Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

476 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 12:59 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Να ' μαι κι εγώ. Πάντως Ντεμάκι ούτε εγώ έχω καταλάβει γιατί λένε πως στα αγόρια πρέπει να προσέχουμε περισσότερο. Θα ρωτήσω καμιά παλιά και θα σου πώ!!!! Σήμερα είσαι καλύτερα?
πια παλια μαρη κ εσυ;;;οι παλιες ουτε υπερηχους δεν κανανε ουτε σε γυναικολογους πηγαιναν που να ξερουν απο αυτα;;;βλεπαν την περιοδο και νομιζαν οτι καθαριζουν!!!απο τι;;;αντε βγαλε ακρη!!!
Δεν θελω γνωμες απο παλιες "καηκα"απο παλια και κυριολεκτικα και μεταφορικα αφου η ξερολας το χτικιο πηγε και πηρε βεντουζες τον αντρα μου και τον εκαψε την πλατη!!ετρεχε με τις φωτιες στην πλατη μες στο σπιτι ο ανθρωπος!!!καηκε ο καναπες της και παραδιπλα απο την φωτια ειχε το μπουκαλι με το οινοπνευμα να κανει μπαμ να καουμε ζωντανοι!!τα μικρα να κλαινε και να ουρλιαζουν απο τον φοβο τους και να ακουει η βλαμμενη μπινελικια και να με μπριζωνει περισσοτερο!!αφου δεν την εριξα στην φωτια να απαλλαγω μια και καλη θα πρεπει να με ευγνωμονει!!!
Οπως καταλαβαινεις αμα ακουω"συμβουλες απο παλιες"βγαζω καντιλες.κανω ασχημους συνειρμους!!!

477 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 1:18 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked πότε έγινε αυτό???Ε ρε το χτικιό ζωγραφίζει λέμεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

478 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 1:58 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τον Μαρτιο που μας περασε!!!τι ζωγραφιζει;;;εχει κανει μια ωραια ζωγραφια στην πλατουλα του αντρα μου ανεξιτηλη μικαμε!!!χαρτη!!!!

479 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 1:59 pm

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια ομορφα! Θα απαντησω στο Ντεμακι για το καρδιοτοκογραφημα..Οντως ειναι νωρις ο 6ος μηνας. Απο την 27η εβδομαδα κι επειτα μπορεις να κανεις κι αυτο γιατι πιο πριν το μηχανημα δεν πιανει τις συσπασεις και δεν θα ειναι σωστο το αποτελεσμα ωστε να το εκτιμησει ο γιατρος.Επισης δεν θα μπορει να συνδυασει τις συσπασεις με τις κινησεις του μωρου ..
Τις συσπασεις, εφοσον τις καταλαβαινεις κι εφοσον ειναι πανω απο 3 την ωρα, τοτε καλα θα κανεις να ξεκουραζεσαι και οσα σου ειπε..
Προσοχη, γιατι τα αγορακια ειναι και λιγο..τζαναμπετικα απο γεννησιμιου τους!Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλησπερα!!ξερεις για καποια στιγμη αμφεβαλα για τον γιατρο μου και εβαλα την ξαδερφη μου που ειχε κ αυτη κατι πρκβληματα κ αυτη στον 6ο μηνα(τρυπισε ο σακος)και τον ρωτησε και ειπε κ αυτος οτι και να το κανω δεν πιανει συσπασεις!!και ετσι ησυχασα λιγο!!
γιατι λενε οτι στα αγορακια πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικες;;ποτε δεν το καταλαβα αυτο!!τι διαφορα εχουν απο τα κορκτσακια;
κοριτσια εγω προσπαθω να προσεχω δεν ειναι οτι ειμαι στον κοσμο μου ομως δεν μπορω να ειμαι αραχτη στον καναπε και να αφηνω τα παιδια να μου το κανουν λαμπογυαλο,μετα για τις βολτες..εχω δυο ζωηρα παιδια,γινεται να τα κλεισω μεσα στο σπιτι;;θα αφυνιασουν!!δεν ειπα οτι θα ανεβω στην τραμπαλα και στο τραμπολινο ομως δεν γινεται να κατσω σπιτι!!οσες ειναι μανουλες το καταλαβαινουν αυτο!!εδω μεγαλοι ανθρωποι και μας χαλαει να μεινουμε μεσα.ποσο περισσοτερο στα παιδια!!
Δεν σε κατηγορούμε καλό μου ίσα ίσα σε καταλαβαίνουμε και απλά νοιαζόμαστε και ανησυχούμε! Smile

480 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 2:10 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια ομορφα! Θα απαντησω στο Ντεμακι για το καρδιοτοκογραφημα..Οντως ειναι νωρις ο 6ος μηνας. Απο την 27η εβδομαδα κι επειτα μπορεις να κανεις κι αυτο γιατι πιο πριν το μηχανημα δεν πιανει τις συσπασεις και δεν θα ειναι σωστο το αποτελεσμα ωστε να το εκτιμησει ο γιατρος.Επισης δεν θα μπορει να συνδυασει τις συσπασεις με τις κινησεις του μωρου ..
Τις συσπασεις, εφοσον τις καταλαβαινεις κι εφοσον ειναι πανω απο 3 την ωρα, τοτε καλα θα κανεις να ξεκουραζεσαι και οσα σου ειπε..
Προσοχη, γιατι τα αγορακια ειναι και λιγο..τζαναμπετικα απο γεννησιμιου τους!Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλησπερα!!ξερεις για καποια στιγμη αμφεβαλα για τον γιατρο μου και εβαλα την ξαδερφη μου που ειχε κ αυτη κατι πρκβληματα κ αυτη στον 6ο μηνα(τρυπισε ο σακος)και τον ρωτησε και ειπε κ αυτος οτι και να το κανω δεν πιανει συσπασεις!!και ετσι ησυχασα λιγο!!
γιατι λενε οτι στα αγορακια πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικες;;ποτε δεν το καταλαβα αυτο!!τι διαφορα εχουν απο τα κορκτσακια;
κοριτσια εγω προσπαθω να προσεχω δεν ειναι οτι ειμαι στον κοσμο μου ομως δεν μπορω να ειμαι αραχτη στον καναπε και να αφηνω τα παιδια να μου το κανουν λαμπογυαλο,μετα για τις βολτες..εχω δυο ζωηρα παιδια,γινεται να τα κλεισω μεσα στο σπιτι;;θα αφυνιασουν!!δεν ειπα οτι θα ανεβω στην τραμπαλα και στο τραμπολινο ομως δεν γινεται να κατσω σπιτι!!οσες ειναι μανουλες το καταλαβαινουν αυτο!!εδω μεγαλοι ανθρωποι και μας χαλαει να μεινουμε μεσα.ποσο περισσοτερο στα παιδια!!
Δεν σε κατηγορούμε καλό μου ίσα ίσα σε καταλαβαίνουμε και απλά νοιαζόμαστε και ανησυχούμε! Smile
το βλεπω και σας ευχαριστω πολυ!!απλα δικαιολογουμε καπως...ξερεις τι ειναι σπαστικο λιγακι να σου λενε προσεχε κ προσεχε οτααν εσυ δεν το κανεις απο το ξερο σου το κεφαλι κ δεν πρροσεχεις αλλα επειδη δεν γινεται αλλιως!!για παραδειγμα με βλεπουν εδωω οι δικοι μου αγκαλια με την 3χρονη κορη μου και μου κεν εισαι τρελη να μην την παρεις αστην κατω κ τετοια!!η αθανασουλα μου ειναι κολλημενη πανω μου και ενα παιδι πολυ απαιτητικο!!θα κλαψει και θα πεσει στα πατωματα για να την παρω αγκαλια και δεεν θα πεσει στα μαλακα!!οπου βρει.σε γωνια. θα ειναι;σε λασπη θα ειναι;οπου να'ναι δεν θα κοιταξει να μην χτυπθσει.γινεται επικυνδηνη για να καταλαβεις.ε δεν γινεται να μην την παρω!!γιατι μετα αν πεσει κ χτυπισει καπου ασχημα θα χτυπαω το κεφαλι μου!!το ιδιο γινεεται και οταν ζηταει κατι να της δωσω η κατι να παιξουμε!!θελωντας κ μη κανω χαζομερες που δεεν μπορω να τις αποφευγω συνεχεια!!

481 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 2:29 pm

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νατασσα έγραψε:Εντε μηπως εχει σταϋλοκοκκοτεμενα η δικια μ τ παθε απο κουνουπι.γεμισε πληγες π στ θαλασσα ανοιγαν φευγει με αντιβιωση κ αλοιφες κ αλλαγμα σεντονιων πλυσιμο ολα καλα.για ρνψτα το
Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ (ΚΑΙ ΟΙ 12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ)!!!!! Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 

482 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 2:38 pm

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καταλαβαίνω απόλυτα Ντεμάκι δεν χρειάζεται να δικαιολογείσαι. Απλά μπορείς πχ στο παράδειγμα που ανέφερες να καθίσεις σε μια καρέκλα ή στον καναπέ και να πάρεις την μικρούλα αγκαλίτσα ωστέ και αυτή να έχει την μανούλα της και εσύ να μην επιβαρύνεις την μέση σου. Φαντάζομαι οτι το κάνεις ήδη απλά σου δίνω ένα παράδειγμα τι εννοώ όταν λέω να προσέχεις(για μένα προσωπικά μιλάω). Smile

483 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:11 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααχ τι ωραια!!!!εβαλα τικερ!!!! To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 328109  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 328109  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 328109 

484 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:14 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ αγόρασα σκουφίιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

485 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:22 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Εγώ αγόρασα σκουφίιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
για το μωρο????εγω ανυπομονω να δροσισει λιγο και να παω να ψωνισω για τον μπεμπακο μου!!!!

486 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:29 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ Ντεμάκι δεν αγοράζω τίποτα άλλο μέχρι να γεννήσω. Μόλις βγήκαμε όμως απ' τη Β' επιπέδου κι αφού μας είπε ο γιατρός όλα καλά, πήγα και πήρα για το καλό ένα σκουφάκι....

487 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:35 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μεχρι στιγμης εχω παρει 4 φανελακια..μα οταν γεννησεις δεν θα πρεπει να εχεις καποια πραγματα ηδη??πχ κουβερτες φανελακια,φορμακια..ενα σωρο πραγματα που πρεπει να τα εχεις πριν γεννησεις γιατι δεν ξερεις(χτυπα ξυλο) ποτε θα γεννησεις..εγω θα ετοιμασω και την βαλιτσα μου απο τωρα πολυ αγχος το εχω αυτο το πραγμα να εχω ετοιμα τα βρακια μου βρε παιδι μου κατι να μου συμβει...μην γελας..σε βλεπω!!!!Razz Razz μετα οταν γεννησεις μες στον χειμωνα θα εχεις τον χρονο με το μωρο να τρεχεις για ψωνια φρεσκογεννημενη??

488 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:41 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά όσο για τα βρακιά, αυτά θα τα ετοιμάσω....Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!!!!!!!!
Έχω πολλά πράγματα ήδη έτοιμα από αδερφή και κουνιάδα. Οπότε δεν θα χρειαστώ και πάρα πολλά. Τα οποία θα πάρω λίγο πρίν μπώ στον ένατο.Και το δωμάτιο θα φτιαχτεί αφού γεννήσω. ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???

489 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:47 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε μα πες οτι εχεις ηδη πραγματα!!!εγω αγοριστικα δεν εχω τιποτα απολυτως!!!πρεπει να τα παρω ολα απο την αρχη εκτως απο κουνια που ειχα ουδετερη και την προικα της κουνιας!!
βρε ρουντι δεν ανυπομονεις να περασει ο καιρος να το παρεις αγκαλιτσα???αμα σου πω τι εκανα χθες θα γελας!!!!η μικρη της αδερφης μου ακομα θηλαζει.και μου την εδωσε αγκαλια!ε και της λεω"που ειναι το μαμ?"και αρχισε να ψαχνει το βυζι μου για να πιπιλισει!!!!μουρλαθικα μιλαμε!!!!ανυπομονω να μυρισω παλι μωρακι!!!! To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 328109 

490 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:52 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν ανυπομονώ λέει??? Θέλω να δώ τα μουτράκια του πως είναι! Θέλω να ρουφήξω διπλίτσες και ποπουδάκι. Αλλά από την άλλη λέω κάτσε εκεί που είσαι. Είναι ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ για να κάνεις την εμφάνισή σου!

491 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 5:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι βρε ειναι νωρις λλα δεν περναει και ο καιρος!!!παει σιγα σιγα!!ε μα οταν λες δεν θελω να μεγαλωσω περναει ο καιρος για ποτε ημουν 19 και εφτασα 25 δεν καταλαβα!!!τωρα βρηκαν να μην περνανε οι μηνες!!!!

492 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:29 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XaroulaTs έγραψε:
νατασσα έγραψε:Εντε μηπως εχει σταϋλοκοκκοτεμενα η δικια μ τ παθε απο κουνουπι.γεμισε πληγες π στ θαλασσα ανοιγαν φευγει με αντιβιωση κ αλοιφες κ αλλαγμα σεντονιων πλυσιμο ολα καλα.για ρνψτα το
Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ (ΚΑΙ ΟΙ 12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ)!!!!! Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 
Γιατι αντιδρας ετσι?Εμενα μου το παθε η μικρη μ απο αλλεργια ζσε κουνουπι,γιαυτο τ λεω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

493 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:32 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
νατασσα έγραψε:Εντε μηπως εχει σταϋλοκοκκοτεμενα η δικια μ τ παθε απο κουνουπι.γεμισε πληγες π στ θαλασσα ανοιγαν φευγει με αντιβιωση κ αλοιφες κ αλλαγμα σεντονιων πλυσιμο ολα καλα.για ρνψτα το
Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ (ΚΑΙ ΟΙ 12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ)!!!!! Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 
Γιατι αντιδρας ετσι?Εμενα μου το παθε η μικρη μ απο αλλεργια ζσε κουνουπι,γιαυτο τ λεω
αυτο ειχε αγαπητη μου. απο κουνουπι. νομιζαμε οτι ειναι μυκητας απο ζωο αλλα στην καλλιεργεια που εγινε δεν βρεθηκαν ιχνη μυκητων. απο κωλοκουνουπο ηταν. και ακομα τραβιεμαι.

494 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:38 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
νατασσα έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
νατασσα έγραψε:Εντε μηπως εχει σταϋλοκοκκοτεμενα η δικια μ τ παθε απο κουνουπι.γεμισε πληγες π στ θαλασσα ανοιγαν φευγει με αντιβιωση κ αλοιφες κ αλλαγμα σεντονιων πλυσιμο ολα καλα.για ρνψτα το
Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ (ΚΑΙ ΟΙ 12 ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ)!!!!! Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 
Περαστικα σας εντε μ το χω τραβηξει ευτηχως ο γιατρος μ το αντιληφθηκε γρηγορα αλοιφες κ αντιβιωση ξερω ειναι ταλαιπωρια για το παιδακι πιο πολυ
Γιατι αντιδρας ετσι?Εμενα μου το παθε η μικρη μ απο αλλεργια ζσε κουνουπι,γιαυτο τ λεω
αυτο ειχε αγαπητη μου. απο κουνουπι. νομιζαμε οτι ειναι μυκητας απο ζωο αλλα στην καλλιεργεια που εγινε δεν βρεθηκαν ιχνη μυκητων. απο κωλοκουνουπο ηταν. και ακομα τραβιεμαι.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

495 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:41 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ νομίζω ότι άλλο κοροϊδεύει η αγαπητή Χαρούλα... Ε;

496 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:44 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Εγώ νομίζω ότι άλλο κοροϊδεύει η αγαπητή Χαρούλα... Ε;
Τον τροπο π εγραψα εεεε αστα να πανε αμα μπαινεις απο κινητο αυτα παθαινεις δεν εχει κ αδικο η κοπελα τωρα ειμαστε απο σταθερο υπολογιστη

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

497 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:50 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατασσα έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Εγώ νομίζω ότι άλλο κοροϊδεύει η αγαπητή Χαρούλα... Ε;
Τον τροπο π εγραψα εεεε αστα να πανε αμα μπαινεις απο κινητο αυτα παθαινεις δεν εχει κ αδικο η κοπελα τωρα ειμαστε απο σταθερο υπολογιστη
Με συγχωρεις πολύ κοπέλα μου, αλλά αν ισχύει όντως αυτό, φταίει και παραφταιει, γιατί ο τρόπος που σχολιάζει είναι εριστικός. Άσε που έχουμε διαβάσει και πολυυυυ χειρότερα εδώ μέσα κατά καιρούΣ, αλλά μόνο εσένα είδα να σχολιάζει

498 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:54 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
νατασσα έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Εγώ νομίζω ότι άλλο κοροϊδεύει η αγαπητή Χαρούλα... Ε;
Τον τροπο π εγραψα εεεε αστα να πανε αμα μπαινεις απο κινητο αυτα παθαινεις δεν εχει κ αδικο η κοπελα τωρα ειμαστε απο σταθερο υπολογιστη
Με συγχωρεις πολύ κοπέλα μου, αλλά αν ισχύει όντως αυτό, φταίει και παραφταιει, γιατί ο τρόπος που σχολιάζει είναι εριστικός. Άσε που έχουμε διαβάσει και πολυυυυ χειρότερα εδώ μέσα κατά καιρούΣ, αλλά μόνο εσένα είδα να σχολιάζει
Και τι να κανω εγω ρε κοπελια εγω μια αποψη ειπα στην κοπελα επειδη το χω περασει με την μικρη μ κ βρηκα κ τον μπελα αλλα δεν καταλβαινω τι ακριβως σε ενοχλει το τι δεν εκφραστηκα σωστα ορθογραφικος.Η το οτι με σχολιασε δεν ξερω τι σε ενοχλει,και δυστηχως δεν μπορω να επιλεξω ποιος θα σχολιαζει τι,οτι δεν μαρεσει τροπος δεν μαρεσει αλλα συνηθως αποφευγω να απανταω η να δινω σημασια.ΤΩρα με συγχωρεις και για τον τροπο π γραφω λιγο αποτομα δηλαδη.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

499 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 6:58 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ότι σε σχολίασε κοπελιά, εννοείται. Δεν είναι καμια μας Μπαμπινιώτης εδώ μέσα. Αν όμως νιώθειΣ ότι ανακατευτηκα χωρίς δικαίωμα ή ότι με κάποιο τρόπο σε έθιξα, σου ζητώ συγνωμη

500 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 20 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 28, 2013 7:00 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Το ότι σε σχολίασε κοπελιά, εννοείται. Δεν είναι καμια μας Μπαμπινιώτης εδώ μέσα. Αν όμως νιώθειΣ ότι ανακατευτηκα χωρίς δικαίωμα ή ότι με κάποιο τρόπο σε έθιξα, σου ζητώ συγνωμη
Οχι βρε προς θεου χαχαχαχ απλα να καταλαβω ηθελα λοιπον σας αφηνω να παω βολτα τη μικρη μ ισως μπω το βραδυ απο τ κιν θεε μ και ασε ν σχολιαζουν οτι θελουν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις