Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

101 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 12:38 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Αλεξανδρα................Νομιζω οτι εισαι εγκυος.

μαρικετι ευχαριστω πολυ
ντεμακι μπαραβο και βρηκα ονομα για τον μικρο ςου που βγαινει απο το Διανελλος. προτοτυπο και σουπερ.
για πεςςςς...
Διαςcyclops cyclops 
το σκεφτικα κ εγω αλλα δεν μου αρεσει αρκετα..θα το κρατησω οπως εχει να τιμησω και τον πεθερο!

102 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 12:44 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντεμακι το Δανης η Ντανος πως τα ακούς;καλα οχι οτι τρελαίνομαι απλα σαν εναλλακτική.

103 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 12:53 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω πολυ ντορι μου που εβαλες το μυαλο σου υπο σκεψη για μενα!!αλλα εχω καταληξει οτι δεν θα βρω καποιο υποκοριστικο για να αποφυγω τυχον παρεξηγησεις αλλα και δεν μου αρεσουν οσα βγαινουν απο το διανελλος.θα βγαλω και δευτερο ονομα (μαλλον αγγελο να τιμησω και εναν ξαδερφο μου)για να γιορταζει,αλλα και παλι διανελλο θα τον φωναζω.

104 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:13 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οκ αφου το έχεις αποφασίσει καλα κανείς.και το Αγγελος πολυ ωραίο παντως.

105 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:31 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα ειχαμε παει σε ενα παρτι. ηταν εκει ενα ζευγαρι με διαφορα ηλικιας (οπως μου σφυριξαν) 15 χρονια........................ηταν αυτη μεγαλύτερη. περυσι τους ειχε γνωρισει ο πεθερος μου και ειπε στον ανθρωπο ''η [εθερα σου?''Laughing Laughing Laughing Laughing σημρα που τους γνωρισα εγω εκτος οτι σκεφτομουν τον πεθερο και ηθελα να βαλω τα γελια μου φανηκε......................τοσο κάπως. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes και θεωρητικα ειμαι ''μοντερνα'' παναθεμα με.

106 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:45 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ede η πλάκα είναι πως κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου το διαβάζω εχοντας στο νου μου την φωνή της σώσως!
Εβλεπα φωτο του σχοινα και της γαρμπη.τωρα φαίνεται πολύ η διαφορά τους.

107 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:49 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Ede η πλάκα είναι πως κάθε φορά που διαβάζω ποστ σου το διαβάζω εχοντας στο νου μου την φωνή της σώσως!
Εβλεπα φωτο του σχοινα και της γαρμπη.τωρα φαίνεται πολύ η διαφορά τους.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  ε καλα απο την αρχη φαινοταν αυτοι οι δυο. και σκεψου στην Γαρμπη που εχει και μια ανεση να βαρεσει και 20 μποτοξ. Σκεψου σε μια απλη γυναικα που ειναι σχεδον 58 και αυτος 40 λίγο. Shocked Shocked Shocked



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ede στις Κυρ Αυγ 11, 2013 2:05 pm, 1 φορά

108 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 1:56 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικα η Αλεξάνδρα 11 είναι έγκυος?

109 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 2:04 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:Τελικα η Αλεξάνδρα 11 είναι έγκυος?
Που κολαει η αλξανδρα μανα μου? Shocked Δενμας εχει πει ακομα. Την περιμενουμε.

110 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 2:08 pm

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω την περιμενω..Smile 

111 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 2:09 pm

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛα Ντε??? Έτσι μου ήρθε!

112 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 2:11 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kaatrin έγραψε:ΕΛα Ντε??? Έτσι μου ήρθε!
σσσσσσσσσσσσσσσσLaughing Laughing Laughing Laughing  και εμεις την περιμενουμε με αγωνια. Εγω φοαβαμαι οτι ξέρωωωωωωωωω.....ψυχανεμιζομαιSmile 

113 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 11:11 pm

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καφεδόπληκτες!!!
Ede τι θα κανεις απο Οκτώβριο; Σεμινάρια; Μεταπτυχιακο; Μήπως θα πας χαροκωπειο; Η απλά ξεκινάς δουλεια;
Απο οτι κατάλαβα θα κανεις κατι σε μετεκπαίδευση για πες...

114 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 11:49 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσια!!

τελικα σημερα θα παω στο γιατρο το βραδυ

115 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 11, 2013 11:54 pm

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:σε ευχαριστω πολυ ντορι μου που εβαλες το μυαλο σου υπο σκεψη για μενα!!αλλα εχω καταληξει οτι δεν θα βρω καποιο υποκοριστικο για να αποφυγω τυχον παρεξηγησεις αλλα και δεν μου αρεσουν οσα βγαινουν απο το διανελλος.θα βγαλω και δευτερο ονομα (μαλλον αγγελο να τιμησω και εναν ξαδερφο μου)για να γιορταζει,αλλα και παλι διανελλο θα τον φωναζω.
Δανης όπως ο δανης κατρανιδης που ειναι και γοητευτικος άντρας...

116 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 12:08 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!Ιουλιανα να μπεις να μας πεις τα νέα μετα το γιατρο.ολα καλα θα πανε!ede εχεις δίκιο για τη διάφορα ηλικίας και όσα μποτοξ και να κάνει μια γυναίκα για μένα πιστεύω οτι θα αισθάνεται παντα η Μαμα της σχέσης.εκτος αν εχει πάθει παλλιμπαιδισμο.(δεν ξέρω πως γράφεται).και δεν μιλάω για 2-3 χρονια διάφορα αλλα για 10-15.

117 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 1:01 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:
demaki88 έγραψε:σε ευχαριστω πολυ ντορι μου που εβαλες το μυαλο σου υπο σκεψη για μενα!!αλλα εχω καταληξει οτι δεν θα βρω καποιο υποκοριστικο για να αποφυγω τυχον παρεξηγησεις αλλα και δεν μου αρεσουν οσα βγαινουν απο το διανελλος.θα βγαλω και δευτερο ονομα (μαλλον αγγελο να τιμησω και εναν ξαδερφο μου)για να γιορταζει,αλλα και παλι διανελλο θα τον φωναζω.
Δανης όπως ο δανης κατρανιδης που ειναι και γοητευτικος άντρας...
κανω αχημους συνηρμους με το ονομα αυτο..μου θυμιζει το επιθετο απο εναν φιλο του μπαμπα μου που καιει καρβουνο ο ανθρωπος!!

118 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 1:34 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημέρα σας!!!
Η μικρή είπε να ρίξει έναν υπνάκο κι επιτέλους θα πιω τον καφε μου . (εορταστικός-τα πεθερικά έφυγαν χτες - 16 μέρες και την πάλεψα!!) Τι κάνετε??

119 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 1:37 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θελω να βαλω σκουπα κ να σφουγγαρισω αλλα κουραστικα τοοσο πολυ με μια ζημια του αντρα μου που δεν λεω να σηκωθω απο τον καναπε!!!

120 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 2:00 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλά ώρες ώρες κάνουν χειρότερη ατσαλιά από τα παιδιά .. To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 654655 
είμαι σαν ζόμπι από το πρωί..και που μαγείρεψα σήμερα ευχαριστημένη είμαι .. σκούπισμα σφουγγάρισμα, πιο μετά τώρα δε τη παλεύω.

121 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 2:40 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα. ντεμακι κι εγω το δανης ψηφιζω. μαρεσει πολυ σαν ονομα. αλλιως και το διανελλος ειναι πολυ σπανιο. δεν σου αρεσει καθολου?

κι εγω σερνομαι απο το πρωι. τις κλασικες δουλειες που δεν τελειωνουν ποτε.

γωργια 16 μερες τα πεθερικα? κι η δικια μου σκοπευεινα ερθει για καποιες μερες και ειμαι ηδη ''πφφφφφφφφφφφφφ''. προσεξα οτι μενεις στην πολυαγαπημενη ιταλια. εκανα το μεταπτυχιακο μου εκει. την αγαπωωωωωωω!!! περασα τελεια. μονο καλα εχω να θυμαμαι. και το μεταπτυχιακο κυλησε πολυ καλα, και οι καθηγητες σουπερ, και οι ιταλοι πολυ κοντα στο δικο μας ταμπεραμεντο. οχι σαν τους γερμανους που δεν εχουμε τιποτα κοινο γμτ...

122 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 2:57 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προτιμω το διανελλος τρυλλι μου!!
εγω να δεις πως σερνομαι!!!χτες ο καλος μου ειχε την ιδεα να ψαχουλεψει στον καταψυκτη για τυροπιτακια και καταλαθος εκλεισε το κουμπι και σημερα που ξυπνησα κατω απο τον καταψυκτη και απο το πληντιριο ειχε γινει χαμος με αιματα!!!μου ειχε φερει ο παππους απο ρο χωριο 6 κοτοπουλα και ξεπαγοσαν ολα και κατι αλλα κρεατα..ολες οι πιπεριες που μαζευα ολο το καλοκαιρι απο τον κηπο και ενα σωρο αλλα!!!δεν την παλευω!!!!τωρα καθομαι και βραζω ολα τα κρεατα για να τα ξαναβαλω στην καταψυξη!!

123 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 2:59 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Προτιμω το διανελλος τρυλλι μου!!
εγω να δεις πως σερνομαι!!!χτες ο καλος μου ειχε την ιδεα να ψαχουλεψει στον καταψυκτη για τυροπιτακια και καταλαθος εκλεισε το κουμπι και σημερα που ξυπνησα κατω απο τον καταψυκτη και απο το πληντιριο ειχε γινει χαμος με αιματα!!!μου ειχε φερει ο παππους απο ρο χωριο 6 κοτοπουλα και ξεπαγοσαν ολα και κατι αλλα κρεατα..ολες οι πιπεριες που μαζευα ολο το καλοκαιρι απο τον κηπο και ενα σωρο αλλα!!!δεν την παλευω!!!!τωρα καθομαι και βραζω ολα τα κρεατα για να τα ξαναβαλω στην καταψυξη!!

affraid affraid affraid  χαρα στο κουραγιο σου βρε ντεμακι. απο το τιποτα δουλεια σου βγηκε.


124 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 3:06 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
demaki88 έγραψε:Προτιμω το διανελλος τρυλλι μου!!
εγω να δεις πως σερνομαι!!!χτες ο καλος μου ειχε την ιδεα να ψαχουλεψει στον καταψυκτη για τυροπιτακια και καταλαθος εκλεισε το κουμπι και σημερα που ξυπνησα κατω απο τον καταψυκτη και απο το πληντιριο ειχε γινει χαμος με αιματα!!!μου ειχε φερει ο παππους απο ρο χωριο 6 κοτοπουλα και ξεπαγοσαν ολα και κατι αλλα κρεατα..ολες οι πιπεριες που μαζευα ολο το καλοκαιρι απο τον κηπο και ενα σωρο αλλα!!!δεν την παλευω!!!!τωρα καθομαι και βραζω ολα τα κρεατα για να τα ξαναβαλω στην καταψυξη!!
affraid affraid affraid  χαρα στο κουραγιο σου βρε ντεμακι. απο το τιποτα δουλεια σου βγηκε.


και που εισαι ακομα!!!να σου πω;;;σου λεω!!!!σημερα πρεπει να πλυνω μια σακουλαρα χορτα να ανοιξω φυλλα για την πιτα και να φτιαξω και τον πελτε 3η δοση!!!θα κλαψωωωω!!!!

125 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 5 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 12, 2013 3:13 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
trilly έγραψε:
demaki88 έγραψε:Προτιμω το διανελλος τρυλλι μου!!
εγω να δεις πως σερνομαι!!!χτες ο καλος μου ειχε την ιδεα να ψαχουλεψει στον καταψυκτη για τυροπιτακια και καταλαθος εκλεισε το κουμπι και σημερα που ξυπνησα κατω απο τον καταψυκτη και απο το πληντιριο ειχε γινει χαμος με αιματα!!!μου ειχε φερει ο παππους απο ρο χωριο 6 κοτοπουλα και ξεπαγοσαν ολα και κατι αλλα κρεατα..ολες οι πιπεριες που μαζευα ολο το καλοκαιρι απο τον κηπο και ενα σωρο αλλα!!!δεν την παλευω!!!!τωρα καθομαι και βραζω ολα τα κρεατα για να τα ξαναβαλω στην καταψυξη!!
affraid affraid affraid  χαρα στο κουραγιο σου βρε ντεμακι. απο το τιποτα δουλεια σου βγηκε.


και που εισαι ακομα!!!να σου πω;;;σου λεω!!!!σημερα πρεπει να πλυνω μια σακουλαρα χορτα να ανοιξω φυλλα για την πιτα και να φτιαξω και τον πελτε 3η δοση!!!θα κλαψωωωω!!!!

απλα προσκυνω σου βαζω και το εμοτικον Respect Respect Respect 
εισαι και εγκυος και μικρουλα και ανοιγεις και φυλο για πιτα? μωρε μπραβο σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις