Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

501 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 7:18 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
roodie έγραψε:Καλά όσο για τα βρακιά, αυτά θα τα ετοιμάσω....Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!!!!!!!!
Έχω πολλά πράγματα ήδη έτοιμα από αδερφή και κουνιάδα. Οπότε δεν θα χρειαστώ και πάρα πολλά. Τα οποία θα πάρω λίγο πρίν μπώ στον ένατο.Και το δωμάτιο θα φτιαχτεί αφού γεννήσω. ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???
Προληπτική ξε-προληπτική , τοίμασε 5 πράματα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!Τουλάχιστον τα δικά σου. Σοκ έπαθα όταν με βάλαν στο νοσοκομείο στον 7ο και ήρθε μετά ο αντρούλης μου και μου έφερε μια τσάντα με τα χρειαζούμενα (κατ αυτόν) εντελώς άκυρη- ούτε μια νυχτικιά της προκοπής μέσα , να χωράω! .. Παραλίγο να γεννήσω επί τόπου από τη σύγχιση!

502 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 7:22 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:
roodie έγραψε:Καλά όσο για τα βρακιά, αυτά θα τα ετοιμάσω....Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!!!!!!!!
Έχω πολλά πράγματα ήδη έτοιμα από αδερφή και κουνιάδα. Οπότε δεν θα χρειαστώ και πάρα πολλά. Τα οποία θα πάρω λίγο πρίν μπώ στον ένατο.Και το δωμάτιο θα φτιαχτεί αφού γεννήσω. ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???
Προληπτική ξε-προληπτική , τοίμασε 5 πράματα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!Τουλάχιστον τα δικά σου.  Σοκ έπαθα όταν με βάλαν στο νοσοκομείο στον 7ο και ήρθε μετά ο αντρούλης μου και μου έφερε μια τσάντα με τα χρειαζούμενα (κατ αυτόν) εντελώς άκυρη- ούτε μια νυχτικιά της προκοπής μέσα , να χωράω!  .. Παραλίγο να γεννήσω επί τόπου από τη σύγχιση!

Αυτά να ξέρεις είναι ήδη έτοιμα. Είχαμε πρόσφατα πολύ άσχημη εμπειρία με μια φίλη και το πήρα γραμμή.Άσε που έχω κουνιάδα τζιμάνι και ξέρει όλα τα κατατόπια σπίτι μου! Πάντως για μένα η προσπάθεια μετράει. Κρίμα ο κακομοίρης....Τουλάχιστον στη δική σου περίπτωση πήγαν όλα καλά?

503 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 7:52 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Α, όσο για αυτό ούτε λόγος!!!! Η ανδραγαθία όμως ήταν άλλη , πήγε ΜΟΝΟΣ του και μου ψώνισε κάποια πράγματα που δεν είχα και μου τα έφερε μοσχοπλυμένα κιόλας!!

Όλα μια χαρούλα πήγαν, για αυτό και τα θυμόμαστε και γελάμε τώρα..

504 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 8:04 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:Α, όσο για αυτό ούτε λόγος!!!! Η ανδραγαθία όμως ήταν άλλη , πήγε ΜΟΝΟΣ του και μου ψώνισε  κάποια πράγματα που δεν είχα και μου τα έφερε μοσχοπλυμένα  κιόλας!!

Όλα μια χαρούλα πήγαν, για αυτό και τα θυμόμαστε και γελάμε τώρα..
Αυτός ο άντρας να ξέρεις είναι σωστό διαμάντι. Κι ένα τέτοιο έχω κι εγώ και το κρατάω σφιχτά στην αγκαλιά μου. Να τον προσέχεις....

505 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 8:26 am

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:
νατασσα έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Εγώ νομίζω ότι άλλο κοροϊδεύει η αγαπητή Χαρούλα... Ε;
Τον τροπο π εγραψα εεεε αστα να πανε αμα μπαινεις απο κινητο αυτα παθαινεις δεν εχει κ αδικο η κοπελα τωρα ειμαστε απο σταθερο υπολογιστη
Με συγχωρεις πολύ κοπέλα μου, αλλά αν ισχύει όντως αυτό, φταίει και παραφταιει, γιατί ο τρόπος που σχολιάζει είναι εριστικός. Άσε που έχουμε διαβάσει και πολυυυυ χειρότερα εδώ μέσα κατά καιρούΣ, αλλά μόνο εσένα είδα να σχολιάζει
Ο τροπος μου ειναι εριστικος κοπελια?? Μας εχει πεταξει τα ματια εξω η Νατασσα! Δεν βαζει ενα φωνηεν πουθενα, γραφει δν τν μ π κ τν, και σου φταιω εγω η εριστικη?? Ειλικρινα πες μου, μπορεις να διαβασεις αυτα που γραφει? Ή να τα κατανοησεις? Ειτε απο κινητο ειτε απο υπολογιστη, η Νατασσα εχει σοβαρο προβλημα εκφρασης, διατυπωσης, ορθογραφιας, ειρμου, συνοχης στη σκεψη στον λογο, κ.ο.κ.
Σαφως και εχουμε διαβασει πολυ χειροτερα εδω μεσα. Σχολιασα ομως χτες εκεινη (αλλά οχι μονο εκεινη), γιατι αρχισε να γραφει σε ενα θεμα που διαβαζω και παρακαλουθω, και με ξεκανε εντελως!
Ειλικρινα, εσυ Μητσαινα μπορεις να την διαβασεις και να την καταλαβεις? Ανετα? Δεν σου καιγεται ο εγκεφαλος?

506 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 8:29 am

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω δεν καταλαβε καν οτι προσπαθησες να την υποστηριξεις και να παρεις το μερος της, τι να λεμε τωρα... και τα εβαλε μαζι σου!!
Ηθελε να γινει και γιατρος λεει... jocolor

507 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:08 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ' αφήνω τόση ώρα και μιλάς, ακριβώς γιατί αποδεικνύεις την αλήθεια των γραφομένων μου. Κατά την ταπεινή μου δε γνώμη είσαι ο Αντώνης, αλλά κι αν δεν είσαι, επιθυμείς διακαώς να του μοιάσεις. Λυπάμαι για αυτό.

508 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:16 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα είχε βάλει παλιότερα και με τη zini. Τώρα με τη Νατάσσα... Όπως μπορεί ο καθένας να κάνει αισθητή την παρουσία του!!!

Παρεπιπτόντως που πήγε η zini? Της συνέβη κάτι? Ξέρει καμία???

509 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 11:10 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν βαζω φωνηεν κ ουτε προκειτε γιατι ετσι εμαθα να γραφω εν συντομια τ μικρα λογω τσατ παλαιοτερα κ μαρεσει τ τι ηθελα να γινω τ σε νοιαζει κ διαβαζεις αυτα π ποσταρω???προβλημα εγω δν εχω μ καμια κοπελα κ δν δημιουργησα ποτε το προβλημα τ χεις μ τντεαυτο σ αγαπητη μου

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

510 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 11:18 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Τα είχε βάλει παλιότερα και με τη zini. Τώρα με τη Νατάσσα... Όπως μπορεί ο καθένας να κάνει αισθητή την παρουσία του!!!

Παρεπιπτόντως που πήγε η zini? Της συνέβη κάτι? Ξέρει καμία???
Το καταλαβα οτι κατι δν παει καλα αλλα καμια φορα αν δν δεις και τν ροη της κουβεντας πως να σαι σιγουρη.γιαυτο αντεδρασα λιγο επιφυλακτικα ειναι κριμα να χαλανε συζητησεις,και,θεματα ετσι

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

511 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 2:30 pm

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νατασσα έγραψε:δν βαζω φωνηεν κ ουτε προκειτε
Σβρ?? Τ μ λες ρ πδ μ??

512 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα. Εγω θα συμφωνησω με την Χαρουλα οτι ειναι πραγματι κουραστικο να διαβαζεις ειτε ελληνικα μα λατινικους χαρακτηρες ειτε χωρις φωνηεντα. ναι καταλαβαινω οτι ετσι γουσταρει να γραφει καποιος αλλα οταν μπαίνεις στην διαδικασία να κάνεις ιντερνετικό διαλογο, θες να πεις την γνωμη σου, θες να πεις το προβλημα σου και ο αλλος να διαβασει το ποστ σου , καλο θα ειναι να μην τον βαζεις στην διαδικασια να σπαει το κεφαλι του με το ''τι θελει να πει ο ποιητης'' .Επισης δεν καταλαβαίνω γιατι θα πρέπει να ''βιάζουμε'' την ελληνική γλώσσα. Τώρα φυσικά ο καθένας γράφει όπως του αρεσει , όπως τον βολεύει αλλά ειναι πραγματικά κουραστικό. Συγνώμη Νατάσα. sunny 

513 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:24 pm

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα εντε μ προς θεου καλα εγω δεν τ γραφω ολα ετσι μονο δν τ και αυτα ειναι η ατιμη συνηθεια κ ποτε δεν μ τ χουν ξαναπει ειλικρινα.Ως εκει καλα αν ενοχλει τοσο αλλα δν δεχομαι να μιλανε για μενα προσβλητικα δν λεω για σενα καλη μ. Το θεμα τελειωνει εδω θα συνεχισω να κανω συζητηση οπως εκανα κ ο καθε αντωνακης ας λεει οτι θελει.Ευχαριστω πολυ για την ενσταση σου οπως κ τ μητσαινα.Την καλημερα μου κ να εχουμε ομορφες κ ηρεμες συζητησεις

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

514 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:28 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα νατασα. Λοιπον σημερα πρεπει να παω για να γραψω τον μικρο στον παιδικο. ..............και βαριεμαι...............

515 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:49 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα και πινω τον καφε μονη μου....
ede γιατι βαριεσαι να πας;; ε;; γιατι;;;
ΚαλημεραRazz 

516 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 9:57 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Ελα και πινω τον καφε μονη μου....
ede γιατι βαριεσαι να πας;; ε;; γιατι;;;
ΚαλημεραRazz 
σου λεω πολυ ομως. να ετοιμασω και τα τρια να βρω τον παιδικο, να παω ,να γυρισωνα μαγειρεψω .......μηπως το τελευταιο να το παρατησω και να παω για κανενα καφεδακι?Razz 

517 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 10:00 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ελα και πινω τον καφε μονη μου....
ede γιατι βαριεσαι να πας;; ε;; γιατι;;;
ΚαλημεραRazz 
σου λεω πολυ ομως. να ετοιμασω και τα τρια να βρω τον παιδικο, να παω ,να γυρισωνα μαγειρεψω .......μηπως το τελευταιο να το παρατησω και να παω για κανενα καφεδακι?Razz 
Ελααα υπομονηηη..Σε λιγες πια μερες θα "βολευεις" τα δυο μεγαλα και θα εχεις μονο το baby..Οποτε,μια χαρα και για καφεδακι τα πρωινα!
Τα απογευματα..ειναι μια αλλη ι(υ)στο(ε)ρια.......Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

518 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 10:40 pm

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:καλημερα νατασα. Λοιπον σημερα πρεπει να παω για να γραψω τον μικρο στον παιδικο. ..............και βαριεμαι...............
Παρε τον ποπο σ και προχωρα χαχαχα εγω αναμενω για τ χρονου καλη αρχη κ πηγαινε κ τν καφε π λεει η λιλυμπελ κ εγω μονη τν πινω,τν μικρη θα τν παρουν οι γονεις μ για μπανακι εγω εχω τ υδραυλικα μου δν παω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

519 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 1:00 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!

τι κανετε??

ρουντι εχουμε αγοραρο εεε??

εμεις πλεον εχουμε και καρδουλα που χτυπαει μια χαρα!!!

520 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 1:12 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgiap έγραψε:
roodie έγραψε:Καλά όσο για τα βρακιά, αυτά θα τα ετοιμάσω....Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!!!!!!!!
Έχω πολλά πράγματα ήδη έτοιμα από αδερφή και κουνιάδα. Οπότε δεν θα χρειαστώ και πάρα πολλά. Τα οποία θα πάρω λίγο πρίν μπώ στον ένατο.Και το δωμάτιο θα φτιαχτεί αφού γεννήσω. ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???
Προληπτική ξε-προληπτική , τοίμασε 5 πράματα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!Τουλάχιστον τα δικά σου. Σοκ έπαθα όταν με βάλαν στο νοσοκομείο στον 7ο και ήρθε μετά ο αντρούλης μου και μου έφερε μια τσάντα με τα χρειαζούμενα (κατ αυτόν) εντελώς άκυρη- ούτε μια νυχτικιά της προκοπής μέσα , να χωράω! .. Παραλίγο να γεννήσω επί τόπου από τη σύγχιση!
πες μου τετοια να παω να παρω ενα τσουβαλι κοιλοτες ανετες ανετες και πιτζαμες και σερβιετες τις τενα παρακαλω!!!!ουφ!!!!με αγχωσες!!!!απο δευτερα φτιαχνω βαλιτσα!!!

521 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 1:28 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας κ εγω απο τον 6 την ειχα ετοιμη λογω συσπασεων π σας ελεγα κ ειχε παρει κ θεση η μικρη αλλα μας εβγαλε την ψυχη τελειομηνη βγηκε ισα ισα να με φοβησει ηθελε π ελεγε και ο γιατρος μας χαχαχαχα To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 215994  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 215994  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 215994 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

522 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 3:25 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιουλιάνα μου αγόραρος τελικά, μα πάνω απ' όλα γερός μας είπε ο γιατρός. Ευτυχώς αγόρι θέλαμε και οι δύο.

Όσο για το θέμα της Νατάσας, κι εμένα με κουράζει ο τρόπος που γράφει τα ποσταρίσματά της. Υπάρχει και πιο κομψός τρόπος όμως να της το πεί κάποιος κι όχι να ειρωνεύεται.Εμένα αυτό με ενόχλησε...Χώρια που ο μοναδικός λόγος που η συγκεκριμένη (XaroulaTs)
κάνει ποσταρίσματα είναι για να την πεί σε κάποιον. Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα....
Κι όπως λέει μια παλιά παροιμία:'' η γλώσσα κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει...''

523 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 3:29 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Ιουλιάνα μου αγόραρος τελικά, μα πάνω απ' όλα γερός μας είπε ο γιατρός. Ευτυχώς αγόρι θέλαμε και οι δύο.

Όσο για το θέμα της Νατάσας, κι εμένα με κουράζει ο τρόπος που γράφει τα ποσταρίσματά της. Υπάρχει και πιο κομψός τρόπος όμως να της το πεί κάποιος κι όχι να ειρωνεύεται.Εμένα αυτό με ενόχλησε...Χώρια που ο μοναδικός λόγος που η συγκεκριμένη (XaroulaTs)
κάνει ποσταρίσματα είναι για να την πεί σε κάποιον. Αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα....
Κι όπως λέει μια παλιά παροιμία:'' η γλώσσα κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει...''
ρουντι σε ευχαριστω πολυ απλα οπως προαναφερθηκα δεν ηξερα οτι ενοχλει τοσο γιατι ποτε δεν μου το χαν πει με το καλο το αγορακι σας καλοτυχι να ναι κ μην ασχολουμαστε αλλο βρε κοριτσια να τωρα δεν σας κουραζω χαχαχχα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

524 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 3:34 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοπέλα μου αν μ' ενοχλούσε τόσο πολύ θα σου είχα στείλει ένα προσωπικό μήνυμα και θα στο έλεγα με όμορφο τρόπο για να το διορθώσεις. Τώρα απλά με κούραζε και μεχρι εκεί. ΈΛΕΟΣ! Υπάρχουν πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθώ κι όχι με τις εμπάθειες και τα κομπλεξαρίσματα του καθενός εδώ μέσα!Αλλά να μην μας περνάνε και για αφελείς....
Να χαίρεσαι την κοράκλα σου κοπέλα μου......

525 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 21 Empty Απ: To ''cafe'' μας Πεμ Αυγ 29, 2013 3:36 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Κοπέλα μου αν μ' ενοχλούσε τόσο πολύ θα σου είχα στείλει ένα προσωπικό μήνυμα και θα στο έλεγα με όμορφο τρόπο για να το διορθώσεις. Τώρα απλά με κούραζε και μεχρι εκεί. ΈΛΕΟΣ! Υπάρχουν πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθώ κι όχι με τις εμπάθειες και τα κομπλεξαρίσματα του καθενός εδώ μέσα!Αλλά να μην μας περνάνε και για αφελείς....
Να χαίρεσαι την κοράκλα σου κοπέλα μου......
Σε ευχαριστω πολυ ρουντι μου να σαι καλα.Αντε σε λιγο καιρο θα μας λες για τον παιδαρο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις