Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

451 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 2:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Καλή αρχή στον παιδικό. Πόσο είπαμε είναι ο σπόρος?
Ευχαριστουμε. Τωρα κοντευει τα 4 . Ειναι λιγο δσυκολος, θα με ταλαιπωρησει λιγο αλλα μια και θα ειναι και η θεια του εκει(αν και δεν θα τον εχει αυτη απο οτι μου ειπε) ελπιζω να το δει λιγο καλυτερα το θεμα σχολειο. Rolling Eyes Rolling Eyes 

452 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 2:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Καλή αρχή στον παιδικό. Πόσο είπαμε είναι ο σπόρος?
Ευχαριστουμε. Τωρα κοντευει τα 4 . Ειναι λιγο δσυκολος, θα με ταλαιπωρησει λιγο αλλα μια και θα ειναι και η θεια του εκει(αν και δεν θα τον εχει αυτη απο οτι μου ειπε) ελπιζω να το δει λιγο καλυτερα το θεμα σχολειο. Rolling Eyes Rolling Eyes 
εδε γιατι δεν πηγε πρωνηπια;

453 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 2:40 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To δει δεν το δει αλλιώς το θέμα... δεν έχει άλλη επιλογή. Μπορεί να βασανιστείς λίγο στην αρχή αλλά μετά μπορεί να στρώσει...
Ελπίζουμε πάντα...

454 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 3:01 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Καλή αρχή στον παιδικό. Πόσο είπαμε είναι ο σπόρος?
Ευχαριστουμε. Τωρα κοντευει τα 4 . Ειναι λιγο δσυκολος, θα με ταλαιπωρησει λιγο αλλα μια και θα ειναι και η θεια του εκει(αν και δεν θα τον εχει αυτη απο οτι μου ειπε)  ελπιζω να το δει λιγο καλυτερα το θεμα σχολειο. Rolling Eyes Rolling Eyes 
εδε γιατι δεν πηγε πρωνηπια;
Δεν ειχα κανει αιτηση και δεν ηθελα να παει γιατι θεωρω οτι ειναι μικρος ακομα. Η νυφη μου μεβαλε στο τρυπακι για το εσπα και μονο στον δικο της σταθμο δηλωσα. Ομικρος αν και διακιουται προνηπιο δεν θα μπορουσε να συνεργαστει (εχει καποια θεματα) Οποτε θα παει φετος παιδικο , θα δω τι θα μου πουν οι δασκαλες, θα τον παω και γαι τα θεματα του και αν κριθει καλυτερο θα παει του χρονου προνηπιο αντι για νηπιο. Αυτο βεβαια με χαρτι απο απο αρμοδιο φορεα. μπορει ακομα και επαναλειψη νηπιου αλλα επειδη εκει φευγουν οι ΄΄φιλοι΄΄ μπορει να ειναι δυσκολοτερο για το παιδι.

455 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 3:18 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Καλή αρχή στον παιδικό. Πόσο είπαμε είναι ο σπόρος?
Ευχαριστουμε. Τωρα κοντευει τα 4 . Ειναι λιγο δσυκολος, θα με ταλαιπωρησει λιγο αλλα μια και θα ειναι και η θεια του εκει(αν και δεν θα τον εχει αυτη απο οτι μου ειπε)  ελπιζω να το δει λιγο καλυτερα το θεμα σχολειο. Rolling Eyes Rolling Eyes 
εδε γιατι δεν πηγε πρωνηπια;
Δεν ειχα κανει αιτηση και δεν ηθελα να παει γιατι θεωρω οτι ειναι μικρος ακομα. Η νυφη μου μεβαλε στο τρυπακι για το εσπα και μονο στον δικο της σταθμο δηλωσα. Ομικρος αν και διακιουται προνηπιο δεν θα μπορουσε να συνεργαστει (εχει καποια θεματα) Οποτε θα παει φετος παιδικο , θα δω τι θα μου πουν οι δασκαλες, θα τον παω και γαι τα θεματα του και αν κριθει καλυτερο θα παει του χρονου προνηπιο αντι για νηπιο. Αυτο βεβαια με χαρτι απο απο αρμοδιο φορεα. μπορει ακομα και επαναλειψη νηπιου αλλα επειδη εκει φευγουν οι ΄΄φιλοι΄΄ μπορει να ειναι δυσκολοτερο για το παιδι.
καταλαβα!!περαστικα να ειναι τα θεματακια σας!!

456 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 3:20 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!δεν μας ειπες..τι εγινε με τις πληγες του μικρου;

457 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 9:56 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντεμάκι πήγες στο γιατρό? Όλα καλά??? Όταν μπορέσεις στείλε να μας πείς....!!!!!!!!!

458 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 10:00 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Α!δεν μας ειπες..τι εγινε με τις πληγες του μικρου;
εχουν υποχωρησει αρκετα . με κρεμα και σταματησοαμε να πηγαινουμε θαλασσα γιατι τους τις ανοιγε.
Να σας πω, ξερεις καμια τα καρεκλακια αυτοκινητου nania? Κοιταξα λιγο στο νετ και μου φανηκαν φτηνιαρικα ......ξερετε αν ειναι καλα? με την ασφαλεια τους δεν θελω πειραματα αλλα μας εκαντσε εντελως θεοσταλτο. Φοβαμαι ομως αν η τιμη εχει να κανει με την ποιοτητα (που συνηθως εχει) ....δισταζω να το χρησιμοποιησω. Embarassed Rolling Eyes 

459 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 10:01 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον το ντεμακι κανει ηλιθιοτητες σαν τις δικες μου και στο τελος θα κατσει κρεβατι για να μην πω οτι θα τραβαει τις κοτσιδες της. κατσε μαρη σε ενα μερος λυσαξες με τα μπανια και τα ταξιδακια. Θα χτυπας την κεφαλα σου μετα στον τοιχο σαν εμενα.

460 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 10:07 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι είναι!Ελπίζω να της έβαλε χέρι ο γιατρός και να τον μαζέψει τον κ@@@@άκό της.Για να δούμε τι της είπε. Είμαι περίεργη. Εσύ πως τα πάς με το μικρό? Είδες καθόλου βελτίωση?

461 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 10:08 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:Α!δεν μας ειπες..τι εγινε με τις πληγες του μικρου;
εχουν υποχωρησει αρκετα . με κρεμα και σταματησοαμε να πηγαινουμε θαλασσα γιατι τους τις ανοιγε.
Να σας πω, ξερεις καμια τα καρεκλακια αυτοκινητου nania? Κοιταξα λιγο στο νετ και μου φανηκαν φτηνιαρικα ......ξερετε αν ειναι καλα? με την ασφαλεια τους δεν θελω πειραματα αλλα μας εκαντσε εντελως θεοσταλτο. Φοβαμαι ομως αν η τιμη εχει να κανει με την ποιοτητα (που συνηθως εχει) ....δισταζω να το χρησιμοποιησω. Embarassed Rolling Eyes 
Να μαι κ εγω εντε τα χει μια φιλη πολυ καλα και βολικα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

462 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:09 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια πηγα!!!να στρωσω κωλο κατω μου ειπε να σταματησω να σηκωνω την μικρη κ γενικα βαρος.μου ειπε οτι ειναι νωρις κ ακομη δεν μπορω να κανω ζωνη για να μετρησει τις συσπασεις κ λεω ρε γαμωτο αληθεια δεν μπορω η δεν θελει να μου κανει;εχει κανει καμια στον 6ο μηνα;

463 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:21 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι δν μπορεις ρε ντεμακι εγω απ τν 5μηνα εκανα για ι ειχε παρει θεση η δικια μ κ στν 7 ειχα συσπασεις κ γεννησα κ τελειομηνο ξεκουρασου ομως

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

464 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:32 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα έγραψε:Γιατι δν μπορεις ρε ντεμακι εγω απ τν 5μηνα εκανα για ι ειχε παρει θεση η δικια μ κ στν 7 ειχα συσπασεις κ γεννησα κ τελειομηνο ξεκουρασου ομως
οτι ειναι νωρις για να μου κανει μου ειπε.να σου πω δεν ρωτησα να μου πει τον λογο ομως οταν εφυγα αναρωτιομουν γιατι να μην μπορει;;αφου οντως κανω συσπασεις θα μπορεει να το δει ετσι.τι να πω με στεναχωρισε γιατι ηθελα να ξερω πως παει κ τωρα μου εκανε μονο υπερυχο κολπικο.

465 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:44 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρουντι δεν ξερω να σου πω. και στο χερι ειχε περασει εντελως. μετα απο λιγες ημερες εβγαλε στο ποδι. Τωρα πανε καλυτερα. καποιες εχουν κλεισει .Τωρα θα δω και αν ξαναπεταξει πουθενα μετα απο λιγες ημερες θα παω σε ενα πολυ καλο δερματολογο που εχω να δω τι θα γινει. προς το παρων με φαει το πλυσιμο με καυτα νερα ,μην ειναι τιποτα κολλητικό και κολλήσουν οι υπολοποι κια γενικα προσπαθουμε να τον προσεχουμε γιατι μωρο ειναι και αυτο και δεν μπορει να καταλαβει.

466 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:55 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Γιατι δν μπορεις ρε ντεμακι εγω απ τν 5μηνα εκανα για ι ειχε παρει θεση η δικια μ κ στν 7 ειχα συσπασεις κ γεννησα κ τελειομηνο ξεκουρασου ομως
οτι ειναι νωρις για να μου κανει μου ειπε.να σου πω δεν ρωτησα να μου πει τον λογο ομως οταν εφυγα αναρωτιομουν γιατι να μην μπορει;;αφου οντως κανω συσπασεις θα μπορεει να το δει ετσι.τι να πω με στεναχωρισε γιατι ηθελα να ξερω πως παει κ τωρα μου εκανε μονο υπερυχο κολπικο.
Εμενα τ αντιθετο τ να σ πω να στε καλα κ οι 2 κ να μην αγχωνεσε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

467 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:58 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντε μηπως εχει σταϋλοκοκκοτεμενα η δικια μ τ παθε απο κουνουπι.γεμισε πληγες π στ θαλασσα ανοιγαν φευγει με αντιβιωση κ αλοιφες κ αλλαγμα σεντονιων πλυσιμο ολα καλα.για ρνψτα το

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

468 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 11:59 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα έγραψε:
demaki88 έγραψε:
νατασσα έγραψε:Γιατι δν μπορεις ρε ντεμακι εγω απ τν 5μηνα εκανα για ι ειχε παρει θεση η δικια μ κ στν 7 ειχα συσπασεις κ γεννησα κ τελειομηνο ξεκουρασου ομως
οτι ειναι νωρις για να μου κανει μου ειπε.να σου πω δεν ρωτησα να μου πει τον λογο ομως οταν εφυγα αναρωτιομουν γιατι να μην μπορει;;αφου οντως κανω συσπασεις θα μπορεει να το δει ετσι.τι να πω με στεναχωρισε γιατι ηθελα να ξερω πως παει κ τωρα μου εκανε μονο υπερυχο κολπικο.
Εμενα τ αντιθετο τ να σ πω να στε καλα κ οι 2 κ να μην αγχωνεσε
σε ευχαριστω πομυ!!να χαιρεσαι κ εσυ το παιδακι σου!

469 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 26, 2013 12:15 pm

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω πολυ ντεμακιI love you 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

470 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 7:00 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερα κοριτσια!

ντεμη να ξεκουραζεσαι τωρα κοπελα μου

471 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 9:00 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια ομορφα! Θα απαντησω στο Ντεμακι για το καρδιοτοκογραφημα..Οντως ειναι νωρις ο 6ος μηνας. Απο την 27η εβδομαδα κι επειτα μπορεις να κανεις κι αυτο γιατι πιο πριν το μηχανημα δεν πιανει τις συσπασεις και δεν θα ειναι σωστο το αποτελεσμα ωστε να το εκτιμησει ο γιατρος.Επισης δεν θα μπορει να συνδυασει τις συσπασεις με τις κινησεις του μωρου ..
Τις συσπασεις, εφοσον τις καταλαβαινεις κι εφοσον ειναι πανω απο 3 την ωρα, τοτε καλα θα κανεις να ξεκουραζεσαι και οσα σου ειπε..
Προσοχη, γιατι τα αγορακια ειναι και λιγο..τζαναμπετικα απο γεννησιμιου τους!Laughing Laughing Laughing Laughing 

472 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 12:03 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Γεια σας κοριτσια ομορφα! Θα απαντησω στο Ντεμακι για το καρδιοτοκογραφημα..Οντως ειναι νωρις ο 6ος μηνας. Απο την 27η εβδομαδα κι επειτα μπορεις να κανεις κι αυτο γιατι πιο πριν το μηχανημα δεν πιανει τις συσπασεις και δεν θα ειναι σωστο το αποτελεσμα ωστε να το εκτιμησει ο γιατρος.Επισης δεν θα μπορει να συνδυασει τις συσπασεις με τις κινησεις του μωρου ..
Τις συσπασεις, εφοσον τις καταλαβαινεις κι εφοσον ειναι πανω απο 3 την ωρα, τοτε καλα θα κανεις να ξεκουραζεσαι και οσα σου ειπε..
Προσοχη, γιατι τα αγορακια ειναι και λιγο..τζαναμπετικα απο γεννησιμιου τους!Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλησπερα!!ξερεις για καποια στιγμη αμφεβαλα για τον γιατρο μου και εβαλα την ξαδερφη μου που ειχε κ αυτη κατι πρκβληματα κ αυτη στον 6ο μηνα(τρυπισε ο σακος)και τον ρωτησε και ειπε κ αυτος οτι και να το κανω δεν πιανει συσπασεις!!και ετσι ησυχασα λιγο!!
γιατι λενε οτι στα αγορακια πρεπει να ειμαστε πιο προσεκτικες;;ποτε δεν το καταλαβα αυτο!!τι διαφορα εχουν απο τα κορκτσακια;
κοριτσια εγω προσπαθω να προσεχω δεν ειναι οτι ειμαι στον κοσμο μου ομως δεν μπορω να ειμαι αραχτη στον καναπε και να αφηνω τα παιδια να μου το κανουν λαμπογυαλο,μετα για τις βολτες..εχω δυο ζωηρα παιδια,γινεται να τα κλεισω μεσα στο σπιτι;;θα αφυνιασουν!!δεν ειπα οτι θα ανεβω στην τραμπαλα και στο τραμπολινο ομως δεν γινεται να κατσω σπιτι!!οσες ειναι μανουλες το καταλαβαινουν αυτο!!εδω μεγαλοι ανθρωποι και μας χαλαει να μεινουμε μεσα.ποσο περισσοτερο στα παιδια!!

473 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 12:23 pm

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το καταλαβαινω μπορει να χω ενα αλλα χορταινει η ψυχουλα τς ξεδινει οταν παιζει.απλα προσεχε κοπελα μ μ τν εννοια τ βαρους κ της κοπωσης κ μ πιεζεσεταν δειςτοτι εισαι κουρασμενη

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

474 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 12:34 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα έγραψε:Το καταλαβαινω μπορει να χω ενα αλλα χορταινει η ψυχουλα τς ξεδινει οταν παιζει.απλα προσεχε κοπελα μ μ τν εννοια τ βαρους κ της κοπωσης κ μ πιεζεσεταν δειςτοτι εισαι κουρασμενη
εμ δεν θα χορταινει η ψυχουλα της στο παιχνιδι,το ενα κι ολας επειδη δεν εχει παρεακι στο σπιτι ισως να ζηταει και περισσοτερο την εξοδο!!προσεχω οσο μπορω το κανω,τωρα θα δωσω περισσοτερη προσοχη..αντε να περασουν αυτοι οι μηνες!!σαν τους φανταρους μετραω τις εβδομαδες!!!την πρωτη εγκυμοσυνη την χαιρεσαι!!ζεις καθε στιγμη!την δευτερη λιγο λιγοτερο..την τριτη λες γιατι να κραταει 9 μηνες;;;δεν μπορουσε ο θεος να το κανει 3-4 μηνες και να γεννιουντε;;τι καλα που θα ηταν;;

475 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 19 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 27, 2013 12:37 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ' μαι κι εγώ. Πάντως Ντεμάκι ούτε εγώ έχω καταλάβει γιατί λένε πως στα αγόρια πρέπει να προσέχουμε περισσότερο. Θα ρωτήσω καμιά παλιά και θα σου πώ!!!! Σήμερα είσαι καλύτερα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις