Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

26Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τρι Ιουλ 09, 2013 12:48 pm

Sadi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Koritsia kalispera!!!!!!!!Exw mia erwtisi ti einai i auxeniki diafaneia kai pws ginete auti i exetasi kai poios o logos????

27Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τρι Ιουλ 09, 2013 1:40 pm

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!Καλως ηρθατε στην παρεα και με το καλο τα μωρακια σας!!Εγω ειμαι μελλουσα μανουλα Δεκεμβριου!Sadi μου η αυχενικη διαφανεια ειναι ενας υπερηχος που γινεται μεταξυ 12ης και 14ης εβδομαδας για να διαπιστωθει εαν το εμβρυο φερει καποιες χρωμοσωμιακες ανωμαλιες οπως τρισωμία 21(σύνδρομο Down),τρισωμία 18(σύνδρομο Edwards)και τρισωμία 13(σύνδρομο Patau).Γινεται ΜΟΝΟ απο εξειδικευμενο ιατρο και κοστιζει κατι παραπανω σαν εξεταση!Ειναι ομως απιστευτη εμπειρια,βλεπεις το μωρο σου οπως δεν το εχεις ξαναδει και αν τα αποτελεσματα ειναι καλα(το ευχομαι σε ολες σας κοριτσια)σου φευγει ενα απιστευτα μεγαλο αγχος!Πολλες φορες μαλιστα στην αυχενικη σου λενε και το φυλο!Ελπιζω να σε βοηθησα εστω και λιγο! Αυτα απο μενα κοριτσια.Ευχομαι σε ολες σας μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! Very Happy 

28Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 12:31 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια γεια σας και από εμένα, έγινε θεματάκι μανούλες Φεβρουαρίου 2014 και δεν το πήρα χαμπάρι; Η αλήθεια είναι ότι διστάζω και να γράψω εδώ γιατί είμαι μεν 7 εβδ 5 ημ σήμερα αλλά το 1ο τρίμηνο είναι ζόρι και μέχρι να γίνω με το καλό τουλάχιστον 10, φοβάμαι και τρέμω!! ΠΗΤ έχω 21 Φεβρουαρίου αλλά μάλλον πιο νωρίς θα πάμε -ΑΑΑΝ με το καλό φτάσουμε ως εκεί.

Διαβάζω ότι κάθε βδομάδα που περνάει μειώνονται κατά πάρα πολύ οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά,.... έτσι παίρνω θάρρος... αρχικά είναι 17-25%, στην εβδομάδα 6 είναι στο 9%, εβδομάδα 7 στο 4.2%, στην 8 είναι στο 1.5% και στην 9 είναι στο 0.5%, άντε κοντεύουμε!!!!

Έχω ένα ψιλοκακό ιστορικό (τα έχω γράψει και αλλού) και όταν καείς απ' το χυλό που λένε.... μία παλίνδρομη (κενός σάκος) το 2011, μία που πήγαινε κανονικά το 2012 αλλά διακόψαμε λόγω κακών αποτελεσμάτων στην αυχενική, και φέτος έμεινα πάλι έγκυος μετα από 2 εξωσωματικές.

Αλλά για να μην σας τρομάξω, να πω ότι εγώ έχω πρόβλημα: έχω χαμηλό απόθεμα ωαρίων το οποίο σημαίνει ότι υπήρχαν πολλά κακής ποιότητας (γι' αυτό και έγιναν αυτά που έγιναν)! Τώρα κάναμε προεμφυτευτικό έλεγχο και θέλουμε να ελπίζουμε ότι το μικράκι δεν θα έχει τέτοια θέματα!

Εν τω μεταξύ ειναι πολύ κουλό γιατί ξέρουμε και φύλο Smile Smile

Από συμπτωματα δεν έχω απολύτως τίποτα πέραν της ατελείωτης νύστας και αυτήν την εβδομάδα άρχισαν ναυτίες-εμετοί. Rolling Eyes 

Περιμένω πώς και πώς να πάω την άλλη εβδομάδα να ακούσουμε καρδιά!! Θα είμαι κλεισμένη 8η προς 9η εβδ.

Ως τώρα πήγα στην 5wk - 6d και στην 6wk - 6d και μόνο ΕΙΔΑΜΕ καρδούλα. Την άλλη εβδομάδα ελπίζω να έχω καλά νεά να σας γράψω και να σας πω και αν είναι 1 ή 2 τα μικράκια!!! Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 328109 

εύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες μας, δώστε θετική ενέργεια και να τα λέμε απο εδώ για πολλούς μήνες ακόμη!!! Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 215994 

29Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 12:40 am

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IoliAtore διαβάζω το θέμα σου και το παρακολουθώ από τότε που το άνοιξες..(μαζί με της Energy)

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
Εύχομαι να πάνε τέλεια σε ολες μας κ να γράφουμε ακόμα εδω και σε 7 μήνες απο σήμερα..

Εγώ έχω ΠΗΤ 10/2/13 αλλα με βλεπω για τελη Γενάρη αλλα για την ωρα γράφω στις μανουλες Γεναρη ... γιατι οταν το εμαθα δισταζα να δημιουργησω εγω την ομαδα Φρεβουαριου.

Περιμένω νεα σου!! Θετικη σκεψη!Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 417472

30Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 12:49 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι kate και να έχει και καλά αποτελέσματα και η energy στον υπέρηχο αύριο να αρχίσει να γράφει και εδώ!

Και εγώ μπορεί - αν όλα πάνε καλά και φτάσω ως εκεί - να έχω τελική ημερομηνία πιο νωρίς.. δεν πειράζει και τα υδροχοάκια και τα ψαράκια καλά είναι!! Smile (μιλάει ο υδροχόος με ωροσκόπο υδροχόο)

Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 654316 

31Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 6:45 am

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΑΛΗΘΕΙΑ,ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ?ΕΓΩ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΑΔΕΙΑ..ΘΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ!
ΝΑ ΔΩ ΜΟΝΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΔΙΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΣΟΚ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΟ 6ΜΝΗΟ...ΧΑΜΟΣ!!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ,ΟΠΩΣ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΒΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΞΕΙΚΩΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΔΕΚΕΜΒΡΗ..ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΑΔΕΙΑΣ ΤΟΥ 2013 ΠΡΕΠΕΙ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕΣ ΤΟ 2013 (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΑΖΕΜΕΝΗ ΠΡΙΝ ΒΓΩ ΣΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ) Η ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ,ΔΛΔ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΟ 6ΜΗΝΟ?Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 911307 

32Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 7:41 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ριτάκι καλή τύχη και σε σένα. Να έχουμε όλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή παιδάκια!!

Εγώ στη δουλειά δλδ στο άμεσο περιβάλλον της υπηρεσίας αναγκαστικά το είπα από την αρχή γιατί είχα κάνει εξωσωματική και είχα πάρει 3 μέρες άδεια μετά την εμβρυομεταφορά. Τώρα προβληματίζομαι τι θα κάνω με την άδεια γιατί ΟΛΟΙ μου λένε ότι ΠΡΕΠΕΙ να πάρω (ο γυναικολόγος της εξωσωματικής, ο γυναικολόγος που με παρακολουθεί, ο αιματολόγος που με παρακολουθεί αλλά και ο μπαμπάς μου που είναι γιατρος) λόγω ιστορικού, και γενικώς άλλων προβλημάτων. Μεχρι στιγμής πήρα μόνο σήμερα 1 αναρρωτική λόγω ναυτίας και εμετού.... δεν ξέρω τι θα κάνουμε μετά... ας δούμε πρώτα ότι όλα είναι οκ - την άλλη βδομάδα - να δούμε και αν είναι 1 ή 2 και βλεπουμε.

Αυτο που ρωτάς για την άδεια του 13 είναι αναλόγως τη δουλειά σου. Ο κανονισμός λέει αυστηρά μέσα στο 13 (οπότε πάρτην πριν πάρεις την άδεια τοκετού) αλλά πχ εμάς επειδή δεν προλαβαίνουμε να τις πάρουμε συνήθως μας αφήνουν ως και τον Μάρτιο της επόμενης χρονιάς και τότε μας πιέζουν πλέον να τις πάρουμε. Ρώτα αν έχετε κάποιον υπεύθυνο.

Και εγώ ανησυχώ για τη δουλειά γιατί είμαι σε μια καλή θέση που αν φυγω θα τη χάσω. Θα βάλουν άλλον και όταν γυρίσω θα με βάλουν όπου κι όπου. Αλλά ούτως ή άλλως λέω, με την άδεια μητρότητας (αν πανε καλά τα πράγματα) δεν θα φύγω και πάλι; Οπότε την ευκαιρία τους να με διώξουν από το παράθυρο την έχουν ό,τι και να κάνω. Γι' αυτό λέω να κάνω Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ και να προστατεύσω αυτην την εγκυμοσύνη...

Δεν πρέπει να αγχωνόμαστε τι θα γίνει και πώς θα τα βγάλουν πέρα γιατί τώρα έχουμε, με το καλό, άλλες προτεραιότητες, έτσι δεν είναι; (και εγώ αυτό λέω στον εαυτό μου συνέχεια)!Laughing 

33Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 7:47 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες μου τι κανετε ειστε καλα εμεις δοξα το θεο μια χαρα ειμαστε και κλωτσαμε και λοξυγκα εχουμε και φτερνιζομαστε και ολα ναι το πρωτο μου ειναι και ανυπομονο να γεννησω να τον παρω μια μεγαλη αγκαλιτσα το αντρακι μου την δευτερα θα μαθω περιπου το ποτε γενναω αντε να δουμε εσυς ολα καλα

34Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 7:51 am

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ριτακι σε νιώθω απόλυτα!

κ εγώ κάνω πολλά στη δουλειά μου γιατι είμαστε λιγοι στα γραφεία, ειμαι όπως είχε κάποιος συνάδελφος κάποτε.. "ο άνθρωπος ορχήστρα..."Razz 
Περίμενα να το πω αρχές Αυγούστου πριν την άδεια που θα έκλεινα 12 εβδομάδες άλλα απέλυσαν 6 άτομα πριν μια εβδομάδα κ του ενός την δουλειά κατά 50% θα την αναλάβω εγω.. και αναγκάστηκα να το πω κ είπα οτι θα πάρω κ το εξάμηνο.. βέβαια το παιξα λιγο άνετη του στυλ.. εαν έχουμε δουλειά βλέπουμε κ ίσως να μην τους πάρω κ τους 6(ναι καλα...) κλπ...Cool 

Γι αυτό κ εγω στην θέση σου θα περίμενα κοντά στο τρίμηνο να το πω αλλα έμενα με πρόλαβαν οι εξελίξεις...

35Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 7:57 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε με το καλό και με έναν πόνο!! κλωτσάει και λόξυγκα και φτέρνισμα και τα καταλαβαίνεις όλα αυτά; πρέπει να είναι εκπληκτικό! I love you I love you I love you 

36Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 7:59 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι τελειο οχι απλα υπεροχο δεν υπαρχουν λογια κοριτσι μου αχ να εχετε ολες μια πανεμορφη και τελειωμενη εγκυμοσηνη

37Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 1:12 pm

Sadi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kalispera koritsia mou!!!!!!!!Ti wraia pou oloena mazeuomaste oloena kai perissoteres kales egkumosunes na exoume oles euxomai!!!Alepouditsa mou euxaristw pou mou apantises Smile)) makari ola na pane kala se oles mas episis Alepouditsa auti i exetasi i auxeniki ginete me velona pou pernoun ugro apo sena k to mwro i einai alli auti pou lew egw?

38Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 10, 2013 2:39 pm

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι Sadi μου η αυχενικη ειναι ενας εξωτερικος υπερηχος που συνοδευεται απο μια εξεταση αιματος την λεγομενη papp-a!Αυτο που λες εσυ ειναι η αμνιοπαρακεντηση και την κανουν μονο οι εγκυουλες που δεν εχουν "ικανοποιητικα" αποτελεσματα στην αυχενικη διαφανεια!Πιστεψε με δεν θελει καθολου αγχος!Διπλα σου θα καθεται κ ο αντρουλης σου και θα χαζεψετε στην θεα του μωρου σας!Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου για ολες σας!Φιλια πολλα!θα σας διαβαζω!

39Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 6:45 am

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΟΥΜΕ ΦΥΛΟ?ΧΙΧΙ

ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΓΩ.ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΛΠ..ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΝΥΣΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ..ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..ΤΣΙΠΣ ΘΕΛΩ!!ΚΡΕΑΣ ΜΠΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!

40Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:40 am

drosostalia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
RITAKI30 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΟΥΜΕ ΦΥΛΟ?ΧΙΧΙ

ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΓΩ.ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΛΠ..ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΝΥΣΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ..ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..ΤΣΙΠΣ ΘΕΛΩ!!ΚΡΕΑΣ ΜΠΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!
 
   



ΓΕΙΑ ΣΟΥ RITAKI! ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΛΛΟΤΕ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ.ΝΥΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΛΑΤΙ,ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΤΡΩΩ.ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΡΕΑΣ.ΘΕΛΩ ΟΣΠΡΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΓΑΛΑ ΠΙΝΩ ΣΚΕΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΤΡΩΓΑ.ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΙς ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΜΑΝΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙς ΤΟ ΦΥΛΟ?
ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΑΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η

41Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:43 am

drosostalia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
drosostalia έγραψε:
RITAKI30 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΟΥΜΕ ΦΥΛΟ?ΧΙΧΙ

ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΓΩ.ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΛΠ..ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΝΥΣΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ..ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..ΤΣΙΠΣ ΘΕΛΩ!!ΚΡΕΑΣ ΜΠΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!
 
   



ΓΕΙΑ ΣΟΥ RITAKI! ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΛΛΟΤΕ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ.ΝΥΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΛΑΤΙ,ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΤΡΩΩ.ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΡΕΑΣ.ΘΕΛΩ ΟΣΠΡΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΓΑΛΑ ΠΙΝΩ ΣΚΕΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΤΡΩΓΑ.ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΙς ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΜΑΝΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙς ΤΟ ΦΥΛΟ?
ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΑΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η


ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ TICKER.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 7w+3d
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

42Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:11 pm

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια εγώ έχω απίστευτη νύστα, μιλάμε πριν από την εγκυμοσύνη κοιμόμουν 2, 3 ή 4 ώρες το πολύ και τώρα θέλω να κοιμάμαι όοοοολο το απόγευμα! βέβαια αυτό είναι και από τα utrogestan. από ναυτία άλλες φορές έχω και αισθάνομαι χάλια, και άλλες δεν έχω και ανησυχώ που δεν έχω!! δεν με πειράζουν φαγητά - αν και το στομάχι μου σηκώνει μικρά γεύματα παρά μεγάλα - έχω κόψει και το βραδινό γιατί κυρίως νυστάζω και κοιμάμαι αντί να φάω. Αλλά με πειράζουν πολύ οι μυρωδιές. Μου μυρίζουν σχεδόν τα πάντα! Θέλω το σπίτι να είναι καθαρό και να μυρίζει φρεσκάδα! Μόλις δεν είναι έτσι αναγουλιάζω Sad Εν τω μεταξύ δουλεύω και σε μέρος όπου βλέπω πελάτες, μας έρχονται κάτι "ευωδιαστοί", δεν το αντέχω Razz Razz πρωί πρωί είτε σκορδίλα είτε ιδρωτίλα.....

για το φύλο επειδή κάναμε προεμφυτευτικό το ξέρω από τώρα Smile αλλά νομίζω θα προτιμούσα να το μάθαινα αργότερα... δυστυχώς όμως δεν γινόταν.

Τετάρτη απόγευμα πάω για υπέρηχο. Τι θα δούμε άραγε στην οθόνη;; ΜΠΡΡΡΡΡΡΡShocked Rolling Eyes ελπίζω να έχω καλά νέα. πο πο εσείς πώς κρατιέστε μεταξύ του ενός ραντεβού και του άλλου; εγώ κοντεύω να πεθάνω από αγωνία! πέρασαν 2 εβδομάδες και δεν ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα!!!

καλή συνέχεια σε όλες Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 215994 

43Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 9:40 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
drosostalia έγραψε:
drosostalia έγραψε:
RITAKI30 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΩΣ ΠΑΤΕ?ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΝΤΕΨΟΥΜΕ ΦΥΛΟ?ΧΙΧΙ

ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΓΩ.ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΜΕΤΟΥΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΛΠ..ΜΟΝΟ ΛΙΓΗ ΝΥΣΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ..ΓΛΥΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ..ΤΣΙΠΣ ΘΕΛΩ!!ΚΡΕΑΣ ΜΠΑ..ΠΡΟΤΙΜΩ ΖΥΜΑΡΙΚΑ!
 
   



ΓΕΙΑ ΣΟΥ RITAKI! ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΑΛΛΟΤΕ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ.ΝΥΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΛΑΤΙ,ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΤΡΩΩ.ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΡΕΑΣ.ΘΕΛΩ ΟΣΠΡΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΓΑΛΑ ΠΙΝΩ ΣΚΕΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΤΡΩΓΑ.ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΙς ΘΗΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΜΑΝΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙς ΤΟ ΦΥΛΟ?
ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΑΝ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 7η


ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ TICKER.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΜΑΖΙ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 7w+3d
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ..ΣΗΜΕΡΑ 7 ΚΑΙ 3!!ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΕΓΩ 25/5 ΜΕ ΚΥΚΛΟ 30-31 ΗΜΕΡΩΝ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΙΑΣΩ!ΧΙΧΙΧΙ

44Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 9:41 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΟΜΩΣ..)

ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΑΝΤΕΨΙΕΣ..ΠΧ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΜΥΡΑ ΑΓΟΡΙ ΚΛΠ..ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΗΣ..ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΕΤΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΛΠ.. ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΜΠΑ..

45Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 9:50 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
IoliAtore έγραψε:κορίτσια εγώ έχω απίστευτη νύστα, μιλάμε πριν από την εγκυμοσύνη κοιμόμουν 2, 3 ή 4 ώρες το πολύ και τώρα θέλω να κοιμάμαι όοοοολο το απόγευμα! βέβαια αυτό είναι και από τα utrogestan. από ναυτία άλλες φορές έχω και αισθάνομαι χάλια, και άλλες δεν έχω και ανησυχώ που δεν έχω!! δεν με πειράζουν φαγητά - αν και το στομάχι μου σηκώνει μικρά γεύματα παρά μεγάλα - έχω κόψει και το βραδινό γιατί κυρίως νυστάζω και κοιμάμαι αντί να φάω. Αλλά με πειράζουν πολύ οι μυρωδιές. Μου μυρίζουν σχεδόν τα πάντα! Θέλω το σπίτι να είναι καθαρό και να μυρίζει φρεσκάδα! Μόλις δεν είναι έτσι αναγουλιάζω SadΕν τω μεταξύ δουλεύω και σε μέρος όπου βλέπω πελάτες, μας έρχονται κάτι "ευωδιαστοί", δεν το αντέχω Razz Razz πρωί πρωί είτε σκορδίλα είτε ιδρωτίλα.....

για το φύλο επειδή κάναμε προεμφυτευτικό το ξέρω από τώρα Smileαλλά νομίζω θα προτιμούσα να το μάθαινα αργότερα... δυστυχώς όμως δεν γινόταν.

Τετάρτη απόγευμα πάω για υπέρηχο. Τι θα δούμε άραγε στην οθόνη;; ΜΠΡΡΡΡΡΡΡShocked Rolling Eyes ελπίζω να έχω καλά νέα. πο πο εσείς πώς κρατιέστε μεταξύ του ενός ραντεβού και του άλλου; εγώ κοντεύω να πεθάνω από αγωνία! πέρασαν 2 εβδομάδες και δεν ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα!!!

καλή συνέχεια σε όλες Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 215994 

ΑΝΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ,ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΘΕΛΕΙ 1 ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ?3 ΙΟΥΛΙΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΙ,ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΣΤΙΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ!ΑΛΗΘΕΙΑ,ΤΙ ΦΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ, ΠΧ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΠΟΛΛΗ ΥΠΝΗΛΙΑ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ-ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ..

46Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 9:57 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RITAKI30 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΟΜΩΣ..)

ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΑΝΤΕΨΙΕΣ..ΠΧ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΜΥΡΑ ΑΓΟΡΙ ΚΛΠ..ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΗΣ..ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΕΤΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΛΠ.. ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΜΠΑ..
Εμένα το κινέζικο με βγάζει κορίτσι!Ναυτίες εμετούς δεν είχα αλλά λιγουρεύομαι και αλμυρά!
Κατά 70% είναι κόρη. Είδωμεν!

47Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:04 pm

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
RITAKI30 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΟΜΩΣ..)

ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΑΝΤΕΨΙΕΣ..ΠΧ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΜΥΡΑ ΑΓΟΡΙ ΚΛΠ..ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΗΣ..ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΕΤΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΛΠ.. ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΜΠΑ..
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΙΤΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ...ΟΥΤΕ ΝΑΥΤΙΕΣ,ΟΥΤΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΡΙΜΗΝΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ...!!!!Κ ΕΓΩ ΤΑ ΑΚΟΥΓΑ ΑΥΤΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!!!ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟΝ 3οΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΝΕΒΑΣΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΦΥΛΛΟΥ...ΜΟΥΡΛΙΑManoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΌΛΑ Κ ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΕΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΥΤΙΟ!!ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ 8η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!ΕΞΕΙ ΘΑ Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 ΛΙΩΣΕΙΣ!!!!

48Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:20 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gallida έγραψε:
RITAKI30 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΟΜΩΣ..)

ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΑΝΤΕΨΙΕΣ..ΠΧ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΜΥΡΑ ΑΓΟΡΙ ΚΛΠ..ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΗΣ..ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΕΤΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΛΠ.. ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΜΠΑ..
Εμένα το κινέζικο με βγάζει κορίτσι!Ναυτίες εμετούς δεν είχα αλλά λιγουρεύομαι και αλμυρά!
Κατά 70% είναι κόρη. Είδωμεν!

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΒΓΑΖΕΙ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ,ΟΧΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

49Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:22 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φρουφρού έγραψε:
RITAKI30 έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΗΜΟΥΝ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΗ ΟΜΩΣ..)

ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΜΑΝΤΕΨΙΕΣ..ΠΧ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΑΝ ΘΕΣ ΑΛΜΥΡΑ ΑΓΟΡΙ ΚΛΠ..ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΤΟ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΒΛΕΨΗΣ..ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΜΕΤΑ,ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΛΠ.. ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΑΞΕΙ?ΕΓΩ ΜΠΑ..
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΙΤΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ...ΟΥΤΕ ΝΑΥΤΙΕΣ,ΟΥΤΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΡΙΜΗΝΟ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ...!!!!Κ ΕΓΩ ΤΑ ΑΚΟΥΓΑ ΑΥΤΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!!!ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΑΛΛΑ  Κ ΣΤΟΝ 3οΜΗΝΑ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΑΝΕΒΑΣΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΦΥΛΛΟΥ...ΜΟΥΡΛΙΑManoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 90233 ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΌΛΑ Κ ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΕΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΥΤΙΟ!!ΑΝ ΕΙΣΑΙ  ΣΤΗΝ 8η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ Κ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!ΕΞΕΙ ΘΑ Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 40746 ΛΙΩΣΕΙΣ!!!!

ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 3ΟΥ ΜΗΝΑ ΦΩΤΟ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ!

50Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:24 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Sadi έγραψε:Kalispera koritsia mipws uparxei kapoia kopela i kapoies kopeles pou tha ginei manoula ton fevrouario tou '14? na suzitousame merika pragmata opws katalavainete me exei piasei enas mikros panikos kai tha ithela kapoios sumvoules an mi ti allwn pao kapoies alles pou na exoun ginei idi manoules,,euxaristw gia tin katanoisi Smile

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ "ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2014?" ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ?ΕΤΣΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΜΗΝΩΝ!Wink 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις