Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
559 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 559 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
ioazon έγραψε:Sophia,
τι ορό παίρνει μετά; Τον τεράστιο στο μπουκάλι ή τις μικρές αμπούλες (τις οποιεσδήποτε) ;

asteraki,
μη τρομοκρατούμαστε με οτιδήποτε συμβαίνει γύρω μας! Καθε εγκυμοσύνη είναι μοναδική!
καλα εννοειτε αυτο,απλα τα σκεφτομαι,οποτε ας χαλαρωσω και ο πριγκιπας μου να κατσει στα αυγα του και να βγει στην ωρα του...Razz Razz 

ποπακι πως νιωθεις που κοντευεις να γεννησεις?

κοριτσια κοντευουμε ολες τι εμεινε λιγο ακομα
Κοντεύετε!Κοντεύετε!

Θα σας ξεγεννήσω όλες πρώτα και μετά θα πάω κι εγώ! Razz 
θα περασει ο καιρος και δεν θα καταλαβεις τιποτα,τελικα ειναι ωραια που εχουμε αυτην την παρεουλα δεν πληττουμε..(να φανταστεις περισυ τετοιες μερες ανακοινωνα εδω μεσα την πρωτη μου εγκυμοσυνη ασχετα με το τι εγινε και να τωρα που κοντευω να γεννησω)και επισης τωρα το σκεφτηκα περυσι 30/10 εχασα το πρωτο μου παιδι και τωρα ο γιατρος μου δινει πητ 30/10 σημαδι θεου?ανατριχιασαSad Sad 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
ioazon έγραψε:Sophia,
τι ορό παίρνει μετά; Τον τεράστιο στο μπουκάλι ή τις μικρές αμπούλες (τις οποιεσδήποτε) ;

asteraki,
μη τρομοκρατούμαστε με οτιδήποτε συμβαίνει γύρω μας! Καθε εγκυμοσύνη είναι μοναδική!
καλα εννοειτε αυτο,απλα τα σκεφτομαι,οποτε ας χαλαρωσω και ο πριγκιπας μου να κατσει στα αυγα του και να βγει στην ωρα του...Razz Razz 

ποπακι πως νιωθεις που κοντευεις να γεννησεις?

κοριτσια κοντευουμε ολες τι εμεινε λιγο ακομα
Κοντεύετε!Κοντεύετε!

Θα σας ξεγεννήσω όλες πρώτα και μετά θα πάω κι εγώ! Razz 
θα περασει ο καιρος και δεν θα καταλαβεις τιποτα,τελικα ειναι ωραια που εχουμε αυτην την παρεουλα δεν πληττουμε..(να φανταστεις περισυ τετοιες μερες ανακοινωνα εδω μεσα την πρωτη μου εγκυμοσυνη ασχετα με το τι εγινε και να τωρα που κοντευω να γεννησω)και επισης τωρα το σκεφτηκα περυσι 30/10 εχασα το πρωτο μου παιδι και τωρα ο γιατρος μου δινει πητ 30/10 σημαδι θεου?ανατριχιασαSad Sad 
Όντως ανατριχιαστικό....
(δεν ήξερα πως είχες χάσει παιδάκι Sad  )

Κι εμένα Νοέμβρη πριν 10 χρόνια πέθανε η μάνα μου. Νοέμβρη θα γεννηθεί η κόρη που θα πάρει και το όνομά της. Πώς τα φέρνει έτσι η ζωή.....

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα εγκυούλες και μανούλες!
Ποπάκι με το καλό και στις 40 βδομάδες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 215994 
Ιωάννα τέλεια τα ψώνια σας!!! Να τα χαρεί η μπεμπούλα σας!
Ιφάκι μου πολύ όμορφη η κούνια και τα χρώματα φαίνονται πολύ ωραία!
Τι είναι το ροναλιν βρε κορίτσια για τη μυτούλα του μωρού; Φωτίστε με και μενα την άσχετη.

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Sophia,
τι ορό παίρνει μετά; Τον τεράστιο στο μπουκάλι ή τις μικρές αμπούλες (τις οποιεσδήποτε) ;
Ή το μπουκαλι ή αμπουλες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες και μανούλες!
Ποπάκι με το καλό και στις 40 βδομάδες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 215994 
Ιωάννα τέλεια τα ψώνια σας!!! Να τα χαρεί η μπεμπούλα σας!
Ιφάκι μου πολύ όμορφη η κούνια και τα χρώματα φαίνονται πολύ ωραία!
Τι είναι το ροναλιν βρε κορίτσια για τη μυτούλα του μωρού; Φωτίστε με και μενα την άσχετη.

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 
Ιδού
http://www.a-pharmacy.gr/ronalin-bebe-nasal-kit.html

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια άσχετο αλλά καταλήξατε σε μάρκα απο μπιμπιλίνα? Pampers, Libero, Babylino ή κάτι άλλο?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ...
ΠΩ ΠΩ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ!!!

ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ...
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ...
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΔΙΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ...
ΑΝ ΣΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΖΕΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΤΟΚΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΜΕ...

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες και μανούλες!
Ποπάκι με το καλό και στις 40 βδομάδες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 215994 
Ιωάννα τέλεια τα ψώνια σας!!! Να τα χαρεί η μπεμπούλα σας!
Ιφάκι μου πολύ όμορφη η κούνια και τα χρώματα φαίνονται πολύ ωραία!
Τι είναι το ροναλιν βρε κορίτσια για τη μυτούλα του μωρού; Φωτίστε με και μενα την άσχετη.

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 
Ιδού
http://www.a-pharmacy.gr/ronalin-bebe-nasal-kit.html
Ευχαριστώ Ιοάζον, το έψαξα και εγώ. Είναι καλό; Οι ήδη μανούλες τι λένε;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Κορίτσια άσχετο αλλά καταλήξατε σε μάρκα απο μπιμπιλίνα? Pampers, Libero, Babylino ή κάτι άλλο?
Εγώ Pampers και μπορεί να δοκιμάσω και τις Chicco (λόγω της ευκολίας αποστολής στο σπίτι αλλά και επειδή έχω διαβάσει καλές κριτικές)

Popisofia έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ...
ΠΩ ΠΩ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ!!!

ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΙΚΑΣΙΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ...
ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ...
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΔΙΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ...
ΑΝ ΣΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΖΕΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΤΟΚΕΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΜΕ...
Εγώ δεν θέλω να χάσει τη μαγεία του ερχομού του παιδιού της επειδή είχε στο νου της τον φυσιολογικό τοκετό.
Και στον άντρα της (αυτός είναι φίλος μου) αυτό είπα: να επικεντρωθούν στο ότι μαμά και μωρό είναι πολύ καλά και θηλάζουν ήδη ΤΕΛΕΙΑ.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ifi έγραψε:Κορίτσια άσχετο αλλά καταλήξατε σε μάρκα απο μπιμπιλίνα? Pampers, Libero, Babylino ή κάτι άλλο?
Ιφάκι μου εγώ δεν έχω καταλήξει ακόμη. Θα δοκιμάσω και θα δω στην πορεία τι θα βολεύει και τι δεν θα πειράζει το μωρό.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες και μανούλες!
Ποπάκι με το καλό και στις 40 βδομάδες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 215994 
Ιωάννα τέλεια τα ψώνια σας!!! Να τα χαρεί η μπεμπούλα σας!
Ιφάκι μου πολύ όμορφη η κούνια και τα χρώματα φαίνονται πολύ ωραία!
Τι είναι το ροναλιν βρε κορίτσια για τη μυτούλα του μωρού; Φωτίστε με και μενα την άσχετη.

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 
Ιδού
http://www.a-pharmacy.gr/ronalin-bebe-nasal-kit.html
Ευχαριστώ Ιοάζον, το έψαξα και εγώ. Είναι καλό; Οι ήδη μανούλες τι λένε;
Το έχει συστήσει η Sophia γιατί είναι το πιο οικονομικό (αγοράζεις μία φορά τη συσκευή και μετά μόνο τον ορό όπως μόλις μας είπε)

Οι απλοί αναρροφητήρες δεν κάνουν δουλειά. Και οι άλλοι που ρουφάς εσύ τη μύξα --> Ίου pale 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες και μανούλες!
Ποπάκι με το καλό και στις 40 βδομάδες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 215994 
Ιωάννα τέλεια τα ψώνια σας!!! Να τα χαρεί η μπεμπούλα σας!
Ιφάκι μου πολύ όμορφη η κούνια και τα χρώματα φαίνονται πολύ ωραία!
Τι είναι το ροναλιν βρε κορίτσια για τη μυτούλα του μωρού; Φωτίστε με και μενα την άσχετη.

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 315810 
Ιδού
http://www.a-pharmacy.gr/ronalin-bebe-nasal-kit.html
Ευχαριστώ Ιοάζον, το έψαξα και εγώ. Είναι καλό; Οι ήδη μανούλες τι λένε;
Το έχει συστήσει η Sophia γιατί είναι το πιο οικονομικό (αγοράζεις μία φορά τη συσκευή και μετά μόνο τον ορό όπως μόλις μας είπε)

Οι απλοί αναρροφητήρες δεν κάνουν δουλειά.  Και οι άλλοι που ρουφάς εσύ τη μύξα --> Ίου pale 
χαχαχαχαχαχαχα
Έχεις δικιο. Έβλεπα παλια τη φίλη μου να ρουφάει και μου ερχόταν κάτι.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να σιδερώσω
(αφού είμαι που είμαι τούρμπο ας το αξιοποιήσω δημιουργικά)

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΗ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΣΤΑΔΙΑΚΑ...
Η ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΟΝΕΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κουκλίτσες μου!

Μισώ τα μαγαζιά σας το έχω πει??? Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 654655 

Σήμερα πήγαμε στο Λητώ να χαζέψουμε και μετά για χρώμα του δωματιού που από χτες είμαι στο μαγαζί με τις βεντάλιες αγκαλιά και δε μπορώ να αποφασίσω Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 911307 

Με τρέλαναν!!!! Ρε κορίτσια δεν μπόρεσα να χαρώ τίποτα....είχα συνέχεια κάποιον πάνω από το κεφάλι μου που δε με άφηνε με τίποτα!!! Στο τέλος κατέληξα να πάρω ένα σουτιέν θηλασμού (που δεν σκόπευα ακόμα) από το πολύ μπιρ μπιρ και απορώ πως δε μου πούλησαν και κανένα αυτοκίνητο που λέει και ο άντρας μου!
Εν τω μεταξύ εγώ ήθελα να βρω καμιά κουβερτούλα αγκαλιάς ή κάτι αντίστοιχο που θα την σκεπάζω στην αρχή, ούτε καν κατάφερα να κοιτάξω!
Το δε σουτιέν έκανε 50 ευρώ (αλήθεια όσες έχετε πάρει πόσο έκαναν?) μου κάνει τώρα μια χαρά δε λέω, στην πλάτη είναι καλό στο πιο σφιχτό του (πάντα είχα θέμα με τα σουτιέν γιατί δεν έβρισκα τόσο στενό στην πλάτη όσο ήθελα για τη "σακούλα" που έπαιρνα) αλλά αυτή επέμενε ότι δε θέλω πιο μεγάλο γιατί δε θα μεγαλώσει άλλο το στήθος.
Εγώ απόρησα και ακόμα απορώ, ισχύει αυτό?
Τώρα έχει και λίγο χώρο ακόμα αλλά που να ξέρω εγώ τι θα γίνει με το στήθος?
Βέβαια το πιο μεγάλο δε θα μου έκανε με τίποτα στην πλάτη θα ήταν εντελώς "χαχόλικο". Τι λέτε?
Να το κρατήσω ή να το πάω πίσω?

Επίσης όπως πάντα έφυγα με κεφάλι καζάνι γιατί μου είπαν ότι χρειάζομαι χιλιάδες πράγματα, απογοητεύτηκα και την έκανα Laughing Laughing Laughing 
Μου έδωσαν και ένα κουτί libero με κάτι πάνες, μωρομάντηλα και χαρτομάντηλα μέσα που είχε και εκπτωτικά κουπόνια για πάνες που έληγαν 30/06/2013 Shocked 

Στο χρώμα τελικά κατέληξα μάλλον σε κιτρινάκι με λευκά έπιπλα. Μου αρέσει όπως το σκέφτομαι σαν ιδέα, δεν ξέρω αν θα μου αρέσει το ίδιο και στον τοίχο! Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν σαν χρώμα https://www.google.gr/search?q=yellow+kids+rooms&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UQorUrPzDc3OsgbN5ICoCQ&ved=0CCwQsAQ&biw=1454&bih=704#facrc=_&imgdii=_&imgrc=eK12TY0eF36VgM%3A%3BkdCN6BMSSZ1HtM%3Bhttp%253A%252F%252Ffancycribs.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F03%252Fyellow-design-18.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ffancycribs.com%252F28910-30-gorgeous-yellow-interior-design-ideas.html%3B400%3B400 Αν δε μου αρέσει στην χειρότερη θα βάλω τον σύζυγο να βάψει εις διπλούν το δωμάτιο Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tsiritri στις Σαβ Σεπ 07, 2013 3:33 am, 1 φορά

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΔΥΝΑΜΩΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΗ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΣΤΑΔΙΑΚΑ...
Η ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΟΝΕΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ...
Υπομονή βρε Ποπάκι μου. Λίγο έμεινε. Σκέψου ότι σε λίγο θα κρατάς το αγγελούδι σου αγκαλίτσα! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 379767 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποπάκι ε ε ε ε έρχεται!!!!!!!!

Τσιριτρί πολύ ωραία τα χρώματα, μου αρέσει το κιτρινο δείχνει πολύ φωτεινό, σου ανεβάζει την ψυχολογία!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τσιριτράκι όντως ωραίο φαίνεται το κίτρινο.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου αλήθεια σας αρέσει? Πείτε μου ειλικρινά τη γνώμη σας γιατί κ εγώ μπερδεμένη είμαι....

Αλλά στη χειρότερη είπαμε, διπλό βάψιμο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  ας τον παιδέψω κιόλας λιγάκι γιατί όλο με νευριάζει τελευταία! Very Happy Very Happy 

Ποπάκι μου όλο και πλησιάζει η μεγάλη μέρα μου φαίνεται εεε???
Υπομονήηηηη!!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΑΠΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕΛΙΔΑ ΣΕΛΙΔΑ ΓΤ ΟΡΓΙΑΣΑΤΕ ΠΑΛΙ.... ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΣΕΛ.25
ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ,ΑΛΗΘΕΙΑ...ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΤΣΕΣ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΙΣ ΚΛΕΨΩ!!!ΧΙΧΙΧΙΧ
ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙΑ-ΠΕΤΣΕΤΕΣ, ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΩΡΟ ΑΥΤΑ... ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ (ΔΕ ΚΙΝΗΘΗΚΕΣ ΣΤΟ ΡΟΖ ΟΝΤΩΣ...)

ΠΟΠΑΚΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ....ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ....ΘΑ ΜΟΥ ΦΑΣ ΤΗ ΠΡΩΤΙΑΑΑΑΑ....ΞΑΝΑΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΙΣ 40!!

ΙΦΙ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ...ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΞΥΛΙΝΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΕ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΛΛΑ Η ΧΑΖΗ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΤΟ ΛΕΥΚΟ (ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΚΙ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ)..ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ!!

Η ΒΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΙΟ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ FB ΑΣ ΠΟΥΜΕ???

Paramythenia έγραψε:Julie μου νομίζω ότι δεν είναι ανάγκη να συναντήσεις μια σύμβουλο θηλασμού, μπορείς να την πάρεις και τηλ., στην περίπτωση που δε μπορείς να αφήσεις κάπου τον κούκλο σου.
ΕΕΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟΥΤΣΙΚΟ???ΔΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ???ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕΣΩ ΤΗΛ???ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ??

Paramythenia έγραψε:
Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Διάβασα πριν από λίγες ημέρες για το θηλασμό σε "ξαπλωτή στάση" και σκεφτόμουν ότι αν θηλάζει μια μανούλα έτσι είναι πιο εύκολο να κοιμηθεί και να ξεκουραστεί. Με την προϋπόθεση βέβαια να είναι ασφαλές το μωράκι. Το έχετε σκεφτει καθόλου. Αν το παιδί είναι στο πλάι -ανάσκελα πώς θα θηλάσει; - δε νομίζω να υπάρχει κάποιος κίνδυνος ε;
ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΩΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ "ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ"
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ... ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΚΑΘΟΟΟΟΛΟΥ...ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΘΗΛΑΣΜΟΥ...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΡΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΓΤ ΠΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ???

ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΠΑΩ ΣΕΛΙΔΑ 26 ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΡΧΟΜΑΙ ΔΡΙΜΥΤΕΡΗ!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΣΕ ΠΙΟ ΑΠΑΛΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ...

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οχι ωραίο είναι Τσιριτράκι και στο λέω εγώ που δεν είμαι και τόσο φαν του κίτρινου. Μόνο όταν θα διαλέξεις να θυμάσαι βγαίνει πάντα ένα τονο πιο σκούρο στον τοίχο απο οτι στο δείγμα που θα δεις.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΕΙ ΚΑΙ Η 26 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 22 328109 

maraki_iraklio έγραψε:Γιούλι μου και μένα κουφό μου φαίνεται να μην μπορείς να θηλάσεις λόγω ζαχάρου!!!Ψάξτο λίγο καλύτερα...μην το αφήσεις!!!
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΠΗΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΛΟΟΥΝ ΠΑΝΩ Ε?? ΓΤ ΕΧΕΙ ΔΥΟ...ΤΟ SMILE ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΟΙΟ ΑΠ ΤΑ ΔΥΟ ΕΧΩ..Embarassed 
ΚΟΚΟΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΤΕΞ...ΚΑΙ ΤΟ "ΑΝΤΙΑΚΑΡΕΑ" ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΒΑΣΙΚΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΑΘΕ 1-1,5ΩΡΑ ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΤΗΣ!!

ioazon έγραψε:Με το ζόρι κρατήθηκα να μην πάρω αυτό το ζακετάκι. Αλήθεια, θα μας χρειαστεί ζακετάκι;

Sophia,
άσχετη ερώτηση: το ronalin κάθε φορά αγοράζεις όλο το kit ή έχει ανταλλακτικές αμπούλες;
Τι ωραία που σας αρέσουν τα πραματάκια μας!
ΤΟ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΡΙΓΕ ΜΠΛΕ...ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ...ΚΑΙ ΝΑΙ, ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙΑ....ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΑ ΤΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙΑ...!!ΠΑΡΤΟ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΣ, ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!

Popisofia έγραψε:ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΤΗΝ ΗΜ. 13/9/13 ΣΤΟ 13 ΘΕΜΑ...
ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ...
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Κ ΤΟ 12 Κ ΤΟ 14 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ...!!!
ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ 13 (ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΕΣ ΠΡΟΛΗΨΕΙΣ!!!)
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΕΛΟΙΟ...ΕΧΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΔΙΑΦΟΡΕΣ... ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕΙΣ Η ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ????? ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ, 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΟΥ "ΚΑΘΟΝΤΑΙ" ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ... Laughing Rolling Eyes  ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΤΣΙ???
ΣΑΝ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ...ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ...ΑΣ ΠΟΥΜΕ Η ΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ...ΕΤΣΙ!!!ΚΙ Η ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ....ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΥΡΤΩ!! ΔΕ ΞΕΡΩ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ,Ε???ΧΑΧΑΧΑΧ


asteraki1989 έγραψε:αχ κοριτσια αγχωθηκα τωρα,λοιπον μου λενε οτι η κοιλια μου κατεβηκε χαμηλα (να σημειωσω το παιδι εχει γυρισει με το κεφαλι)τις τελευταιες 2 μερες ποναει το πουλακι μου που και που Embarassed Embarassed Embarassed ,κουβεντιαζα με τη μαμα μου και μου ειπε οτι μαλλον θα γεννησω αρχη του 9ου επειδη κατεβηκε η κοιλια μου,εσεις τι λετε??δευτερομανουλες ποια η γνωμη σας?
ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ...ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΕΖΟΥΝ. Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ. ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΑΓΝΗΣΙΟ?? ΑΝ ΟΧΙ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ..

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ..."ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ" ΣΤΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ....ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΣΦΗΝΩΣΕ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΠΡΩΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ....

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζουλάκι το 'χω και εγώ αυτό με τις ημερομηνίες. Κάποιες μου κάθονται πιο καλά από άλλες. Wink 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
asteraki1989 έγραψε:να φανταστεις περισυ τετοιες μερες ανακοινωνα εδω μεσα την πρωτη μου εγκυμοσυνη ασχετα με το τι εγινε και να τωρα που κοντευω να γεννησω)και επισης τωρα το σκεφτηκα περυσι 30/10 εχασα το πρωτο μου παιδι και τωρα ο γιατρος μου δινει πητ 30/10 σημαδι θεου?ανατριχιασαSad Sad 
ioazon έγραψε:Όντως ανατριχιαστικό....
(δεν ήξερα πως είχες χάσει παιδάκι Sad  )

Κι εμένα Νοέμβρη πριν 10 χρόνια πέθανε η μάνα μου. Νοέμβρη θα γεννηθεί η κόρη που θα πάρει και το όνομά της. Πώς τα φέρνει έτσι η ζωή.....
ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ..
14/01 ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΛΟΓΩ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣ ΚΥΗΣΗΣ ΤΟ 2011,
16/01 [b]ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΟ 2004
ΚΑΙ [b]10/01
ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ!!!

ifi έγραψε:Κορίτσια άσχετο αλλά καταλήξατε σε μάρκα απο μπιμπιλίνα? Pampers, Libero, Babylino ή κάτι άλλο?
ΨΗΦΙΖΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ (BABY DRY 'H ACTIVE FIT)
KAI LIBERO ART EDITION
AYTA MONO
TA BABYLINO EINAI ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ-ΦΟΥΣΚΩΤΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΑΡΧΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΣΠΥΡΑΚΙΑ(ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ)

ioazon έγραψε:
Το έχει συστήσει η Sophia γιατί είναι το πιο οικονομικό (αγοράζεις μία φορά τη συσκευή και μετά μόνο τον ορό όπως μόλις μας είπε)

Οι απλοί αναρροφητήρες δεν κάνουν δουλειά.  Και οι άλλοι που ρουφάς εσύ τη μύξα --> Ίου pale 
ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΣ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΛΕΓΧΩ ΕΓΩ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΡΟΥΦΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΩ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠ[ΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΡΟΝΑΛΙΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΔΩ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΙΟΥ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΓΕΥΣΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΜΥΡΩΔΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΧΕΙ ΦΙΛΤΡΑΚΙ ΜΕΣΑ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις