Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

701Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 2:01 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ε εντάξει εγω δεν σκαω πλέον για τέτοια.ok θα του το πω αν με ενοχλήσει αλλα γενικως εχω χαλαρώσει πολυ σε σχέση με παλιότερα.εχω αλλάξει νοοτροπία γενικώς...

702Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 2:05 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επομένως δε με περνάτε για τρελή. Ανακούφιση! Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω, έχετε αισθανθεί εσείς ποτέ ότι μέσα στην ισότητα κατά τα άλλα του ζευγαριού, ο σύντροφος σας είναι ένα τσικ πιο ίσος; :-P

703Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 2:14 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φυσικα και δεν είσαι τρελή.κοιτα εμένα ο άντρας μου ειναι πολυ κοινωνικός με αποτέλεσμα να εχει περισσότερους φίλους απο μένα και φυσικα περισσότερες προτάσεις για πράγματα.παλιοτερα με ενοχλούσε και μανουριαζαμε αλλα τωρα πλέον την εχω δει αλλιώς και δεν δίνω σημασία.αφου και οι φίλοι του μου λενε οτι παραείμαι χαλαρή αλλα το προτιμώ απο το να ειμαι συνέχεια στην Τσιτα.αλλωστε το εχω φιλοσοφισει οτι με το ζόρι δεν κρατάς κανέναν.αν ο άλλος θέλει να στην κάνει οσο και να τον περιορισεις θα βρει τροπο.ασε που αν τον καταπιέσεις θα στο κάνει και απο αντίδραση.

704Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 2:21 pm

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Φυσικα και δεν είσαι τρελή.κοιτα εμένα ο άντρας μου ειναι πολυ κοινωνικός με αποτέλεσμα να εχει περισσότερους φίλους απο μένα και φυσικα περισσότερες προτάσεις για πράγματα.παλιοτερα με ενοχλούσε και μανουριαζαμε αλλα τωρα πλέον την εχω δει αλλιώς και δεν δίνω σημασία.αφου και οι φίλοι του μου λενε οτι παραείμαι χαλαρή αλλα το προτιμώ απο το να ειμαι συνέχεια στην Τσιτα.αλλωστε το εχω φιλοσοφισει οτι με το ζόρι δεν κρατάς κανέναν.αν ο άλλος θέλει να στην κάνει οσο και να τον περιορισεις θα βρει τροπο.ασε που αν τον καταπιέσεις θα στο κάνει και απο αντίδραση.


Δεν έχεις καθόλου άδικο. Απλώς, όσο εγωιστικό κι αν ακούγεται, δεν ανησυχώμήπως κάνει κάτι "απαγορευμένο", αλλά έχω νευριασει που έχω μείνει μέσα >Smile

705Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 2:31 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Dori έγραψε:Φυσικα και δεν είσαι τρελή.κοιτα εμένα ο άντρας μου ειναι πολυ κοινωνικός με αποτέλεσμα να εχει περισσότερους φίλους απο μένα και φυσικα περισσότερες προτάσεις για πράγματα.παλιοτερα με ενοχλούσε και μανουριαζαμε αλλα τωρα πλέον την εχω δει αλλιώς και δεν δίνω σημασία.αφου και οι φίλοι του μου λενε οτι παραείμαι χαλαρή αλλα το προτιμώ απο το να ειμαι συνέχεια στην Τσιτα.αλλωστε το εχω φιλοσοφισει οτι με το ζόρι δεν κρατάς κανέναν.αν ο άλλος θέλει να στην κάνει οσο και να τον περιορισεις θα βρει τροπο.ασε που αν τον καταπιέσεις θα στο κάνει και απο αντίδραση.


Δεν έχεις καθόλου άδικο. Απλώς, όσο εγωιστικό κι αν ακούγεται, δεν ανησυχώμήπως κάνει κάτι "απαγορευμένο", αλλά έχω νευριασει που έχω μείνει μέσα >Smile


Δεν μπορουσες να βγεις κι εσυ μαζι με την ολη παρέα? Ή εστω, να βγεις με άλλη παρέα.
Ουτε εγω ανησυχω οταν βγαινει μηπως κάνει κάτι - εννοειται αυτο - αλλά οταν μενω μεσα και δεν εχω και μπυρα στο ψυγειο εκνευριζομαι!

706Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 2:41 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα αυτο που με "εκνευριζει"ειναι οτι ενώ εγω σχεδόν ποτε δεν του εχω πει να μην παει κάπου η να μην κάνει κατι, αντιθέτως εκείνος αν του πω εγω οτι βγαίνω με μια φίλη μου θα μου το βγάλει απο τη μύτη.και επειδη δεν μπορει ευθέως να μου πει κατι αφου ουτε εγω του λέω, μου το βγάζει ξινο με χίλιες δυο δικαιολογίες.ασε που θα με παίρνει καθε 20 λεπτά τηλέφωνο με τις πιο χαζες δικαιολογίες.αλλα τόσα χρονια τον εχω συνηθίσει και ουτε αυτο με ενοχλει.

707Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Δευ Αυγ 05, 2013 11:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γλυκιες μουRazz 

708Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:00 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα. Εγω κι εσυ ειμαστε εδω σημερα?
Ωραια θα περασουμε Razz 

709Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:03 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα σε όλες

Ιουλιάνα συγχαρητήρια! Να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου

Μήτσαινα γιατί μεταλλωρύχα;;;; Εσωτερικό αστειάκι θα είναι μαλλον
κι εγώ για τον ίδιο λογο θα εκνευριζόμουν. οχι επειδή θα έβγαινε αλλα επειδη δεν θα έβγαινα εγώ

Οπως έγραψε και η φίλη μου η Νένα κάποια πράγματα δεν αλλα΄ζουν ποτέ. Ισως η ποιοτητα τους μονο.
Καλό είναι να μην ξεχνάμε πως άλλο πράγμα η ειλικρίνεια και άλλο η κακεντρέχεια

Ας πω και τα νέα μου για όποια ενδιαφέρεται. Διακοπάρουμε και περνάμε σουπερ. Ολη μέρα θάλασσα και αραλίκι.





710Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:07 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Φλω.
cheers 
Διακοπάρουμε μον αμι?
Εγω φετος δεν θα πάω πουθενα, θα μεινω να πηζω εδω, διπλα στο ποταμι, διπλα στη θαλασσα και απεναντι απο το νησι Razz Razz Μιλάμε για τοσο χαλια.
Μου ελειψες καλε. Εχει καμια καλη συναυλία το χειμωνα να κατηφορίσω?
Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 536304 

711Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:07 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλημερα. Εγω  κι εσυ ειμαστε εδω σημερα?
Ωραια θα περασουμε Razz 
Ναι να ανταλλαξουμε συνταγες.Laughing 

712Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:09 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:καλημέρα σε όλες

Ιουλιάνα συγχαρητήρια! Να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου

Μήτσαινα γιατί μεταλλωρύχα;;;; Εσωτερικό αστειάκι θα είναι μαλλον
κι εγώ για τον ίδιο λογο θα εκνευριζόμουν. οχι επειδή θα έβγαινε αλλα επειδη δεν θα έβγαινα εγώ

Οπως έγραψε και η φίλη μου η Νένα κάποια πράγματα δεν αλλα΄ζουν ποτέ. Ισως η ποιοτητα τους μονο.
Καλό είναι να μην ξεχνάμε πως άλλο πράγμα η ειλικρίνεια και άλλο η κακεντρέχεια

Ας πω και τα νέα μου για όποια ενδιαφέρεται. Διακοπάρουμε και περνάμε σουπερ. Ολη μέρα θάλασσα και αραλίκι.





Αυτα ειναι να περνατε καλα. Εγω ειμαι ειλικρινης . Τα παραδεχομαι ολα. ειμαι κακεντρεχή άτομοTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

713Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:09 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Nena έγραψε:Καλημερα. Εγω  κι εσυ ειμαστε εδω σημερα?
Ωραια θα περασουμε Razz 
Ναι να ανταλλαξουμε συνταγες.Laughing 
Ή διαιτες... Rolling Eyes Rolling Eyes 

714Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:10 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλημερα Φλω.
cheers 
Διακοπάρουμε μον αμι?
Εγω φετος δεν θα πάω πουθενα, θα μεινω να πηζω εδω, διπλα στο ποταμι, διπλα στη θαλασσα και απεναντι απο το νησι Razz Razz Μιλάμε για τοσο χαλια.
Μου ελειψες καλε. Εχει καμια καλη συναυλία το χειμωνα να κατηφορίσω?
Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 536304 

Αν είναι να σε ξαναδούμε κανονίζω μέχρι και Radiohead! Παίρνω το μάνατζερ τους τώρα χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα
Σε λυπάμαι.... μένεις σε πολύ χάλια μέρος..... καημένη Razz

Κι εμένα μου έλειψες φιλενάδα. αντε να δούμε πότε θα ξαναβρεθούμε γαμώ τα χιλιομετρα μου μέσα

715Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:14 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα ρε συ, εχει ηδη περάσει περισσότερο από ενας χρονος από τον Μορισσευ. Μα το διαννοεισαι? Σαν χτες μου φαινεται...

Μου ερχονται στο μυαλο οι βολτες, οι μαργαριτες, το δεντρο στο Λυκαβηττο, ισα που θα σου ποσταρω και καρδουλες τωρα Razz 

716Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:17 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Μα ρε συ, εχει ηδη περάσει περισσότερο από ενας χρονος από τον Μορισσευ. Μα το διαννοεισαι? Σαν χτες μου φαινεται...

Μου ερχονται στο μυαλο οι βολτες, οι μαργαριτες, το δεντρο στο Λυκαβηττο, ισα που θα σου ποσταρω και καρδουλες τωρα Razz 


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Θα πεθάνω........ εγώ τις πληκτρολογησα και τις έσβησα μουαχαχαχαχαχα

Ωραία ήταν αλλα έχει περάσει καιρός
Κι στα μέρη σας ωραία περάσαμε όμως
Ας ελπίσουμε πως σύντομα θα τα καταφέρουμε ξανά

717Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:18 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
ede έγραψε:
Nena έγραψε:Καλημερα. Εγω  κι εσυ ειμαστε εδω σημερα?
Ωραια θα περασουμε Razz 
Ναι να ανταλλαξουμε συνταγες.Laughing 
Ή διαιτες... Rolling Eyes Rolling Eyes 
αμεεεεεεεεεεεεε και απο αυτο έχω.

718Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:22 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να ρίξω μια βουτιά στη θάλασσα να δροσιστώ!
Σι γιου σουν

719Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:25 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
florentiab έγραψε:καλημέρα σε όλες

Ιουλιάνα συγχαρητήρια! Να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου

Μήτσαινα γιατί μεταλλωρύχα;;;; Εσωτερικό αστειάκι θα είναι μαλλον
κι εγώ για τον ίδιο λογο θα εκνευριζόμουν. οχι επειδή θα έβγαινε αλλα επειδη δεν θα έβγαινα εγώ

Οπως έγραψε και η φίλη μου η Νένα κάποια πράγματα δεν αλλα΄ζουν ποτέ. Ισως η ποιοτητα τους μονο.
Καλό είναι να μην ξεχνάμε πως άλλο πράγμα η ειλικρίνεια και άλλο η κακεντρέχεια

Ας πω και τα νέα μου για όποια ενδιαφέρεται. Διακοπάρουμε και περνάμε σουπερ. Ολη μέρα θάλασσα και αραλίκι.





Αυτα ειναι να περνατε καλα. Εγω ειμαι ειλικρινης . Τα παραδεχομαι ολα. ειμαι κακεντρεχή άτομοTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 


τώρα το είδα αυτό....
όχι μωρέ εσύ. εσύ προσπαθείς αλλα δεεενννν........ δεν είσαι κακιά, ειλικρινής δεν ξέρω. δεν σε γνωρίζω και τόσο δηλαδή για να μπορώ να κρίνω
bitch με το ζόρι δε γίνεσαι. Ή το χεις ή δεν το χεις

720Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:26 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Nena έγραψε:Μα ρε συ, εχει ηδη περάσει περισσότερο από ενας χρονος από τον Μορισσευ. Μα το διαννοεισαι? Σαν χτες μου φαινεται...

Μου ερχονται στο μυαλο οι βολτες, οι μαργαριτες, το δεντρο στο Λυκαβηττο, ισα που θα σου ποσταρω και καρδουλες τωρα Razz 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Θα πεθάνω........ εγώ τις πληκτρολογησα και τις έσβησα μουαχαχαχαχαχα

Ωραία ήταν αλλα έχει περάσει καιρός
Κι στα μέρη σας ωραία περάσαμε όμως
Ας ελπίσουμε πως σύντομα θα τα καταφέρουμε ξανά

Πληκτρολογησες καρδουλες???????
Δυσκολευομαι να το πιστεψω, το ομολογω. Τι κάνει το βλασταρι σου?

721Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:29 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:τώρα το είδα αυτό....
όχι μωρέ εσύ. εσύ προσπαθείς αλλα δεεενννν........ δεν είσαι κακιά, ειλικρινής δεν ξέρω. δεν σε γνωρίζω και τόσο δηλαδή για να μπορώ να κρίνω
bitch με το ζόρι δε γίνεσαι. Ή το χεις ή δεν το χεις

Respect Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 417472 
Καλα μπανια φιλεναδα
Παρε και μια καρδουλα, ετσι για να θυμηθουμε παλιες καλες εποχες Razz 
Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 315810 

722Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 1:48 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα. Γιατί όλος ο κόσμος γύρω μου κάνει διακοπές κι εγώ περιμένω να δικασω ασφαλιστικα μέτρα; o_O του Σωτήρος σήμερα, άντε μήπως μας σώσει! Νένα κι εγώ θέλω να σας γνωρίσω, ποιους πρέπει να φέρω για συναυλία;
Υ.Γ. Σήμερα το πρωί έκανα αυτό με τη μερέντα. Ωχ. Μαϊ. Γκοντ

723Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 2:18 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Καλημέρα. Γιατί όλος ο κόσμος γύρω μου κάνει διακοπές κι εγώ περιμένω να δικασω ασφαλιστικα μέτρα; o_O του Σωτήρος σήμερα, άντε μήπως μας σώσει! Νένα κι εγώ θέλω να σας γνωρίσω, ποιους πρέπει να φέρω για συναυλία;
Υ.Γ. Σήμερα το πρωί έκανα αυτό με τη μερέντα. Ωχ. Μαϊ. Γκοντ

E ναι. Το ξερω Wink 
Μητσαινα μ', αμα συντονιστειτε με τη Φλωρεντια να φερετε Radiohead εγω κατεβαινω. Μορισευ ανετα θα ξαναρχομουν, αρκει να μην εχω τη μητερα φυση να μου κοβει τη θεα. Nick Cave? Εχεις τα κονε? Razz 

724Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 3:12 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
ede έγραψε:
florentiab έγραψε:καλημέρα σε όλες

Ιουλιάνα συγχαρητήρια! Να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου

Μήτσαινα γιατί μεταλλωρύχα;;;; Εσωτερικό αστειάκι θα είναι μαλλον
κι εγώ για τον ίδιο λογο θα εκνευριζόμουν. οχι επειδή θα έβγαινε αλλα επειδη δεν θα έβγαινα εγώ

Οπως έγραψε και η φίλη μου η Νένα κάποια πράγματα δεν αλλα΄ζουν ποτέ. Ισως η ποιοτητα τους μονο.
Καλό είναι να μην ξεχνάμε πως άλλο πράγμα η ειλικρίνεια και άλλο η κακεντρέχεια

Ας πω και τα νέα μου για όποια ενδιαφέρεται. Διακοπάρουμε και περνάμε σουπερ. Ολη μέρα θάλασσα και αραλίκι.





Αυτα ειναι να περνατε καλα. Εγω ειμαι ειλικρινης . Τα παραδεχομαι ολα. ειμαι κακεντρεχή άτομοTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 


τώρα το είδα αυτό....
όχι μωρέ εσύ. εσύ προσπαθείς αλλα δεεενννν........ δεν είσαι κακιά, ειλικρινής δεν ξέρω. δεν σε γνωρίζω και τόσο δηλαδή για να μπορώ να κρίνω
bitch με το ζόρι δε γίνεσαι. Ή το χεις ή δεν το χεις
λες ε? Και εγω ετσι νομιζω μωρε δεν ειμαι κακια. Αλλα δεν θελω να χαλαω και χατηρια. κακια? κακια. Δεν πειραζει καλα να μαστεLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

725Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 29 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 3:25 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νεναααααααα που εισαι παλια. Ειχε παει ο Αντωνης στην λερο??????????Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked  Καλα για την Λερο είναι αλλα ειχε παει οντως για το παιδακι ή για ................προσωπικές δουλειές?Wink Wink Wink 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις