλλιτεχνες τυπου Θεοδωρακης,Λεκας,Χαλκιας,Κορακακης,Γαλανη,Αλεξιου,Αρβανιτακη κλπ κλπ που κατεβαινουν κατω δεν λεει σε κανεναν τπτ??Οχι να εστερνιστουν τις αποψεις τους...αλλα να πουν ''κατσε ρε συ...τοσοι ανθρωποι της καλλιτεχνικης ζωης κατω,που εχουν βαλει ενα λιθαρακι στον ελληνικο πολιτισμο, για ποιο λογο πηγαινουν??'' 
http://tvxs.gr/news/%CE%AD%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%88%CE%B1%CE%BD-%CE%B5%CE%AF%CF%80%CE%B1%CE%BD/%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%B7%CF%84%CE%B5-%CF%87%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%AD%CE%BA%CE%B1%CE%BA%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%B3%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%B7-%CE%BA%CF%8C%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%81%CE%B1?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Tvxs-Tv+(TVXS+-+TV+%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82+%CE%A3%CF%8D%CE%BD%CE%BF%CF%81%CE%B1)

104ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 10:46 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
προφανως και εσυ stallitsa δεν καταλαβες ή δεν θελεις να καταλαβεις....εγω δεν γουσταρω να πληρωνω την ερτ γιατι δεν μου προσφερει κατι...τα του δημου ή για την υγεια περα απο το οτι ειμαι αναγκασμενη θελω και τα πληρωνω γιατι το πρωτο μου προσφερει κατι (διαφορα εργα) και το δευτερο αχρειαστο να ειναι μπορει να μου προσφερει ...οποτε προσεχε και μην βαζεις λογια στο στομα του αλλου καλυτερα διαβαζε πρωτα καλυτερα και μετα απαντα...να ξερουμε και τι γραφουμε!!!

105ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 9:05 pm

Μαμά2011


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MAMA LOCA έγραψε:προφανως και εσυ stallitsa δεν καταλαβες ή δεν θελεις να καταλαβεις....εγω δεν γουσταρω να πληρωνω την ερτ γιατι δεν μου προσφερει κατι...τα του δημου ή για την υγεια περα απο το οτι ειμαι αναγκασμενη θελω και τα πληρωνω γιατι το πρωτο μου προσφερει κατι (διαφορα εργα) και το δευτερο αχρειαστο να ειναι μπορει να μου προσφερει ...οποτε προσεχε και μην βαζεις λογια στο στομα του αλλου καλυτερα διαβαζε πρωτα καλυτερα και μετα απαντα...να ξερουμε και τι γραφουμε!!!

Εγώ πάλι δεν είχα πρόβλημα να πληρώνω την ΕΡΤ γιατί ένιωθα ότι μου πρόσφερε.... τις εκπομπές της δεν τις δείχνει άλλο κανάλι και το δεύτερο πρόγραμμα ήταν ο αγαπημένος μου ραδιοφωνικός σταθμός και το αρχείο της είχε σπουδαίο υλικό! 
Εννοείται ότι δεν συμφωνούσα καθόλου με τους μισθούς που έπαιρναν κι εκεί έπρεπε να πέσει τσεκούρι, αλλά όχι να κλείσουν τόσους σταθμούς τηλεοπτικούς και ραδιοφωνικούς!
Και τα ιδιωτικά κανάλια τα πληρώνουμε αλλά όχι με χρήματα..... δηλαδή τι προσφέρουν τα ιδιωτικά κανάλια;;;; που μόνο κάποιες αξιόλογες σειρές έχω να θυμηθώ και τα τελευταία χρόνια έχουν παρακμάσει! Μας έχουν ποτίσει κανονικά με τις ηλιθιότητές τους και τα κουτσομπολιά! Δηλαδή ανέχεστε να πληρώνονται με υψηλούς μισθούς άτομα σαν την Πάνια ή τον Μουτσινά ή δεν ξέρω ποιους άλλους και σας πείραξε η ΕΡΤ για 5 ευρώ το δίμηνο;;;;;
Έλεος πια!!!!

106ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 9:59 pm

Miele


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vivian έγραψε:Δεν υπάρχει χώρος εδώ για εσενα καλε μου άνθρωπε.. Κατάλαβε το να πάμε όλοι μας παρακατω pleaseee!


Έχουμε το ίδιο σκουφάκι με αυτό της φωτογραφίας.


107ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 10:02 pm

Miele


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
MAMA LOCA έγραψε:προφανως και εσυ stallitsa δεν καταλαβες ή δεν θελεις να καταλαβεις....εγω δεν γουσταρω να πληρωνω την ερτ γιατι δεν μου προσφερει κατι...τα του δημου ή για την υγεια περα απο το οτι ειμαι αναγκασμενη θελω και τα πληρωνω γιατι το πρωτο μου προσφερει κατι (διαφορα εργα) και το δευτερο αχρειαστο να ειναι μπορει να μου προσφερει ...οποτε προσεχε και μην βαζεις λογια στο στομα του αλλου καλυτερα διαβαζε πρωτα καλυτερα και μετα απαντα...να ξερουμε και τι γραφουμε!!!


Έχεις δίκιο αλλά δεν είναι μόνο θέμα αν διαβάζει ή όχι .
Είναι και άλλα θέματα που ο κάθε άνθρωπος "κουβαλάει" στο καβούκι του και δεν τα ξέρουμε......


108ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 10:06 pm

Miele


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και επειδή άνοιξα εγώ αυτό το θέμα ειρωνευτικά προς την ΕΡΤ φυσικά, καρφάκι δεν μου καίγεται που την έκλεισαν και θα την ξανανοίξουν.
Έτσι και αλλιώς ΕΡΤ δεν έβλεπα,μόνο την πλήρωνα.
Να λυπηθώ όλα τα κομματόσκυλα που διόριζαν οι βλάχοι πολιτικάντηδες ; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.
Εγώ με μεταπτυχιακό και έχω κάνει την Ευρώπη Παγκράτι-Κυψέλη για να βγάζω κάτι παραπάνω και εκεί η καθαρίστριες λάμβαναν 3500 ευρώ με τα επιδόματα,δώρα κλπ κλπ.
Δεν είμαστε καλά....όσοι υποστηρίζουν το αντίθετο είναι ή κομματόσκυλα ή έχουν σχέση με ΕΡΤ ή δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

109ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Παρ Ιουν 14, 2013 10:13 pm

Miele


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Να πάω για να κάνω "πλάτες" στον συνδικαλισμό και στην κομμματοσκυλίλα δεν θα το κάνω ποτέ.
Μαζεύτηκαν όλοι οι αριστεροί, το ΠΑΜΕ και ο κάθε πικραμένος στην ΕΡΤ μέχρι και λαθρομετανάστες άσχετοι αλλά υποστηριζόμενοι από ALEXIS & COMPONENTS για την "ΚΑΛΗ" ΕΡΤ που την έκλεισαν επειδή εκεί μέσα ήταν όργιο ακολασίας και κατασπατάλησης του δημόσιου χρήματος και έκαναν ότι γούσταραν μερικοί με τα δικά μας λεφτά.
Να λεφτά για eurovision, να λεφτά για αίθουσες προ eurovision κλπ κλπ εκατομμύρια ευρώ και η eurovision δεν είναι τίποτα μπροστά στην κατασπατάληση για άλλα.
Φέουδο του ΠΑΣΟΚ, της ΝΔ και του ΚΚΕ και που τώρα τρέχουν να τη σώσουν σαν βρεγμένοι λαγοί με νέφτι στο κώλο τους οι ίδιοι που την γ@@@@αν ,το παίζουν σωτήρες γενικώς και διασώστες του κρατικού καναλιού ποιοί ; Αυτοί που είναι βουτηγμένοι στα σκατά και που με τις δικές τους επιλογές την κατάντησαν σαν τα μούτρα τους.

110ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΦΡΟΥΛΑ Παρ Ιουν 14, 2013 10:26 pm

Miele


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
.....

111ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 4:05 am

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Miele έγραψε:Και επειδή άνοιξα εγώ αυτό το θέμα ειρωνευτικά προς την ΕΡΤ φυσικά, καρφάκι δεν μου καίγεται που την έκλεισαν και θα την ξανανοίξουν.
Έτσι και αλλιώς ΕΡΤ δεν έβλεπα,μόνο την πλήρωνα.
Να λυπηθώ όλα τα κομματόσκυλα που διόριζαν οι βλάχοι πολιτικάντηδες ; ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ.
Εγώ με μεταπτυχιακό και έχω κάνει την Ευρώπη Παγκράτι-Κυψέλη για να βγάζω κάτι παραπάνω και εκεί η καθαρίστριες λάμβαναν 3500 ευρώ με τα επιδόματα,δώρα κλπ κλπ.
Δεν είμαστε καλά....όσοι υποστηρίζουν το αντίθετο είναι ή κομματόσκυλα ή έχουν σχέση με ΕΡΤ ή δεν ξέρουν τι τους γίνεται.

Συμφωνώ!

112ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 4:06 am

Picolina

Picolina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Miele έγραψε:Να πάω για να κάνω "πλάτες" στον συνδικαλισμό και στην κομμματοσκυλίλα δεν θα το κάνω ποτέ.
Μαζεύτηκαν όλοι οι αριστεροί, το ΠΑΜΕ και ο κάθε πικραμένος στην ΕΡΤ μέχρι και λαθρομετανάστες άσχετοι αλλά υποστηριζόμενοι από ALEXIS & COMPONENTS για την "ΚΑΛΗ" ΕΡΤ που την έκλεισαν επειδή εκεί μέσα ήταν όργιο ακολασίας και κατασπατάλησης του δημόσιου χρήματος και έκαναν ότι γούσταραν μερικοί με τα δικά μας λεφτά.
Να λεφτά για eurovision, να λεφτά για αίθουσες προ eurovision κλπ κλπ εκατομμύρια ευρώ και η eurovision δεν είναι τίποτα μπροστά στην κατασπατάληση για άλλα.
Φέουδο του ΠΑΣΟΚ, της ΝΔ και του ΚΚΕ και που τώρα τρέχουν να τη σώσουν σαν βρεγμένοι λαγοί με νέφτι στο κώλο τους οι ίδιοι που την γ@@@@αν ,το παίζουν σωτήρες γενικώς και διασώστες του κρατικού καναλιού ποιοί ; Αυτοί που είναι βουτηγμένοι στα σκατά και που με τις δικές τους επιλογές την κατάντησαν σαν τα μούτρα τους.

Και ματαξανασυμφωνώ!

113ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 6:09 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Συμφωνω και εγω απολυτα miele...
Mama2011 σε παρακαλω εξηγησε μου με ποιον τροπο πληρωνουμε εμεις τα ιδιωτικα καναλια γιατι εγω δεν το εχω αντιληφθει....
Εχουμε παντα και την επιλογη να μην βλεπουμε καθολου τηλεοραση...το εχεις σκεφτει αυτο?

114ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 6:11 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και επισης γραφεις οτι τα ιδιωτικα δεν τα πλξρωνουμε με χρηματα (εγω παντως με ειδος δεν εχω πληρωσει ποτε ουτε με χρημα) τοτε γιατι αναφερεσαι σε μουτσινα και πανια ?
ας τους πληρωνει ο εκαστοτε καναλαρχης οσα γουσταρει ...τι με νοιαζει εμενα???

115ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 6:13 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και τα ευρω ειναι 8 το διμηνο και οποιος θελει να το παιξει βαρια κουλτουρα και ποιοτητα ας τα πληρωνει , οι υπολοιποι δεν γουσταρουμε και δικαιωμα μας ειναι...

116ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 6:25 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζούμε στα χρόνια του παραλόγου! Εμείς οι ίδιοι δεν ήμασταν που μέχρι χθές κράζαμε την ΕΡΤ για τους μισθους (Σαλαγκούδη, Στάη, Παπαδοπουλος κ.α) , για τις γιουροβιζιονες, και το χαρατσι στη ΔΕΗ που τις περισσότερες φορές το "ΥΠΕΡ ΕΡΤ" ξεπενουσε τις κιλοβατώρες που καίγαμε??? Τώρα βγαίνουμε και λέμε τι??Μας έπιασε ψυχόπονος?? Τέτοια αντίδραση δεν δείξαμε ούτε στα έκτακτα χαράτσια που μας επέβαλλαν, ούτε στις απάνθρωπες περικοπές που υποστήκαμε!Δηλαδή αντιδράσαμε, αλλά στο σύνταγμα τα καναλια κανάνε μούγκα στη στρούγκα!. Τωρα επειδή το βούιξαν οι δημοσιογραφοι το θέμα ΕΡΤ... λέμε κ εμείς "κριμα την Ερτ"!!κούνια που μας κούναγε!
Να κλείσει!κ να μην ξαναανοίξει!γίνεται? στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε τα ευρουλάκια "υπερ ερτ" τα θέλω στην τσέπη μου!και ναι θα καταφέρω να ζήσω χωρίς ¨μικρό νικόλα" και "στην υγεια μας ρε παιδια"!

Μας αγουν κ μας φερουν όπου θέλουνε!

117ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 7:40 am

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Inka respect κ συμφωνώ απόλυτα έλεγα δε θα μιλήσω στο θέμα αλλά το οτι δεν έχει ανοίξει κανένα ιδιωτικό κανάλι κ δεν έχουν πει καμιά είδηση από την Τρίτη είναι ξεφτίλα ολεεε!!! κάνω υπομονή από Χθες αλλά σήμερα παρά πήγε!! γτ δεν τους βάζουμε όλους αυτούς μια φωτιά στα κανάλια τους που κι αυτούς τους πληρώνουμε!!!
κι ο λόγος δεν ειναι η ΕΡΤ γτ πολύ που χεστηκανε οι ιδιώτες Γ το δημόσιο αλλά το ότι γίνονται διαβουλεύσεις με την Τρόικα κ βρήκαν τρελλή αφορμή Γ να το κρύψουν κ να μη δείχνουν ΤΠΤ!! ξεπουλιομαστε κανονικά κι ο Σαμαράς δεν έκανε καθόλου τυχαία κίνηση! επέλεξε την κατάλληλη στιγμή να κλείσει όλα τα κανάλια γτ στριμωχτηκε..!!
κι έχει από πίσω όλη την αριστερή ψευτοκουλτουρα με ΣΥΡΙΖΑ κ Πάμε να τον σιγοντάρει στο σχέδιο του... Ολοι οι ιδεαλιστές αριστεροί είστε μεγάλα χαιβανια πλέον ή γίνεστε συνένοχοι σε ένα πολύ βρώμικο σχέδιο.... δεν πειθετε μη κουραζεστε.... δήθεν αγώνες κ δήθεν δικαιώματα ... σε έχουν αλυσοδεσμιο κι Εσύ ψάχνεις μήπως έπεσε παραδίπλα σου το κλειδί!!. Ήμαρτον πια!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

118ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 7:59 am

MAMA LOCA

MAMA LOCA
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ακριβως inka συμφωνω απολυτα!!!

119ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 8:27 am

BOSH


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΙΣΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΑΣΕΤΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ

Ο MIELE ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΓΙΝΑ BOSH.
ΤΟ REAL NAME ΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ....

ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΧΧΑ

www(.)youtube(.)com/watch?v=qHnHj4WPEV4&feature=player_embedded

120ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 8:28 am

BOSH


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΌΠΟΥ (.) = .

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ LINKS

121ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 11:48 am

wondergirl

wondergirl
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
LindakiS έγραψε:Inka respect κ συμφωνώ απόλυτα έλεγα δε θα μιλήσω στο θέμα αλλά το οτι δεν έχει ανοίξει κανένα ιδιωτικό κανάλι κ δεν έχουν πει καμιά είδηση από την Τρίτη είναι ξεφτίλα ολεεε!!! κάνω υπομονή από Χθες αλλά σήμερα παρά πήγε!! γτ δεν τους βάζουμε όλους αυτούς μια φωτιά στα κανάλια τους που κι αυτούς τους πληρώνουμε!!!  
κι ο λόγος δεν ειναι η ΕΡΤ γτ πολύ που χεστηκανε οι ιδιώτες Γ το δημόσιο αλλά το ότι γίνονται διαβουλεύσεις με την Τρόικα κ βρήκαν τρελλή αφορμή Γ να το κρύψουν κ να μη δείχνουν ΤΠΤ!! ξεπουλιομαστε κανονικά κι ο Σαμαράς δεν έκανε καθόλου τυχαία κίνηση! επέλεξε την κατάλληλη στιγμή να κλείσει όλα τα κανάλια γτ στριμωχτηκε..!!  
κι έχει από πίσω όλη την αριστερή ψευτοκουλτουρα με ΣΥΡΙΖΑ κ Πάμε να τον σιγοντάρει στο σχέδιο του... Ολοι οι ιδεαλιστές αριστεροί είστε μεγάλα χαιβανια πλέον ή γίνεστε συνένοχοι σε ένα πολύ βρώμικο σχέδιο.... δεν πειθετε μη κουραζεστε.... δήθεν αγώνες κ δήθεν δικαιώματα ... σε έχουν αλυσοδεσμιο κι Εσύ ψάχνεις μήπως έπεσε παραδίπλα σου το κλειδί!!. Ήμαρτον πια!!       Μιλησες για αριστερη ψευτοκουλτουρα που σιγονταρει το Σαμαρα κι επισης χαρακτηρισες τους αριστερους χαιβανια. Μηπως δεν ξερεις τι σου γινεται καλη μου? Απο που ακριβως εχεις βγαλει αυτα τα συμπερασματα? Γιατι τετοια επιθεση? Και για να ξερουμε με ποια μιλαμε, εσυ ποια ιδεολογια εχεις? Οχι τιποτα αλλο, για να μπορεσω κι εγω να βγαλω συμπερασματα για το ποιον σου.

122ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 12:30 pm

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο MIELE ΚΑΙ Ο BOSH ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ.
ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΑΝΟΙΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟ !

ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ....

123ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Σαβ Ιουν 15, 2013 12:38 pm

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ....ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ.

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ.
ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΑΚΟ  ΜΕ ΕΝΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΑΚΙ ΣΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΕΠΙΒΑΛΛΟΝΤΑΙ !

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ , GOOD NIGHT FORUM !

124ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Κυρ Ιουν 16, 2013 3:53 am

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ιδεολογία μου είναι γαλανόλευκη κι αυτές οι θερμοκεφαλες αντιδράσεις δε με αντιπροσωπεύουν.... Κρίμα που πρέπει να δουλεύουμε Ολοι οι υπόλοιποι Γ να συντηρούμε κάτι τέτοια παράσιτα στην κοινωνία.... κατσιο, φραπέ, κ αγώνες κουρελε! Γ τις κωλοαπεργιες της ΕΣΗΕΑ κ το ότι δε βλέπουμε ειδήσεις τόσες μέρες ούτε λόγος!! το μόνο που φοβάστε ειναι μη σας πετύχει κανας χρυσαυγίτης στη γωνία.... θρασύδειλοι.

http://www.sailormoon82@blogspot.com

125ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΚΛΑΙΩ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ Κυρ Ιουν 16, 2013 5:07 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε όχι ότι βλέπουμε και ειδήσεις από την τηλεόραση. Το μόνο που δεν κάνει η τηλεόραση είναι να ενημερώνει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις