Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sad Ζαργανοκοριτσα με συγκινησατε! Καλώς βρεθήκατε στο σπιτάκι σας μικρουλες, να έχετε μια υπεροχή ζωή!!!
Μαϊμού, πορευτηκαμε όλες μαζι στον όμορφο αυτο δρόμο της εγκυμοσύνης, τωρα που παίρνεις την στροφή για τον φανταστικο δρόμο της μητρότητας, ρίχνε που και που μια ματιά κ σε μας!I love you 

Τσιριτρι μου λεπτομέρειες δεν ξέρω αλλα τις πρώτες 40 μέρες νομίζω βλέπει τα μωρακια ο γιατρός τους. Κι εγω ακόμη δεν ασχολήθηκα σοβαρά με το θεμα...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 534787 

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μέλλουσες και νυν μανούλες!!!!!!

Ήρθαμε επιτελους σπίτι μας μετά από μια πολύ κουραστική εβδομάδα!!!! Τα συναισθήματα απερίγραπτα!!!! Έχω χασει παρα πολλά!!! Ευχομαι όλες να ειστε καλά και σύντομα να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα!!!flower flower 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλόχα!
Μετά από ΙΚΕΑ και Leroy επιστρέψαμε και είμαστε και οι δυο off...
Θα κάνω πολύ καιρό να ξαναψωνίσω. Ουφ!

Οι ζαργάνες βρίσκονται στο σπίτι τους! cheers Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 875502 

Maimou2009 έγραψε:Καλα έριξα κλάμα στο δρόμο που πηγαίναμε να τις πάρουμε!
Σιγά μη δεν έριχνες....

Pely,
μπράβο, ρε κορίτσι! Καλή προσαρμογή σας!

tsiritri,
μην φρικάρεις με την κούνια. Και τα σχέδια των μαγαζιών γιατί είναι καλύτερα από την δική σου κούνια; Βρες ένα καλό στρώμα και είσαι κομπλέ. Εξάλλου πόσο καιρό θα χρησιμοποιηθεί η κούνια;

evini,
να μας πεις τα αποτελέσματά σου!

Popisofia,
ότι μου πεις θα κάνω! Το πηδώ άνετα το 13 για σένα, να το ξέρεις!
Σταμάτησες να πονάς; Δεν έχω ιδέα αν θα πρέπει να ανησυχήσεις...


Για τον παιδίατρο:
νομίζω κάνεις ένα ραντεβού περίπου στη βδομάδα-10 μέρες από τη στιγμή που γεννιέται το μπεμπέ.
Πάντως καλό είναι να τον έχουμε βρει και συναντήσει τον παιδίατρο πριν γεννήσουμε.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ.

ΕΒΙΝΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ...
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Κ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ... ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ...
ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ... ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΔΙΚΙΟ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA...Very Happy MAIMOUDAKI TI YPEROXO ....APO DW KAI PERA THA EINAI OI POIO SYNARPASTIKES MERES SOU...NA SOU ZHSOUN! PELY MOU NA SOU ZHSEI...NA TON XAIRESAI PWS NIOTHETE?????POPAKI DEN PEIRAZEI APO THN MIA KALO THA HTANE NA PAREI TO MHNA TOY O MPEMPHS OLON....!Razz Razz EGW EXW PRISTEI DEN XERW GT POLY..VASIKA OI ASTRAGALOI MOU DEN FENONTE..TA PODIA MOU PLATIES...KAI SAN NA PONANE TA NEFRA MOU😢 Crying or Very sad Crying or Very sad GT OLA SE MENA AMAN...! AYRIO EYTYXOS EXW DOCTORI ALLA EXAITASEIS APO TETARTH!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ.

ΕΒΙΝΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ...
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Κ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ... ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ...
ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ... ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΔΙΚΙΟ...
Ε βοηθα κι εσυ λίγο!!! Μήπως να ξεκινήσεις περπάτημα;; Μηπως να ξεκινήσεις..γκουχου γκουχου με τον άντρα σου; Κανε κατι τελος πάντων να κερδίσω! tongue 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πελυ, τι θερμές ευχές μου για τον γιο σου! Να ζείτε απο δώ κ μπρος μόνο μαγικες στιγμές!!!

Ιωάννα ντιαρ τι καλα ψωνισες πάλι;;;

Εύα ψυχραιμία. Μέτρα κ την πίεση σου να δεις που βρίσκεσαι.

Άσχετο αλλα τωρα που ανέφερε η Ποπη του Σταυρου, μου λέει η πεθερα μου χθες, "δεν πάμε του Σταυρου να κοινωνησεις;" Shocked 

Ξεροκαταπινω, κοκκινιζω, πιεζομαι να βρω δικαιολογία κ της λέω όχι ευχαριστω, σιχαινομαι....
Ξέρω ειναι μεγάλο θεμα αλλα εγω κι η θρησκεία δεν...
Όχι τίποτε αλλο αλλα την στενοχωρεσα έτσι που απάντησα....τόσο καιρο απεφευγα να
εκφέρω άποψη γι αυτο το λόγο...

Τελος πάντων, πάλι τη Bini σκέφτηκα! Μακάρι να ειναι καλα με το μωρακι της...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσα να μαι κι εγω.οι ζαργανες κοιμούνται κι εγω ξέρετε τη δουλεια μου!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 401147 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 401147 
Πελυ να σου ζήσει!
Εμενα η παιδιατρος θα ρθει την Πέμπτη
Κι εγω του Σταύρου έλεγα θα γέννησω...έπεσα ενα μηνα ακριβώς έξω.Rolling Eyes 
Σας ευχαριστω όλες για τις ευχές.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Τσα να μαι κι εγω.οι ζαργανες κοιμούνται κι εγω ξέρετε τη δουλεια μου!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 401147 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 401147 
Πελυ να σου ζήσει!
Εμενα η παιδιατρος θα ρθει την Πέμπτη
Κι εγω του Σταύρου έλεγα θα γέννησω...έπεσα ενα μηνα ακριβώς έξω.Rolling Eyes 
Σας ευχαριστω όλες για τις ευχές.
Ε, εντάξει!
Σχετική ακρίβεια την είχες! Razz Razz Razz 

evini7 έγραψε:Ιωάννα ντιαρ τι καλα ψωνισες πάλι;;;

Άσχετο αλλα τωρα που ανέφερε η Ποπη του Σταυρου, μου λέει η πεθερα μου χθες, "δεν πάμε του Σταυρου να κοινωνησεις;" Shocked 

Ξεροκαταπινω, κοκκινιζω, πιεζομαι να βρω δικαιολογία κ της λέω όχι ευχαριστω, σιχαινομαι....
Ξέρω ειναι μεγάλο θεμα αλλα εγω κι η θρησκεία δεν...
Όχι τίποτε αλλο αλλα την στενοχωρεσα έτσι που απάντησα....τόσο καιρο απεφευγα να
εκφέρω άποψη γι αυτο το λόγο...
evini,
φοβάμαι πως δεν υπάρχει "σωστός" τρόπος να συζητήσεις τέτοια πράγματα. Δυστυχώς τους πέφτει βαρύ να ακούνε πως δεν συμβαδίζεις με τον τρόπο έχουν μάθει. Και δεν είναι μόνοη θρησκεία, είναι και η παράδοση. Πολλά πράγματα τα κάνουν επειδή "έτσι γίνονται".

Κι η δική μου πεθερά σοκαρίστηκε όταν είπαμε πως δεν θα βαφτίσουμε αλλά πώς να το πεις "μαλακά"; Ή το λες ή δεν το λες....

eva evaki,
μην ξεχάσεις να πεις στον γιατρό για το πρήξιμο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψωνάκια:
πήραμε την κουνουπιέρα του ΙΚΕΑ (να ξεμπερδεύουμε να το σβήσουμε κι αυτό απ' τη λίστα. Φυσικά το μεγάλο χαλί αυτοκινητόδρομο-πόλη γιατί ο μπαμπάς το είδε και έλυωσε!
Πήραμε ένα καταπληκτικό φωτιστικό από τα Leroy. Και παραγγείλαμε και κουρτίνες από εκεί αλλά αργούνε αρκετά: 15 Οκτώβρη θα 'ναι έτοιμες. Κομμάτια να γίνει. (20 μέρες θέλει για να παραδοθεί το ύφασμα και άλλες 7 για να ραφτούν)
Πήραμε κουρτινόξυλο για το παιδικό με διπλή σωλήνα γιατί επειδή είναι ανατολικό το δωμάτιο, θέλουμε μία χοντρή για την ώρα που θα ανατέλλει ο ήλιος και το βαράει και μία πιο λεπτή για τις υπόλοιπες ώρες.

(δεν θυμάμαι, θα ξανακάνω edit αν θυμηθώ)

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτογραφίες δεν έχει;;;
Καλές οι εξετάσεις αίματος!
Οι ούρων μέτριες...αύριο έχω γιατρό, θα δούμε!

(Ιωάννα εγω θα κάνω γάμο βάφτιση γιατι μου αρέσουν σαν έθιμα πολυ και θέλω να χαρούν κ όσοι χαρούν! Ασε που θα έχω κ στόχο να χάσω τα κιλα..! Θα βγάλω κι ωραίες φωτο τη μπουμπου! )

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κόρες γύρισα κ εγώ!!! Το τριανταφυλλακι είναι σχεδόν 1970 γραμμάρια κοριτσαρος κ κατά τα λεγόμενα του ιατρού θα βγει μεγαλύτερη από την αδερφή της! Με το κεφάλι κάτω κ με όλες τις μετρήσεις τελείες!

Παμε στο λεύκωμα τώρα.....μου έβαλε ένα χέρι ο γιατρός.......την πάπια εγώ! Αν υπήρχε κατι να πούμε θα το λέγαμε , στην παρούσα φάση είσαι τελεία κ μια χαρά οι εξετάσεις αν κ όταν προκύψει κάτι θα στο πω εγώ. Κανε αυτα που είπαμε κ παψε να ανησυχείς!
Επέτρεψε μου με την εμπειρία μου να ζυγιζω εγω την κατάσταση.Αν αργότερα χρειαστεί κάτι θα στο πω εγώ!

Τι να πω εγώ? Μαζευτηκα κ έλεγα ναι γιατρέ.....δίπλα η φιλενάδα να γελαει η μουσιτσα που με έβαλε στη θέση μου:-)

Επαναληπτικές όταν μου πει εκείνος να μην παω να κάνω μέχρι τότε!

Σε 15 ημέρες ξανά ραντεβού! Ντόπλερ αυτή τη φορά στις 34 εβ. λεει .....επίσης την παπια εγώ :-)

Και ναι ναι έχασα ένα κιλό!!! Α ρε αναλατο όργιο το έκανες το θαύμα σου!

Ζαργανες καλώς ήρθατε σπιτι σας! Γλυκιά κ όμορφη ζωή!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Κόρες γύρισα κ εγώ!!! Το τριανταφυλλακι είναι σχεδόν 1970 γραμμάρια κοριτσαρος κ κατά τα λεγόμενα του ιατρού θα βγει μεγαλύτερη από την αδερφή της! Με το κεφάλι κάτω κ με όλες τις μετρήσεις τελείες!

Παμε στο λεύκωμα τώρα.....μου έβαλε ένα χέρι ο γιατρός.......την πάπια εγώ! Αν υπήρχε κατι να πούμε θα το λέγαμε , στην παρούσα φάση είσαι τελεία κ μια χαρά οι εξετάσεις αν κ όταν προκύψει κάτι θα στο πω εγώ. Κανε αυτα που είπαμε κ παψε να ανησυχείς!
Επέτρεψε μου με την εμπειρία μου να ζυγιζω εγω την κατάσταση.Αν αργότερα χρειαστεί κάτι θα στο πω εγώ!

Τι να πω εγώ? Μαζευτηκα κ έλεγα ναι γιατρέ.....δίπλα η φιλενάδα να γελαει η μουσιτσα που με έβαλε στη θέση μου:-)

Επαναληπτικές όταν μου πει εκείνος να μην παω να κάνω μέχρι τότε!

Σε 15 ημέρες ξανά ραντεβού! Ντόπλερ αυτή τη φορά στις 34 εβ. λεει .....επίσης την παπια εγώ :-)

Και ναι ναι έχασα ένα κιλό!!! Α ρε αναλατο όργιο το έκανες το θαύμα σου!

Ζαργανες καλώς ήρθατε σπιτι σας! Γλυκιά κ όμορφη ζωή!!!!

Ρε τη φιλενάδα τη μουχρίτσα....
1970γραμμάρια, ε; Πω πωωωω!!!!
Όλα καλά λοιπόν!

evini7 έγραψε:Φωτογραφίες δεν έχει;;;
Καλές οι εξετάσεις αίματος!
Οι ούρων μέτριες...αύριο έχω γιατρό, θα δούμε!

(Ιωάννα εγω θα κάνω γάμο βάφτιση γιατι μου αρέσουν σαν έθιμα πολυ και θέλω να χαρούν κ όσοι χαρούν! Ασε που θα έχω κ στόχο να χάσω τα κιλα..! Θα βγάλω κι ωραίες φωτο τη μπουμπου! )
Για εμένα το θέμα είναι να μας αφήνουν να κάνουμε αυτά που θέμε. Αν θες γαμοβάφτιση, χτύπα την αλύπητα! Ελευθερία, ω ρε! Smile 

Φωτογραφίες όσι....
Το φωτιστικό θα το φωτογραφίσω άμα το βάλουμε. Τις κουρτίνες δεν τις έχω. Την κουνουπιέρα δεν την έχει το site... Δράμα...
Την Πέμπτη θα πάω για σεντόνια στο στοκ της Κέντια και του Mothercare... Λίγη υπομονή! Very Happy 

Στις ούρων τι δεν σ' άρεσε; Rolling Eyes 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι υπέροχα νέα!!!! Ανθίζει τι μπουμπουκι σου! Άντε να ηρεμησεις τωρα, ναι;

Τα ουρά μου Ιωάννα έχουν μικροοργανισμους κ επιθηλια....φοβάμαι καμία ουρολοιμωξη. Κι εγω η χαζη δεν πινω κ νερό...
Θα της πω να μου γράψει καλλιέργεια ούρων.

ΟΚ λοιπόν, περιμένουμε φωτο απο έτοιμο δωμάτιο τότε!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ.

ΕΒΙΝΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ...
Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ Κ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ... ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ...
ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΙΚΑ... ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΔΙΚΙΟ...
Ε βοηθα κι εσυ λίγο!!! Μήπως να ξεκινήσεις περπάτημα;; Μηπως να ξεκινήσεις..γκουχου γκουχου με τον άντρα σου; Κανε κατι τελος πάντων να κερδίσω! tongue 

ΓΚΟΥΧΟΥ ΓΚΟΥΧΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ.....................
ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΙΓΟ ΑΛΛΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.... Κ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:
(Ιωάννα εγω θα κάνω γάμο βάφτιση γιατι μου αρέσουν σαν έθιμα πολυ και θέλω να χαρούν κ όσοι χαρούν! Ασε που θα έχω κ στόχο να χάσω τα κιλα..! Θα βγάλω κι ωραίες φωτο τη μπουμπου! )
εβινακι μου με όλο το θαρρος, και σαν φιλη σε ενημερωνω οτι η γαμοβαφτιση ειναι ΤΡΕΛΟ ΠΑΛΟΥΚΙ...ζοριστηκα, κουραστηκα,εξαντληθηκα, ετρεξα παρα πολυ μονη μου, και μπορω να πω οτι απο την πολλη κουραση δε το ευχαριστηθηκα οσο θα ηθελα....!!!αν ξαναγυρνουσα το χρονο πισω θα εκανα μια μερα το γαμο (με τα φουλ εξτρα εθιμα κτλ κτλ) και αλλη μερα τη βαφτιση...απλα,λιτά και όμορφα!!! στο λεω μεσα απ τη καρδια μου...ειναι πολυ ζορι!!!
οσο για τις εξετασεις νεράκι και πάλι νεράκι!!!!

σοφακι ειδες που ολα ηταν καλα και τσαμπα ανησυχουσες????

ιωαννακι με γειες!!!

τσιριτρι μου το μονο που θα ελεγα να προσεξεις σε σχεση με την κουνια ειναι να βρεις το πλαστικο που καλυπτει το πανω μερος του καγκελου της κουνιας γτ μεγαλωνοντας μπορει να το δαγκωνει και να τρωει μπογια και ξυλο....

Μαιμουδακι δεν εχω λογια να εκφρασω τον ενθουσιασμο μου που οι ζαργανουλες ειναι στο σπιτι τους!!!! ολα τελεια να τους πανε απο δω και περα!!!

πελυ γυρισατε σπιτι???τελεια!!!πως ειναι ο μικρος???

η παραμυθενια ουτε φωνη ουτε ακροαση να μας πει για τον γιατρο!!!

το βινακι να δειτε που γεννησε!!!

ποπη ψηφιζω να γεννησεις σαβ.κο για να πιασω εγω απο βδομαδα Razz

εγω εχω αυριο 20.15 ραντεβου με την γυναικολογο να δουμε ποσο μεγαλωσε η μπεμπουλα και να κλεισουμε ημερομηνια λογικά για την καισαρική... στην κλινικη....γτ το αποφασισα λεμε...ακους Ιωαννα??? δεν ξανααλλαζω γνωμη.... Razz

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακούω, ακούω.... Razz 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μπορείτε να φανταστείτε σε πόση λίγο ωρα σου φεύγει ο φόβος της περιποίησης του μωρού!ταισαμε αλλάξαμε η μικρη έκανε κ κακά την έπιασα χέρι πόδι όπως μου έδειξαν κ την επλυνα κ ασυναισθητα την κρατησα με το ενα χέρι μονο απο μόνα τους μου βγαίνουν!κ ο συζηγος πολύτιμος βοηθός!σε λίγο θα κανουν κ μπάνιο!πωπω πως περνάει η ωρα!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε;
Μαϊμουδάκι μου καλως τις δέχθηκες στο σπιτάκι σας. Μόνο χαρές και πανηγύρια από δω και στο εξης.
Πέλυ μου να χαρεις το μπεμπάκο σου!
Εβινάκι μου και εμενα η εξεταση ουρων μου χαλια. Εχω πολλά πυοσφαιρια και θα κανω καλλιέργεια.
Σοφάκι μεγάλωσε η κοριτσάρα σου. 2 κιλα!!!!

Εγώ κορίτσια χθες το βράδυ ξημέρωσα. Ξυνός μου βγήκε ο γάμος. Γύρισα κατα τη 1 και με έπιασε ενας πόνος στο στομάχι και το έντερο, είπα δε θα βγαλω τη νύχτα. Μέχρι το πρωί έκανα 4 φορές εμετο. Οτι έφαγα μου βγηκε από τη μυτη και με επιασε και διάροια. (sorry κιολας).
Μετά όλο το πρωί είχα πόνο χαμηλά στην κοιλιά και η μπέμπα ήταν ήσυχη. Πήγα κατευθειαν στο νοσοκομείο. Ευτυχως όλα καλα. Με εβαλε η γιατρος στον καρδιοτοκογράφο. Ταλαιπωρήθηκε το μωράκι μου. Crying or Very sad

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ βρε Μαρακι τι έπαθες;; Πω πω το φαγητο σε πείραξε ε; Και μόνο η τρομάρα που θα πήρες. Χειμωνιαζει τωρα, ας κάτσουμε μέσα να κλωσσησουμε για σιγουριά!
Δεν αγχωνομαι για ουρά, το πολυ πολυ να μας δώσουν αντιβιωση.

Μαϊμού, ζηλευουμε!!! Θελουμε κι εμείς..!!!

Γιουλη σε ευχαριστω για τη συμβουλή και να ξέρεις συμφωνω. Το δικο μου πλάνο δίνει έμφαση στο μωρο, εγω θα βάλω ένα λιτό λευκό φόρεμα. Οι καλεσμένοι θα ειναι λίγοι και το τραπέζι κομψό κ λιτό. Δεν ονειρευομαι παραμυθενιο γάμο κ πανηγύρια. Οπότε νομίζω θα μας βγει καλο. Ίσα να χαρούμε τη μπεμπουλα μας!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Δεν μπορείτε να φανταστείτε σε πόση λίγο ωρα σου φεύγει ο φόβος της περιποίησης του μωρού!ταισαμε αλλάξαμε η μικρη έκανε κ κακά την έπιασα χέρι πόδι όπως μου έδειξαν κ την επλυνα κ ασυναισθητα την κρατησα με το ενα χέρι μονο απο μόνα τους μου βγαίνουν!κ ο συζηγος πολύτιμος βοηθός!σε λίγο θα κανουν κ μπάνιο!πωπω πως περνάει η ωρα!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 893968 
Μπράβο! Άξια η μάνα! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 417472 Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

maria-lar,
μη μασάς. Εμείς ταλαιπωριόμαστε. Αυτά είναι προστατευμένα! Έχει προνοήσει η φύση! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 29 417472 

evini7 έγραψε:Χειμωνιαζει τωρα, ας κάτσουμε μέσα να κλωσσησουμε για σιγουριά!
Να πάω πρώτα στο γάμο του φίλου μου στην Έδεσσα, 28 Σεπτέμβρη και μετά θα κάτσω να κλωσσήσω κι εγώ, αν μου επιτρέπετε δηλαδής....

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαιμου μου,ειδες???σας το ειχα πει!!!σου βγαινουν ολα τοοοοοσο μα τοοοοσο φυσικά.ενστικτωδως.λες και ησουν μαμα απο πάντα...λες και τα εχεις ολα ξανακανει...!!! αυτο το ατιμο το μητρικό ενστικτο Smile
μπραβο κοριτσάκι μου γλυκο!!!!περιμενουμε με μεγαλο ενθουσιασμό κάθε σου ποστ!!!

μαρακι μου πολυ ταλαιπωρηηκες σιγουρα σωματικα, αλλα φανταζομαι ποσο ταλαιπωρηθηκες και ψυχολογικά.... προσοχη απο δω και περα Smile

εβινι μου αν ειναι ετσι συμφωνω με τα χίλια....εγω που τα ηθελα ολα πατροπαραδοτα, ψόφησα πάντως...τη τελευταια βδομαδα δε, ημουν τοοοοοοοσο εξαντλημενη που την περασα με νευρα και κλάμματα...ειχα και τη μαμα "καπως" ψυχολογικά, λογω της ελλειψης του μπαμπα μου που ηταν τοσο εντονη σε τετοιες στιγμες...ειχα και τα πεθερικα που δε μπορουσαν να κρατησουν καθολου τον μικρο να ξεκουραστω λιγο ή εστω να τρεξω για το γαμο με την ησυχια μου...αστα να πανε!!! ελπιζω σε σενα να πανε ολα ευκολα και να ειναι και η μικρουλα σου ησυχη και φρονιμη!!! σε φανταζομαι ηδη νυφουλα...μια κουκλα θα εισαι!!! Smile

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ!!!
ΘΑ ΔΕΙΣ Κ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ Κ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΤΑ!!!

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ...
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ... ΧΑΧΑΧΑ...
ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΤΟ ΣΚ ΓΕΝΝΑΩ... ΧΑΧΑΧΑ...

ΚΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ... ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑΝ ΔΡΥΜΗΤΕΡΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:Α ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑΝ ΔΡΥΜΗΤΕΡΑ...
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ...
Καλή διασκέδαση Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις