Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

551 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 2:21 pm

maria17


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?? σας εχασα τελευταια τι μου κανετε??
εφτασε η ωρα και το αγχος μεγαλο την κυριακη η βαπτιση.. μολις εχθες τελειωσα τις μπομπο και ειμαστε στην αναμονη... ουφφφ!!! εχουμε κανα νεακι συγκλονιστικο??
καλοφώτιστη η κουκλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!κοίτα να απολαύσεις την κάθε στιγμή εκείνης της μέρας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

552 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 9:52 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!τι ωραια δροσουλα σημερα!!θα βρεξει!!
georgiap εγω τα εδωσα μετα απο λιγο αφου ξεκινησα το μεσημεριανο.δηλαδη μετα τον 7ο-8ο μηνα φετα η γαλοτυρι.μετα τα εναμιση που ειχαν δωντακια τρωγαν και τοστακι!!η παιδιατρος μας μας ειπε μετα τον χρονο οτι επιτρεπεται!!
μαρακι δεν πηγα...Crying or Very sad 

553 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 1:36 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου... τι μερα αυτη? φθινωπορο κανονικα.. μακαρι αυριο τουλαχιστον να μην βρεξει και να μην εχει κρυο πολυ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
πως πανε τα κεφια?

554 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 1:46 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria17 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?? σας εχασα τελευταια τι μου κανετε??
εφτασε η ωρα και το αγχος μεγαλο την κυριακη η βαπτιση.. μολις εχθες τελειωσα τις μπομπο και ειμαστε στην αναμονη... ουφφφ!!! εχουμε κανα νεακι συγκλονιστικο??
καλοφώτιστη η κουκλίτσα σου!!!!!!!!!!!!!!!κοίτα να απολαύσεις την κάθε στιγμή εκείνης της μέρας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σε ευχαριστω πολυ μαρακι και συ οτι ποθεις ευχομαι To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 328109  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 328109 !!!

555 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 2:30 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε και με το καλο νανακι. εμεις εχουμε λιγες ημερες ακομα . Αντε να τελειωνουμε να μπουμε σε μια σειρα.

556 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 2:33 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Αντε και με το καλο νανακι. εμεις εχουμε λιγες ημερες ακομα . Αντε να τελειωνουμε να μπουμε σε μια σειρα.
\
απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι.. να τελειωνουμε δε θα πεις τιποτα.. ποτε ειναι η δικια σου?

557 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 2:50 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:Αντε και με το καλο νανακι. εμεις εχουμε λιγες ημερες ακομα . Αντε να τελειωνουμε να μπουμε σε μια σειρα.
\
απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι.. να τελειωνουμε δε θα πεις τιποτα.. ποτε ειναι η δικια σου?
Σε λιγες ημερες. Εγω μετα εχω και αλλη βαφτιση. Βαφτιζω το κοριτσακι μια φιλης μου μαζι με τον γιο μου. Και μετα ηρεμω εντελως να βαλω καποια πραγματα που θελω σε σειρα. προεκυψε κατι σε θεμα δουλειας που δεν το περιμενα απο πουθενα και μαλλον θα πρεπει να οργανωθω λιγουλακι.

558 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 1:19 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θεα η Χαρουλα με την σονια γιατρο που με νοσοκομειο-ιατρειο δηλωσε κατω απο 30000 και πηραν τον 9χρονο στο παιδικο σταθμο.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

559 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 3:37 pm

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν προκειται για το 14χρονο, δεν θα ερθει καθολου κωδικος τοποθετησης, πας κατευθειαν, χτυπας, μπαινεις και καθεσαι.
Αν τωρα προκειται για το 9χρονο, κανεις την αιτηση στο συνημμενο kouax-kouax.pdf, και την Τεταρτη πας, χτυπας, μπαινεις, καθεσαι.
ΚΑΡΑτσεκαρισμενο, πηρα μολις ατομο μεσα στο ΕΕΤΑΑ και ρωτησα!!

Πέθανα λεμε!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Είδες εντέ , η κρίση χτυπά και τους γιατροοικονομολόγους κι αναγκάζονται να στείλουν τα παιδια τους νήπιο από το 9
και μετά

560 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 10:22 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα και καλό μηνα. νανακα με το καλό η βάφτιση της κόρης σου. περιμένουμε νεα.

561 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 11:47 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!!!ασχημο το πρωινοξυπνημα..κοριτσια εχω αιμα!!!πηρα τον γιατρο και περημενουμε να δουμε πως παει..

562 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Αυγ 31, 2013 11:54 pm

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην ανησυχείς και εγώ είχα λίγο αιματακι είναι επειδή μεγαλώνει ο πλακούντας και έχει προηγηθεί και τοκετός, μαλλον θα σου δώσει utrogestan και θα σου πει να ξαπλώσεις!
ξάπλωσε και βάλε τα πόδια σου ψηλά σε δυο μαξιλαρακια!
Περαστικά και σιδερένια

563 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 12:06 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Catty"]μην ανησυχείς και εγώ είχα λίγο αιματακι είναι επειδή μεγαλώνει ο πλακούντας και έχει προηγηθεί και τοκετός, μαλλον θα σου δώσει utrogestan και θα σου πει να ξαπλώσεις!
ξάπλωσε και βάλε τα πόδια σου ψηλά σε δυο μαξιλαρακια!
Περαστικά και σιδερένια [/quoteντρεπομαι να το πω αλλα θα το πω...ειναι μετα απο επαφη το αιμα και ακομα συνεχειζει γαμωτο!!μου σπαει τα νευρα που δεν μου ειπε να παω για υπερυχο ενω εγω το ζητησα!!προστοπαρων μου ειπα να παρω το μαγνησιο(που ετσι και αλλιως το παιρνω καθε μερα) να δω αν κουνιεται το μωρο που κατι εκανε και να παρω σε μιση ωρα να του πω αν σταματησε το αιμα για να παρω ουτροτζεσταν.εγω θελω να παω να το δω,μονο ετσι θα ησυχασω.

564 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 12:59 am

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν νομίζω οτι η επαφή εχει σχέση
Να πας για να σου φύγει
Να πας ακόμα και αν σου πει οτι εχει γέννα
Μόνο και μόνο για να μην αγχωνεσαι

565 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:01 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Catty έγραψε:Δεν νομίζω οτι η επαφή εχει σχέση
Να πας για να σου φύγει
Να πας ακόμα και αν σου πει οτι εχει γέννα
Μόνο και μόνο για να μην αγχωνεσαι
μου ειπε να παω το μεσημερι..σε ευχαριστω πολυ παντως..

566 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:06 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε θέλω να σε μπερδέψω γιατί σίγουρη δεν ειμαι, αλλά μια φορά που είχα αίμα μετά από επαφή (κι ανεβλυζε για ώρα, συγνωμη για την περιγραφή), ήταν τελικά από αμυχη στον κόλπο. Και δεν είχα νιώσει κανένα πόνο κατά τη διάρκεια. Ελπίζω να είναι κάτι τόσο απλό. Περαστικά ντεμακι μου και μην ανησυχείς, το μωρό μια χαρά θα ειναι!

567 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:15 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Δε θέλω να σε μπερδέψω γιατί σίγουρη δεν ειμαι, αλλά μια φορά που είχα αίμα μετά από επαφή (κι ανεβλυζε για ώρα, συγνωμη για την περιγραφή), ήταν τελικά από αμυχη στον κόλπο. Και δεν είχα νιώσει κανένα πόνο κατά τη διάρκεια. Ελπίζω να είναι κάτι τόσο απλό. Περαστικά ντεμακι μου και μην ανησυχείς, το μωρό μια χαρά θα ειναι!
σε ευχαρισστω μητσαινα μου!!ξερεις τι?δεν βγαζω μονο αιμα τωρα το αιμα ειναι ελαχιστο,πιο πολυ ενα αδιαφανο με ροζ υγρο..οποτε δεν νομιζω να ειναι τραυματισμος κολπου αλλα φοβαμαι τιποτα χειροτερο.τουλαχιστον καταλαβαινω το μωρο και ανακουφιζομαι αλλα και παλι περημενω να περασει η ωρα και να παω.τωρα θα με βριζει η σονια που δεν της αρεσει να διαβαζει για ροζ καφε και οτι χρωμα υγρα αλλα τι να κανουμε??

568 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:20 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Δε θέλω να σε μπερδέψω γιατί σίγουρη δεν ειμαι, αλλά μια φορά που είχα αίμα μετά από επαφή (κι ανεβλυζε για ώρα, συγνωμη για την περιγραφή), ήταν τελικά από αμυχη στον κόλπο. Και δεν είχα νιώσει κανένα πόνο κατά τη διάρκεια. Ελπίζω να είναι κάτι τόσο απλό. Περαστικά ντεμακι μου και μην ανησυχείς, το μωρό μια χαρά θα ειναι!
σε ευχαρισστω μητσαινα μου!!ξερεις τι?δεν βγαζω μονο αιμα τωρα το αιμα ειναι ελαχιστο,πιο πολυ ενα αδιαφανο με ροζ υγρο..οποτε δεν νομιζω να ειναι τραυματισμος κολπου αλλα φοβαμαι τιποτα χειροτερο.τουλαχιστον καταλαβαινω το μωρο και ανακουφιζομαι αλλα και παλι περημενω να περασει η ωρα και να παω.τωρα θα με βριζει η σονια που δεν της αρεσει να διαβαζει για ροζ καφε και οτι χρωμα υγρα αλλα τι να κανουμε??
Άσε τον Αντώνη να κουρευεται. Παντως κι εμένα έτσι κατέληξε, με ροζ διάφανα υγρά. Τι χειρότερο να είναι κορίτσι μου, μην ανησυχείς, δεν παίζει τέτοιο πράγμα

569 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:20 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα την πω την κανια μου για να τα βγαλω απο μεσα μου!!!ηρθε η βρωμογρια,γυρισε ολη η γκαντεμια στο σπιτι,πως ειναι δυνατων να μην παθω τιποτα???ουτε γεια σου ηρθα δεν μου ειπε.οταν ειδε τον αντρα μου που ηρθε απο βολτα ηρθε στην πορτα του σαλονιου και σιγανα σιγανα λεει"τι κανεται??πηρα αυτα τα βρακια για τις μικρες"τοσην ωρα μωρη κουφ@@α δεν ηξερες οτι εγω ειμαι σπιτι να ρθεις να με δεις??φταιω εγω που σε καταργιεμαι μετα??μονο να το παιζει το θυμα ξερει στον εγγονο.ουστ!!!αχ!!!ξεσπασα και ηρεμισα!!!!

570 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:22 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
demaki88 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Δε θέλω να σε μπερδέψω γιατί σίγουρη δεν ειμαι, αλλά μια φορά που είχα αίμα μετά από επαφή (κι ανεβλυζε για ώρα, συγνωμη για την περιγραφή), ήταν τελικά από αμυχη στον κόλπο. Και δεν είχα νιώσει κανένα πόνο κατά τη διάρκεια. Ελπίζω να είναι κάτι τόσο απλό. Περαστικά ντεμακι μου και μην ανησυχείς, το μωρό μια χαρά θα ειναι!
σε ευχαρισστω μητσαινα μου!!ξερεις τι?δεν βγαζω μονο αιμα τωρα το αιμα ειναι ελαχιστο,πιο πολυ ενα αδιαφανο με ροζ υγρο..οποτε δεν νομιζω να ειναι τραυματισμος κολπου αλλα φοβαμαι τιποτα χειροτερο.τουλαχιστον καταλαβαινω το μωρο και ανακουφιζομαι αλλα και παλι περημενω να περασει η ωρα και να παω.τωρα θα με βριζει η σονια που δεν της αρεσει να διαβαζει για ροζ καφε και οτι χρωμα υγρα αλλα τι να κανουμε??
Άσε τον Αντώνη να κουρευεται. Παντως κι εμένα έτσι κατέληξε, με ροζ διάφανα υγρά. Τι χειρότερο να είναι κορίτσι μου, μην ανησυχείς, δεν παίζει τέτοιο πράγμα
μακαρι βρε μητσαινα..ξερω εγω?φοβαμαι!!εσυ σε εγκυμοσυνη το επαθες?

571 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:42 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντεμακι τι τι γκαντεμοσαυρα ειναι αυτη η γρια? Λοιπον αφου ακους το μωρακι χαλαρωσε. Πηγαινε στον γιατρο αμεσως. Στην αναγκη τραβα και σε αλλον αν δεν μπορει ο δικος σου. ξαπλα και μην κανεις τιποτα. Ουτε φαγητα ουτε τιποτα. περαστικα και ευχομαι να μην ειναι τιποτα απολυτως.

572 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:45 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Ντεμακι τι τι γκαντεμοσαυρα ειναι αυτη η γρια? Λοιπον αφου ακους το μωρακι χαλαρωσε. Πηγαινε στον γιατρο αμεσως. Στην αναγκη τραβα και σε αλλον αν δεν μπορει ο δικος σου. ξαπλα και μην κανεις τιποτα. Ουτε φαγητα ουτε τιποτα. περαστικα και ευχομαι να μην ειναι τιποτα απολυτως.
γκαντεμοσαυρα????τελειο!!!απο δω και στο εξης ετσι θα τηνλεω!!!!σκεφτομαι να παω σε αλλον αν μου πει τελικα να κατσω σπιτι..σε λιγο παλι θα τον παρω τηλ να δω αν θα μου πει τελικα να παω.λεω να του πω και ενα ψεμματακι οτι ποναω για να μου πει σιγουρα να παω.πειραζει?

573 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:48 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Ντεμακι τι τι γκαντεμοσαυρα ειναι αυτη η γρια? Λοιπον αφου ακους το μωρακι χαλαρωσε. Πηγαινε στον γιατρο αμεσως. Στην αναγκη τραβα και σε αλλον αν δεν μπορει ο δικος σου. ξαπλα και μην κανεις τιποτα. Ουτε φαγητα ουτε τιποτα. περαστικα και ευχομαι να μην ειναι τιποτα απολυτως.
γκαντεμοσαυρα????τελειο!!!απο δω και στο εξης ετσι θα τηνλεω!!!!σκεφτομαι να παω σε αλλον αν μου πει τελικα να κατσω σπιτι..σε λιγο παλι θα τον παρω τηλ να δω αν θα μου πει τελικα να παω.λεω να του πω και ενα ψεμματακι οτι ποναω για να μου πει σιγουρα να παω.πειραζει?
Θα πας θελει δεν θελει. Τωρα. Ειναι ο γιατρος σου και ειναι υποχρεωμενος να σε δει οποτε εσυ πιστευεις οτι κατι δεν παει καλα. παει και τελειωσε. ναι πες ποναω-γενναω΄εχω φαγουρα αλλα θα πας σε γιατρο σημερα.

574 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 1:53 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα πω τα δικα μου. Κοριτσια μου εχει βγει η πλαταη. κανω γενικη στο σπιτι λογο βάφτισης να ειμαι ετοιμη αφου θα εχω κόσμο και κοντευω να τρελαθω. Εχετε κανει γενικη σε τρια υπνοδωματια 2 μπανια και μια κουζινα με τρια τσογλανακια μεσα στα ποδια σας? η μια να βουταει μεσα στον κουβα με την χλωρινη.ο αλλος να καθαριζω τζαμια και απο διπλα να τα κανει σκατα. μεχρι να μαζεψω το ενα εχει κανει την μαλακι@ το αλλο. Και παρεπιπτόντως ξαναβγηκε η Βιβιαν απο διαχειριστρια. Laughing Laughing Laughing Laughing τωρα θα ειναι μονο η μια που εχει και ματι κορακισιο,δεν της ξεφευγει τιποτα και ειναι και αυστηρηηηηηηηηηηηηηηηηηRazz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Αφρους θα βγαλει παλι το τρελο αγορι.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

575 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 23 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Σεπ 01, 2013 2:02 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Θα πω τα δικα μου. Κοριτσια μου εχει βγει η πλαταη. κανω γενικη στο σπιτι λογο βάφτισης να ειμαι ετοιμη αφου θα εχω κόσμο και κοντευω να τρελαθω. Εχετε κανει γενικη σε τρια υπνοδωματια 2 μπανια και μια κουζινα με τρια τσογλανακια μεσα στα ποδια σας? η μια να βουταει μεσα στον κουβα με την χλωρινη.ο αλλος να καθαριζω τζαμια και απο διπλα να τα κανει σκατα. μεχρι να μαζεψω το ενα εχει κανει την μαλακι@ το αλλο. Και παρεπιπτόντως ξαναβγηκε η Βιβιαν απο διαχειριστρια. Laughing Laughing Laughing Laughing τωρα θα ειναι μονο η μια που εχει και ματι κορακισιο,δεν της ξεφευγει τιποτα και ειναι και αυστηρηηηηηηηηηηηηηηηηηRazz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Αφρους θα βγαλει παλι το τρελο αγορι.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ναι εντε μου εχω κανει και μετακομιση μαζι μονη μου χωρις την βοηθεια ουτε του αντρα μου!!!στο παλιο το σπιτι η γενικη μου εκανε παιχνιδακι μιας και ηταν μικρο το σπιτι,εδω τωρα ειναι μεγαλο και μου φευγει ο τακος..εννοειτε πως φετος σε κανα μηνα που θα κανω θα παρω γυναικα!!μη σου πω οτι εγω θα παρω τα μικρα και θα παω βολτα μεχρι να τελειωσει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις