Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
607 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 607 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

476Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:02 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ede μου σε ευχαριστώ πολύ...
Δεν φαντάζεσαι πόσο με βοήθησες.
Σκεφτόμουν κάτι σε μουσικοκινητικό μιας και λατρεύει τα κουκλοθέατρα, τους ακροβάτες και να χορεύει, να πηδάει σαν κατσίκι να πω καλύτερα. Έχει και κάτι ομάδες ακροβατών και ζογκλέρ στον κεραμεικό που πολύ με βολεύει. Έχουμε πάει αρκετές φορές σε διάφορες εκδηλώσεις και έχει ενθουσιαστεί ο μικρός. Να δω τι θα κάνουμε.  Από Σεπτέμβρη βέβαια. Τώρα τα μπανάκια του λαού πλησιάζουν Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 
Πολλοί μου έλεγαν στίβο. Για αυτό και σε ρώτησα. Γιατί έχω καταλάβει ότι ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά δε νομίζω. Και εγώ έχω την ίδια άποψη με σένα, ότι είναι πολύ μικρά για να μπαίνουν σε τόσο αυστηρά προγράμματα. Ακόμα και στον Πανελλήνιο που μου είπαν ότι οι προπονητές είναι πολύ καλοί με τα παιδιά διστάζω να πάω.  

Οι πρόσκοποι δεν μου αρέσουν γιατί συνδέονται, τουλάχιστον στην γειτονιά μου, και με την εκκλησία. Βάζουν τα παιδάκια να ακολουθούν τον επιτάφιο και κάτι τέτοια που δεν τα μπορώ καθόλου. Είναι και μικρός βέβαια ακόμα, αλλά ούτε και στο μέλλον θα τον πάω. Βέβαια όσο μεγαλώνουν τόσο έχουν και πιο ισχυρή άποψη. Και συνήθως όπου πάνε οι φίλοι, θέλουν και αυτά να ακολουθούν. Θα δούμε στο μέλλον.

Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ.
Πραγματικά με βοήθησες.
Στίβο τόσο μικρό?Shocked Shocked Δεν γίνεται αυτό. Το μόνο που μπορεί να κάνει είναι μόνο κολύμβηση αλλά απο θέμα οτι είναι εκμάθηση. Διαφορετικά σε αυτές τις ηλικίες δεν γουστάρουν τα μοναχικά αθλήματα. Θέλουν ομάδες. και τόσο μικρά δεν τα πέρνουν στα ομαδικα αθληματα. αν θέλετε να πεθάνω ευχηθείτε να μου πει το παιδί μου οτι θέλει να σχοληθει με τον αθλητισμό.

Ο προσκοπισμός τώρα. Είναι λίγο παερεξηγημένο και απο βλακείες άλλο τίποτα. μαθαίνουν για την φύση, ανακύκλωση, ιστορία, κατασεκεύες με ασήμαντα υλικά, μαγείρεμα, διατροφη, επιβίωση, πρώτες βοήθειες, βοηθούν στο περιβάλλον,ασχολουνται με τον εθελοντισμό, πανε σε ιδρύματα Χριστούγεννα και Πασχα που εγώ είμαι πολύ θετική σε αυτό και πολλά ακόμα. Δεν ειναι υποχρεωμένο κανένα παιδάκι να ακολουθήσει τον επιτάφιο ή να πηγαίνει εκκλησία. Είναι λίγο.............σαν στρατιωτική σχολή που φυσικά απέχει πολύ. Το πάσχα σαφώς πάνε εκκλησία οπως πανε τα σχολεία και ο στρατός. αλλα δεν ειναι και απαραίτητο. τώρα οτι προωθούν τον μασωνισμό ουτε για αστείο. Δεν θα τα πήγαιναν εκκλησία. Μου αρέσει γιατί μαθαίνει πράγαμτα που μαζί μου δεν θα καθόταν να μάθει. Δηλαδή ο μεγαλος οποτε φάει θα μαζέψει τα πιάτα του, τα πηρούνια του, θα στρώσει το κρεβάτι του γενικά μαθαίνει να έιναι υπευθυνος για τα πράγματα του. και ε΄χει μάθει πολλές χρήσιμες κατασκευες και πληροφορίες που άλλα παιδάκια σε αυτη την ηλικία δεν τα ξέρουν.
εντε δεν μου λεει κατι το οτι πανε στην εκκλησια!!και οι σατανιστες πανε..στην αυστραλια υπαρχουν 6 μασονικες στοες με το ονομα του ιδριτητη του προσκοπισμου οι οποιες ομως φτιαχτικαν απο τους προσκοπους..μασονικες στοες με το ιδιο ονομα υπαρχουν και στη νοτια αφρικη και στη νοτια αμερικη..

477Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:05 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Μη φανταστείς οτι έκανα και τίποτα το σπουδαίο...Για ένα ποτάκι πήγαμε χαλαρά. Εγώ ήπια χυμό ανάμεικτο κι έτρωγα τα φιστίκια των άλλων......με βλέπω φοράδα σε λίγο καιρό.Στις 12:30 μαζευτήκαμε. Αλλά μόνο που βγήκα μετά από 2 μέρες εγκλεισμού, κάτι ήταν κι αυτό!
τι κανεις καλε???η κοιλιτσα σου πως παει??ρουντι πηρες κανα κιλο??

478Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:07 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ede μου σε ευχαριστώ πολύ...
Δεν φαντάζεσαι πόσο με βοήθησες.
Σκεφτόμουν κάτι σε μουσικοκινητικό μιας και λατρεύει τα κουκλοθέατρα, τους ακροβάτες και να χορεύει, να πηδάει σαν κατσίκι να πω καλύτερα. Έχει και κάτι ομάδες ακροβατών και ζογκλέρ στον κεραμεικό που πολύ με βολεύει. Έχουμε πάει αρκετές φορές σε διάφορες εκδηλώσεις και έχει ενθουσιαστεί ο μικρός. Να δω τι θα κάνουμε.  Από Σεπτέμβρη βέβαια. Τώρα τα μπανάκια του λαού πλησιάζουν Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 
Πολλοί μου έλεγαν στίβο. Για αυτό και σε ρώτησα. Γιατί έχω καταλάβει ότι ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά δε νομίζω. Και εγώ έχω την ίδια άποψη με σένα, ότι είναι πολύ μικρά για να μπαίνουν σε τόσο αυστηρά προγράμματα. Ακόμα και στον Πανελλήνιο που μου είπαν ότι οι προπονητές είναι πολύ καλοί με τα παιδιά διστάζω να πάω.  

Οι πρόσκοποι δεν μου αρέσουν γιατί συνδέονται, τουλάχιστον στην γειτονιά μου, και με την εκκλησία. Βάζουν τα παιδάκια να ακολουθούν τον επιτάφιο και κάτι τέτοια που δεν τα μπορώ καθόλου. Είναι και μικρός βέβαια ακόμα, αλλά ούτε και στο μέλλον θα τον πάω. Βέβαια όσο μεγαλώνουν τόσο έχουν και πιο ισχυρή άποψη. Και συνήθως όπου πάνε οι φίλοι, θέλουν και αυτά να ακολουθούν. Θα δούμε στο μέλλον.

Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ.
Πραγματικά με βοήθησες.
Στίβο τόσο μικρό?Shocked Shocked Δεν γίνεται αυτό. Το μόνο που μπορεί να κάνει είναι μόνο κολύμβηση αλλά απο θέμα οτι είναι εκμάθηση. Διαφορετικά σε αυτές τις ηλικίες δεν γουστάρουν τα μοναχικά αθλήματα. Θέλουν ομάδες. και τόσο μικρά δεν τα πέρνουν στα ομαδικα αθληματα. αν θέλετε να πεθάνω ευχηθείτε να μου πει το παιδί μου οτι θέλει να σχοληθει με τον αθλητισμό.

Ο προσκοπισμός τώρα. Είναι λίγο παερεξηγημένο και απο βλακείες άλλο τίποτα. μαθαίνουν για την φύση, ανακύκλωση, ιστορία, κατασεκεύες με ασήμαντα υλικά, μαγείρεμα, διατροφη, επιβίωση, πρώτες βοήθειες, βοηθούν στο περιβάλλον,ασχολουνται με τον εθελοντισμό, πανε σε ιδρύματα Χριστούγεννα και Πασχα που εγώ είμαι πολύ θετική σε αυτό και πολλά ακόμα. Δεν ειναι υποχρεωμένο κανένα παιδάκι να ακολουθήσει τον επιτάφιο ή να πηγαίνει εκκλησία. Είναι λίγο.............σαν στρατιωτική σχολή που φυσικά απέχει πολύ. Το πάσχα σαφώς πάνε εκκλησία οπως πανε τα σχολεία και ο στρατός. αλλα δεν ειναι και απαραίτητο. τώρα οτι προωθούν τον μασωνισμό ουτε για αστείο. Δεν θα τα πήγαιναν εκκλησία. Μου αρέσει γιατί μαθαίνει πράγαμτα που μαζί μου δεν θα καθόταν να μάθει. Δηλαδή ο μεγαλος οποτε φάει θα μαζέψει τα πιάτα του, τα πηρούνια του, θα στρώσει το κρεβάτι του γενικά μαθαίνει να έιναι υπευθυνος για τα πράγματα του. και ε΄χει μάθει πολλές χρήσιμες κατασκευες και πληροφορίες που άλλα παιδάκια σε αυτη την ηλικία δεν τα ξέρουν.
εντε δεν μου λεει κατι το οτι πανε στην εκκλησια!!και οι σατανιστες πανε..στην αυστραλια υπαρχουν 6 μασονικες στοες με το ονομα του ιδριτητη του προσκοπισμου οι οποιες ομως φτιαχτικαν απο τους προσκοπους..μασονικες στοες με το ιδιο ονομα υπαρχουν και στη νοτια αφρικη και στη νοτια αμερικη..
Ευτυχως που δεν μένω κα΄που εκεί δηλαδήLaughing Laughing Ε το πολύ πολύ να γίνει πρωθυπουργός. Στις μασωνικές στοές ολη η αφρόκρεμα είναι.Laughing Laughing Laughing 

479Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:10 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ede μου σε ευχαριστώ πολύ...
Δεν φαντάζεσαι πόσο με βοήθησες.
Σκεφτόμουν κάτι σε μουσικοκινητικό μιας και λατρεύει τα κουκλοθέατρα, τους ακροβάτες και να χορεύει, να πηδάει σαν κατσίκι να πω καλύτερα. Έχει και κάτι ομάδες ακροβατών και ζογκλέρ στον κεραμεικό που πολύ με βολεύει. Έχουμε πάει αρκετές φορές σε διάφορες εκδηλώσεις και έχει ενθουσιαστεί ο μικρός. Να δω τι θα κάνουμε.  Από Σεπτέμβρη βέβαια. Τώρα τα μπανάκια του λαού πλησιάζουν Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 
Πολλοί μου έλεγαν στίβο. Για αυτό και σε ρώτησα. Γιατί έχω καταλάβει ότι ξέρεις κάτι παραπάνω, αλλά δε νομίζω. Και εγώ έχω την ίδια άποψη με σένα, ότι είναι πολύ μικρά για να μπαίνουν σε τόσο αυστηρά προγράμματα. Ακόμα και στον Πανελλήνιο που μου είπαν ότι οι προπονητές είναι πολύ καλοί με τα παιδιά διστάζω να πάω.  

Οι πρόσκοποι δεν μου αρέσουν γιατί συνδέονται, τουλάχιστον στην γειτονιά μου, και με την εκκλησία. Βάζουν τα παιδάκια να ακολουθούν τον επιτάφιο και κάτι τέτοια που δεν τα μπορώ καθόλου. Είναι και μικρός βέβαια ακόμα, αλλά ούτε και στο μέλλον θα τον πάω. Βέβαια όσο μεγαλώνουν τόσο έχουν και πιο ισχυρή άποψη. Και συνήθως όπου πάνε οι φίλοι, θέλουν και αυτά να ακολουθούν. Θα δούμε στο μέλλον.

Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ.
Πραγματικά με βοήθησες.
Στίβο τόσο μικρό?Shocked Shocked Δεν γίνεται αυτό. Το μόνο που μπορεί να κάνει είναι μόνο κολύμβηση αλλά απο θέμα οτι είναι εκμάθηση. Διαφορετικά σε αυτές τις ηλικίες δεν γουστάρουν τα μοναχικά αθλήματα. Θέλουν ομάδες. και τόσο μικρά δεν τα πέρνουν στα ομαδικα αθληματα. αν θέλετε να πεθάνω ευχηθείτε να μου πει το παιδί μου οτι θέλει να σχοληθει με τον αθλητισμό.

Ο προσκοπισμός τώρα. Είναι λίγο παερεξηγημένο και απο βλακείες άλλο τίποτα. μαθαίνουν για την φύση, ανακύκλωση, ιστορία, κατασεκεύες με ασήμαντα υλικά, μαγείρεμα, διατροφη, επιβίωση, πρώτες βοήθειες, βοηθούν στο περιβάλλον,ασχολουνται με τον εθελοντισμό, πανε σε ιδρύματα Χριστούγεννα και Πασχα που εγώ είμαι πολύ θετική σε αυτό και πολλά ακόμα. Δεν ειναι υποχρεωμένο κανένα παιδάκι να ακολουθήσει τον επιτάφιο ή να πηγαίνει εκκλησία. Είναι λίγο.............σαν στρατιωτική σχολή που φυσικά απέχει πολύ. Το πάσχα σαφώς πάνε εκκλησία οπως πανε τα σχολεία και ο στρατός. αλλα δεν ειναι και απαραίτητο. τώρα οτι προωθούν τον μασωνισμό ουτε για αστείο. Δεν θα τα πήγαιναν εκκλησία. Μου αρέσει γιατί μαθαίνει πράγαμτα που μαζί μου δεν θα καθόταν να μάθει. Δηλαδή ο μεγαλος οποτε φάει θα μαζέψει τα πιάτα του, τα πηρούνια του, θα στρώσει το κρεβάτι του γενικά μαθαίνει να έιναι υπευθυνος για τα πράγματα του. και ε΄χει μάθει πολλές χρήσιμες κατασκευες και πληροφορίες που άλλα παιδάκια σε αυτη την ηλικία δεν τα ξέρουν.
εντε δεν μου λεει κατι το οτι πανε στην εκκλησια!!και οι σατανιστες πανε..στην αυστραλια υπαρχουν 6 μασονικες στοες με το ονομα του ιδριτητη του προσκοπισμου οι οποιες ομως φτιαχτικαν απο τους προσκοπους..μασονικες στοες με το ιδιο ονομα υπαρχουν και στη νοτια αφρικη και στη νοτια αμερικη..
Ευτυχως που δεν μένω κα΄που εκεί δηλαδήLaughing Laughing Ε το πολύ πολύ να γίνει πρωθυπουργός. Στις μασωνικές στοές ολη η αφρόκρεμα είναι.Laughing Laughing Laughing 
μη το γελας καθολου!!!σε βλεπω να βγαινεις βολτα με τον υιο προθυπουργο και να χαιρετας τον λαο σαν την βασιλομητωρ!!!!

480Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:11 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Το απόγευμα θα παμε σε παιδότοπο. Βαρειμαι να βγαλω ρούχα για 4 ατομα, να ετοιμάσω τσάντα για την μικρή, να βάλω στο αυτοκίνητο το καρότσι και τα παιδιά, να μην ξεχάσω τίποτα, να μην ξεχάσω τίποτ αανμε΄νο και γίνουμε στάχτη και μπερμπερι Laughing να ψάξω που σκ@τα ειναι αυτός ο παιδότοπος , να βρω να παρκάρω,να παρκάρω, να τους βγάλω ε΄ξω, να στήσω το καρότσι να του ς βάλω στον παιδότοπο. να φύγω.............να τους βάλω στο αυτοκίνητο, να βάλω το καρότσι ,να γυρίσω στο σπίτι να μου ζαλίσουν τα ούμπαλα γιατί φύγαμε απο τώρα, να του ςκάνω μπανιο, να ουρλιάζουν στο μπάνιο, να μη θέλουν να κοιμηθούν ,να πατήσω τις φωνές ,να κάτσωνα φαω, να μαζέψω το σπίτι ,να έρθει ο άντρας  να του βάλω να φαεί................ελπίζω να μην έχει τιποτα ηλίθιες ιδέες γιατί αυτός θα την πληρώσει.  
σιγα μαρη λες και θα πας κανενα υπερδιαστημικο ταξιδι!!!

481Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:14 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Το απόγευμα θα παμε σε παιδότοπο. Βαρειμαι να βγαλω ρούχα για 4 ατομα, να ετοιμάσω τσάντα για την μικρή, να βάλω στο αυτοκίνητο το καρότσι και τα παιδιά, να μην ξεχάσω τίποτα, να μην ξεχάσω τίποτ αανμε΄νο και γίνουμε στάχτη και μπερμπερι Laughing να ψάξω που σκ@τα ειναι αυτός ο παιδότοπος , να βρω να παρκάρω,να παρκάρω, να τους βγάλω ε΄ξω, να στήσω το καρότσι να του ς βάλω στον παιδότοπο. να φύγω.............να τους βάλω στο αυτοκίνητο, να βάλω το καρότσι ,να γυρίσω στο σπίτι να μου ζαλίσουν τα ούμπαλα γιατί φύγαμε απο τώρα, να του ςκάνω μπανιο, να ουρλιάζουν στο μπάνιο, να μη θέλουν να κοιμηθούν ,να πατήσω τις φωνές ,να κάτσωνα φαω, να μαζέψω το σπίτι ,να έρθει ο άντρας  να του βάλω να φαεί................ελπίζω να μην έχει τιποτα ηλίθιες ιδέες γιατί αυτός θα την πληρώσει.  
σιγα μαρη λες και θα πας κανενα υπερδιαστημικο ταξιδι!!!
Υπερβολική είμαι έ? Ετσι μου φαίνεται πια. το κάων κάθε μέρα. Βαρέθηκα. Δεν έχουμε την ίδια ηλικία ντεμάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

482Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:15 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παιδοτοπο έχει το μενού για σήμερα ede?
Ένα κεφάλι καζάνι και μικρα ξεθεωμενα και τρελαμένα να μην καταλαβαίνουν πότε έχουν ξεθεωθεί.
Καλη διασκέδαση.
Τουλάχιστον εσυ θα έχεις παρέα?

483Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:17 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:

Υπερβολική είμαι έ? Ετσι μου φαίνεται πια. το κάων κάθε μέρα. Βαρέθηκα. Δεν έχουμε την ίδια ηλικία ντεμάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Εγω το καταλαβαίνω με το ένα παιδι τι σημαίνει αυτο που λες... Πόσο μάλλον εσυ...

484Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:20 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Παιδοτοπο έχει το μενού για σήμερα ede?
Ένα κεφάλι καζάνι και μικρα ξεθεωμενα και τρελαμένα να μην καταλαβαίνουν πότε έχουν ξεθεωθεί.
Καλη διασκέδαση.
Τουλάχιστον εσυ θα έχεις παρέα?
ναι για αυτό παω και σε παιδότοπο και σε περιοωη που δεν ξέρω. αλλιώς ε΄δω γύρω. Σήμερα το πρωι ήμουν σε εμπορικό κέντρο για κάτι ψώνια και όμολογώ οτι άφησα για πρώτη φορα΄τους μεγάλους στον παιδότοπο μόνους τους για 1.30:oops:  ώρα. Δεν το έχω ξανακάνει γιατί φοβάμαι να πω την αλήθεια. αν και μόνο εγω μπορούσα να τα πάρω. ομολογώ και πάλι οτι ευχαριστήθηκα λίγο ψώνια και καφεδάκι με την μικρή. Ουτε να τα κυνηγάω με΄σα στα μαγαζια ούτε τίποτα.

485Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:28 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Το απόγευμα θα παμε σε παιδότοπο. Βαρειμαι να βγαλω ρούχα για 4 ατομα, να ετοιμάσω τσάντα για την μικρή, να βάλω στο αυτοκίνητο το καρότσι και τα παιδιά, να μην ξεχάσω τίποτα, να μην ξεχάσω τίποτ αανμε΄νο και γίνουμε στάχτη και μπερμπερι Laughing να ψάξω που σκ@τα ειναι αυτός ο παιδότοπος , να βρω να παρκάρω,να παρκάρω, να τους βγάλω ε΄ξω, να στήσω το καρότσι να του ς βάλω στον παιδότοπο. να φύγω.............να τους βάλω στο αυτοκίνητο, να βάλω το καρότσι ,να γυρίσω στο σπίτι να μου ζαλίσουν τα ούμπαλα γιατί φύγαμε απο τώρα, να του ςκάνω μπανιο, να ουρλιάζουν στο μπάνιο, να μη θέλουν να κοιμηθούν ,να πατήσω τις φωνές ,να κάτσωνα φαω, να μαζέψω το σπίτι ,να έρθει ο άντρας  να του βάλω να φαεί................ελπίζω να μην έχει τιποτα ηλίθιες ιδέες γιατί αυτός θα την πληρώσει.  
σιγα μαρη λες και θα πας κανενα υπερδιαστημικο ταξιδι!!!
Υπερβολική είμαι έ? Ετσι μου φαίνεται πια. το κάων κάθε μέρα. Βαρέθηκα. Δεν έχουμε την ίδια ηλικία ντεμάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ποια ηλικια καλε???αντεξες και εκανε τα θαλασσια σπορ που εγω αν τα εκανα θα πονουα για κανεναν χρονο και μου λες για ηλικια????οτι βαριεσαι την διαδικασια βαλε βγαλε μες στο αμξι να το δεχτω!!αλλα δεν σε εχω για γυναικα που κουραζεσαι ευκολα!!

486Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:31 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ρε τι να κουραστώ. Εγώ είμαι απο τον Πλανήτη κρύπτονcyclops cyclops Δεν έιναι οτι δεν κουράζομαι αλλά δενέχω και πολλές επιλογές. αυτά θα βγουν στην πορεία ντεμάκι δεν παρουσιάζονται τώρα. Αλλά οτι βαριέμαι τα ίδια σε καθημερινή βάση ναι τα βαριέμαι.

487Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:33 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
roodie έγραψε:Μη φανταστείς οτι έκανα και τίποτα το σπουδαίο...Για ένα ποτάκι πήγαμε χαλαρά. Εγώ ήπια χυμό ανάμεικτο κι έτρωγα τα φιστίκια των άλλων......με βλέπω φοράδα σε λίγο καιρό.Στις 12:30 μαζευτήκαμε. Αλλά μόνο που βγήκα μετά από 2 μέρες εγκλεισμού, κάτι ήταν κι αυτό!
τι κανεις καλε???η κοιλιτσα σου πως παει??ρουντι πηρες κανα κιλο??

Ντεμάκι η κοιλίτσα φούσκωσε ελαφρώς...Τώρα πια καταλαβαίνει κάποιος ότι είμαι έγκυος!Κιλά δεν έχω πάρει. Έχασα και 2. Αλλά μέχρι το τέλος έχουμε ακόμα δρόμο και ανησυχώ να σου πώ την αλήθεια!!!Εde κάποτε δούλευα για 2 χρόνια σε παιδότοπο. Μ' αυτά που έχουν δει τα ματάκια μου δεν ξέρω αν θα πάω ποτέ τα παιδιά μου!

488Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:39 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:
demaki88 έγραψε:
roodie έγραψε:Μη φανταστείς οτι έκανα και τίποτα το σπουδαίο...Για ένα ποτάκι πήγαμε χαλαρά. Εγώ ήπια χυμό ανάμεικτο κι έτρωγα τα φιστίκια των άλλων......με βλέπω φοράδα σε λίγο καιρό.Στις 12:30 μαζευτήκαμε. Αλλά μόνο που βγήκα μετά από 2 μέρες εγκλεισμού, κάτι ήταν κι αυτό!
τι κανεις καλε???η κοιλιτσα σου πως παει??ρουντι πηρες κανα κιλο??

Ντεμάκι η κοιλίτσα φούσκωσε ελαφρώς...Τώρα πια καταλαβαίνει κάποιος ότι είμαι έγκυος!Κιλά δεν έχω πάρει. Έχασα και 2. Αλλά μέχρι το τέλος έχουμε ακόμα δρόμο και ανησυχώ να σου πώ την αλήθεια!!!Εde κάποτε δούλευα για 2 χρόνια σε παιδότοπο. Μ' αυτά που έχουν δει τα ματάκια μου δεν ξέρω αν θα πάω ποτέ τα παιδιά μου!
είμαι σίγουρη Ρουντη αλλά κάποιες φορές είναι ''αναγκαίο΄΄ κακό. Δεν τους συμπαθώ καθόλου αυτά τα λαστιχένια κουτιά.......................αλλά.........................

489Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:44 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας!!! να σας ρωτησω, εχει κανει καμια σας μαθηματα πρωτων βοηθειων;;;

το σκεφτομαι απο τοτε που ημουν εγκυος στη μικρη μου αλλα δεν αξιοθικα να παω. Αλλα πιστευω οτι καλο ειναι να γνωριζουμε καποια πραγματα..

490Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:καλημερα σας!!! να σας ρωτησω, εχει κανει καμια σας μαθηματα πρωτων βοηθειων;;;

το σκεφτομαι απο τοτε που ημουν εγκυος στη μικρη μου αλλα δεν αξιοθικα να παω. Αλλα πιστευω οτι καλο ειναι να γνωριζουμε καποια πραγματα..
εχω κανει.!πανε βεβαια 6 χρονια και πολλα δεν τα θυμαμαι..

491Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:55 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:καλημερα σας!!! να σας ρωτησω, εχει κανει καμια σας μαθηματα πρωτων βοηθειων;;;

το σκεφτομαι απο τοτε που ημουν εγκυος στη μικρη μου αλλα δεν αξιοθικα να παω. Αλλα πιστευω οτι καλο ειναι να γνωριζουμε καποια πραγματα..
Ειχα κανει οταν ήμανε στην σχολή. Μια και το επαγγελμαου συγγαταλέγεται στα επαγγέλματα υγείας. αλλα όταν προκειτα για το παιδί σου δεν ξέρωRolling Eyes Rolling Eyes αν και μια δυο φορες που χρειάστηκε και ήμουν μόνη τα κάταφερα μια χα΄ρα οταν είμαι με άλλον μαζί θέλω να πηδήξω απο το μπαλκόνι.

492Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:57 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:
demaki88 έγραψε:
roodie έγραψε:Μη φανταστείς οτι έκανα και τίποτα το σπουδαίο...Για ένα ποτάκι πήγαμε χαλαρά. Εγώ ήπια χυμό ανάμεικτο κι έτρωγα τα φιστίκια των άλλων......με βλέπω φοράδα σε λίγο καιρό.Στις 12:30 μαζευτήκαμε. Αλλά μόνο που βγήκα μετά από 2 μέρες εγκλεισμού, κάτι ήταν κι αυτό!
τι κανεις καλε???η κοιλιτσα σου πως παει??ρουντι πηρες κανα κιλο??

Ντεμάκι η κοιλίτσα φούσκωσε ελαφρώς...Τώρα πια καταλαβαίνει κάποιος ότι είμαι έγκυος!Κιλά δεν έχω πάρει. Έχασα και 2. Αλλά μέχρι το τέλος έχουμε ακόμα δρόμο και ανησυχώ να σου πώ την αλήθεια!!!Εde κάποτε δούλευα για 2 χρόνια σε παιδότοπο. Μ' αυτά που έχουν δει τα ματάκια μου δεν ξέρω αν θα πάω ποτέ τα παιδιά μου!
ε πες μα το να το παρατιρουμε καλυτερα!!μην αφηνεις μισες κουβεντες!!εγω βολευομαι αρκετα με τους παιδοτοπους.ειδικα τον χειμωνα που στις καφετερεις γινεται χαμος απο καπνο.αλλα λυπαμαι και τα λεφτα ρε γμτ!!

493Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 4:59 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι δεν ξερω αν χρειαστει στο δικο σου παιδι τι κανεις, αλλα, αμα εισαι μονη σου, νομιζω οτι υπερτερει το να σωσεις το παιδι σου, και μετα να καταρευσεις, αλλα και παλι δεν ξερω pale pale 

παντως θελω πολυνα κανω, θα το ψαξω για τον χειμωνα..

494Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 9:46 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τι διαδικασιες χρειαζοντε μετα την βαπτιση για το μωρο με χαρτια και τετοια? μονο το χαρτι της εκκλησιας στο δημο που ανηκουμε?

495Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 10:14 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι διαδικασιες χρειαζοντε μετα την βαπτιση για το μωρο με χαρτια και τετοια? μονο το χαρτι της εκκλησιας στο δημο που ανηκουμε?
θα σου πει εκει ο τραγος τι θα κανεις. Νομίζω πρωτα ληξιαρχείο και μετά Δήμο. θα σου εξηγήσουν απο εκεί ακριβώς.

496Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 10:18 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι διαδικασιες χρειαζοντε μετα την βαπτιση για το μωρο με χαρτια και τετοια? μονο το χαρτι της εκκλησιας στο δημο που ανηκουμε?
θα σου πει εκει ο τραγος τι θα κανεις. Νομίζω πρωτα ληξιαρχείο και μετά Δήμο. θα σου εξηγήσουν απο εκεί ακριβώς.
και εγω ετσι θυμαμαι!

497Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 10:30 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα απο τα αγαπημενα μου.



498Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 11:03 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι διαδικασιες χρειαζοντε μετα την βαπτιση για το μωρο με χαρτια και τετοια? μονο το χαρτι της εκκλησιας στο δημο που ανηκουμε?
θα σου πει εκει ο τραγος τι θα κανεις. Νομίζω πρωτα ληξιαρχείο και μετά Δήμο. θα σου εξηγήσουν απο εκεί ακριβώς.
και εγω ετσι θυμαμαι!

mersi κοριτσακια

499Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 11:22 am

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Ενα απο τα αγαπημενα μου.







επισης και δικο μου αγαπημενο!!!!Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 215994 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 215994 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 215994 
καλησπερα σε ολη την παρεα!!!!!Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 328109 

500Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 20 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Πεμ Ιουλ 18, 2013 11:29 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααα τώρα έχω προχωρήσει αλλού. Εχω κατεβάσει ολο το προγραμμα απο rex 99:cyclops: cyclops Ετοιμη να πεταξω τις γλαστρες απο το μπαλκονι. drunken drunken Τωρα η νανα θα ψάχνεται τι ήταν το ρεξaffraid affraid affraid affraid affraid affraid 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις