Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

351 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:19 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:τι φλασια μου ηρθε, τωρα που ειπα για τσιμπουρι!!!!!! η anampel τι να κανει αραγε???
αχ και εγω εδω και μερες αναρωτιεμαι που χαθηκε!!!

352 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:21 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!! τι κανετε κυριες??? προφανως εχω χασει πολλα πολλα επεισοδια, που να σας προκαμω γαλιαντρες!!!! ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!

η συμπεθερα μου τι κανει?????
τσα!!! Εδω ειμαι μικρα κανω, τι αλλο;;;
κατι ακουσα οτι τον γαμπρο μου θα τον λενε Διανελλο???? ψηφιζω δαγκωτο! αριστοκρατικοτατο!!!!!!!!!!!!
ενταξει γιατι ειχα και το αγχος αν εγκρινει και η πεθερα του το ονομα!!ουφ ξεγνοιασα!!

353 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:23 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
darsel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!! τι κανετε κυριες??? προφανως εχω χασει πολλα πολλα επεισοδια, που να σας προκαμω γαλιαντρες!!!! ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!

η συμπεθερα μου τι κανει?????
τσα!!! Εδω ειμαι μικρα κανω, τι αλλο;;;
κατι ακουσα οτι τον γαμπρο μου θα τον λενε Διανελλο???? ψηφιζω δαγκωτο! αριστοκρατικοτατο!!!!!!!!!!!!
ενταξει γιατι ειχα και το αγχος αν εγκρινει και η πεθερα του το ονομα!!ουφ ξεγνοιασα!!
το ξερω για αυτο στο ειπα, για να ησυχασεις!

354 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:24 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:λοιπον ακουστε σκηνικο. Εδω και καποιες μερες εχει ερθει μια νεα γειτονισσα. γκομενα ενος τυπου. Δεν την ξέρω. απο την ωρα που ηρθε αρχισε τις επισκεψεις πρωι μεσημερι βραδυ. Εγω δεν παω σε σπιτια και δεν θελω να μου ερχονται καθημερινα. Σημειωση η κοπελα δεν εχει παιδια. Εεεε το εκνα καμια 10 φορες την εγραψα λιγο, τιποτα. Της λεω πανω στην κουβεντα οτι ειμαι μονοχνωτη και δεν γουσταρω να ερχεται κανεις στο σπιτι μου ,εχω δουλειες, εχω παιδια κτλ. τιποτα κοριτσια. εεε προχθες πηγε να μπει στο σπιτι και της ειπα καληνυχταLaughing Laughing Εφυγε. Μου σκαει κατι ωρες 8 το πρωι Shocked 4 το μεσημερι μεχρι τις 11.00:shock: Shocked  Τεσπα μην σας τα κανω τσουρεκια εχθες της ειπα οτι θα προτιμουσα να μην ερχεται τοσο συχνα γιατι θελω να μενω και μονη μου . Εσεις τι θα κανατε? Δεν θα ξαναπ[αταγατε φανταζομαι ε? Ε μου ηρθε σημερα στις 5 και μου λεει ''Δεν ηρθα το πρωι, ξεκουραστηκες καθολου?''Shocked Shocked Shocked να της ριξω ποντικοφαρμακο?
ωχ τι μπαστακας που ειναι;;μα να μην καταλαβαινει;;πες της:"ρε συ για τον γκομενο ηρθες να μεινεις εδω η για μενα;; τοσο διασημη εχω γινει πια;;"ε μην της ανοιγεις και συ!!

355 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:26 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
darsel έγραψε:
demaki88 έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!! τι κανετε κυριες??? προφανως εχω χασει πολλα πολλα επεισοδια, που να σας προκαμω γαλιαντρες!!!! ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!

η συμπεθερα μου τι κανει?????
τσα!!! Εδω ειμαι μικρα κανω, τι αλλο;;;
κατι ακουσα οτι τον γαμπρο μου θα τον λενε Διανελλο???? ψηφιζω δαγκωτο! αριστοκρατικοτατο!!!!!!!!!!!!
ενταξει γιατι ειχα και το αγχος αν εγκρινει και η πεθερα του το ονομα!!ουφ ξεγνοιασα!!
το ξερω για αυτο στο ειπα, για να ησυχασεις!
ελα και κλωτσαει!!!σε χαιρεταει ο γαμπρος!!
Σα να εχω μια λιγουριτσα!!!

356 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:30 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:λοιπον ακουστε σκηνικο. Εδω και καποιες μερες εχει ερθει μια νεα γειτονισσα. γκομενα ενος τυπου. Δεν την ξέρω. απο την ωρα που ηρθε αρχισε τις επισκεψεις πρωι μεσημερι βραδυ. Εγω δεν παω σε σπιτια και δεν θελω να μου ερχονται καθημερινα. Σημειωση η κοπελα δεν εχει παιδια. Εεεε το εκνα καμια 10 φορες την εγραψα λιγο, τιποτα. Της λεω πανω στην κουβεντα οτι ειμαι μονοχνωτη και δεν γουσταρω να ερχεται κανεις στο σπιτι μου ,εχω δουλειες, εχω παιδια κτλ. τιποτα κοριτσια. εεε προχθες πηγε να μπει στο σπιτι και της ειπα καληνυχταLaughing Laughing Εφυγε. Μου σκαει κατι ωρες 8 το πρωι Shocked 4 το μεσημερι μεχρι τις 11.00:shock: Shocked  Τεσπα μην σας τα κανω τσουρεκια εχθες της ειπα οτι θα προτιμουσα να μην ερχεται τοσο συχνα γιατι θελω να μενω και μονη μου . Εσεις τι θα κανατε? Δεν θα ξαναπ[αταγατε φανταζομαι ε? Ε μου ηρθε σημερα στις 5 και μου λεει ''Δεν ηρθα το πρωι, ξεκουραστηκες καθολου?''Shocked Shocked Shocked να της ριξω ποντικοφαρμακο?
ωχ τι μπαστακας που ειναι;;μα να μην καταλαβαινει;;πες της:"ρε συ για τον γκομενο ηρθες να μεινεις εδω η για μενα;; τοσο διασημη εχω γινει πια;;"ε μην της ανοιγεις και συ!!
πρωτον δεν γινεται να μην ανοιγω . Ειμαι στην αυλη μονιμα. Τι σπιτι μαρη νομιζεις οτι εχω καμια βιλα? Δευτερον δεν ερχεται μονο σε εμενα παει σε ολη τη γειτονια. ολοι αυτο λεμε. Γυρναει ολα τα σπιτια. Ο γκομενος καθεται στο πισι δεν πανε ουτε για μπανιο και μας εχει γινει τσιμπουρι. Ασε που με ρωταει συνεχεια για την βαφτιση της μπεμπας. θα μου κανει κανενα ντου θα μου φυγει η μαγκια.Shocked Shocked Shocked Shocked 

357 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:58 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να της λετε οτι ο γκομενος την εχει παραμελιμενη μπας και τον παρατηαει και φυγει και ησυχασετε και εσεις!!ετσι οπως μου τα λες μαλλον και ο γκομενος πραγματικα δεν την θελει και της το δειχνει αδιαφοροντας,ετσι κ. αυτη κοβει βολτες!!μα καλα ετσι συμτα ξεκαρφωτα ηρθς ε και σας χτυπισε την_ πορτα"γεια σας ηρθα!!???

358 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 12:10 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειδα που εγραψες για τον υπνο για τα παιδια σου στις μαιομανουλες.
Και τα δικα μου ετσι ηταν την νυχτα εγω τα ξυπνουσα τις πρωτες 40 μερες για γαλα τη νυχτα,την μικροτερη πιο πολυ γιατι ειχε ενα θεμα με τα κιλα ρμτην μεγαλη αν θυμαμαι καλα λιγοτερο.κοιμοντουσαν στις 9 για βραδυ και ξυπνουσαν μετα τα 1 μηνων 6 το πρωι μονες τους για το γαλα και παλι υπνο μεχρι τις 10.η μικρη καποιες φορες εκανε νουμερα και ξυπνουσε κατα τις 8 αλλα κ παλι καλα το λες!ομως τον υπνο μου το βραδυ λιγα βραδια τον εχασα!!ομως την μικρη στην αρχη ειχα κολλησει την κουνια με το κρεβατι για να της πιανω το χερακι,ετσι κοιμοταν..μετα ηρθε στο κρεβατι μου.η μεγαλη την ειχα μεχρι 5 μηνων σε λικνο και μετα μαλλον η κουνια της φαινοταν μεγαλη και δεν καθοταν οποτε κ αυτη στο κρεβατι!!με την μικρη ακομα προσπαθω να κοιμηθει μονη της αλλα τωρα πια στο δικο της το κρεβατι κοιμομαστε και εγω κοβω βολτες οταν ξυπναω απο κρεβατι σεε κρεβατι σερνοντας και το μαξιλαρι μου!!

359 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 12:18 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Να της λετε οτι ο γκομενος την εχει παραμελιμενη μπας και τον παρατηαει και φυγει και ησυχασετε και εσεις!!ετσι οπως μου τα λες μαλλον και ο γκομενος πραγματικα δεν την θελει και της το δειχνει αδιαφοροντας,ετσι κ. αυτη κοβει βολτες!!μα καλα ετσι συμτα ξεκαρφωτα ηρθς ε και σας χτυπισε την_ πορτα"γεια σας ηρθα!!???
Ναι. λεει να περασω? Της λεω δηθεν για πλακα ''ΟΧΙ΄΄ αντε βρε μου λεει ολο με πειραζειςShocked 

360 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 12:24 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Ειδα που εγραψες για τον υπνο για τα παιδια σου στις μαιομανουλες.
Και τα δικα μου ετσι ηταν την νυχτα εγω τα ξυπνουσα τις πρωτες 40 μερες για γαλα τη νυχτα,την μικροτερη πιο πολυ γιατι ειχε ενα θεμα με τα κιλα ρμτην μεγαλη αν θυμαμαι καλα λιγοτερο.κοιμοντουσαν στις 9 για βραδυ και ξυπνουσαν μετα τα 1 μηνων 6 το πρωι μονες τους για το γαλα και παλι υπνο μεχρι τις 10.η μικρη καποιες φορες εκανε νουμερα και ξυπνουσε κατα τις 8 αλλα κ παλι καλα το λες!ομως τον υπνο μου το βραδυ λιγα βραδια τον εχασα!!ομως την μικρη στην αρχη ειχα κολλησει την κουνια με το κρεβατι για να της πιανω το χερακι,ετσι κοιμοταν..μετα ηρθε στο κρεβατι μου.η μεγαλη την ειχα μεχρι 5 μηνων σε λικνο και μετα μαλλον η κουνια της φαινοταν μεγαλη και δεν καθοταν οποτε κ αυτη στο κρεβατι!!με την μικρη ακομα προσπαθω να κοιμηθει μονη της αλλα τωρα πια στο δικο της το κρεβατι κοιμομαστε και εγω κοβω βολτες οταν ξυπναω απο κρεβατι σεε κρεβατι σερνοντας και το μαξιλαρι μου!!
emena μονο ο πρωτος με κουρασε λιγο στον υπνο. Που ηθελε κουνημα στο καροτσι. αν κοιμοταν δεν ξυπναγε πριν φέξει. επισης ολα ξυπνανε απο πολυ πρωι. 6, 6.30. Δεν με ενοχλει ομως. παντως ξενυχτι δεν ξερω τι θα πει.Δηλαδη με τρια παιδια σύνολο ξενυχτιου θα πω με το ζρι 1 μήνα αντε 2 γιατι ειμαι λαρτζ. αλλα μετα...............με εψησαν. Ειδικα ο μεγαλος....Αχ ο μεγαλος. !00 φορες να ξενυχτουσα νεογεννητο παρα αυτο που ζουμε απο τα 2 και μετα. Μην πω απο 1 θα πω απο τα 2. και καθε χρονο φτιαχνουμε με κοπο το ενα και χαλει κατι αλλο.

361 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 12:35 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:Ειδα που εγραψες για τον υπνο για τα παιδια σου στις μαιομανουλες.
Και τα δικα μου ετσι ηταν την νυχτα εγω τα ξυπνουσα τις πρωτες 40 μερες για γαλα τη νυχτα,την μικροτερη πιο πολυ γιατι ειχε ενα θεμα με τα κιλα ρμτην μεγαλη αν θυμαμαι καλα λιγοτερο.κοιμοντουσαν στις 9 για βραδυ και ξυπνουσαν μετα τα 1 μηνων 6 το πρωι μονες τους για το γαλα και παλι υπνο μεχρι τις 10.η μικρη καποιες φορες εκανε νουμερα και ξυπνουσε κατα τις 8 αλλα κ παλι καλα το λες!ομως τον υπνο μου το βραδυ λιγα βραδια τον εχασα!!ομως την μικρη στην αρχη ειχα κολλησει την κουνια με το κρεβατι για να της πιανω το χερακι,ετσι κοιμοταν..μετα ηρθε στο κρεβατι μου.η μεγαλη την ειχα μεχρι 5 μηνων σε λικνο και μετα μαλλον η κουνια της φαινοταν μεγαλη και δεν καθοταν οποτε κ αυτη στο κρεβατι!!με την μικρη ακομα προσπαθω να κοιμηθει μονη της αλλα τωρα πια στο δικο της το κρεβατι κοιμομαστε και εγω κοβω βολτες οταν ξυπναω απο κρεβατι σεε κρεβατι σερνοντας και το μαξιλαρι μου!!
emena μονο ο πρωτος με κουρασε λιγο στον υπνο. Που ηθελε κουνημα στο καροτσι. αν κοιμοταν δεν ξυπναγε πριν φέξει. επισης ολα ξυπνανε απο πολυ πρωι. 6, 6.30. Δεν με ενοχλει ομως. παντως ξενυχτι δεν ξερω τι θα πει.Δηλαδη με τρια παιδια σύνολο ξενυχτιου θα πω με το ζρι 1 μήνα αντε 2 γιατι ειμαι λαρτζ. αλλα μετα...............με εψησαν. Ειδικα ο μεγαλος....Αχ ο μεγαλος. !00 φορες να ξενυχτουσα νεογεννητο παρα αυτο που ζουμε απο τα 2 και μετα. Μην πω απο 1 θα πω απο τα 2. και καθε χρονο φτιαχνουμε με κοπο το ενα και χαλει κατι αλλο.
απο θεμα ζωηραδας λες ε;;και νομιζα οτι τα αγορακια ειναι πιο συνεσταλμενα και υπακουα απο τα κοριτσια!!

362 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 20, 2013 1:48 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια... I need help...
τωρα θα με πειτε τι ρωτας αλλο λεω μηπως παρω καμια γνωμη... η μικρη ειναι 6 μηνων.. τι νοουμερο παπουτσι φοραει? οταν πηγεναμε να δοκιμασουμε μια πωλητρια με ειπε οτι για την ηλικια της ειναι το 18αρι αλλα της ηταν βαρκα.. και τωρα θελω να παρω απο το ιντερνετ να παρω 16 η 17? η πατουσιτσα της ειναι 11,5cm και εχω καπως μπερδευτει βεβαια θα μου πειτε καλυτερα μεγαλυτερο να μπορει να το βαλει και μετα αυτα τα παπουτσακια ομως ειναι καλοκαιρινα καπως και για χειμωνα ειναι δυσκολο και επισης μη παμε στη εκκλησια και της φευγουν τι να βαλω βαμβακι αν ειναι μεγαλο?? δεν ειναι λιγο χαζο? να της φυγει και κανα παπουτσι και να ναι με τα βαμβακια στα δαχτυλα? !!

363 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 20, 2013 2:04 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!
αν τα παρεις απο το ιντερνετ μπορει να της ειναι μεγαλα η μικρα..ενω σε μαγαζι θα τα δοκιμασεις!!γιατι δεν πας σε αλλο μαγαζι να βρεις;;το 18 οντως για 6 μηνων λογικο μου φαινεται να ειναι μεγαλο..σιγουρα μονο αγκαλιας μπορεκς να βρεις εκει στο 16αρι πιστευω να της κανει αλλα κ παλι αν δεν το δοκιμασεις πως θα ξερεις;;

364 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 20, 2013 3:38 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πηγα σε δυο εμπορικα καταστηματα και μπηκα κοντα σε 8 μαγαζια.. επειδη ειναι τελος εκπτωσεων και τελος σεζον δεν υπαρχουν νουμερα και σχεδια τιποτα ομως,, μονο βαπτιστικα πολυ φανταχτερα... και για αυτο τωρα κοιταω στο ιντερνετ και βρηκα πολλα και καλες τιμες.. προσπαθωω να βρω σελιδα που να ειναι απο θεσσαλονικη για να μπορω να δω.. τωρα βρηκα ενα πηρα τηλ ειναι απο αλλη ακρη θεσσαλονικης τι να κανω θα παω να δω... αλλα απο οτι καταλαβα που δοκιμζαμε η δικια μου εχει μικρο ποδαρακι για την ηλικια της και επειδη τωρα που αρχισε να φοραει παπα ηταν καλοκαιρο ηταν ολα πεδιλακια και δεν ξερω να προσδιορισω πως θα ειναι σε στυλ μπαλαρινας...

365 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τρι Αυγ 20, 2013 5:28 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:καλημερουδια... I need help...
τωρα θα με πειτε τι ρωτας αλλο λεω μηπως παρω καμια γνωμη... η μικρη ειναι 6 μηνων.. τι νοουμερο παπουτσι φοραει? οταν πηγεναμε να δοκιμασουμε μια πωλητρια με ειπε οτι για την ηλικια της ειναι το 18αρι αλλα της ηταν βαρκα.. και τωρα θελω να παρω απο το ιντερνετ να παρω 16 η 17? η πατουσιτσα της ειναι 11,5cm και εχω καπως μπερδευτει βεβαια θα μου πειτε καλυτερα μεγαλυτερο να μπορει να το βαλει και μετα αυτα τα παπουτσακια ομως ειναι καλοκαιρινα καπως και για χειμωνα ειναι δυσκολο και επισης μη παμε στη εκκλησια και της φευγουν τι να βαλω βαμβακι αν ειναι μεγαλο?? δεν ειναι λιγο χαζο? να της φυγει και κανα παπουτσι και να ναι με τα βαμβακια στα δαχτυλα? !!
to 18 θα της παρεις νανα. το 16 και το 17 δεν θα της κανει με τιποτα.

366 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 6:04 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!

367 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 6:20 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

368 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 7:57 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσια!!

369 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:09 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κάνεις ιουλιάνα μου? Πως πάει η εγκυμοσύνη? Πόσο εβδομάδων εισαι? Πήγες στο γιατρό? Πές μου τα νέα σου!!!!!!

370 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:15 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε συμπασχουσες??Razz 

371 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:15 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:Τι κάνεις ιουλιάνα μου? Πως πάει η εγκυμοσύνη? Πόσο εβδομάδων εισαι? Πήγες στο γιατρό? Πές μου τα νέα σου!!!!!!
ειμαι 6,5 εβδομαδων περιπου, πηγα στο γιατρο και ειδαμε τον αμνιακο και τον λεκιθικο σακο και τωρα θα παω απο εβδομαδα για να ακουσουμε καρδια

να σου την αληθεια εχω πολλες ενοχλησεις και πολυ αναγουλα που με εκνευριζει απιστευτα...

εσυ πως περασες?τι κανει το μπεμπακι σου?

372 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:23 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:
roodie έγραψε:Τι κάνεις ιουλιάνα μου? Πως πάει η εγκυμοσύνη? Πόσο εβδομάδων εισαι? Πήγες στο γιατρό? Πές μου τα νέα σου!!!!!!
ειμαι 6,5 εβδομαδων περιπου, πηγα στο γιατρο και ειδαμε τον αμνιακο και τον λεκιθικο σακο και τωρα θα παω  απο εβδομαδα για να ακουσουμε καρδια

να σου την αληθεια εχω πολλες ενοχλησεις και πολυ αναγουλα που με εκνευριζει απιστευτα...

εσυ πως περασες?τι κανει το μπεμπακι σου?
Περάσαμε πολύ ωραία. Μείναμε και στη μαμά μου 1 βδομάδα και με περιποιήθηκε ιδιαιτέρως. Οι ζαλάδες μου συνεχίζονται και η πίεση συνεχώς στα τάρταρα. Κάθε εγκυμοσύνη έχει τα δικά της οπότε μη σε αγχωνει. Εγώ ξεκίνησα και κάτι ενέσεις τώρα κι έχω γίνει μαύρη απ' τις μελανιές. Στη παραλία με κοιτούσανε καλά καλά. Πρέπει να νομίζανε οτι με χτυπάει ο άντρας μου!!! Την Παρασκευή θα κάνουμε και τη β' επιπέδου κι ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! Οι ενοχλήσεις που λές τι ακριβώς είναι???

373 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:24 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:τι κανετε συμπασχουσες??Razz 
Τι κάνεις τρελοκόριτσο? Πως πας με το αγόρι σου? Είναι φρόνιμο ή άρχισε απ' την κοιλιά να σε παιδεύει?

374 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:41 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρχισε και με παιδευει ρουντι μου!!βαρεθηκα να ειμαι εγκυος τωρα πια!!!νοιωθω οτι κουραζομαι με το παραμικρο και δεν εχω αμτοχη ουτε για τουαλετα να σηκωθω!!και εχω τις μικρες ολα σβαρνια ζημια αστα να πανε και ο αντρας μου χειροτερος απο τις μικρες!!
ουφ!!!που θα παει...θα περασουν οι μηνες!!

375 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 15 Empty Απ: To ''cafe'' μας Τετ Αυγ 21, 2013 8:53 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπομονή Ντεμάκι. Τα όργανα δεν άρχισαν ακόμα. Κάτσε να ' ρθει κι ο παίδαρος, να αρχίσει να τσακώνεται μαζί τους που δεν θα τον παίζουν και θα ' χουν κάνει κόμα οι δυό τους, να διεκδικεί κι αυτός και μετά θα μου μιλήσεις για αντοχές.... Το σκιάχτρο γύρισε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις