Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

526 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 7:40 am

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νατασσα έγραψε:Καλημερα εντε μ προς θεου καλα εγω δεν τ γραφω ολα ετσι μονο δν τ και αυτα ειναι η ατιμη συνηθεια κ ποτε δεν μ τ χουν ξαναπει ειλικρινα.Ως εκει καλα αν ενοχλει τοσο αλλα δν δεχομαι να μιλανε για μενα προσβλητικα δν λεω για σενα καλη μ. Το θεμα τελειωνει εδω θα συνεχισω να κανω συζητηση οπως εκανα κ ο καθε αντωνακης ας λεει οτι θελει.Ευχαριστω πολυ για την ενσταση σου οπως κ τ μητσαινα.Την καλημερα μου κ να εχουμε ομορφες κ ηρεμες συζητησεις
Δεν σου εχουν πει ποτε τιποτα, γιατι δεν σε διαβαζουν, δεν καταλαβαινει και καμια τι λες. Α, και δεν εκανε 'ενσταση' η Εδε. Ειπε κι αυτη οτι της εχεις πεταξει τα ματια εξω Shocked 
Κτλβς;;;;

527 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 7:45 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για μένα που έκανα ένσταση δε θα πεις τίποτα Αντωνάκη μου; Γιατί με αγνοείς έτσι; Α, θα σε μαλώσω! Γιατί με πληγώνεις έτσι ψυχή μου;

528 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 8:06 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά αλλά με μια γρήγορη ματιά στα μηνύματά της δεν βλέπω σημάδια του Αντώνη :/

529 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 8:14 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Esprit μου, το Αντώνης χρησιμοποιείται εκτός από κύριο όνομα και ως επίθετο, για να χαρακτηρίσει άτομα που μπαίνουν εδώ μέσα με μοναδικό σκοπό να αφήσουν σχόλια που θα φέρουν ταραχή στο φόρουμ. Με αυτή την έννοια, ακόμη κι αν δεν είναι ο ίδιος, είναι πάντως ένας Αντώνης. Συμφωνείς; Very Happy 

530 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 8:25 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:Esprit μου, το Αντώνης χρησιμοποιείται εκτός από κύριο όνομα και ως επίθετο, για να χαρακτηρίσει άτομα που μπαίνουν εδώ μέσα με μοναδικό σκοπό να αφήσουν σχόλια που θα φέρουν ταραχή στο φόρουμ. Με αυτή την έννοια, ακόμη κι αν δεν είναι ο ίδιος, είναι πάντως ένας Αντώνης. Συμφωνείς; Very Happy 
Χαχα άπαιχτη είσαι! Smile Πάντως οφείλω να ομολογήσω οτι μερικές απαντήσεις της με βρίσκουν κάπως σύμφωνη. Δεν εννοώ απαραίτητα την Νατάσσα, γενικά μιλάω.

531 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 8:43 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Esprit μου, το Αντώνης χρησιμοποιείται εκτός από κύριο όνομα και ως επίθετο, για να χαρακτηρίσει άτομα που μπαίνουν εδώ μέσα με μοναδικό σκοπό να αφήσουν σχόλια που θα φέρουν ταραχή στο φόρουμ. Με αυτή την έννοια, ακόμη κι αν δεν είναι ο ίδιος, είναι πάντως ένας Αντώνης. Συμφωνείς; Very Happy 
Χαχα άπαιχτη είσαι! SmileΠάντως οφείλω να ομολογήσω οτι μερικές απαντήσεις της με βρίσκουν κάπως σύμφωνη. Δεν εννοώ απαραίτητα την Νατάσσα, γενικά μιλάω.
Κοίτα, και τα χαλασμένα ρολόγια δυο φορές τη μέρα λένε την ώρα σωστά (πλάκα κάνω). Εγώ δε σχολίασα τις απόψεις του (άντε να σου κάνω τη χάρη: της), τον τρόπο σχολίασα που είναι πάντα απότομος και ειρωνικός και τόσο φτωχά στημένος, ώστε ο καθένας να μπορεί να δει ότι πάει γυρεύοντας να δημιουργήσει καβγάδες στο φόρουμ

532 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 9:33 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mhtsaina έγραψε:
esprit έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Esprit μου, το Αντώνης χρησιμοποιείται εκτός από κύριο όνομα και ως επίθετο, για να χαρακτηρίσει άτομα που μπαίνουν εδώ μέσα με μοναδικό σκοπό να αφήσουν σχόλια που θα φέρουν ταραχή στο φόρουμ. Με αυτή την έννοια, ακόμη κι αν δεν είναι ο ίδιος, είναι πάντως ένας Αντώνης. Συμφωνείς; Very Happy 
Χαχα άπαιχτη είσαι! SmileΠάντως οφείλω να ομολογήσω οτι μερικές απαντήσεις της με βρίσκουν κάπως σύμφωνη. Δεν εννοώ απαραίτητα την Νατάσσα, γενικά μιλάω.
Κοίτα, και τα χαλασμένα ρολόγια δυο φορές τη μέρα λένε την ώρα σωστά (πλάκα κάνω). Εγώ δε σχολίασα τις απόψεις του (άντε να σου κάνω τη χάρη: της), τον τρόπο σχολίασα που είναι πάντα απότομος και ειρωνικός και τόσο φτωχά στημένος, ώστε ο καθένας να μπορεί να δει ότι πάει γυρεύοντας να δημιουργήσει καβγάδες στο φόρουμ
Δίκιο έχεις Smile Πετυχημένο το παράδειγμα με τα ρολόγια! Razz 

533 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 10:10 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω δεν πιστευω οτι ειναι ο Αντωνης. Δεν σημαινει οταν καποιος δεν ειναι γκυκουλης και λεει καποια πραγματα ακομα και αποτομα οτι ειναι ο Αντωνης. Σε πολλα απο αυτα που λεει εγω συμφωνω. Επισης εμενα μου αρεσουν εν μερει οι ανθρωποι που δεν ''γυροφερνουν΄΄ οταν θελεουν να πουν κατι. Το εχω πει χιλιες φορες θα το πω και αλλη μια. Ειμαστε σε ενα φορουμ που η μια ειναι αγνωστη με την αλλη γιατι θα πρεπει να προσεχει τι λεει και πως το λεει και δεν ξερω τι αλλο. ο καθενας εχει τον χαρακτηρα του και τον τροπο του, σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι. Αν καποιος χαλιεται που κακως χαλιέται με τις πιπ@ς της χ-ψ αγνωστης ειναι δικο του θεμα ή γουστάρει με τα γλυκαναλατα επισης της ιδιας άγνωστης. Να το ξεπερασει. Να μαθει να διαχωρίζει την αληθινή  ζωή με την εικονική. Οτι και να γινει και φωτια το φορουμ να παρει προσωπικα μονο διασκεδαση θα μου προσφερει ακομα και αν ειναι για εμενα. Ουτως η άλλως οι πληροφοριες που εχω δωσει για εμενα ειναι ......''παρεμφερη'' και δεν μπορει να καταλαβει καποιος ακομα και ο αντρας μου αν τυχει να διαβασει ποια ειμαι.Τελος  απο την στιγμη που κλεινω το πισι μου  δεν υπαρχει κανεις απο εδω στο κεφαλι μου. Αυτα. Ετσι γλυκουτσικα οπως τα λεω παντα.Laughing Laughing Laughing Laughing

534 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 10:12 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Esprit μου, το Αντώνης χρησιμοποιείται εκτός από κύριο όνομα και ως επίθετο, για να χαρακτηρίσει άτομα που μπαίνουν εδώ μέσα με μοναδικό σκοπό να αφήσουν σχόλια που θα φέρουν ταραχή στο φόρουμ. Με αυτή την έννοια, ακόμη κι αν δεν είναι ο ίδιος, είναι πάντως ένας Αντώνης. Συμφωνείς; Very Happy 
Εγω συμφωνω με αυτο αλλα προσωπικα δεν με αγγιζει και καθολου.Laughing .

535 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 10:39 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ede στην ερώτηση που έκανες στο θέμα για την υιοθεσια θα σου πω οτι ο σύντροφος μου είναι υιοθετημένος. Οι γονείς του δύο υπέροχοι άνθρωποι προσπάθησαν για χρόνια να κάνουν παιδάκι χωρίς επιτυχία οπότε κατέληξαν στην υιοθεσία. Τον πήραν όταν ήταν μωράκι οπότε δεν έχει καθόλου αναμνήσεις. Τον αγαπούν τρελά και κάνουν τα πάντα γι αυτόν! Νομίζω οτί από ένα σημείο και μετά δεν έχει πια σημασία το οτι δεν είναι αίμα τους. Νομίζω οτι κάπου στην πορεία διαγράφεται αν θέλεις από το μυαλό τους αυτή η λεπτομέρεια. Ο ίδιος τους αγαπά πάρα μα πάρα πολύ αλλά μέσα του τον τρώει το γιατί τον "πέταξαν" μια σταλιά μωράκι, γιατί δεν τον ήθελε η ίδια του η μάνα κι άλλα τέτοια χαριτωμένα....

536 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 10:46 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:Ede στην ερώτηση που έκανες στο θέμα για την υιοθεσια θα σου πω οτι ο σύντροφος μου είναι υιοθετημένος. Οι γονείς του δύο υπέροχοι άνθρωποι προσπάθησαν για χρόνια να κάνουν παιδάκι χωρίς επιτυχία οπότε κατέληξαν στην υιοθεσία. Τον πήραν όταν ήταν μωράκι οπότε δεν έχει καθόλου αναμνήσεις. Τον αγαπούν τρελά και κάνουν τα πάντα γι αυτόν! Νομίζω οτί από ένα σημείο και μετά δεν έχει πια σημασία το οτι δεν είναι αίμα τους. Νομίζω οτι κάπου στην πορεία διαγράφεται αν θέλεις από το μυαλό τους αυτή η λεπτομέρεια. Ο ίδιος τους αγαπά πάρα μα πάρα πολύ αλλά μέσα του τον τρώει το γιατί τον "πέταξαν" μια σταλιά μωράκι, γιατί δεν τον ήθελε η ίδια του η μάνα κι άλλα τέτοια χαριτωμένα....
το τελευταιο μου φαινεται λογικο. ειδικα οταν εχεις παιδια δεν μπορεις να διαννοηθεις πως δινεις το παιδι σου. η γυναικα που ηξερα εγω κατεφυγε στο εξωτερικο και πηρε απο ορφανοτροφειο. Σοτωθηκαν και οι γονεις του. Το πηρε 4 ετων. θυμαμαι οτι ακομα και την πρωτη νυχτα μαζι του μου περιεγραφε μια παθολογικη αγαπη, απιστετυτη στοργη. Εδω στην ελλαδα δεν της εδιναν γιατι ηταν 44 ετωνShocked Το παιδι σημερα ειναι 15 ετων και φοιτεί στο κολλεγιο ΑθηνωνShocked της εχουν προσφερι απιστετυη μορφωση αλλα η αγαπη που της δινουν με εχει αφησει αφωνη. και το ελληνικο κρατος την θεωρησε ακαταλληλη για μητερα λογω ηλικιας. Ειχα ακουσει και ακποιες αλλες περιπτωσει αλλα αυτη επειδη την ηξερα ....με ειχε αγγιξει . Το φοβερο ειναι οτι το μικρο της εμοιαζε ρε παιδια μετα απο ενα σημειο και επειτα επιστευτα.

537 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 11:11 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι όντως απίστευτο πως γίνεται να μοιάζουν! Ξέρεις πόσες φορές μου λένε α ίδιος ο μπαμπάς του είναι! Και ναι δυστυχώς το Ελλαδιστάν μια ζωη σε όλα πίσω είναι! Υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που έχουν τεράστια αποθέματα αγάπης να δώσουν! Δυστυχώς δεν ξέρω τι σοι παιχνίδια παίζουν οι ανώτερες δυναμεις εκει έξω και δεν αξιώνουν τέτοιους ανθρώπους να γίνουν γονείς παρά κάτι ανθρωποειδή τέρατα... Τι να πεις!

538 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 11:37 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XaroulaTs έγραψε:
νατασσα έγραψε:Καλημερα εντε μ προς θεου καλα εγω δεν τ γραφω ολα ετσι μονο δν τ και αυτα ειναι η ατιμη συνηθεια κ ποτε δεν μ τ χουν ξαναπει ειλικρινα.Ως εκει καλα αν ενοχλει τοσο αλλα δν δεχομαι να μιλανε για μενα προσβλητικα δν λεω για σενα καλη μ. Το θεμα τελειωνει εδω θα συνεχισω να κανω συζητηση οπως εκανα κ ο καθε αντωνακης ας λεει οτι θελει.Ευχαριστω πολυ για την ενσταση σου οπως κ τ μητσαινα.Την καλημερα μου κ να εχουμε ομορφες κ ηρεμες συζητησεις
Δεν σου εχουν πει ποτε τιποτα, γιατι δεν σε διαβαζουν, δεν καταλαβαινει και καμια τι λες. Α, και δεν εκανε 'ενσταση' η Εδε. Ειπε κι αυτη οτι της εχεις πεταξει τα ματια εξω Shocked ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ. 
Κτλβς;;;;

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

539 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 12:30 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!Ειμαι ξυπνια απο τις 4 κ μιση!!!εμαθα χθες οτι αυριο ερχεται η αδυναμια μου και πεταξα απο την χαρα μου!!!!!Rolling Eyes Rolling Eyes καταλαβατε ποια ειναι η αδυναμια μου εεε????Twisted Evil Twisted Evil 

540 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 12:36 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρχεται το ΧΤΙΚΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!Ετοίμασε τα γάντια του μποξ Ντεμάκι!Razz Razz Razz Razz Razz Razz Άντε με το καλό να ορίσει!!!

541 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 1:06 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ακονιζω τα μαχαιρια μου!!!!
λοιπον κοτσομπολιο!!!παιρνει τηλ προχθες την πεθερα μου να μαθει αν εχει ερθει εδω να δει πως πανε τα λουλουδια της αν κραταω καθαρο το σπιτι καταλαβαινεις τωρα τις μαλακ@@ες της..της λεει η πεθερα μου"το σπιτι εχει νοικοκυρα τι να παω να ελεγξω??"και λεει αυτη "ε ναι εχει νοικοκυρα αλλα εσυ σαν πιο παλια νοικοκυρα ξερεις καλυτερα"μου γυρισαν τα ματια!!!πολι κακια ρε κοριτσια βγαζει!!χθες καθησα κ μιλησα με την πεθερα μου για ολα οσα μου κανει κ μου ειπε οτι θα κοιταξουν μηπως την παρουν!!αντε να δουμε θα παει??τωρα ξερεις ε θα ερθει αυριο και θα μου πει"παχυνες!"μες στο μελι θα σταζει το στοματακι της!!!

542 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 2:14 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τι κανετε?? σας εχασα τελευταια τι μου κανετε??
εφτασε η ωρα και το αγχος μεγαλο την κυριακη η βαπτιση.. μολις εχθες τελειωσα τις μπομπο και ειμαστε στην αναμονη... ουφφφ!!! εχουμε κανα νεακι συγκλονιστικο??

543 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 2:33 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?? σας εχασα τελευταια τι μου κανετε??
εφτασε η ωρα και το αγχος μεγαλο την κυριακη η βαπτιση.. μολις εχθες τελειωσα τις μπομπο και ειμαστε στην αναμονη... ουφφφ!!! εχουμε κανα νεακι συγκλονιστικο??
που εισαι παιδι μου και σε χασαμε απο πελατη???πηγες διακοπες??αντε με το καλο να γινει κ η βαφτηση..την κυριακη εχω κ εγω να παω σε μια βαφτηση κ δεν ξερω τι να βαλω γαμωτο!!!!!

544 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 5:45 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλοφώτιστο να ναι το παιδάκι σας, Νανά!
Ντέμι καλά κουράγια με το χτικιό..
Άσχετο, ήθελα να σας ρωτήσω τις μανούλες ..Στα μικρά σας πότε αρχίσατε τυρί?
Εδώ η παιδίατρος μου έχει δώσει το οκ για κάποια τυριά (παρμεζάνα από τον 6ο,ρικότα από τον 9ο, κρεμώδη στυλ φιλαδέλφια κλπ τώρα) και το είπα σε μια γνωστή μου από Ελλάδα και μου λέει πως πριν πάει 3 χρονών το παιδί δε δίνουν λέει κανένα!
Λέμε να πάμε Ελλάδα τον άλλο μήνα, εντάξει το φιλαδέλφια θα το βρω και κει, για μια βδομάδα δε χάλασε ο κόσμος -και σιγά το πολύ τυρί που τρώει η μικρή.
Αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό που μου πε!

545 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 5:50 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσια!

αντε νανα θα ξεμπερδευεις και με αυτο!

ντεμη διαβασα οτι ερχεται η γιαγιακα!!

546 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 5:54 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:Καλοφώτιστο να ναι το παιδάκι σας, Νανά!
Ντέμι καλά κουράγια με το χτικιό..
Άσχετο, ήθελα να σας ρωτήσω τις μανούλες ..Στα μικρά σας πότε αρχίσατε τυρί?
Εδώ η παιδίατρος μου έχει δώσει το οκ για κάποια τυριά (παρμεζάνα από τον 6ο,ρικότα από τον 9ο, κρεμώδη στυλ φιλαδέλφια κλπ τώρα) και το είπα σε μια γνωστή μου  από Ελλάδα και μου λέει πως πριν πάει 3 χρονών το παιδί δε δίνουν λέει κανένα!
Λέμε να πάμε Ελλάδα τον άλλο μήνα, εντάξει το φιλαδέλφια θα το βρω και κει, για μια βδομάδα δε χάλασε ο κόσμος -και σιγά το πολύ τυρί που τρώει η μικρή.
Αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό που μου πε!
οχι απο 10 ετων. Η κορη μου τρωει τυρι απο 8 μηνων μανουρι, ανθτρυο και φετα που την εχω ξαλμυρισει ολο το βραδυ. και στα τρια παιδια μου δεν ειχα τετοιες οδηγιες ουτε το εχω ακουσει απο γωνστη μου.

547 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 6:18 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μου φάνηκε κι εμένα κουλό, να σου πω..

548 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 6:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε καλε ποσα παιδακια εχω δει σε καφετεριες , παρτι να τρωνε τοστακια και τυροπιτακια? τι λεμε τωρα? στην Ελλαδα οι γιατροι .ου δινεουν πολυ σημασια στην διατροφη των παιδιων Mad Razz 

549 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 9:38 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μονο για διακοπες ειμαι με τα χαλια οικονομικα μου.. ειχα να ετοιμασω 170 μπομπο και οποτε ειχα ελευθερη ωρα εκανα και επιτελους τελειωσαν... πηγα περιποιηθηκα τα νυχακια μου και σημερα και μου ανεβηκε λιγο η διαθεση.. εχω αγχος κοριτσια αρκετο και προσπαθω να χαλαρωσω για να χαρω την καθε στιγμη λιγο αργα θα με πειτε το θυμηθηκες αλλα τωρα που ξερω οτι ολα ειναι ετοιμα τωρα χαλαρωσα...!!

550 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Αυγ 30, 2013 2:11 pm

maria17


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?? σας εχασα τελευταια τι μου κανετε??
εφτασε η ωρα και το αγχος μεγαλο την κυριακη η βαπτιση.. μολις εχθες τελειωσα τις μπομπο και ειμαστε στην αναμονη... ουφφφ!!! εχουμε κανα νεακι συγκλονιστικο??
που εισαι παιδι μου και σε χασαμε απο πελατη???πηγες διακοπες??αντε με το καλο να γινει κ η βαφτηση..την κυριακη εχω κ εγω να παω σε μια βαφτηση κ δεν ξερω τι να βαλω γαμωτο!!!!!
καλησπέρα!!!!ντεμάκι Αγιο ΛΑΥΡΕΝΤΙΟ ΘΑ ΠΑΣ??? αν ναι,θα τα πούμε εκεί!!!! To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 328109  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 328109  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 22 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις