Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

326 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 18, 2013 1:17 pm

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kalhspera !
Ntemaki na xairesai thn korh sou! (an kai argoporhmenes oi euxes mou) .
Iouliana , gia tis nauties tsimpaga kanena kraker h frugania -den epiane omws to trik panta. Alliws etrwga mantarini h ekova ligh flouda lemoni (isa na mirisw ) . Otan hmoun eksw sthn tsanta mou eixa karameles me geush froutwn gia kamia ektakth periptwsh.
Ypomonh , sto deutero trimhno oi nauties meiwnontai .

327 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Κυρ Αυγ 18, 2013 11:40 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσια!


ευχαριστω για τις απαντησεις σας!
πηγα εχθες στο φαρμακειο και πηρα αυτο το βραχιολακι κατα της ναυτιας που φορανε στα ταξιδια και απο εχθες ειμαι πολυ καλυτερα

328 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 6:58 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:Kαλημέρα κοριτσια!


ευχαριστω για τις απαντησεις σας!
πηγα εχθες στο φαρμακειο και πηρα αυτο το βραχιολακι κατα της ναυτιας που φορανε στα ταξιδια και απο εχθες ειμαι πολυ καλυτερα
Ιουλιανα ελπιζω να ειπες στον φαρμακοποιο σου οτι εισαι εγκυος και αν δεν υπαρχει προβλημα να το φορας συνεχως ετσι/ Γιατι αν ειναι για τα ταξιδια φανταζομαι θα εννοει λιγη ωρα. για προσεξε τα αυτα σε παρακαλω.

329 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 7:18 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!!
παλι αρρωστη η μεγαλη μου!!!

330 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 8:32 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχ!ντεμη
τι επαθε η μικρη, παλι πυρετο εχει??


331 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 9:11 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μωρε η ψυχουλα!!και η μικρη απο την παρασκευη ομφαολιτιδα αλλα αυτο ενταξει δεν εχει την γκρινια.απλα που βαζω κρεμουλα στον αφαλο!
Εντομεταξυ κ εγω ετσι δεν νοιωθω και καλα.εχω ενα σκασιμο απο χθες ειχα υποταση και ταχυπαλμια.νοιωθω πως θα σκασω.

332 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 9:55 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε ξεκουρασου λιγο βρε παιδι μου!
εχεις κανεναν να σε προσεχει τουλαχιστον?

333 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 9:57 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι εχω τον αντρα μου σημερα εδω..ουφ κανει και ζεστη βρε παιδι μου!!
Εσυ πως εισαι;;

334 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:05 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε παιδακια???

335 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:10 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου νανα!!

σημερα ειμαι πολυ καλα , τελειωσα και κατι δουλιτσες στον υπολογιστη!με εσωσε το βραχιολι

336 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:17 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:γεια σου νανα!!

σημερα ειμαι πολυ καλα , τελειωσα και κατι δουλιτσες στον υπολογιστη!με εσωσε το βραχιολι
ποιο βραχιολι πουλι μου εχω χασει επεισοδεια??
πως παει το νινι??

337 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:26 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:γεια σου νανα!!

σημερα ειμαι πολυ καλα , τελειωσα και κατι δουλιτσες στον υπολογιστη!με εσωσε το βραχιολι
ποιο βραχιολι πουλι μου εχω χασει επεισοδεια??
πως παει το νινι??
ειχα απιστευτη αναγουλα ολη την ημερα και πηρα απο το φαρμακειο ενα βραχιολακι για την ναυτια και απο οτι φαινεται δουλεψε αρκετα, τι κανει η μικρη σου?ολα ενταξει για την βαφτιση? αντε να τελειωνεις και με αυτο

338 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:36 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:γεια σου νανα!!

σημερα ειμαι πολυ καλα , τελειωσα και κατι δουλιτσες στον υπολογιστη!με εσωσε το βραχιολι
ποιο βραχιολι πουλι μου εχω χασει επεισοδεια??
πως παει το νινι??
ειχα απιστευτη αναγουλα ολη την ημερα και πηρα απο το φαρμακειο ενα βραχιολακι για την ναυτια και απο οτι φαινεται δουλεψε αρκετα, τι κανει η μικρη σου?ολα ενταξει για την βαφτιση? αντε να τελειωνεις και με αυτο
αντε ρε υπαρχει τετοια πατεντα για την ναυτια?? καλο!! αντε κοριτσαρα μου ολα να κυλαν ομαλα...
ιουλιανα μου αν δεν τελειωσει η βα[τιση τιποτα δεν θα ειναι ενταξει μα τιποτα.. ηδη με ποναει φρικτα το κεφαλι μου απο επισκεψη 6ωρη πεθερικων οπως και εχθες... ασε καλυτερα!

339 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:41 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωχχχχχχχχχχχ

340 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 10:41 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
6Ωρη επισκεψη;;;;
θα τρελαθω!!!ωχ παναγια μου!!!κουραγιο νανα μου!!

341 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:01 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκου!!!!! τι κανετε κυριες??? προφανως εχω χασει πολλα πολλα επεισοδια, που να σας προκαμω γαλιαντρες!!!! ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!

η συμπεθερα μου τι κανει?????

342 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:04 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορες. Νταρσελ τι εγινε ? Την κάνατε την προσπάθεια? Σε σκέφτομαι.

343 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:08 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Γεια σας κορες. Νταρσελ τι εγινε ? Την κάνατε την προσπάθεια? Σε σκέφτομαι.
μπααααααααααα οπως σου ειχα πει το παω απο μηνα σε μηνα!!!! μια βρισκω το ενα και μια το αλλο για να το αποφυγω.
το βλεπω κατα νοεμβριο μερια να εχω χαλαρωσει και λιγο με την δουλεια γιατι τωρα η κατασταση με τα ωραρια και το αγχος ειναι λιγο "αντε μην πω καλυτερα" και πιστευω οτι οποιαδηποτε προσπαθεια θα παει στραφι αυτη την δεδομενη στιγμη. οι αλλοι ομως δεν το πολυκαταλαβαινουν κι εχω μια σχετικη πρεσσα!!!!!

344 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:09 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον ακουστε σκηνικο. Εδω και καποιες μερες εχει ερθει μια νεα γειτονισσα. γκομενα ενος τυπου. Δεν την ξέρω. απο την ωρα που ηρθε αρχισε τις επισκεψεις πρωι μεσημερι βραδυ. Εγω δεν παω σε σπιτια και δεν θελω να μου ερχονται καθημερινα. Σημειωση η κοπελα δεν εχει παιδια. Εεεε το εκνα καμια 10 φορες την εγραψα λιγο, τιποτα. Της λεω πανω στην κουβεντα οτι ειμαι μονοχνωτη και δεν γουσταρω να ερχεται κανεις στο σπιτι μου ,εχω δουλειες, εχω παιδια κτλ. τιποτα κοριτσια. εεε προχθες πηγε να μπει στο σπιτι και της ειπα καληνυχταLaughing Laughing Εφυγε. Μου σκαει κατι ωρες 8 το πρωι Shocked 4 το μεσημερι μεχρι τις 11.00:shock: Shocked  Τεσπα μην σας τα κανω τσουρεκια εχθες της ειπα οτι θα προτιμουσα να μην ερχεται τοσο συχνα γιατι θελω να μενω και μονη μου . Εσεις τι θα κανατε? Δεν θα ξαναπ[αταγατε φανταζομαι ε? Ε μου ηρθε σημερα στις 5 και μου λεει ''Δεν ηρθα το πρωι, ξεκουραστηκες καθολου?''Shocked Shocked Shocked να της ριξω ποντικοφαρμακο?

345 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:10 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
ede έγραψε:Γεια σας κορες. Νταρσελ τι εγινε ? Την κάνατε την προσπάθεια? Σε σκέφτομαι.
μπααααααααααα οπως σου ειχα πει το παω απο μηνα σε μηνα!!!! μια βρισκω το ενα και μια το αλλο για να το αποφυγω.
το βλεπω κατα νοεμβριο μερια να εχω χαλαρωσει και λιγο με την δουλεια γιατι τωρα η κατασταση με τα ωραρια και το αγχος ειναι λιγο "αντε μην πω καλυτερα" και πιστευω οτι οποιαδηποτε προσπαθεια θα παει στραφι αυτη την δεδομενη στιγμη. οι αλλοι ομως δεν το πολυκαταλαβαινουν κι εχω μια σχετικη πρεσσα!!!!!
οχι οχι ειναι σημαντικο να εισαι ηρεμη εσυ. Ασε τους αλλους να λενε.

346 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:13 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:λοιπον ακουστε σκηνικο. Εδω και καποιες μερες εχει ερθει μια νεα γειτονισσα. γκομενα ενος τυπου. Δεν την ξέρω. απο την ωρα που ηρθε αρχισε τις επισκεψεις πρωι μεσημερι βραδυ. Εγω δεν παω σε σπιτια και δεν θελω να μου ερχονται καθημερινα. Σημειωση η κοπελα δεν εχει παιδια. Εεεε το εκνα καμια 10 φορες την εγραψα λιγο, τιποτα. Της λεω πανω στην κουβεντα οτι ειμαι μονοχνωτη και δεν γουσταρω να ερχεται κανεις στο σπιτι μου ,εχω δουλειες, εχω παιδια κτλ. τιποτα κοριτσια. εεε προχθες πηγε να μπει στο σπιτι και της ειπα καληνυχταLaughing Laughing Εφυγε. Μου σκαει κατι ωρες 8 το πρωι Shocked 4 το μεσημερι μεχρι τις 11.00:shock: Shocked  Τεσπα μην σας τα κανω τσουρεκια εχθες της ειπα οτι θα προτιμουσα να μην ερχεται τοσο συχνα γιατι θελω να μενω και μονη μου . Εσεις τι θα κανατε? Δεν θα ξαναπ[αταγατε φανταζομαι ε? Ε μου ηρθε σημερα στις 5 και μου λεει ''Δεν ηρθα το πρωι, ξεκουραστηκες καθολου?''Shocked Shocked Shocked να της ριξω ποντικοφαρμακο?
αχαχαχαχαχα σε μενα επρεπε να τυχει αυτο που δεν ανοιγω ουτε στη μανα μου αν δεν εχει παρει πρωτα τηλεφωνο.

θα γινομουνα πολυ αγενης. "κοπελια αν θελω να μου κανεις επισκεψη θα σε παρω τηλεφωνο!!!!!!!!"
τον γκομενο της τον ξερεις??? φαντασου τι τσιμπουρι εχει γινει και σ'αυτον!!!!

347 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:15 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι φλασια μου ηρθε, τωρα που ειπα για τσιμπουρι!!!!!! η anampel τι να κανει αραγε???

348 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:16 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:κουκου!!!!! τι κανετε κυριες??? προφανως εχω χασει πολλα πολλα επεισοδια, που να σας προκαμω γαλιαντρες!!!! ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!

η συμπεθερα μου τι κανει?????
τσα!!! Εδω ειμαι μικρα κανω, τι αλλο;;;

349 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:18 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
darsel έγραψε:κουκου!!!!! τι κανετε κυριες??? προφανως εχω χασει πολλα πολλα επεισοδια, που να σας προκαμω γαλιαντρες!!!! ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!

η συμπεθερα μου τι κανει?????
τσα!!! Εδω ειμαι μικρα κανω, τι αλλο;;;
κατι ακουσα οτι τον γαμπρο μου θα τον λενε Διανελλο???? ψηφιζω δαγκωτο! αριστοκρατικοτατο!!!!!!!!!!!!

350 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 14 Empty Απ: To ''cafe'' μας Δευ Αυγ 19, 2013 11:18 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:6Ωρη επισκεψη;;;;
θα τρελαθω!!!ωχ παναγια μου!!!κουραγιο νανα μου!!
χειροτερο απο αρμενικη βιζιτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις