Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

651 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 9:43 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:
roodie έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ - ΣΟΝΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΑΣ - ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ/Η!

ΝΑΙ ΤΟ ΔΗΛΩΝΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ!!!
Εκδηλώθηκες μουσίτσα!!!Laughing Laughing Laughing 
Ε μα κόντευα να σκάσω όλο το καλοκαίρι που το κρατούσα μυστικό!Με μισή καρδιά πήγα Σκόπελο....Άστα να πάνε!Σταυρώστε με τώρα αν θέλετε!!!!

652 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 9:45 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω δεν σε σταυρωνω! αδυναμιες ειναι αυτες! αλλα οπως ειπα και πιο πανω τον βαρεθικα τον μπαγασα! same old, same old..

653 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:04 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:Μπα!Γιατι το λες αυτό??Σαν το φαντομά είχε εμφανιστει στο ξεκάρφωτο πριν καμποσο καιρο κ εκανε παρατήρηση σε εμένα γιατι τόλμησα να θίξω τον  Αντωναρο cyclops κ το spamming του!Βεεεεβαια!Συνετίστηκα δεν μπορω να πω!   To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 99132 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχαχαχαχα σου ειχε βαλει χερι χαχαχχααχχαχαχα
Ααααα και προσεχε μαρη και εσυ με τον Αντωνη- Αντωναρο γιατι μπορεί να ξαναφας χέριRazz Razz Razz Laughing Laughing Laughing αντωναρος με αντωναρο....................μπορει να περεξηγηθειςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ede στις Δευ Σεπ 02, 2013 10:14 am, 1 φορά

654 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:05 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο ντεμακι. /τωρα χαλαρωσε λιγο.
Νανα μου να σου ζήσει. Τι υπέροχο όνομα ειναι αυτό?

655 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:10 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου ζήσει Νανά να ναι γερή και καλοφωτισμένη! Πολύ ωραίο όνομα! Smile

Ντεμάκι χαίρομαι που είναι όλα καλά! Keep going! Razz 

656 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:11 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Μπραβο ντεμακι. /τωρα χαλαρωσε λιγο.
Νανα μου να σου ζήσει. Τι υπέροχο όνομα ειναι αυτό?
και μενα με αρεσει πολυ αλλα επειδη παραπεμπτει στη πεθερα ακομα ειναι φρεσκο και καπως ειμαι,.. βεβαια αλλο το παιδι μο αλλο η πεθερα μου.. ενα θα σας πω πηγε και πηρε σχεδον ιδιο φορεμα με το μωρο οχι το βαφτιστικο αυτο που το πηγα στη εκκλησια χαχαχα δεν μπορουσα να πω κατι αλλο μονο γελουσα.. και ελεγε συνεχεια η μικρη χρυσανθη η μεγαλη χρυσανθη με τα ιδια ρουχα... αντε καλα αφου σε κανει χαρουμενη χαλαω χατιρια εγω?? μπα...Very Happy Very Happy 

657 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:12 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:Να σου ζήσει Νανά να ναι γερή και καλοφωτισμένη! Πολύ ωραίο όνομα! Smile

Ντεμάκι χαίρομαι που είναι όλα καλά! Keep going! Razz 
σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 328109  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 328109 

658 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:32 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου ζησει Νανα!!!

ντεμη τωρα βαλε τον ποπο σου κατω!

659 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:34 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:

ντεμη τωρα βαλε τον ποπο σου κατω!

νωμιζω σωστοτερο θα ηταν το "ντεμη βαλε τον ποπο σου κατω! ΤΩΡΑ! γιατι σιγουρα ορθια θα ειναιLaughing

660 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:35 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:Να σου ζησει Νανα!!!

ντεμη τωρα βαλε τον ποπο σου κατω!

ευχαριστω πουλι μου.. πως παει η κοιλιτσα σου?? φουσκωνει?? ολα καλα??

661 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:41 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
inka έγραψε:Μπα!Γιατι το λες αυτό??Σαν το φαντομά είχε εμφανιστει στο ξεκάρφωτο πριν καμποσο καιρο κ εκανε παρατήρηση σε εμένα γιατι τόλμησα να θίξω τον  Αντωναρο cyclops κ το spamming του!Βεεεεβαια!Συνετίστηκα δεν μπορω να πω!   To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 99132 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχαχαχαχα σου ειχε βαλει χερι χαχαχχααχχαχαχα
Ααααα και προσεχε μαρη και εσυ με τον Αντωνη- Αντωναρο γιατι μπορεί να ξαναφας χέριRazz Razz Razz Laughing Laughing Laughing αντωναρος με αντωναρο....................μπορει να περεξηγηθειςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Laughing Laughing  Ελα μου ντε! Δεν ειναι αστεια πραμματα αυτα!Ας φυλαττουμεν λιγο τον κωλαρακο μας!

662 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:42 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:
ede έγραψε:
inka έγραψε:Μπα!Γιατι το λες αυτό??Σαν το φαντομά είχε εμφανιστει στο ξεκάρφωτο πριν καμποσο καιρο κ εκανε παρατήρηση σε εμένα γιατι τόλμησα να θίξω τον  Αντωναρο cyclops κ το spamming του!Βεεεεβαια!Συνετίστηκα δεν μπορω να πω!   To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 99132 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχαχαχαχα σου ειχε βαλει χερι χαχαχχααχχαχαχα
Ααααα και προσεχε μαρη και εσυ με τον Αντωνη- Αντωναρο γιατι μπορεί να ξαναφας χέριRazz Razz Razz Laughing Laughing Laughing αντωναρος με αντωναρο....................μπορει να περεξηγηθειςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing  Ελα μου ντε! Δεν ειναι αστεια πραμματα αυτα!Ας φυλαττουμεν λιγο τον κωλαρακο μας!
ναι και οχι τιποτα αλλο θα αποβληθουμε απο την Νομικη Razz Razz Razz Razz 

663 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:46 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
inka έγραψε:
ede έγραψε:
inka έγραψε:Μπα!Γιατι το λες αυτό??Σαν το φαντομά είχε εμφανιστει στο ξεκάρφωτο πριν καμποσο καιρο κ εκανε παρατήρηση σε εμένα γιατι τόλμησα να θίξω τον  Αντωναρο cyclops κ το spamming του!Βεεεεβαια!Συνετίστηκα δεν μπορω να πω!   To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 99132 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχαχαχαχα σου ειχε βαλει χερι χαχαχχααχχαχαχα
Ααααα και προσεχε μαρη και εσυ με τον Αντωνη- Αντωναρο γιατι μπορεί να ξαναφας χέριRazz Razz Razz Laughing Laughing Laughing αντωναρος με αντωναρο....................μπορει να περεξηγηθειςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing  Ελα μου ντε! Δεν ειναι αστεια πραμματα αυτα!Ας φυλαττουμεν λιγο τον κωλαρακο μας!
ναι και οχι τιποτα αλλο θα αποβληθουμε απο την Νομικη Razz Razz Razz Razz 
και εγω εχω ήδη αποβληθει μια φορα απο την Νομική...Rolling Eyes drunken

Cool Πριν την ιατρική ήμουν στην νομική,,,εκατσα ενα χρονο,,,,και μπραφ! δεν με σηκωνε το κλιμα!

664 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:47 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka πως παει το νινι??!?!?

665 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:48 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka έγραψε:
ede έγραψε:
inka έγραψε:
ede έγραψε:
inka έγραψε:Μπα!Γιατι το λες αυτό??Σαν το φαντομά είχε εμφανιστει στο ξεκάρφωτο πριν καμποσο καιρο κ εκανε παρατήρηση σε εμένα γιατι τόλμησα να θίξω τον  Αντωναρο cyclops κ το spamming του!Βεεεεβαια!Συνετίστηκα δεν μπορω να πω!   To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 99132 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχαχαχαχα σου ειχε βαλει χερι χαχαχχααχχαχαχα
Ααααα και προσεχε μαρη και εσυ με τον Αντωνη- Αντωναρο γιατι μπορεί να ξαναφας χέριRazz Razz Razz Laughing Laughing Laughing αντωναρος με αντωναρο....................μπορει να περεξηγηθειςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing  Ελα μου ντε! Δεν ειναι αστεια πραμματα αυτα!Ας φυλαττουμεν λιγο τον κωλαρακο μας!
ναι και οχι τιποτα αλλο θα αποβληθουμε απο την Νομικη Razz Razz Razz Razz 
και εγω εχω ήδη αποβληθει μια φορα απο την Νομική...Rolling Eyes drunken

Cool Πριν την ιατρική ήμουν στην νομική,,,εκατσα ενα χρονο,,,,και μπραφ! δεν με σηκωνε το κλιμα!
Μήπως γυρόφερνε ο Αντώνης στο αμφιθέατρο???

666 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:50 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νανακα καλοφωτιστο και ευλογημενο να ειναι το κοριτσακι σου! το νινι ειναι πολύ καλο!χαιρει άκρας ηρεμίας, ειναι πολύ χαμογελαστη, φαγανη και κοινωνική!τι άλλο να θελησω??Very Happy Very Happy Very Happy 

667 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 10:51 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roodie έγραψε:
inka έγραψε:
ede έγραψε:
inka έγραψε:
ede έγραψε:
inka έγραψε:Μπα!Γιατι το λες αυτό??Σαν το φαντομά είχε εμφανιστει στο ξεκάρφωτο πριν καμποσο καιρο κ εκανε παρατήρηση σε εμένα γιατι τόλμησα να θίξω τον  Αντωναρο cyclops κ το spamming του!Βεεεεβαια!Συνετίστηκα δεν μπορω να πω!   To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 99132 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing αχαχαχαχα σου ειχε βαλει χερι χαχαχχααχχαχαχα
Ααααα και προσεχε μαρη και εσυ με τον Αντωνη- Αντωναρο γιατι μπορεί να ξαναφας χέριRazz Razz Razz Laughing Laughing Laughing αντωναρος με αντωναρο....................μπορει να περεξηγηθειςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Laughing Laughing  Ελα μου ντε! Δεν ειναι αστεια πραμματα αυτα!Ας φυλαττουμεν λιγο τον κωλαρακο μας!
ναι και οχι τιποτα αλλο θα αποβληθουμε απο την Νομικη Razz Razz Razz Razz 
και εγω εχω ήδη αποβληθει μια φορα απο την Νομική...Rolling Eyes drunken

Cool Πριν την ιατρική ήμουν στην νομική,,,εκατσα ενα χρονο,,,,και μπραφ! δεν με σηκωνε το κλιμα!
Μήπως γυρόφερνε ο Αντώνης στο αμφιθέατρο???
χααχχαχααχχαχαχαχα    To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 215994  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 215994  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 215994  πεθαινωωω!!  Απο κάτι τετοιους πήρα των οματιών μου!!

668 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 11:07 am

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρε κοριτσια η zini υπέβαλλε ενα ερώτημα που περασε κ χαθηκε αναμεσα στα σχολια μας..." ποτε ξεκινησαν τα παιδακια σας να μιλανε κανονικα με ολοκληρωμρνες προτασεις?" ηθελε να μάθει.....

για κοπιαστε μαμαδες,,,,με πειρα,,,

669 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 11:24 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε θυμάμαι καθόλου βρε παιδια πότε ξεκίνησε η λόγοδιιαρροια. Απ´ο τότε βέβαια δεν το κλείνει το στοματάκι του το χρυσό μου. Και εγω φυσικά. Αφου παθαίνω κάθε χειμώνα ούτε και ξέρω ποσες φαρυγγιτιδες

670 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 11:55 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:ρε κοριτσια η zini υπέβαλλε ενα ερώτημα που περασε κ χαθηκε αναμεσα στα σχολια μας..." ποτε ξεκινησαν τα παιδακια σας να μιλανε κανονικα με ολοκληρωμρνες προτασεις?" ηθελε να μάθει.....  

για κοπιαστε μαμαδες,,,,με πειρα,,,
εμενα το ενα σε ηλικα 2μιση-3 ετων αλλα δεν ειανι και το πιο λαμπο παραδειγμα μιας και ειχε διαταραχη στην ομιλια και χρειαστηκε να επεμβει ειδικος. Ο δευτερος μια απο τα ιδια. Κοντευειτ α 4 και οι προτασεις του στερουν. Δεν βάζει αθρα, δεν χρησιμοποιει σωστα αντωνυμιες κτλ. Επισης απο Γεναρη πιθανοτατα θα πάει σε ειδικο . Οποτε απο δεικη μου πειρα................καμμένη.

671 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 12:00 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να πω οτι στους 3 μήνες που εκανε τις συνεδρειες οχι μονο μιλησε κανονικα θελαμε να πέσουμε απο το παραθυρο απο την πολυλογια. ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΙΛΗΣΕ.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  και μας τα εκανε καρουμπαλα

672 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 12:18 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νανακα να σου ζησει η χρυσανθη!!!!
κοριτσια κατω τον εχω τον κωλο μου!!βλεπω  χ factor να γελασω λιγο!!!
ζινι θα σου πω πρωτα για την μεγαλη μου.λοιπον αυτο το παιδι φοβομουν και ακομη φοβαμαι πως θα μου το παρει η nasa.ρε κοριτσια ενα χρονων αρχισε σιγα σιγα να λεει αρκετα.μεχρι εναμιση χρονων ελεγε προτασεις τραγουδια παραμυθια προσευχες(πατερ ημων,πιστευω,απολυτικια αγιων)καθε μερα την κοιτουσα ετσιShocked Shocked Shocked η αλλη απο εναμιση και μετα ξεκινησε να λεει 3-4 λεξεις μαζι και σιγα σιγα αρχισε και αυτη την μπαρλα για τα καλα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την demaki88 στις Δευ Σεπ 02, 2013 12:34 pm, 1 φορά

673 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 12:26 pm

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demaki88 έγραψε:νανακα να σου ζησει η χρυσανθη!!!!
κοριτσια κατω τον εχω τον κωλο μου!!βλεπω  χ factor να γελασω λιγο!!!
ζινι θα σου πω πρωτα για την μεγαλη μου.λοιπον αυτο το παιδι φοβομουν και ακομη φοβαμαι πως θα μου το παρει η nasa.ρε κοριτσια ενα χρονων αρχισε σιγα σιγα να λεει αρκετα.μεχρι εναμιση χρονων ελεγε προτασεις τραγουδια παραμυθια προσευχες(πατερ ημων,πιστευω,απολυτικια αγιων)καθε μερα την κοιτουσα ετσιShocked Shocked Shocked απο εναμιση και μετα ξεκινησε να λεει 3-4 λεξεις μαζι και σιγα σιγα αρχισε και αυτη την μπαρλα για τα καλα.

  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 606100  Για την mensa το παιδι σου!! Επίσης, εντονο το θρησκευτικο στοιχειο στο σπίτι σου ντεμυ!welldone!

674 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 12:30 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inka έγραψε:
demaki88 έγραψε:νανακα να σου ζησει η χρυσανθη!!!!
κοριτσια κατω τον εχω τον κωλο μου!!βλεπω  χ factor να γελασω λιγο!!!
ζινι θα σου πω πρωτα για την μεγαλη μου.λοιπον αυτο το παιδι φοβομουν και ακομη φοβαμαι πως θα μου το παρει η nasa.ρε κοριτσια ενα χρονων αρχισε σιγα σιγα να λεει αρκετα.μεχρι εναμιση χρονων ελεγε προτασεις τραγουδια παραμυθια προσευχες(πατερ ημων,πιστευω,απολυτικια αγιων)καθε μερα την κοιτουσα ετσιShocked Shocked Shocked απο εναμιση και μετα ξεκινησε να λεει 3-4 λεξεις μαζι και σιγα σιγα αρχισε και αυτη την μπαρλα για τα καλα.
  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 606100  Για την mensa το παιδι σου!!    Επίσης, εντονο το θρησκευτικο στοιχειο στο σπίτι σου ντεμυ!welldone!
οχι ινκα δεν ειναι εντονο το θρησκευτικο στοιχειο,απλα οταν πηγαινε στην εκκλησια με τις γιαγιαδες ακουγε τους ψαλμους και τα αποτυπονε αμεσως.οσο περιεργο και να σου φαινεται ετσι ειναι.εμεις θα πουμε το πατερ ημων πριν τις κοιμησω ομως οτι αλλο μονη της τα εμαθε ακουγοντας τα.εν εβλεπε ενα παιδικο δυο φορες ηξερε πλεον πολλους διαλογους.αποτυπονει ευκολα.

675 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 27 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Σεπ 02, 2013 12:41 pm

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε αυτό ειναι δείγμα υψηλής αντιληψης και οξύτητας του παιδιού! Με λίγη δική σου στηριξη θα γινει,,,,,απουσιολογος!αχαχαχαα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις