Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

51Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:26 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν περνάει ο καιρός όμως βρε κορίτσια...πολύ αργά τον νιώθω...θέλω να φουσκώσω λιγάκι

52Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:30 pm

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gallida έγραψε:Δεν περνάει ο καιρός όμως βρε κορίτσια...πολύ αργά τον νιώθω...θέλω να φουσκώσω λιγάκι

KAI ΕΓΩ!ΠΕΙΤΕ ΛΙΓΟ,ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΤΕ ΟΛΕΣ?

53Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τρι Ιουλ 16, 2013 1:34 pm

Sadi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia mou kalispera sas pws eiste???Egw dwxa to theo mia xaroula piga kai olas kaname uperixo kaia kousame kardoula pou xtupouse toso grigora en tw metaxu o suzigos den mpike mesa den afisane sto elena piga kai gia giatro exw ton alexato exw akousei kala sxolia kai ap'oti mou fanike den itan kakos antihthetws mou exei dwsei PHT 23/02/14 Very Happy Very Happy Very Happy to thema einai oti prepei na kanw auxeniki diafaneia kai den exw idea to poso mporei na kostizxei opws episis kai b'epipedou tin prwti den mporw na tin kanw sto elena giati olos o augoustos einai kleistos enw tis alles 2 exetaseis prolavainw omws i auxeniki epeigi,,dwste mou merikes plirofories koritsia mou,ss euxaristw kai sunexizoume geraaaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy

54Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τρι Ιουλ 16, 2013 11:15 pm

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα Sadi μου και σε ολα τα κοριτσια! Εγω την αυχενικη διαφανεια την εκανα εδω http://www.fetus.gr/ με τον κυριο Πιλαλη!Ειναι απιστευτος γιατρος.Μας ειχε μεσα μιση ωρα και μας εξηγησε τα παντα με λεπτομερειες!Τον προτεινω ανεπιφυλακτα.Υπαρχει και το βιογραφικο του μεσα στην σελιδα.Εγω εκλεισα σε αυτον και τη β επιπεδου!Μας στοιχισε 100 ευρω (χωρις αποδειξη).Αλλιως 130 αν θελεις αποδειξη. Μας εδωσε και dvd με ολο τον υπερηχο!! Very Happy 

55Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 12:24 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κορίτσια! σήμερα το απόγευμα πάω ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ για τον υπέρηχό μου!! είμαι 8 εβδ και 5 ημ. Λέτε να ακούσουμε καρδούλα;;; Μακάρι να είναι όλα καλά!! Σήμερα θα ξέρουμε και τι γίνεται με το 2ο... πο πο αγωνίαααααααα

Λοιπόν το κινέζικο μπορεί και να πέφτει μέσα! Πέρσι ήταν σωστό. Στην εγκυμοσύνη που δυστυχώς διακόψαμε έβγαζε κορίτσι και ήταν κορίτσι. Τώρα με βγάζει αγόρι, και κατά πάσα πιθανότητα αυτό είναι. Επειδή έκανα προεμφυτευτικό, ξέρω ότι βάλαμε 2 αγόρια και ένα κορίτσι, αλλά το ένα αγόρι ήταν πολύ πιο μπροστά και η εμβρυολόγος είπε ότι μάλλον αυτό θα μας κάτσει. Το κοριτσάκι δυστυχώς δεν είχε μεγαλώσει καλά και δεν είχε πολλές πιθανότητες.. Λέτε;

Ριτάκι για γέννα.. πόσο μακριά μου φαίνεται!!! Είμαι Θεσσαλονίκη και η γιατρος μου ξεγεννάει Γένεσις (μια χαρά) και Γενική (δεν την προτιμώ γιατί είναι κέντρο, δεν έχει πάρκιγκ κτλ, επίσης σχετικά ακριβά). Αν και θα προτιμούσα Παπαγεωργίου να πω την αλήθεια γιατί έχεις την ασφάλεια ότι είναι νοσοκομείο, έχει νεογνολόγους, καλό αναισθησιολόγο (έχω αρκετά κιλά και παρόλα αυτά πέρσι που μου έκανε επισκληρίδιο χαμπάρι δεν πήρα, πέτυχε και σημείο και δόση με την πρώτη ο άτιμος) αλλά απ' την άλλη σε δημόσιο νοσοκομείο είναι λίγο ζόρι... τι λέτε; εσείς θα το προτιμούσατε;

Sadi δεν ξέρω να σε πω για αυχενική Αθήνα.. εδώ Θεσ/νίκη ξέρω τον Αθανασιάδη. Αν σήμερα είμαστε οκ, σε 2-3 βδομάδες εκεί θα πάω... με την ψυχή στην κούλουρη βέβαια...

56Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 12:34 am

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας κοριτσακι μου τι κανετε.....εμενα πητ μου εχουν δωσει για 31/1/2014...χθες καναμε την αυχενικη διαφανεια......ελπιζω να ειμαι καλοδεχουμενη στην παρεουλα σας.....

57Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 2:04 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου viki. Τυχερή, έχεις φτάσει κι όλας στην αυχενική!! Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά! Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 215994 

58Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 2:40 am

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
IoliAtore έγραψε:Γεια σου viki. Τυχερή, έχεις φτάσει κι όλας στην αυχενική!! Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά! Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 215994 
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου να εισαι καλα.....σε ολες μας να πανε ολα καλα κοριτσακι μου και με το καλο να κρατησουμε σε λιγους μηνες τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα μας!!!!!!

59Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Τετ Ιουλ 17, 2013 2:45 am

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad  ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΚΟΛΠΙΚΗΣ ΓΕΛΗΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ (ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΙΜΑ ΣΑΝ ΞΕΡΑΜΕΝΟ.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

60Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:08 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμααααν Ριτάκι... εύχομαι να μην είναι αλήθεια..... τι να πω δεν ξέρω Sad Sad Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 534787 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 534787  κουράγιο κοπέλα μου, όπως και νά'χει...

61Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:14 am

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
RITAKI30 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad  ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΚΟΛΠΙΚΗΣ ΓΕΛΗΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ (ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΚΟΥΡΟ ΑΙΜΑ ΣΑΝ ΞΕΡΑΜΕΝΟ.ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ...ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ..Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
αχ κοριτσακι μου αν και δεν εχουμε ξαναμιλησει κανε κουραγιο.....ολα στη ζωη γινονται για καποιο λογο....εχω χασει και εγω παιδακι γι'αυτο πηρα και το θαρρος να σου γραψω.....

62Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 5:04 am

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΝ! ΟΣΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΗ,ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ..ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ,ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ..Crying or Very sad 

63Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 5:44 am

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΜΟΛΙΣ 4600,ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ..Sad 

64Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 6:43 am

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!
Μόλις είδα ότι έχετε ανοίξει ομάδα Φεβρουαρίου! Συγχαρητήρια σε όλες και με το καλό τα μωράκια σας. Πολύ ευχαρίστως να σας λύσω και εγώ απορίες σύμφωνα πάντα με την δική μου εμπειρία Smile 


Sadi έγραψε:koritsia mou kalispera sas pws eiste???Egw dwxa to theo mia xaroula piga kai olas kaname uperixo kaia kousame kardoula pou xtupouse toso grigora en tw metaxu o suzigos den mpike mesa den afisane sto elena piga kai gia giatro exw ton alexato exw akousei kala sxolia kai ap'oti mou fanike den itan kakos antihthetws mou exei dwsei PHT 23/02/14 Very Happy:D:Dto thema einai oti prepei na kanw auxeniki diafaneia kai den exw idea to poso mporei na kostizxei opws episis kai b'epipedou tin prwti den mporw na tin kanw sto elena giati olos o augoustos einai kleistos enw tis alles 2 exetaseis prolavainw omws i auxeniki epeigi,,dwste mou merikes plirofories koritsia mou,ss euxaristw kai sunexizoume geraaaaaaaaaaaa Very Happy:D   

Καλησπέρα.
Εγώ και στις 2 εγκυμοσύνες πήγα στο κέντρο ΓΥΝΗ που είναι περίπου απέναντι από το μαιευτήριο Μητέρα στον Ευάγγελο Δεδούλη. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και η αυχενική μου κόστισε 150 ευρώ (με απόδειξη και με την PAPP-A).


RITAKI30 έγραψε:ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΜΟΛΙΣ 4600,ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΑΠΟΞΕΣΗ..

Ritaki μου λυπάμαι πάρα πολύ! Εμένα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη παλινδρόμησε το ένα από τα μονοζυγωτικά μου διδυμάκια, αλλά μου έμεινε το άλλο και τώρα έχω μια κορούλα 16 μηνών. Ξέρω ότι δεν είναι το ίδιο γιατί εσύ έχασες το ένα και μοναδικό, αλλά για να συμβεί τώρα, μάλλον κάτι δεν πήγαινε καλά και πίστεψέ με... καλύτερα τώρα παρά πιο μετά!!! Θα ξαναπροσπαθήσετε με τον άντρα σου χωρίς άγχος και να δεις που σύντομα θα έρθει ένα καινούργιο μωράκι Smile  Αφού έμεινες έγκυος, σημαίνει ότι δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα Wink Καλό κουράγιο!

http://www.something-special.gr

65Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 7:29 am

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
RITAKI30Λυπάμαι πολυ...
δυστυχώς εγώ δεν μπορω να σε καταλαβω  100% γιατι δεν το εχω ζησει αλλά μπορω να φανταστω το πως νιώθεις...
Επειδη δυσκολευτηκα λιγο να μείνω τρεμω κ στην ιδεα...

Αλλα πραγματικά πιστευω οτι υπαρχει καποιος λογος που δεν τα καταφερε το μωρο σου.. ισως ηταν αρκετά αδυναμο, ισως δεν θα κατάφερνε για πολυ καιρο ακομα κ καλυτερα που εγινε νωρις...

Υπομονη κοριτσι μου, σε λιγο καιρο θα ερθει το επομενο σπορακι να σαι κανει χαρούμενη..τα καλυτερα ερχονται..

66Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Τετ Ιουλ 17, 2013 9:23 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ριτάκι κουράγιο αύριο, και μετά μην το βάλεις κάτω!! Τα έχω περάσει όπως έγραψα και αλλού και τα ξέρω. Μάλιστα 2 φορές. Από τις 2 φορές που μου συνέβη, και τις 2 ήταν δύσκολα αλλά το δίχως άλλο η 1η φορά που συνέβη η παλινδρόμηση την 8η εβδομάδα (όπως και σε σένα) ήταν πιο "εύκολο" ας πούμε από ό,τι στη 2η που είχα φτάσει την 14η και πίστευα ότι θα γίνω μάνα!! Γι αυτό, ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά σκέψου καλύτερα τώρα παρά μετά.. κουράγιο σου εύχομαι...!!Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 417472 

67Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Πεμ Ιουλ 18, 2013 3:38 am

mama@36


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΡΙΤΑΚΙ μου κουράγιο τί να πώ... Σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ. Βρέθηκα την προηγούμενη εβδομάδα σε παρόμοια κατάσταση. Λίγο καφέ υγρά, πήγαμε στο γιατρό να το δούμε στον υπέρηχο ότι όλα πάνε καλά και η απόλυτη σιωπή... Ούτε καρδιά ούτε τίποτα. Ένιωσα τόσο άδεια... Να πάνε όλα καλά με την επέμβαση κορίτσι μου και να ξαναπροσπαθήσετε. Μικρούλα είσαι. Εγώ όπως ανέφερα και σε άλλο θέμα σήμερα τα έχω "ψιλοπαίξει". Πέρα από το άπειρο κλάμα που έχω ρίξει΄, νιώθω πως δεν θέλω να προσπαθήσω να μην περάσω από τα ίδια πάλι... Δεν ξέρω τί έχω πάθει... Sad Sad

68Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Πεμ Ιουλ 18, 2013 11:09 pm

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια θα το ξαναπώ, μην το βάζετε κάτω, είναι πολύ νωρίς, δωστε χρόνο στον εαυτό σας να "πενθήσει" ... και μετά ξανά πάλι, όταν είστε έτοιμες, με το καλό... I love you I love you 

69Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Πεμ Ιουλ 18, 2013 11:31 pm

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ritaki_30 και mama@36 συμφωνω απολυτα με την IoliAtore μην το βαζετε κατω κοριτσια μου....ολα στη ζωη γινονται για καποιο λογο...σας το λεμε δυο γυναικες που εχουμε περασει απο αυτη τη φαση,μαλιστα η μια 2 φορες,και ξερουμε τι σημαινει.....το ξερω ειναι δυσκολο αλλα ολες δικαιουμαστε την ευτυχια....αφηστε λιγο χρονο να γιατρεψει την πληγη και μετα βαλτε παλι μπρος....σε καποιες γυναικες ο Θεος το δινει ευκολα σε αλλες οχι...κοριτσια μου αξιζουμε ολες να γινουμε μανουλες....Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 35468 

70Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Παρ Ιουλ 19, 2013 4:40 am

drosostalia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
RITAKI ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ.ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΛΥ.ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΜΩΣ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ...ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ!ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ

71Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Σαβ Ιουλ 20, 2013 11:40 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλησπέρα, τι κάνετε; Πώς είστε; Εγώ από την Πέμπτη έχω ΣΥΝΕΧΕΙΑ ναυτία, είναι απερίγραπτο!! Διαβάζω ότι η εβδομάδα 10 είναι, λέει, η χειρότερη. Ανακατεύομαι με το παραμικρό No 

Εκτός αυτού, έβαλα ραντεβού πάλι 1 Αυγούστου απλό υπέρηχο και 13 Αυγούστου η αυχενική.. μου φαίνεται τόοοοοοοσο μακριά. Περνάνε σκέψεις από το μυαλό μου πάλι για χρωμοσωμικές ανωμαλίες κτλ και τρελαίνομαι. Βέβαια κάναμε προεμφυτευτικό αλλά σου δίνει 90% ορθά αποτελέσματα, άρα 10% πιθανότητα λάθους.. pale pale και λόγω ιστορικού μετά (αν προχωρήσουμε) ξέρω ότι θα κάνω και αμνιο... είχα κάτι καφέ κιόλας και η γιατρος μου αύξησε τα ουτροτζεστάν. Αχ δεν περνάνε οι μέρες!!!!! Rolling Eyes 

Εσείς πώς τα πάτε;

Ριτάκι πώς είσαι κοπελα μου; Είσαι στη σκέψη μου..Crying or Very sad

72Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Κυρ Ιουλ 21, 2013 9:30 am

RITAKI30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ,ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ..ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ..ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΟΜΩΣ..ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛΠΙΖΩ, ΓΙΑ ΑΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ?ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ, ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕ ΜΩΡΟ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ? ΞΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΗΡΕΜΕΙ!Rolling Eyes 

73Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Κυρ Ιουλ 21, 2013 10:11 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό το έχω ακούσει και εγώ! Η κουμπάρα μου περίπου σαν και εσένα, παλίνδρομη περίπου 7-8η εβδομάδα, μετά από 1,5 μήνα ξανά πάλι έγκυος! Και γέννησε ένα υγιέστατο αγοράκι, μάλιστα σε ηλικία 37-38. Πάντα υπάρχει ελπίδα!

Κορίτσια πώς είστε οι υπόλοιπες; Εγώ δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου..

74Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Κυρ Ιουλ 21, 2013 10:02 pm

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!

RITAKI χαιρομαι που μας έγραψες, δωσε χρονο σε σενα κ ολα θα γινουν..

IoliAtore
Μπράβο κορίτσι μου.Ολα καλα θα πανε!!
Εγω για την 10 εβδομάδα δεν ειχα διαβασει τπτ αλλα οντως η περασμενη βδομαδα (10η) ηταν μεχρι τωρα η χειροτερη μου σε αναγουλες κ πονοκεφάλους (τυχαιο; Razz )

Κουάλα μου εγω τα utrogestan τα επαιρνα 4 την ημερα κ μολις πριν 10 μερες που τα μειωσε σε 3.Μην αγχώνεσαι!

Περιμένω την αυχενικη στις 1/8 και δεν περνάνε  οι μερες.. τελευταιος μας υπέρηχος ηταν στις 3/7

Οι υπόλοιπες ολα καλα;;

75Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 Empty Απ: Manoula flevari tou '14 Δευ Ιουλ 22, 2013 2:15 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!! Κι εγώ παίρνω ουτροτζεστάν και σικλακούρ και ηπαρίνη, από την ημέρα που κάναμε την εμβρυομεταφορά (3 Ιουνίου). Τώρα μου έχουν αυξήσει τα ουτροτζεστάν και την ηπαρίνη.

Γενικώς είμαι σε μια κατάσταση, άστα να πάνε. Συνεχώς ναυτία, ζάλη, και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κούραση. Και ημικρανίες.. Μπορώ να πω ότι ουσιαστικά αντέχω ένα 3ωρο περίπου, 8 ως 11. Από εκεί και μετά σέρνομαι!!! Φταίει που δεν πίνω καφέ; Φταίει που είναι δίδυμα; Φταίνε τα κιλά; Μπορεί και όλα μαζί..

Πάντως έχω χάσει 3 κιλά και ελπίζω να χάσω και άλλο 1.5-2 ως τη μέρα της αυχενικής. Μου είπε η γιατρός ότι στο 1ο τρίμηνο, δεν πειράζει.

1 Αυγούστου που έχεις αυχενική, kate σχεδόν εφτασε! Εγώ εκείνη τη μέρα έχω υπέρηχο (μας βάζει κάθε 2 βδομάδες). Ως την αυχενική μου είναι 20 μέρες... ποιος αντέχει ως τότε... και πώς θα αντέξω να πάω, στον ίδιο γιατρό που μας είδε και πέρσι και μας είπε τα άσχημα... Τέλος πάντων ας μην το σκέφτομαι!

Άντε να τελειώσει με το καλό αυτό το 3μηνο να μπούμε στο 2ο (με το καλό!!!) να πάρουμε μια ανάσααααα Manoula  flevari tou '14 - Σελίδα 3 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις