Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
162 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 162 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

76Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:35 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Εγώ συν΄θως φτιάχνω μόνη μου το φύλλο αναλόγως την πιτα που φτιαχνω. Αν κάνω σπανακοπιτα ανοίγω φύλλο με γιαουρτι και συνοδεύω και την πιτα με  γιαούρτι. Μου αρεσει πολύ. η σφολιατα η κλασική μου αρσει στα στρουντελ με ζανπον τυρίtongue tongue και αυτο ωραια ιδεά για παρτι  και πανευκολακι. Γινεται σαν τα σπεσιαλ κρουασαν .pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig 

τις ιδιες γευστικες απολαυσεις εχουμε!!!!pig pig pig pig 

77Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:41 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:εδε μας ανοιξες την ορεξη !!
 
εγω δεν ασχοληθει με πιτες, κατα καιρους με επιανει εμμονη με κατι και κανω διαφορα, τωρα αρχισα το σπορ της πιτας, θα δοκιμασω και εγω να ανοιξω φυλλο  μονη μου

εφτιαξα μια φορα κολοκυθοπιτα γλυκια με κοκκινο κολοκυθιtongue
ιουλιανα ειναι παιχνιδακι το ανοιγμα του φυλλου!!

78Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:42 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:Την εκανα εντε μου,απλα επειδη δεν καταλαβα αυτο για μετα τα 2 φυλλα δεν το εκανα!!θα ανεβασω αμεσως φωτο!!ειναι πεντανιστιμη,αν και δεν εβαλα μανιταρια γιατι δεν τα πολυτρωω..

 μμμμμμ ψωνιο!!αυριο που θα κανω μπαμιες θα τις βαλω και εγω φωτο !!!

79Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:43 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε αντε καλοφαγωτη!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

80Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:45 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:Την εκανα εντε μου,απλα επειδη δεν καταλαβα αυτο για μετα τα 2 φυλλα δεν το εκανα!!θα ανεβασω αμεσως φωτο!!ειναι πεντανιστιμη,αν και δεν εβαλα μανιταρια γιατι δεν τα πολυτρωω..

 μμμμμμ ψωνιο!!αυριο που θα κανω μπαμιες θα τις βαλω και εγω φωτο !!!
βαλε και την φασολαδα,τι με νοιαζει;;;;
αφου τα κοριτσια ζητησαν φωτο μωρη!!!

81Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:48 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:Την εκανα εντε μου,απλα επειδη δεν καταλαβα αυτο για μετα τα 2 φυλλα δεν το εκανα!!θα ανεβασω αμεσως φωτο!!ειναι πεντανιστιμη,αν και δεν εβαλα μανιταρια γιατι δεν τα πολυτρωω..

 μμμμμμ ψωνιο!!αυριο που θα κανω μπαμιες θα τις βαλω και εγω φωτο !!!
βαλε και την φασολαδα,τι με νοιαζει;;;;
αφου τα κοριτσια ζητησαν φωτο μωρη!!!

 ναι πες μας οτι σε πιεσαν κιολας!!εβγαλες και το καλο σερβιτσιο??Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

82Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:48 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατσε καλα για να μην παρω κανα πιτογυρο και βαλω φωτο!!!

83Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:50 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα βαλε οτι θελεις !!εφαγα εσκασα !!δεν μπορω να κουνηθω!!


στηθος κοτοπουλο εβαλες??

84Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:52 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:Την εκανα εντε μου,απλα επειδη δεν καταλαβα αυτο για μετα τα 2 φυλλα δεν το εκανα!!θα ανεβασω αμεσως φωτο!!ειναι πεντανιστιμη,αν και δεν εβαλα μανιταρια γιατι δεν τα πολυτρωω..

 μμμμμμ ψωνιο!!αυριο που θα κανω μπαμιες θα τις βαλω και εγω φωτο !!!
βαλε και την φασολαδα,τι με νοιαζει;;;;
αφου τα κοριτσια ζητησαν φωτο μωρη!!!

 ναι πες μας οτι σε πιεσαν κιολας!!εβγαλες και το καλο σερβιτσιο??Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
οχι αλλα τωρα που το λες κατσε να βαλω την πορσελανη!

85Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:55 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ευχαριστηθικες;;;;

86Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:56 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ δεν σε προλαβα βρε ντεμακι. οχι οτι αλλάζει στην γευση κάτι και δεν ειναι απαραίτητο απλα για να μην ανοιξει και χυθει η ζύμη. Η συνταγη στην πραγματικοτητα ειναι με μια πρασινη ,κοκκινη,κιτρινη πιερια αλλα γινεται πολυ εντονη η γευση της πιπερις και εμενα με χαλαει.
οχι να το πενευτω αλλά ειμαι καλή στην μαγειρικήΤο σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 328109 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 328109 
Μου αρεσουν αυτά αλλα δεν τα κάων συχνα. συνηθως οταν εχω τραπεζια ή παρτι για παιδια. Είμαι του υγιεινου.............οσο γίνεται δηλαδη για χάρη των παιδιών κάνω θυσίες η μάνα. Και αυριο δεν εχω μαγειρεμα, μου εμεινε αρκετό σημερα και την γλίτωσα. Οποτε αυριο που εχω τρεξίματα σε οαεδ,κεπ ,δημαρχία μαζι με το κομβί μου ηρθε κουτι.Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 654316 

87Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:56 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε,ναι πια!!!!!

88Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 12:59 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα με τρωει το χερι μου να δουλεψω μια αλλα θα κρατηθω. Το εχω παρακανει. θα μου βγει το ονομα και δεν κανειLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

89Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:00 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα η κοκκινη πιπερια μα αρεσει παρα πολυ, τη βαζω παντου σχεδον,


τωρα τελευταια πηρα καπνιστη παπρικα (το ειδα απο το master chef) και μου αρεσε πολυ η γευση της

90Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:01 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Τωρα με τρωει το χερι μου να δουλεψω μια αλλα θα κρατηθω. Το εχω παρακανει. θα μου βγει το ονομα και δεν κανειLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

 γιατι δε πιστευουμε οτι θα κρατηθεις??

91Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:01 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Αχ δεν σε προλαβα βρε ντεμακι. οχι οτι αλλάζει στην γευση κάτι και δεν ειναι απαραίτητο απλα για να μην ανοιξει και χυθει η ζύμη. Η συνταγη στην πραγματικοτητα ειναι με μια πρασινη ,κοκκινη,κιτρινη πιερια αλλα γινεται πολυ εντονη η γευση της πιπερις και εμενα με χαλαει.
οχι να το πενευτω αλλά ειμαι καλή στην μαγειρικήΤο σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 328109 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 328109 
Μου αρεσουν αυτά αλλα δεν τα κάων συχνα. συνηθως οταν εχω τραπεζια ή παρτι για παιδια. Είμαι του υγιεινου.............οσο γίνεται δηλαδη για χάρη των παιδιών κάνω θυσίες η μάνα. Και αυριο δεν εχω μαγειρεμα, μου εμεινε αρκετό σημερα και την γλίτωσα. Οποτε αυριο που εχω τρεξίματα σε οαεδ,κεπ ,δημαρχία μαζι με το κομβί μου ηρθε κουτι.Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 654316 
η αληθεια ειναι οτι στο ενα το ρολο βγηκε λιγο τυρακι!!αλλα πεντονοστιμη!!!και εμενα μου αρεδει πολυ η μαγειρικη!!!

92Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:04 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Τωρα με τρωει το χερι μου να δουλεψω μια αλλα θα κρατηθω. Το εχω παρακανει. θα μου βγει το ονομα και δεν κανειLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ναι δεν σου εχει βγει και φοβασαι μην σε παρεξηγισουν ξαφνικα καλο κοριτσι!!!!

93Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:05 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:εμενα η κοκκινη πιπερια μα αρεσει παρα πολυ, τη βαζω παντου σχεδον,


τωρα τελευταια πηρα καπνιστη παπρικα (το ειδα απο το master chef) και μου αρεσε πολυ η γευση της
Στο καθημρινο μενού μου παλιοτερα ήμουν πολύ κλασικη. Τώρα έχω αλλάξει εντελώς την διατροφή μας και ειναι λίγο πιο....μοντερνα και οχι τοσο ΄΄της μαμας΄΄ αλλα ακόμα προτιμώ τα ΄΄μαμαδίστικα''γφαγητα και γενικώς το παραδοσιακο μεσογειακό μενού δεν το αφήν για κανένα λόγο. Τα πολλά μαπαχαρια τα αποφευγ. Αντιθετα λατρευω τα βοτανα που εχω και αρκετα δικά μου.

94Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:06 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα για παμε τα στοιχήματα. Για πιο θέμα λέω? Διακριτικά ε?Razz Razz Razz Razz 

95Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:07 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Τωρα με τρωει το χερι μου να δουλεψω μια αλλα θα κρατηθω. Το εχω παρακανει. θα μου βγει το ονομα και δεν κανειLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ναι δεν σου εχει βγει και φοβασαι μην σε παρεξηγισουν ξαφνικα καλο κοριτσι!!!!
Μου βγηκε ε??? ε καλα δεν πειραζει ειμαι δυνατο κορίτσι . θα ζήσω και με αυτή τη ρετσινια η δολιαLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τωρα πειτε μου μερικα θεματα δεν κανουν κρα δουλεψτε με. απο τον τιτλο ρε παιδι μου.

96Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:08 pm

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι στο νοσοκομειο ειμαι και τους παρτακαλαω να με βοηθησουν να γεννησω κοριτσια πολυ ζορη τωρα θελουν να μου περασουν εωδοφλεβειο φαρμακο,
κοριτσια δεν θα το πιστευετε αυτο που θα σας πω...........μου εβαλαν το φαρμακο γιατι εχουν μαζεμενες 5 γεννες

97Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:08 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
iouliana έγραψε:εμενα η κοκκινη πιπερια μα αρεσει παρα πολυ, τη βαζω παντου σχεδον,


τωρα τελευταια πηρα καπνιστη παπρικα (το ειδα απο το master chef) και μου αρεσε πολυ η γευση της
Στο καθημρινο μενού μου παλιοτερα ήμουν πολύ κλασικη. Τώρα έχω αλλάξει εντελώς την διατροφή μας και ειναι λίγο πιο....μοντερνα και οχι τοσο ΄΄της μαμας΄΄ αλλα ακόμα προτιμώ τα ΄΄μαμαδίστικα''γφαγητα και γενικώς το παραδοσιακο μεσογειακό μενού δεν το αφήν για κανένα λόγο. Τα πολλά μαπαχαρια τα αποφευγ. Αντιθετα λατρευω τα βοτανα που εχω και αρκετα δικά μου.

 εγω ειμαι της μεσογειακης μαγειρικης με προσθηκες μπαχαρικων και βοτανων, η μεσογειακη διατροφη (το γνωριζεις βεβαια) οτι εινια η καλυτερη αλλα ειχε ταυτιστει με τη φτωχεια στο παρελθον και γι¨αυτο την σνομπαραν

98Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:10 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:ναι στο νοσοκομειο ειμαι και τους παρτακαλαω   να με βοηθησουν να γεννησω κοριτσια πολυ ζορη τωρα θελουν να μου περασουν εωδοφλεβειο φαρμακο,
κοριτσια δεν θα το πιστευετε αυτο που θα σας πω...........μου εβαλαν το φαρμακο γιατι εχουν μαζεμενες 5 γεννες
Shocked Shocked Shocked Shocked  αμα ησουνα εδω θα ειχες ηδη γεννησει.....τι να πω πια τοση ταλαιπορια αμαν βρε κοριτσακι μου.....υπομονη μονο μπορω να σου πω υπομονη

99Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:10 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυσκολευομαι να σε πιασω!!!κατι εχω κατα νου μου!!!

100Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 4 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Τετ Ιουλ 24, 2013 1:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
ede έγραψε:
iouliana έγραψε:εμενα η κοκκινη πιπερια μα αρεσει παρα πολυ, τη βαζω παντου σχεδον,


τωρα τελευταια πηρα καπνιστη παπρικα (το ειδα απο το master chef) και μου αρεσε πολυ η γευση της
Στο καθημρινο μενού μου παλιοτερα ήμουν πολύ κλασικη. Τώρα έχω αλλάξει εντελώς την διατροφή μας και ειναι λίγο πιο....μοντερνα και οχι τοσο ΄΄της μαμας΄΄ αλλα ακόμα προτιμώ τα ΄΄μαμαδίστικα''γφαγητα και γενικώς το παραδοσιακο μεσογειακό μενού δεν το αφήν για κανένα λόγο. Τα πολλά μαπαχαρια τα αποφευγ. Αντιθετα λατρευω τα βοτανα που εχω και αρκετα δικά μου.

 εγω ειμαι της μεσογειακης μαγειρικης με προσθηκες μπαχαρικων και βοτανων, η μεσογειακη διατροφη (το γνωριζεις βεβαια) οτι εινια η καλυτερη αλλα ειχε ταυτιστει με τη φτωχεια στο παρελθον και γι¨αυτο την σνομπαραν
Περυσι ειχα παρει ενα προγραμμα εξιδίκευσης απο το καποδιστριακό που λεγόταν ''μεσογειακή διατροφή και καρδιαγγειακά νοσήματα΄΄ .Τι αλλο να σου πω? Μονο η προσθήκη ελαιόλαδου αλλά παντα ωμό ειναι οτι καλύτερο μπορείς να κάνεις. και μην ξεχνάς οτι εμεις εδώ και γενικα οι μεσογειακές χώρες εχουμε την μεγαλύτερη ποικιλ'ια βρώσιμων βότανων ,τα δικά μας θεωρουνται τα καλύτερα στην Ευρωπη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις