Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
499 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 499 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΔΙΑΔΟΧΟ!!!
ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ ΦΟΡΤΙΣΤΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ...
ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ... ΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΟΙΤΑΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΔΙΑΣΤΟΛΗ... Κ ΣΕ ΤΙ ΥΨΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ... ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΕ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΝΑΚΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
tsiritri έγραψε:Κλάραμαρία δικιά μου είσαι εσύ!!!
Κ εμένα έτσι με βλέπω να είμαι 3 βδομάδες πριν Laughing Laughing Laughing Laughing θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε!

Πόπη με το καλό!!!
Αλήθεια κορίτσια όταν μπήκατε στο μήνα σας άρχισε να σας κοιτάει και από κάτω ο γιατρός?
Και αν ναι σας κάνει τίποτα που πονάει??? Rolling Eyes Rolling Eyes 
Γιατί την τελευταία φορά που πήγα περίμενε μαζί μου να την δει η μαία του ήταν έγκυος στο μήνα της και μπήκε πριν από εμένα. Βγαίνοντας της λέω τι έγινε όλα καλά? Άσε μου λέει με πέθανε με την εξέταση, ακόμα πονάω Rolling Eyes 
Μολις μπαίνεις στο μήνα σου θέλει να σε βλέπει κάθε βδομάδα. Εγώ πάω κάθε Δευτέρα και κάνω καρδιοτοκογραφημα (εχω κανει 3 μεχρι στιγμης)και πλέον κάθε 15 μέρες υπερηχο. Δε με έχει εξετάσει απο κάτω , ουτε έχει κάνει νύξη ακόμη.. Τώρα έχω παλι τη Δευτέρα ραντεβου .. θα δείξει αν τη γλίτωσω κι αυτη τη φορα Smile
Ρε κορίτσια έχω βάλει τα βασικα στη βαλίτσα  αλλα μου λείπουν κάποια πραγματάκια ακόμη απο φαρμακείο κυρίως. Με τα ρούχα είμαστε οκ. Άντε να δούμε ποτε θα ξεκουνησω. Μάλλον επειδη μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει ουτε πονακια ουτε τίποτα, δε το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη...
Μόνο έτσι μπορω να το εξηγήσω Smile
Μάλλον είναι το γνωστό "σκάλισμα" που σου κάνουν για να προκαλέσουν τον τοκετό. (εγώ που είμαι του φυσικού τοκετού, έχω ανεβάσει πίεση τώρα που σας διαβάζω)

klaramaria,
ποιος σου λέει πως δεν υπάρχει περίπτωση να σπάσουν τα νεράκια σου και να γεννήσεις ως το βράδυ;;; Laughing Laughing Laughing 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Μπραβο Ποπη!!!Αντε με το καλο!!!Τι εμεινε μεχρι τις 20; 15ημερες!!!
ΝΑΙ Ε??? ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙΣΕΙ ΑΚΟΜΗ...
ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ........

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
tsiritri έγραψε:Κλάραμαρία δικιά μου είσαι εσύ!!!
Κ εμένα έτσι με βλέπω να είμαι 3 βδομάδες πριν Laughing Laughing Laughing Laughing θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε!

Πόπη με το καλό!!!
Αλήθεια κορίτσια όταν μπήκατε στο μήνα σας άρχισε να σας κοιτάει και από κάτω ο γιατρός?
Και αν ναι σας κάνει τίποτα που πονάει??? Rolling Eyes Rolling Eyes 
Γιατί την τελευταία φορά που πήγα περίμενε μαζί μου να την δει η μαία του ήταν έγκυος στο μήνα της και μπήκε πριν από εμένα. Βγαίνοντας της λέω τι έγινε όλα καλά? Άσε μου λέει με πέθανε με την εξέταση, ακόμα πονάω Rolling Eyes 
Μολις μπαίνεις στο μήνα σου θέλει να σε βλέπει κάθε βδομάδα. Εγώ πάω κάθε Δευτέρα και κάνω καρδιοτοκογραφημα (εχω κανει 3 μεχρι στιγμης)και πλέον κάθε 15 μέρες υπερηχο. Δε με έχει εξετάσει απο κάτω , ουτε έχει κάνει νύξη ακόμη.. Τώρα έχω παλι τη Δευτέρα ραντεβου .. θα δείξει αν τη γλίτωσω κι αυτη τη φορα Smile
Ρε κορίτσια έχω βάλει τα βασικα στη βαλίτσα  αλλα μου λείπουν κάποια πραγματάκια ακόμη απο φαρμακείο κυρίως. Με τα ρούχα είμαστε οκ. Άντε να δούμε ποτε θα ξεκουνησω. Μάλλον επειδη μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει ουτε πονακια ουτε τίποτα, δε το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη...
Μόνο έτσι μπορω να το εξηγήσω Smile
Μάλλον είναι το γνωστό "σκάλισμα" που σου κάνουν για να προκαλέσουν τον τοκετό. (εγώ που είμαι του φυσικού τοκετού, έχω ανεβάσει πίεση τώρα που σας διαβάζω)

klaramaria,
ποιος σου λέει πως δεν υπάρχει περίπτωση να σπάσουν τα νεράκια σου και να γεννήσεις ως το βράδυ;;; Laughing Laughing Laughing 


ΙΩΑΝΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΣΕΣ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΥΣΠΑΣΗ.... Ααααααααα.....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia,
αφού κάνεις κοντρίτσα με τη Julie εσύ, ποιά θα γεννήσει πρώτη Razz

Πέρα από την πλάκα,
γέννησε έτσι μία συνάδελφός μου. Είχε ΠΗΤ 1/4 και 20/3 σηκώνεται το βράδυ να πάει στο πίπι ρουμ και της κάνουν "σπλατς" τα νερά. Πάει στο μαιευτήριο, την εξετάζουν και αναφωνούν "τελεία"! (τέλεια διαστολή κοινώς, μέσα σε μισή ώρα!!!!! )
Περίμενε 20 λεπτά το γιατρό (μόνο εκεί πόνεσε μου είπε, στην αναμονή) και μόλις ήρθε ο γιατρός, με δυο Ζμπρωξιές βγήκε ο άντρακλας!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπάκι μου τι όμορφα νέα!!!σε περιμένουμε κάθε μέρα δηλ!!!!

Κλάραμαρία μου και σε σένα με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Αλήθεια πως νιώθετε βρε κορίτσια???Εδώ αγωνιώ εγώ για σας...φαντάζομαι πως νιώθετε εσείς!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
klaramaria έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 654316Ποπάκι τέλεια τα νεα σας!! Άντε φτάνουν οι μέρες! Κι εμένα  μου έμειναν 3 βδομαδιτσες μέχρι την πητ! Smile....και οι βαλίτσες δεν ειναι ακόμη έτοιμες!
Shocked Shocked 
Τι κάνουν οι υπόλοιπες κοιλιτσες;
Εεεεεεε πραγματικά Κλαραμαρία θα ρθω εκει να σου την φτιαξω με το ζόρι...με εχεις αγχωσει!!!!χαχαχαχαχχα

Ιωαννα για την ακριβεια σε αυτο τον αγώνα δρόμου αναμεσα σε μενα και την ποπη, και οι δυο παλευουμε για τη δεύτερη θέση!!!χαχαχαχαχα

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΧΙ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΡΑΧΩΡΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟ JULAKI ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ!!!

ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
klaramaria έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 654316Ποπάκι τέλεια τα νεα σας!! Άντε φτάνουν οι μέρες! Κι εμένα  μου έμειναν 3 βδομαδιτσες μέχρι την πητ! Smile....και οι βαλίτσες δεν ειναι ακόμη έτοιμες!
Shocked Shocked 
Τι κάνουν οι υπόλοιπες κοιλιτσες;
Εεεεεεε πραγματικά Κλαραμαρία θα ρθω εκει να σου την φτιαξω με το ζόρι...με εχεις αγχωσει!!!!χαχαχαχαχχα

Ιωαννα για την ακριβεια σε αυτο τον αγώνα δρόμου αναμεσα σε μενα και την ποπη, και οι δυο παλευουμε για τη δεύτερη θέση!!!χαχαχαχαχα
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:
tsiritri έγραψε:Κλάραμαρία δικιά μου είσαι εσύ!!!
Κ εμένα έτσι με βλέπω να είμαι 3 βδομάδες πριν Laughing Laughing Laughing Laughing θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε!

Πόπη με το καλό!!!
Αλήθεια κορίτσια όταν μπήκατε στο μήνα σας άρχισε να σας κοιτάει και από κάτω ο γιατρός?
Και αν ναι σας κάνει τίποτα που πονάει??? Rolling Eyes Rolling Eyes 
Γιατί την τελευταία φορά που πήγα περίμενε μαζί μου να την δει η μαία του ήταν έγκυος στο μήνα της και μπήκε πριν από εμένα. Βγαίνοντας της λέω τι έγινε όλα καλά? Άσε μου λέει με πέθανε με την εξέταση, ακόμα πονάω Rolling Eyes 
Μολις μπαίνεις στο μήνα σου θέλει να σε βλέπει κάθε βδομάδα. Εγώ πάω κάθε Δευτέρα και κάνω καρδιοτοκογραφημα (εχω κανει 3 μεχρι στιγμης)και πλέον κάθε 15 μέρες υπερηχο. Δε με έχει εξετάσει απο κάτω , ουτε έχει κάνει νύξη ακόμη.. Τώρα έχω παλι τη Δευτέρα ραντεβου .. θα δείξει αν τη γλίτωσω κι αυτη τη φορα Smile
Ρε κορίτσια έχω βάλει τα βασικα στη βαλίτσα  αλλα μου λείπουν κάποια πραγματάκια ακόμη απο φαρμακείο κυρίως. Με τα ρούχα είμαστε οκ. Άντε να δούμε ποτε θα ξεκουνησω. Μάλλον επειδη μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει ουτε πονακια ουτε τίποτα, δε το έχω συνειδητοποιήσει ακόμη...
Μόνο έτσι μπορω να το εξηγήσω Smile
Μάλλον είναι το γνωστό "σκάλισμα" που σου κάνουν για να προκαλέσουν τον τοκετό. (εγώ που είμαι του φυσικού τοκετού, έχω ανεβάσει πίεση τώρα που σας διαβάζω)

klaramaria,
ποιος σου λέει πως δεν υπάρχει περίπτωση να σπάσουν τα νεράκια σου και να γεννήσεις ως το βράδυ;;; Laughing Laughing Laughing 

affraid affraid affraid affraid affraid
Δε πιστεύω να είσαι σαββατογεννημενη;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την klaramaria στις Πεμ Σεπ 05, 2013 3:17 am, 1 φορά

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Ποπάκι μου τι όμορφα νέα!!!σε περιμένουμε κάθε μέρα δηλ!!!!

Κλάραμαρία μου και σε σένα με το καλό κοριτσάκι μου!!!

Αλήθεια πως νιώθετε βρε κορίτσια???Εδώ αγωνιώ εγώ για σας...φαντάζομαι πως νιώθετε εσείς!!!
Ευχαριστω πολυ !! Με το καλο όλες μας να πάρουμε τα μωρακια μας αγκάλιτσα!!
Εγώ πάντως νιώθω κάπως αναισθητη και στον κόσμο μου... Δε ξέρω ρε γμτ τι να πω.. Λες και άλλη θα γεννήσει! Αλλα μάλλον ειναι καλύτερα έτσι γιατι άμα με πιάσει το άγχος απο τώρα την πατησα..

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλαραμαρια μην αγχωνεσαι καλε!!! Χαχα χα!
Εγω που δεν την έχω ακόμη φτιάξει ένα άγχος το έχω. Αφου λέω αν δεν προλάβω να ξέρω που έχω τι ώστε να μου τα φέρουν άλλοι.κι εμένα μου είπε ο γιατρός γύρω στις 25/09 δηλ. 37 εβδομάδες, δηλ. όσο είσαι τωρα εσυ!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 534787 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον σας βλέπω να γεννατε μαζι και οι δυο, πρώτες και μετα μάλλον εγώ Smile
Τζουλακι η πρόταση σου για τη βαλίτσα, πολυ δελεαστική !! Smile Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 654316 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Κλαραμαρια μην αγχωνεσαι καλε!!! Χαχα χα!
Εγω που δεν την έχω ακόμη φτιάξει ένα άγχος το έχω. Αφου λέω αν δεν προλάβω να ξέρω που έχω τι ώστε να μου τα φέρουν άλλοι.κι εμένα μου είπε ο γιατρός γύρω στις 25/09 δηλ. 37 εβδομάδες, δηλ. όσο είσαι τωρα εσυ!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 534787 
Εβινακι μπορει να γεννησουμε και μαζι δηλαδη ε; Smileαν πάω μέχρι το τέλος!! Smile( εγώ εν τω μεταξύ αυτο, το έχω δεδομένο)
Και να σκεφτείτε ότι γενικώς ειμαι πολυ αγχωδης ως ανθρωπος ..τώρα εδω πως μου έχει βγει η αναισθησια αυτη, δε ξέρω..μπορει να ειναι και κάποιου είδους άμυνα, γιατι φοβάμαι πολυ για τη γέννα απλα αποφεύγω να το σκεφτομαι...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 534787 affraid 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κλάραμαρία δικιά μου είσαι εσύ!!!
Κ εμένα έτσι με βλέπω να είμαι 3 βδομάδες πριν Laughing Laughing Laughing Laughing θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε!

Πόπη με το καλό!!!
Αλήθεια κορίτσια όταν μπήκατε στο μήνα σας άρχισε να σας κοιτάει και από κάτω ο γιατρός?
Και αν ναι σας κάνει τίποτα που πονάει??? Rolling Eyes Rolling Eyes 
Γιατί την τελευταία φορά που πήγα περίμενε μαζί μου να την δει η μαία του ήταν έγκυος στο μήνα της και μπήκε πριν από εμένα. Βγαίνοντας της λέω τι έγινε όλα καλά? Άσε μου λέει με πέθανε με την εξέταση, ακόμα πονάω Rolling Eyes 
Ναι καθε φορα μετα τις 36 σε κοιτανε...αλλα εμενα προσωπικα δεν με πονεσε..και ειμαι κ παραπονιαρα!

ioazon έγραψε:Popisofia,
αφού κάνεις κοντρίτσα με τη Julie εσύ, ποιά θα γεννήσει πρώτη Razz

Πέρα από την πλάκα,
γέννησε έτσι μία συνάδελφός μου. Είχε ΠΗΤ 1/4 και 20/3 σηκώνεται το βράδυ να πάει στο πίπι ρουμ και της κάνουν "σπλατς" τα νερά. Πάει στο μαιευτήριο, την εξετάζουν και αναφωνούν "τελεία"! (τέλεια διαστολή κοινώς, μέσα σε μισή ώρα!!!!! )
Περίμενε 20 λεπτά το γιατρό (μόνο εκεί πόνεσε μου είπε, στην αναμονή) και μόλις ήρθε ο γιατρός, με δυο Ζμπρωξιές βγήκε ο άντρακλας!
Πλακα κανεις;;;;;Μπεμπης εξπρεςς!!!Να ζησει!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 186253 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:
ioazon έγραψε:Popisofia,
αφού κάνεις κοντρίτσα με τη Julie εσύ, ποιά θα γεννήσει πρώτη Razz

Πέρα από την πλάκα,
γέννησε έτσι μία συνάδελφός μου. Είχε ΠΗΤ 1/4 και 20/3 σηκώνεται το βράδυ να πάει στο πίπι ρουμ και της κάνουν "σπλατς" τα νερά. Πάει στο μαιευτήριο, την εξετάζουν και αναφωνούν "τελεία"! (τέλεια διαστολή κοινώς, μέσα σε μισή ώρα!!!!! )
Περίμενε 20 λεπτά το γιατρό (μόνο εκεί πόνεσε μου είπε, στην αναμονή) και μόλις ήρθε ο γιατρός, με δυο Ζμπρωξιές βγήκε ο άντρακλας!
Πλακα κανεις;;;;;Μπεμπης εξπρεςς!!!Να ζησει!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 186253 
Το είπα στη γυναικολόγο μου και μου απάντησε: "εγώ στα 15 χρόνια που ξεγεννάω μόνο 1 φορά μου έχει τύχει αυτό" και με γείωσε. Οξύς τοκετός λέγεται...

Και δεν έχω βρει πού μπορώ να παραγγείλω έναν τέτοιο, ρε γμτ.... Razz Razz Razz 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ki gia mena enan tetoio parakalw!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 654316 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μη με πεις μαζοχα αλλα το τοσο εξπρες με φοβιζει λιγο!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απλά γεννας πριν καλα καλα το πάρεις χαμπάρι!! Σε πιάνει στον ύπνο το μωρο... Smile

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάλλον κι εγώ έτσι γεννήθηκα γιατί θυμάμαι τη μάνα μου να λέει (και δεν είναι και δω να μου τα ξαναπεί γμτ) πως όταν της είπε ο γιατρός "Να σας ζήσει η κόρη" του απάντησε "Τι λέτε, γιατρέ; Αφού η κοιλιά μου ακόμα εδώ είναι! Laughing Laughing Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρθα κι εγω!με πήραν τηλ απο τη μονάδα 10:30 να πάω στις 11:00 να ταισω γιατι βγήκε κ η μικρη στο κουνακι κ θέλουν να ταιζουμε τέσσερις φορές την ημερα να μάθουμε κ μεις κ τα μικρα για να φύγουμε!
Οπότε έφυγα πήγα ταισα στις 11 στις 11:30 άντληση εκει σε ενα δωμάτιο που εχουν.12:00 είχε επισκεπτηριο ήρθε ο άντρας μου τις πήραμε αγκαλια,δεν τις ειχαμε ξαναδεί δίπλα δίπλα,τελικα δεν μοιάζουν.η μικρη ειναι πιο ανοιχτοχρωμη.μετα 14:00 ξαναταισαμε εγω τη μεγαλη που δεν τρώει καλα κ ο άντρας μου τη μικρη που ειναι εξπερ!
Τωρα ήρθα Σπιτι,αντλω,θα φάω κ 17:00 θα ξαναπαω,κ μετα επισκεπτηριο 19:00-20:00 και 20:00 ξανά τρώνε .Ουφ!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μωρε οι καρδουλες σου!!!
Τι χαρα Μαϊμού ε;;; Κάθε μέρα εισαι κ πιο κοντα!
Άντε άντε να τρως καλα να βγάζεις γαλατακι, να κάνουν μαγουλινια κ να τις πάρετε!!!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 334590 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 125586 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καταρχην το πιο σημαντικό...Μαιμουδιτσα μπηκε και η μικρη στο κουνακιΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 654316  ζητωωωωωωωωωωωω!!! αντε πλησιαζει η μερα που θα πανε στο μαιμουδοδωματιο!!!!!! πολυ ζορι η φαση με το ταισμα αλλα σιγα σιγά θα μπειτε σε ενα ρυθμο!!!!κουραγιο μαιμου μου!!!δωσε πολλα φιλακια στις μπεμπουλες!!! (το ευτυχές ειναι οτι πλεον τις βλεπεις πιο πολλές φορες μες στη μερα,ε???)
με την παραγωγη γαλακτος πως παμε??αυξηθηκε??

κλαραμαρια, προς στιγμην εκατσα να φτιαξω τη βαλιτσουλα του Κων/νου για τις 5 μερες που θα ειναι στη πεθερά μου...
αυτό που για μια γεννα θα πρεπει να φτιαξω 4 βαλιτσες (εχω δηλαδη να φτιαξω και μια ακομη για τον Τασο που θα ειναι 5 μερες στο χωριο, γτ αν ερχεται και παιρνει καθε μερα απο το σπιτι θα μου το κανει μπαχαλο οσο θα λειπω..)
πφφφφφφ
τωρα σιδερωνω και εχω βαλει και το δευτερο πλυντηριο,οποτε μετα εχω απλωμα...μολις τελειωσω θα πεταχτω να φτιαξω και τη δικη σου βαλιτσα!!!χαχαχαχ

ποπακι, εκτος απο την κλαραμαρια που ειναι το στανταρακι, μπηκε και το εβινι στον αγωνα... γυρω στις 25/9 λεει....χιχιχιχιχι
παραμυθενιααααααααα μηπως να βαλεις και εσυ τα αθλητικά σου????Razz

πρεπει να βρουμε τροπο να μαθουμε τι κανει το βινακι και που χαθηκε τοσες μερες...

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:Καταρχην το πιο σημαντικό...Μαιμουδιτσα μπηκε και η μικρη στο κουνακιΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 12 654316  ζητωωωωωωωωωωωω!!! αντε πλησιαζει η μερα που θα πανε στο μαιμουδοδωματιο!!!!!! πολυ ζορι η φαση με το ταισμα αλλα σιγα σιγά θα μπειτε σε ενα ρυθμο!!!!κουραγιο μαιμου μου!!!δωσε πολλα φιλακια στις μπεμπουλες!!! (το ευτυχές ειναι οτι πλεον τις βλεπεις πιο πολλές φορες μες στη μερα,ε???)
με την παραγωγη γαλακτος πως παμε??αυξηθηκε??

κλαραμαρια, προς στιγμην εκατσα να φτιαξω τη βαλιτσουλα του Κων/νου για τις 5 μερες που θα ειναι στη πεθερά μου...
αυτό που για μια γεννα θα πρεπει να φτιαξω 4 βαλιτσες (εχω δηλαδη να φτιαξω και μια ακομη για τον Τασο που θα ειναι 5 μερες στο χωριο, γτ αν ερχεται και παιρνει καθε μερα απο το σπιτι θα μου το κανει μπαχαλο οσο θα λειπω..)
πφφφφφφ
τωρα σιδερωνω και εχω βαλει και το δευτερο πλυντηριο,οποτε μετα εχω απλωμα...μολις τελειωσω θα πεταχτω να φτιαξω και τη δικη σου βαλιτσα!!!χαχαχαχ

ποπακι, εκτος απο την κλαραμαρια που ειναι το στανταρακι, μπηκε και το εβινι στον αγωνα... γυρω στις 25/9 λεει....χιχιχιχιχι
παραμυθενιααααααααα μηπως να βαλεις και εσυ τα αθλητικά σου????Razz

πρεπει να βρουμε τροπο να μαθουμε τι κανει το βινακι και που χαθηκε τοσες μερες...
Όλες μαζι μας βλέπω να μπαίνουμε Smile
Μαιμουδακι με το καλο να πάρετε τις κουκλιτσες σας σπίτι!! Κοντεύουν οι μέρες Smile
Λέτε να εχουμε κανένα ευχάριστο απο το Βινακι και γι αυτο να χάθηκε; Smile

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω την σκέφτομαι την Bini...λογικα ο άντρας της έχει φύγει, ε;
2 τα τινά, ή γέννησε απρόοπτα ή έχει θεμα με την σύνδεση του Ίντερνετ. Μαϊμού τι καιρο έχετε εκει;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις